Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miele gőzpároló

Rea33
Létrehozva: 2017. január 23. 14:26

Szép Napot!


Párom meglepett egy Miele gőzpárolóval. Sajnos receptfüzet nincs hozzá, és a neten sem nagyon találok hozzá recepteket. Tudna valaki segíteni? Recepteket gyűjtenék! Köszönöm előre is! :)

  1. 2017. január 23. 18:563.

    Ó most látom, hogy a gőzpároló kicsit komolyabb gép, mint amire én gondoltam az egyszerűbb elektromos párolóra. Sajnos ebben nem tudok segíteni...

  2. 2017. január 23. 18:502.

    Szia Rea! Nekünk egy Tefal elektromos párolónk van tizen valahány éve, szerintem az egyik leghasznosabb konyhai gép, mi ezt használjuk a leggyakrabban. Általában zöldséghez, ritkábban rizshez használom. Vagy csak párolt zöldség lesz köretnek, vagy a csőben sültek vagy saláták alapját párolom. Köretként tálalt rizst is párolom, de a tejberizs, gyümölcsrizs, rizsfelfújt első lépéseként félig megpárolom a rizst, s utána főzöm össze tejjel, bár annyira nem vagyok oda a rizsért, így ezeket ritkábban csinálom. S néha szoktam venni az Aldiban kész óriás gőzgombócot, s azt is ebben párolom készre. Jó párolgatást!


     

Címlap

top