Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

30-hoz közel, egyedül

Epifánia
Létrehozva: 2012. augusztus 17. 15:01

Sziasztok!

 

29 éves vagyok, nemrég ért véget egy hosszabb kapcsolatom, erről indítottam is itt pár hete egy fórumot.

 

Mivel előfordul, hogy esténként egyedül vagyok itthon, szívesen beszélgetnék szintén egyedülálló harminchoz közeli vagy harmincas nőkkel, ők hogyan élik meg azt, hogy még nem találták meg az igazit, vagy megtalálni vélték, de mégsem ő volt az?

 

Hogyan próbáltok újra ismerkedni, egyáltalán milyen esélyeket láttok arra, hogy menni fog?

 

Korábban már voltak ehhez hasonló fórumok, de egyik sem élő, úgyhogy gondoltam nyitok egy újat.

 

Egyébként magamról annyit, hogy egy intelligensnek és vonzónak tartott nő vagyok, önálló egzisztenciával. Nem tartom jelenleg sem a nagykést a csuklómhoz :), amiért jelenleg nincsen párkapcsolatom, sőt, elkezdtem élvezni az egyedüllétet és azt, hogy azt csinálok, amit csak akarok. Viszont van bennem egy egészséges félelem, amiért nem tudtam eddig megfelelni a társadalmi elvárásoknak (család, gyerek). 

 

Szóval várom a sorstársakat.:)

 

 

  1. 2012. augusztus 17. 21:4351.
    hello :) 
    előzmény:
    lustadög (49)
    2012-08-17  21:30
  2. Torolt_felhasznalo_696072
    Torolt_felhasznalo_696072
    2012. augusztus 17. 21:4150.

    szia

     

    eloszor is nem kell elkeseredni hogy 30 vagy sztem egy no 30-on tul kezd igazan izzig-verig no lenni, hiszen mar van elettapasztalata tul van mar tobb hosszabb rovidebb kapcsolaton.

     

    En is 30 vagyok es meg sosem ereztem magam ilyen jol a boromben es csak halat tudok adni az egnek hogy nem vagyok mar az az idiota kis csitri.

     

    En is neten iserkedtem bar nalam mas lehetoseg nagyon nem volt magyar tarsat talalni hiszen kulfoldon vagyok.

    Annak ellenere hogy nem biztam a dologban nekunk osszejott szinte alig 1 hettel a regisztralas utan egymasra talaltunk. Lehet szerencsem volt...de a abarati koromben is tobb olyan par van akik neten talalkoztak.

     

    Szoval ne add fel!!! :))) 

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  3. 2012. augusztus 17. 21:3049.

    Sok sikert:)

     

    Az online ismerkedésről én is lebeszélnélek.. ráadásul pasiként teszem ezt.

     

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  4. 2012. augusztus 17. 21:1448.

    Szia Selymi!

    Látom,nem hiába írtam neked idáig,én is szóltam volna a topic indítónak,hogy az exekre nem kell haragudni.Nem elvesztegetett évek azok,hiszen mindegyik férfitől lehet tanulni valamit.Jól írtad nagyon.

    Azt még hozzátenném,(nekem szemet szúrt),hogy soha ne írja magáról hogy csinosnak mondott,intelligensnek tartott... egy 30 körüli nőnek már tisztában kell lennie a külső és belső tulajdonságaival,adottságaival,nem a mások által látott és megismert jelzőket kell használnia.Egy nőnek legyen annyi önbizalma,hogy ki merje mondani,igenis csinos vagyok,okos vagyok.

    A neten pedig ha lehet,ne ismerkedjetek.Igen kevés nő van,aki ott talál rá az igazira,akik ráfáznak,nem híresztelik.Több férfiről tudok,akik ott ismerkednek,noha "rendezett" családi hátterük van.Elképesztő hogy vannak akik bedőlnek nekik.Egy komoly kapcsolatot óhajtó férfi nem a neten ismerkedik,szeretné érezni a nő közelségét,a szemébe nézni,érezni az illatát,látni a mosolyát.Ez pedig bárhol előfordulhat,akár a bevásárlásnál is.Terjeszzétek ki annak a körnek a sugarát,amelyen belül mozogtok,hátha...

    előzmény:
    Selymeske (18)
    2012-08-17  16:15
  5. 2012. augusztus 17. 21:0547.

    jó, csak túlgondolom az egészet, elismerem.

     

    De inkább higgyék, hogy azonnal esküvőt és gyereket akarok, minthogy csak dugási szándékkal közeledjenek :D  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271134 (45)
    2012-08-17  20:39
  6. 2012. augusztus 17. 21:0446.

    na, nekem ennyi próbálkozás nem volt. Nem is nagyon gondoltam eddig bele, hogy hogyan kellene "tálalni" magamat, hogy ne legyen félreérthető.

     

    Neked az élőben ismerkedésben is volt ilyen előítélet, vagy csak az online esetén?

     

     

    előzmény:
    regan (44)
    2012-08-17  20:24
  7. Torolt_felhasznalo_271134
    Torolt_felhasznalo_271134
    2012. augusztus 17. 20:3945.

    szerintem (!) ez a mondatod butaság:

    "tartós kapcsolatra vágynék, nem kufircolásra, de összerakják azzal, hogy hány éves vagyok és jól meghátrálnak, hogy jajjezmostazonnalesküvőtakarmeggyereket."

     

    én egy gyerekkel, és nem csak a társkeresön, ez itt hangzott el "férfit keresek aki felneveli a gyerekem és minket pénzel"...

     

    akkor ássuk el magunkat mert pár bolond ezt gondolja??

    előzmény:
    curious (36)
    2012-08-17  18:10
  8. 2012. augusztus 17. 20:2444.

    "Mondjuk beleírnám, hogy tartós kapcsolatra vágynék, nem kufircolásra, de összerakják azzal, hogy hány éves vagyok és jól meghátrálnak, hogy jajjezmostazonnalesküvőtakarmeggyereket. Pedig marhára nem. Szóval már itt elbukom.  "

     

    ezt csak megerősíteni tudom, kb 5-6 évnyi sikertelen próbálkozás után...

    eddig a korom nem volt hátrány, most már igen

    még szerencse, hogy a hugom élete szerencsésebben alakult, és kiélhetem a babázási ösztöneimet az unokahugomon... ez is több mint 

    a semmi.

    előzmény:
    curious (36)
    2012-08-17  18:10
  9. 2012. augusztus 17. 20:1743.

    Szia,

     

    remélem, nem haragszol, hogy beírok, bár már nem tartozom a célcsoporthoz...

     

    29 éves voltam pont, amikor egy 7 éves kapcsolatom ért véget. Én zártam le ugyan, bár hülyeség volt, utána sokáig bánkódtam miatta.

    5 évig éltem egyedül, ebben volt egy hosszabb kapcsolat egy nem független pasival, volt pár igen rövid is.

    34 évesen úgy éreztem, nekem már nem jön el az igazi. Vagyis azt gondoltam, azért, mert nagyon-nagyon szerettem valakit, akivel csak futó kapcsolatom volt, viszont jó barátság alakult ki vele. És persze mindennap megszakadt a szívem miatta.

     

    Aztán idén tavasszal... amikor lelkileg abszolút mélyponton voltam... beköszöntött, teljesen váratlanul. Nem is gondoltam volna; egy kollégám személyében.

    Azóta sülve-főve. Nagyon szeretjük egymást, és komoly terveink vannak... nagyon komolyak. Szóval a mondandóm lényege az, hogy bármikor betoppanhat, amikor éppen rossz passzban vagy, vagy amikor nem is számítasz rá.

  10. Torolt_felhasznalo_271134
    Torolt_felhasznalo_271134
    2012. augusztus 17. 20:1242.
    szerintem vágj bele, a bem.szöveget késöbb is tudod változtatni
    előzmény:
    curious (39)
    2012-08-17  18:28
  11. Torolt_felhasznalo_391572
    Torolt_felhasznalo_391572
    2012. augusztus 17. 19:4141.

    Miért kellene megfelelni bármiféle "társadalmi elvárásnak"?

     

    Kicsit vicces!

     

    Azt tedd ami neked jó...... 

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  12. 2012. augusztus 17. 18:2940.

    Szia Epifánia!

     

    Én 28 éves vagyok és szintén hasonló cipőben járok, a neten én is próbáltam ismerkedni, de nem sült ki belőle sok jó. Persze, volt amiből kapcsolat lett. De, egyre inkább kezdem azt érezni hogy valami belül "nem stimmel". Élőben pedig senki sem szólít le senkit.:( Ha valakinek lenne kedve beszélgetni, nagyon örülnék neki.

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  13. 2012. augusztus 17. 18:2839.
    már csökken az ellenérzésem, amikor készen állok rá plusz ki tudok találni egy értelmes bemutatkozást, bele fogok vágni szerintem. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271134 (38)
    2012-08-17  18:21
  14. Torolt_felhasznalo_271134
    Torolt_felhasznalo_271134
    2012. augusztus 17. 18:2138.

    pedig én csak ajánlani tudom a netes társkeresöt. persze ha bp-i vagy. egyébként halott ügy, a legtöbben azt várják, hogy munka után beülj vele egy kávéra vagy sörre vagy akármire. amig ott laktam, müködött is.

     

    DE.

     

    mostmár vidéki vagyok, egy nagyobbacska faluban.

    nehezitett pálya

     

     epifánia: igen, évek óta ezzel a tudattal élek, hogy nem kellettem... elviselhetö most már. megszoktam. meghát, most sem kellek, ami gyakorlatban tart  az emlékekbe lehet kapaszkodni, visszaemlékezni, miket cisnáltunk, milyen volt amikor megölelt. de azért az élet nem áll meg, pár év múlva talán rájövök a titokra. vagy kibukik ebben a topikban, ki tudja!

    előzmény:
    curious (36)
    2012-08-17  18:10
  15. 2012. augusztus 17. 18:1437.

    ó, ha ez így van, akkor nekem simán lehet még egy csomó pasim, kellően gyerekes vagyok :D :D :D

     

    Én például sosem éreztem magam öregnek, de mások kezdik a számba rágni, hogy mégis az lehetek. Amit nem vagyok hajlandó elfogadni :P

    Megy a bűntudatkeltés, hogy én sem leszek már fiatalabb, stb. Senki sem lesz fiatalabb, ez tény, de miért kell azonnal plusz tíz évet magunkra szedni az életkoron való agonizálással?! 

    előzmény:
    szárnyasló (27)
    2012-08-17  17:28
  16. 2012. augusztus 17. 18:1036.

    Szerintem a szemünket mindig érdemes nyitva tartani :D 

     

    Online-ról nincs tapasztalat, csak körülöttem pár embernek igen. Egyrészt láttam, ahogy normális pasi szenvedett a nőkkel a társkeresőn, a másik oldalon pedig egy ismerősnél azt láttam, hogy milyen hisztiket levág egy-egy randi előtt és után és hogyan beszél a randipartnerekről és azóta sajnos mindig azt képzelem, hogy az online dolog másik végén egy ilyen srác van. Még ezt meg kell tanulnom elfelejteni :D

     

    Najó, konkrétan nem utcán, inkább a metrón. És a héten a Hősök terénél is, de azok turisták voltak, nem számít :D 

     

    Mondjuk a társkeresőn már ott elbukom, hogy nem tudnék értelmes bemutatkozást írni. Ami nem azt sugallja, hgoy felelőtlenül lehet velem szexelni (bár szerintem ezt a pasik bármibe képesek belelátni) de nem is teljesen kétségbeesettnek tűnő. Mondjuk beleírnám, hogy tartós kapcsolatra vágynék, nem kufircolásra, de összerakják azzal, hogy hány éves vagyok és jól meghátrálnak, hogy jajjezmostazonnalesküvőtakarmeggyereket. Pedig marhára nem. Szóval már itt elbukom.  

    előzmény:
    Epifánia (34)
    2012-08-17  18:04
  17. 2012. augusztus 17. 18:0535.

    Most mennem kell, de este/éjszaka felé közeledve :) még benézek, úgyhogy írjatok.

     

    Ki hogy tölti a hosszú hétvégét?

  18. 2012. augusztus 17. 18:0434.

    Lehet, hogy nekem is kell egy kis idő még, de azért nyitva tartom a szemem. :) Vagy lehet, hogy hiába, mert nem fogom meglátni még azt sem, ami az orrom előtt van? :)

     

    Online társkeresőkről valami tapasztalat?

     

    Melyik utcákban járkálsz? :)

    előzmény:
    curious (31)
    2012-08-17  17:56
  19. 2012. augusztus 17. 18:0033.
    Ok, rendben, nem vagyok öreg, de mások a céljaim mint egy 20-25 évesnek. Csak ennyiről van szó.
    előzmény:
    szárnyasló (27)
    2012-08-17  17:28
  20. 2012. augusztus 17. 17:5832.

    Sajnálom, hogy így gondolod, mert így szerintem nehezebb valakit találni, mármint, ha alapból úgy gondolod, hogy az igazi már megvan, csak más úton jár. Gondolom ezren megkérdezték már Tőled: biztos ő az igazi? Én is így gondoltam a szakítás után, de aztán ez lecsengett bennem, viszont ha jól értem, akkor Te már évek óta így érzed. 

     

    A férfi megtartásáról én is tudnék mesélni. :) Nekem gyakorlatilag az összes exem az utánam következő lányt vette feleségül. :) Na jó, van, aki már közben elvált, van, akivel én szakítottam, de azért elgondolkodtató. Mondjuk nem is tartom magam a legkönnyebb esetnek. Legutóbb azt mondta valaki (aztán nem tudom, hogy igaza van-e), hogy olyan nő vagyok, akitől megijednek a férfiak. Úgyhogy most azon dolgozom, hogy ezen változtassak, bár még ne tudom, hogyan. :) 

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271134 (26)
    2012-08-17  17:27
  21. 2012. augusztus 17. 17:5631.

    szintén 29, szintén egyedül. Egyelőre ott tartok, hogy erős fenntartásaim vannak az online társkeresőkkel, de ahogy az idő múlik, egyre csökkennek az ellenérzéseim :D :D :D

     

    Egy csomó ideig ki voltam akadva, hogy egyáltalán nem is láttam jó pasikat, nemhogy facérokat ezen belül, de még háttérinfó nélkülit sem. És az utóbbi időben azért feltűnt egy-két jópasi az utcán, és arra jöttem rá, hogy lehet, hogy csak most értem meg egy új kapcsolatra, hiszen csak most kezdem el észrevenni másokat.

    Persze még mindig csak távolról szemlélve, mert az utcán azért nem fogok leszólítgatni senkit, egyéb közegben meg nem nagyon futok össze pasikkal.  

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  22. 2012. augusztus 17. 17:5030.

    Azért ne is legyünk senkivel, ebben egyetértek, sőt számomra fizikai képtelenség lenne, gondolom Te is így vagy vele. Én kb. ugyanazt várom el egy férfitól, amit úgy gondolok, hogy én is adni tudok, ill. már fontosabbnak tartom a belső értékeket, mint a külsőségeket, nem ettől függ, hogy vonzódok-e valakihez.

     

    Egyébként nem kizáró ok a gyerekes pasi nálam sem, de nyilván megbonyolíthatja a helyzetet. Bár ez is helyzetfüggő. Viszont ezen a téren nincsenek tapasztalataim.

     

     

     

    előzmény:
    Selymeske (25)
    2012-08-17  17:25
  23. 2012. augusztus 17. 17:4329.

    Köztük vannak nők is, családtagok is és férfiak is, de utóbbiaknak vagy van párjuk vagy egyszerűen csak nem illünk össze. Két randim volt az utóbbi időben, de egyik sem mozgatott meg bennem semmit.

     

    Igen, igazad van, tényleg nem szabad csak a társadalmi elvárások szerint élni, csak a hétköznapokban ezt olykor nehéz kivitelezni, amikor azt látod magad körül, hogy a Veled egykorú nők nagyobb része már házas vagy gyereke van.

     

    Bevallom őszintén, most jó egyedül, egyenlőre nem érzem, hogy görcsölnék, de néha jön a kisördög és azon gondolkodom, hogy lehet nem itt kellene magánéletileg tartanom? Viszont talán szerelembe tudnék esni, ha jönne valaki, aki annyira megfog. Viszont nincs biztosíték arra, hogy ő lesz az, akivel egész életemben együtt akarok majd lenni. És akkor csak telik és telik majd az idő. Gyerekre még nem vágyok annyira, de már jobban, mint a huszas éveim elején.

    előzmény:
    szárnyasló (24)
    2012-08-17  17:21
  24. Torolt_felhasznalo_271134
    Torolt_felhasznalo_271134
    2012. augusztus 17. 17:3028.
    szerintem jó ötlet volt a kutya... nekem is van. akkor vettem, amikor nem jól voltam és lefoglalt... amig szobatiszta nem lett és amig kitavaszodott. aranyos, de sétálni nem viszem, ott a kert és errefelé sok a kóbor nagytestü kutya (ö meg kicsike) 
    előzmény:
    Epifánia (23)
    2012-08-17  17:20
  25. 2012. augusztus 17. 17:2827.

    Ezt nem állom meg (ffi vagyok): ismételten írod, hogy a FIATALOK-szemben veled...Értsd meg, amíg fiatal vagy, hogy te is tényleg fiatal vagy!!! 49 évesen sem leszel vénasszony. De 49 évesen visszanézve a 29 évesre....nem bocsátanád meg magadnak, hogy botor módon nem a fiatalok között érezted magad.

    Sok férfi nem az éppen csak felnőtt és még kicsit gyerekes lányokkal akar komolyan kezdeni. De szokd meg, hogy fiatal vagy és viselkedj is úgy.

    előzmény:
    Epifánia (23)
    2012-08-17  17:20
  26. Torolt_felhasznalo_271134
    Torolt_felhasznalo_271134
    2012. augusztus 17. 17:2726.

    úgy értem, hogy az igazin túl vagyok, hogy szerintem már megtaláltam, csak ö nem engem választott... inkább élvezte tovább az életet velem meg szakitott.

     

    sok idöbe telt túl lenni rajta. most együtt él egy növel, gyereket akar (de szerintem nem biztos hogy töle). olyan "észérvekkel, logikusan" magyarázta a kapcsolatukat. én nagyon szerelmes voltam. rá 4évre, idén tavasszal megkerestem és megkérdeztem, miért? mert ezt akkor nem mondta el. azt mondta, azért mert szétszórt vagyok és nem tudok egy dolog mellett kiállni tartósan. ebben lehet hogy igaza van.de azt is mondta, az élet elég hosszú ahhoz, hogy minden beleférjen...

     

    és mivel az igazi nem jött össze, olyat kell keresnem, akivel együtt tudok lenni. utoljára egy rövid kapcsolatban találtam meg azt a nyugalmat, amire vágytam. de ö is elhagyott.

     

    szóval a tanulság: én nem tudok megtartani egy férfit. pedig van elöttem jó példa, a családban senki nem vált el. kalandokhoz meg nincs kedvem. jobb egyedül.ez a biztos.

    előzmény:
    Epifánia (9)
    2012-08-17  15:38
  27. 2012. augusztus 17. 17:2525.

    Azt nem mondanám, hogy nehezebb, de tény, hogy válogatósabb lettem.

    És nem azért, mert finnyás vagyok, hanem mert már tudom, mit várok el egy férfitól, egy kapcsolattól.

    Lefelé nem alkuszom :) Nem fogok csak azért lenni valakivel, hogy legyen mellettem valaki.

     

    Nagyon sok magányos harmincas férfi is rohangál a nagyvilágban, csak meg kell találni azt az egyet :) ami eléggé feladja a leckét...

     

    Nézd, én jártam gyerekes férfival, mármint akinek volt egy kisfia :)

    Szerintem semmivel nem volt rosszabb, mint aki tök egyedül van. Engem az ilyen nem tart vissza.... :)

    előzmény:
    Epifánia (21)
    2012-08-17  17:07
  28. 2012. augusztus 17. 17:2124.
    nem szánom gügyének a kérdést....akik szépnek, okosnak vonzónak tartanak, azok közt nem lehet próbálkozni? Társra végülis emberekkel kommunikálva emberek közt lehet. De társadalmi elvárásból vagy félelemből nem szabad elindítani semmit. TE mit gondolsz magadról, TE mit vársz magadtól-és mástól, ill. egy kapcsolattól. Egyáltalán nem késtél le semmiről, keresni viszont akkor kezdj ha sóvárogsz utána, ha hiányzik a lelkednek.
    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  29. 2012. augusztus 17. 17:2023.

    Elváltan, egy gyerekkel biztosan sokkal nehezebb, de örülök, hogy így is sikerülhet. :) 

     

    Nem szégyellem, bár sokan le akartak beszélni az online társkeresésről, de azért arra az egy odalra feljelentkeztem. A többi lehetőség kevés, mert bulizni nem járok, egyrészt már nem az én világom, másrészt tele vannak a helyek csupa fiatallal, ráadásul bár korábban jöttem már össze buliban pasival, de nem a legjobb hely az ismerkedésre. Inkább preferálom a beülős (jelenleg inkább kiülős) helyeket, de ismerkedni eddig ott még nem tudtam.

     

    A munkahelyemen is körül vagyok véve fiatalokkal. Az idősebbek nagy része pedig vagy már foglalt vagy ezekre a fiatalokra bukik (néha mindkettő egyszerre, fertő). :)

     

    Hamarosan indul itt egy fesztivál, arra biztosan kimegyek majd, mert kaptam ingyen bérletet, kíváncsian várom.

     

    Másrészt vettem egy kiskutyát, nagyon édes, vele eljárok sétálni, legalább ilyen módon is kimozdulok.

    előzmény:
    business (20)
    2012-08-17  16:55
  30. 2012. augusztus 17. 17:1022.

    És nem volt olyan, hogy lebuktál? Mármint hogy egy férfi megtalálta több profilodat is? Gondolom a fotók azok egyeztek, vagy nem? Milyen bemutatkozó szöveget írtál? Nekem ez, és az, hogy milyen fotókat tegyek fel adta a legnagyobb fejtörést.

    Milyen kikötéseid voltak a másikkal kapcsolatban?

     

    Én nem Pesten lakom, hanem egy vidéki nagyvárosban, és nem túl nagy a választék.

    előzmény:
    acsoki (19)
    2012-08-17  16:43
  31. 2012. augusztus 17. 17:0721.

    Talán pár hét múlva már mindenki arról számolhat be, hogy bekopogtatott az igazi. :) Na jó, statisztikailag kevés erre az esély, főleg nekem, de sosem lehet tudni.

     

    Mit tapasztaltál, sokkal nehezebb ebben a korban ismerkedni? Hallottam olyat, hogy ilyenkor már nagyobbak a nők igényei, nem"elégszenek" meg azzal, amivel korábban. Erről mit gondolsz?

     

    Másrészt nagyon lecsökken már ilyenkor a kör, amiből válogatni lehet?

    Mert ugye vannak a nős férfiak, az örökifjak és csúnyán fogalmazva a selejt. De mellettük azért akadnak olyanok, akik mondjuk hasonló cípőben járnak, mint mi vagy elvátak?

     

    Tényleg mi a véleményed az elvált, esetleg az elvált, gyerekes pasikról?

     

    Ezek a kérdések mindenkinek szólnak. :)

     

    Az én mérlegem a következő: három 1 éves, egy 1,5 éves, két 2 éves és egy 4,5 éves kapcsolat. Nem sok ez egy kicsit? Lehet jobban érezném magam, ha nekem is lenne az elsők helyett 1 db hosszabb, mint Neked. Na most megint felmerült bennem a kérdés, velem van a baj? Bár ezek a kapcsolatok küönböző okok miatt értek véget. 

    előzmény:
    Selymeske (17)
    2012-08-17  16:12
  32. 2012. augusztus 17. 16:5520.
    Sajnos már túl vagyok a 30-on - igen csak - de a te korodban én is hasonló problémával küzdöttem ráadásul elváltan egy gyerekkel. Nyugi meg fog jönni aki neked való, mint ahogy nekem is megjött az igazi. Ne szélgyellj próbálkozni, mert manapság már nincs ismerkedési lehetőség, mint anyáink idejében. Abból főzünk, ami van. Az aranyat is a sárból mossák ki!!
    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  33. 2012. augusztus 17. 16:4319.

    Kb. 4 hónapot, de én igazából játszottam a társkeresőn, "szórakoztam"...

    És egyszercsak jött valaki, aki megtetszett...

     

    Fent voltam 3-4 társkeresőn, 5-8 féle profillal, köztük 1 '"igazival", ha már fent vagyok, és kísérleteztem, játszottam, milyen típusú profilra milyen típusú férfiak nyomulnak... Mesélhetnék... 

     

    A férjem az "igazi, valós" profilra gerjedt...

     

     

    előzmény:
    Epifánia (5)
    2012-08-17  15:25
  34. 2012. augusztus 17. 16:1518.

    Teljesen természetes, hogy most haragszol rá, nekem az egyik nyolc évet, a másik egy évet vett el :) de nem haragszom rájuk, mert mindkettőből nagyon sokat tanultam, és fejlődtem... :)
     Most nem lennék az, aki :) és szeretem magam, hogy ilyen vagyok :))))

    eltelik egy kis idő, és más lesz neked is!

    előzmény:
    Epifánia (9)
    2012-08-17  15:38
  35. 2012. augusztus 17. 16:1217.

    Rólam?! :)

    harminc múltam, és egyedülálló, több, mint egy éve.

    Azóta lettek volna férfiak, de mivel éreztem, hogy nem az, akire vágyom, így inkább a szingliséget választottam. Majd csak bekopogtat az Igazi! :)
    Nyitott szemmel járok, regisztráltam egy online társkeresőn is, de hát.... brrr.... néha a hideg kiráz :)

     

    Nagyvonalakban ennyi :)

     

    Lefoglalom magam, bár nehéz kicsit, mert a barátaim nem a nagyvárosban élnek, és nehéz egyeztetni, hogy mindenkinek jó legyen. Így én tanulok, olvasok, netezgetek, tornázok... :) semmi extra :)

     

    Örülök, hogy jobban érzed magad! :)
    Tudom, hogy nehéz, mert egy éve átéltem ezeket, de már sokkal-sokkal jobb  :)

     

     

    előzmény:
    Epifánia (4)
    2012-08-17  15:22
  36. 2012. augusztus 17. 16:0616.
    Ez meg a másik. :)
    előzmény:
    menyus81 (14)
    2012-08-17  15:59
  37. 2012. augusztus 17. 16:0015.

    Az a Te bajod, hogy mindenkiről valamiért kapásból rosszat feltételezel.

     

    Amit a másik topikban műveltél, az vérlázító volt, ezért nem érdekel a továbbiakban a véleményed, ami általában köszönőviszonyban sincs a valósággal.

     

    Vitatkozni én Veled, de úgy alapból senkivel sem szeretnék. Írj nyugodtan, jogod van hozzá, talán a Te lelkedet ez nyugtatja meg, hajrá, éld ki magad.

     

    Tudom, hogy az előbb azt írtam, hogy nem olvasok el semmit, amit írsz, innentől valóban tartom is magam ehhez.

    előzmény:
    mosolyka (12)
    2012-08-17  15:52
  38. 2012. augusztus 17. 15:5914.
    Egy nő fórum topikindítój írását egy első élő randihoz hasonlítani vicces :) olyan, mintha összehasonlítasz egy egeret egy kutyával kb.
    előzmény:
    mosolyka (12)
    2012-08-17  15:52
  39. 2012. augusztus 17. 15:5313.
    Mosolyka-Jesse-stb, Te is "harminchoz közel", egyedül" vagy?
    előzmény:
    mosolyka (8)
    2012-08-17  15:38
  40. 2012. augusztus 17. 15:5212.

    Amikor annyi idős voltam mint te-szintén önálló egzisztenciával rendelkeztem-de sosem mondtam ki mert nem tartottam fontosnak . Hiszen az emberi kapcsolatokban sosem számít a pénz-barátság, kedvesség esetébe. Vagy ahol számít-azt megette a fene. Erre utaltam.

     

    A reakciód önbmagáért beszél.

     

    ui: most képzeld el, jönne neked egy melegszívű, dolgos, okos, értelmes szimpatikus családcentrikus srác, aki ha a személyedre kérdez ezt reagálod le-mint a tiopikibnditódban. Szerinted meddig fog melletted maradni? Addig mig ezt elmondod. Utána megköszöni, hogy megismert és mély kalapemeléssel tovább áll.Legalábbis az az egészséges pasi, aki nem pénzben méri a dolgait.

     

    Aztán sose tudhatod, hogy a szegénylegény, esetleg csak egy próba számodra. 

    előzmény:
    Epifánia (10)
    2012-08-17  15:43
  41. 2012. augusztus 17. 15:4911.
    Igen, ez igaz, tényleg nyerőbbek a vidám nők, de azt hiszem ezzel mostmár nincs gondom, egyre jobban érzem magam, és nem is akarok világvége hangulatot magam körül. Kissé még élvezni is kezdtem a függetlenséget, mint írtam, aztán lehet egy év múlva már nem fogom, ha esetleg úgy alakul. :) Most viszonylag jó, több az izgalom az életemben, várom az igazi felbukkanását, na jó, azért picit teszek is érte. :)
    előzmény:
    menyus81 (7)
    2012-08-17  15:32
  42. 2012. augusztus 17. 15:4310.

    Kedves Mosolyka!

     

    Ez volt az utolsó hozzászólás, amit elolvastam tőled, már ezt sem kellett volna, de mostmár legalább kiderült, hogy komoly önértékelési problémákkal küzdesz.

     

    Azt ugyanis, hogy önálló egzisztenciáva rendelkezem éppen azért írtam, hogy bár egyedül maradtam, ez nem jelent gondot anyagi téren, nem egy olyan pasit keresek, aki majd eltart stb., ergo meg tudok állni a saját lábamon, nem létkérdés egy kapcsolat, nekem eleve sokkal fontosabbak az érzelmek, mint a materiális dolgok. Nyilván a mindennapokat könnyebbé teszi, ha két ember együtt küzd a célokért.

     

    Ennyit jelentett, nem többet.

    előzmény:
    mosolyka (8)
    2012-08-17  15:38
  43. 2012. augusztus 17. 15:389.

     

    Örülök, hogy írtál. :)  

     

    Az elrontottam-e valamit kérdés nálam is felvetődött, de mindig arra lyukadok ki, hogy haragszom az exemre, amiért ennyi időt elvett tőlem a semmiért. De biztos én is hibás vagyok.

     

    Hogy érted, hogy az igazin már túl vagy?

     

    A netes keresgélés egyenlőre maximum rémálmokat okoz a számomra. :)Tegnap volt egy érdekes beszélgetésem egy pasival, aki levezette nekem, hogy az igazit akkor találja meg az ember, ha jól működik valakivel a szex, mert minden kapcsolat alapja a fajfenntartás, az utódnemzés, úgyhogy ő pl. csak szex után lesz szerelmes. Az a gyakran emlegetett szikra pedig akkor jön, ha a másikban meglátja az ember a tökéletes egyedet az utódnemzéshez. Vélemény? :)

     

    Másik: csak én futok össze folyamatosan nős férfiakkal a neten, akiknek csak egy valami lebeg a szemük előtt? Olyan illúzióromboló. Vajon a szőke herceg a fehér lovon egy idő után fiatalabb hercegnők után kajtat, mert megunja otthon az asszonyt?  

     

    Szerintem az jó, ha nem keresel, így fog rádtalálni (no reméljük nem a fent leírt szőke herceg). :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271134 (6)
    2012-08-17  15:27
  44. 2012. augusztus 17. 15:388.

    " Egyébként magamról annyit, hogy egy intelligensnek és vonzónak tartott nő vagyok"

     

     

    Ha az vagy, akkor egy bemutatkozásnál nem említed az egzisztencioádat, és nem teszed egy férfinál ezt követelménynek.

     

    A személyed és intelligenciád a lényeg-és nem qaz egzisztenciád-főleg nőként. 

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  45. 2012. augusztus 17. 15:327.

    Csatlakozom a véleményhez. Ma már nagyon nehéz máshogyan ismerkedni, mert nincs hol. Neten viszont sokan keresgélnek párt. Anno én is randiztam sok férfival netről (nekem ott nem votl szerencsém, pedig jó pár pasival talállkoztam személyesen, végül a férjemet nem ott ismertem meg), és ha másra nem, hát arra jó, hogy ne ülj otthon esténként, hanem ingyen igyál vagy egyél, épp, amire meghívnak. Ha ennél többet nem vársz el egy-egy első randitól, akkor nem ér csalódás, ha pedig több is alakul belőle, akkor pedig szuper. Jó, hogy nem fordulsz be, a férfiak szeretik a vidám, talpraesett, jókedvű, okos csajszikat.

     

    (Nekem egyszer azt mondta egy kolléganőm, gyerekes vagyok. Meg lehet nézni, ki hol tart: ő vénlány lett, nekem szerető férjem és gyerekem van. Velem nagyon sokat lehet "röhögni", vele nem. A férfiaknak az előbbi típusok jönnek be tapasztalatom szerint.)

    előzmény:
    acsoki (3)
    2012-08-17  15:19
  46. Torolt_felhasznalo_271134
    Torolt_felhasznalo_271134
    2012. augusztus 17. 15:276.

    szia,

     

    én már túl vagyok a harmincon... és egyedülálló vagyok.

     

    sok idöm van, sokat gondolkodok azon, mit rontottam el, ha elrontottam egyáltalán valamit.

     

    de az igazin már túl vagyok jelenleg ott tartok, hogy nem keresek senkit. egyedül próbálok boldogulni.

     

    neten próbáltam ismerkedni, nulla sikerrel. marad az "élöben", elmegyek ide oda egyedül vagy barátnövel de a környéken elbújtak az egyedülálló férfiak úgyhogy az van, hogy ez lesz pár évig szerintem, de nem tragédia. legalább megismerem önmagam egy kicsit, arra nem nagyon volt idö az utóbbi 2-3évben.

     

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  47. 2012. augusztus 17. 15:255.

    Szia!

     

    Szerencsés vagy akkor. :) Mennyi időt töltöttél társkeresőkön? Hogyan jöttetek össze?

     

    Felregisztráltam én is egyre, de még pozitív véleményem nincs, majd látjuk.

     

    A munkámból adodóan viszont már most töröm a fejem, hogy milyen rendezvényeket lehetne szervezni, ahol a korosztályom egyedülálló tagjai ismerkedhetnek (rapid randi, 30+-os buli stb.). :) Minden szentnek maga felé hajlik a keze. :)

    előzmény:
    acsoki (3)
    2012-08-17  15:19
  48. 2012. augusztus 17. 15:224.

    Nem jött be, nem mondom, hogy nem bánom, mert nem lennék őszinte :(, de azóta már jobban átgondoltam, nem is találkoztunk, és egy jó darabig még nem is fogunk, úgyhogy így már sokkal könnyebb, így kellett lennie. Mostmár tudok mosolygok, eljárok itthonról, lassan pedig újra beindul a munka is (nyáron kevesebbett kell dolgoznom).

     

    Sokat segített egy utazás is a barátnőmmel.

     

    Rólad mit lehet tudni? Férj, család?

    előzmény:
    Selymeske (2)
    2012-08-17  15:16
  49. 2012. augusztus 17. 15:193.

    Szia!

     

    én 30 évesen ismertem meg a mostani férjem - az internetes társkeresők segítségével.

     

    Szóval rajta!  :)

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01
  50. 2012. augusztus 17. 15:162.

    De jó, hogy itt vagy!

    Tökre érdekelt, mi lett veletek... épp a nagy találka előtt tűntél el..

     

    de látom, nem jött be :(

    előzmény:
    Epifánia (1)
    2012-08-17  15:01

Címlap

top