Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007.márciusi babázók

Torolt_felhasznalo_441141
Torolt_felhasznalo_441141
Létrehozva: 2006. június 15. 20:19

Sziasztok!

Bocs ha hosszú leszek,de én szeretek minél hamarabb megismerni embereket és gondolom más is így van vele.Remélem a cím magáról beszél!Nem tudom,hogy terhes vagyok-e de a párommal nagyon reméljük,hogy igen.Elég furcsa,mert tegnap csináltam egy tesztet ami zebrás lett,de nagyon halványan,alig lehetett látni a 2.csíkot.De sajna ma reggel egy kicsit barna lett a bugyim,ami azért is furcsa mert mindig 31 napos a ciklusom(ez még csak a 24.nap)Utolsó mensim:május 22.

Nem lennék nagyon szomorú,ha ebben a hónapban nem sikerülne,mert már van egy gyönyörű 3 éves fiam.Én vagyok a világ legboldogabb anyukája és ha az égiek is úgy gondolják jövőre már kétszeres lesz az öröm. 

Várok mindenkit aki szeretné ha márciusi babája lenne vagy már tudja is. 

  1. 2013. Április 3. 15:0445712.

    Sziasztok,

    Igen, és iskolába is mennek :)

     

    Az iskolával, szabadidő eltöltésével kapcsolatban itt találtok ötleteket kifejezetten ennek a korosztálynak:

    http://www.csiribi-csiriba.hu/

     

    előzmény:
    Daia (45711)
    2013-03-30  08:08
  2. 2013. március 30. 08:0845711.

    Sziasztok!

    Mostanra a márciusi babák nagy része betöltötte a hat évet. Isten éltesse őket! Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Nyiszrit (45710)
    2011-06-19  17:42
  3. 2011. június 19. 17:4245710.

    Köszi!

     

    Pont jókor néztél be 

     

    előzmény:
    adsza (45709)
    2011-06-15  10:35
  4. 2011. június 15. 10:3545709.

    Szia Nyiszrit!

    Gratulálok!!!!! Nagyon szépek a gyerekek!

    Sajnos már rég nem ír senki, én sem, de azért néha érdemes benézni

    Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

    előzmény:
    Nyiszrit (45708)
    2011-06-13  07:45
  5. 2011. június 13. 07:4545708.

    Sziasztok!

     

    Negyedik gyermekünk, Lehel hétfőn (06.06-án) 13:4-kor látta meg a napvilágot -műtőlámpát- 3380 gr, 52 cm, édes puha pici baba. 

     

    Szép nyarat mindenkinek!

     

    Rita 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. február 26. 15:0645707.

    Adsza, húú Sára ruhája nagyon komolynak (=kidolgozott) tűnik így a fényképről! A kishuszárod kackiás bajuszán akkorát nevettem! Noéminek a pofija meg tökre hasonlít Nándiéra. Helyes gyerkőcök, nna!

    Sárának tényleg van vmi királynői a tartásában, gyönyörűű!

     

    Nyimi, Mia cilinderes fotóját profi fotós készítette, a jelmezeset én - látszik a minőségbeli különbség.

    Adsza, a lányomnak sztem iszonyat jött áll a sötét tónusú ruha.

    Respect a sógornődnek, hogy ikreket mosható pelusoz!

    Szorítok, hogy benne legyetek az első 4-ben a verseny díjazásánál! 

    előzmény:
    adsza (45705)
    2011-02-26  08:06
  7. 2011. február 26. 08:1045706.
    Még 2 Sáráról
    előzmény:
    adsza (45705)
    2011-02-26  08:06
  8. 2011. február 26. 08:0645705.

    Sziasztok!

     

    Nyime nagyon aranyos a lánykád (is )! Olyan szépek Ákival együtt! A mosható pelus nekem mindig is izgatta a fantáziám, de valahogy csak telt-telt az idő. A sógornőmre viszont nagyon büszke vagyok, neki ikrei vannak és mosható pelusozik kb 3 hónapos koruk óta (addigra nőttek bele a legkisebbe, koraszülöttek lettek) Én már nem gondolom, hogy áttérek rá, remélhetőleg erre a rövid időre, de nagyon díjazom, ha valaki ezt használja , én a többi területen igyekszem zöld lenni. Egyébként képzeljétek, itt a neten beneveztem egy versenyre, nagycsalád-kislábnyom a neve. Ez a klímabarát életmódról szól. Nagyon sokat tanultam már belőle és nem mellesleg a verseny felénél a 3. helyen állunk a régiónkban. Az első 4-et díjazzák régiónként.

     

    Farsang: Nagyon jól sikerült a farsang, büszke voltam a kicsi huszáromra és az éjkirálynőmre . Valamint a  kis nyuszikámra is, de ő csak a fotó erejéig viselte a nyuszifüle.

    Lolcsi Dórijáról írom, hogy el sem hiszitek micsoda haja van. Ezt már régebben is akartam írni, több haja van, mint Sárának, az biztos, olyan jó kis erős. Nagyon helyes a katica jelmezben!

    Mián is mindig csodálkozom. Alapból azt gondolom, hogy a gyerekeknek nem áll jól a sötét ruha, de Miának nagyon is jól áll! Nekem a Csingilinges jelmezben is nagyon tetszik .

     

    előzmény:
    Nyime (45700)
    2011-02-18  08:40
  9. 2011. február 25. 15:5845704.

    De cukik a lányok!! Dóri micsoda grimaszt vág :) a 14 kilóhoz gartula, azért mindjárt jobb, mint a 2 túlsúlyos gyerek, akik körbeveszik a képen..

     

    Mia meg mennyire másképp néz ki a 2 képen!!  a fekete nekem jobban tetszik, persze gondolom, profi csinálta. Majd bescannelem a mi ovis képeinket és megmutizom.

     

    Mese, nem praktikus ezeket a pelusokat áztatni , én se tenném :) de köszi a véleményed, mindenképpen olyannak érdemes csinálnia, akinek van helye teregetni és nem párásodik, ill. lelkes :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441141 (1)
    2006-06-15  20:19
  10. 2011. február 24. 13:3245703.

    Sziasztok! 

     

    Én is hoztam gyorsan két képet Mimiről:

    az egyik még a tavaly novemberi fotózáson készült,

    a másik pedig a Csingiling-jelmezben múlt héten. 

     

    Lolcsi, tüneményes a kis Katicád! Tök jó kis haja lett! Mostmár vágjátok?

     

    Nyimi, a ti családi képeiteket még múltkor megnéztem. Blanka tiszta apukája, nem? Az a szemöldökemelés...

     

    Mosható pelenkákkal kapcsolatban nekem a mosás a fő gondom. Így is annyit mosok, mint egy kib. mosómedve, ha még ott lennének a pelenkák is... szééép. Másrészt amíg áznak, nem igazán tudnám őket hová tenni (ahová nem érne el a kisfiam kiváncsi keze), én meg nem vagyon Anyukám, aki minden gyerekcuccot azonnal kilöttyint kézzel.

    Szóval nem akarok kekecskedni, csak gondoltam, jól jöhet neked, ha nem csak a poz. reakciókat kapod, hanem a "nem" mellé indoklást is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. február 24. 09:3945702.

    Sziasztok!

    Hála Istennek, teljesen jól viszonyul Dóri a hallókészülékhez. Szokta kérni, hogy tegyük be. Nyilván rájött, hogy mennyivel több mindent hall és ért, mint nélküle.

     

    Tegnap volt a farsang az oviban, remélem, adsza is jön és tesz fel képeket. :-)

     

    Itt az én katicám, aki végre átlépte a 14 kg-ot! :-)

     

    Nyime, aranyos Blanka. Azon a képen, amelyiken az öledben alszik, tiszta Ákos. A többin meg szerintem nem. De hogy Ákos milyen nagyfiús már! :-O

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top