Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kezdő jóga Győr!

skoda81
Létrehozva: 2007. augusztus 16. 12:16

Sziasztok!

Segítsetek! Jógázni szeretnék, de nem tudom, hogy szeptemberbe hol indul kezdő tanfolyam!

Érdekelne az ár is!

Köszi

  1. 2010. július 13. 19:165.

    Aki szeretné mindennapi életét feldobni egy kis különlegességgel, ajánlom figyelmébe Knolmár Marica JógaSzer és meditációs óráit. Most Dinamikus Jógaóra is indul, Nőknek és Férfiaknak is! Csend, nyugalom, pezsdítő dobolás, emellett stresszoldás, hatékony átmozgatás,  erőnlét fejlesztés, tartalmas kikapcsolódás. Az órák júlisban  indulnak.

    Ezen kívül augusztus 7-én kifejezetten nőknek szóló foglalkozást tart Marica : Női JógaSzert - ez egy újdonság Magyarországon, mert a jóga és a tánc kombinációja. Érdemes belekóstolni, mert annyira más, mint amit eddig megszoktunk. Izgalmas utazás.

    Bővebb információ:

    http://turiyam.com/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=74&cntnt01returnid=55

    http://turiyam.com/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=72&cntnt01returnid=55

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. május 17. 18:424.

    Valaki???

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. május 16. 10:363.

    sziasztok!

    Most indul egy jóga csoport péntekenként délután Győrben!

    Én szeretnék rá jelentkezni, viszont ha nem egyedül, hanem ketten megyünk, jóval kedvezőbb az ára!

    Ha valakinek vannak hasonló szándékai, összefoghatnánk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2007. augusztus 16. 13:492.

    Hahó!!

    Senki nem tud segíteni???

    előzmény:
    skoda81 (1)
    2007-08-16  12:16

Címlap

top