Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2013 babaprojekt

Cessi
Létrehozva: 2012. szeptember 7. 20:20
Várok mindenkit, aki 2013-ban szeretne belevágni a babaprojektbe!
  1. 2012. szeptember 11. 07:296.

    Csináltam egy új, zárt topikot.

    Bár hozzászólni így sem tudnak semmithez, de legyen inkább mégis teljesen zárt.

     Jelentkezni itt lehet:

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=18&topicid=300250

  2. 2012. szeptember 10. 21:385.

    Akkor hasonló cipőben járunk. :)

    Baráti körünket tuti nem avatom be, mert akkor minden héten megkérdeznék, hogy "na.....?" Így is mindig szekálnak minket, hogy most már mi jövünk stb. A kis társaságunkba most érkezik már a 4. gyerek. Bár nem ennek hatására döntöttem úgy, hogy most már ideje  volna, hanem pont ideális lenne minden figyelembe véve: a melót, hogy milyen régóta vagyunk együtt (több mint 6 év), meg a korunkat is (24-29).

    Én is úgy képzeltem el, hogy januártól szeretném elkezdeni a próbálkozást. Igazából én már abbahagytam a gyógyszer szedését pont a héten, úgy gondoltam legyen elég idő a kitisztuláshoz, legalább a szervezetem is fellélegzik a sok évi hormontömés után.

    előzmény:
    Cessi (4)
    2012-09-10  20:07
  3. 2012. szeptember 10. 20:074.

    Szia!

     

    Ha minden jól megy, janárban kezdünk el próbálkozni.

    Első baba lesz nálunk is. 

     

    Én se szeretném senkivel megosztani a környezetemben.

    Valahogy nincs kedvem elmondani, a kolleganőknek meg főleg nem. A többségnek még komoly kapcsolata sincs.

     

    Családban se szeretném elhíresztelni, mert mi van, ha mégse jön össze.

     

     

    előzmény:
    monamona (3)
    2012-09-10  17:42
  4. 2012. szeptember 10. 17:423.
    Szia! 2013-ra tervezem az első babómat, nem lenne rossz megosztani ezeket a dolgokat valakivel, mivel a közvetlen környezetemet nem akarom beavatni a terveimbe, főleg nem a kolléganőimet. :) Te hogy készülsz rá?Még csak fejben játszottál a gondolattal vagy már komoly terveid vannak?
    előzmény:
    Cessi (2)
    2012-09-10  12:23
  5. 2012. szeptember 10. 12:232.
    Üdv monamona!

Címlap

top