Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szuz lany- Merleg ferfi

coolgabe
Létrehozva: 2004. március 1. 20:08
Hat ez egy erdekes kombinacio, kivancsi vagyok a velemenyetekre. Szamomra valamiert nagyon vonzo a szuz no szepsege, noiessege, az iszonyatos apoltsaga, hogy mindig minden a helyen van, de meg az is hogy nehez igazan meghoditani a szivet, es hogy egy kicsit fennhordja az orrat.
Eletem legnagyobb, vagy talan egyetlen szerelme szuz jegyu es bizony talan a merleg egy kicsit erzelgos szamara.
Sajat elmondasa szerint azert lepett ki a kapcsolatbol mert ugy erezte hogy sose fog engem ugy szeretni ahogy en ot...vajon ez lehetseges? Hiszen rengeteg meghitt, gyonyoru pillanatunk volt egyutt meg akkor is ha csak 3 honapig tartott. Valoban ragaszkodtam hozza de sose korlatoztam a szabadsagat, nem akartam megvaltoztatni, es a legmelyebb spiritualis szerelemmel szerettem ot...es sajnos ki is mutattam neki. Babusgattam mindig amit o imadott.
Talan ezt nem kellett volna, nem tudom...dehat mar benne voltunk a kapcsolatban, sok idot toltottunk egyutt, nalam aludt az esetek tobbsegeben, nem ertem hogy miert kellett volna paraztatnom. Soha nem tett semmi olyat amiert ne biztam volna meg benne.

Talan a ket jegy kozotti kulonbseg adta ezt a helyzetet, talan csak en nem ismerem a szuzeket elegge, nem tudom...most egy evvel a szakitas utan meg nem talaltam senkit aki a helyebe lephetett volna, illetve lenne egy lany aki regota tetszik, de inkabb a gazos pasijaval marad minthogy belekezdjen egy ujba...es talaljatok ki milyen jegyu...bizony bizony szuz, es ezt nagyon sokaig nem is tudtam rola, csak azutan derult ki mikor mar a vonzalom megszuletett. Varom a velemenyeket.
  1. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 21:0126.
    Akkor csak beszélgess vele és barátkozzatok. Egyenlőre ne tegyél semmi olyat, ami arra utalna, hogy mást is akarsz tőle. Ha türelmes vag lehet belőle valami.
    előzmény:
    coolgabe (20)
     
  2. 2004. március 1. 21:0125.
    "Rafkos am a picsa. . . " az ilyen megnyilvánulásaidat gondolom nem díjazta. . .
    előzmény:
    coolgabe (18)
     
  3. 2004. március 1. 21:0124.
    Nna! Hat akkor annal inkabb tudnod kellene, ha "abban a korban vagy" hogy ha csak a kulsosegek alapjan dontesz, nagy szarba kerulhetsz. Ugy latszik a nokrol eleg szep kifejezeseket tudsz itt a topikon is irni. Hmmm. . .
    Szerintem nem a szuz befolyasolhato, hanem maga az ember. Ez jellembeli kerdes. A vegtelen buta emberek befolyasolhatok, akik hatarozatlanok, akik keptelenek sajat donteseket hozni.
    A parvalasztashoz pedig szerintem nagyon nagyon rossz iranyban haladsz. . . Bocs, ha nyers voltam. :o(
    előzmény:
    coolgabe (18)
     
  4. 2004. március 1. 21:0123.
    Az egy evvel ezelotti szakitasunk tortenete is meger egy miset. Amikor leultunk beszelgetni meg hatarozottnak tunt a lany, de aztan ugy zokogott a vallamon mintha legalabbis en szakitottam volna vele, szinte nem akart elengedni, meg az utolso pillanatban is forrobbnal forrobb csokokat adott amikor az autobol kiszallt. . . . mintha csak maradni akart volna de megis mennie kellett. . . nem ertem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (14)
     
  5. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 20:5922.
    Azt nem tudom, de olyan ember még nem született aki engem befolyásolni tudna!
    előzmény:
    coolgabe (18)
     
  6. 2004. március 1. 20:5921.
    csak vicceltem! tényleg! :o)
    bocsi :o)
    előzmény:
    zyzy (17)
     
  7. 2004. március 1. 20:5820.
    Amugy mostanra lett egy konkret leanyzo aki a regi szerelmem helyebe lephetne, de szerintem mar el lett baltazva hiszen bizonyos fokig tudja hogy mennyire tetszik nekem, kapott tolem valentinre is ajcsit s vele is lessuk egymast hiszen nyilvanos helyen dolgozik ahova en sokat bejarok. De van pasija, es hiaba gaz a kapcsolat, nem akar kikerulni belole. szoval ez a hajo is eluszott. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (14)
     
  8. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 20:5619.
    Nem azt mondtam, hogy mindenki, de sokan azok. A mérleg jegyü feladata az egyensuly megtalálása ás megtartása.
    előzmény:
    Elle (16)
     
  9. 2004. március 1. 20:5418.
    En mar igencsak abban a korban vagyok amikor egy ferfi megallapodik, csaladon gondolkodik, bar az igazsag az hogy ifjabb koromban is inkabb a minosegi kapcsolatokra torekedtem semmint a kalandokra. Ebben az esetben azonban meg vagyok love, mert a szerelmem egy ev utan sem mult el, es valojaban meg mindig nem erzem ugy hogy barki mas lehetne a parom az eletem hatralevo reszeben.
    Szerintetek a szuz befolyasolhato? Kerdezem ezt azert mert az exemnek van egy baratnoje aki szinten szuz, es bizony nem biztam sose benne. Talan ellenem hangolta a lanyt mikor latta, hogy igenis eros egyeniseg vagyok, tovabba hogy mennyire szeretem, amennyire ot meg soha senki es ezzel talan egyszer konfrontalodni kell. . . megmondom miert. . . mert a baratnoje ravette ot a fuvezesre es annak ellenere, hogy ez kozottunk nem volt problema, ez a lany erezte, hogy elobb utobb az lesz s majd megprobalom lebeszelni a baratnomet arrol, hogy vele erintkezzen. Rafkos am a picsa mert errol egyelore legalabbis szo nem volt de megerezhette foleg amikor korbejart a fuves cigi es en nem kertem belole. A baj az hogy draga kis exem egy arva lany, igazabol sose volt rendes csaladja, es nagyon ragaszkodik ehhez a baratnohoz aki mint lathato eleg rossz hatassal van ra. Es o nem is tudja hogy tudom, vagy igy erzem, hiszen errol sose beszeltunk. Igaz nalam tervbe volt veve, hogy elobb utobb megprobalok neki ezugyben segiteni de csak akkor ha o is akarja. . . marpedig akarhatta mert volt ezzel kapcsolatban megjegyzese korabban.

    Most azonban mar mindegy, el kellett engednem, nehezen de megtettem, nincs semmifele kapcsolat kozottunk, s csak keresem a mierteket. . . es egy eve nem talalom. . . . . ez a topic is csupan egy lehetoseg erre.
    előzmény:
    zyzy (13)
     
  10. 2004. március 1. 20:5317.
    Nem ertelek!
    Rolad itt en nem beszeltem! :o(
    Kizarolag csak a topikinditonak irtam, hogy kar olyan szeker utan futnia, ami nem veszi fel.
    Mit vettel magadra? Hogy mas jegy is lehet csinos es jo,
    nemcsak a szuz? :o) Hopp! Azt hiszem erre is szoktak mondani, bolcsebb maradtal volna, ha hallgattal volna.
    :o))))
    előzmény:
    Elle (15)
     
  11. 2004. március 1. 20:5316.
    szerintem miért ne lehetne határozott? nem lehet mindenki határozatlan csak azért mert a mérleg jegyében született. még nagyon sokminden befolyásolhatja. . . pl. az aszcendens (is) . . . de ehhez, szerintem, Te jobban értesz :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (14)
     
  12. 2004. március 1. 20:4715.
    köszike ;o)
    előzmény:
    zyzy (13)
     
  13. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 20:4514.
    Biztos vagy te ebben? Nagyon kevés mérleg jegyü ismerősőm mondhatja el magáról, hogy határozott. Van konkrét leányzó, akit szeretnél meghóditani? Adhatok egy-két tippet.
    előzmény:
    coolgabe (11)
     
  14. 2004. március 1. 20:4313.
    Szia
    Eloszor is sajnalom, hogy azokhoz a nokhoz vonzodsz, akik "menekulnek" toled. En nem hiszem, bar bizonyara van jelentosege a csillagjegyeknek, hogy kizarolag ez lehet a pfoblema. Azt tudom, a szuz megfontolt, biztonsagot kedvelo, mig a merleg az orokos "kilengeseivel" nem tud egyensulyt teremteni.
    Apolt, csinos noket hidd el, nemcsak szuz jegyuek kozott lehet talalni. En a helyedben valami karmikus jegyut "probalnek" ki. Hamarosan rajonnel, nok koreben a szuz nem is olyan jooo, s milyen csacska voltal, mikor a szuzekhez vonzodtal. :o)
    előzmény:
    coolgabe (6)
     
  15. 2004. március 1. 20:4312.
    nem tudom. . . alapvető jellembeli különbségek voltak közöttünk amit má nem lehetett egyeztetni. . . egy adott ponton találkoztunk és akkor úgy tűnt passzol minden. . . talán a korkülönbség miatt (ő volt idősebb). . . aztán fényévekre távolodtunk. . . viszonylag rövid idő alatt
    előzmény:
    coolgabe (11)
     
  16. 2004. március 1. 20:4011.
    Na erre kivancsi vagyok. . . miert nem mukodott. Amugy meg eleg hatarozott tipus vagyok, foleg a kapcsolatunkban tudtam mit akartam. Abszolut tudtam. . . .
    előzmény:
    Elle (7)
     
  17. 2004. március 1. 20:4010.
    igen. . . a határozatlanság engem is nagyon zavar.

    de nem gondolom, hogy a "szűzességem" miatt. . . vagy h. az ő mérleg jegyei voltak a problémák forrásai. . . bár fene tudja
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (9)
     
  18. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 20:379.
    Szerintem hozzáálás kérdése. A mérleg feladata az egyensuly megtartása. Ha ez megvan, nincs probléma. Engem azok a mérleg jegyü emberek tudnak nagyon kiakasztani, akik határozatlanok. Nem lehet, hogy az exedben ez "irritált". A szüz jegyü nök általában erős egyéniségek. Gondolom nálad is igy van.
    előzmény:
    Elle (7)
     
  19. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 20:348.
    Akkor az volt a baj, hogy sokat nézted. A szüz jegyü határozott, és nem igazán szereti a határozatlanságot. Akkor javaslom legyél határozott fellépésü, kicsit titokzatos, hogy felkeltsd az érdeklődését. A szüz általában szereti az egyszerü dolgokat. Mindent elemez, szeret kritizálni, de melegszivü, és hüséges tipus.
    előzmény:
    coolgabe (6)
     
  20. 2004. március 1. 20:347.
    hali :o)

    én a szűz jegyében születtem. . . az exférjem mérleg. . . tényleg nem működött.
    előzmény:
    coolgabe (1)
     
  21. 2004. március 1. 20:306.
    Nem hiszem hogy ajtostul rohantam a hazba, hoszen heteken at csak neztuk egymast annak idejen, es utana is sokat udvaroltam mig eloszor elhivtam mondjuk vacsorazni. Es utana sem volt semmi olyan ami miatt o ezt igy erezhette volna. Egyszeruen csak szerettem ot a magam modjan. Ennyi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (5)
     
  22. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 20:265.
    Mert ajtóstól rontasz a házba nem? Lassan fokozatosan hóditsd meg. Mutasd ki az érzelmeidet, és harcolj meg érte. Ha látja, hogy komolyan veszed, és őszinték az érzelmeid, akkor van esélyed! Beszélgess vele sokat, próbáld meg kiismerni. Mit szeretnél még tudni?
    előzmény:
    coolgabe (3)
     
  23. Torolt_felhasznalo_267319
    Torolt_felhasznalo_267319
    2004. március 1. 20:244.
    Szia! Talán az volt a baj, hogy spirituális szerelemmel szeretted!?? :-)) Tudomásom szerint a mérleghez az iker illik és fordítva. Én nem hiszek abban, hogy melyik jegy mihez passzol. Lehet, hogy ha nem szűz, hanem ideális esetben iker lett volna a lány, akkor is megszakad a kapcsolatotok.
    előzmény:
    coolgabe (1)
     
  24. 2004. március 1. 20:233.
    Nem csupan, bar van mit tanulnom, hanem hogy mi az ami miatt hiaba vonzodom hozzajuk es ok meg rohannak minel messzebb tolem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (2)
     
  25. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. március 1. 20:202.
    Mire lennél kiváncs? Igazábol milyen egy szüz jegyü nő?
    előzmény:
    coolgabe (1)
     

Címlap

top