Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karikás szemre krém

tiketike
Létrehozva: 2006. december 27. 13:35

Hello,

segítséget szeretnék kérni, hogy karikás szemre kinek mi vált be? Sajnos nekem pici korom óta ilyan a szeme, ha egy napot végig alszom sem múlik el, és semmi betegségem sincs.

Ha van vmi jó krém tippetek, kérem osszátok meg velem köszönöm

  1. 2006. december 27. 15:248.

    sziasztok pandácskák 

    tavaly vagy tavalyelőtt volt egy-két ilyen topik, ott kaptam én is mindenféle tanácsokat, korrektor, krém, mit kell enni, ilyenek, lehet érdemes elolvasgatni őket újra, bár jelzem, nekem semmi nem csökkentette, rendesen csak profi sminkes tudta eltüntetni, elég rövid időre...

    fekete retek? nekem valaki éppen azt mondta, hogy mivel vesével kapcsolatos is lehet, retket ne egyek soha az életben, még valami könyvből is kimásolta az erre vonatkozó részeket.

    ha valakinek van tuti befutója írja csak, mert tényleg ronda néha, és nekem alul-fölül (szemhéjam is mintha barnásra lenne festve...) ott van, már 2-3 éves korom óta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_388261
    Torolt_felhasznalo_388261
    2006. december 27. 15:117.

    Szia! Beállok a sorba!   Én is sok mindent próbáltam, de kezdem belátni hogy csodakrém nincs, olyan semmitől nem lesz, mint aki hírből sem ismeri a karikás szemet!

    Ami nekem segített: EL Advanced Night Repair, Lancome Hydra Zen!És ami elsőre nekem is hihetetlen volt: a korrektor, akármilyen jó minőségű, még inkább felhívja a figyelmet!!! ár sokféle karika létezik, nekem nem a színével van bajom, hanem homorú ott a szemem alatti rész, tehát nem a sötét bőrrel vagy duzzanattal kell megküzdenem.   

    előzmény:
    tiketike (1)
    2006-12-27  13:35
  3. Torolt_felhasznalo_130572
    Torolt_felhasznalo_130572
    2006. december 27. 14:356.

    Aqualina Eye Contour gel, 4300 Ft, Douglas-ban lehet kapni. Nem krém, hanem zselé, és egy pillanat alatt leviszi a duzzanatot.
    Egyébként én alapvetően nem bízom az olasz kozmetikumokban, de ebből egyszer kaptam egy termékmintát, és hihetetlen volt a hatása.

    De szerintem érdemes először kipróbálni (általában van teszter belőle), mert attól, hogy nekem bejött, még nem biztos, hogy Neked is jó.

    előzmény:
    tiketike (1)
    2006-12-27  13:35
  4. 2006. december 27. 14:275.

    Van.

    Az állandó karikás szemek enyhe - észrevétlen - veseproblémára is utalhatnak. A feketeretek kiváló a vesebajok enyhítésére. Fogyassz mindennap feketeretket. Lehet, hogy egy idő után enyhülnének azok a karikák.

     

     

    előzmény:
    tiketike (1)
    2006-12-27  13:35
  5. Torolt_felhasznalo_326697
    Torolt_felhasznalo_326697
    2006. december 27. 14:154.

    Szia!

    Sztem ez alkati, én is detto ezzel küzdöm. Pocsék dolog. Bár nekem most tök véletlenül derült ki h beteg a pajzsmirigyem és sztem ez közrejáccik. Nem akarlak megijeszteni, de nálam ez most tuti oka részben.

    Kozbetikusom Gigi termékekkel dolgozik és azt tudom, h neki van erre kezelése!!!

    Bea

     

    előzmény:
    tiketike (1)
    2006-12-27  13:35
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 27. 14:063.

    Szia!

    Sajnos ez alkati dolog. Nekem is ilyen, sőt, anyai ágon szinte az összes felmenőmnek   Kipróbáltam a legdrágább kenceficéktől kezdve a természetes alapanyagú, biotermékeken át mindent, de el semmitől nem múlt. Több kozmetikus is azt mondta, nem is fog semmitől. Jó smink kell és nem látszik.

    előzmény:
    tiketike (1)
    2006-12-27  13:35
  7. 2006. december 27. 14:002.
    Vichy Oligo 25 yeux -mint kozmetikus ajánlom... Stift formátumu,nem kell mellé korrektor sem,és kb 3500 ft,de nagyon sokáig elég!Patikában keresd!
    előzmény:
    tiketike (1)
    2006-12-27  13:35

Címlap

top