Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretem, mégis megcsalom

rainbow
Létrehozva: 2003. május 14. 10:33
Hello! Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket a történetemmel kapcsolatosan: Már több, mint 5 éve férjnél vagyok. Minden tuti, kivéve a szex. . . Az nagyon kevés. Nekem. A párom persze nem így gondolja. Egy jó ideig elviseltem a dolgot, aztán jött egy alkalom és nem bírtam ellenállni. Nagyon jó volt! És most biztosan sokan elítéltek, de nem volt lelkiismeret-furdalásom!!! Aztán persze vége lett a dolognak, de nem ez volt az utolsó eset. . . Mostanában azon gondolkodom, hogy kellene valami megoldást találnom, hogy ne kelljen máshol keresnem a boldogságot! Mit tanácsoltok, mit tegyek?
  1. 2003. június 1. 19:27351.
    Majd estefelé. Vagy hajnalban:) Azt írta, kipróbálja, milyen a hajnali tanulás.

    Ha a szívem diktálna, tudod, már rég ottlennék nála a koleszban egy csokor vörös rózsával:)))

    De megírom neki, csörgessen meg, ha beszéljünk, visszahívom. Elég távolságtartó?
    előzmény:
    misibea (350)
     
  2. 2003. június 1. 19:24350.
    Igen! Hiányolhatta! :o))
    Ne azonnal hívd vissza, ha lehet, de tedd, amit a szíved diktál! :o)

    előzmény:
    -+shape+- (349)
     
  3. 2003. június 1. 18:51349.
    Egy sms érkezett fél hétkor.
    Szakításunk után egy hónapon át szinte minden nap pontban hatkor írtam neki.
    Ezek szerint hiányolja:)

    Megérkeztek hozzá az újabb fotók, nagyon tetszenek neki. Kedd este várnak minket, jóbarátommal. Majd hívjam.

    Mikor? :) Elvigyem a lottószelvényt kedden? :)))
    előzmény:
    misibea (348)
     
  4. 2003. június 1. 16:27348.
    Nagyon várom. . . .
    :o)
    előzmény:
    -+shape+- (347)
     
  5. 2003. június 1. 12:15347.
    Azt hiszem, ez lesz a helyes út:)

    Ha belegondolok, egy hét alatt egyre jobban közeledett hozzám, keresett:)
    A Városligetben (miután felajánlottam neki segítő karomat), balémkarolt és így sétáltunk egy darabig:)
    Többször mondta, milyen jól érezte magát:)

    Ha valami eszembejut vagy történik, írok:)))
    előzmény:
    misibea (346)
     
  6. 2003. június 1. 09:54346.
    . . . . :o)

    Igen. Ez az!!! :o)
    előzmény:
    -+shape+- (345)
     
  7. 2003. június 1. 09:48345.
    Már sokszor gondolkoztam ezen.

    Az vagy, amit látsz,
    A szépséget keresd mindenben,
    Vedd észre mások mosolyát,
    Önmagad vagy a tükör mindkét oldalán.

    Az vagy, amit hallasz,
    A zene egyetemes emberi nyelven szól,
    Halld meg a szerelmes szavakat,
    Süketülj meg, ha egy pesszimista válaszol.

    Az vagy, amit mondasz,
    Saját szavaiddal fested le magad,
    Nevess, szeress, énekelj, ez maga a varázslat,
    Mesélj csodákról, rajzolj légvárakat.

    Az vagy, amit gondolsz,
    Gondolataid azok, miket tudattalanul is szétsugárzol,
    Az vagy, amit érzel,
    Először magadnak kell boldognak lenned.

    Az vagy, amit látsz, amit hallasz,
    Az vagy, amit gondolsz, amit érzel, amit mondasz,
    Döntsd el, hogy ebből mi számodra az igaz! Lehet, hogy semmi sem.
    Égigérő hegyek közt kristályvizű kék tóba néztem.
    előzmény:
    misibea (344)
     
  8. 2003. június 1. 09:46344.
    Igen, ez nagyon jó jel, jól látod. :o)
    Gondolkodj pozitívan, visszahat, a kisugárzásod megváltozik tőle. . . :o))
    A Lovag nem a nagy szerelem, tuti! :o)

    Légy ellenállhatatlan FÉRFI! :o))
    előzmény:
    -+shape+- (343)
     
  9. 2003. június 1. 09:40343.
    Nekem, bár én elfogult vagyok a saját irányomba, ez a történet nem úgy hangzik, mint a nagy szerelem.
    Lovag valahogy nem éppen a szívem csücske, de ha találkozom vele, gentleman leszek:)
    Most néztem az elmúlt egy hetet, és úgy tűnik, mintha felgyorsultak volna az események. Remélem, ez jó jel.
    előzmény:
    misibea (342)
     
  10. 2003. június 1. 09:37342.
    Hát, majd kiderül! :o)

    Pozitív gondolkodás! :o)))
    előzmény:
    -+shape+- (341)
     
  11. 2003. június 1. 09:36341.
    Ezt sajnos nem tudhatjuk biztosan.
    Bár valaki nagy bölcsen azt mondta, nem az a lényeg, hogy mit mond az ember, hanem hogy mit csinál.
    Kedvesem most jó példa erre. Kíváncsi vagyok, mivel keres meg legközelebb:)))
    előzmény:
    misibea (340)
     
  12. 2003. június 1. 09:29340.
    Értem.
    Akkor a Lovagba nem szerelmes. . . ok.
    előzmény:
    -+shape+- (339)
     
  13. 2003. június 1. 08:49339.
    Megpróbálom tömören összefoglalni. Új lovagot hívjuk a Lovagnak.
    Kedvesem kollégiumban lakik, Lovag a kollégiumhoz közel, egy vendéglátóipari egységben dolgozik. Kb. egy hónapja ismerkedtek meg, a barátnőkkel mentek oda.
    Már az elején lefeküdtek egymással. Ismereteim alapján a hely és a srác otthona kivételével nem voltak máshol.
    Kedves mesélt róla, de furcsán. "Megvártuk a lovagot, amíg végez. " vagy "Többen fel akartak szedni, kérdezték a lovagot, mennyiért ad, lovag azt mondta, kérdezzétek meg őt. "
    Két hét múlva vége a vizsgaidőszaknak, utána elméletileg már kedves nem lesz kollégiumban.

    Netes fickók nem jöttek be neki:) Mindenki azt akarja:)))
    előzmény:
    misibea (338)
     
  14. 2003. május 31. 20:51338.
    Az új lovagjáról mi hír??
    előzmény:
    -+shape+- (336)
     
  15. 2003. május 31. 20:50337.
    Hát, fogadj neki szót. . .
    Szeretni szeretheted távolról is most. . .
    Na! :o))

    Most el kell köszönnöm, de bármi eszedbe jut, írd csak le. . . ne emészd magadat!
    Szépen olvasd át, amiket írtunk. . .
    Nem tehetsz mást, várnod kell. Igaz?
    Hát, próbáld meg minél kellemesebben eltölteni a várakozás idejét. . . szia! :o)
    előzmény:
    -+shape+- (336)
     
  16. 2003. május 31. 20:46336.
    Honnan gyűjthetnék most némi önbizalmat, reményt, stb. ?
    Már látom a választ:
    menj el bulizni, érezd jól magad, és koncentrélj a vizsgáidra! :)
    Kért közben még egy halom képet:)))
    Hát ezért szeretem. A rajongásáért, a gyermeki őszinteségért, a nőiességéért.
    előzmény:
    misibea (335)
     
  17. 2003. május 31. 20:36335.
    Igen. . . szereti a fotóst, nagyon szereti. . . :o))
    De nem is csodálkozom rajta. . . ;-)

    Majd lehullik az az álarc, csak szeresd őt és légy türelmes. . . :o)
    Nyugalom, nyugalom, nyugalom. . . :o)))
    előzmény:
    -+shape+- (334)
     
  18. 2003. május 31. 20:29334.
    Pont az önfeledt vislekedésnél törnek ki belőle a régi gesztusok, a kedves dolgok, stb.
    A fotókba beleszeretett. Talán a fotósba? :)
    előzmény:
    misibea (333)
     
  19. 2003. május 31. 20:20333.
    :-))
    Na, amikor reped az álarc. . . akkor beleláthatsz a női lélekbe!!!:o)))
    Abból indulj ki, a többi. . . . smafu! ;-)
    Nyugi!
    előzmény:
    -+shape+- (332)
     
  20. 2003. május 31. 20:14332.
    Hát persze hogy te vagy a jótündér:) Csak tudod, a legkönnyebb itt kibeszélni magam. A barátokat igyekszem kevésbé "terhelni" a témával.

    Tudod, korábban hasonlítottuk a szerelmet a kábítószerhez. Hát én is így vagyok ezzel. Hol azt hiszem, már leszoktam ról, a hol duplán üt vissza.
    Szerelem van. Hiszek benne. Csak nehezen jön el az a nap.
    Nem tud önfeledten viselkedni, de néhol "reped" az álarc.

    Baráti szintről azért írtam, mert nagyon fontosnak tartom, hogy tényleg bármikor, bármitől tudunk őszintén beszélni.

    Azt írtam neki korábban, hogy hiányzik, mint társ, mint barát. Két dolgot látok a jövőben, bár lehet, nagyon pesszimista vagyok.
    előzmény:
    misibea (331)
     
  21. 2003. május 31. 19:57331.
    Lehet átgondoltaN úgy viselkedni
    bocs
    előzmény:
    misibea (329)
     
  22. 2003. május 31. 19:50330.
    Szia, éppen írtam neked, amíg te nekem. . . ha egyáltalán rám gondoltál, a másik segítő tündéred pedig nincsen gép mellett. :o))
    shape, nyugodj már meg, hányszor mondjam el!!!
    Hidd el, hogy nem tud egyetlen nő sem lemondani az átélt boldogságról!!
    Nem olyan könnyű elfelejteni és veszni hagyni egy szerelmet. . . a sértettség ellenére sem!
    Hidd el, ha akarná, sem tudná ezt megtenni. . lehetelen.
    A nők értékelik azokat a férfiakat, akik szeretik/szerették őket. . . és nagyon nehezen felejtenek! És ez azt is jelenti, hogy a jót is nehezen feledik!!!
    Pesze, most tartózkodó. . . jogosan az, érthető. . . de a szerelmetek nem múlt el belőle. . .

    előzmény:
    -+shape+- (328)
     
  23. 2003. május 31. 19:45329.
    Szia shape!
    Ezt írod:"A sűrű találkozás jó, kezdetben azt hittem, szerencsés dolog visszavinni kapcsolatunkat a barátság szintjére, de nem. Nem érzünk ugyanolyan hőfokon egymás iránt, és ez rossz. "

    Nem te viszed vissza baráti szintre a kapcsolatotokat, az odakerült magától, amikor bekövetkezett köztetek az a törés. Ezt a szintekre kerülést ésszel, -magadon láthatod, - nem nagyon lehet befolyásolni.
    Te sem tudsz barátságot érezni iránta, kedvesed meg most nem tud önfeledt szerelmet.
    Lehet átgondoltam úgy viselkedni, hogy felgyorsítsd a bennetek zajló változást, de megváltoztatni gyökeresen nem lehet az érzéseket.
    Mire gondolok?
    Vagy van szerelem, vagy nincsen.
    Ha van, akkor egy napon visszatér hozzád, a meglévő érzései miatt. . . csak most. . . a csalódottságtól elfordult tőled.
    Ha nincsen szerelem már, akkor meg, most végleg elmarad tőled.
    Van egy olyan mondás, hogy a távollét olyan, mint szél, a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja! A távollét helyébe képzeld a távolságtartást. . .
    A kis szerelmek a távolságtól elmúlnak, a nagyok viszont felerősödnek. . .
    ?
    És én azt éreztem, hogy van szerelem még köztetek a látszat ellenére. . .
    Ő ragszkodik hozzád még, keresi a társaságodat, ha nem szeretne nem tenné. . .
    ?
    előzmény:
    -+shape+- (321)
     
  24. 2003. május 31. 19:39328.
    Kedves Jótündér!

    Kedves ma este felhívott, küldjem át neki a fotókat, amiket pénteken készítettünk. Egy órás egyeztetés után sikerült, egymást hívogattuk vissza, mert az e-mail hol nem ment át, hol nem érkezett meg.
    Hangjából úgy tűnt, már nagyon várja a keddet. Elköszönésekor hangja "szinte" olyan volt, mint régen.
    Miért kérek tőled mindig tanácsot? Mert a női lélek rejtelem:)
    Kérlek, ha sikerül elolvasnod mindent, amit mostanában írtam, válaszolj.
    Szia!
    Shape
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. május 31. 13:44327.
    ********)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511685 (326)
     
  26. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. május 31. 13:42326.
    ;-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_301493 (325)
     
  27. 2003. május 31. 13:38325.
    ha felezünk benne vagyok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511685 (324)
     
  28. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. május 31. 13:34324.
    Basszus, nem akarsz engem feleségül venni? Minden éjszaka után 1milcsi! Megkérdem az uram mit szól hozzá?
    ;-))
    Mit is mondtál, melyik számokat kell beixelni?
    előzmény:
    -+shape+- (323)
     
  29. 2003. május 31. 13:28323.
    Jelképesen:) Hosszabb tára tervezek, de az mininmum 80-szor 365 millió lenne, az kb. 30 milliárd forint lenne:))) Hol van ilyen lottónyeremény?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511685 (322)
     
  30. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. május 31. 13:14322.
    Csak 365 millió?:-((
    Nem tervezel valami hosszú távra!
    előzmény:
    -+shape+- (321)
     
  31. 2003. május 31. 13:12321.
    Ha szerelmes vagyok, az a romantikus hősszerelmes típus.
    Kockázatosnak tartom a kőszikla-viselkedést, nagyon kockázatosnak. Nem fogja kedvesem érteni, mire vélni a hirtelen elhidegülést. Lehet, hogy ennek hatására végleg elmegy.
    Talán a mostani "barátságból" még újjáépíthető a vár. Megfogalmazta, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, akkor lehetséges, majd a sors eldönti.

    Több ötletem támadt:
    1. Valaki beszélget vele, hogy merre tervez, mi történik , ha végleg elveszít. . .
    2. Ráébresztik arra, hogy mi megy most bennem végbe, bár nem akarok a szánalom reakcióra építeni, de tisztában van ő azzal, mekkora fájdalmat okoz ő most nekem?
    3. Egy viccelődés keretében megjegyezte, hogy egymillióért elmenne egy éjszakára. Humorosan lehet erre reagálni, hogy megvan a 365 millió? Küldjek neki egy lottószelvényt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2003. május 31. 11:20320.
    Természetes viselkedésem valami egészen más lenne.
    Látom, hogy jelenleg barátként kezel.
    Nehéz eset.
    És még csak másfél hónap telt el. . .
    Úgyhogy marad a határozott, kedves, megértő arcom, de nem keresem, csak válaszolok, ha keres.
    Ilyen mondatokra gondoltál, hogy: "Megértem, ha nem akarsz találkozni. " vagy "Igazad van, ha most gondolkodni akarsz. " ?
    A sűrű találkozás jó, kezdetben azt hittem, szerencsés dolog visszavinni kapcsolatunkat a barátság szintjére, de nem. Nem érzünk ugyanolyan hőfokon egymás iránt, és ez rossz.
    előzmény:
    misibea (319)
     
  33. 2003. május 30. 22:52319.
    Szia. . . ha ír, válaszolj, persze, minél természetesebben viselkedj.
    Tedd, amit a szíved diktál, de ő kezdeményezzen, ne te. . . ha lehetséges.
    Várd ki, hogy ő lépjen és te erre tedd, amit érzel. . .
    Őszintén, de óvatosan. . .
    Ha sűrűn akar találkozni, ez tulajdonképpen jót jelent, de mondd neki azt, nem szeretnéd terhelni, untatni, lekötni. . . csak akkor találkozzatok, ha ő ezt tényleg szeretné, te megérted, ha nem akar találkozni, mert belátod, igaza van, ha most gondolkodik. . . ilyenek. . .
    Ha ennek ellenére kezdeményez, akkkor tedd, amit szeretnél. . .
    :o)
    előzmény:
    -+shape+- (317)
     
  34. 2003. május 30. 21:54318.
    Gondolkoztam már egyébként ezen a kőszikla dolgon. Hogyan lehet, meg kell e magyarázni a hirtelen hátraarcot?
    Két hete ugye már volt egy ilyen "megállapodás", hogy ritkábban keressük egymást. Elég, ha erre hivatkozok? Vagy vizsgaidőszak?
    Mi a jó válasz ilyenkor?
    Nem érek rá, nem jutott eszembe, nem akartam nagyon a terhedre lenni, gondoltam csak holnap jelentkezem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2003. május 30. 19:02317.
    És arra válaszoljak?

    Kedd este tuti, hogy találkozunk, de gondolom, ezeket a dolgokat kedd utánra értetted.
    Vagy ha lemondom?
    előzmény:
    misibea (316)
     
  36. 2003. május 30. 19:00316.
    Írni fog! Kapsz sms-t!!! :o)))
    előzmény:
    -+shape+- (313)
     
  37. 2003. május 30. 19:00315.
    Kedves shape!
    Vegyél egy mély levegőt. . . ürítsd ki a fejedet és rázd meg magadat!
    Menj el egy meccsre vagy moziba a haverokkal. . . most amennyire lehet foglald el magadat, hogy teljen az idő rajtad. . .
    Szia! :o)
    előzmény:
    -+shape+- (313)
     
  38. 2003. május 30. 18:56314.
    Most fáj.
    De eredményre vezet! :o)

    Jól van, annyira legyél csak kemény, amennyire tudsz. . . így ugyan kicsit tovább fog tartani, de nem kell magad halálra kínozni! :o)
    Elbúcsúzom, írj, bármi eszedbe jut, majd reggel olvasom. . .

    Legyél férfi!
    :o)
    Ne izgulj, nyugalom, jól haladtok. . . :o) ok? :o)
    előzmény:
    -+shape+- (311)
     
  39. 2003. május 30. 18:54313.
    A kedvességet pedig mások kapják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2003. május 30. 18:53312.
    :)
    előzmény:
    misibea (310)
     
  41. 2003. május 30. 18:52311.
    Azt hiszem, ez nem egyszerű. Kösziklának kell lennem.

    Úgy látom, mégiscsak igaz lesz, hogy az elérhetetlen a vonzó.
    Apróságok elfelejtve, amennyire csak meg tudom állni, nem keresem.

    Röviden, tömören beszélgetünk telefonon. Utána lerázom.

    Fáj.
    előzmény:
    misibea (309)
     
  42. 2003. május 30. 18:49310.
    úgysem
    előzmény:
    misibea (309)
     
  43. 2003. május 30. 18:48309.
    Figyelj, amíg azt érzi, hogy biztosan várod és epekedsz utána, addig élni fogja az életét.
    Akkor fordul át majd, ha megijed, hogy elveszíthet.
    Ezt úgy érheted el, ha mondjuk egyáltalán nem keresed, de ezt úgy sem tudod megállni, ha jól gondolom.
    Minél kimértebb és elutasítóbb vagy, annál jobb az ügy szempontjából!
    Tehát, gyorsítaná a folyamatot ha hidegebb tudnál lenni. . .
    Tudod, sokáig nem bírja őszinte érzések nélkül. . . hiányozni fog neki a gyengédség. . .
    Annál később hiányzik, minél jobban táplálod a bizalmát apróságokkal. Érthető voltam?
    előzmény:
    -+shape+- (308)
     
  44. 2003. május 30. 18:43308.
    Azt hiszem, nekiállok visszafogni magam, hogy keresem. Megvárom, míg ő ír vagy hív.
    Erre gondoltál?

    Türelmesen várok tovább. Tudom , hogy már többször leírtad, de agyjából meg tudnád fogalmazni, mi a helyes viselkedés most? Csak néhány mondatban. Hogyan viszonyuljak hozzá? Mennyi érzést adagoljak? stb.

    Ajándékot cak két hét múlva tervezek valamit:) Virág, stb. tudod:o)
    előzmény:
    misibea (307)
     
  45. 2003. május 30. 18:37307.
    Igen. . . idő. . . idő. . idő. . .
    Ha eleget vársz, akkor magától visszamegy. . .
    Ha majd hiányzik neki a kedvességed és érintésed. . . akkor. . .
    Megcsókolnád? jaj. . . :o)
    Még várj ezzel. . .
    Ad majd jelzést, ha már szeretné ő is. . . meg fogod ezt érezni, és akkor tudni fogod, mit tegyél. . .
    Most próbálj még várni, ha lehet kicsit visszafogottan. . . a bizonytalanság, a te eltávolodásod fordítaná őt feléd vissza. . . .
    előzmény:
    -+shape+- (305)
     
  46. 2003. május 30. 18:31306.
    Megcsókolnám, de nem merem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2003. május 30. 18:30305.
    Nehéznek érzem a harcot, de nem adom fel. Az időpontegyeztetésnél világosan látható volt, hogy egymáshoz igazítjuk a programjainkat.
    Csak most kedd utánra nincs ötletem. Egyelőre. Talán kicsit el is fáradtam. Nagyon fáj ez a dolog. Ottvan tőlem egyetlen lépésnyire. és nem csókolhatom meg.
    Azt hiszem, sikerült megőriznem a higgadt-magabiztos-türelmes arcot.

    Kifejtette új "elméletét", hogy milyen jó, ha fizetnek helyette mindenhol, meg hogy mostanában hányszor isznak a barátnőjével.
    De napközben csak a tesójával és az unokatesójával beszélt, a pasi nem került képbe.

    Szeretném feloldani ezt a gátat, ami kettőnk között feszül. Idő?
    előzmény:
    misibea (304)
     
  48. 2003. május 30. 18:18304.
    Szia. . . :o)
    Szeret veled lenni, benne vagy a mindennapjaiban, a gondolataiban, terveiben, az érzéseiben. . .
    Óvatos. Ez érthető.
    De nem elutasító.
    A srác neked nem ellenfél.
    Ha az lenne, akkor nem veled menne dolgozni és nem találkozna veled egyáltalán.
    Ha mégis lesz alkalmad találkozni vele, akkor hengereld le! legyél laza, okos és sziporkázó! Ne görcsölj, add magadat!
    Be fog gyulladni, ha meglát. . . :o)

    Ez az sms. . . jelzés. :o))
    Talán vágyik a kalandokra, talán kíváncsi, de már érzi, hogy melletted meg tudna egy napon állapodni, el tudja képzelni veled az életét. . . :o)
    Kíváncsi volt, hogy te erre mit lépsz? Tiltakozol vagy tetszik az ötlet. . . vagy mi?
    Tájékozódott, hogyan viszonyulsz még hozzá. . . most talán kicsit megnyugodott. . .
    Akkor tesztelik a nők a férfiakat ilyen módon, ha valami miatt elbizonytalanodnak.
    Egy ilyen vicces megjegyzés elég a nőnek, ahhoz, hogy a kapott reakcióból, a szemed villanásából meglássa, amire kíváncsi. :o)
    Szia! :o)
    előzmény:
    -+shape+- (301)
     
  49. 2003. május 30. 18:00303.
    Egy mai "vicces" idézet tőle:
    "Lehet, hogy mire a férjem leszel , lesz három gyerekem, más és más apától. . . Nem gond, ugye?"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2003. május 30. 17:59302.
    plusz:
    Azzal köszönt el, hogy nagyon jól érezte magát, és feltétlenül küldjem el a fotókat.
    Talán úgy néz ki, ő is el akarja kerülni, hogy kedden találkozzak a fickóval.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top