Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ránctalanítás, arcvasalás

@ndre@
Létrehozva: 2006. május 14. 14:24

Sziasztok! Nem találtam hasonló topicot, azért hoztam ezt létre. Szeretném tudni a véleményeteket az arc ránctalanításáról. Sokat gondolkodtam én is, nézegettem a különböző kozmetikai ajánlatokat, kezeléseket. Volt amit ki is próbáltam, de vagy kellemetlen, vagy drága és/vagy időigényes volt.

Aztán nemrég rábukkantam erre az oldalra: http://www.wellnesscsodak.hu/index.php?module=news&target=article&type=1&category=75&id=1620

Rögtön írtam nekik, tegnapelőtt meg is érkezett a kis gépem Olyat tud már első alkalommal, hogy sokan fognák a fejüket ,hogy belementek egy botox kezelésbe, vagy ráncfelvarrásra. Szerintem ez lesz az évszázad találmánya  a ránctalanítás terén.

  1. 2006. május 14. 14:372.
    SZia!Kivancsi lennek mennyibe kerult?
    előzmény:
    @ndre@ (1)
    2006-05-14  14:24
  2. 2006. május 14. 14:433.
    Ha mar a bememet vegigolvasta,legalabb valaszolt volna...Na mindegy
    előzmény:
    norka01 (2)
    2006-05-14  14:37
  3. 2006. május 14. 14:544.

    Bocsi, de jött a fiam és végig kellett hallgatni a megtanult versét. Most sem tudok maradni, mert még van lecke(énk)

    Az árát nem tudom, hogy megmondhatom-e, mert most van folyamatban a hivatalos értékesítés bevezetése nálunk. Talán annyit modhatok róla, hogy 100 000 Ft alatt van.

    előzmény:
    norka01 (3)
    2006-05-14  14:43
  4. 2006. május 14. 15:085.

    Ha most van folyamatban a hivatalos értékesítése, akkor hogyhogy te már meg is kaptad, amikor nemrég írtál nekik?? 

    Megnéztem a honlapot, mert én is csúnya mimikai ráncokkal küzdök... DE: vajon miért van olyan érzésem, hogy ez (megint) egy önreklám...????   A webáruház is még kialakítás alatt...

    Ennyi idő alatt, hogy lehet eldönteni egy készülékről, hogy hatásos-e? Vagy ha ennyire drasztikus, hogy elég egy kezelés, akkor nem is alkalmaznám semennyiért a bőrömön - még ha nekem fizetnének, akkor sem - mert félnék, hogy tönkreteszi a bőrömet.

    Szerintem ráctalanításban nincsenek csodák... és inkább hiszek a krémek nem ennyire látványos, de hosszú távon biztos és bőrkímélő hatásában. 

    Persze ez is csak egy - mimikai ráncos  - véleménye...

    előzmény:
    @ndre@ (4)
    2006-05-14  14:54
  5. 2006. május 14. 15:106.
    Ismét egy saját termékét ajánló!
    előzmény:
    @ndre@ (1)
    2006-05-14  14:24
  6. 2006. május 14. 15:397.

    Meglepődtem a gúnyos hozzászóláson, semmi okod nem volt rá.

    1: Úgy kaptam meg, hogy már külföldről behozzák, ha valaki kér.

    2. Az a honlap nem a készülék gyártójának honlapja, hanem csak egy portál. Hogy nincs még webáruházuk .. hát azt ők tudják, hogy mit akarnak. Szerintem szép az az oldal, csak biztos nemrég indult. Ha Te olvasol a nlcafen egy cikket, akkor az azt jelenti, hogy azt a terméket, szolgáltatást a nlcafe végzi?

    3. Nem ennyi idő alatt lehet eldönteni, mert külföldön már használják. A másik pedig, hogy a hatása pár perc múlva látszik. Miért tenné tönkre a bőrt, nem 220-at vezetnek belénk, hanem krémet, nem is akármilyet.

    Nem gondoltam, hogy ilyen lesz a reagálás .. nem vitafórumot akartam, mert annak semmi értelme.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_108122 (5)
    2006-05-14  15:08
  7. Torolt_felhasznalo_379678
    Torolt_felhasznalo_379678
    2006. május 14. 15:448.

    Hááát, én újra és újra elolvastam, amit írtam, de nem találtam gúnyos hozzászólásnak, de te tudod...

    Csak érdeklődtem és közben leírtam a véleményemet. Az utóbbi időben rengeteg önreklámozó topik nyílt itt a neten, én ezt is annak éreztem/érzem. Ha nem az, akkor bocsi...

     

    előzmény:
    @ndre@ (7)
    2006-05-14  15:39
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. május 14. 15:529.

    Ha ez annyira buli, akkor a milliárdos világsztárok miért nem ezt használják????

     

    Kamu.

    előzmény:
    @ndre@ (7)
    2006-05-14  15:39
  9. Torolt_felhasznalo_645377
    Torolt_felhasznalo_645377
    2006. május 14. 16:0910.

    Ne izgasd magad, már egy másik topikban is írtak róla, és ott is nekiestek a topic indítónak. Tényleg jó a készülék, én is használom. Nem egy kezelés kell természetesen, de már az első után is látványos.  

    A véleményem pedig, hogy aki MLM-el foglalkozik, az nem bűnöző. Egy áruházba még eladót sem találsz, nem még olyat aki megmondaná, hogy mit tud egy termék. Már sok dolgot vásároltam "ügynököktől", és semmi gondom nem volt. Üzletben is veszel olyan dolgot, amit nem használsz, vagy nem tetszik, nem beszélve a sok "akciós" áruról.

    Használd egészséggel, és mások szavára ne figyelj oda.           

    előzmény:
    @ndre@ (7)
    2006-05-14  15:39
  10. Torolt_felhasznalo_645377
    Torolt_felhasznalo_645377
    2006. május 14. 16:1111.
    "nefigyelj"  helyesen írva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645377 (10)
    2006-05-14  16:09
  11. 2006. május 14. 16:3412.
    szia, engem is erdekelne a készulek, , kernek tobb infot  rola legyszi priviben ha lehet, koszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. május 14. 17:4713.

    Szerintem az nem baj, ha valaki egy uj es jo termekre hivja fel a figyelmet. A problema amikor a "legjobb" modszernek nevezi. Mindenkinek az a legjobb, ami bejon. Kulfoldon a feny, a fotostimulacio es a galvan aram elven mukodo gepek mar nem futurisztikus jovonek tunnek. A lenyeguk, hogy a hatoanyagokat, szerumok formajaban a bor melyebb retegeibe juttassak es igy stimulaljak a bor termeszetes kollagen termeleset.

    A plasztikai sebesz altal befecskendezett kollagen ketfele lehet: egyik a bovine alapu, amit tisztitott marhaborbol nyernek, a masik az emberi kollagen, amit donoroktol vesznek le steril korulmenyek kozott. Ezek a gepek a sajat kollagen termelest fokozzak.

    A fotostimulacios es galvan alapon mukodo gepek hatasa igazan 3 honap mulva latszik, de a bor minosege mar egy-harom het utan eszlelheto. A gep jo hatassal van a nyak rancainak elsimitasaban es a pofa resz borenek feltolteseben is.

    Szerintem az ara miatt (en ugy gondolom, hogy 100ezret meghaladja)) tutira nem lesz minden haztartasos gepezet. Szkeptikus is vagyok ezekkel az uj "hazi" csodak megvasarlasaval ,mivel ezek nem mindennapos hasznalatu szerkezetek. Persze a penzet az ember lanya arra kolti, amire akarja.  

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_146281
    Torolt_felhasznalo_146281
    2006. május 18. 17:3214.

    Én biztos nem csináltatnék botox feltöltést, akkor inkább legyek akármilyen ráncos. .... ez a hatóanyagbevitel azért egész jól hangzik

     

    előzmény:
    @ndre@ (1)
    2006-05-14  14:24
  14. 2006. május 18. 22:1215.

    Sziasztok!

    Gondolom, hogy biztos jó.Előbb-utóbb biztos elterjed Mo-on is.

    Nekem mondjuk ultrahangos mélymasszázs készülékem van.

    Arcra használom főleg, de sok más testrészre is lehet használni, egészségi célzattal.

    Nekem bevált, maradok ennél, az arcbőröm sokkal simább, mióta használom.

    előzmény:
    @ndre@ (1)
    2006-05-14  14:24
  15. 2006. május 20. 06:2016.

    Szia! Igen, épp azért gondolom legjobbnak, mert nekem bejött. Nem rendelkezem profi tudással, és ez a szakma is igencsak távoláll tőlem (világ életemben vasúton dolgoztam  &nbsp, csak annyit tudok, amennyit elmondtak és amit tapasztalok. És az szerintem tökéletes.

    A fotostimulációt nem ismerem, nem tudom mikor és hogyan hat, az iontoforézist egyszer kipróbáltam, nekem nem tetszett. ennek a kis gépnek tényleg azonnali a hatása. Persze egy kezelés még nem fiatalít 20 évet az arcon, de szemmel látható az eredméyne.

    egyetértek azokkal is akik nem nagyon akarják elhinni. Először én is azt mondtam, hogy hülyeség, ilyen nem létezhet. aztán kezelték vele a fél arcom, és teljesen ledöbbentem. nem sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, és amikor megjött nagyonn örültem ... hát ez az előzménye a kitörő örömömnek

    Ui: a gép még az első havi emelt adag géllel is 100 e Ft alatt van. miből gondolod, hogy drágább? más galvános gép mennyibe kerül? azok árát nem ismerem .. bár szerintem oylat otthonra senki nem vesz.

     

    előzmény:
    mirat (13)
    2006-05-14  17:47
  16. 2006. május 20. 06:2117.
    brrr ... az a kacsintás a zárójel vége akart lenni
    előzmény:
    @ndre@ (16)
    2006-05-20  06:20
  17. 2006. május 20. 07:1218.
    Én meg minden nap búzafű levet iszom (igaz még csak 4 napja:D ), de állítólag elmúlnak a hajszál ráncok 2 hét alatt (szerencsére még nincs sok)...Majd beszámlok, hogy igaz-e... 
  18. Torolt_felhasznalo_146281
    Torolt_felhasznalo_146281
    2006. május 21. 18:5219.
    Azt olvastam róla nemrég, hogy iszonyú rossz íze van. tényleg? Te csavargatod, vagy készen veszed?
    előzmény:
    CsillagZs (18)
    2006-05-20  07:12
  19. Sem
    Sem
    2006. május 21. 19:1120.

    Ennek erősen bújtatott önreklám fílingje van... már bocs. Persze lehet ártatlanul bizonygatni az ellenkezőjét is, de egyenesebb lenne bevállalni a dolgot, nem? Az érdeklődők akkor is érdeklődők maradnának. Nem bántásként írom, ez a véleményem.

    Én is próbáltam ezt a csodakészüléket, de bizony az égegyadta világon semmi, de semmi hatása nem volt. Pedig 36 éves vagyok, igaz, relatíve jó állapotú arcbőrrel. Sőt kicsit kiütéses és piros foltos is lettem a hiperszuper hatóanyagoktól vagy a galvánáramtól? Nem tudom. Szerencsére elmúlt pár óra alatt.

    Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a barátnőmnél, aki szintén kipróbálta, látható volt valamicske változás. Ha tartósabban használják, még az is lehet, hogy segít valamicskét. De erősen kétlem, hogy a drasztikusabb ránctalanító beavatkozásokat, illetve a jó minőségű arckrémek tartós alkalmazását feleslegessé teszi. Bár ez utóbbit nem is állította az ügynök srác, csak éppen a saját termékeiket - ami passzol a kézikészülékhez - ajánlotta alkalmazni.

    Szerintem ezt is úgy kell kezelni, mint minden más egyebet: Van, akinél bejön, van, akinél nem. Nem csodaszer. Mert sajna olyanok nincsenek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_739516
    Torolt_felhasznalo_739516
    2006. május 21. 23:0721.

    Nagy töménységü,abszolut biokörülmények között termesztett aloe alapu termékeket  és egyéb termékeket  forgalmazok, ezek sokkal olcsóbbak, mint 100 ezer Ft, de nem olcsók!

    Van ital, arcmaszkok, krémek, olaj és még kapszula is! 

    Ha érdekel valakit,irjon.

     

    előzmény:
    @ndre@ (1)
    2006-05-14  14:24
  21. 2006. május 24. 15:1922.

    Szia Sem. "köszönöm" ... te biztos jobban tudod!

    Miért van az, hogy sehol semmit nem lehet anélkül kérdezni, megbeszélni, hogy ne ugranának az embernek. mindenki ajánlgat mindenkinek mindenfélét. nekem ez újdonság, gondoltam kevesen ismerik, és nekem bejött ... ennyi.

    Én szinte soha nem jutok el kozmetikushoz, jóformán csak akkor szánom rá magam, amikor már mitteszereket kell kinyomkodtatni, ezért talán az fogott meg benne legjobban, hogy magamnak elintézem rövid idő alatt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_934428
    Torolt_felhasznalo_934428
    2007. január 24. 15:4623.
    Sziasztok.Olvastam a hozzászólásotokat az arcvasaló gépről.Nekem is van ilyen galván gépem és rendszeresen használom is.Hiddjétek el nagyon látványos az eredmény!!!!!!!!!Már egyszeri használat is éveket fiatalít az arcon.Már magában az ampullával használva is.Ha pedig még a termékeket is haszáljátok hozzá pl/feszesítő maszk,szem alatti korrektort,ami azonnal kisimítja a szem körüli ráncokat/ha nem látom én sem hiszem el Én már meg is rendeltem.Akkor fokozatosabb a hatás!Testet is lehet kezelni a géppel.egy speciális gél segítségével.Rögtön pár centitől meg lehet szabadulni.Szóval nekem nagyon bejött....és másnak is be fog.Tudok segíteni egyébb információkkal is.Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon nyugodtan a fiona25&freemail.hu email címre.Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. március 1. 16:1024.
    Javaslom, hogy minden kozmetikai beavatkozás előtt ALAPOSAN tájékozódj a lehetőségekről.  Sajnos nincs jó magyar fórum ilyen témában, de ha tudsz angolul, a www.yestheyrefake.net oldalon felbecsülhetetlen értékű infókat találsz első kézből.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top