Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2010. június 26. 15:2610601.
    Yuheeeee micsoda oromereztem en, hogy most be kell jonnom. Gratulalok en is vegre meg van a varva vart kislegeny.  Mindenkinek millo csok, most rohanok majd jovok kesobb.
    előzmény:
    brampton (10600)
    2010-06-26  06:06
  2. 2010. június 26. 06:0610600.

    Na mostmar pontosan tudok mindent  1;30 kor szuletett

    53 cm hosszu

    7 lb 3 ounce= 3 kg 27 es fel deka

    Neve??? Linden  Bjorn  Mihaly  az utobbit a vejem nagypapajanak  a tiszteletere

    Hat hogy fogom becezni?? azt meg nem tudom Szerintem  ugy mint a tobbit

    torpe meg kukac 10 eve azon keseregtem en soha nem leszek nagymama  na mostmar nem szolok semmit  a lanyom ott van szetvagott pocakkal de mar azon spekulalnak hogy anmint lehet   szul megegyet aztan bezar a bazar[szerintem nagyon akarnak egy lanyt]

    előzmény:
    Bogie (10599)
    2010-06-26  05:31
  3. 2010. június 26. 05:3110599.

    Katika, sok sok szeretettel gratulalok a kisunokahoz :)))))) Megjott a kislegeny :))))))))))) A vejednek is gratulalok, egyszerre jott minden nalatok , es minden jo ami jott :))))))) szuper !

    Holnap telt haz lesz, most fejeztem be a furdoszoba surolast, dog faradt vagyok, hiaba na, a 16 oras munkanap meg nekem is sok. Kirandulas, ha csak almomban nem irkalok mashova, amugy nem hinnem......orulok, hogy ...... van a hatsomon. Majd jovok, most megyek es bezuhanok az agyba.......joejt nektek is

    előzmény:
    brampton (10588)
    2010-06-25  14:02
  4. 2010. június 25. 20:1810598.

    Kati gratulalok az unokahoz es a landed papirhoz!! Tiszta szivembol kivanok minden jot a fiatal parnak es ad at udvozletemet nekik. Igazan megerdemlik hogy boldogok legyenek hisz nagyon kedves rendes fiatalok.

     

    Azt hiszem most vegre tudnak igazan unnepelni Canada Day-kor :))

    előzmény:
    brampton (10590)
    2010-06-25  14:35
  5. 2010. június 25. 20:1510597.

    Szia Bozse!

     

    A hazat eladtuk ket napig volt a piacon. Azota keresunk masikat de arba nem tudunk meg egyezni a tulajokal :))) Mindegyik dragabban adja mint amit a haz er es igy meg mink nem merjuk megvenni mert ugye nem akarunk rafazni.

     

    Orulok hogy kutyusod jol van es egyet ertek veled hogy nem szabad mindent rajuk hagyni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10596)
    2010-06-25  19:10
  6. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 25. 19:1010596.

    Sziasztok lányok

     

    Remélem mindenki jól van a nagyival együtt,ki most igen boldog családostul együtt.

    Vigyázzatok magatokra,én köszönöm jól vagyok, gond egy szál sem,ha van, azt sem terigetjük.

     

    Kivánok szeretettel szép napot valamennyiőtöknek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 25. 19:0510595.

    Szia Drága Editkém

     

    Most kicsit összejött nektek, de majd elmulik, vannak sajnos ilyen napok másnak is, nekem is szokott. De bizakodjál és rendben lesz minden.

    Nem tudom mi történhetett anyukáddal, feltételezm,hogy nem iszik eleget,mert itt is az a gond, párom anyjával, nem akar a mama eleget inni.Én naponta legalább 2,5-3 lter vizet iszom, aztán éjjel meg mászkálok,de muszáj, orvos parancsa szent nekem is, nem akarom,hogy baj legyen belőle.

    Örülök,hogy a gyerekek jól érzik magukat,Istvánnak meg biztos bejött még fuvar, és még azt is lebonyolitja oszt majd utána érkezik. Ne idegeskedj, vigyázz magadra nagyon. A gyógyszereket pontosan szedd és rendbe fogsz jönni.

    Kivánok szeretettel megnyugvást a szivecskédre és kellemes napot nektek 

    előzmény:
    csipogo (10592)
    2010-06-25  16:38
  8. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 25. 19:0210594.

    Szia Évikém

     

    Ihol vagyok ám, csak bámészkodtam,olvasgattam,meg tekeregtem.

    Mekkora öröm,hogy Katiéknál meg lett a baba és szépséges mint az apukája,meg jó sulya is lett,bár azt nem értem,mert nem számolta át nekem magyarul, ez legyen a legkevesebb nem?

    Lényeg,hogy egészséges és boldogok mindannyian,hogy a kispasi kibujt.

    Most kezdődik neki az élet elég népes családban,és még gyerekek is vannak,ugyhogy lesz ki majd vigyázzon rá.

     

    Remélem jól vagy? Mi a helyzet? sikerült eladni a házat vagy csak én nem olvastam figyelmesen.

     

    Kivánok szeretettel kellemes napot, Kormos jól van, sokat masszirozzuk a lábacskáját,már nem sántikál, ugyhogy a hangja igen nagy lett, erősebben ugat,ezt eddig nem tette. Megváltozott, és kényeske lett, de ma megfenyitettem,mert nem fogom engedni,hogy ő uralkodjon rajtunk. Haszontalan kutyája, meg is haragudott rám kicsit, de mán szent a béke. 

    előzmény:
    kirandulas (10587)
    2010-06-25  13:19
  9. 2010. június 25. 16:3910593.
    Koszonom mindenkinek a jokivansagot es at fogom adni nekik is
    előzmény:
    csipogo (10591)
    2010-06-25  16:32
  10. 2010. június 25. 16:3810592.
    Sziasztok lanyok.Nehezen megy az iras,farad a kezem szinte azonnal,azert nem is irok sokat.Mint aki zsakolt.Remelem ez meg javulni fog.Anyum megint korhazban an.Sokat nem is tudok rolla. Hat sok jo  hirem nincs. Istvan sem hazafele jon 1 honap utan szoval osszejott minden.A sracok jolvannak.Jol ezrzik magukat.Sziasztok.Be is fejezem,mert mar remeg a kezem is a faradtsagtol.
    előzmény:
    kirandulas (10587)
    2010-06-25  13:19
  11. 2010. június 25. 16:3210591.
    Draga Katikam.Nagyon nagyon Gratulalok nektek. Es  minden jot a kis pici unokatoknak es a lanyodeknak is. Remelem tovabbra is jolvannak.  Minel elobb mennek majd haza.Es akkor kiunokazod magad rendesen.  Mindenkinek nagyon jo egeszseget kivanok sok szeretettel
    előzmény:
    brampton (10590)
    2010-06-25  14:35
  12. 2010. június 25. 14:3510590.
    Hosszat meg nem tudom a sulya 7 lb 3 ounce ezt meg at kell valahogy valtanom mert csak durvan tudom megsaccolni kg-ban  a neve  meg nem 100% 3 bol meyik lessz 1;30 kor  lett meg es ha tudok mast este beirom
    előzmény:
    WestHill (10589)
    2010-06-25  14:29
  13. 2010. június 25. 14:2910589.

    Gratulalok,

     

    jo egeszseget, sok oromot es boldogsagot kivanok az egesz megnovekedett csaladnak!

     

    Nem irtad, hogy mi lesz a neve, mennyivel szuletett, milyen hosszu, a szokasos babamereteket kerjuk. 

    előzmény:
    brampton (10588)
    2010-06-25  14:02
  14. 2010. június 25. 14:0210588.

     Megszuletett vegre ejjel 1;30 kor csaszarral kisfiu [ezt tudtuk mar elotte is] mert nem tudot tagulni   fekete haja van mint az apjanak es az orra is az apjae 

    Sajnaljak hogy nem ejfel elott mert akkor  pont 2 dolg lehetettt vona osszevonva  Tegnap kapta meg kezhez vegre a Landed papirt

    Mondtam neki ez uj Canadai szokas aki Landed papirt kap az bonusznak kap egy gyereket is

    Na ma duplan unnepelunk Vegre szegeny tul van rajta  

    Most beszeltem vele   mondta [o rendesen akart szulni] hogy az a 3-4 ora  amig  megrepesztettek  burkot es jottek az igazi tolofajasok   az t nem gondolta   hogy ennyire faj es  ma eloszor hallottam a lanyomtol azt hogy kalapot emel elottem amiert 2x vallaltam ilyen  fajdalom aran szulni  o nem lenne ra kepes  vegig ment volna  de a doki  nem engedte mert nem tagult csak 2 ujnyit es nem tagult tovabb

    Szoval matol 4x nagyi vagyok

    előzmény:
    kirandulas (10586)
    2010-06-25  13:13
  15. 2010. június 25. 13:1910587.

    Lanyok merre jartok?

     

    Bogie nalad mi ujsag? Mikor megy anyukad haza?

     

    Koala, te sem irtal nagyon regota. Mi lett a szaritogep sorsa? Ajto lett cserelve vagy az egesz gep?

     

    Csipogo, gondolom te el vagy foglalva a kisvendegel. De attol meg adhatol hirt magatokrol.

     

    Lina merre jarsz? Van egy gyanum hogy a ket haszontalan lany (Bogie es Lina) mashova jarnak irni.

     

    Westhill, en meg mindig tartozom az orhidea kepel :)))

     

    Bozse, hogy van a kiskutyad?

     

    Houston, nalunk most lesz a G20 es a G8. Az elnokotok ma erkezik meg. Tegnap beszeltem egy kedves amerikai baratomal, mondta ha mar itt van az Obama akor csak tartsuk meg nyugodtan :)))

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10585)
    2010-06-21  00:55
  16. 2010. június 25. 13:1310586.
    Brampton, meglet mar a kisunoka?
    előzmény:
    brampton (10584)
    2010-06-21  00:07
  17. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 21. 00:5510585.

    szervusztok kislanyok!

    hat nem vagyok egy par napig - a politikai topikban vertem a szamat, mert ez a bp megint hogy itt mi folyik mar nem is emberi...szoval nem vagyok egy par napig, es mindenkinek mennyi baja van! 

    Hat ez nem jo!

     

    Editke...amin te keresztul mentel nem semmi! Meg hogy te vezettel!!!

    kepzeld ha valami utkozben tortenik, maskor ilyet ne tegyel, inkabb vigyen valaki!! Ha olyan hirtelen lennel rosszul - hiszen errol nem tehetnel - hogy nem birsz felrehuzni, kepzeld mi bajt tudnal okozni magadnak.

     

    maskor nehogy ilyen eszedbe jusson! 

     

    --------

    szoval Kati ujbol nagyi lesz! hat EZT irigylem toled..mert de jo lenne itt is egy kicsi lany jonne! A fiu unokam nagyon aranyos, de hat most abban a korban van, amikor a Nana mar nem annyira erdekes, mint mikor 5 eves volt, es a masik szobabol ahol rajzold idonkent atkiabalt nekem a konyhaba, hogy Nana....mondom mi van kisapam...I love you !!!!

     

    no most ez nem egeszen igy van!

    puszit most is kapok, de mar rohan is...mindig.. mar kis baratno van, meg a haverok.

    Persze en is igy voltam... haza majd csak hogy aludni jartam.. mindig a baratnok ... mert annnnnyi megbeszelni valo volt.. hat most o van igy..

     

    ------

    bekoszonott a meleg... most mar napkozben eleri a 98-100 fokot.. ejjel is meleg van, megy a huto ejjel nappal... 

     

    no nekem meg a ferjemnek alakult ki a has oldalan ugy nez ki serv. Hat ez sem hianyzott. Neki a heten volt ekg, rongten, vervetel, ultrahang majd jovoheten tudja meg az eredmenyeket. Aztan meg gondolom majd jon a mutet. 

    mindig van valami amit az ember lanya nem tervez!

     

    en jol vagyok, de en meg nem birom ezt a meleget... kinn most mar szinte sosem vagyok. A kertem szep, virit..de csak locsolni jarunk ki.. 

     

    De meg az iden nem volt vihar, hurrikan vagy tornado felenk, illetve egyenlore nem is keszul hala Istennek. Volt mar parszor eso, de normalis, szep lassan, hogy a talaj be tudta szivni. Szep zold minden. 

    nem is gondoltam volna hogy ilyen hamar rendbejonnek a kertek ahogy tonkrement mindenkie a telen. 

     

    nezem a youtube-n a magyar arvizet! az valami borzaszto! nincs eleg baja az embereknek , ez mar aztan igazan nem hianyzott. nem beszelve hogy gondolom a karok a kerteszetben, a foldeken, majd lesz olyan arak a piacon, hogy mindenki nyogni fog tole. Nagyon tudok sajnalni minden embert/csaladod akiknek egy elet munkaja csak ugy eluszik. 

     

    nalunk meg mint tudjatok a Mexicoi obol tragedianak se eleje, se vege.. a halaszat all, a turizmus all, most meg meg a csodas, hozzaerto elnokunk a 35 rig kutatast is leallitotta..egyenlore ugy mond 6 honapra.. kesz, nincs is mar, ez a 3 munka van Louisianaba, Alabamaban.. mi lesz veluk?

    14 orszag felajanlotta a segitseget...nem fogadtak el! erti valaki????

    De majd mennek el a rig-ek..nem allhatnak itt felevet, tul sok a veszteseguk... es hova mennek? Brazil...ahova tavaj Obamaek 2 Billio amerikai adofizetok penzet odaadtak, hogy ok furjanak...

     

    nem ertem....nem ertem...nem ertem... 

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  18. 2010. június 21. 00:0710584.
    azt hiszem a pocak lako mostmar rovidesen kibujik   vegig tudta hordani hal isten 22-re van kiirva [pont a fim szulinapja] de elofordul hogy ma [apak napja van]  lessz meg  mert most telefonalt hogy athozzak a kisfiut  innen viszem majd suliba  mert szivarog a viz   nem nagyon de szivarog   fajdalmai meg nincsenek  De lehet ejjel elkapja majd  aztan futas a korhazba  Szoval keszenletben vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10583)
    2010-06-20  20:15
  19. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 20. 20:1510583.

    Szervusztok Lányok

     

    remélem mindannyian jól vagytok, családtagjaitokkal együtt? Vigyázzatok magatokra, pocaklakó is maradjon még odabé, itthon pocsék esős idő van.

     

    Pusszantás szeretettel mindőtöknak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 20. 20:1410582.

    Szia Editkém

     

    Köszönöm,hogy részletesen irtál, remélem anyuláddal is rendben lesz minden, fogadd őt el olyannak amilyen,tudod hiszen. Nem kommentálnám.

    De te szegénykém alaposan megszenveded a vizsgálatokat,ám remélem,hogy a gyógyszerek teljesen rendbe hoznak majd, folyamatosan. Vigyázz nagyon magadra, most már nem lehet baj,remélem, mert a viz is benn van már és tisztán folyik.

     

    akislány meg majd kicsit talán besegit, azért ne ugráld annyira körül,hagyd érvényesülni őt is,ha már odament.

     

    Milliónyi puszika szeretettel,én jól vagyok,köszönöm

    előzmény:
    csipogo (10581)
    2010-06-17  14:22
  21. 2010. június 17. 14:2210581.
    Sziasztok lanyok.Bozsem anyu mar tegnap ota otthon van.Jol van. Rendesen eltudja latni magat.szoval vele semmi gond.Kerdezte en hogy vagyok.Mondtam neki,hogy Strogot kaptam,Hat nem igen erdekelte.Elintezte avval,hogy neki is volt es kesz. Errol ennyit. En tegnap tul estem az MRI-rontgenen. 20-percig tartott.Hat eppen kibirtam.Az a nyomorult klasztrofobiam,meg a panik egyutt.Jol meg kinzott. De nem akartam volna,hogy netudjak megcsinalni a vizsgalatot.de a vegere a szam ugy kiszaradt,hogy alig kaptam levegot.de a lenyeg vegig birtam. Mint egy kalodaba ugy be volt a fejem nyakam szoritva es ugy toltak a gepbe.Jajjj. Na vege az a lenyeg. A vernyomasomat is mertek,az  nagyon jo volt. Kaptam gyogyszert,es majd meg hivnak sziv,es nyaki ultrahangra. aztan remelem hagynak beken egyenlolre. Most megyek majd a gyogyszereimet is kivalltani.meg veszem fel Jamikemet.Most vizsgazott  az utolso targybol/Biologiabol. Felt tolle,de remelem,azert jol sikerul neki. A vizunk mar bent van a hazba.Eddig kifele fo;lyattak,hogy tisztuljon.Most mar jo. Tudtam tusolni is tegnap/ma meg mosok. Ez nem nehez.Tudom csinalni. Azert nem hagyom el magamat.de sokat pihenek. Jamikem tud segiteni. Igy azert megvagyunk. 22-en jon a baratnoje.Ket hetig lessz itt. Hat megeroltetni nem fogom magam.de azert jol megleszunk remelem. Lanyok remelem mindenki jol van.Sziasztok.   szep napot mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10580)
    2010-06-15  19:00
  22. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 15. 19:0010580.

    Editkém,Kincsem,

     

    Sajnos hiába mondjuk az idős embereknek hogy sok sok vizet igyanak,mert azt muszáj,én 2-3 litert is képes vagyok meginni, mert besürösödik a vér is meg a kiszáradás,meg egyebek. Remélem hamar rendbe hozzák anyukádat,és nem lesz semmi baj.

    te meg a sok okos emberrel jól felidegelted magad, nem kellett volna, de megértelek. Most már minden rendben lesz,csak nagyon vigyázz magadra,nagyon nagyon. Ne erőltess semmit, csak amennyit tudsz,annyit és sokat pihenjél,amig teljesen helyre nem jössz.Ezt vissza tudják csinálni ugy hogy nyoma nem marad. Ne engedj semmiből, csak gyógyitsanak meg, nagyon fontos.

    Köszönöm,hogy leirtad nekünk, milliónyi puszika és ölelés szeretettel 

    előzmény:
    csipogo (10579)
    2010-06-14  23:53
  23. 2010. június 14. 23:5310579.
    Szerbusztok lanyok.Bogika,Bozse.Coala es mindenki. Mar van vizunk.A WC-et mar lehuztuk probabol.De meg tisztulnia kell,folyatjuk kifele az  udvarra. De mar itt van. Coala anyukam ki volt szradva,agyerelmeszesedese is van,meg idos kori gyengeseg. 85-eves lessz aug 23-an. Na ami betette a kiskapukat nallam Julikam nem az,hogy nincs viz.Azt ki lehetett birni okosan.na de megvigasztalt az egyik szomszed,hogy nem is lessz. Es ez volt sok.Mert hogy kiszaradoban van a kornyek,es minek jottunk mi ide.Miert nem kerdeztuk meg ot,majd megmondta volna. Na de miert nem irta ki az ajtajara.Akkor tudjuk. Szoval ez nagyon zavart.na meg egy kedves szomszed mikor anykam a korhazba kerult elkezdett velem veszekedni,hogy most ne torodjek a vizzel,meg a sok mani kiadassal.Most az anyu fontosabb.Jo hogy azt nem mondta,hogy en nem akarok az anyumrol tudni. A lenyeg ez a ketto ugy kiboritott,hogy csak sirtam.es nem vettem be nyugtatot.Azt elfeledtem.es csutortokon reggel ugy ebredtem,hogy a jobb oldalamal baj van.A labam meg meg rogyik.es a kezem meg zsibbadt.Es nem jon bele vissza az elet rendesen.Hat igy elmentem a dokihoz.De az Emergencire.,mert oda lettemn iranyitva.En vezettem a kocsit is.nemtudtam en,hogy strog. Csak segitseget akartam.A csaladi dokink az most szult tehat egy evig nincs. Majd Aug-ban lessz hejettes.Oda mar van idopontom is. Ma is lementem,vezetni tudok,de elfaradtam nagyon.le is doltem ahogy hazajottem. Kaptam verhigitot,meg nyugtatot.Es ma vart az uzenetrogziton a hir.Holnap kell hivnom valakit,mert meg menem kell MRI-ra meg nyaki ultrasand-ra. Majd megmondjak holnap az idopontokat.es majd megyek.mindent csinalhatok,de csak modjaval.Emeles,eroltetes azt nem szabad.Meg a Hot Tub-ba is mehetek,csak nem forro vizbe.En 36 fokosat szoktam.abba beleulhetek amig jol esik.ha mar nem jonni kell kifele.A torna is mehet de csak lassan es csak addig amig szeretem.Sok zoldseg,gyumolcs es egeszseges etel. hat ennyi per pillanat.Vigyazok ahogy tudok. Ma a viz is nem ugy indult ahogy kell.Kiderult azert mert a biztositek kissebb,mint kellene.na de a mester el ment.Es telefonon akarta leiranyitani,hogy legyen viz mar vegre.Hat csak visszakellett jonnie. Most mar van.Folyik kifele,hogy tisztuljon. Holnap mat biztos lessz .Es vegre vege  a kenyelmetlensegnek. Most megyek.Kicsit faraszt az iras most.De mar sokkal jobb minden.Csak nem szeretem ezt az erzeketlenseget.Mar jobb,de meg nem az igazi es zavar.   Puszi mindenkinek.sziasztok.  Nagyon szpen koszonom az aggodast lanyok.Julikam edesanyadat kulon is puszilom., Es koszonom,hogy aggodik ertem o is. Mar csak azert is vigyazok magamra,hogy senkinek neokozzak csalodast.
    előzmény:
    koala3 (10578)
    2010-06-14  20:16
  24. 2010. június 14. 20:1610578.

    Csipogo, nagyon vigyázz magadra, ne várjál ám ilyen sokat a dokinál. A stroknál minden perc számit. Ha utánanézel itt is az internetten, megvan mik a jelei a gyengébbnek is. Nálunk a tv-ben is állandoan megy a figyelmeztetés hogyha a jeleit érzed azonnal fordulj orvoshoz, leggyorsabb a mentö. Van rá gyogyszer amit pár orán belül kell adni, minnél gyorsabban annál biztonságsabb. De késöbb már nem használ, akkor már megtörtént az agyi erekben a károsulás(na jobb szo nem jut az eszembe) Ha tul sok akkor ugorjátok át, de érdemes elolvasni...

     

    Sudden numbness of the face, arm, or leg, especially on one side of the body 

     

    Sudden confusion, trouble speaking or understanding speech 

     

    Sudden trouble seeing in one or both eyes 

     

    Sudden trouble walking, dizziness, loss of balance or coordination 

     

    Sudden severe headache with no known cause

     

     

    Stroke may be associated with a headache, or may be completely painless.

    Having these signs, call 911 

    Treatment is available, but only if a stroke is recognized in time.  

     

    Csipogo, miután volt egy gyenge agyvérzésed, nagyon kell figyelned ezek után.

    Szedd a bogyoidat, tarstál be mindent, mégha nehéz is lesz. Föleg hogy ne idegeskedj mindig. Nagyon sok hearult rád az utobbi idökben a ház eladásátol kezdve. Nem mullt el nyomtalanul, probálj meg (Hofi szavaival élve, akinek igaza volt) lazitani... Minden megoldodik, ha nem is rögtön. Házban is nagyon sokat rámoltál, azt is lassiitsd le.

    Még egyszer nagyon vigyázz magadra!

     

    Ha van eröd irjál anyukádrol, mi történt. Biztos a nagy höség sem tesz jot neki.

     

    Bogie, nagyon szépek a virágaid! Milyen jo lehet egy kicsit babázni, unokázni..

    Nálunk a fiam volt itthon a barátnöjével, most bajban van a leányzo, mert lejárt a tanulo vizuma. Itt probálták meghosszabbitani az inernetten, de nem sikerült.

    Vagy haza kell mennie (Irország) vagy át Buffaloba s onnan megkérni. Még utána kell nézniük, mert már work vizum lenne belöle, nem tanulo. Igaz minden lehetne, de nagyon sok pénz. I-oszágban meg a családban örülnek ha ennivalora meg megélhetésre futja, nem utiköltségekre, vizumokra, meg egyetemi költségekre neki. Nincs munka sem, ahol laknak, épp hogy megélnek. Na  nem nagy különbség van Mo-között, föleg aki vidéken él, távol a varosoktol.. Itt dolgozott is, de az egyetemet is kellett fizetnie, nem sok pénze van.

     

     

     

    előzmény:
    csipogo (10573)
    2010-06-13  13:02
  25. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 14. 19:5210577.
    Linát nagyon régen láttam, igen hiányzik,hogy nem ir egy-két sort, de biztos dolga van rengeteg. Milliónyi puszika neki is szeretettel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top