Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007.márciusi babázók

Torolt_felhasznalo_441141
Torolt_felhasznalo_441141
Létrehozva: 2006. június 15. 20:19

Sziasztok!

Bocs ha hosszú leszek,de én szeretek minél hamarabb megismerni embereket és gondolom más is így van vele.Remélem a cím magáról beszél!Nem tudom,hogy terhes vagyok-e de a párommal nagyon reméljük,hogy igen.Elég furcsa,mert tegnap csináltam egy tesztet ami zebrás lett,de nagyon halványan,alig lehetett látni a 2.csíkot.De sajna ma reggel egy kicsit barna lett a bugyim,ami azért is furcsa mert mindig 31 napos a ciklusom(ez még csak a 24.nap)Utolsó mensim:május 22.

Nem lennék nagyon szomorú,ha ebben a hónapban nem sikerülne,mert már van egy gyönyörű 3 éves fiam.Én vagyok a világ legboldogabb anyukája és ha az égiek is úgy gondolják jövőre már kétszeres lesz az öröm. 

Várok mindenkit aki szeretné ha márciusi babája lenne vagy már tudja is. 

Címlap

top