Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

TOP SHOP-os term. vélemény

Torolt_felhasznalo_473648
Torolt_felhasznalo_473648
Létrehozva: 2007. június 4. 09:11

Sziasztok!

Rengeteg TOP SHOP -os termék reklám megy a TV-ben, de vajon tényleg olyanok ezek a termékek, amilyennek bemutatják őket? Nos, senki sem szeret zsákba macskát vásárolni, ezért szerintem osszuk meg egymással  a termékekre vonatkozó tapasztalatainkat/kérdéseinket!

Én pl. már vettem kosmodiscet, aminek a derék öve bevált, viszont a gerinc menti pánt nekem egyáltalán nem illeszkedik a gerincemhez, kimondottan kényelmetlen!

Most a dormeo matrac érdekelne, van valakinek tapsztalata, hogy milyen?

De kíváncsi volnék a hot pen (sütő) rovus porszívó, proactiv pattanástalanítóra, RFF fogyasztó kapszulára is. Ezek vajon tényleg jók?

  1. 2007. június 4. 09:362.

    Van vagy féltucat kozmodiszkes topik (cosmodisk, kosmodisk és egyéb variációkat is keresd) - jó nagy humbug.

    A tv-shopos, topshopos termékek 90%-a túlárazott, gagyi termék. Nem véletlenül kell hozzá a szájbarágós reklámműsor. Egyébként meg ki lehet számolni, mennyibe kerül egy ilyen 10 perces bemutató, mikor a 20-30 mp-es reklámszpotok ára milliókban mérhető...  Nem véletlenül kerülnek annyiba, amennyibe. Ha olyan tutijó termékek lennének, akkor kint lennének az áruházak polcain, a konkurrens termékek mellett.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (1)
    2007-06-04  09:11
  2. Torolt_felhasznalo_473648
    Torolt_felhasznalo_473648
    2007. június 4. 09:423.

    én nem csak a kosmodiscre vagyok kíváncsi, ezt már megvettem, de valóban nem néztem utána annak, hogy vannak-e ilyen topicok. Ezzel a topickal az a célom, hogy tapasztalatokat cseréljünk, mit érdemes megvenni, mit nem!

    Biztos vannak gagyi cuccok, de én pozitív véleményket is hallottam már.

    A dormeo matracról eddig két embertől hallottam, hogy jó. De annyi féle matrac van, ezért várom a hozzászolásokat, hogy melyiket érdemes megvenni!! A cardo milyen?

    előzmény:
    antironia (2)
    2007-06-04  09:36
  3. Torolt_felhasznalo_473648
    Torolt_felhasznalo_473648
    2007. június 4. 09:434.
    Egyébként TE miket próbáltál ki közülük, hogy ennyire negatívan látod a dolgot?
    előzmény:
    antironia (2)
    2007-06-04  09:36
  4. Torolt_felhasznalo_473648
    Torolt_felhasznalo_473648
    2007. június 4. 09:455.
    Ja, egyébként meg egy csomó top shop-os cucc kint is van a konkurens termékek mellett, baumax-ban is lehet őket kapni!
    előzmény:
    antironia (2)
    2007-06-04  09:36
  5. 2007. június 4. 09:476.

    Nem kell ahhoz megkóstolnom a gyilkos galócát, hogy véleményt tudjak mondani róla.  

    Kíváncsiságból nem 1x voltam bent a krt-i boltjukban. Háááát...... No meg szoktam német független tesztoldalakat olvasni - és hát sehol nem írnak túl hízelgő minősítést ezekről a termékekről.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (4)
    2007-06-04  09:43
  6. 2007. június 4. 10:187.

    Nem jellemző rám, hogy a tv-shopból vásárolnék, de van egy termék, amit kifejezetten ajánlottak, és NAGYON BEJÖTT!!!

    Ez nem a klasszikus tv-shop, hanem a ws teleshop, és a Miracle Blade késkészlet (kiegészítőkkel együtt).

    http://www.wsteleshop.hu/index2.php?oldal=termek_leiras&termek_id=81&ful=ismerteto

    A fa tartó is tök jó, és van benne 15 hihetetlenül jó kés. Én mást már nem is használok (csak kenésre). A régi lakásomban is volt, itt is van, a szüleim is kaptak már... ők is nagyon meg vannak elégedve.

    Persze, lehet azt mondani, hogy 20e Ft sok; tényleg nem kevés. De 15 nagyon jó késért már nem, hiszen egy jó éles kés boltban, önállóan több e Ft-ba kerül.

    És nem volt postaköltség, stb., mert bementem és megvettem (Thököly út, a Keletinél).

    Ha valaki szeret sütni-főzni, elképzelhetetlenül megkönnyíti a konyhai munkát, csak ajánlani tudom... Ja, és nem vagyok érdekelt a cég nyereségében, nem azért áradozok itt

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. június 4. 10:248.

    Szia!

    Hot plate sütőt vettem mikor megjelent 21 ezerért, most 2-t adnak 7-ért. egyébként nagyon meg vagyok vele elélgedve. SZUPER benne minden.!!!! egyszer eltört a teteje, oda mentem és ingyen adtak egy másikat, de ez a Visegrádi utcai nem a körúti nem TV Sohp, hanerm valami más. Akkor vettem ott még a daráló-aprítót, és turmixot is, mindegyik bevállt. Ja meg az amerikai palacsinta sütőt is ott vettem. A lehel tér sarkán is van egy.

    Ezek a termékek megjelentek már pl. az Interspárban, Mretróban, sőt a Tescóban is.

    a muffin sütő is frankó, 3 db van benne.

    A tapasztalatom az, hogy ki kell várni kb. egy évet, leviszik felére az árát és egy helyett kettőt kapsz!!!!!! nem kell rögtön rohanni, akármennyire is tetszik. A Visegrádi utcában irtó nagy a választék és csuda jó dolgok vannak.

    Időnként körülnézek ott, és kinézem mit fogok venni pár hónap múlva, addigra garantáltan lmegy az ára, mert hozzák az újabb termékeket.

     

     

    előzmény:
    antironia (6)
    2007-06-04  09:47
  8. 2007. június 4. 10:309.
    Hát pont a hot plate-ről is olvastam, hogy még érintésvédelmileg is egy nagy rakás ....  
    előzmény:
    prohaszkab (8)
    2007-06-04  10:24
  9. Torolt_felhasznalo_231798
    Torolt_felhasznalo_231798
    2007. június 4. 10:3210.

    Neked van Kosmodisk-ed? Én sem httem volna, de karácsonyra a páromnak vettem( operatőr, sokat emel, sokal van talpon, fátfájós), és neki bejött....akkor miért ne hinném el? Persze hordani kell, anélkül nyilván nem ér sokat...  Hogy a többi termék milyen, nem tudom, van egy aprítóm, ami kb a harmadik használat után beadta a kulcsot.....szóval eredmény: 1:1....de mindekettő saját tapasztalat, nem csak okoskodás... 

     

    További szép napot:

    Shannon21

    előzmény:
    antironia (2)
    2007-06-04  09:36
  10. 2007. június 4. 10:3811.

    2002-ben vettem és eddig semmi baja!!! véletlen lenne?

    ahogy megjelent elsők között voltam, ezért volt olllan drág.a. én hülye, várhattam volna.

     

    előzmény:
    antironia (9)
    2007-06-04  10:30
  11. Torolt_felhasznalo_325982
    Torolt_felhasznalo_325982
    2007. június 4. 10:3812.

    Annyi a különbség a teleshop és normál shop termékek között, hogy itt fél óráig mossák az agyadat, hogy vegyél meg egy kínában gyártott gagyi terméket, amit mellesleg bármelyik kínaipiacon is megkapsz negyedáron.

    Nedves porszívót, aprítógépet és kést kaphatsz bármelyik háztartási boltban ugyanennyiért vagy olcsóbban. És ott még választási lehetőséged is van...

    A fogyasztó-alakformáló biszbaszokról annyit, hogy hiába veszitek meg, akinek nincs akaratereje esténként sétálni egy fél órát vagy 50 felülést végezni ingyen, annak ilyen vackokkal sem fog semmi sikerülni. A bemutatott alakváltozások tökéletesen kivitelezhetők 3-5 hónap alakformáló torna, kocogás vagy séta segítségével. Persze aki "már egy hét után látható a különbségnek" bedöl, mert örül, hogy majd nem kell hosszasan kínoznia magát, az meg is érdemli. Csapja csak be önmagát sok pénzért.

    A teleshop a vásárlási-mániás, unatkozó, hiszékeny, buta emberekből él. Nem csoda, hogy amerikából jön....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (1)
    2007-06-04  09:11
  12. 2007. június 4. 10:4113.

      

    Tökéletes! A szociológiai elemzés is.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325982 (12)
    2007-06-04  10:38
  13. 2007. június 4. 10:4914.

    Én csak a késről nyilatkoznék, a többihez nem tudok hozzászólni.

    Használtam már boltban vett kést, fényévekre van ettől. A lényeget leírtam a 7. hozzászólásban.

    Egyébként szerintem egy kicsit erősen fogalmaztál. Nekem is van véleményem sok mindenről (pl. 1 hét alatt kockahas - na, ebben én sem hiszek), és nem az a baj, hogy leírtad, nem hiszel benne; szíved joga. Csak az itt érdeklődő, tapasztalatokat leíró embereket illetted nem túl szép jelzőkkel. Én nem érzem azt, hogy a "vásárlási-mániás, unatkozó, hiszékeny, buta" jellemzők közül bármelyik is rám illene, hiszen vettem egy mások által ajánlott terméket, ami bejött. Ennyi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325982 (12)
    2007-06-04  10:38
  14. 2007. június 4. 11:3015.
    Szia!

    Én egy valamit vettem eddig, amit mások ajánlottak, ez a akkus szőnyegseprű. Nekem bevált. Viszont már fele áron meg lehet kapni máshol.

    Karácsonyra kaptam anyukámtól ezt a Doubletta készletet, ez viszont nagyon rossz. Már az első használat után felhólyagosodott, pedig nem csináltam vele semmi különöset, ráadásul az összes edénye. Még a víz is odaég benne.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (1)
    2007-06-04  09:11
  15. Torolt_felhasznalo_414859
    Torolt_felhasznalo_414859
    2007. június 4. 11:3216.
    Tapasztalat ( annak dacára, hogy én is kinevettem ezeket a műsorokat és holmikat)

    cosmodisk ok. Kínomban vettem meg, segített.

    Abswing nevű kütyü: valóban kockahasat csinál hamar csak csinálni kell.

    Dormeo matrac nem ugrik be melyik de vettünk egy olyant tőlük ami össze van egy hurkába préselve mikor hozzák, utána kiterül normál méretre. Az is teljesen jó, korrekt immáron 2-3 éve.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (1)
    2007-06-04  09:11
  16. Torolt_felhasznalo_473648
    Torolt_felhasznalo_473648
    2007. június 5. 22:2617.

    Köszönöm a hozzászólásokat!

    Örülök, hogy a matracról is hallottam pozitív véleményt, mert azt tegnap megrendeltem.

    Ha nem jó, visszaküldöm, aztán ennyi, BAMBALINA kicsit erősen fogalmaztál.

    Én pl. azért választottam ezt a matracot, mert a legolcsóbb azok közül, amik a gerincet ortopédiailag támasztják.

    Egyébként meg a topic leírásában nem a TELE SHOP-os vásárlók jellemzését kértem, hanem a termékekét, nyilván ez elkerülte  a figyelmedet.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (1)
    2007-06-04  09:11
  17. Torolt_felhasznalo_473648
    Torolt_felhasznalo_473648
    2007. június 5. 22:2918.

    Azért azt még hadd mondjam el, hogy elég szomorú, hogy felvetettem egy témát, ami hasznos is lehetne, pl. tippeket is adhattunk volna egymásnak, hogy mit-hol érdemes venni, mennyiért, stb,

    erre egyesek rögtön támadnak és minősítenek.

    Elnézést attól, aki érdemben szólt a topichoz.

    Üdv nekik!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (1)
    2007-06-04  09:11
  18. Torolt_felhasznalo_337076
    Torolt_felhasznalo_337076
    2007. augusztus 17. 19:0119.

    Meglepő... Nincsenek rossz véleményetekezekről a termékekről.  

    Pedig anyám folyamatosan azt magyizza hogy nem szabad ezeknek bedőlni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. Április 6. 14:5420.

    Sziasztok,

     

    Engem ez a vákumos Celluless érdekelne, hogy milyen, használ-e, nem megy-e tönkre túl hamar..

     

    Köszi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_811801
    Torolt_felhasznalo_811801
    2008. Április 8. 11:1621.

    Szia!

     

     

    Én is láttam a reklámját,és ugyanezt kérdeztem magamtól. 15990-ért árulják, hát...nem tudom. Elvileg egy narancsbőrkezelés-persze attól függ milyen-kerül ca. 3-4000Ft-ba (vagy még többe).

    Mondjuk 2 hetes pénzvisszafizetési garanciát adnak ( legalábbis ha jól tudom )ennyi idő alatt talán már látszik valami. Ha tényleg jó lenne, én bevállalnám, hisz időm 2 gyerek mellett az tényleg nincs szépségszalonokba rohangálni

    előzmény:
    rikybaba (20)
    2008-04-06  14:54
  21. 2009. október 10. 19:3922.

                                                     Szia Bambalina

     

     

    Szeretnék én is reagálni a véleményedre.A mi családunk is nagyon szkeptikus,a top-shop os és hasonló termékek tekintetében,de néhány terméknél győzött a kiváncsiság,és egyáltalán nem bántuk meg.Ezek a termékek a következők:ULTIMATE CHOPPER,PRO V GYALU,AB ROCKET.MINDEGYIK TERMÉKET JÓVAL TÖBB MINT 1 ÉVE VETTÜK,DE EDDIG TÖKÉLETESEN MEG VAGYUNK VELÜK ELÉGEDVE.Persze ,itt is mint mindenhol vannak olyan termékek,amik nem érnek szinte semmit,vagy jóval olcsóbban meg lehet kapni máshol ugyanazt.Erre is nagyon sok példa van,például az interneten a hirdetési oldalakon.De az sem biztos,hogy ami a topshop és társainál van az rosszabb mint máshol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325982 (12)
    2007-06-04  10:38
  22. 2010. május 8. 17:4923.

    Sziasztok!

    A H2O MOP ULTRA gőztisztítóról van valakinek tapasztalata? Kicsit szkeptikus vagyok ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, de ez most felkeltette az érdeklődéséemet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. szeptember 8. 22:0124.

    Sziasztok!

    Nem akartam új topikot nyitni,de a top shopos témába vágó dologról,most nyitottam egy teszt oldal blogot.Pontosan azért,mert a topik nyitó is arra lett volna kíváncsi amire én,hogy melyik árut érdemes megvásárolni és melyik nem ér egy fabatkát sem.

    Én is látom a reklámokat,amik csodát igérnek!

    Nem túlzottan hiszek bennük,bár reménykedem,hogy vannak még jól működő dolgok is köztük.

    Ezért nyitottam egy blogot erről a témáról. Itt minden shopos termékről várom a véleményeket,hozzászólásokat, hogy ne különböző topikokból kelljen összeszedni mindent,hanem egy helyen legyen meg a vélemény az összes áru használhatóságáról.

    Ha gondoljátok,kérlek írjatok véleményt az oldalra a különböző termékek alá,vagy ha nem szerepel,akkor egy üzibe,hogy tegyem fel és akkor alá lesz rakva a vélemény.

    Köszi előre is.

    http://tvshop-teszt.blogspot.com/

    Kattka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_473648 (1)
    2007-06-04  09:11
  24. 2021. október 14. 18:2925.

    Semmire sem jó a termék sajnos!!!A gáztűzhelyem sem tisztította meg hiába hagytam hatni 15 percig és az edény aljával sem történt semmi,maradt olyan zsíros.leégett  amilyen volt!Felesleges pénzkidobás a 'csodatévő' zsíroldóért!Senkinek sem ajánlom,ÁTVERÉS!!

Címlap

top