Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó nőgyógyász Debrecenben?

Torolt_felhasznalo_218716
Torolt_felhasznalo_218716
Létrehozva: 2017. június 18. 18:02

Sziasztok!

A kérdés adott. Nagyon sok topickot, weboldalt végigböngésztem már ezzel kapcsolatosan az interneten, de nem találtam kielégítő választ, ugyanis a legtöbb hölgy terhesgondozás vagy szülés miatt keresett dokit.

Rövideb a helyzetem:
1 éve hüvelygombám van és hiába a szakrendelés az OTI-ban, meg a sok pénz és gyógyszer, amit már elhasználtam (+ candida diéta, természetes gyógymódok) nem akar elmúlni. Ezért mindenképpen szeretnék konzultálni egy olyan dokival, aki tényleg odafigyel a betegeire és nem egyből a legdrágább gyógyszert írja fel, meghallgat és jó a vélemény róla.

Esetleg hogyha vannak itt olyan hölgyek, akik jártak fertőzéssel magándokihoz vagy esetleg az OTI-ban valakihez és az illető orvos sikeresen kikúrálta, akkor leírná a doki nevét, véleményét?

Nagyon fontos lenne, már annyira szeretnék kigyógyulni ebből.

  1. 2017. június 20. 00:042.

    Én más probléma miatt járok Dr. Török Péterhez, de csak ajánlani tudom. Tudja mit csinál, mindig készségesen segít bármi kérdésem van. A rendelője szép, tiszta. Interneten meg tudod keresni, vagy megadhatom a számát, ha őt választod :)  

Címlap

top