Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2006. október 25. 23:02301.
    Nem tudom mennyire fognak baktatni az officon? kell menni azonnal munkat keresni?vagy az elso3 honapban meg beken hagynak> 23 evig fizettem mostmar valamit adhatnak is belole amig a temporaly van addig tudom akarmikor visszahivhatnak de 3 honap utan permanent es akkor mar biztos zavarni fognak
    előzmény:
    Bagoly (290)
    2006-10-25  17:32
  2. 2006. október 25. 22:49300.

    Majd elfelejtettem, megnezem kedvenc irom Ernest Hemingway hazat es fogok inni a kedvenc barjaba is!

    Janyok, millio programom van nem tudom hogy lesz idom mindenre. Annyi de annyi mindent szeretnek latni, a ferjem mar fogja a fejet amikor ujabb es ujabb otletekel jovok elo.....

    előzmény:
    kirandulas (299)
    2006-10-25  22:46
  3. 2006. október 25. 22:46299.

    jol van nah,      

    Lanyok most mar nagy keszuledesben vagyok. Akartam megnezni a naplementet Key West-en erre most nezem az idojarast esot mondanak.... A szoba meg mar le van foglalva. Csak a mereg ne egyen meg Mondjuk Floridaba az a jo, ha esik is az eso akor sem tart sokat es utana sut a nap szepen. Remelem a naplementet megtudom nezni.

    Eddy-t holnap viszem orvoshoz, $55 akartak kerni hogy ranezenek. Mondtam hogy nem erzem "comfortable" ezzel az aral hisz mar annyit penzt fizettem nekik hogy csuda. Igy sikerult lealkudnom $36 az osszeget... Megorulok az itteni araktol!

    előzmény:
    Bogie (295)
    2006-10-25  20:43
  4. 2006. október 25. 21:14298.
    Brampton, sajnalom ami tortent...A fenebe, es sosem jon jol...Szerintem a te szakmadban fogsz talalni valamit; nezd meg a Brampton Guardiant....Fix, hogy tobbet adnak, mint $8 vagy 9.  Addig is sose aggodj, kapod majd az EI-t, olvass, pihenj, kenyeztessed a csaladot. 
    előzmény:
    brampton (285)
    2006-10-25  06:38
  5. 2006. október 25. 21:02297.
    ... es nem is "megzavartak" - hanem OSSZEZAVARTAK.
    előzmény:
    Bagoly (296)
    2006-10-25  21:00
  6. 2006. október 25. 21:00296.
    Latjatok, feleim, Babelnel milyen nagy csapas ert bennunket, mikor nyelvunket megzavartak? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. október 25. 20:43295.

    ezt en is tudom Kirandulas ))) de ha egy recepthez cream cheese kell itt, akkor otthon ahhoz kremturo kell......mert kremsajtbol nem igen fog sikeralni ugyanaz a sutemeny  

    előzmény:
    kirandulas (294)
    2006-10-25  20:13
  8. 2006. október 25. 20:13294.
    krem sajt = cream cheese. Tudom nem logikus, de akor is igy van  
    előzmény:
    Bogie (291)
    2006-10-25  17:40
  9. 2006. október 25. 20:12293.
    Koszi a jokivansagokat, mar nagyon szamolom a perceket . Mivel uszni nem tudok, igy mely vizben nem leszek csak a part kozvetlen kozelebe, igy capa veszely sem nagy ram nezve.
    előzmény:
    Bagoly (290)
    2006-10-25  17:32
  10. 2006. október 25. 17:43292.
    Szia.Na most is a mi bolcsunk talalta a felyen a szoget.Nekunk van hasznunk a dologbol/Tobbet leszel kozottunk.Tobbet tudunk beszelgetni veled.Jajj de jo lessz. Latod mindjart konnyebb a dolog.
    előzmény:
    brampton (285)
    2006-10-25  06:38
  11. 2006. október 25. 17:40291.
    Bagoly)) irtam a masik topikban is.....most itt morfondirozok a kremsajton.......ha a creamcheese-re gondolunk, akkor az otthon kremturo kell legyen nem ??????? uhhhhhhhh ezek a turok   
    előzmény:
    Bagoly (290)
    2006-10-25  17:32
  12. 2006. október 25. 17:32290.

    Mindenkit szivelyesen koszontok! Kirandulas, erezd jol magad, remelem, az ut mindenfele bosszusag nelkul zajlik le! Amikor lubickolsz az oceanban, ugyelj a capakra!

    Brampton, nagyon sajnalom, hogy leadtak, csatlakozom Csipogo velemenyehez. Amig kapsz munkanelkuli segelyt, elvezd az edes semmitevest, kulonosen a teli honapokban jol jon! Legalabb tobbszor jelentkezel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. október 25. 14:50289.
    Szia Brampton, az early nyugdijba 60 eves kortol lehet elmenni, amit veszitesz a nyugdijbol az szornyu sok, havonta 1/2%, vagyis, ha 60 eves korodba elmesz nyugdijba elveszted a nyugdijad 30%-at. De menj ra a Goverment web oldalara es mindent megtalalsz a Cpp-nel. Egyebkent, ha meg nem jelentkeztel le unemploymentre, akkor azt is megtalalod a Goverment web oldalan, hogy ott jelentkezz le, sokkal egyszerubb es gyorsabb.
    előzmény:
    brampton (285)
    2006-10-25  06:38
  14. 2006. október 25. 13:57288.
    Szio   Remelem hogy velunk utazik a kabinban. Elvileg egy inch-el magasabb a kennel mint a megengedett, de mivel az oldala nem kemeny igy remelhetoleg nem lesz gond. En nem futni fogok a ket terminal kozt hanem repulni ha kell, hisz nagy a tet, mert en estere furodni akarok az oceanba!  
    előzmény:
    Bogie (282)
    2006-10-25  04:53
  15. 2006. október 25. 13:53287.

    Szia! Gyere vissza egy kicsit nosztalgiazni es utana a 25C mar maga a menyorszag  

    En is varom mar hogy lassam a Las Olas-t  Mar csak harmat kell aludni es ott leszek!!

    előzmény:
    msilona50 (270)
    2006-10-25  02:35
  16. 2006. október 25. 13:50286.
    Szia! Nagyon sajnalom hogy leadtak!! Veled erzek tiszta szivembol. De ne legyel szomoru, mindig van valahogy most is kialakul csak ne add fel!
    előzmény:
    brampton (268)
    2006-10-25  01:02
  17. 2006. október 25. 06:38285.

    Talan vissza hivnak a  supervisor [ferfi]majdnem sirt de mondta ha nem surgos ne keressek mert o akar vissza

    na de ki tudja mennyi az o szava es mar csak 5-en voltunk[1 a leadhand]es 4 no es ebbol 3 letettek szoval tulajdonkepp csak 1 no maradt es a muvezeto lehet hogy meg ot is lapatra teszik

    jan24-en jar majd le a temporali es addig vagy vissza hivnak vagy fizetnek az eveim utan  csak azert vagott egy kicsit haza mert 24 ev itt vagyok de egy napig nem voltam leteve ez az elso   azt hiszem nem is nagyon torom most magam  valahogy csak lessz de attol felek hogy az eveim miatt nehezebben fogok kapni normalis munkat itt is a vegen meg eszterga gepen is dolgoztam [azt hiszem a cnc az eszterga?] az ami hutofolyadekkal  koszorouli a metalt beprogramozva [nem igazan noi munka] nezegettem mar a netten de 8-9 $ ert vannak csak munkak [akkor jobban jarok ha maradok itthon telen legalabb nem csuszkalok a kocsival] aztan majd alakul es csak lessz valami normalis munka

    mar olyan sokat meloztam es nehezet is ramferne valami normalis munka iden 43 eve volt jun-ba hogy dolgozok itt Can -ban 23 eve [mikor lehet korai nyugdijba menni?es mennyi a % ? kozbe meg elmennek valami part time munkara[vagy takaritani az se lenne rossz]na elteszem magam holnapra jo ejt

    előzmény:
    csipogo (281)
    2006-10-25  04:51
  18. 2006. október 25. 05:29284.
    Igen voltunk.A Magyar Katolikus templomban volt Okonomikus istentisztelet.Eggyutt Katolikus,Reformatus. Volt egy meghivott magyar Katolikus vendeg pap is magyarorszagrol.Nagyon szep volt.Komolyan.Meg ennyi embert regen lattam egytomegben. Jamikemet ebben a templomban kereszteltek.Nagyon orultmhogy ottlehet.Mi mashova jarunk.Ugye a magyar neha osszeferhetetlen. Otthon Magyarorszagon szinten ilyen misek voltak aznap.Jajj hallgatom a radioban ,hogy hogy magyarazak a rendorok cselekedeteit. Az info radiot hallgatom.Szep estet mindenkinek.sziasztok.
    előzmény:
    Bogie (282)
    2006-10-25  04:53
  19. 2006. október 25. 04:57283.
    Nem most delutan nem volt semmi bal;y.Jol beolvastam neki.csak lesett ram a kis kerek szmevel.okos o a lelkem.Csak hat ha haragszik nem gondolkozik. Mar mint ha a kutyus gondolkozik.ma is kivette e reszet mindenbol.Dinnyet evett.Barackot evett.Salytos tesztat evett.es kapott kutya kajat.Valami grevis husit.Beef-et.Es meg sutit is kapott egy teljeset.Szoval nem ugy banunk vele,ahogy,azt megerdemelne. De tegnap ugy kiakadtam,hogy jol kikiabaltam magam.Talan ez hatasos volt.de csak par napig salynos.Aztan kezdi elolrol.
    előzmény:
    WestHill (275)
    2006-10-25  03:57
  20. 2006. október 25. 04:53282.
    Kirandulas )))))) hat te mar mostan szamolod a napokat )))) biztos nagyon jo lesz megint , de nekunk is jo lesz, mert visszajossz egy nagy szatyor elmennyel )))) amit elhozol nekunk is ))))) Eleg szoros az idopont a repulojaratok kozott.....hat remelem nem kell fussatok egyik terminaltol a masikig. En most elvesztettem itt a fonalat.....Edy veletek lesz igaz ? a kabinba nem cargoba.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. október 25. 04:51281.
    Szerbusz,Hat en is csak csatlakozni tudok Bogi irasahoz.Most pihenj kicsit.Lazits.Gyujts erot. Es aztan lass neki.Biztos talalsz magadnak masik helyet.mert azert neked meg tapasztalatod van.ezek mar nem vesznek vissza? Nem csak ideiglenes ez a lerakas? Tenyleg vegleges? Nezz utanna ennek is. hatha csak az unnepekig leraknak.es Januarban meg visszavesznek,amikor az ujj szerzodesek eletbe lepnek.Azert ne add fel ezt sem.Fel a fejjel.Most kicsit pihensz fogd fel igy.Es mindjart jobb lessz a kedved. Vigyazz magadra. Es nezd a dolog jo oldalat .itt a hideg.es nem kell kimenned.Na  es az onejploment meg csak fizet egy darabig.Igy talan  kellemesebb lessz a pihenes is neked. Aztan talasz magadnak egy jobb allast.Vagy ezek hivnak vissza. 
    előzmény:
    brampton (268)
    2006-10-25  01:02
  22. 2006. október 25. 04:49280.
    Westhill )) az igazi olasz fagyi a legfinomabb a vilagon, elvegre ok talaltak ki vagy fel a fagylaltot ))) Na persze ovatosnak kell vele lenni, mert az egy kaloriabomba az mar biztos......de az izek, hat azt semmihez nem lehet hasonlitani. Amikor bementunk a fagyizoba, a fagyaszto pultban a szinek orgiaja van.......es ezerfele izu fagylalt. Pici muanyag kanalkaval adnak kostolot barmelyikbol, hogy el tudd donteni mit is akarsz nyalogatni ))) Nagyon jo hely......visszatero vendegek vagyunk )))))) Vancouverben van egy resz amit ugy is hivnak, hogy Little Italy.... olsza kavezokkal, uzletekkel stb es jokepu olasz fiukkal ))))
    előzmény:
    WestHill (276)
    2006-10-25  04:04
  23. 2006. október 25. 04:45279.
    Ilonkam ))) huuu de aranyos vagy es egyben gondolatolvaso is ( igaz ez regi szokasunk, hogy kitalaljuk a masik mire gondol ) eppen itt filoztam, valami gyumolcsos sutemenyen. Erre te beirtad ezt a receptet )) Sokkal jobban szeretik a gyerekek az ilyesmit, mint a cookiet....ugyhogy hetvegere megsutom. Nekem is van ex lengyel sogornom...dehat o nem tudott magyarul , en meg csak nehany szot lengyelul anno, igy leginkabb kezzel, labbal kommunikaltunk. Aztan megszakadt a kapcsolat....es receptet se kaptam tole  pedig nagyon jo a lengyel konyha is, voltunk sokat latogatoba, sok finomsagot keszitettek a rokonyok
    előzmény:
    msilona50 (272)
    2006-10-25  03:07
  24. 2006. október 25. 04:41278.
    Csipikem, jo volt a tegnap, igyekszunk az egyutt toltott idot jo hangulatban eltolteni. Altalaban olyankor sikeral a legjobban, amikor csak ugy....ahogy esik ugy puffan.....modon nekivagunk a varosnak )))) Koszonom, hogy te is irtal a szemmutetrol, most meg nem aktualis, valoszinuleg jovo tavasz lesz amikor utana fogok jarni......de jo, hogy te is megnyugtattal ))))) Mi ujsag nalatok ? Voltatok valahol ahetvegen, a magyar hazba? Itt a Vancouveri kozponti konyvtarba volt megemlekezes, de eleg keson este hetkor kezdodott, nekem az mar nem jo, en nem vezetek keso ejjel egyedul.......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2006. október 25. 04:38277.
    Brampton, rossz hirt hoztal......egyutterzek veled en is, persze az egyutterzesbol nem lehet megelni tudom. Az elso sokk a legrosszabb, ha azon tuljutsz fogsz talalni megoldast. Ahogy megismertelek itt ,eros akaratu, nagyszeru ember vagy es biztos vagyok benne, hogy nem sokaig leszel munka nelkul......persze en is vegigjartam ezt a kalvariat, nem volt konnyu...de elobb utobb sikerul.Probaljal nehany napig lazitani, megprobalni atjutni a megrazkodtatason.....es utana meglatod sikerrel jarsz. )))))))
    előzmény:
    brampton (268)
    2006-10-25  01:02
  26. 2006. október 25. 04:04276.
    Szia Bogie, hu de klassz napotok volt es meg fagyiztatok is. En meg sose vettem olasz fagylaltot, de, ahogy leirtad valami fantasztikus finom lehetett.
    előzmény:
    Bogie (257)
    2006-10-24  05:17
  27. 2006. október 25. 03:57275.
    Delutan is jo volt az a kis haszontalan, nem kellett takaritani utana?
    előzmény:
    csipogo (264)
    2006-10-24  20:49
  28. 2006. október 25. 03:54274.
    Szia Brampton, nagyon sajnalom, hogy a helyzet igy alakult, kivanom, hogy minel hamarabb rendezodjon az eleted!
    előzmény:
    brampton (268)
    2006-10-25  01:02
  29. 2006. október 25. 03:47273.
    Ez a suti recept  csabitoan hangzik, majd ki probalom, ha a ma sutott blue berrys elfogy. 
    előzmény:
    msilona50 (272)
    2006-10-25  03:07
  30. 2006. október 25. 03:07272.
    Bogie!!!! Van egy jo suti receptem neked......es persze mindenkinek aki akarja!!!! Hozzad most sokat jonnek a lanyok es hat meg kell lepned oket egy kis ujdonsaggal!!!!! Ez a recept mar nekem vagy 25 eve van, nagyon sokszor csinaltam mar....sot egy kicsit atvarialtam a receptet. A recept lengyel komaasszonyomtol van aki nagyon jo suto-fozo asszonysag hireben allt. Ime a recept. Ananaszos szelet......hasonlo a noi szeszelyhoz!!!!
    Hozzavalok:
    1/8 lb vaj
    1/8 lb tejfol
    1 csesze cukor
    5 tojas
    1 1/3 csesze liszt
    1 kaveskanal sutopor
    1 konzerv ananasz 19 oz-os crushed (Dole marka az eleg jo)
    A habjahoz 2/3 csesze cukor


    A tojasokat szetvalasztjuk, a sargajat kikeverjuk a vajjal, tejfollel es cukorral, hozzaadjuk a lisztet amibe elkevertuk a sutoport. Ragados masszat kapunk, amit szettrancsirozunk egy kozepes nagysagu tepsiben. En vizes fakanallal szoktam elsimitani...ez segit. A tetejere rakjuk a levetol kicsavart ananaszt. Ha nem eleg edes, teszunk hozza cukrot. Jo egy kis darat vagy zsemlemorzsat szorni az ananasz ala, hogy a levet foligya. Kozepes sutoben eppen, hogy csak megsutjuk. Kozbe a tojasok feherjet a 2/3 csesze cukorral kemeny habba verjuk es a sutemeny tetejere rakjuk. Visszateszuk a sutobe . Lehet a sutot "Broil" ra allitani, de nagyon kell vele vigyazni mert konnyen megeg!!! Szoval ez esetben csak egy perc es kesz van.
    Nagyon finom suti!!!! En csinaltam mar almaval is, ugy is nagyon jo. Az alap teszta hasznalhato szilvaslepenynek is....ilyenkor persze a hab elmarad!!!! Jo etvegyat hozza!!!!
    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  31. 2006. október 25. 02:40271.
    Jaj! Fogadd oszinte reszvetem.......egyutt erzek veled....en is voltam ilyen helyzetben....nem eppen fiatalon.....munkanelkul!!!!! A kivezeto utat neked kell megtalalni sajnos....remelem, hogy sikerul!!! Persze ne add fol konnyen!!!!
    előzmény:
    brampton (268)
    2006-10-25  01:02
  32. 2006. október 25. 02:35270.
    Hat most nehany napig hideg lesz.......de elobb-utobb itt is le kell, hogy huljon a levego!!!! 25 C az neked jo lesz , legfoljebb nekunk lesz egy kicsit hideg egy darabig aztan hozzaedzodunk!!!!!!
    Egyebkent hallottam, hogy a Las Olas-on mar varnak teged!!!!!!
    előzmény:
    kirandulas (266)
    2006-10-24  21:12
  33. 2006. október 25. 02:20269.
    Azt hiszem errol en is hallottam......talan a 20/20-in volt!!!!!Ami azt illeti van benne valami!!!!
    előzmény:
    Bagoly (263)
    2006-10-24  17:55
  34. 2006. október 25. 01:02268.

    Szep jo estet[mar akinek nekem nem  ]

    le vagyok torve mint a bili fule 6 ev utan ma letettek a melohelyen 

    varhato volt mert lelassultunk de biztam benne hogy en maradok mert olyan kivalo papirt kaptam az emelesnel sok ujitast csinaltam szerszamokat csinaltattam a mehanikus sracokkal[de most mind elhoztam ]kinlodjanak ahogy tudnak ezekkel egyharmada ido alatt meg lehetett csinalni a munkat

    de ez mar nem az en dolgom 

    azt se tudom merre menjek soha nem voltam munkanelkulin holnap megyek intezni es megyek munkat is nezni de sajna ha meglatjalk a szuletesi evem nem sok eselyem van mert vannak fiatalabbak a piacon  oreg tyuk lettem keves remennyel pedig kell valamit talalnom mert az ember penze az nem biztos soha  hol van hol nincs mikor mennyi a munka telen meg igy is lelassul sajna  szoval magam alatt vagyok sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2006. október 24. 21:17267.
    Szoval akkor jol eltoltottetek.a szulinapot.Boldog Szulinapot Kivanunk Orsinak.Sok szeretettel.Utolag is. Jol szeteneztetek Vankouverben. A Fagyis leiras nagyon megkapott.Mi is nagyon szeretjuk az Olasz fagyikat.Otthon ettunk sokat.Itt nem igen lehet kapni.Majd egyszer talan mi is megkostolhatjuk.Csak el kene jutni Arra fele. Szep napot nektek.sziasztok.
    előzmény:
    Bogie (257)
    2006-10-24  05:17
  36. 2006. október 24. 21:12266.

    Szia ! Alapos kezmosasal egyet ertek de nem azzal hogy mindentol feljek.

    Ami az idojarast illeti Fort Lauderdale-be 30C igernek szombatra  Neztem a elorejelzeseket a leghidegebb 25C, valahogy majd kibirom azt is  

    előzmény:
    msilona50 (262)
    2006-10-24  15:45
  37. 2006. október 24. 21:09265.
    Jajj.Miket irtok.En beszereztem kis uvegeket amikben azonnali vizet helyettesito zselesitett keztisztito van.Bakterium olo is.Ezt lehet hasznalni barhol.Ha olyat fogdos az ember,es viz meg nincs a kozelben.es mondjuk enni szeretnel. A lenyeg remelem nem csinalok rosszat vele.Jaminel is van mindig egy.Igy o is tud kezetmosni vele.Csak egy piciket kell a kezedre rakni. Aztan lehet letorolni. Igazad van.Ezek utan az egeret is lefogom pucolni idonkent vele.Artani nem artok vele.Cukrot meg nem eszek ilyen helyen igy oda nemnyulkalok.
    előzmény:
    Bagoly (263)
    2006-10-24  17:55
  38. 2006. október 24. 20:49264.
    Az az igazsag,hogy Csopike bosszubol csinalja. Azert mert otthon lett hagyva.Nem akartam eddig bezarni a helyere.Mert oda is oda rakja.es akkor meg ot is pucolaszhatom,mert benne fekszik.  Kis aranyos.Nem tudok mit csinalni.Az allatorvos is ezt mondja.Nincs semmi balya.Csak a Tacsko ilyen ontorvenyu.Nem tudsz neki dirigalni.Aranyos,ragaszkodo.De ilyen raplis.Kepes kikeredzkedni felorankent,mert o ugatni valot talal maganak.Kiszalad ugat es mar jonne is vissza. Hat ki a fene tudja ezt megcsinalni,hogy folyton ki be engedgessed,meg telen is.Tegnap is jottunk felfele a vizbol,Vizes furdoruha minden es o ki akart menni mert bejott esetleg egy macska es neki azt meg kell kergetni.Hat nem engedtuk ki.ki a fene akar megfazni? Hu de ha hallottad volna hogy nyoszorgott.hisztizett valosaggal mert nem lett az,amit o kitalalt. Mi mentunk fel az emeletre atoltozni.Na hat ilyen egy tacsi. Amugy nagyon szeretetre melto,kis vacak.Mindent lejelez,ha jon valaki.Mikor betortek o akkor mivel tel volt be volt zarva a konyhaba a ketrecebe.Hat avval egyutt volt az asztal alatt.Kiabalhatott rendesen,es orjongott,mert a ketreccel egyutt addig orjongott amig odaig csuszott be.Csak a szek laba fogta meg.Ha ki lett volna engedve,nemtudjuk mitortent volna vele.De sok jo nem az biztos.Mert picike. Egy nagy kutyus mas.Azok nagyon szofogadoak tudnak lenni.Nekunk egy Kakapo volt elotte.Az olyan nagy kb mint a Kokkerspaniel. Hat azzal lehetett beszelgetni is. Es mindent letudott reagalni.Egy aldott aranyos kutyus volt.Nagyon szerettuk.Egyszer jottunk haza.Es en meg valamiert visszahajoltam a kocsiba.O meg a szoknyamnal fogva huzott vissza,hogy el ne menjek.istvan majd hasra esett ugy nevetett.Mikor Montrealba kotoztunk el kellett ajandekozni.Mire visszajottunk azok ugy megszrettek,hogy mar nem volt szivunk visszakerni.Azota is el.es imadjak.Aztan lett Csopike mert nemlehetett mar olyan kutyust venni aminek szore van.Mert Allergias vagyok ra.Nemtudtam.Utanna derult ki.Mert a Viki mellett igy hivtak,mindig kohogtem.Miota  Visszajottunk nem kohogtem itthon soha.Viszont ha olyan helyre megyunk ahol szoros allat van.Cicus pl akkor en mar elkezdek kohogni megint egy ido utan.Pedig nagyon szeretem a cicusokat.Jamikem nagyon szeretne egyet,de megeri,hogy be kell erni Csopivel. Lina cicusa irto aranyos.Nagyon tetszett nekunk.De hat csak kepen lehetseges szeretnem oket. Szoval ez a kis bestia nem beteg.Tegnap nagyon veszkedtem vele.Es lass csodat,ma nem volt semmi gond az eloszobaban.Na de elfelejti majd.lehet delutan mar lessz gondom mire hasajovunk.
    előzmény:
    WestHill (250)
    2006-10-24  03:15
  39. 2006. október 24. 17:55263.
    Valamikor a kovetkezo erdekes tortenet olvastam: alapos vizsgalat utan a szakertok arra a meggyozodesre jutottak, hogy legpiszkosabb hely a computer egere, a masik pedig a vendeglok kasszaja mellett elhelyezett cukorka. Miert, kerdezed felhaborodva. Azert, kerem alassan, mert akar otthon, akar irodaban dolgozol a gepen, ott eszel, iszol, orrodat torolgeted, stb. s fogdosod az egerket. A csabito cukorka? A vendeg befejezi az etkezest, elegedetten elmegy az illemhelyre, de olyan vigyazatos, hogy meg nem mosna a kezet, mondva,n hogyisne, ki tudja, ki fogdosta a csapot elottem,  s dolga vegeztevel aztan menet kozben belenyul a kosarkaba es vegigtapogatva a cukrot, egyet kivesz, miutan a tobbin ott hagyta keze nyomat a... ki tudja mivel...
    előzmény:
    msilona50 (262)
    2006-10-24  15:45
  40. 2006. október 24. 15:45262.

    Szia! Na azert nem eppen felunk a bacteriumoktol csak jobban az eszunkbe van a dolog miota behatobban foglalkoztunk veluk!!!!A kezmosas nagyon fontos, de nem csak akarmilyen hanem alapos!!!! Nem mindenki mos kezet a WC hasznalata utan!!!!!!

    Egyebkent pakolj magadnak kardigant es hosszunadragot..........elegge lehult az ido......de lehet, hogy neked meleg lesz!!!

    előzmény:
    kirandulas (261)
    2006-10-24  13:26
  41. 2006. október 24. 13:26261.

    Szia !! Gyere batran beszelgetni, nalunk nagyon jo tarsasag van!!! 

    Lanyok, nem viszitek tulzasba a bacteriumoktol valo felest?! szerintem, az imunrendszerunk sokat letud gyozni. En peldaul nem felnek a nyilvanos WC kilincset megfogni. Mikor haza jovok az elso dolgom hogy a kezem vizel es szappanal megmosom, de ettol eltekintve az utcan megfogok mindent. A bakteriumok szeretik a meleg -nedves helyeket , itt tudnak a legjobban szaporodni. Ennek a kornyezetnek a konyaban levo mosogato szivacs felel meg a legjobban, nem pedig a hideg es szaraz WC. 

    előzmény:
    ttkriszti (252)
    2006-10-24  03:52
  42. 2006. október 24. 13:20260.
    Koszi szepen. En is remelem hogy minden kisimul. En szeretem az amerikaiakat eleg rugalmasak, egy mosolyal es suru "please"-ekel eleg sok mindent el lehet intezni veluk. Nalunk sokkal rigidebbek, jobban kototdnek az irott dolgokhoz. De majd megirom mikor haza ertem hogy is mentek a dolgok.
    előzmény:
    WestHill (249)
    2006-10-24  03:06
  43. 2006. október 24. 13:16259.

    Koszi a jokivansagotkat   Nem a legitarsasag hibaja, hisz en amerikai cegekel repulok es Canadaban nem lehet kapni azt a meretet amit ok kernek. De mondtam a ferjemnek, ha gond lesz akor semmi baj (nekem) mert O fog maradni Eddyvel en megyek a gepel Floridaba. Es mivel nagyon rendes vagyok, ha visszafele lesz gond, akor meg en maradok O johet haza nyugodtan !! 

    Csopikevel eloszor is a lelkivalagat vizsgald meg. Peldaul ha mostanaban hanyagoltad, ez lehet egy oka annak hogy igy viselkedik. Ha semmi valtozas nem tortent nalatok otthon es ezek a dolgok nem mulnak el akor viszont orvoshoz kell vinni, mert lehet fizikai oka a dolognak. Majd ird meg mi tortenik, hisz izgulunk ertetek!!

    előzmény:
    csipogo (248)
    2006-10-23  23:04
  44. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 24. 09:34258.

    Szervusztok Drága Barátaim

    Ne aggódjatok jól vagyok, remélem ti is, mindannyian. Kivánok nektek nyugodt, békés szép napot, sok sok szeretettel.

    Itthon gyönyörüséges szép őszi idő van, süt a nap ezerszámra, kissé melegebb az idő, és csodálatos ruhát öltött a természet, melyet nem győzök csodálni.

    Vigyázzatok magatokra, elő fogok akadni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2006. október 24. 05:17257.
    Sziasztok lanyoook )))) Krisztikem, szeretettel koszontlek kozottunk )))))) en nem irok semmit magamrol, mert mar ismersz   Nagyon szeretem alanyokat itt....hosszu ideje kot bennunket ossze a net baratsag, es Csipogoval szemelyesen is talalkoztunk ( ha csak rovid idore is ) Pesten. Bozsenkkel meg telefonzotam annyit.......de annyit  mikor otthon voltam....de sajnos az idobe nem fert bele a talalkozas...node ami kesik, nem mulik......az is ossze fog jonni majd )))) Hat gyerekek nekem a hetvege elegge utalatos volt....munkabol kifolyolag....vagyishat dolgoztam. Node sebaj, mert ma ratettunk egy lapattal, most nem a gyerekek jottek, hanem en mentem, Barbikam mindig vasarnap-hetfon szabadnapos, Orsikam meg kivett "personal dayt" igy aztan egyutt voltunk ma. Jokat csavarogtunk a varosban (Vancouver) itt ott vasaroltunk is aprosagokat, ahogy szoktunk....kiprobaltunk minden koromlakkot a London Drugsban   aztan elmentunk egy mexicoi vendeglobe ebedelni. Nagyon finom volt az etel.....utana egy olasz fagyizoba csabultunk el .....jaaaaaaaj lanyok, el nem tudom mondani milyen finom volt a fagyi....en olyan rumos mazsolas csodat ettem......meg ragondolni is gyonyoruseg )))) Utana meg maszkaltunk egy kicsit, egy ket muvesz boltba stb.....aztan hazajottem ))))) szoval szuper jo napom volt, remelem nektek is ))))) jo pihenest joejt, majd reggel jovok ))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2006. október 24. 04:54256.
    Szia! Remelem, hogy a gyakorlat hasznos lesz......csak tudod nem mindenhol kedvesek a tanulokkal........hat mindegy ennek meg kell lenni, szoval tulelem.....azzal a gondolattal indulok el, hogy ha azt mondjak, hogy ugorjak.....megkerdezem, hogy milyen magasra!!!!
    előzmény:
    ttkriszti (251)
    2006-10-24  03:46
  47. 2006. október 24. 04:30255.

    Szia WestHill,

    Koszi szepen a kedves fogadtatast. Jovok meg, igerem.

    előzmény:
    WestHill (253)
    2006-10-24  04:16
  48. 2006. október 24. 04:19254.
    Bocsanat, hogy nem tettem hozza hozzaszolasomhoz en Ontarioban elek, Toronto egyik kertvarosaban.
    előzmény:
    WestHill (253)
    2006-10-24  04:16
  49. 2006. október 24. 04:16253.
    Szia Kriszti, szeretettel koszontlek korunkbe, majd fele-fele aranyba ismered a tarsasagot. Gyere nyugodtan es sokat kozenk!
    előzmény:
    ttkriszti (252)
    2006-10-24  03:52
  50. 2006. október 24. 03:52252.

    Sziasztok Lanyok,

    Bocsnat, hogy csak igy betortem hozzatok bemutatkozas nelkul. Ferjemmel es ket kisgyerekkel Kaliforniaban elunk San Francisco Bay Areaban. Gyerekek het es negy evesek, Andris es Viki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2006. október 24. 03:46251.

    Szia Ili,

    Szerintem ha az ember elvezi azt amit tanul akkor nagyon konnyen megy. Hatalmas elmeny volt nekem itt iskolaba jarni, teljesen mas volt, mint otthon.

    A kezmosast ne is emlegesd.  Micro ota meg nem fogom egy nyilvanos wc kilicset meg csapjat sem. Biztosan elvezni fogod a gyakorlatot is a korhazban!!

    előzmény:
    msilona50 (242)
    2006-10-22  04:38
  52. 2006. október 24. 03:15250.
    Hat mi a banat lett azzal a kis haszontalannal, hogy ilyesmit csinal? Mar olyat hallottam, hogy nagyon oreg, vagy beteg kutyusnal ilyesmi elofordul, de a te Csopiked meg nem oreg, ha tovabbra is ilyeneket csinal vidd el az allatorvoshoz, kerj tole tanacsot. Eleg kellemetlen helyzetbe vagy, erre meg azt sem lehet mondani, hogy majd kinovi, de valami oka lehet, mert a kutyusoknal mindig meg van az indok a cselekedetekre es ezt meg kell talalni, hogy ujra visszakeruljon a regi kerekvagasba. Neked van ketrec, azt meg nem probaltad, hogy elviszed magaddal, de a ketrecbe zarva, vagy akkor is orjong?
    előzmény:
    csipogo (248)
    2006-10-23  23:04
  53. 2006. október 24. 03:06249.
    Szia kirandulas, jo sok dolog osszejott igy utazas elott, de remelem, hogy vegul is inden jol fog intezodni es sikerulni! Kivanok nektek kellemes utazast es jo nyaralast!
    előzmény:
    kirandulas (247)
    2006-10-23  22:45
  54. 2006. október 23. 23:04248.
    Jo utat nektek.remelem szep utatok lessz.Mindenesetre furcsa,hogy egy legitarsasag nem vesz annyiraradtsagot,hogy tudja mi a legalis meret itt.Amit meg is lehet venni.most akkor mi lessz Edy-vel?Meg mindig nemtudjatok,hogy hol fog utazni?Orulok,hogy viszitek magatokkal.jo kutyus,ha elmentek es hagyni akarjatok batran lehet.Igy nincs ertelme itthon hagyni.En meg guta utest kapok a kutyanktol.8-dik eves.Es most kezd bekakalni,pisilni.Ha itthonhagyom,mire hazajovok takatothatok.Es nem es nem.Hiaba engedem ki mielott megyunk el.Akkor is bepiszkit.Raktam le neki papirokat az eloszobaba.De akkor sem orulok.Budos is,meg ujj a flor is.Hat nemtudom mit csinaljak vele.lehetetlen neki dirigalni.Hat nem valami biztato.Eddig meg egy kutyam sem volt ilyen,hogy viosszafejlodik.Raadasul el sem vihetem magammal.Mert orjongve ugat a kocsiban,mindent es mindenkit.Nem akarok utkozni miatta,mert hirtelen el kezd orjongeni mogottem.Latom van dolgotok indulas elott rendesen. Remelem sikerul mindentindulas elott elintezni.Es zavartalan lessz az utatok.
    előzmény:
    kirandulas (247)
    2006-10-23  22:45
  55. 2006. október 23. 22:45247.
    Sziasztok lanyok   Nekem nagyon zuros napom volt ma. Lassan intezni kell mindent az utazas elot es persze ilyenkor csapnak ossze a hullamok is .... Szombaton fakat galyaztunk es ami fadaralot bereltunk nem birta a munkat. Igy a galyak ott maradtak es ma kerestunk masik daralot, ami nem is olyan egyszeru mint amilyenek elsore hangzik, ugyanis egen-foldon nem talaltunk ilyen rovid idon belul. A vegen Hamiltonban talaltam ma delutan, persze a ferjem mar munkaban ilyenkor es en hiaba nezem meg nekem mind egyforma..... Szoke vagyok mit mondhatnek  Szoval, ferjem kirendelem a munakbol szaladjon mar el es inteze a papirmunkat, hogy holnap tudjuk ledaralni az agakat, meg kulomben meg fuvet is kell vagni, es mindezt csutortokig bezarolag hisz penteken utazunk. Ma felhivtam a legitarsasagot Eddy miat es kiderult hogy a gepem csekely egy oraval hamarabb indul. Erkezese a 2-es terminal a JFK repteren a masik gep nem egesz egy ora mulva indul a 3-as terminalrol!! Elote ugy volt hogy mind az erkezes es a tavozas a 3-as terminalrol lesz, illetve lett volna egy oram a ket gep kozott. Mas valtozas is van ujra erositettek a biztonsagi intezkedeseket igy 15 perc helyet 2 oraval kell a repuloteren lennem a gep indulasa elot. Ha ez meg nem eleg nagy nehezen vettem ma egy ketrecet Eddynek, igaz nem 9 inch magas ahogy kertek hanem 10 inch de mivel puha az oldala a ferjem ha kell akor ott helybe meretre hajlitja  Azt a meretet amit a legitarsasag ker Canadaban nem lehet kapni!!! Erdekes egy utazas lesz, de ha minden siman megy akor Lauderdaleben vagyok 3:51-kor  
    előzmény:
    csipogo (246)
    2006-10-23  04:11
  56. 2006. október 23. 04:11246.
    Tartsd meg magadnak.Nem erdekel.Mar megneztuk.Negyere minden heten ezzel. Amugy ki sem nyilik semmi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594922 (245)
    2006-10-22  22:31
  57. Torolt_felhasznalo_594922
    Torolt_felhasznalo_594922
    2006. október 22. 22:31245.

    Sziasztok!

    Szuper e-bookok ingyenes letoltese:

    www.abbcenter.com/digitalisirodalom

    agee

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  58. 2006. október 22. 22:20244.

    Szerbusztok lanyok.Szerbusz Bogikam.! Hat az en szememet nem mutottek.igy nemtudok irni ugy rolla,mintha mutottek volna.De Istvannak mind a ket szemet mutottek.Biztos emlekeztek ra.O aztmonta nem volt semmi fajdalma.Nem erzett semmit sem.3-oraval mutet utan hoztam mar haza.Es meg aznap este vissza kellett menni a dokihoz aki operalta.Vette le rolla a kotest,csopogtetett bele valamit.Es kesz.Istvan boldogvolt ,mert latott.Tisztan latott. Es komolyan mindennek orult amit latott.Nem gyozott lelkendezni.Es o szolt a dokinak,hogy egy honap mulva el ne feledje.mert o akarja a masik szmet is rendbehozatni.Es  azota allandoan lelkendezik,hogy o milyen jol lat.es szemuveg nem kell. Szoval en is csak azt tudom mondani,hogy nefeljel.es csinaltasad meg.mert Istvan aztmonja,hogy eleteben nemlatott meg ilyen tisztan. Szoval nefelj.Vagj neki.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Bogie (243)
    2006-10-22  16:47
  59. 2006. október 22. 16:47243.

    Szep reggelt ))))))))) Kriszitke ha odakerul a sor akkor majd beszelgetunk a szemmutetrol. Gratulalok en is neked, es latom nem ulsz a baberjaidon egy percet sem ))) Jo tudni, hogy ket noverke is van kozottunk, te meg Ilonka )))) Ha valami "hasfajasunk" van, akkor van kitol kerdezni )))))))))) Kirandulas, te meg nem sokara mesz Floridaba .....jovo heten ? Latom a tarsasag tobbi tagja weekendezik...nameg en is )) En meg rateszek egy lapattal, mert hetfon meg egy jo kis csavargas lesz a lanyokkal a varosban )) Orsikam nevnapja van, igy most unnepelunk nehany napig ))))) Tovabbi szep vasarnapot kivanok mindenkinek ))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  60. 2006. október 22. 04:38242.
    Szia Kriszi! Orulok, hogy jol bejott neked ez a nover dolog!!!! S meg visszamesz a Masters-re nahat, nagyon ugyes vagy!!!!! Sok sikert hozza!!!! Igen, nekem is a legjobb baratok a kollegak kozul jottek amikor a laborban dolgoztam!!! Valoszinu mert nagyon hasonlo termeszetunk van akik az EU-ben dolgozunk!!! Ah a gyerekek nagyon hamar folnonek.....kesobb majd hianyozni fog ez az ido amikor meg kicsik voltak!!!!
    Nem felek a microtol, sott kivancsian varom....egy kis izelito volt mar belole mert Parasitology mar volt......azota mindig nagyon szorgalmasan mosuk a kezunket!!!!! Sokmindenre kepes az ember ha raadja a fejet!!!!Koszonom a gratulaciot......ha befejeztem a microt megyek a korhazi gyakorlatomra ket honapra, amit kivancsian es egy kicsi felve is....varok!!!! De tulelem az biztos!!!!!
    előzmény:
    ttkriszti (240)
    2006-10-22  01:01
  61. 2006. október 22. 01:03241.

    szia Bogie,

    Szerencsere en csak jokat tudok irni a mutetrol, barmi kerdesd van csak kerdezz nugodtan. Kellemes hetveget!!!

    előzmény:
    Bogie (227)
    2006-10-20  17:19
  62. 2006. október 22. 01:01240.

    Szia Ili,

    Aranyos vagy, koszi a gratulaciot. Egy kisebb korhaz med-surg osztalyan dolgozom. Vannak belgyogyaszati meg sebeszseti betegeim, nagyon elvezem es szeretem a munkam. Nagyon rendesek es kedvesek a munkatarsak is, parral mar nagyon jo baratsag alakult ki, es munkan kivul is talalkozgatunk. Szerencsere sikerult reggel 7-3:30 -ig tarto munkat megcsipnem, es allandoan igy dolgozom, nappali muszakban. A gyerekek is nonek gyorsan, Andris mar masodikos, Viki meg pre-kindergartenbe jar, jovo honapban lesz negy eves. Meg maradunk par evet itt. A tervem az, hogy jovo osszel visszamegyek az egyetemre a masters-ert. Most kezdtem a jelentkezesi lapot kitolteni.

    Microbiologiahoz kitartast, en is tanultam, mint elokovetelmeny tantargyat. Imadtam a labort, mindenfajta "dolgot" novesztettunk a taptalajon. Egyik kedvenc tantargyam volt. Meg lehet tanulni, de persze szorgalom is kell hozza, meg kitartas. Gratulalok, hogy te is mindjart befejezed a sulit. Milyen gyorsan eltelt az ido miota utoljara beszeltunk, vagy irtunk egymasnak.

    előzmény:
    msilona50 (234)
    2006-10-20  22:52
  63. 2006. október 21. 18:02239.

    Nah akor ezt kiveseztuk  

    En is kivanok mindenkinek kellemes hetveget, remelem lesz idotok kicsit beszelgetni is !!!

    előzmény:
    Bogie (237)
    2006-10-21  17:43
  64. 2006. október 21. 18:01238.
    Szia ! Meg vagyok elegedve az Explorer 7-el. Eloszor nekem is nehez volt a sok-mas-gomb, de miutan belejottem szerintem sokkal jobb mint a regi.  
    előzmény:
    Toyota (226)
    2006-10-20  15:36
  65. 2006. október 21. 17:43237.
    Lanyok, mindenkinek jo weekendet )) kellemes idotoltest kivanok. Itt meg csodalatosan szep az ido, erdemes kimenni, nagyokat setalni, elvezni a kellemes langyos napsutest))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2006. október 21. 16:49236.
    Kirandulas ))) en meg egyetertek azzal amit te irtal. Nagyon jol leirtad az NDP politikajat, de tudod abbol a partbol meg soha nem lett senki Prime Minister az orszagnak es nagy valoszinuseggel nem is lesz. Ugyanakkor itt BC-ben is volt mar NDP-s kormanyzas, es nem lett semmi azokbol a policy-kbol amiket hirdetnek, mert penz beszel, kutya ugat....igaz meg is buktak itt is szerencsere tartomanyi szinten. Ebben az orszagban (betegeket kiveve) mindenkinek van lehetosege dolgozni,busnesst csinalni, megelni tisztessegesen, ugyhogy megertem az allaspontodat a homeless stb nepekkel szemben.....
    előzmény:
    kirandulas (235)
    2006-10-21  12:10
  67. 2006. október 21. 12:10235.

    Bogie, amit Linanak irtal azzal teljesen egyetertek! En nem a rendszert dicsoitettem, hanem azt akartam kihozni belole hogy emberek csinaltak azokat a dolgokat elv moge bujva es nem maga az elv. Anno embereket kinoztak, egetek a hit neveben... Ezt is emberek(papok) csinaltak nem maga a biblia vagy Isten.

    Ami a Kanadai rendszert illeti itt bajban vagyok, hisz tudom hogy Martin milyen gazdag sot Cretien (Martinhoz kepest szegeny) de kulomben nagyon gazdag O is... Layton anyagi helyzetererol semmit sem tudok, de amikor hallom beszelni mintha a nyolcvanas evekben lennek meg mindig az iskola padba. "Szuntesuk meg a szegenyseget a vilagban"(ezt az  NDP szereti nyilatkozni mindig) nekem nagyon komunistanak tunnik, meg ahogy beszel, ahogy a kezet mozgatja, szolval nekem a regi komunista vezereket idezi kisertetiesen. Nem beszelve arrol hogy semmi alapja nincs a dolgoknak hisz keptelenseg a vilag szegenyseget megszuntetni. Kanadaban nem lehet a szegenyseget megszuntetni nem hogy a vilagaban. Arrol mar nem is beszelve hogy nem szeretnem ha a szomszedomnak aki egesz nap nem csinal semmit ugyan annyi legyen mint nekem (nekunk) akik kemenyen dolgoznak es torekednek arra hogy tobb legyen. A Kanadai gazdasag kapitalista, a politikaja... hat nem tudom. Kuba jo barat, Kina jo barat, ... En megrogzott kapitalista vagyok, voltam es leszek. De ettol meg nagyon egyetertek azzal hogy a gyerekeket es oregeket tamogatni kell. Viszont a tobbieket ekik tudnanak dolgozni vagy iskolaba jarni ha akarnanak azokat nem tudom segiteni. Torontoba is nagyon sok a homeless, soha de soha nem adok nekik penzt! Nevezetek kegyetlenek, de ha egyszer tud dolgozni ,nyelv problema egyaltalan nincs, akor nem ertem mit keres az utcan. Azok az elmebetegek akik aldozataul estek a torvenyeinnek azokat sajnalom, de el nem tudom kepzelni hogy tudnek rajtuk segiteni. Az NDP hazat akar epiteni az osszes homeless-nek az en es a te adodbol, amivel nem ertek egyet hisz en aki fizeti az adot, nekem senki nem epit hazat!

    előzmény:
    Bogie (229)
    2006-10-20  17:49
  68. 2006. október 20. 22:52234.
    Szijjjja Krisztiiiiii!!!! Orulok, hogy betevedtel hozzank....azaz a Bogiehoz!!!!! Mar reg "talalkoztunk", de neha olvasok rolad mas topicokon!!! Tudom ,hogy most mar odairhatod a neved utan az RN-t!!!! Nagyon buszke vagyok rad!!!!! Valamint sok szeretettel gratulalok!!!!! Hol dolgozol, milyen osztalyon? Meselj egy kicsit nekem, ha nem banod! Tovabbra is maradtok Kaliforniaba?
    Egyebkent meg nehany honap es az en nevem utan is odakerul az MLT aztan meg az MT!!!!! Persze ehhez at kell mennem a vizsgakon!!!! Meg most lesz egy utolso nekirugaszkodas Mikrobiologia ket honapig!!!! Ejjel-nappal!!!! Mindenki szerint ez a legnehezebb!!!!! Egyebkent minket is mindig apolonoknek neznek es mindenkit aki uniform-ba van!!!! Erre a lanyok kijottek egy jo otlettel, amikor vegzunk kapunk egy nevre szolo kulcstartot amire a kovetkezo szoveg van irva!!! We are not nurses, we know micro!!!!! Persze nem mintha nem lennenk joba az apolonokkel vagy barki massal aki az EU-ben dolgozik!!!!
    előzmény:
    ttkriszti (216)
    2006-10-20  05:37
  69. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 21:41233.

    Drága  Lina

    az idézet amit kiirtál, az csodálatos, annak minden betüje igazság. Én tom..... ezt mán tovább nem  lehet és nem is kell ragozni, ebben és a könyvben is minden le vagyon irva róluk. El fogom olvasni. Amikor a Rózsa János könyveit olvastam, hát......a szivem összefacsarodott......rendesen....iszonytató....és akkor nem is beszéltem arról, amit személyesen hallottam....... nekem nem kell bemutatni a diszes társaságot, hiszen én is a Kádár-rendszerben nőttem fel....... hát ennyi......

    nagyon szépen köszönöm neked, hogy megkerested, és még idéztél is belőle. Roppant a kedvemet találtam benne.....köszike. Vigyázz magadra és babára is, szeretettel kivánok neked is nagyon szép napot.

    előzmény:
    kysslina (222)
    2006-10-20  10:19
  70. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 21:35232.
    hehe Salikám, jó hogy ma van a tegnap holnapja,,,hehehehe puszka
    előzmény:
    Bölcssali (224)
    2006-10-20  10:47
  71. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 21:33231.
    jaj akkor ezer bocsesz, ha nem téged emlitettelek, ha nem hát nem.....én mán nem vagyok ott tag régről....elmaradtak a levélirók...de nem is bánom.....kivánok neked is szép napot,szeretettel
    előzmény:
    Toyota (226)
    2006-10-20  15:36
  72. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 21:31230.
    na jól van, akkor megnyugodtam.. kivánok neked szép napot, szeretettel
    előzmény:
    Bogie (227)
    2006-10-20  17:19
  73. 2006. október 20. 17:49229.
    Kirandulas ))) mindharom party kapitalista.... Minden tagja mindegyik partnak jelentos maganvagyonnal rendelkezik, a liberal party volt vezetoje es volt prime miniszterunk Mr Martin a legnagyobb "hajomagnas" Kanadaban.....Itt lehet nagylelkunek lenni Kirandulas.......ez egy gazdag orszag es a szocialis halo igencsak jo......igy az NDP is eljatszhat mindenfele szocialistanak tuno gondolattal es igerettel, nem nehez barmifele igeretet tenni, hiszen vegre is tudjak hajtani. Ez a mi orszagunk szabad, gazdag, bekeszereto .....de kapitalista elveken mukodik, es meghozza nagyon jol.....))))))))
    előzmény:
    kirandulas (225)
    2006-10-20  12:59
  74. 2006. október 20. 17:41228.
    Lina)) majd meglatom mit mond masik szakerto....ha csak ez az egy megoldas van, akkor maradok a szemuvegnel. Nem hiszem, hogy abba belemegyek......kepzeld el, hogy csak billegnek jobbra balra......esetleg hasra   Ebbol a konyvbol en itt ott reszleteket olvastam es ezert erdekel nagyon, de meg nem fogtam hozza....viszont az altalad elhozott idezet tokeletes.. sajnos ((  Ezen sokat beszelgettunk anno a csalad, hogy probaljuk meg merlegre tenni mi is volt az ami jot hozott az elmult rendszer.....hm......a merleg nyelve nem a jo fele dolt. Az alap problema ott kezdodott, hogy az elvek egyike a magantulajdon ugynevezett megszuntetese......meg is szenvedtunk tole, de kegyetlenul. A mi csaladunknak nem gyarai, vagy bankjai voltak......csak nehany hold fold amin gazdalkodtak osidoktol fogva elodeink. Az adta a megelhetest, az volt az eletforma es a fold szeretete legalabb olyan nayg volt mint az Istenhit. Ezt a ket alappillert huzta ki a talpunk alol egy rantassal a kommunizmus....a hitrol nem is beszelve. Nagyikamat kirangattak az udvarra az agitalok es eroszakkal probaltak meggyozni arrol, hogy lepjen be a tsz-be( Akkor mar elmult otven eves nagyikam, de azoknak semmi nem volt szent.....A tsz be nem lepett be , de a foldjeinket elvettek es mindent ami volt, szekeret , tehenet.....mindent (( Az,hogy o es a csalad mibol el meg ezek utan abszolut senkit nem erdekelt.....es csak zarojelben jegyzem meg, hogy nagyikam nem volt kulak, hiszen csak nehany hold foldje volt. Az utana kovektezo evek keservesek voltak.....mi is otthagytuk a falunkat. Sok falu elneptelenedett, eloregedett. 56 utan "enyhitettek" a porazon, es betomtek az emberek szajat es gondolatait. "Adtak" a vezetoink.......ettol a falra tudok maszni......adtak .....mit adtak? Mindket agon a nagyszuleim foldjet elvettek, egyik kisoreg se kapott se nyugdijat se semmit !!!!!!!!!! gyarba dolgozni meg mar nem tudtak.... most nem folytatom......majd maskor.....
    előzmény:
    kysslina (223)
    2006-10-20  10:28
  75. 2006. október 20. 17:19227.

    Szia draga Bozsikem ))) egy fenet hiusagi kerdes, tudod itt elviccelodok a rancokkal stb, de abszolut nem erdekel, mert aki nem meri felvallalni a korat azzal baj van. Igaz sajnos a vilag eltorzult ezen a teren, a sok hulye hollywoody hatasra, es nagyon sokan keptelenek elfogadni az oregedes tenyet es mindent megtesznek azert, hogy fiatalnak tunjenek, de engem ez nem erdekel.....jol erzem magam a boromben )) A szemuveggel van problemam, az allando viselessel, eppen ezert gondolkodom a lazeres megoldason.....Orulok, hogy a te szemikednek semmi baja, az a fuzfavesszo nagyon rossz helyen vot

    ttkriszike))) koszi , hogy ilyen megnyugtatoan irtal errol az egeszrol......megfontolom a dolgot es utana nezek a lehetosegeknek. Sok pussssssz neked )))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (220)
    2006-10-20  09:23
  76. 2006. október 20. 15:36226.

    Hogy tetszik az Explorer 7??? En nem szeretem...semmit sem talalok rajta, tul sok (szamomra) felesleges kutyafule van rajta....de a hatost nem tudom visszaszerezni....Mindegy, majd megszokom... 

    Bozsem, nekem igertel anno IWIW meghivot - kosz, megnezem a topicot, de mar lelohadt a lelkesedes, nem erdekel annyira a dolog.

    Megint elkezdtem kotni; csinalok egy poncsot magamnak, a tavalyi mar unalmas... 

    előzmény:
    kirandulas (210)
    2006-10-19  21:23
  77. 2006. október 20. 12:59225.

    En a komunista rendszerbe nottem fel. Sosem fogom elfelejteni minket pont ilyen hangnemben ilyesztettek a kapitalistaktol, mondvan hogy azok milyen rosz emberek. Emlekszem egy kepre amikor Amerikaban ontottek ki a tejet a foldekre mert nem volt mit csinaljanak vele es a masik kep meg az ehezo Afrika. A szoveg meg az volt hogy milyen evil a kapitalista ahelyet hogy a tejet odaadna az ehezo Afrikanak inkabb a foldekre onti. De arrol sosem tanultunk hogy Amerika milyen sokat adomanyoz es arra sem hivta fel a figyelmet senki hogy :1) a tejet hogyan lehetne eljutatni Afrikaba mielott megromlik, 2) hogy mennyibe kerulne a tej szallitasa !

    A fenti peldamal csak azt szeretnem hangsulyozni hogy ugy a komunizmusnak mint a kapitalizmusnak vannak jo es rossz oldalai, vannak jo elvei es rossz(hibas) elvei, de a vegeredmeny az hogy egyszeruen Emberek vagyunk, jok es rosszak!!! Nem lehet egy rendszert teljesen elitelni hisz a komunizmusnak is voltak jo oldalai. Az hogy gazdasagilag a komunista rendszer nem tud megallni a laban az egy masik lapra tartozik. Hogy ne menyek messzire nezd meg az NDP-t nalunk, szerintem naluk nagyobb komunista nem is letezik  A Liberal Party sem igazan kapitalista! Egyedul a Conservative Party ami hajlik a kapitalista gondolkozasra. De ha Angliaba megyunk Tony Blair a Munkas Parthoz tartozik. Es sorolhatnam a vegtelensegig.

    előzmény:
    kysslina (222)
    2006-10-20  10:19
  78. 2006. október 20. 10:47224.
    Szép napot, csak beköszöntem de most mennem kell dolgozni...... Legyetek jók, és vigyázzatok a szemetekre! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2006. október 20. 10:28223.

    Bogie!  Én sem kimondottan a sasszem brigádhoz tartozom, témázok én is a műtéten, főleg, hogy a szemüveg is olyan drága, hogy manapság már luxusnak számít, ha az ember lát. Ugyanez elmondható persze a rágásra is , bár lekopogom immár éppen 6 éve, hogy egy nagyon-nagyon klassz fogorvosnőt fogtam ki otthon Nagykőrősön, aki egyrészt töredékéért, mint az akkori, otthoni árak, és csodálatosan dolgozott. Azóta sincs bajom a fogaimmal, amit az azelőtti 10 évről abszolut nem mondhatok el. A doktornő egy aprócska kis rendeőben dolgozott, amire a lelakott is nagyon jóindulatú jelző volt, de ott annyian voltunk mindíg, hogy kint vártunk az udvaron.

    Nos visszatérve a szemre: hát én is nagyon félek a műtéttől, nagyon beszélem rá magam, mert csupa jókat hallottam róla. Viszont az ötlet, amit te kaptál.. hát nem tudom, szerintem az egyensúlyérzék megsínylené, bár nem vagyok szakértő, csak józan paraszti ésszel gondolva..

    előzmény:
    Bogie (215)
    2006-10-20  05:00
  80. 2006. október 20. 10:19222.

    Szia! Bocs a késésért, nem feledkeztem meg rólad, de elmaradtam egy topikon.

    Nos a Szolzsenyicin könyv: én úgy emlékeztem rá, hogy a címe egyszerűen A Gulág, de most utánanéztem, és a A Gulág szigetcsoport a hivatalos címe. Három kötetes, és nagyon dokumentalista, azaz mélyen megrázó.

    Van itt neked valami, amire most a keresés közben akadtam. Egy idézet Szolzsenyicintől, remélem senki sem haragszik meg érte:

    “A kommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így nevez: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek! Egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista! Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak szermélyes boldogulása így kívánja.”

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (198)
    2006-10-18  09:23
  81. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 09:26221.

    SZERVUSZTOK KISLÁNYOK, HA FELÉBREDTETEK, KIVÁNOK NEKTEK GYÖNYÖRÜSÉGES SZÉP, BOLDOG, BÉKÉS MOSOLYGÓS NAPOT SZERETETTEL.

    NEM EMLÉKSZEM HOGY KI VOLT AKI IWIW MEGHIVÓT KÉRT ÉS ÉN MEG IS IGÉRTEM,

    VAGY LADYBUG VAGY WESTHILL. BOCSÁNAT ÉRTE. ITT OLVASOM A NŐKLAPJÁN, AZ  ,,AKTUÁLIS/VAN IWIW MEGHIVÓ.  10.20.ÁN  A 6 SZ. HOZZÁSZÓLÁSBAN ,,POPICEK,, BEIRÁSSAL. AKINEK MÉG MINDIG FONTOS, OLVASSA EL A TOPIKOT, ÉRDEMES, SZERETETTEL AJÁNLOM.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 09:23220.
    BOGIKÁM, MILYEN EGY BAROM VAGYOK, ELŐBB IROK, AZTÁN OLVASOK, MOST ÉRTEM A HOZZÁSZÓLÁSODIG. SZOVAL ......HIUSÁGI KÉRDÉS?????? RÁNCOK? KI FOGLALKOZIK AZOKKAL, ANYUKÁM.....LÉNYEG A SZEMED, ABBAN VAN A LÉLEK TÜKRE......SZEMÜVEGEN KERESZTÜL IS LÁTNI AZT....DE HA NEKED CIKI AZ ORRODON LÉVŐ HERKENTYÜT VISELNED - MERT NEKEM IS VAN- ÉS ENGEM NEM ZAVAR, DE ÉN SEM TOK LENCSÉT VISELNI, UGYHOGY MARADOK IGY, ÉS ILYEN AMILYEN VAGYOK PÁPASZEMES VÉN BANYA. HAHAHAHA DE HA GONDOLOD ÉS IRRITÁL, AKKOR UCCU TÉNYLEG CSINÁLTASD MEG ÉS NE FOGLALKOZZ A RÁNCOKKAL, AZOK IGY IS UGY IS OTT VANNAK.   
    előzmény:
    Bogie (208)
    2006-10-19  17:29
  83. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 09:18219.

    SZIA BOGIKÁM,

    ANYUKÁM LEGYÉL BÁTOR LÁNY, ÉS UCCU A SZEM ORVOS, HOGY SZÉP, OKOS, KIVÁNATOS LEGYÉL ÉS PERSZE DE LEGINKÁBB LÁSSÁL IS RENDESEN. EZ A LÉNYEG. VIGYÁZZ MAGADRA EZERREL PUSZKÓ NEKED

    előzmény:
    Bogie (215)
    2006-10-20  05:00
  84. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 20. 09:17218.

    SZIA KIRÁNDULÁS, TE AZ NEM VICC VOLT, TÉNYLEG BELENÉZTEM A FÜZVFAVESSZŐBE, KÖZELRŐL. MÁR JÓL VAN A SZEMEM. KÖSZIKE,

    PUSZ NEKED

    előzmény:
    kirandulas (210)
    2006-10-19  21:23
  85. 2006. október 20. 05:49217.
    Mar irni sem tudok, itt ul az olemben a nagylany es o is boszen nyomogatja a billentyuket. Szoval augisztis = augusztus, lasic = lasik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2006. október 20. 05:37216.

    Szia Bogie!!!

    Reg lattalak, most talaltam ra a forumodra. Nekem augisztis 31 -en volt Lasic szemmutetem es TOKELETES lett a latasom. Igaz, en csak rovodlato voltam, kontaktlencset viseltem mar majd 20 eve, a szemuveget meg utaltam. Ha osszeszeded a batorsagod csak ajanlani tudom es hulye voltam, hogy ennyit vartam ra. De ugy, mint te tele volt a gatyom. ELvezem, hogy latok kontaktlencse  es szemuveg nelkul es hogy nem kell az ebreszto orat az orromig nyomni, hogy lassam hany ora van reggelente.  Ha erdekel irok bovebben a mutetrol, teljesen fajdalom mentes es a lezer treatment az egyik szemement 25 masodperc volt, a masikon meg 22. Tobb idobe kerult az elokeszites. 

    előzmény:
    Bogie (215)
    2006-10-20  05:00
  87. 2006. október 20. 05:00215.
    hihihiiiiiii most kiprobaltam itt hol az egyik, hol a masik szememmel kukkolok   Hat Ilonkam, utana fogok nezni, de nagyon betoji vagyok, ugyhogy nem tudom mikor lesz belole valami is....... Westhill amint latod nem vagy egyedul ezzel az irtozassal....pedig mar szabtak , vagtak tobbszor is.....de a szömöm az a szömöm  csak félek ettől.
    előzmény:
    msilona50 (213)
    2006-10-20  03:11
  88. 2006. október 20. 03:38214.
    Sziasztok Bogie, Ilonka, hat nem tudom, de en minden szemmel valo operaciotol irtozok, megha beszelnek is rola, nem meg latni, vagy atesni rajta, de ez en vagyok, elhatarozas es akaratero dolga, en az okulare mellett maradok, ha eppen nem is nagyon kultivalom! 
    előzmény:
    Bogie (212)
    2006-10-20  02:52
  89. 2006. október 20. 03:11213.
    Nem egeszen ugy megy!!!!! Hisz nem jarsz egy szemmel......ugye tenyleg nem?????? Azt nem fogod eszrevenni rendes korulmenyek kozott, hanem csak akkor ha az egyik szemed becsukod!!!! Valoszinu, hogy a masik szemorvos is ugyanazt mondja......persze azert csak nezd meg.........a mi korunkba ez mar igy megy.......de nezd a jo oldalat!!! NEM KELL OKULARE!!!!!!!
    előzmény:
    Bogie (212)
    2006-10-20  02:52
  90. 2006. október 20. 02:52212.
    Szia Ilonkam )) haaaat annyi batorsagot mar vettem, hogy tavaly elmentem egy ilyen szemklinikara es ott azt mondta a szemesz, hogy miutan a szemem a korral romlott, igy csak ugy tudna megcsinalni, hogy az egyik szemem olvasasra a masikat latasra "allitana" be lezerrel.......namost ezen igencsak elgondolkodtam es ugy dontottem, hogy meg keresek mas szakvelemenyt is. Az elmult ido elegge zuros volt, ugyhogy talan most majd lesz idom nehany klinikat vegiglatogatni, es megtudni a lehetosegeket. Valahogy nem tudom elkepzelni, hogy egyik szememmel kukkolom a vilagot  a masikkal a konyvet  
    előzmény:
    msilona50 (211)
    2006-10-20  02:06
  91. 2006. október 20. 02:06211.
    Oh Bogie szand ra magad arra a lezer mutetre!!!! A lezer nem faj!!!!!!!!! nem hiszem, hogy megbanod!!!! A fiam tavaly csinaltatta meg.....mostmar nem is olyan draga, ha jol emlekszem kb 1200 dollar volt!!!! A latasa tokeletes....mar az uton hazafele nagy orommel olvasgatta a felitatokat!!!!! Az en szemeimet is operaltak vagy 12 eve!!! Mivel nekem nem lehetett a lezert alkalmazni, igy kiszedtek a lencseket es plasztik lencseket raktak be!!!! Nagyon szeretem, nagyon ritkan emlekszem ra hogy valaha is szemuveges voltam!!!!! Azaz most is kell szemuveg , de csak olvasashoz!!!!De hat kinek nem kell ebbe a korba....az emelje fol a kezet!!!!
    előzmény:
    Bogie (208)
    2006-10-19  17:29
  92. 2006. október 19. 21:23210.

    Sziasztok kedves lanyok!!   Koszonom a drukkolast, rank fer nagyon !

    Bozse, maskor ne tessek oly sokat kacsingatni hogy megfajuljon a szemed aztan meg minden fele balesetre fogod  Komolyra forditva a szot szivbol orulok hogy nem lett komoly bajod!!!!

    Nekem PC-m van, most toltottem le az Explorer7-est. Azt igerik hogy jobb mint a regi, majd meglattjuk  

    előzmény:
    Bogie (209)
    2006-10-19  17:31
  93. 2006. október 19. 17:31209.
    Na lathatjatok milyen vaksi vagyok, kihagyok betuket...... chiken=chicken
    előzmény:
    Bogie (208)
    2006-10-19  17:29
  94. 2006. október 19. 17:29208.

    Jo reggelt ))) kave, tea szervirozva mindenkinek )))        

    Bozsikem, hat hala az egnek, hogy semmi komoly baja nem tortent a szemednek. Epp az este beleneztem itt egy musorba, ahol teljes plasztikai sebeszeti atalakitast csinalnak bizonyos holgyeken......na az a resze nem erdekelt, de azert piszkolsul irigyeltem oket, hogy a szemuket is rendbehoztak lazer mutettel. Igaz hogy itt ott ugyi mar a gravitacio dolgozik nalam is   de az nem erdekel csak ha adna valaki uj szemet azt nagyon megkoszonnem. Utaaaaaaaaalom a szemuveget, kontakt lencset meg nem birok viselni........viszont elegge chiken vagyok, vagyis beszari ha a szemmutetrol van szo. A lanyaim mondjak, hogy biztos attol felek, ha a lezerrel megcsinalnak a szememet, akkor latnam is a rancaimat   Lehet van benne igazsag, igy egyenlore marad az utalatos szemuveg Puszillak , szep estet neked ))))))

    donnaaaaaaaaa )) huhuuuuu hat akkor nagyon megagitaltak a gyerkocok benneteket ha lesz kutyus ))) Hidd el, olyan oromot fog az a kiskutya hozni a hazba, amiert megeri bajlodni vele. Az elso lelkesedes utan, biztos hogy a legtobb dolgod neked lesz a kutyussal, de ahogy a gyerkocok nonek szepen atvehetik a feladatok egy reszet, pl setaltatni, jatszani vele a kertben. Ocsikenek sikerult az uveget elintezned ? Sajna itt is a penzre mennek, es ugyi a keret az mindig jo bevetel az optikusoknak......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  95. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 19. 10:54207.

    SZIASZTOK DRÁGA BARÁTAIM

    NINCS SEMMI BAJ, MIRE ORVOSHOZ ÉRTEM VOLNA, ELMULOTT A BAJA A SZEMEMNEK, UGYHOGY SEMMI GOND. KICSIT KUKKOLOK CSAK, FIGYELEK RÁ, NEHOGY MEGERŐLTESSEN. UGYHOGY NYUGI, NINCS VÉSZ. LEGKÖZELEBB GONDOSABB LESZEK, EZ AZ ÖRÖKÖS KAPKODÁS, SIETÉS, AZ VEZETETT IDÁIG.

    KIVÁNOK NEKTEK SZÉP NAPOT, HA FELÉBREDTEK, VIGYÁZZATOK MAGATOKRA, MINDANNYIAN, CSALÁDRA, ÁLLATOKRA, EGYMÁSRA, MINDENKIRE AKI A KÖZELETEKBEN VAN. HAHAHA

    JA ÉS MOSOLYOGJATOK EMBERTÁRSAITOKRA, MERT IGY SZEBB AZ ÉLET MÉG AKKOR IS, HA ÉPPEN NEM TECCIK AZ ÁBRZÁZATJA.

     

    PUSSZANTÁS SZERETETTEL MINDENKINEK

     

    LINÁNAK MEG A FOCISTA BABÁJÁNAK MEG PLÁNE DE LEGINKÁBB MILLIÓ KIS CUPPANTÓS A POCIRA

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  96. 2006. október 19. 00:21206.
    Szerbusz Bozse! Mi van a szemeddel.irjal.Hat csak nem lett nagy bajod.Jajj mindig csinalsz valamit.Hogy az ember itt izgul. Irjal mihent tudsz valamit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (199)
    2006-10-18  09:40
  97. 2006. október 19. 00:17205.
    Szerbusztok lanyok.Szia Donna.Nagyon aranyos kutyusotok lessz.A baratnomeknek is az volt.16-eves volt most.Es ket hete aludt el orokre.de amig elt a cslad kedvence volt.Csak ugy szladt a lobogo fuleivel.Biztos nagyon fogjatok szeretni ti is.Halas kiskutyus. Az en kis kedvencem is megevett egy szelet csokis kuglofot es egy fel banant.es most istt alszik a kompjuter szoba ajtajaban.Vigyaz ram.Na meg Jamikemre is.Mert o meg az ebedloben csinalja a leckejet.Es mint ha tudna.mert nem zavarja csak lesi.Ha majd felall meg szalad utanna.Aztan meg vissza,hozzam. Sokszor jon ide,hogy hagyjam mar a gepet,es menjek uljek le.es o akkor jon az olembe.Tegnap rarakta a kis mancsat a kezemre,mikor irtam.Na ez egyertelmu volt. Hagyjam a csudaba a kompjutert es menjek mashova.
    előzmény:
    donnaBe* (204)
    2006-10-18  23:07
  98. 2006. október 18. 23:07204.
    El is felejtettem mondani, hogy tavasszal kutya all a hazhoz. Addig addig ragtak a fulunket a gyerekek amig beleegyeztunk ,egy cocker spaniel mellett dontottunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2006. október 18. 23:05203.
    Kop kop csak bekoszonok....megyunk Ocsikevel a szemeszetre, illetve szemuveget csinaltatni.  Egyszeruen nem akarjak az uj lencset beletenni a meglevo hasznalt keretbe....ez mar a harmadik hely ahol huzzak a szajukat. Most a Wal- Mart-ot probaljuk meg . Eretem en, hogy az a cel, hogy eladjanak nekem egy uj meregdraga keretet, de ezt csak Augusztusban kapta....miert vegyek ujat amikor ez is jo??????---- Bogie....a szivembol szoltal.  Amikor en jottem mint latogato es friss kanadaskent  huuuuu hogyha most visszagondolok miket mondtam en is, es hogy mennyire mashogy lattam minden. Azota hm mit mondjak 180 fokos fordulatot tettem. Sok mindenben nem valtoztam de sokmindenben teljesen. Ez amit leirtal tokeletesen az en velemenyem is. Itt nagyon sokan a szomszedaim is megkerdeztek, hogy mi is tortenik otthon. Kanadaiak....de egyetlen egy sem nahogyisirjam....kezelte lenezoen a tuntetest, vagy nevezte csocseleknek a tuntetoket.itt teljesen termeszetes, ha valami nem tetszik azt igenis megmondjak meg ha a kormanyrol van is szo. Na akkor meg plane. Errol ennyit be is fejezem....nem elek otthon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2006. október 18. 16:58202.

    Jo reggelt Lanyok, ma valamivel jobb ido van, nem esik, de borus es allitolag plusz 15-16-ra lehet szamitani.

    Bogiekam remelem nemcsak a pulykamaradekot hagytak neked, henem egy kis turost es csoki tortat is.

    Csipogo azert vigyazok, hogy ne hizzon el, olyan sokat nem kap, es olyan mint egy orokmozgo, tele van energiaval nem tud nyugodni egy pillanatra sem, aztan, amikor mar nekem eleg, akkor csak ramordulok, hogy most mar eleg, menj a helyedre es aludj, abban a pillanatba megy a ketrecbe, mert meg ez a helye es a kovetkezo pillanatban mar melyen alszik.

    Kirandulas kivanom, hogy beteljesuljon a targyalasok eredmenye.

    Ladybug, megegyszer csak sajnalatomat tudom kifejezni, mas megoldas nincs, mint beletorodni, ami sajnos nehezen megy, egy ideig meg fogja nyomni a lelketeket.

    Lina orulok, hogy az apro fiatalember szepen fejlodik es mar focizik is, gondolom apukaja oromere. Tovabbra is viseld konnyen es jo egeszseggel.

    Bozse, remelem minden rende lesz a szemeddel, nem tortent komoly serules.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top