Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Jobbik Magyarországért !

villanegra
Létrehozva: 2012. március 23. 20:48
Kedves fórumozók! Nagy örömmel nyitottam ezt a topikot, hogy itt tudjunk beszélgetni," Mi" a Jobbik Magyarországért Mozgalommal szimpatizálók .
  1. 2012. március 24. 22:0626.
    Mindig ez van!
    előzmény:
    kikiQ (25)
    2012-03-24  22:03
  2. 2012. március 24. 22:0325.

    De ki ám !!!

     

    Sajnálom szegény villanegrát, nyitott egy topikot, és ezek az elmebetegek, mind ide tévedtek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2012-03-24  21:58
  3. 2012. március 24. 22:0124.

    Elnézést kérek, a beszólásokért, de van néhány ember aki alkoholos állapotba ide téved, egyesek más nick néven .

     És muszáj velük az ő szintjükön beszélni, mert különben nem értik meg .

    előzmény:
    villanegra (1)
    2012-03-23  20:48
  4. 2012. március 24. 21:5723.
    az tuti, ide érzem a szagukat :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2012-03-24  21:55
  5. 2012. március 24. 21:3722.
    moderator_BB 2012-03-20 10:27    71.   Tiltás alatt nem lehet fórumozni másik nicknéven, mert az a moderáció kijátszásának minősül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_211424 (20)
    2012-03-24  19:16
  6. 2012. március 24. 21:2121.

    "az iddiota blanca meg teljesen magánkivül van..az azt sem tudja milyen oldalon áll...."

     

     

     

    Tudod melyik oldalon állok??Anyádén!!Idiótaa!!!

    előzmény:
    unger (9)
    2012-03-23  23:18
  7. Torolt_felhasznalo_211424
    Torolt_felhasznalo_211424
    2012. március 24. 19:1620.
    gyere káfézni
    előzmény:
    kikiQ (5)
    2012-03-23  22:32
  8. Torolt_felhasznalo_211424
    Torolt_felhasznalo_211424
    2012. március 24. 19:1519.

    azér azt nem hiszem mer kevs bagyon az ember náltok

     

    de arra jók vagytok hogy mind a ketőt üsétek 

    előzmény:
    villanegra (12)
    2012-03-24  09:24
  9. 2012. március 24. 13:1618.

    Nem minden multit ismerek.

    Düsseldorfban ismertem meg az Aldit ,Interspaart,itthon sem látok külömséget közöttük.A Penny is hasonló,bár  a Lidl-t nem ismertem kint ,itthon szeretem.

    A Tesco-t nem, .. eleinte jártam nagybevásárolni oda,de mindíg becsaptak,vagy áruval,vagy az árával.

     

    Szóval ha tehetem itthon a kis bevásárlást magyar boltban ,zöldségesben ,hentesnél teszem,de vegyiért,papíráruért,ásványvízért..sorolhatnám a nagytételeket,.. a multiknál veszem.

     

    Amúgy meg ez a Vona is ember ,..hát ez az..Mindegyik az,mindegyiknek családja van,és mindegyiknek kell a pénz.

    Minden szentnek maga felé hajlik a keze..tudod te is.

     

    Szóval sok sikert a kinti élethez(éltem,dolgoztam én is  külföldön) de ne feledd az óhazát,.. mert hidd el élni a szó valódi értelmében  csak itthon lehet igazán.

    Itthon ahol mindenhez közöd van,mert a hazád, aszülőfölded.

    Jól élni anyagilag persze kint is.....de mit ér az ,ha nem látja a Kovács!!

     

    Ez egy régi szállóige volt te már nem ismered, nézd el nekem öregnek,hogy még emlékszem ilyesmire.

     

     

    előzmény:
    villanegra (17)
    2012-03-24  12:59
  10. 2012. március 24. 12:5917.

    Igen igazad van, ez egy nehéz kérdés, mostanában én is nagyon sokat tépelődöm, bár Jobbikos vagyok, és hiszek bennük, de néha én is elgondolkodom főleg mióta kívűlről látom,azért mindig meggyőzöm magam a hírek hallatán.

     

    Ezért választottam én is a külföldre költözést, félve attól, hogy a gyerekeim néhány év múlva ők döntenek így, és akkor szétszakad a család.

     

    Én hiszem, hogy a Vona jó irányba vinné az országot, és Ő is csak ember, neki is van családja, akkor miért utasítaná el a fizetés emelést ? hogy többet kapjanak a többiek, akik már így is eleget tettek el ?

     

    Nem rosszak a multik, csak nem azok amilyenek otthon vannak, ha jártál külföldön multiba, akkor tudod a különbséget. Persze nem elég egyszer elmenni, hanam aki napi szinten ott vásárol, az már tud különbséget tenni, az otthoni és egy külföldön levő multi közt.

    A különbség lehangoló.....

    Igen, munkát adnak, éhbérért

     

    Remélem, 2014-ben, bebizonyíthatják, hogy Ők jobban csinálják.

    előzmény:
    Dapazso (14)
    2012-03-24  11:24
  11. 2012. március 24. 12:3916.

    Semmi gond kedves Dapazso, megértem és eltudtam olvasni.

     

     Bár az kimaradt, hogy csak néhány hónapja élek kint, így még eléggé átéltem ami otthon zajlik, a saját bőrömön tapasztaltam. 

    Ezért azt hiszem , talán az én esetemben ez más, mint aki 20-30 éve eljött, és a nagy jólétből idejön okoskodni.

     

    Én elsősorban a gyerekeim jövőjét tartom szem elött, hogy nekik jobb legyen.De hidd el, ha megtudtam volna otthon élni, akkor nem vágok bele, mert itt sincs kolbászból a kerítés, és minden kezdet nehéz, de úgy látom, hogy itt van esélyünk, egy normális életre.

    Azt hiszem ezért senkinek nincs joga ítélkezni, se felettem, se más felett.

    És én csak azt kívánom, hogy mielőbb történjen valami változás, és minden ember jobban éljen, és boldog legyen.

    előzmény:
    Dapazso (15)
    2012-03-24  12:10
  12. 2012. március 24. 12:1015.

    Elnézést a rengeteg hibáért pl.töllem az bizony tőlem ..és sorolhatnám,de siettem,mert megjöttek a gyerekeim..

    Nálam már hétvége van.

     

    Sajnálom hogy kint élsz,mert nem bántásképpen mondom,de már nagyon sokan vannak akik kívülről 'drukkolnak " az itt élőknek.

    Én is meg tudnám mondani,hogy mi lenne a jó nekem ha...de megcsinálni sokkal nehezebb.

     

    Haza kéne jönni,segíteni,tenni is,résztvenni abban ami most van,de leginkább tenni ,cselekedni "és a Haza fényre derül" -ne!

    előzmény:
    Dapazso (14)
    2012-03-24  11:24
  13. 2012. március 24. 11:2414.

    Hova húzok??

    Nna ez aztán nehéz kérdés:

    Egy időben azt gondolom balra,de amióta Orbán balosabb,már inkább középre,de amióta középen van mindenki aki nem találja ahelyét azóta megint csak tépelődöm.

    Viccet félretéve arra húzok amerre agyerekeim,unokáim jövőjét jobban biztosítja bárki,..mert nem szeretném elveszíteni őket,valahol külföldön.

    Az hogy melyik kormány mit tett azt már tudjuk,hogy Vona mit tenne azt még nem.Azt gondolom,hogy azok akik magukat Jobbikosnak vallják ezért gondolják,hogy Vona lenne aki az országot jó írányba vinné.

    Az Eu.nélküli éltet nem hiszem hogy komolyan gondolják,mert akkor akiket odadelegáltak mit keresnek ott??

    Nem azt kérdem,hogy mennyit (azt tudjuk) hanem hogy miért vannak ott.

    Ha én valamit nem támogatok,akkor nem veszek részt benne.

    A másik dolog ,eddig még mindegyik kormány jobb életet, mondhatnám szebb jövőt ígért mint az előző..bejött??

    Nos,általánosságokat lehetne sorolni,és amiket felsorolsz azok igenis nagyon szép és vállalható célok lennének,de nem azok.

    Szerintem álmok,és vajmi köze van a realitáshoz,szerintem.

    Eu.-ban vagyunk ,itt vannak amultik szerintem jó hogy vannak.A mezőgazdaság és afeldolgozóipar romokban nem tudjuk magunkat ellátni,ráadásul  munkát adnak ezek a multik.

    A magyar emberekben van erő,és van energia,teszik is adolgukat de az afránya politika !!
    persze nekik tele a zsebük,igen de látod-e ,már megint a sajátjukat tömik és Vonáék sem tiltakoznak amikor a fizetésüket éppen ebben a napokban emelgetik szépen.

    Szóval én töllem az jön kormányon aki akar ,mert sajnos nehéz aválasztás,mindegyik egyformán a saját zsebét tömi..

    A magyar nép,..gondoskodjon magáról ahogy tud ,mert vele egyik kormány sem törődik igazán,csak jelszavak szintjén.

    2014 ben jöhet a Jobbik is a húsos fazékhoz,bebizonyíthatják,hogy ők hogyan csinálják,addig maradnak az álmok!

    előzmény:
    villanegra (13)
    2012-03-24  09:52
  14. 2012. március 24. 09:5213.

    Kedves Dapazso !

     

    És Te ? igazából hova húzol ? Sajnálom, hogy nem érted őket...

    Lehet, hogy csak annál az egyszerű oknál fogva, amit írtál, ezt ami most van nem akarják, miért?  te jól érzed magad ebben a helyzetben ? ebben az állapotban ? ami ma Magyarországon folyik ??

    Az emberek egyre jobban elszegényednek,rettegnek bizonyos néprétegtől akik élősködnek rajtunk,  aki teheti elmenekül külföldre, én is ezt tettem, mert nem akartam, hogy a családom éhen haljon, és megfagyjon. De ha egyszer jobb világ lesz, szívesen visszatérnék, mert az az én hazám.

     

    Az Orbánt keveslik , csodálkozol hisz egyre jobban süllyed az ország, amióta hatalmon van, Ő már nem az a Viktor aki régen volt.

     

    Kérdezem, miért ne lenne jó az a Magyaroknak amit a Vona Gábor akar ? 

    Azért mert amit ő szeretne , az a Magyar embereknek , jobb életet bíztosítana, nem kéne menekülniük,rettegniük, hogy mikor jön a végrehajtó, és az utcára kerülnek.

    Nem kéne rettegniük, hogy multiknál vásárolt romlott élelmiszertől , mikor kerülnek korházba, oda ahol a higénia, már egyenlő a nullával, mert ugye nincs rá pénz , mert a drága politikusoknak lett kitömve a zsebük !!!

     

    A magyar emberekben van annyi erő, és energia, hogy az EU-tagság nélkül, többre vihetnék, fellendíthetnék a Magyar gazdaságot . 

     

    Szebb Jövőt !

     

     

     

     

    előzmény:
    Dapazso (11)
    2012-03-24  08:38
  15. 2012. március 24. 09:2412.

    Kedves Unger !

     

    Köszönöm az egyetértést, sajnos a hatalomvágy elbutítja őket, már azt sem tudják mit csinálnak, na de egy biztos: Ők nem fognak már hatalomra kerülni, bár a libást is nagyon nyomják.

     

    Én hiszem, hogy hamarossan a Vona Gábor lesz a Mi Miniszterelnökünk ! 

    És végre lesz egy igazságos kormányunk, aki végre rendet tesz!

     

    Kellemes hétvégét, és Szebb Jövőt !!

    előzmény:
    unger (10)
    2012-03-23  23:23
  16. 2012. március 24. 08:3811.

    Van jó pár Jobbikos ismerősöm,rokonom.

    Próbálom őket megérteni,de meg kell mondjam,sokszor nem értem őket.

    Valójában nem is tudják,hogy miért Jobbikosok,csak ezt ami most van nem akarják.

    Az előző kormányt gyűlölik,Orbánt keveslik,de nem tudom ,hogy mit is akarnak valójában.

    Amiket hallok Vonától az leginkább az EU.-ból való kilépésre,a termőföld megtartására,és a multik kizavarására vonatkozik.

    Te mit vársz a Jobbik -tól??

    Valóban érdekelne.

    előzmény:
    villanegra (1)
    2012-03-23  20:48
  17. 2012. március 23. 23:2310.

    teljesen igazad van... a sok hülye szoclibsi egész europában ekézi a viktort és még annyi eszük sincsen hogy azzal maguk alatt is vágják a fát...mert az ha sikerül nekik akkor bizony a Vona lesz a nyerö befuto...megérdemelnék föleg azok hogy végre valaki felelösségre vonja öket a sok szarért  amit csináltak..igazi felelösségre vonást a 2006 os rendörterrorért is...

    Szebb jövöt!

    előzmény:
    villanegra (2)
    2012-03-23  21:03
  18. 2012. március 23. 23:189.
    pont Te vagy azokkal akik a gyurcsokék seggét nyalja..nemvetted észre?? Mi a bánatot keresel it egyáltalán?? A kedves topiktársaid azok a legvéresebb szoclibsik.....soroljam öket?? sherpa,,kebelbarát,,amarynda...az iddiota blanca meg teljesen magánkivül van..az azt sem tudja milyen oldalon áll....
    előzmény:
    kikiQ (7)
    2012-03-23  22:47
  19. 2012. március 23. 23:018.

    Navégre egy hazafias topik...nem olyan fidesz-langyos vagy mszp-libsi" meleg" ezaz..ez igazán hiányzott..persze ha az a 2 idiota.. a casablanca meg a kikiQ itt szorakozik akkor az egész hamvába hott...azok csak offolni akarnak.. Adjon az Isten!

    előzmény:
    villanegra (1)
    2012-03-23  20:48
  20. 2012. március 23. 22:477.

    Én örülök a topiknak, bár ,lehet nem lesz hosszú életű, mert itt mindenki a zsidesz seggét nyalja, néha meg a gyurcsókét

     

    De talán, mégis lesz pár ember aki Jobbik szimpatizáns, bár lehet sokan nem merik felvállalni, sajnos . Pedig a Viktor a nyomába sem léphet a Vona Gábornak!

    előzmény:
    villanegra (2)
    2012-03-23  21:03
  21. 2012. március 23. 22:366.

    villanegra.. ne foglalkozz vele, van itt pár debil narancsos, biztos szúrja a szemüket a topikod.

     

    ezek egyfolytában gyanusítgatják egymást, már az anyjukba sem bíznak meg, na de olvvasgass bele a topikokba, és majd te is rájössz...

     

    Szebb Jövőt !!

    előzmény:
    villanegra (4)
    2012-03-23  22:20
  22. 2012. március 23. 22:325.

    na, hát ezt nem gondoltam volna most meg itt vagok gyanusítgatva ???

     

    Mi a f... ez ragály itt az Nlc-n, hogy egymást gyanusitgatjátok ?? 

     

    Betegek vagytok ? üldözésimániátok van  !! Kezeltessétek magatokat !!

     

    Le lehet rólam szállni ! Én vagyok a kikiQ, én egyes egyedül !!! 

     

    Világos !!  Nincs másik nevem, és nem is akarok, nem fogok egyeseket utánozni !!!

    előzmény:
    Kundalini (3)
    2012-03-23  22:01
  23. 2012. március 23. 22:204.

    Kedves Kundalini !

     

    Nem tudom , kiről beszélsz, én ma kezdtem ezt az oldalt olvasni, és mivel látom itt mindegyik párt szimatizánsai jelen vannak, ezért gondoltam, hogy talán találok itt beszélgtő partnereket .

     

    Gondolom nem mindenki Fidesz, Mszp szimpatizáns.

     

    De megkeresem, ki az a kikiq, talán rájövök miért is hívsz engem úgy.

     

    És remélem, nem lesz igazad és nem tűnik el. bízom benne.

    előzmény:
    Kundalini (3)
    2012-03-23  22:01
  24. 2012. március 23. 22:013.
    kikiq szerintem ez is eltünik mint a többi.Kár ezeket eröltetni
    előzmény:
    villanegra (2)
    2012-03-23  21:03
  25. 2012. március 23. 21:032.
    Vona: Szemtől szemben a Jobbik a legerősebb "Fontos az emberek közé menni, úgy érzem, szemtől szemben a Jobbik a legerősebb a parlamenti pártok közül" - mondta Vona Gábor, a Jobbik elnöke a Magyar Nemzet keddi számában megjelent interjúban.
    Remélem, hamarosan Ő lesz a Miniszterelnökük !  Aki egyetért, az jöjjön beszélgetni
    előzmény:
    villanegra (1)
    2012-03-23  20:48

Címlap

top