Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elmúltam 70 éves!!!!

Becsület
Létrehozva: 2003. október 12. 19:21
Ahogy néhány hónapaja lapozgatom a Fórumot szinte minden korosztálynak van topikja.
Mi, akik túl vagyunk a 70-en még nem hagyjuk leírni magunkat, mert minket is érdekel sok minden. Szeretjük az életet, jó magam szeretem a fiatalokat, szeretem a családomat és jól esik hallani vagy olvasni ha mások is igy vannak ezekkel. Szeretem a gyerekeket, szívesen olvasnék unokákról, dédunokákról, hiszen nincs szebb dolog mint egy babáról mesélni és együtt örülni annak, hogy milyen aranyosan gyarapodnak, másznak, megteszik az első lépéseket, stb.stb.
Nekem ugyan nincs unokám csak egy gyönyörű nagy lányom aki rengeteget dolgozik, de nekem Ő még mindig a kicsi lányom és amíg élek az is marad. Nem csak az unokákról, dédunokákról lehet beszélni, hanem a gyermekeinkről, és általában a családunkról, ha meg valakinek sajnos nincs, akkor talán szívesen venné ha esténként, vagy bár mikor itt szót válthatna egy korban hozzá illő életvidám emberrel, aki megérti a problémáit, akivel megbeszélheti az elképzeléseit, megvitathat egy fimet, egy könyvet, vagy Isten bocsá' egy ebédről, vacsoráról cseveghet, vagy elmondhatja hogy is jutott ide közénk.

Kérem szépen az ifjakat akik veszik a fáradságot és esetleg elolvassák ezt a pár indító sort, vegyék rá a szülőket, nagyszülőket hogy üljenek a gép mellé és beszélgessenek amikor ők nincsenek otthon és nem használják a gépet. Higyjék el szívességet tesznek az időseknek ha rábeszélik őket a "TÁVBESZÉLGETÉSRE"
Egyáltalán nem ördöngősség megtanuli, hiszen jó magam betöltöttem a 76-ot és lám itt vagyok és nagyon szeretem ezeket az órákat amit a különböző témák olvasásával töltök. Remélem hamarosan lesznek akikkel beszélgethetek.
  1. 2003. november 1. 18:5651.
    Elnézést az öregítésért, de így különösen rendes tőled, hogy az idősekre is kíváncsi vagy.
    Sok fórum van a neten, de az a baj, hogy egy normálisnak induló beszélgetésnél egy csomó olyan idióta hozzászóló is van aki elveszi az ember kedvét a további csevegéstől. Van egy nyugdíjas lap, de azon úgy vettem észre hogy semmi élet nincs. Itt azt szeretem, hogy rengeteg témát dobnak fel amibe lehet kukkolni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_954083 (49)
     
  2. 2003. november 1. 18:4650.
    A kisebbik lányom is 25. Neki a tanuláshoz (munka mellett) szüksége van a netre, mert csak igy tud pl. dolgozatot beadni. . . és ha már lud. . . hát tudjátok. . . én is ide-idemerészkedtem. . . aztán a nagyobbik regisztrált az nlc-re. . és itt ragadtam. . . de ma már sokfelé elcsavargok, ha éppen nincs itthon senki. . . Főleg a kiváncsiság, no meg az, hogy iszonyuan sokat lehet játszani a passziánsztól a logikai, kvizjátékokig nagyon sok mindent. . . :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_954083 (47)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. november 1. 18:4549.
    Kedves mokica! az én becenevemben a 79 nev a koromat, hanem a születési időmet jelzi, így én beleszülettem ebbe a számítógépes világba. . . főleg azért kezdtem el, mert az ember az újságokban sokszor zsákbamacskát kap: nem tudja, olyan cikkek vannak-e benne, ami érdekli az embert, ilyesmi. Pl. múlt héten vettem egy újságot, egy karácsonyi különszám volt (Sabrina), na, miután kicsomagoltam a műanyag védőfóliából, kiderült, hogy az egész újság németül van, csak épp a címoldalt csinálták meg magyarul. . . (igaz, ez kisbetűkkel, de rá volt írva a borítóra) na, ilyen a neten nem fordul elő:))) továbbá nem kell napilapot, tv újságot venni, a moziműsort is itt olvasom, és itt levelezek. Ha valami érdekeset látok a tv-ben, itt utánanézhetek több információnak. . . hát ezért. A Nők Lapján kívül van olyan fórum, ahol tudtok idősebbekkel találkozni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_809081 (48)
     
  4. 2003. november 1. 18:3048.
    Kedves jewel79
    Úgy látszik ma nagy pangás van a neten, biztosan sokan kimentek a temetőbe. Ha érdekel én elmondom a tapasztalatomat. Én azért kezdtem el netezni, mert nyugdíjba jöttem , és nem akartam teljesen elmaradni a külvilágtól. Az újságolvasás és a tv-zés nagyon hasznos és jó dolog, de én úgy érzem a netezés nem olyan passzív tevéknység.
    Írd meg, Te miért kezdtél netezni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_954083 (47)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. november 1. 18:2247.
    üdvözlök mindenkit! Kiváncsi lennék, hogy idősebb netezős társaink (pl. Becsület, és a többiek) kinek a buzdítására kezdték el használni az internetet? Mennyi időbe került megtanulni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. november 1. 18:1146.
    Kereslek, de mindig rosszkor jövök. . . :(((
    előzmény:
    Becsület (1)
     
  7. 2003. november 1. 17:5045.
    Na sikerült megszámolnom. . . 27 élő, ma is működő fórum van a kedvenceim között. . . És 57 évesen ez nem is olyan rossz. . . :-))) Másoljak még neked néhány fórumot. . . Még a születési jegyed alapján is kikeresheted azokat, akik mondjuk pl. a Ikrek jegyében születtek. . . Vagy a 11. (helyesen XI. ) kerületiek. . . :-))) Szóval érdemes ám csavarogni. . . mert te tudod, mi érdekel. . . ha nem érdekel, gyorsan továbbállsz, anélkül, hogy belekotyognál. . . . :-))))
    előzmény:
    1szfinx (43)
     
  8. 2003. november 1. 17:4544.
    Ó, hát nemcsak azért. . . . Én is már itt ülök egy órája a szg-előtt. . De először a leveleimet néztem meg, aztán a privijeimet intéztem-rendeztem le. . . és megnéztem a kedvenc topicjaimat. . . most jutottam ide, de ez még mindig nem a sor vége. . . Várj csak, mindjár megszámolom, hágy fórumot tettem már be a kedvencek közé. . . :-)))
    előzmény:
    1szfinx (43)
     
  9. 2003. november 1. 15:2443.
    Kedves Rainbow! Nagyon köszönöm invitálásaidat, mert sokszor a fórumok cimeiből nem tudom eldönteni érdemes-e "belemenni", s ugy látszik sokszor olyanba nézek bele ami pont nem köti le az érdeklődésemet.
    A másik, hogy a 70 éven felűliek fórumára vigyázni kell, az életbölcsességük, pozitiv gondolkodásuk mindenkire jó hatással van. Például a fiatalok megtapasztalhatják, hogy vannak jó fej öregek, s a netezni tanuló nagyika is kaphat jó fej kamasztól nethasználati tanácsokat.
    Még: először mindig azt hiszem valami baj miatt nem írnak, s aztán kiderül, annyi aktiv programjuk van, hogy azért nem neteznek. . . .
    előzmény:
    *rainbow* (41)
     
  10. 2003. október 31. 19:5142.
    Kedves Iszfinx!!

    Egyetértek veled, én is nagyon szeretem olvasni a különböző topikokat, bár még csak másfél hónapja van internetem, mert ezóta vagyok nyugdíjban.
    előzmény:
    1szfinx (40)
     
  11. 2003. október 31. 19:3341.
    Most éppen elmenni készültem a géptől, mikor olvastalak. . . Igazán nem tudom, miről is irjak hirtelen. . . De olyan jó lenne, ha néha benéznél pl. az 5o-6o-asokhoz is. . . hidd el, nagyon sok kellemes percet élnél átt velünk ott is. . .
    És tessék kicsit bolyongani mindenfelé. . . Van egy olyan, hogy Pletyka. . . Na ne gondold, hogy olyan igazi, szomszédasszony mesélte pletyka, hanem a külföldön élők mesélnek érdekes sztorikat, amik különböző ujságokban jelentek meg. . . mi meg belebeszélünk. . . Aztán van az Ez itt a nyugalom szigete, bár ma éppen elég nagy a pangás. . . Valahogy a dátom nemigen pezsditi az nlc-t. . . De azért, ha sétálgatsz a fórumok között, nagyon sok érdekeset találhatsz. . . :-)))
    előzmény:
    1szfinx (40)
     
  12. 2003. október 30. 22:0940.
    Kedveskéim, merre vagytok? Olyan jó lenne, ha röviden is de jelentkeznétek! Úgy szeretem olvasni kedves soraitokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. október 21. 20:4739.
    de jól mondod! pontosan így van!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_890641 (13)
     
  14. 2003. október 17. 19:3238.
    Gotinagyi, ne sajnáltasd magad. . . Én még csak 57 vagyok, nem biztos hogy leszek annyi mint ti, tehát élvezem az életet veletek együtt. . . Ugyis csak mórikálsz. . . :-))))
    előzmény:
    gotinagyi (29)
     
  15. 2003. október 17. 19:3037.
    Szia Becsület. . . . :-))) De jó, hogy rátok találtam. . . Tudom, hogy ezt a fórumot te inditottad, de legalább néha látogass már át a másik 7o-es topicba is. . . Hiányolnak ott is benneteket. . . Én meg közben ide-oda bolyongok, még kb. 20 percig, mert aztán jön a lánykám és bizony biztos, hogy már zavar is el, mert aludni szeretne. . . :-))) Puszillak, E.
    előzmény:
    Becsület (32)
     
  16. Torolt_felhasznalo_454692
    Torolt_felhasznalo_454692
    2003. október 16. 22:4136.
    Ugy Van!!!!!!!

    Az Aktualis alatt: "Leteznek meg 70-esek" cimen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. október 16. 22:3335.
    HALLO!!HALLO! Ez egy meghivas Mindannyiotoknak, kedves 70-esek, hogy gyertek at a "Le'teznek me'g 70-esek" forumra! Olyan nehez 2 cimre irogatni. Ott mar a 150 beirasoknal tartunk, es tobb az alkalom uj baratokkat talalni . Osszesitsuk ezt a 2 , igazan jo forumot!
    Szeretettel, Sorsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_454692
    Torolt_felhasznalo_454692
    2003. október 16. 22:1234.
    Szia Becsulet! Hat bizony ez nem valami jol hangzik. -- Be lehet-e tenni egy uj forgocsontot? Csinaljak azt mar Nalatok?? Itt ez manapsag mar rutin dolog. 4 heten belul ugy tancolnal mar mint egy kislany :-))

    Kulonben, Omama kerdesere: -en jarok sielni, tancolni, teniszezni. A batyam aki 76, az egy foci csapatnak a trenere me'g mindig. MOZOGNI KELL! Nem szabad csak leulni es TV-t nezni!

    Boyfriend, , , :-)) he, he he, --hat az nincs nekem, de szep lady-friend, az bizony van!
    Sziasztok, Kari
    előzmény:
    Becsület (32)
     
  19. 2003. október 16. 22:0133.
    Hat--megmondom oszinten--engem a "sutes- fozes" vilag eletemben NEM erdekelt. Plane most, hogy mar nyugdijba vonultam es teljesen azt csinalhatom amit csak akarok!. Ha gyerkocok ki akarnak menni valahova vacsizni, szivesen veluk megyek. Engem inkabb az erdekelne, ahogy a "Vannak me'g 70-esek" forumon is irtam, hogy vajjon MIT csinalnak a 70-esek az eletukkel?? Ki dolgozik me'g? Mivel toltitek napjaitokat? Van-e boyfriend??--:-))) jartok-e sportolni? Tancolni??? Mert, bizony manapsag 90-en felul is eleldegelunk am!! Miert ne ELVEZZUK az eletet? Errol irjatok! Irjatok arrol, hogy mi a JO!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. október 16. 20:4832.
    Sajnos, bizonyitandó a korom ugy fáj a ball forgóm és végig a lábam, hogy muszály vagyok lefeküdni hogy egyenesbe hozzam magam, mert ha igy marad holnap nem igen fogok tudni fölkelni. Azt azért nem szeretném. Most mindenkinek jó éjszakát, szép álmokat. Holnap remélem ide tudok ujra ülni.
    előzmény:
    Becsület (31)
     
  21. 2003. október 16. 20:1931.
    Még csak annyi, hogy én általában du. 4-6 óra illetve este 8-10 óra körül vagyok a gép közelében
    előzmény:
    gotinagyi (29)
     
  22. 2003. október 16. 20:1730.
    Kedves "gotinagyi" PÓLI NÉNI !

    Nekem ugyan nem valószínű hogyí "néni" vagy, mert én már betöltöttem a 76-ot és igy valószínű, hogy nyugodtan tegeződhetünk. Én Éva vagyok és nagyon boldog, mert látom hogy Te is a szebbik oldalát próbálod látni az életnek. Bizony a fiatalok sokszor nagyon fel tudják dobni az idősebbek hangulatát és ez igy van rendjén. Mi szeretjük őket és reméhetőleg a többségük szeret bennünket. Remélem hogy itt jól fogod érezni magad és sokat fogunk beszélgetni. Ha lassabban megy is ne keseredj el, mert itt senki nem sürget és biztosan szívesen olvassák soraidat.
    Hány éves a "kislányod"? Az enyém éppen ma tölti a 48. évét. Tudod azért még mindig csak a "kicsi lányom" gondolom Te is igy vagy vele.
    Ha gondolod hogy nyugodtabban beszélgethetünk a priviben akkor irj nyugodtan oda, vagy esetleg E-mail is szóba jöhet. A legközelebbi levélváltásig sok szeretettel köszöntelek Éva "néni"
    előzmény:
    gotinagyi (29)
     
  23. 2003. október 16. 13:5629.
    Szerbusztok!Itt vagyok, de nagyon nehezen megy a billentyüzet használata, mivel remeg a kezem. Parkinson -kór/De nem adom fel, a lányom jelszavával, és az ő segitségével szeretnék részt venni a beszélgetésekben. Természetesen nem a betegségekről, mivel azzal mindig tele van a puttony. Inkább irjatok a fiatalokról, HUMOROS OLDALAKRÓL, --MI IS HAD MARADJUNK "ÖRÖKIFJUK"lEGYÜNK VIDÁMAK, ÉS BIZAKODVA NÉZZÜNK A JÖVŐBE. PÓLI NÉNI.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. október 15. 21:3528.
    Szia! En , azert benezek ide es szivesen olvasnek több hozzaszolast epp , ugy mint Te kedves Becsulet. Az en fözös topikom itt az NLC-n van a Sussunk-fözzunk forumban: Mit fözzek holnap? cimmel.
    Na , de ez nem a reklam helye:)))
    Azert gyere es nezz be oda , ha ugy lesz kedved es idöd.
    Udv/Brill
    előzmény:
    Becsület (26)
     
  25. 2003. október 15. 18:5227.
    Hol van az első nagy fellángolás??? Én itt vagyok de ugy látszik egyedül maradtam. Pedig azt reméltem hogy itt jókat fogunk beszélgetni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2003. október 15. 18:2726.
    Aranyos vagy , de annyi főzős topic van nem tudom melyiket szereted a legjobban, illetve melyikben talállak meg leginkább?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (23)
     
  27. 2003. október 14. 17:3825.
    Szeretettel várjuk anyukáda és Ő lesz a korelnök. Minél hamarabb ismertesd meg vele a billentyüzetet és már magára is hagyhatod. Majd Ő el boldogul egyedül is. Ugy bele fog jönni, hogy majd megkérheted hogy Téged is engedjen egy kicsit a géphet.
    előzmény:
    gotinagyi (24)
     
  28. 2003. október 14. 12:1824.
    Sziasztok!Örömmel olvasom ezt a topikot, mivel Édesanyámat, aki nyitott mindenre, 82éves fellelkesitettem, és szivesen társalogna mindekivel általam. Most gyakorolni fogja a billentyüzet használatát, és ha elfogadjátok, belekapcsolódik majd a társalgásba. Ugy érzem, Ő most a legidösebb!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. október 14. 07:4423.
    Szia,
    Örulök, hogy "szent a beke"!!
    Jartam mar több fözös oldalon , erdekel is , de en mar csak huuuu maradok itt az NLC-n a mi kis fözös topicunkhoz!:)))Azt hiszem a cel mindenutt ugyanaaz, -sutunk , fözunk , recepteket gyujtunk, tanacsokat adunk egymasnak. Jol telik a napunk ugy egyutt!:)))
    Varlak oda is /Brill
    előzmény:
    Becsület (22)
     
  30. 2003. október 13. 22:5022.
    Kedves Brilljant !!
    Én nem tudok haragudni senkire, főleg nem olyanra aki feltételeztem tapasztalatból irta azt amit irt. Kérlek felejtsd el én már rég elfelejtettem.
    A "Mit főzzek holnap" nagyon aranyos és mivel én nagyon szeretek főzni biztosan ott is fogunk találkozni. Nem tudom ismered-e a a www. mindmegette. hu-t Ha szeretsz főzni ott van egy topic amit ugyan nem én indítottam csak egyszer belenéztem és rájöttem hogy ezt valaki elkezdte és hónapok óta nincs rajta mozgás. Fogtam magam és irtam bele, amivel ugy látszik fel keltettem a tisztelt hölgyek érdeklődését, mert azóta már több mint 200 hozzászólásnál tartunk az ottani fórumban a TANODA topic-ról van szó. Szerintem érdemes egy kicsit bele kukucskálni. Sütünk, főzünk, recepteket cserélünk. Jó szórakozás annak aki szereti a konyháját.
    Itt is rendszeres látogató leszek és nem tudom nem lenne-e érdemes idővel, ezt a két topicot össze olvasztani. Ezt majd az érdeklődés fogja eldönteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (20)
     
  31. Torolt_felhasznalo_965058
    Torolt_felhasznalo_965058
    2003. október 13. 21:2921.
    Szia!Szeretnélek én is üdvözölni a fórumon a kortársaiddal együtt!
    Kicsi gyermekorom óta szeretek az idősebbekkel beszélgetni. Nagyon jó történeteik vannak ami által megszépül a múlt.
    Kellemes időtöltést és jó egészséget kivánok Neked!
    Szilvi
    előzmény:
    Becsület (19)
     
  32. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. október 13. 21:0620.
    Kedves Becsulet!
    Elnezesedet kerem a ketelyeimert!Mostanaban annyi buta topik indult kihasznalva a hozzaszolok segiteni akarasat es joindulatat.
    Erre gondoltam megint. :(((

    Miutan bent jartam a Candida receptes topikon , -amit emlitettel-mar tudom, hogy "becsulet"-es topikozo vagy! :)))

    Tegnap jartal a Mit fözzek holnap? topikon is, - ott is valaszoltam Neked . Azt a topikot en inditottam egy evvel ezelött es nagyon kedves összeszokott tarsasag gyult össze. Gyere közenk , szivesen latunk.

    Ne haragudj a soraimert!
    Udvözlettel /Brilljant
    előzmény:
    Becsület (19)
     
  33. 2003. október 13. 19:1319.
    Mindenkinek, aki vette a fáradtságot és bele nézett ebbe az uj topic-ba!!!!!
    Elnézést hogy nem név szerint irok mindenkinek, de a válaszomból remélem mindenki rá ismer magára.

    Többen hivnak a magány c. topic-ba. biztosan el fogok látogatni oda is, de be vallom még eddig nem volt rá időm.

    Néhámyan a 70-80-asokat említik. az viszont a születési évekre vonatkozik, ami egy kicsit távol esik tőlünk, de beleolvasni és egy-egy hozzászólást tenni biztosan fogok, hiszen nagyon szeretem a fiatalokat.

    Minden fiatalnak köszönöm a biztatást és kérem hogy látogassatok el ide máskor is, mert a közmondás is ugy szól, "jó az öreg a háznál"

    Azoknak akik a szüleiket szeretnék a gép mellé csalogatni csak azt tudom mondani ne adják fel. Aki játszani szeret a gépen (tudom mert én is ugy kezdtem)az biztosan meg fogja szeretni ezt a formát is, csak biztatára van szükségük.

    Nagyon igazad van "macskassy1" ez tényleg egy varázsszőnyeg.

    Végül, de nem utolsó sorban "brilljant" hozzászólására válaszolok.
    Szó sincs szórakozásról, vagy más szamárságról. ITT VAGYOK és szeretném ha még nagyon soká itt lehetnék. Egy azonban igaz, tegnap este nyitottam a topic-ot és ma reggel nem értem rá bele nézni de mikor most du. leültem ha hiszed ha nem igencsak boldog voltam hogy még 24 óra sem telt el és máris ennyien hozzá szóltak a témához.

    Én minden nap - ha a gondviselés is ugy akarja - du. 5 óra körül ide ülök és ugy fél 9-ig itt vagyok majd esetleg ha a TV-ben van valami film utána ujra bele nézek és 11-ig böngészek.

    Mégegyszer mindenkinek nagyon köszönöm az érdeklődést és remélem nem csak egy pillanatnyi fellángolás lesz, hanem egy tartósabb kapcsolatot fog létrehozni köztünk.

    Most be nézek a a candidásokhoz, mert ott sokan ismernek és szeretem őket is, segítek a betegségükre vonatkozó tanácsokkal, receptekkel, stb. , de még este vissza jövök.

    További jó szórakozást mindenkinek
    (Becsület) Éva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2003. október 13. 18:3318.
    Hát az csak természetes. Az idős kor is csak akkor szép ha vannak a közelükben fiatalok is.
    előzmény:
    chouette (8)
     
  35. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. október 13. 11:5117.
    Udvözlöm a topikot es minden ide latogato es az initot dicserö forumozot!
    De hol van Becsulet , a 76 eves neni , aki indito soraiba beszelgetesre es tarsasagra vagyott?
    Remeljuk "visszatalal" az altala megnyitott topikra? :)))
    Vagy valaki megint szorakozik az erzelmeinkkel?:(((
    Udv/Brill
    előzmény:
    Becsület (1)
     
  36. 2003. október 13. 10:4216.
    az én anyukám 50 éves, tavasszal váltak el az apukámtól. Nem maradt túl sok barátja, kicsit egyedül érzi magát, de nagyon örülök, hogy amióta elváltak, azóta nyitott bizonyos dolgok felé.
    ilyen pl. a számítógép is. bár egy egyszerű játék jobban leköti a figyelmét, mint a szövegszerkesztés, de gondolom ez természetes is. Remélem, hogy ha lesz otthon internet, nyitott lesz arra is. . .

    Minden elismerésem az olyan embereké, akik soha nem hagyják, hogy elszaladjon felettük az idő, és minden percét kihasználják.

    nemcsak a húszéveseké a világ. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2003. október 13. 10:1915.
    Minden tiszteletem a Tiéd! Szeretném majd - ha megérem ez a kort - a nyitottságomat a világra így megőrizni mint Te. Biztos vagyok benne, hogy ilyen látásmóddal nagyszerű nagymama leszel! További jó egészséget, szellemi aktivitást kívánok. Üdv. Melinda
    előzmény:
    Becsület (1)
     
  38. 2003. október 13. 09:1814.
    Az én anyukám október 6. -án tötötte be a 70-et, de szent borzadály ül ki az arcára, ha a gépet ajánlgatjuk neki- azt hiszi a drágám, csak viccelünk. Pedig annyira sokat van egyedül, annyira hiányzik neki a csevegés normális emberekkel- és hát. . . . Na, majd teszek még egy kísérletet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_890641 (13)
     
  39. Torolt_felhasznalo_890641
    Torolt_felhasznalo_890641
    2003. október 13. 00:1413.
    Gyerekek a legszebb eletkorok egyike. . . . . . es a Computer az Istenek ajandeka. . . . . . varazs szonyegkent. . . barhova. . . elrepit. . . . No, mosolygos szep napot
    előzmény:
    nesztorka (12)
     
  40. 2003. október 12. 21:3312.
    szia új korelnök!! mert én még "csak" 72 leszek! gyere a Léteznek 70-esek. . . topikba, nagyon jó hely! én most nagyon be vagyok havazva, de majd jövök vissza én is.
    előzmény:
    Becsület (1)
     
  41. Torolt_felhasznalo_451380
    Torolt_felhasznalo_451380
    2003. október 12. 20:5411.
    Ha itt nem találsz beszélgetőtársat, gyere a Magányba. Általában van valaki. Korra, nemre való tekintet nélkül vegyes a társaság.
    előzmény:
    Becsület (1)
     
  42. Torolt_felhasznalo_310729
    Torolt_felhasznalo_310729
    2003. október 12. 20:4110.
    Kedves Becsület!
    Olyan jó volt ezt a pár sort olvasni. Eszembejutott az én drága nagymamám. Sajnos ő néhány éve már meghalt, de a gondolkodása neki is ilyen volt. Ha akkor lett volna internet ő is biztos itt lett volna. Hogy hiányzik!!!!!!!!!!!!!!
    Köszönöm, hogy eszembe jutattad! Én beteszem a kedvenceim közé ezt a topicot és néha igérem be is nézek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2003. október 12. 20:409.
    Becsulet, , ha itt vagy meg geyere at a magany cimube, ott jo sokan vagyunk, nonstop van vaalki minden korosztalybol
    ha most nem, kesobb, holnap
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2003. október 12. 20:168.
    szai Becsulet
    gartuallok a nyitottsagodhoz es a vallalkozo szellemedhez
    nem avgy egyedul, en ismerek veled egyidoseket, akik ugyancsak leepst tartanak korunkkal
    nyilvan ide is fognak taallni
    addigis, mi fiataalbbak, johetunk?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2003. október 12. 19:477.
    Bocs, nem olvastam bele!
    Akkor csak a másik.
    előzmény:
    aditte (6)
     
  46. 2003. október 12. 19:426.
    A 70-es 80-asok című az akkor születetteké. . .
    előzmény:
    Juliska* (3)
     
  47. Torolt_felhasznalo_985262
    Torolt_felhasznalo_985262
    2003. október 12. 19:365.
    kedves Becsület! üdvözöllek itt az NLC-n :-)(gondolkodtam a tegezésen, de aztán úgy döntöttem, hogy 1. itt mindenki tegez mindenkit 2. aki ilyen fiatalos lelkületű, mint te lehetsz, biztos nem sértődik meg a tegezésen. . . ) csak remélni tudom, hogy annyi idősen, amennyi te most vagy, én is olyan nyitott leszek az új dolgok kipróbálására, mint te :-)) anyukám titkárnő volt, mielőtt 20 évvel ezelőtt nyugdíjba ment. amikor megvettük a számítógépet, mutattam neki, milyen egyszerű manapság megszerkeszteni pl. egy levelet vagy egy táblázatot. . . nagyon tetszett neki, de hiába noszogattam, hogy amikor nálunk van, üljön le a gép elé, segítek, ha elakad :-( (a gyerekeimet meg nem győzöm elzargatni a gép elől :-). . . mert néha azért én is ide szeretnék férni. . . sok sikert, sok örömet neked a fórumozásban :-))
    előzmény:
    Becsület (1)
     
  48. 2003. október 12. 19:324.
    Hát én még csak 40-es vagyok, de gratulálok a vitalitásodhoz és az életkedvedhez:)

    Remélem, sok-sok beszélgetőtársat találsz itt, ehhez kívánok sok sikert!
    előzmény:
    Becsület (1)
     
  49. 2003. október 12. 19:303.
    Szia Becsület!
    Már nyílott két fórum az egyik: "Léteznek 70-esek is?", a másik: 70-es, 80-asok ide!" címmel.
    Jobb lenne, ha egy fórumban találnátok meg ti is egymást!
    Sok sikert és kellemes társalgást kívánok nektek!
    (Az én apukám 72 éves, de még csak most ismerkedeik a számítógéppel. Ha már "haladó" lesz, rábeszélem a netre is! :o)
    De hogy a mama mit fog szólni hozzá! :o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2003. október 12. 19:252.
    Én mondtam anyukámnak, hogy netezzen. . . (61 éves) hát szerinte nem vagyok normális. . . De azért párszor megpróbálta. . . Nem hiszem, hogy meg lehetne győzni :)
    előzmény:
    Becsület (1)
     

Címlap

top