Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Növénykedvelök ide

ANNA
Létrehozva: 2006. július 29. 17:30

Sziasztok növénykedvelök. Szeretnék egy új topikot olyanokból  akik szeretik a természetet a növényeket az embereket. Szeretnének olyan topicolokkal ismerkedni akik már máshol nem igazán tudják a fonalat követni, de szeretnének tapasztalatott cserélni. Várok mindenkit akit a kertészkedés, a viráglocsolás, szaporíitás tapasztalatcseréje érdekel.  Nem csak rosszat látja meg hanem a szépet is. Akiknek a család mellett van még idejük és energiájuk egy kis tapasztalat cserére is, mert nem mindenki profi de szereti a szépet.

Várok mindenkit szeretettel. Anna      

  1. 2012. február 4. 21:5687701.
    Rendben Kata, megértettem! Bár azt hiszem jobb lett volna fel sem hoznom....Spongyát rá, már azt sem tudom miről is volt szó!
    előzmény:
    PUSZKATA (87697)
    2012-02-04  21:49
  2. 2012. február 4. 21:5487700.
    JÓ éjt, és szép álmokat kívánok Neked... Ébredj vidáman.Amúgy meg szép hogy aggódunk!!!
    előzmény:
    PUSZKATA (87696)
    2012-02-04  21:47
  3. 2012. február 4. 21:5287699.
    Zsuzsanca, Veled fogok kezet, akkor mi nagyon egyformán kezeljük a telet!A jégvirágos képeket kicsit nosztalgiából raktam fel, mert nem is tudom mikor láttam utoljára ilyet. Bezzeg gyerekkoromban! Mindig elcsodálkoztam azon, hogy a nagy természet, a hideg hogy tudott ilyen szép virágokat "rajzolni". Ezekhez a virágokhoz elvileg fűtetlen helyiség kell, Nekünk pedig nincs olyanunk. Hogy vagy mostanába? Unokád jól van? Már nagy kislány Ő is...
    előzmény:
    zsuzsanca (87668)
    2012-02-01  19:24
  4. 2012. február 4. 21:5087698.

    Ma délután éppen a virágokkal foglalkoztam, amik a konyha és étkező ablakban vannak. Egyenként átvizsgáltam őket, kicsit ki is csinosítottam mindegyiket.

    Persze, meg van még a hibiszkuszom, tényleg arról kértél képet. Mindjárt keresek. 

    Örülök én is a fuksziáknak hogy áttelelnek, mert nem kell minden évben újat venni. Most már szépen hajtanak a lépcsőházban. Kicsit féltem tőlük, mert nagyon megmetszettem őket.

    Tudod, a virágos képeket mindig szívesen nézegetem.

    előzmény:
    Eszter50 (87691)
    2012-02-04  21:33
  5. 2012. február 4. 21:4987697.

    Nem,Eszter.Nem drágább.Szégyenletesen kevés a fizetésünk.

    Felejtsük el,jó?Kár ezen bosszankodni,úgysem segít az.

    Köszönöm a dícséretet.  

    előzmény:
    Eszter50 (87695)
    2012-02-04  21:47
  6. 2012. február 4. 21:4787696.

    Jó,köszönöm,hogy aggódtok értem,túlélek még pár reggelt,aztán télre csak tavasz jöhet,ugye?

    Most megyek lefeküdni.Jó éjt nektek. 

    előzmény:
    henif (87692)
    2012-02-04  21:41
  7. 2012. február 4. 21:4787695.
    Értem.. akkor ezek szerint Nálatok drágább a buszközlekedés mint Nálunk.. Nyáron még kellemes is lehet, de azért ilyenkor hajnalba menni?! Edzett vagy, és mint láttam a "sielős" képet, csinos is.
    előzmény:
    PUSZKATA (87693)
    2012-02-04  21:43
  8. 2012. február 4. 21:4387694.
    Ildi, irigyellek, hogy még ilyenkor is kimész.. 1 órát, nahát! Azt viszont nem értem, hogy én is téli /Bak/ gyerek vagyok, még is ennyire utálom a hideget, és ennyire tudok fázni. Nincs az a ruha, amit ah felvennék, hogy akkor is jól érezném magam.Bár ez már nagymértékben inkább lustaság, vagy elkényelmesedés részemről. Szerintem is szép lett az amariliszem, bár nem mutat olyan jól, mint egy színes. Egyébként azt hittem több baj van vele, így féltem venni hagymát. De most már fogom gyűjteni, mert tetszik. Ezért is sajnálom hogy a másikból nem lesz semmi. Már akkor sejtettem, amikor először a levelét kezdte el növeszteni. Na mindegy, majd lesz belőle jövőre. Akkor ma jó napod volt, unokázhattál. Olyan édesek tudnak lenni, főleg most már hogy ilyen nagyok. Csak azért az én esetemben bizony fárasztó néha.. De hát ez van!!! Már a Tietek is beszélget, ugye? Vagy legalább is próbálgat? Érdekes volt tegnap este, mert az asztalon volt savanyú uborka egy kis tálkában. Igaz kérdeztük tőle vagy 2x hogy kérsz ubit? Nem kért, ennyibe is maradt. Tegnap este meg szegénykém mondta hogy: ubi, ubi, és mi hirtelen nem tudtok mire gondol. Vagy igy van az "oma"-val /alma/ is. Már megérteti magát, ha oylan ekdve van. 
    előzmény:
    henif (87690)
    2012-02-04  21:32
  9. 2012. február 4. 21:4387693.
    Van buszjárat.Csak nagy a távolság,és nem engedhetem meg magamnak a két buszt.Az egyet sem...Így csak eggyel megyek,és a többit gyalog...
    előzmény:
    Eszter50 (87689)
    2012-02-04  21:25
  10. 2012. február 4. 21:4187692.

    Kata, sajnálom, hogy hajnalban kell munkába járnod. Azt nem tudom milyen, ritkán keltem hajnalban, nem olyan helyeken dolgoztam soha. A másik részével nincs bajom, sokat dolgoztam  szabad levegőn télen és nyáron is. A nyár nekem nehezebb volt, nem szeretem a nagy meleget.

    Bugyoláld be magad, ha korán mégy, amennyire csak lehet.

    előzmény:
    PUSZKATA (87679)
    2012-02-04  06:26
  11. 2012. február 4. 21:3387691.
    Tudod, igazából mindig azt vártam, hogy rám szólsz, ne küldjek iylen filmeket Neked.Örülök hogy tetszenek.. Amikor valami szép virágosat kapok, akkor rögtön eszembe jutnak a fórumos Lányok, és akinek tudom a címét annak el is küldöm. Meg van még hibid? Nagyon jól bántok Anitával együtt a fuxiával, hogy évekig el van nálatok. Az én leandereim úgy látszik megmaradnak, legalább is a betegség megállt náluk. Sőt van már ami el kezdett bimbót hozni, de hogy minek iylen hamar, na azt nem tudom... Gyevsuka aránylag jól van, csak fázik, így ha leeht, akkor ágyba van.Egyébként sok dolga van, mert most a fiának dolgozik valami hivatalos dolgot. Tegnap is beszéltem vele, várja már hoyg jó idő legyen, mert jönne már "babalátogatóba". Egyébként arra gondoltunk, hogy ha itt lesz, akkor össze kellene hozni egy talákozót. Olyan értelemben, hogy itt a városban találkoznánk, és elmennénk valami jó helyre együtt. Na de erről még ráérünk beszélni...
    előzmény:
    henif (87669)
    2012-02-01  19:30
  12. 2012. február 4. 21:3287690.

    Itt vagy még?

     

    Először is, nagyon szép az amarilliszed.Nekem most nincs egy db sem. Tönkrementek a nyáron a hagymái.

    Eszter, egészséges a séta ilyenkor is, ha jól felöltözöl. Nálunk is -14 fok volt ma egész nap. Most nem tudom mennyi lehet, már nem megyek ki megnézni. A hó változatlanul esik, vízszintesen.

    Félve jegyzem meg, de ma is eltöltöttem kint 1 órát.Halak vagyok, téli gyerek és mint ilyen, jól érzem magam kint.

     

    Nem főztem, volt tegnapról, elmentem inkább unokázni.

    előzmény:
    Eszter50 (87683)
    2012-02-04  20:48
  13. 2012. február 4. 21:2587689.
    Hát akkor tényleg nehéz magadra vigyázni! Kilométereket gyalogolsz?! Ó Te szegény, az most nagyon brutális lehet... Hogy hogy nincs buszjárat arra ahol dolgozol? Na, milyen jó hogy felraktam a virágokat, legalább kicsit melegedtél tőle.  
    előzmény:
    PUSZKATA (87687)
    2012-02-04  21:11
  14. 2012. február 4. 21:2287688.
    Köszi Neked is kis mormoncs!Nem mondta a lányom, de Ő nem is olyan beszédes ha olyan kedve van!HOgy vagytok? Mondjuk azt hogy jól? Ilyen hidegben viszed a gyereket az oviba? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_208229 (87673)
    2012-02-03  13:49
  15. 2012. február 4. 21:1187687.
    Bekenem én mindig,de sajnos,bekötni nem tudom az arcom,szemüveges vagyok,ha sál vagy egyéb van az arcomon,bepárásodik a szemüvegem,nem látok semmit,úgy nem lehet kilométereket gyalogolni...
    előzmény:
    Eszter50 (87684)
    2012-02-04  20:58
  16. 2012. február 4. 21:0987686.
    Jaj,egészen megmelengetted a szívemet,a szépséges virágaiddal!
    előzmény:
    Eszter50 (87683)
    2012-02-04  20:48
  17. 2012. február 4. 21:0587685.

    Akkor Neked is volt már kellemetlen fagyási sérülésed, és tudod milyen. Hallottam oylanról, amikor valakinek a nyelve fagyott oda egy oszlophoz. Hogy mi a fenét sinált rajta/vele, gőzöm nincs, de elég körülméynes volt amig leszedték róla. Hogy vagy? Köhögsz még? Amig nem vagy teljesejn jól, addig ne kezdjél el építkezni. Okés?! Elvileg ez most hosszadalmas hideg lesz, ugy hogy lesz időd még rá. Ma én nem főztem levest, csak sztrapacskát, 3 félét. Ráadásnak 4 tepsi linzert sütöttem, jól elment vele az időm. Erre az előbb nézem, és vagy 6 drb. van belőle.. Imádok finomságokat készíteni, csak az a baj, hogy olyan egykettőre elfogy. Ami persze nem rossz, örülök is neki mert ez azt jelenti hogy finom volt. A gond az, hogy holnapra készítettem!Vigyázz Magadra...

     

    előzmény:
    maci6609 (87682)
    2012-02-04  14:27
  18. 2012. február 4. 20:5887684.
    Köszönöm Kata, igyekszem gyógyulgatni, bár ebben a korban az ember már nem lesz tökéletes!Nagyon szép most felétek, a média is sokat foglalkozik Veletek, hogy ott mekkora hó van. Már miért lenne baj, ha egy nap nem akarsz kimenni, mert oylan kedved, hangulatod van?!:) Nekem már napok óta ilyenem van, de haragszom is magamra!Éppen mától vállaltam fel napi 20 perces sétát, na de ebben az időben?! Azt hallottam tegnap a TV-ben, hoyg ha kimarad egy olyan testrészünk ami nincs befedve ebben a hidegbe, akkor azt feltétlen be kell kenni erősen valami krémmel. Legközelebb használj Te is valamit, mert szemét tud lenni a fagyási sérülés. 
    előzmény:
    PUSZKATA (87675)
    2012-02-04  06:11
  19. 2012. február 4. 20:4887683.
    Sziasztok Kislányok!Igaz tegnapra ígértem hogy jövök, de még csak most értem ide. Azt hiszem a telet kedvelőknek most már nincs okuk panaszra, hisz itt van a hó, itt van a hideg újra. Brr.... Szörnyűűű..Nekem! Legalább is Nálunk egész nap északi szél fújt, kavarta a havat, és -14 fok volt. Na jó, nem panaszkodom, hisz Mindenki tudja mi a helyzet, és lehet olyan is van köztünk, akinek ez tetszik.. Erika, remélem ebben az időben nem építkezel!! Felrakom a fehér amariliszem, 3 napja nyílt ki. Levele nincs.. Van még egy piros cirkás, na neki van nagy levele, és egy kicsi bimbója. Az is sorvad el, vagyis mintha száradnak kisebbedne. Halvány gőzöm nincs, hogy mi lehet az oka. Az utolsó kép...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2012. február 4. 14:2787682.

    Hát bele kell bújni kapucniba és sálat a nyakadra és akkor védve van az arc meg a torok is...így gondoltam.

     

    Hát tudod a fagyással megjártam, mert sohasem hittem volna, hogy ahhoz mindösszesen öt perc is elég...éreztem, hogy hideg de nem engedtem el, és mivel fém volt, vagyis alumínium, hát odafagyott az újjam begye rendesen....aztán próbáltam felemelegíteni bejövet, de semmi, ilyet én még sohasem éreztem...:(

    Nagyon kellemetlen volt. De ebből is tanultam, ha valami hideg vagy kesztyűvel fogom meg, vagy sehogy...oszt nem fogok megfagyni...igaz?

     

    Itt megint havazik, csendben, békésen....fől a leveském vegyes zöldségleves. Jól fog esni ilyen hideg időben az tuti....

    előzmény:
    PUSZKATA (87681)
    2012-02-04  14:09
  21. 2012. február 4. 14:0987681.

    Ne viccelj,a pofámat hogy bugyoláljam beee?

    Miért nem fogsz te is meleget az ujjacskáiddal? 

    előzmény:
    maci6609 (87680)
    2012-02-04  13:45
  22. 2012. február 4. 13:4587680.

    Sziasztok!

     

    A Hóvirágokat ne sajnáld, azért Hóvirág a neve mert hóban is szép tud lenni...bajuk nem esik szerintem...csak megállnak a nyílásban, növekedésben...aztán szépen kiengednek majd az idővel és ott folytatják a virágzást, ahol abbahagyták.

     

    Hogy őszinte legyek, nekem sincs hangulatom kimenni..reggeltől szállingózik a hó, sűrűn és kicsikben na ez nem valami szép látvány még...de van aki söpör...mi még nem, aztán volt, hogy hószállingózást sem láttam dél körül, aztán megint igen most szép csillagalakban hullik, de nagyon hideg széllel..a gond akkor lesz ha nem lesz letakarítva időben és lefagy mind...nem tudom hány fok van, mennyi fog még esni, de ez nekem kevés.

     

    A háztetőkön is alig van szinte, nem is látható, szóval csak essen...mi meg bentről nézzük, ez a legjobb, igaz?

     

    Nagyon hideg lesz valóban, én is előkészülök a jövőhétre az tuti, legalább két nadrággal, vastagabb zoknival és pulcsival...mese nincs ha nagy hidegek lesznek, lesz mitől tartani...

     

    Lefagyott az arcod? Akkor még lehet arcüreggyulladás is Katám, Te!!! Vigyázz és bugyoláld be magad amennyire csak tudod...nekem is megfázott az egyik újjam odafagyott...ne tudd meg mihez, csütörtökön...éreztem, hogy fáj, hogy nagyon beleszúrt de nem hittem el, hogy öt perc alatt ilyen baj érhet, aztán kiderült igen...óvatosabbnak kell lennünk....és utána jó 20-ig zsibbadt, majd égett, mintha csak forró tűz fölé tettem volna, de ez fagyás volt...hát nagyon kellemetlen tud lenni az tuti...:(

    előzmény:
    PUSZKATA (87678)
    2012-02-04  06:17
  23. 2012. február 4. 06:2687679.

    Bizony,ha igazán hideg volna,te sem szeretnéd...nem kell pedig hajnalban menned,szerencsére.

    -10 fokban még mi sem fázunk!Ma "csak"-5 van.De jó nagy hó,legalábbis nálunk.

    Jé,lányok,érdekes dolgot láttam a térképen!Minket itt a medencében megvédenek a Kárpátok a nagy szél,és nagy hideg ellen,tehát nálunk enyhülhet a hideg,a zord idő...Na jó,pár fokkal lesz melegebb,mint a környéken,de nekünk az is haladás! 

    előzmény:
    henif (87665)
    2012-02-01  19:08
  24. 2012. február 4. 06:1787678.
    Sajnálom a hóvirágokat,szegények túl korán kibújtak,szerintem a farkas még nem ette meg a telet!
    előzmény:
    zsuzsanca (87666)
    2012-02-01  19:11
  25. 2012. február 4. 06:1687677.

    Öltözzetek is fel rendesen,nekem a héten fagyási sebek lettek az arcomon.Úgy látszik,nem bírja a hideget,ami -20 fok alatt is volt...

    Jövő héten megint az lesz... 

    előzmény:
    henif (87665)
    2012-02-01  19:08
  26. 2012. február 4. 06:1487676.

    Igen,szomorúak...

    Ma már ki se megyek,Macim.Ne haragudj meg érte.Pedig most van hó elég!

    Tudod,öreg már a gépem,és lassan tölt,nem lehet gyakran egymás után kattintgatni vele...Ezt aki fényképezett,nem tudta,és bár ő kattintott,a gép nem fotózott újra... 

    előzmény:
    maci6609 (87670)
    2012-02-02  08:30
  27. 2012. február 4. 06:1187675.

    Sziasztok!

    Gyógyulást,melegedést kívánok neked,Eszter!

    Bizonyjó volna,ha nem is volna olyan nagy hideg,és hó,mint nálunk van...A tegnap is szakadatlanul ropta a havazás,most szerencsére megállt.

    Múlt vasárnapi képeket hoztam,na,erre hullt még 16-18 órás szakadás.

    Nagy baj,ha ma nem is akarok kimenni? 

    előzmény:
    Eszter50 (87671)
    2012-02-03  13:29
  28. 2012. február 3. 14:2387674.
    Bossi, holnap folytatom.. Most mennem kell, közbe jött valami! Csak még annyit, hogy Gyevuska jól van, csak most bé van havazva, mert a fiának készít el valami iylenkor szokásos dolgot. Vigyázzatok magatokra, majd jövök, és mutatom a fehér amariliszem. Cska még azt nem tudom, a piros fehér miért meg tönkre minden évben, mielőtt kinyílna!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  29. Torolt_felhasznalo_208229
    Torolt_felhasznalo_208229
    2012. február 3. 13:4987673.

    Hali.most irtam a lányodnak:)

    neked jobbulást:) 

    előzmény:
    Eszter50 (87671)
    2012-02-03  13:29
  30. 2012. február 3. 13:3487672.

    Okos gondolatok..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  31. 2012. február 3. 13:2987671.
    Napsugaras, madárcsicsrgős nagyon szép és kellemes délutánt kívánok azoknak, akik ma benéznek még ide. Ha nem, akkor ez holnap s érvényes lesz, ugyan is mind ezekre várhatunk még jó kis időt!Brrr..... nagyon hideg van, nagyon fázom. Képtelenség felfűteni a lakást, na meg a keringési problémám miatt amúgy is jobban fázom mint egy "normális" ember.Pedig 22-23 fok van, kell a pici miatt. Azt hiszem a gázóránk kiakadna, ha csak neki kellene melegíteni Bennünket. Ha nem már a cipőm ki van ettől a hideg "riogatásaból", az emberre a frászt hozzák, lassan már az udvarra sem tudok kimenni. Régen is voltak hidegek, volt nagy hó, még sem volt riasztás, pánikkeltés. Kisboltunk félig üres, bespájzoltak az emberek. Ugyan ez van nyáron is, riasztás, mert meleg lesz. Igaz, valamivel ki kell tölteni az időjárás jelentést. Havat is mondanak már mióta, még sincs egy szem se. Remélem jól vagytok, különösebben én nem dicsekedhetek, mert a gyomrom nem akar helyrejönni. Menni kéne vizsgálatokra, de ilyen időben nem megyek... Vigasztalásul hoztam Nektek szép tavaszi képeket, a multkori hideg hatás helyett most kellemeset, és hoztam pár idézetes képet is. Valamit tegyünk már fel, nem igaz?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  32. 2012. február 2. 08:3087670.

    Sziasztok!

     

    Hát még nem vagyok rendben teljesen, de ahogy észreveszem más sem..nekem ez a megfázás van ami a cégnek köszönhető javarészt a hideg és hiányzó busz miatt, a rohanó benti élet miatt, hogy mindenhol és mindenkinek felelj meg, szóval sok.

    De ha igaz itthon leszek a hétvégén tényleg. Nagyon elegem van, betegen is csinálom amit kell, még sem jó....akkor legjobb, ha sehogy sem fogom szerintem...ha lehet!

     

    Valóban igaz, éjszaka hallottam milyen óvintézkedések vannak autókkal, meg hová tudnak leállni majd a nagy havazásban, és a vasútnál is a váltókat figyelik, a hókotrók készenlétben, hát meglepődve hallottam, fél füllel....aztán az éjszakai Híradóban valami olyasmit hallottam, ha a várt nagy hó még sem lesz akkora, a hideg igen, szóval olyan mínusz 25-öt mondanak...nem tudom mikortól.

    Egyesek szerint már Szombaton kezdődik a nagy havazás ami lehet negyven centis néhol, de a mínuszok vajon mikor jönnek?

     

    Ha lehet igen, havat szeretnék, meggyógyulni már nem köhögni, nem megfázni és vidáman tengetni dolgos hétköznapjaimat, nyugisan, békésen...de szép álmok..:(

     

    Köszike a virágom nevében, mára kibomlott, olyan érdekes bimbócskák vannak rajta vagyis nem is bimbócskák, hanem rögtön virágocskák, le is fotózom...lehet már estére teljes pompájában lesz az Amariliszem?-nagyon beindult....:)

     

    Jaj a Hóbabámat meg nem is láttad? Vagy az nagyon hideget sugároz? :)))

     

    A piros Korallt mindig elfeledem lefotózni, pedig annyira szép az ablakban, ez ki sem volt téve,még a pincében levők meg nem bomlanak a bimbóból, na ott hidegebb is van...de hálás növényke...:)

     

    Puszkata!

    Hát azért nem értem a "fotóst" meddig tartott volna két perc múlva megint egy kattintás, mikor kész  a Hóangyalka? -szomorú dolgok ezek...:(

    előzmény:
    henif (87667)
    2012-02-01  19:15
  33. 2012. február 1. 19:3087669.

    Eszter!

    Most jutok odáig, hogy válaszoljak. Annyira nem késtem, mert azóta sem voltál. A képek, amiket feltettem a netről vannak.Az unokák jól vannak, nem betegek.

    Kérdezted a virágaimat. Amit lehetett kint hagytam az erkélyen, természetesen becsomagolva. Pld. klematisz, rózsa, rodi, sziklakertiek, hortenzia. A fuksziák és a leander a lépcsőházban pihennek. A többi a lakásban. Ez az oka annak, hogy télre nem vásárolok virágot. Nem férnék.

     

    Meg szoktam nézni a virágos kisfilmeket, amiket küldesz. Köszönöm.

    Emmával mi van?

    előzmény:
    Eszter50 (87660)
    2012-01-29  18:59
  34. 2012. február 1. 19:2487668.

    Szia Eszter !

     

    Nagyon szépek a virágok !  Ez a havas-jeges képek nagyon szépek, de a hideget sugallják.

    Valahogy nem szeretem a hideget, a meleget még jobban elviselem. 

    előzmény:
    Eszter50 (87647)
    2012-01-29  15:59
  35. 2012. február 1. 19:1587667.

    Erika!

    Remélem azóta jobban érzed magad, nem köhögsz annyira. Gyógyulj meg, mert akkor nem tudsz kimenni a hétvégén hóembert építeni.

    Láttam a másikban az amarillisz bimbódat, biztosan kinyílik hamarosan. Nekem most nincsenek nyíló virágaim.

    előzmény:
    maci6609 (87662)
    2012-01-30  07:06
  36. 2012. február 1. 19:1187666.

    Sziasztok Kislányok !

     

    Kata ! Jót síeltetek, szánkáztatok !  Nálunk nincs hó, de a hét végére már jókora vastagságút jósolnak.

     

    Hideg viszont van !!! Pedig a hóvirágok kibújtak. Úgy látszik szegények megfagynak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  37. 2012. február 1. 19:0887665.

    http://www.idokep.hu/hoterkep

     

    Elég hideg van itt is jelenleg, no de lesz ez még rosszabb is, ha hihetünk az előrejelzésnek. Fel kell öltözni melegen. Holnap elő is szedem már a télikabátokat.Ma még az őszi dzsekimben voltam.Nálatok meg még hidegebb lehet a hegyek között. Sajnállak, hogy nehezen viseled. Nekem ezzel nincs semmi bajom, a nyári hőséget nem bírom. 

    előzmény:
    PUSZKATA (87664)
    2012-02-01  18:41
  38. 2012. február 1. 18:4187664.

    Sziasztok!

    Jaj,nagyon hideg van,és egyre hidegebb!nehezen is viselem...

    Angyalka nem lett,nem fotózta le,akit erre kértem... 

    előzmény:
    maci6609 (87661)
    2012-01-30  06:59
  39. 2012. február 1. 11:4887663.

    Sziasztok!

    Eszter nem mondod, hogy azóta csend van a házban és azóta rendezed a dolgaidat? Sohasem érsz a végére?

     

    Gyere már, mert azt ígérted jössz....

     

    Megint havat ígérnek, hallottatok róla? Nem hiszem el, az ígéretnek már fehér nyoma is lehetne végre, itt lenne az ideje...:)

     

    Szép napot Nektek!

    előzmény:
    Eszter50 (87646)
    2012-01-29  15:56
  40. 2012. január 30. 07:0687662.

    Úgy tettem, ahogy mondtad, pihentem ezerrel, hiszen megtehettem és ezt ki is használtam tegnap....de ma reggel már a hátam, derekam is fáj, végem van a sok fekvéstől...de muszáj voltam...:(

     

    Még a köhögés meg van, a szúrás is, erős köptető kéne ja, de nincs itthon, viszont próbálok kevesebbet köhögni és csak ha nagyon muszáj akkor...mert akkor meg a hangszálam csinálom ki estére már volt jele, szóval óvatosan kell gyógyulnom ahogy látom.

     

    Jót mosolyogtam, hogy kint ittad a kávécskát, hogy melegítette a lábadat a napocska, na ja...hisz most jönnek Eszter a mínusz 10-15-20 fokok a héten, szóval ne reménykedj még nagyon a  nap melegében...és így nem érhet ám csalódás sem....

    Aztán eljön a jó idő, csak kérdésem az, amit Henif is feltett, miért nem lehet Télen tél, hideg és havas idővel? Miért kell  majd Márciusban-Áprilisban fáznunk? Havat lapátolni? 

    Jöjjön már a hó, térjen vissza az időjárás a rendes medrébe és legyen aminek lennie kell.

     

    Sok szép képet hoztatok, öröm volt látni őket...:)

     

    Szép napot Nektek, meleget bent, havasat kint, és főleg egészségeset, betegségmentesen...ez utóbbi engem is megkörnyékezhetne már mert ideje lenne...mennyivel másabb ha egészséges vagyok....:(

    előzmény:
    Eszter50 (87646)
    2012-01-29  15:56
  41. 2012. január 30. 06:5987661.

    Sziasztok!

     

    Gyönyörűek vagytok, egyszerűen mesébeillően csodás a táj.

     

    És ez a sielés póz is szuper jól áll, én tudtam, hogy csak odaálltál de nagyon jól sikerült, velem is majdnem elhitetted, hogy most álltál meg, szuper fotó, Katám, de lencse elé születtél!!! :)

    Mármint digi lencse elé, persze ilyen szép tájon könnyű ilyen csodás fotókat csinálni, ez igen....mennyivel szebb lenne itt is ilyen tájra ébredni....

     

    Egy méteres hó? Hát azért az nem semmi lehet...kemény Tél az ilyen már, a Felétek levő 30 centi még elmegy...és azt élvezni is lehet...:)

     

    Angyalkát készítesz, és milyen lett a "végeredmény"? -mert itt éppen csak bedőltél a hóba, ahogy látom...és nincs kész...

     

    Még mindig olyan nagyon hideg van ma is?

    előzmény:
    PUSZKATA (87650)
    2012-01-29  17:03
  42. 2012. január 29. 18:5987660.
    Jól van, osztom a véleményedet, hogy éljünk sokáig, és legyünk egészségesek minden tekintetben. Ami pedig kicsit "hibás", arra pedig nem figyelünk oda.Azt a szép kék virágos képet piacon fotóztad, vagy a netről szedted le? Itt már láttam a piacon ilyen szépen sorba rakva, csuda jól mutatott. Persze csak úgy együtt, mert külön külön már nem volt olyan szép. Nem tudom az idén milyen futót kellene vennem a teraszra, /függőt/ mert a petunia nem jött be. Sőt még volt egy másik is, pici sárga virágok voltak rajta, na ő sem maradt meg. Az a baj, hogy délutánonként odatúz a nap, így valami nagyon meleg kedvelőt kellene vennem. A Te picikéd, és nagyocska unokád hogy vannak? Nme is voltam mostanában a bem.oldaladon, hogy tettél-e fel új képeket. Na majd benézek.  Most maradt a teraszon növényed? Vagy bemenekítetted őket valahova? Azt a szép kékek, aminek olyan nagyon szép hosszú hajtásai voltak, őt hova tetted? Nagyon szép volt, csak kár hogy amikor láttuk, akkor nem volt rajta virág. Az enyém jól érzi magát a hideg szobában, már kész bokor. Na, most már elköszönök, megjött a család... További szép estét, és kellemes hetet kívánok Mindenkinek, aki benéz ide.. Örülök, hogy tetszettek a képek mindkettőtöknek!Szeretem az ilyeneket kimenteni, és néha felhasználni. Ildi! Jut eszembe: néha küldök Neked a gmailra szép virágos kisfilmeket. Meg szoktad nézni, vagy inkább ne is küldjek, mert nem érdekel? Katának is küldök, eddig Ő még nem szólt hoghy ne zavarjam vele. Nincs abban semmi, ha valaki nem kér belőle. Vigyázzatok Magatokra, és legyetek jók ha tudtok.. Jut eszembe, felhívom má Gyevuskát, mert régen beszéltem vele...
    előzmény:
    henif (87656)
    2012-01-29  18:02
  43. 2012. január 29. 18:4387659.
    Kata, akkor ez dupla öröm, mármint az, hogy 2 picike "bántja" belülről. Nem tudom mi baja volt, de előre nem lehet azt tudni, hoyg meddig bírja. Lehet most csak olyan átmeneti rosszulléte volt, és minden rendben lesz és nem akarnak hamarébb "kijönni". Nahát, nem is gondoltam, hogy nem tudsz sielni, olyan jól megálltál rajta.Igazad van, tényleg nem sokára itt a tavasz.Január, február, itt a nyár.. ja, nem a nyár, hanem a tavasz. Igaz azt mondták a jósok, hogy még áprilisban is lesz fagy, és a március is hideg lesz. Fene se tudja..
    előzmény:
    PUSZKATA (87657)
    2012-01-29  18:04
  44. 2012. január 29. 18:3087658.

    Kata, idióták mindenhol vannak.

     

    Még tél sem volt, már a tavaszt várod?  Most van itt az ideje, nehogy már áprilisban szánkóztassuk a gyerekeket.

     

    Láttam képeket a tegnap, nálatok készültek.Hótorlaszok, elakadt kocsik, fázó emberek. Gondoltam rád.Elég közel laktok hozzám, mégis milyen más az időjárás.

     

     Azért közeledik a tavasz is, már január vége van. Tudod, január, február,....

    előzmény:
    PUSZKATA (87657)
    2012-01-29  18:04
  45. 2012. január 29. 18:0487657.

    Ott is vannak ezek szerint idióták...

    Szép a virág,na...nemsokára tavasz is lesz,ugye? 

    előzmény:
    henif (87654)
    2012-01-29  17:45
  46. 2012. január 29. 18:0287656.

    Eszter! Nálam nem sok újság van. A szokásos dolgok. Néha eljárok dolgozni. Azért a napi 1-2 órát friss levegőn töltöm. Mivel nem vagyok fázós, nem értem a sok panaszkodást az időre.Tegnap mentem unokázni és kérdezte e menyem, hogy milyen idő van kint. Azt hiszed meg tudtam mondani?

    Ne fogd a korodra, hogy fázós vagy. Igenis öregedjünk meg, éljünk sokáig. Legyünk egészségesek testileg, lelkileg. /a vesémet meg hagyjuk/

     

    Veled egy házban ott a pici lány,panaszra nem lehet okod. Ő frissen, fiatalosan tartja a nagyit. 

     

    Jók a képeid!

    előzmény:
    Eszter50 (87646)
    2012-01-29  15:56
  47. 2012. január 29. 18:0287655.

    Eszter,ezek picike dombocskák,és nagyon közel,benn vannak a városban,tk.

    nem,nem sízem,csak épp rááltam,sűrűn imádkozva,hogy közben el ne csússzon velem a léc...Az a nagy egy hatalmas gumicsónak,úgy hozta ki valaki.

    A férjem örüljön,hisz ő szeret sízni,korizni...Én csak bámulok,fényképezek,és topogok,hogy ne fázzam.

    A kismama...hát ő jól van most...Nagyon gyengén volt egy időben,ugyanis pont kettő baba bántja belülről...nem húzza ki májusig...

    Most még el sem indultak,ebben a nagy hóviharban,ami volt...Reggel mondta Erika,nem is tudjátok,hogy itt helyenként pár méteres hófúvás is volt,most meg nagy hidegek jönnek(-20-tól). 

    előzmény:
    Eszter50 (87653)
    2012-01-29  17:35
  48. 2012. január 29. 17:4587654.

    Még egy kis nyár...

    Sziasztok! Kata, nálatok aztán tényleg van hó. Igen, szépek vagytok.

    Itt nincs hó, csak hideg. Az előbb voltam kint levegőzni. Valakire most jött rá a maradék tűzijáték felhasználása. Őszintén mondom, megijedtem. Nagyon váratlanul ért. 

    előzmény:
    PUSZKATA (87652)
    2012-01-29  17:05
  49. 2012. január 29. 17:3587653.
    Húúú, Kata, Nálatok aztán tényleg nagyon szép a táj! Igazán küldhetnél egy kicsit felénk is, hisz nem kell sokat "jönnie".Jól áll Neked a sielés, nem is tudtam, hogy még ez is megy Neked! De kesztyű nélkül hogy nem fagy le a kezed?! Figyelj már! Most a hegyek vannak közel hozzátok, vagy Ti mentek sokat a hegyekhez? Látom Angyalka is voltál, jól bevettted magad a hóba.:) Bocs ha hüle a kérdésem: az a sárga amin csuztok, az valami nagy szánkó? Biztos ha itt is ilyen szép lenne minden, akkor nem lenne ilyen "fárasztó" ez a hideg. Hogy vagy, hogy vagytok? A kismama hogy érzi magát? Májust írtál ha jól emlékszem, ugye?  Amúgy meg tényleg szépek vagytok, és örülhetsz, hogy a párod így eljár veled kirándulgatni. Vagy Ő örüljön?!
    előzmény:
    PUSZKATA (87650)
    2012-01-29  17:03
  50. 2012. január 29. 17:0587652.
    Kis melegséget hoztál az életünkbe...Köszönjük.
    előzmény:
    henif (87645)
    2012-01-28  16:57
  51. 2012. január 29. 17:0487651.
    Ó,de szép képeid vannak,Eszter!
    előzmény:
    Eszter50 (87647)
    2012-01-29  15:59
  52. 2012. január 29. 17:0387650.
    Szépek vagyunk?
    előzmény:
    maci6609 (87643)
    2012-01-22  16:00
  53. 2012. január 29. 16:5987649.

    Sziasztoook!

    Na,nálunk van hó elég,nézzétek: 

    előzmény:
    Eszter50 (87644)
    2012-01-28  16:53
  54. 2012. január 29. 16:0587648.
    Na még párat, igaz ez inkább hangúlatfelelős képek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  55. 2012. január 29. 15:5987647.
    A szita agyam... a képeket meg lefelejtettem,...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  56. 2012. január 29. 15:5687646.

    Sziasztok!Remélem azért vasárnap délután már csak benéz ide valaki, és ír pár sort. Ha mást nem, akkor azt hogy hideg van! Látod Ildi, tudtam én, hogy Nálad mindig van talonba valami szép virág. De jó lenne már ilyet élőben is látni!Mi újság Veled mostanában? A veséd rendbe jött már? Hoztam én is pár képet, az előbb bogarásztam a neten, pont most aktuális. Jjaj, nagyon fázom, nagyon nem érzem jól Magam ilyen időben. Minek is kell megöregedni, ha ilyen nyűgös lesz az ember vénségére?! Nem tudja valaki?Igaz annyira nincs hideg, mert nem fagy jelenleg. Délben kint ittam meg a 3+1-emet, és bizony a napocska már kicsit melegítette a hátamat. 

    ERIKA!!! Hogy vagy most, sikerül kicsit kikúrálni Magad??? Na jó, többet nem írok, majd később. Most megyek rendezem a dolgaimat amig csend van a házban.Úgy meg lehet szokni ezt a tündérkét, hogy ha már nincs fél napot, bizony hiányzik. Mindig produkál valamit, mindig fel tud dobni valamivel. Csak azzal nem, hogy még este 9-kor is azt hallom, hogy: mama jeje.. /gyere/. Ma még visszajövök... 

    előzmény:
    henif (87645)
    2012-01-28  16:57
  57. 2012. január 28. 16:5787645.
    Itt a virág... Egyébként most kapcsoltam be a gépet.
    előzmény:
    Eszter50 (87644)
    2012-01-28  16:53
  58. 2012. január 28. 16:5387644.

    Hahóóó Kislányok! Mindenki szabira ment? Vagy téli álmot alszunk mostanság?Remélem azért jól vagytok, csak nem értek rá, és nincs téma.. Nálunk hideg van, de hó az nem akar esni. Valaki feldobhatná a fórumot pár virággal. Jó magam tennék fel, de nekem nincs egy cseréppel sem. ÍRJATOK!!!!! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  59. 2012. január 22. 16:0087643.

    De még mennyire itt vagyok!

     

    A net lassú, valami bibi van vele, a mindenit....:(

     

    5 centis hó? Felénk is négyet mondott és felmelegedést, inkább a fél centis hó jött be és az eső....most meg napsütés végig déltől...hihetetlen.

     

    A bogarak repülnek és kis feketék, és adtam nekik két féle irtót is, nem hagyom magam....egyiket most vettem,  virágos csaj nagyon ajánlotta és remélem jó is lesz....legalább öt naponta lefújom, ha nem tűnik el róla...de remélem elfog.

     

    A fokhagymát már kipróbáltam régen. Kihajtott és hát nem is volt kellemes szaga sem, szóval abban nem nagyon hiszek.....vagy időben ki kell venni onnan, szóval inkább fújok...

     

    Nekem a hagymácskán előbb jött a nagy dundi bimbó, aztán a másik bimbócska a másik oldalon ugyanazon hagymácskán, majd középen egy kis levélke....szóval lesz minden...

    Á, nem csak nekem van ilyen virágom...ez a fényhiánytól van úgy tudom...és ma láttam a pincében még egy nagy hagymácskában van bimbó, na majd azt is beültetem, csak legyen már nagyobb szára....:)

    A Kílviát is felhoztam, lesz benne nagyon szép virág, sok bimbót látok a száron...helyébe tettem a másikat...ez virágzott tavaly is kint, mert virág nélkül vettem...és most bent is, az enyém a régi meg nem akar sajna...hátha eztán mert a napocska most jobban éri.

     

    Hogy mit főztem? Hát vegyes zöldséglevest, rántott cs.combokat, rántott májat és krumplipürét. Nekünk ebből még esznek este is, de nem valami nagy étvágyuk van ma ahogy elnézem, inkább pihengetnek...én viszont ettem. Finom volt.

     

    Sajnálom, hogy elment egy régi kollega. És hogy tudom mennyire rossz nap lesz Neked a holnap, de ott lesznek a többiek is, majd egymást erősítitek és remélem a búcsúztató sem lesz hosszú. Kicsit állj távolabb valakivel, szépen. 

     

    Hidegeket mond a melegedés után, vajon holnap milyen időtök lesz majd?

    előzmény:
    Eszter50 (87642)
    2012-01-22  15:40
  60. 2012. január 22. 15:4087642.
    Szia Erika!Úgy látom, most még csak Te vagy itt! Kellemes vasárnap délutánt, jó pihenést kívánok.Mára megint esettvagy 5 centis hó, de már megint elolvadt. Most csupa sár minden. A majomfácskát földjébe szúrjál 1 cikk fogjagymát, aztán hogy használ-e vagy sem, azt nem tudom. Nekem is mondták. Nem hiszem hogy a vegyszertől kapta volna el, de ha kis fehérke, na azt aztán nem fogod tudni kiírtani. Az egyik amarilisz előbb levelet hozott, utána a bimbót. A másik, az pedig csak bimbót, de levél egy szál sincs rajta. A Tied mindenesetre érdekes lesz, majd még valaki azt hiszi, hogy Te nemesítetted ki.Mit főztél végül? Nálunk a szokásos kaja volt, csak most házi tyukból készült a leves, és házi csirkéből a rántott hús. Nászasszonytól kaptam, és tényleg szép sárga volt, mert csak tengerit ettek. Nem szeretem a rántott húst, mert így estére már alig marad valami, nem beszélve arról, hogy holnap főznöm kell. Na meg 1-kor megyek temetésre, egyik volt kollégám halt meg. A nyugdíjas klubból megy Mindenki, így én sem maradhatok ki. Tudom senki sem szeret temetésre járni, de én még attól jobban se...!Na küldöm, hátha még itt vagy...
    előzmény:
    maci6609 (87641)
    2012-01-22  08:08
  61. 2012. január 22. 08:0887641.

    Lemaradtak: a Hibim nekem sem fejlődik, bimbót hoz, lepottyan, a pincében van, ma megnézem őket is.

     

    Aztán meg itt fújkálom a konyhaablakban levő Majomfácskám két ágacskáját, nem régen kaptam ősszel, szépen befakadt és most megint repkednek a bogarak rajta, nem hiszem el...lehet, hogy én etetem őket ezzel a fújós izével, ami eredetileg vegyszer lenne? :)))

     

    Az Amarilisz, kettő hozott bimbót és nagy szára van? Muti már meg őket....és le voltak takarva, meg nem is voltak beültetve?

    Nekem érdekesen nőtt idén, felhoztam, hogy bimbó volt rajta, aztán láttam jön még egy benne, és beültettem...és locsolom de hogy olyan kicsike a szára, a meglepi meg az, hogy már bomlik ki a bimbó...hát érdekes lesz a hagyma tetején a nagy virág...de ez piros, ősszel vettem tán..várom én is...

     

    Vajon merre havazik? Mert itt csak a szél fúj annyira, hogy a Csavart füzem félelmetes képet nyújt...:(

    előzmény:
    Eszter50 (87635)
    2012-01-20  18:32
  62. 2012. január 22. 08:0287640.

    Sziasztok!

    Látom itt voltatok páran, ez jó....

    Én most érek rá....

     

    Ahogy mondod Eszter, szürkeség, nyomottság, hónak alig van nyoma...mondom alig...és mára felénk 4 azaz négy centit mondtak...de jöhet még tudom.

     

    Az égbolt nem szürke, hanem olyan mindenféle, és hát olyan erős szél fúj ami hideget hozott, elég hideget...ennek kapcsán reggel szakadt még az eső, de most mintha nem....bármikor átválthat hóba...és volt is kis havazás valamikor de nem volt komoly, kicsit fehér minden, kivéve  a házak tetejét...még ott sem fehérlik ahol nincs fűtés a lakásban, mert nem lakják, szóval szerintem elmosta a reggelre jövő eső sajna.

    Kár...

    Havat szeretnék végre...Telet...igazit...

     

    Hogy-hogy nem férsz a virágoktól? Ejnye. Látod már felajánlani sem kell, hamar lesz tulaj, ha túl akarsz adn rajtuk.

    Én is szóltam egyik kolleginának mert megunta őket ki ne dobja, el is hozhatná, ha naponta csak két cseréppel tenne be, előbb-utóbb megszabadulna tőlük...és még olyan nagyon hidegek sem voltak, szóval ha komolyan gondolja majd mondom neki...:)

     

    Ez a fénykép-készítő program nekem is nagyon tetszik, Marika minden elismerésem, nagyon szép lett a lapod!

    A Lánykám is megszerezte, majd mondom már készítsen valami szépet...:) Hátha lesz ma kedve...

     

    Nekem meg főzni kéne.

     

    Kívánok szép hétvégét Nektek, nyugisat, békéset, szépet.....

    előzmény:
    Eszter50 (87635)
    2012-01-20  18:32
  63. 2012. január 21. 21:1087639.
    Marika, Te is kaphatsz, mert 2 cseréppel van.:) A hajtást azt megbeszéltük, azt majd elviszem Neked. Nagyon szép ez a hibiszkusz, csak tudnám azt, hogy az enyémek miért vegetálnak! Nem hogy virágot nem hoznak, még nőni sem nőnek sehova! Amúgy egyet már sikerült "kiöntenem", most ő a radiátor alatt szárad.Sajnos nem tudom melyik cserépben van a szerelemvirágom, meg kell várni amig hajt kicsit. Ugyan is van vagy 15 cserép ilyen hagymás növénykém, ebben van a zafir, valami liliom, tubarózsa és szerelemvirág. Ha úgy adódik, akkor feltétlen kapsz Tőlem! Nem tudom másképpen meghálálni azt a sok segítséget, hajtatást, amit Tőled kaptam! Szép képeslapot készítettél:) Majd küldök már Grétike képet, és alkothatsz ismét Nekünk is. Bér a fécbokon vannak fent képek, csak nem tudom melyikek. Ma rakott fel egy videót ági, majd nézd meg...  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_433025 (87637)
    2012-01-21  17:59
  64. 2012. január 21. 21:0387638.
    Tudod, mennyit gondolkodtam rajta, hoyg kis vagy Te lyányka?!Má réjöttem, eszembe jutott. Okkés, majd kapc belőle, de tényleg nem vicc: lehet hogy ősszel túl adok rajta, mert ha kész lesz a tetőtér, vagyis használni fogjuk, akkor nem lesz helyem. Addig is hajtást adhatok... Hogy vagytok? Régen beszéltünk, remélem minden rendben...  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_208229 (87636)
    2012-01-20  20:56
  65. Torolt_felhasznalo_433025
    Torolt_felhasznalo_433025
    2012. január 21. 17:5987637.

    Sziasztok !

     

    Eszter hozzám is jöhet, ki tudom vinni anyukámnál......, szerelemvirágra is jelentkezem........,ha szétszeded ,akkor gondolj rám ......

    előzmény:
    Eszter50 (87635)
    2012-01-20  18:32
  66. Torolt_felhasznalo_208229
    Torolt_felhasznalo_208229
    2012. január 20. 20:5687636.
    Eszter,hozzám jöhet:) mármi:) befogadom,van hely pussz
    előzmény:
    Eszter50 (87635)
    2012-01-20  18:32
  67. 2012. január 20. 18:3287635.
    Sziasztok!Hahóóóóó, felénk is csak a szürkeség van, bár tegnap este hajlandó volt kicsit esni a hó, de mára már elolvadt!Úgy hogy Marika, csak ismételni tudlak ennyi nap után is.Nagyon szépek a virágaid, de ez már csak természetes részedről. Nincs igazam?! Jó lehet most a lakásban Nálatok, legalább iylen "nyamvadék" időben látsz szépségeket. Képzeld, a hibim még bírja, úgy értem még nem száradt ki, még nem locsoltam túl, igaz nem is nőtt semmit. De már ez is haladás, és bízom benne, hogy a jövő hónaptól már elkezd "élni". A 2 amarilisz hagymát elültettem, és mindkettőn már szép hosszú szárú bimbó van. Nagyon kiváncsi leszek az eredméynre, mert eddig még sosem sikerült virágzásra kérni őket.:) Az alvó hibiszkuszom viszont még mindig tele van bimbóval, nagyon szép. Sajnálom hogy csak télen virít, mert igy előbb-utóbb túl kell majd adjak rajta helyhiány miatt. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_433025 (87634)
    2012-01-17  06:53
  68. Torolt_felhasznalo_433025
    Torolt_felhasznalo_433025
    2012. január 17. 06:5387634.

    Sziasztok

     

    Katám a hóóóóóóóó ...... csodálatos Nálatok, nálunk nincsen hó ,csak szürkeség............

     

    Nálam virágzó orchideáim a 14 cserépből egy pár......

     

    1.Ismét virágzik a cambriám

    2.a 2.cambriám...

    3.az új epicattleyamon 9 virág van...

     

    Békés,szép napot kívánok mindenkinek !

    előzmény:
    PUSZKATA (87625)
    2012-01-16  17:17
  69. 2012. január 16. 19:1987633.
    elköszönök én is, szia és jó éjt annak aki ma még benéz ide..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  70. 2012. január 16. 19:0787632.
    Rendben Erika, pihenj jól... várom a privit. 
    előzmény:
    maci6609 (87631)
    2012-01-16  18:55
  71. 2012. január 16. 18:5587631.
    Hű voltam én, csak hát most már tényleg későn van, majd holnap jó? De azért várok pár sort....annak mindig megörülök...meg van más bibi is, majd írom priviben jó? :)
    előzmény:
    Eszter50 (87630)
    2012-01-16  18:50
  72. 2012. január 16. 18:5087630.
    Nem jössz át egy pár percre????
    előzmény:
    maci6609 (87628)
    2012-01-16  18:02
  73. 2012. január 16. 18:4487629.
    Sziasztok, kellemes estét kívánok az itt lévőknek!  Kata, csodálatos a táj felétek, nagyon jók a képek. Küldhetnél már Macika felé is keveset belőle, mert látod, nem bír magával.Azért csuda jó lehet az, amikor a férj és a feleség is szeret túrázni, szeret kirándulni. Felénk is hideg van, bár ez relatív, mert igaz hogy csak -4, de Nekem ez is nagyon hideg. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  74. 2012. január 16. 18:0287628.

    Akkor remélem az ezt a hómennyiséget tartalmazó hatalmas hótömeg fog ideérni....nagyon-nagyon remélem...de szép lenne minden tőle...

     

    Most hogy dolgozol, erre meg nem is válaszoltál, ejnye...:(

    előzmény:
    PUSZKATA (87627)
    2012-01-16  17:45
  75. 2012. január 16. 17:4587627.
    Nálunk akkorra már erős felmelegedést mond...
    előzmény:
    maci6609 (87626)
    2012-01-16  17:36
  76. 2012. január 16. 17:3687626.

    Nagyon aranyosak vagytok!

    És milyen jól sikerült ez a fotó...persze ilyen tájban, ilyen sportosan könnyű jó és szép fotókat készíteni...de szép minden.

     

    Itt nem havazik, ahogy kinéztem esetleg mínuszok lehetnek, de hó? -sehol sajna...talán reggelre, de lehet majd csak tényleg csütörtöktől lesz maradandó havacska...

    előzmény:
    PUSZKATA (87625)
    2012-01-16  17:17
  77. 2012. január 16. 17:1787625.

    Köszönöm.

    Nálunk most is hull a hó...kavarja a szél nagyon... 

    előzmény:
    maci6609 (87624)
    2012-01-16  17:14
  78. 2012. január 16. 17:1487624.

    Katám, csodás havas a táj...de szép.

     

    És ez a kis hóbaba...jaj de édes, biztos picike gyerekecske készítette, cuki...

     

    Itt is volt kis havazás, vagyis nem itt, hanem ahol melóztam tudod...de mire kijöttem és láttam voltam nem üvegfalon keresztül elmúlt, ragyogó napsütés volt sajna...és azóta sem hullik....pedig olyan szép lenne.

    Reggel nagyon hideg volt!!!

    És holnap reggel még lehet hidegebb lesz? -majd nézem az időjárást, csütörtöktől mondott nagy havazást, hétvégére szánkózásra alkalmas havat...hát nem bánnám...

     

    Nagyon szép képeket készítettél, de jó Neked, hogy ilyen és ennyire szép minden!!!

     

    A napom már szebb lett Tőled! -köszike a fotókért....és sziasztok!-mert nem köszöntem ám.

    előzmény:
    PUSZKATA (87623)
    2012-01-16  17:09
  79. 2012. január 16. 17:0987623.

    Sziasztok!

    Ígéretemhez híven:

    Legyen szép napotok. 

    előzmény:
    maci6609 (87622)
    2012-01-15  15:37
  80. 2012. január 15. 15:3787622.

    Ruhák beszedve, kezdtek csontig fagyni...jó hideg van....nem semmi....

     

    És felmostam, amivel mára a házimunka befejezve....:) végre...jön a laza tévézés, meg a netezés...de jó...:)

    előzmény:
    PUSZKATA (87620)
    2012-01-15  15:03
  81. 2012. január 15. 15:1487621.

    Akkor írok Neked....hóbabát raksz fel nekem? Hol találtad, mekkora nagy, és szép?

    De várom!!!

     

    A holnapi napot viszont nem, mert hogy az már melós lesz...hú végem is lesz...

     

    Itt olyan hideg van, de az ég egyszerűen CSODÁLATOS...álmodni nem lehetne szebbet, annyira kék és a felhők szét vannak mosódva, hihetetlen milyen különlegesen szépek!!!

     

    Hó? -itt semmi, csak pár fagyott részen van, de azt hiszem még azt a pár ruhát is behozom mostmár amit kivittem, mert ha így haladunk tényleg nagyon hideg éjszakánk lesz a végén bejön...aztán meg akár a hétvégére a hó is bejöhet...csak jönne már...

     

    Meddig dolgozol ma, vagy délutános vagy? Kitartást mára...

    előzmény:
    PUSZKATA (87620)
    2012-01-15  15:03
  82. 2012. január 15. 15:0387620.
    Sziasztok!Nálunk bezzeg van hó,hófúvás,minden.Tegnap voltunk is kinn kicsit,délelőtt.Macim,fotóztam neked babát.Most mobilról nem,holnap felteszem.pusz nektek.Szolgálatban,olvasó módban maradok.
    előzmény:
    maci6609 (87618)
    2012-01-13  23:57
  83. 2012. január 14. 10:2387619.

    Ez egyre rosszabb, hó sehol, még hózápor sem...tegnap volt párszor, de elmúlt...most még az időképet is megváltoztatták előrejelzésben, és éjfélkor is figyeltem nem mond maradandó havat, sőt most áttették a hideget is szerdától....

    Attól tartok akkor sem jön sem hideg sem hó, szóval majd ha felébredek és kinézek szembesülök a lényeggel.

     

    Pedig nagyon-nagyon szeretném..ez a szeles idő már nekem sem jó...:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  84. 2012. január 13. 23:5787618.

    Sziasztok!

    A nagy hó még nem jött össze, még a nagy hideg sem, de talán majd reggelre...

     

    Ma érdekes időjárás volt, ami nem viselt meg, ezért félek a holnaptól...sütött a nap ezerrel, kék volt az ég, sok-sok fehér szép felhő, aztán szakadó havaseső, meg aztán sok-sok kisebb hózápor, de sütött a nap, hihetetlen volt....

    És mire hazaértünk most nem régen megint nem volt a parkolóban a buszunk, hát átfagyott a hátam...mert azért bent nyomtuk a melót, jól le is izzadtam és kint a hűvös levegőben, hát kellemetlen volt...de hó nem esik még...

     

    Kíváncsi vagyok mire ébredek reggel, és tényleg ne légy elkeseredett..fogd meg Gréti-baba kezét és irány kifelé, hogy ne csak a számítógépet ismerje, és tanulja kezelni, hanem bizony a hóemberkéket is szeresse aztán építeni...:)

     

    Sokat írtál, és eltűnt? Na ezér tkell sűrűbben jönnöd és írni meg írni, hogy el is tudjuk olvasni, látod? :)

    előzmény:
    Eszter50 (87617)
    2012-01-13  20:51
  85. 2012. január 13. 20:5187617.
    Sziasztok! Jelentem itt voltam, jelentem írtam vagy 20 percet, hogy teljen az oldal, és a technika "ördöge" közbeszólt. Elszállt minden. Nos, ez a kisördög Grétike volt. Ide settenkedett, leguggolt, ki gonolta mire készül?! Hát arra, hogy kinyomja a főkapcsolót.  Már nincs időm megismételni amit írtam, így rövid leszek! Ildi és Erika! Jól van, megnyugodtam, tényleg kár volt rossz pillanatokat szerezni magamnak. De én már csak ilyen h.... vagyok néha!Örülök, hogy nem volt smemi félreérthető abban amit írtam. Nem, nem jártam virágos helyen, mert egyedül ritkéán megyek valahova, a "főnökkel" pedig nem lehet ilyen helyre menni. Egyébként is a piacon szoktam vásárolni, nagyon szeretek ott bámészkodni, beszélgetni. Úgy hogy már alig várom hogy elkezdjék kirakni a virágokat. Bár Erika, ahogy "megnyugtattál", akkor még várhatok egy kicsit. Szerintem az idén elmarad az igazi tél, legfeljebb 2-3 napos hidegek lesznek, de hó nem sok. Most már elköszönök, legközelebb megpróbálom megismételni amit írtam. Mindenkinek kellemes hétvégét, Erikának Neked külön nagy havat kívánok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  86. 2012. január 13. 00:1887616.

    Sziasztok!

     

    Eszter, Te a régi vagy, hogy ilyenekkel foglalkozol, nem szabad...általános dolgokról írtunk, de hogy fogalmaztál rosszul...

     

    Aki ismer-és itt sokan ismerünk- tudod hogy érted ezeket a tényleg érthetős dolgokat, mondatokat....hidd el, minden okés, látod Henif  sem vette magára, de hát nem is Róla volt szó, szóval általánosságban írtam én is, Te is a túlzott ajánédkozásról...

    És még mindig a pénz határozza meg a dolgokat, ez tény...és aki ezzel tisztában van és itt van, simán érti mi volt a lényeg mit szerettél volna elmondani.

     

    És tényleg nem volt semmi bántó a modnataidban, szóval gondolj arra, holnaptól jön az igazi Tél...na jól megvígasztallak, ugye? -de gondolj még arra is, mit szoktam én mondani, ha nem jut eszedbe, megírom:

     

    Minden évszaknak meg van a maga szépsége, csak azt meg kell találni, szóval próbálj így élni, okés?

     

    És tényleg gyere sűrűbben...

    előzmény:
    Eszter50 (87614)
    2012-01-12  10:01
  87. 2012. január 12. 21:0787615.

    Sziasztok!

     

    Eszter! 

    Vissza kellett mennem elolvasni, miről is volt szó. Te aztán tényleg belegabalyodtál...Miért kell bonyolítani, ami egyáltalán nem bonyolult. Semmit nem vettem magamra, meg sem sértődtem, nincs is miért. Ezért fölöslegesen okoztál magadnak kellemetlen perceket. Haladjunk is tovább./ugorgyunk../

    Itt is ragyogó idő volt ma.Sokat voltam kint, egészen jól esett a séta. Közben megvettem a hiányzó dolgokat is legalább.

    Ha már kimozdultál, nem tévedtél be valamilyen virágos helyre? Nálatok azért nagyobb a kísértés, mint nálunk. Márciusban majd egy külön utat fogok betervezni hozzátok, általában ott szerzem be a "tavasznyitó" virágaimat.

    előzmény:
    Eszter50 (87614)
    2012-01-12  10:01
  88. 2012. január 12. 10:0187614.
    Szaisztok, szép jó reggelt, kellemes napot kívánok Nektek! Csak benézek és írok pár sort, mert most úgy voltam éjjel, mint Petőfi írta annak idején: "Egy gondolat bánt engem...."!Hogy mi volt a gondolat? Nos, Ildi, Te voltál, és éppen emiatt a dolgok miatt, amit Eriának írtál, ami egyben Nekem is szólt! Azért is válaszolok a Neki írt soraidra, és remélem észreveszed majd! Téged is kiemellek, mint Zsuzsncát.Tehát amikor lefekükdtem, úgy éreztem, kicsit félreérthetőek voltak azok a mondatok, amit Erikának írtam az ajándékozással kapcsolatban. Már éjjel akartam helyesbíteni, de nem volt ekdvem felkelni. Persze az is lehet, hogy Te nem figyeltél fel rá, de azért én helyesbítek! Természetesen Nálatok is meg van/volt a szeretet, /mondhatnám példaértékű/ tehát ezt nem Rád értettem!!!! EZ a gondolat egy átalánosítás, ez meg van akkor is ha van ajándék, és akkor is ha nincs. Meg egyáltalán senkire sem érthettem, mert ez negatív megítélést jelent bármelyik fórumozónkra, és ez áll Tőlem a legtávolabb. Abban pedig igazad van, hogy egy Anya szemében mindenki gyerek, pl. az én esetemben a 37 éves fiam éppugy, mint a másfél éves unokám. Remélem sikerült megfogalmaznom úgy, hogy ki lehet hámozni belőle a mondanivalót. Na jó, nem írok többet erről, mert kezdek belegabalyodni, hiába még korán van kicsit. Ma is szépen süt a nap, ha így haladunk, lassan szedhetjük az Ibolyát.. Bocs most másnak nem tudok írni, mert megyünk a városba. A Chore programmal aránylag normálisan tudom használni az nlc-t, így most már többször jövök Hozzátok. 
    előzmény:
    henif (87607)
    2012-01-11  21:34
  89. 2012. január 11. 23:4087613.

    Na tudom már nem vagy, hisz most még később van, de én most értem haza....

     

    Nagyon hideg van kint, nem tudom hány fok mínusz, de jeges és fagyos a föld, a hó is megfagyott, és amit építettem is, bizony-bizony..aztán ha ki is enged, elmúlik majd az egész, de pénteken jön a hóesés tán a hidegfronttal és jövőhétre többet jósolnak...majd meglátjuk, kolleganő szerint lesz még hó bőven, jövőhéten.

    Én várom.

     

     

    előzmény:
    henif (87607)
    2012-01-11  21:34
  90. 2012. január 11. 23:3887612.

    Jó, Eszter, az jó lesz nekem....és akkora hóbabát csinálok majd belőle, hogy elakad a szavad, na? -mikor jön a műhó????

    De ha drága, juj....akkor inkább az igazi hó!

     

    Most olyan hideg van kint, hogy fagy...tiszta csillagos az ég, nagyon friss, üde a levegő...

    Ami furi, hazafelé utazva már volt olyan rész, ahol egy szem havat nem láttunk, és itt a közeli kis városban sem volt, csak alig...még nálunk tiszta fagyos a levegő...és hó is van...

    Bizony tapadt ma is, csak hát mennem kellett, de most meg jéggé fagy reggelre....és melegedést mond...reggel ha olyan idő lesz még kihasználom azt hiszem ezt  a mennyiségű havacskát is...

     

    Így van, igazad van, próbálunk minden gondot-bajt megbeszélni és ez nekem jó....remélem Neked is....:)

    előzmény:
    Eszter50 (87604)
    2012-01-11  19:52
  91. 2012. január 11. 22:0987611.

    Azért abban ne nagyon bízz, hogy sok szabadidőd lesz.Ha mégis lesz, akkor sem fogsz unatkozni. Azt hiszem, azért mégis megnézetem előbb a szemorvossal, mert lehet, hogy erősebb szemüveg kell. Ez már 3 éves, amit használok.

    Mindjárt utána nézek a képnek és felrakom. 

    előzmény:
    zsuzsanca (87609)
    2012-01-11  21:57
  92. 2012. január 11. 22:0087610.

    Eszter!

    Még nem tudom mikor megyek felétek. Szólok idejében. Ha meg hirtelen fogok utazni, akkor majd telefonálok.Ma éppen eszembe jutott, hogy régen voltam. Most kissé elfoglalt vagyok, ez a hónap ilyen lesz. Ezzel már válaszoltam is a kérdésedre, igen dolgozom. Beindult rendesen a gépezet. Nem is bánom több okból sem, de nem részletezem.

    Mindenképpen  meg kell nézetnem a szemem, mert lehet, hogy romlott és erősebb szemüveg kell. Az sem használt neki, hogy sokat ültem a gép előtt régebben és sokat olvasok. Most valamivel könnyebb, mert kaptam egy monitort karácsonyra. Azt tudod, láttad, hogy eddig egy lcd tv-t használtam monitor helyett. Azt is okolom, mert azért az nem arra való, hogy 1/2 méterről nézze az ember. 

    Nem kapkodják el nálatok az Uh-s vizsgálatot. Még jól eltették az időpontot. Ebből a szempontból jobb helyzetben vagyok. UH-ra és CT-re sem kell várnom, szinte azonnal csinálják. Ez az előnye egy kisebb városnak és a sok ismerősnek a kórházban. Szedd azért szorgalmasan a gyógyszert, gyógyulj meg hamar. Azért túl sok kamilla teát ne igyál, nézz utána mennyi a hasznos belőle.

    Jó unokázást neked is, nagyon aranyosak tudnak lenni a totyogó kicsik.

     

    előzmény:
    Eszter50 (87605)
    2012-01-11  20:01
  93. 2012. január 11. 21:5787609.

    Szia Ildi !

     

    Ennek örülök a legjobban, hogy többet lehetek majd Dalival. Neki is jó lesz, mert elhozom és a kertben annyit lehet kint amennyit persze az időjárás is engedi. És majd még meglátjuk mit fogok kitalálni hogy ha nagyon sok fölösleges időm lenne !!!

     

    Majd tedd föl a képeket a karácsonyfádról.

     

    Nekem a gyógyszereész lányok adtak a szememre egy egyszerű patikai cseppet a piros, érzékeny szememre.  1 hónapig használható. Nekem is van szemüvegem is, na és sokat vagyok számítógép előtt a munkahelyen is.  Nekem használ. 

    előzmény:
    henif (87608)
    2012-01-11  21:39
  94. 2012. január 11. 21:3987608.

    Zsuzsa, szépek a virágaid. Jól esik rájuk nézni. Tetszik a koszorúd is, meg a karácsonyfád is. Azt hiszem én is lefotóztam, de nem kicsinyítettem még le.

    Ha nyugdíjas leszel, többet unokázhatsz. Már csak azért is megéri letenni a munkát. 

    előzmény:
    zsuzsanca (87601)
    2012-01-10  22:01
  95. 2012. január 11. 21:3487607.

    Sziasztok!

     

    Na, most meg én leszek egyedül, de nem félek.

    Erika!

    Már kikapcsoltam az este a gépet, mire válaszoltál. Kicsit késő van, de azért válaszolok mindenkinek.

    A túlköltekezésről annyit, hogy mi is megegyeztünk, hogy csak a gyerekeknek veszünk ajándékot. A helyzet az, hogy nekem mindenki gyerek. Igyekeztem, hogy olyan ajándékot kapjanak, ami a szívük vágya és amit máskor nem veszek meg. Így sikerült. Azért hidd el, meg van a szeretet is, de én szeretem látni a csillogó szemeket is. /nem fogok éhen halni miatta/

     

    Itt ma ragyogó idő volt, jó sokat mászkáltam, jól is esett. 

    előzmény:
    maci6609 (87600)
    2012-01-10  20:07
  96. 2012. január 11. 21:3287606.

    Szia Eszter !

     

    Köszi hogy figyeltél, de én így is elolvasom amiket írtok, és igyekszem válaszolni is.

     

    Remélem hogy sikerül valamit gyógymódot találni a gyomorfájásodra, csak az a baj , mindenhová annyit kell várni hogy csak na !  Egyszerűen nem tudom mi az oka ( de amikor azt mondják fogy a magyar !!) akkor miért nem lehet hamarabb orvoshoz jutni csak időpontra.

    Régen is voltak betegek és igen hamar kivizsgálták őket !   Igaz rengeteg kórházat bezártak, ahol mehetett volna a kivizsgálás . Így most abba a kevésbe, ami maradt , ott tornyosulnak föl a kivizsgálandók . Jól megcsinálták.

     

    Örülök hogy Grétike  már  elindult, és olyan aranyosak amikor elkezdenek beszélni. Nagyon sokat eleinte nem is ért az ember, van aztán amikor mérges is amikor visszakérdezem hogy mondja mégegyszer , mert ő tudja mit mond csak a mama nem érti !!!  

    Dalikám karácsonykor kórházban volt, de szerencsére azóta rendben van . 

    Várom már a jó időt, olyan jó kint lenni a kertben, néha körülnézek, lassan kibújnak a tavaszi virágok.

     

    A nyugdíjasként arra vágyom, kiülhessek kávézni a kertbe, és ne kelljen az órát nézni hogy rohanni kell dolgozni, és közben elkészüljön az ebéd, ki legyen mosva, takarítva,  elmosogatva.  

    No ennyi a kívánságom .... 

    előzmény:
    Eszter50 (87603)
    2012-01-11  19:48
  97. 2012. január 11. 20:0187605.
    Szia Ildi!Van már terved arról, hogy mikor jössz erre? Mikorra  várhatlak?MI lett a szemeddel? A szemüveged lett gyenge, vagy húzatot kaptál? Netán szárad a szemed? Szerintem is jó lenne ha elmennél a szemészetre, amig nagyobb bajod nincs a látásoddal. Persze ez csak olyan baráti tanács, ne hogy azt hidd, hogy az "észt osztom"! Milyen szinű hibid van? Nincs róla fotód? Nem írtad, ezért kérdezem, hogy jársz végül is dolgozni? Bocs, most többet nem tudok írok, be kell fejeznem... Mindenkinek szép, nyugodt napokat kívánok.   
    előzmény:
    henif (87597)
    2012-01-10  19:27
  98. 2012. január 11. 19:5287604.
    Erika, ha egyszer sok pénzem lesz, műhót fogok Neked rendelni, az lesz az én ajándékom a számodra!Akkor aztán építhetsz kedvedre hóbabákat:) Most Nálunk is elég "csóró" ünnep volt, de azért szép volt. Igazad van, az a lényeg, hogy a család együtt legyen, hogy békesség, szeretet legyen a házban. Neked nem írok többet most, hisz sok mindent megbeszéltünk már.. Ugye?
    előzmény:
    maci6609 (87600)
    2012-01-10  20:07
  99. 2012. január 11. 19:4887603.
    Zsuzsanca, akkor lassan Te is belépsz a nyugdíjasok táborába? Majd meglátod milyen szuper lesz, nem kell kapkodnod, de időd azért nem lesz semmire. Tényleg rejtély számomra, hogy miért is nincs Nekünk időnk, és pl. miért tudzam jobban haladni a munkával amig dolgoztam, mint amióta itthon vagyok. Persze ez nem törvényszerű, lehet szervezés kérdése az egész. Bár az én napomat van aki megszervezze.Nagyon szép volt az adventid, olyan egyszerű, de még is mutatós. Elnéztem, hogy mennyire ötletes, milyen jól mutat középen a fehér virág. A primulád is szép. Nekem nincs most nem igazán vannak virágaim, egyedül az alvó hibiszkusz van tele virággal. Illetve csak volt, mert már elszáradtak, de azért még mindig van rajta bimbó. "Hüle" egy növény, mert csak télen virít, és ezt én nem szeretem. HOPPÁ! Azt hiszem ezzel az üzenettel most saját magamra válaszoltam, pedig nem ez volt a célom. Valami megint nem jó ezzel az nlc-vel. Ezért kiemelem a neved, hátha így észre veszed az üzenetemet!!! A Te unokád hogy van? 
    előzmény:
    Eszter50 (87602)
    2012-01-11  19:39
  100. 2012. január 11. 19:3987602.
    Sziasztok Kislányok!A változatosság kedvéért ma este én jöttem a fórumra.Ami azt illeti, mostanában tényleg nagy itt a csend, de biztos Mindenkinek meg van rá az oka. Nálunk ma nagyon szép idő volt, végre a napok óta nem látott napocska is előbújt. Olyan jó volt a napon lenni, ugy hogy a déli kávémat az udvaron ittam meg.Végig néztem a virágaimat, és bizony van olyan évelős, ami már zöldül. Aztán majd jön a fagy, és elintézi. Mondtam már, hogy nagyon unom ezt a hosszú estéket? Elegem van a hidegből, a télből? Persze ezt már leírtam párszor, de szerintem vagyunk itt egy páran, akik már nagyon várják a tavaszt. Engem annyira kikészített a bezártság, hogy a gyomromra ment az ideg!Na jó, ez csak vicc volt, de a lényeg, hogy tényleg nagyon fáj a gyomrom, voltam is orvosnál. Egyenlőre azt tudták csak mondani hogy gyulladásban van az egész, de ettől függetlenül mennem kell ultrahangra és laborra. Laborvizsgálat juliusban volt, erre várni kell, mert fél évente lehet csak teljeskörűt csináltatni. Ultrahangra március 29 az időpontom, ugy hogy jól el vagyok. Étvágyam nincs, amit eszek, azt is undorral. Írtak fel savlekötőt, de az mindenre jó, csak gyulladásra nem. Saját magam gyógyítom kamillateával, hátha az segít valamit. Na, jól leírtam most a bajomat, ami igaz nem publikus, de nincs is rajta mit tagadni. Gyevuska üzeni, hogy elment pár napra dolgozni, Ő azért nem tud jönni, és amint tud, jelentkezik. Grétike is jól van, már szépen megy, van jó pár szó, amit tudatosan kimond, és sok van olyan, aminek még nem igazán tudja az értelmét. Egy biztos, valakinek mindig figyelni kell rá, mert állandóan mászik valahova, és félő hogy nagyot esne. Nem unatkozom, illetve nem unatkozunk mellette. A virágaim szépen el vannak, sikerült a leanderek betegségét megállítani, és már van olyan, ami bimbós. A hibiszuszokat viszont nagyon megviseli a hideg, nap nélküli állapot. Na ennyit egyenlőre, mert nem tudom mennyit lehet írni. Most kimentem küldés előtt, ne hogy úgy járjak, mint a múltkor. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
8 9 10 11 12

Címlap

top