Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2012. Április 6. 01:5510754.
    Kellemes Husveti Unnepet kivanok .....az erre tevedo regi baratoknak....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 3. 17:0310753.
    Donnaaaaaaaaaaaaaa :))))))))))))))))))))))) huuuuuuuuuu de reg "lattalak".......orulok, hogy jottel, igaz en se neztem be egy ideje, de most igazan megerte :)))))))))))) Koszonjuk jol vagyunk :)))))))) eskuvore keszulunk :))))))))))))))))))) Tudod meg egy lanykam van ;)))))))) Nahallod, cseppkeid felnottek.....orulok, hogy jol vagytok, nezz be ujra ....ha nem jonnel az unnep elott, hat csak tudd.......gondolok ratok es minden szepet es jot kivanok nektek...........oleles.....meg cupppppp meg minden :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))
    előzmény:
    donnaBe* (10752)
    2011-11-26  18:39
  3. 2011. november 26. 18:3910752.
    Bogieeeee:))))))))))))))))))) Ereztem, hogy valamiert be kell  nezzek az NLC-re. Gratulalok, es milloi puszi Nektek,,,, ez a kislegeny gyonyoruuuu . Nagyon orulok, hogy Emmacska is boldog a kis Ocsikevel. Hurrraaaaa:)))) Bovult a csalad. Az en kisgyermekeim is mar egyaltalan nem kicsik Franciska 14 eves most kezdte a secondary schoolt, Ocsike pedig hetedikes. Jol elment az ido felettunk.... en tovabbra is javitom a PS3 ket, eleg jol megvagyunk mindannyian. Millio oleles mindenkinek.
    előzmény:
    Bogie (10751)
    2011-11-04  13:55

Címlap

top