Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2006. október 14. 15:50101.
    Szia Westhill )) hat igyekszem mindent megcsinalni, hogy legyen idom elvezni a csaladomat is Nem hiszem, hogy sokat fogok tudni jonni az elkovetkezo ket napban, igy ti majd tartjatok a frontot ))))
    előzmény:
    WestHill (100)
    2006-10-14  15:31
  2. 2006. október 14. 15:31100.
    Szia Bogie, latom jo koran keltel! Jo fozocskezest, es kellemes hetveget kivanok! Kuldok egy kis kavet ebresztoul!  
    előzmény:
    Bogie (99)
    2006-10-14  15:02
  3. 2006. október 14. 15:0299.

    Szep jo  reggelt /delutant ))))))) mindenkinek )))))

    Telt haz lesz nalam a hetvegen itt lesz az egesz csalad )) Elvezzetek a weekendet ti is    nekem meg irany a konyha >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. október 14. 13:1998.
    Na, ezééé nem politizálok én- mert számomra kedves emberek másképp látják mint én, pedig igaza van Bogienak-: mindkettőnknek igaza van, csak az a baj, ettől még nem oldódik meg a helyzet. Ha két rossz közül lehet választani, a választás eredménye sem lehet jó....
    De a tények azok tények? Knézy Jenő fotóját leszaggatni, vagy a TV székházban éppen dolgozó emberek autóját felgyújtani a gyerekének a macijával együtt, na ez vandalizmus. Kirámolni az ásványvízkészletet, meg felgyújtani az archívumot, az a vandalizmus. A Kossuth téren a bokrokban elintézni folyó és egyéb ügyeket, már egyenesen gusztustalan, és ott etetni a lumpokat, ingyen, az megint nem valami nagy forradalmi tett. Szerintem.....
    Ismerek mindkét oldalról olyan képviselőt, akit legszívesebben sose láttam volna- meg olyat is aki nagyon szimpatikus. A baj csak az, hogy ettől még mindig nem lesz jobb. De ha most mindenki kiáll az utcára vagy a térre, attól se----- legfeljebb akkor már tényleg nem jön turista egy se, és nem fektet be senki, mert ez egy megbízhatatlan, labilis ország.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (87)
    2006-10-13  22:54
  5. 2006. október 14. 05:4697.

    udv mindenkinek

    megjelentem en is  Csipi irt  Toyota en is ott voltam a Lajcsi bulin ha tudtam volna...... mirol maradtunk le lehet ott ultunk egymashoz kozel de en nagyon jol ereztem magam jo kis buli volt csak ugy zengett a haz  emlekszel arra a nore aki allandoan fennt volt a szinpadon a Lajcsi mar letessekelte?

    kutyasok macskasok adjatok tanacsot 27-re Niagarara a lanyomektol kaptunk egy 'beutalot' a kutya rendben a fiamek vigyaznak ra de kozben megszaporodtunk egy pici macsekkal kb5 hetes talan 6 eszik  iszk egyedul de pentek delutantol vasarnap delutanig nem tudom mit csinaljak vinni nem lehet es felek itt hagyni hiszen olyan pici a dobozba jar rendesen  le van keritve a lenti wc-be egyenlore mert nem akarom hogy eltunjon a lakasban [bebujik a szekreny moge es esetleg nem tud kijonni szaraz kajat meg nem eszik a puha megromlik mi a fenet csinaljak?

    meg megegy milyen idokozonkent kell cserelnia homokot?a dobozban es melyik jobb ? olyat vettem ami osszeall ha csinal valamit de a lanyom azt mondta az nem jo mert lenyalja a labarol es bajt okoz  igaz? es amit kerdeztem nem tudom mikor [hany nap]kell cserelni? nem volt eleg bajom a kutyaval most meg egy macsek is de jol elvannak a kutty kicsit gyos szegeny cica bujik de azert incselkedik vele es ha lehet bujik hozza es jatszik a farkaval betettem egy szoros mackot mert mindig sirdogalt azota arra maszik meg bujik hozza es ugy alszik [szegeny azt hiszi a mama] koszi hogy hivtatok  pussz mindenkinek

    előzmény:
    Toyota (45)
    2006-10-13  15:15
  6. 2006. október 14. 02:5496.

    Nekunk is van a cottageba a haloszobakba az olajjal toltott villanyfutes, de a szobak csak 10x10-esek, nagyon jok, mi is hasznaltuk oket ejjel, mivel nem keltunk fel, hogy a kalyhara fat tegyunk. A fafuteses kalyhanak nincs parja. Itthon mi is hebe-hoba befutottunk a fireplace-ba, az is nagyon jo, de a mai faarak mellett  fent a cottage-country-ba 80 dollar egy facecord, ami 4x8 feet, nem sokaig tart, kepzeld el, hogy Torontoba mennyibe kerul ez a mennyisegu fa.

     

    előzmény:
    Bogie (93)
    2006-10-14  02:43
  7. 2006. október 14. 02:5295.
    Szabad hat )) egy kis piszkalodas jot tesz az epe mukodesnek  az meg fontooooooooos    Szep joestet neked is Ilonkam )
    előzmény:
    msilona50 (94)
    2006-10-14  02:48
  8. 2006. október 14. 02:4894.
    Szoval Bogie te vagy itt a "battle axe"!!!!!!! Hi hi hi csak piszkalodni akartam egy kicsit!!!!!!Azt szabad ugye????
    előzmény:
    Bogie (73)
    2006-10-13  19:17
  9. 2006. október 14. 02:4393.
    Szia Westhill, hat latod ebben igazad van, ezek a kis villanyfutok csak ilyenkorra jok ott tifeletek, amikor atmeneti az idojaras meg es nincsenek nagy hidegek........nameg azt is elfelejtettem, hogy itt nalunk BC ben sokkal enyhebb a tel is.....itt ki lehet birni ezekkel a futotestekkel is......Ontarioban nem hinnem.
    előzmény:
    WestHill (91)
    2006-10-14  02:10
  10. 2006. október 14. 02:1792.
    Szep jo estet mindenkinek!!!! Jaj az Isten szerelmere be ne add azt a szegeny kis kutyat!!!!!! Mi is meg az elejen beadtuk a macsekokat a kenellba!!!! Hat szegenyek lelki betegek voltak amikor hazajottunk.....ha nem lattak bennunket allandoan keservessen nyavogtak, mindig kellett nekik szolni , hogy itt vagyunk!!!! Ket hetig egy kis ketrecbe szorongtak ketten!!!!! De ami a legborzasztobb volt, hogy ugy megrakodtak bolhaval, hogy az nem igaz!!!!!!! Kb egy evbe telett amig tuladtam a bolhakon.....mert az nem konnyu am!!!!! Kiprobaltam minden letezo szert, mostam a szonyeget stb.......Szoval soha tobbet!!!!! Ezutan a pincebe hagytam a macskakat ha csak egy hetrol volt szo. A villany rajt volt, kaja , viz volt boven "doboz" is......ha ott rumlit is csinaltak....mert ugye elofordult....nem volt nagy baj. Ha viszont hosszabb idore mentunk akkor meg a nagymama maradt ott a macskakkal!!!! Igaz nem orult neki mert o is inkabb jott volna velunk Europaba.........na de hat meg csak az hianyzott volna!!!!! Szoval oszinten , ha joszagaid vannak az olyan mint a kis gyerekek....egy kicsit "meg vagy kotve"........nem csinalhatsz mindent amit akarsz!!!! De egyebkent ha kivancsi vagy a Bahama szigetekre menjel csak el az Oakland Park kornyekere vagy Lauderhill kornyek es mar mindjart a szigeteken erzed magad!!!! Jamaica, Bahama, Barbados stb........mind egybe van!!!!!
    előzmény:
    kirandulas (46)
    2006-10-13  15:24
  11. 2006. október 14. 02:1091.
    Bagoly, annyira nem ertek hozza, de nagy helysegeket futeni hosugarzoval azt hiszem nem sporolas. Probald meg, hogy ahol a tv-t nezed ott kapcsold be a futest, a konyhaba, a furdoszobaba es termeszetesen, ott, ahol a legtobbet tartozkodsz. 
    előzmény:
    Bagoly (80)
    2006-10-13  22:09
  12. 2006. október 13. 23:5790.
    koszonjuk.....tudjuk........ahanyszor valaki kattint erre a linkre, te annyiszor kapsz szazalekot.....plusz a valasztek igencsak szegenyes a mek-hez kepest. Tobbet nem kell hogy hozd a linkedet ide.........goodbye......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594922 (89)
    2006-10-13  23:48
  13. Torolt_felhasznalo_594922
    Torolt_felhasznalo_594922
    2006. október 13. 23:4889.

    Sziasztok!

    Nagyon jo e-konyvek vannak itt:

    www.abbcenter.com/digitalisirodalom

    agee

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 13. 23:2088.
    NO AKKOR ELBUCSZUZOM BAGOLYKÁM, MERT TLÁTOM TE MÉG ZÖLD VAGY, A TÖBBIEK PIROSAK.....MENEK ALUNNI, VIGYÁZZ MAGADRA......KELLEMES CSEVEGÉST KIVÁNOK NEKED SZERETETTEL...SZIÓKA
    előzmény:
    Bagoly (86)
    2006-10-13  22:53
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. október 13. 22:5487.

    SZERVUSZ SALIKÁM....

    BOCSÁNAT HOGY BELEPOFÁZOK...... HA HAGYTÁK VOLNA ÁTADNI A PETICIIÓT, AKKOR NEM NYULTAK VOLNA A TV- HÁZÁHOZ....ITT KEZDŐDIK....ÉS HA NEM HAZUDOTT VOLNA A MINISZTERELNÖK UR, EKKORŐT ÉS NEM LOPTA VOLNA SZÉT AZ ORSZÁGOT Ő MEG A BANDÁJA, AKKOR NEM MENTEK VOLNA A NÉPEK TÜNTETNI....S MIUTÁN JOGÁLLAMBAN ÉLÜNK, SZABAD AKARATOMBOL HADD FEJEZZEM MÁN KI ELLENSZENVEMET..... MIT ADOTT NEKED EDDIG A KOMMUNISTA KORMÁNY,,???? NEKEM SEMMIT.....CSAK ELVETT. ÉS EL VESZ....HÁT ÉN EZ NEM ENGEDEM...AKÁR TECCIK ITT EGYESEKNEK, AKÁR NEM....NEKEM JOGOM VAN TÜNTETNI...ALKOTMÁNYOS JOGOM ÉS POFÁZNI IS....MEG  PLÁNE....

    előzmény:
    Bölcssali (81)
    2006-10-13  22:18
  16. 2006. október 13. 22:5386.
    Kosz szepen, gyerekek, azt a kis olajkalyhat a Sears katologusban lattam, nagyon nezegettem, azt hiszem, megrendelem, most megegyszer atvizsgalom.. Van villanyfuto, (2 fele) es van ez az olajjal toltott, szinten 2 fele. Neha-neha meg tuzet csinalok majd a kandalloban, Ferj sohsem szerette, mert olyan amerikai fele, nyitott, azt mondta, az egesz meleg kiszall a kemenyen. Ugy latom, fel kell keszulnom a telre!
    előzmény:
    kirandulas (85)
    2006-10-13  22:37
  17. 2006. október 13. 22:3785.
    Az olaj kajhak nem fogyasztanak nagyon sokat (szerintem legalabb is) de viszont ha nagyon hideg van akor tobb energia kell felfuteni, hisz hidegek a falak, a padlo stb. Szerintem egyszerubb es olcsobb ha egy 20C tartasz az egesz lakasban es ha tobbre vagyol akor abban a szobaban meg rasegitesz.
    előzmény:
    Bagoly (80)
    2006-10-13  22:09
  18. 2006. október 13. 22:3784.
    Bagoly )) van olyan kis futotest , villany, ami gurulos, barhol be lehet kapcsolni, es olaj van benne, amit az aram felforrosit.....en is hasznalom, sokkal jobban kijovok igy, mintha az egesz hazat futom ,amikor nem kell. Lehet kapni mindenhol, menjel el a gyerkocokkel a Canadian Tire-be ott biztos van, meg minden nagyobb aruhazban is. Ennek a melegitonek van tobb fokozata.....lehet 600 W-ra, vagy 900 W-ra kapcsolni, es azon belul 1-tol 5-ig fokozatokra. Tehat te szabalyozod hogy milyen meleg legyen, es mennyi aramot fogyasszon. En meg soha nem tettem 900 ra.....eleg a 600 es alacsony fokozaton. Kellemes meleget araszt ))))))))
    előzmény:
    Bagoly (80)
    2006-10-13  22:09
  19. 2006. október 13. 22:3383.
    Ennek semmi koze a demokraciahoz. Amirol te irsz az vandalizmus, buta emberek (irjam hogy hulyek es bunkok, akik nem tisztelnek semmit es senkit) tornek zuznak. Ezek az elemek megtalalhatoak majdnem minden felvonulasnal es sajnos tonkre teszik azt amirol szolna az egesz.....
    előzmény:
    Bölcssali (81)
    2006-10-13  22:18
  20. 2006. október 13. 22:3282.
    a huligannak sehol, semmihez nincs joga.......a ketto kozott kulonbseg van. Salika.....en ugylatom patthelyzet van most......te erre mondod, hogy uszit es lopja a penzt, a masik ember meg a masikra mondja ugyanezt......a baj az, hogy mindkettonek igaza van........
    előzmény:
    Bölcssali (81)
    2006-10-13  22:18
  21. 2006. október 13. 22:1881.
    Ahhoz is joga van a demokráciában a huligánnak, hogy felgyújtsa az állami televízió épületét? És letépkedje a falról a régi tévések képeit? Akik már meghaltak? Nem csak azokét, akik valaha híreket mondtak- de a sportriportekét is?
    Van aki nem jár be a munkahelyére csak az utcán uszít- és kapja a fizetést, mert ő képviselő......
    előzmény:
    Bogie (76)
    2006-10-13  21:08
  22. 2006. október 13. 22:0980.

    Nahat, hogy elcsodalkoztam, hogy ha koronat viselnek, most leesett volna a fejemrol! Miert haragudtam volna meg? Kiulonben, a kave, tea nagyon jol jon. mar egy fel oraja azon didergek, kellene egy jo boros teat keszitenem, vagy borsodot, de abban nagyon sok a kaloria. Hideg van, "A nyar hegedujen  Osz banata szol". Mintha lattam volna tegnap valami hopihet keringeni, de elfujta a szel.  Hala az egnek, gyermekeim lezartak a cottageot  a het vegen.

    Tanacsot kerek, hozzaerto illetekesektol: minden szobaban kulon kell bekapcsolni a villanyfutest, ez azt jelenti, az egesz haz hideg, mert minek futsek, mikor tobbnyire csak egy helyen tartozkodom? Igen am, de mikor megyek TV-t nezni, vagy a konyhaban foglalatoskodom, megfagyok. Az jutott eszembe, kellene vennem egy hordozhato izèt, igen am, de vajon nem fogyaszt tobb aramot, nem hasznal tobb elektromossagot, mint a futotest?

    előzmény:
    kirandulas (78)
    2006-10-13  21:16
  23. 2006. október 13. 21:1879.
    Azt hittem hogy csak en nem ertem mi tortenik Magyarorszagon. Vannak roman ismeroseim, sora tolem kerdik hogy mi tortenik nalatok es lattom rajtuk hogy nem hiszik mikor mondom hogy fogalmam sincs.
    előzmény:
    Bölcssali (75)
    2006-10-13  20:43
  24. 2006. október 13. 21:1678.

    Bagoly !!! Orulok hogy te is itt vagy, feltem hogy haragszol hogy nem jellnetkeztel.

    Megfoztem a kavet es teat fogyaszatok szeretettel      

    előzmény:
    Bagoly (74)
    2006-10-13  19:19
  25. 2006. október 13. 21:1377.
    huhuuuu gyerekek, micsoda hovihar van Buffaloban ......aztaaaa
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top