Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madonnának ideje lenne felöltöznie

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 8. 17:39
Madonna még mindig görcsösen ragaszkodik a fiatal díva szerepköréhez, és kínnal megmunkált izmait nem győzi mutogatni. Pedig a fotók alapján tényleg ideje lenne felöltöznie

Nők Lapja Café: Madonna tetoválással is egyre rosszabbul néz ki
  1. 2012. szeptember 9. 08:2026.

    Hat en megmutattam a ferjemnek csak annyit mondott "jezusom de undorito, biztos hogy ez no?"

     

    en is igy gondolom.

     

    Egyebkent igen ennel meg a kisse lottyed NOI TEST is jobb.

     

    Az ui. no. Ez meg nem is latszik annak.

    előzmény:
    gezemici (9)
    2012-09-08  19:57
  2. 2012. szeptember 9. 08:2427.

    A zenejet se szereti mindenki. De eleg sok enekes van aki szinpadon all de nem felmeztelenul es nem ilyen ronda inas a teste.

     

    A Cher pl. sokkal jobban nez ki pedig o se fiatal. igen tudom hogy millio plasztikai mutetje volt de legalabb nonek latszik nem pedig ferfiutanzatnak.

     

    Es o sem nagykabatban all a szinpadon.

    előzmény:
    gezemici (17)
    2012-09-08  21:35
  3. 2012. szeptember 9. 08:3828.

    Zsír, (ami egyébként idézőjelben volt), vagy hús, lehet lovagolni a szavakon. Egy másik topikban nem olyan régen azon tépték egymást, hogy egy nő testén 30 %-nak kéne lennie a testzsírnak. 

     

    Nekem mindegy, hogy Madonnán meg van vagy 10 %, vagy még annyi sem. Nekem nem néz ki jól. Attól, hogy tehetséges táncosnak/énekesnek tartják sokan,  még tök gáz ahogy kinéz. Szerintem.

     

    Az meg hogy mennyi lemezt adott el, az ügy szempontjából lényegtelen. Akkor biztosan nagyon tehetségesnek tartod a Sugababest, mert ők is eladtak 14 millió lemezt, a Spice Girls meg űber tehetséges, mert ők meg 65 milliót adtak el. 

     

    Tina-mama lehet, hogy nem tud táncolni, de akkor is végigmozogj(t)a a koncertjeit. És még 70 évesen is százszor gusztsosabban néz ki. És nem azért mert barna.

     

    JLO-t kiröhögik, mert megint férjhez akar menni? Ennek mi köze ahhoz,  hogy kerek-e a segge vagy nem? 

     

    Annyira bírom, hogy egyik helyen ölni tudnának, mert valaki azt mondja, nem kell a  kövérség, a másikon meg azért, mert nem kell az aszalt test.

     

    De tőlem imádjátok, rajongjatok érte, szívetek joga. Nekem meg jogom van az ellenkezőjéhez.  

     

     

     

     

     

    Így kell kinéznie egy nőnek, még ha showwoman is...? 

     

    Na, de én itt befejezem, mert nem akarok senkit meggyőzni, hogy kicsit hízlalja fel már Madonnát. Nem terveztem, hogy ennyiszer hozzászólok, csak szinte mindenki intézett hozzám pár szót, gondoltam válaszolok. 

    Nektek így tetszik, hát nézzétek.   

    előzmény:
    kysslina (24)
    2012-09-09  00:05
  4. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. szeptember 9. 08:3829.

    Amarynda, ti is nagyon szerettek "undorítózni". Szerintem meg ez az.

     

    előzmény:
    Amarynda (26)
    2012-09-09  08:20
  5. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. szeptember 9. 08:4230.

    Minek ennyi érzelmet és indulatot belevinni egy ilyen témába?

    Mindenkinek szíve joga akárhogy kinézni, és szíve joga más ízlésének lenni.

    Nekem aztán tökmindegy, valaki inas-e vagy kerekded. Senkit nem undorítóznék le ezért. A bunkón megfogalmazott véleményért sokkal inkább.

    Szóval: kell ennyi energia erre?

     

    A változatosság gyönyörködtet! Kinek a pap, kinek a papné. És még hasonlókat:-)))

     

    Nem mindegy, zsír vagy hús. A hús izom, és Madonnán az bőven van. 

    előzmény:
    mammer (28)
    2012-09-09  08:38
  6. 2012. szeptember 9. 08:5131.

    ha valakinek joga van undoritoan kinezni akkor nekem miert nincs jogom ezt igy kimondani?

     

    Nem logikus.

     

    neki joga van ugy kinezve mutogatni magat akkor masnak a velemeny nyilvanitashoz van joga.

    Miert kellene mast mondanom ha ezt gondolom?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (29)
    2012-09-09  08:38
  7. 2012. szeptember 9. 08:5232.

    Neked meg jogod van ahhoz hogy ezt gondold amit. Engem nem bant.

    Teged igen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (29)
    2012-09-09  08:38
  8. 2012. szeptember 9. 08:5233.
    Ezt biztosan nekem akartad? Érzelem, indulat? Tőlem? Engem sajnáltak le itt már többen, mert nem tetszik Madonna teste (sem). ndorítónak hol neveztem????? Bunkó is voltam? Hol? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (30)
    2012-09-09  08:42
  9. 2012. szeptember 9. 09:4134.

    Tudod mi a bajom? Hogy olyan emberek kritizálják, akik még sosem láttak tőle koncertet. 

    Amit ez a nő a színpadon művel, azt ilyen testtel lehet végigcsinálni. Vékony, szálkás, izmos. Az, hogy eres a keze, egyrészt lehet adottság, a kor, vagy az edzőterem műve. De ezért valakit leszólni, hát...  

     

    De komolyan, nem lehetne már végre leszokni a mások külsejének kritizálásáról? Olyan, amilyen. 

    előzmény:
    Amarynda (25)
    2012-09-09  08:18
  10. 2012. szeptember 9. 09:4435.

    Ne feledd, Cher nem sokat mozgott, táncolt a színapődon. Főképp csak állt és énekelt, ahhoz meg elég a plasztikai sebészet csodája. 

     

     

    Érdekes, mert ezeket az embereket a zenéikért szeretem. Marhára nem érdekel, hogy fehér, vagy félszemű, sovány, kopasz, vagy szoláriumos. 

     

    Tehetségesek és jól énekelnek. 

    előzmény:
    Amarynda (27)
    2012-09-09  08:24
  11. 2012. szeptember 9. 10:0636.

    nem igazan az a baj vele hogy igy nez ki hanem az hogy ezt felmeztelenul teszi kozszemlere.

    Annyi klassz felleporuhat csinalnanak neki amiben nem jonne elo ez a gusztustalanul izmostest meg a vastag erek rajta mindenutt, es akkor nem lenne ilyen visszataszito.

     

    nekem nem tetszik amit csinal a szinpadon sem mert tulzottan eroltetettnek tunik. A zeneje sem az en vilagom.

     

    Aki a reflektorfenyben el azt kritizalja a vilag . Ez igy van igy volt es igy is marad. Olyan meg sosem lesz hogy mindenki elfogad mindent es mindenkit ugy ahogy van, de erre nincs is szukseg.

     

    ha en kimegyek a strandra bikiniben es karfiolos a fenekem roggyant elefantcombjaim vannak , log rajtam a haj akkor megadtam az eselyt arra hogy kirohogjenek es megkritizaljanak. Ha ezt nem akarom akkor szerenyebb furdoruhat veszek fel , nem bikinit. Enyem a valasztasi lehetoseg amelyiket valasztom annak viselem a kovetkezmenyet. Ha valamit megmutatunk a vilagnak akkor megadjuk nekik a kritika lehetoseget es jogat is.

    előzmény:
    gezemici (34)
    2012-09-09  09:41
  12. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. szeptember 9. 10:1837.
    Vedd ki belőle, ami neked szólt, a többit meg hagyd ott:-)
    előzmény:
    mammer (33)
    2012-09-09  08:52
  13. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. szeptember 9. 10:2138.

    Hát kritizálj, undorítózz, akit akarsz, ha ez neked kell a lelki békédhez (bár szerintem híján vagy annak kicsit, különben nem tennéd).

    Engem nem érdekel, ki hogy néz ki, leszámítva, ha az orromba nyomják valamelyik tényleg undorító testrészüket.

    Ilyen messziről aztán senki külseje nem érdekel.

     

    Nem a kritika, a vélemény zavar, hanem a hangnem. De ezt nagyon jól tudod. 

    előzmény:
    Amarynda (36)
    2012-09-09  10:06
  14. 2012. szeptember 9. 11:0539.

    "Madonnát mindenesetre biztosan nem ismernénk fel erről a fotóról, ha nem tudnánk, hogy bizony ő az."

     

    Hát igen. Szerintem senki nem ismeri fel hátulról.  

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-08  17:39
  15. 2012. szeptember 9. 11:2940.
    Madonnáról nekem az a benyomásom, hogy mentálisan nincs rendben. Az oké, hogy még mindig a topon akar maradni a szakmájában, de egy bizonyos koron túl az állandó magamutogatás már visszatetsző. Medveczky Ilona is inkább szánalmas és röhejes, mint elismerésre méltó. Spater Erzsébet is 80 évesen még bikiniben pózolt, gusztustalan volt nagyon. Általában azok viselkednek így, akik mellett nincs egy pasi, férj, társ, akiktől megkapnák a figyelmet és lelki feltöltődést, ezért a külvilágtól "követelik" a dicsérő szavakat. A Madonna rajongók persze odáig vannak meg vissza, meg a sok transzvesztita, akiknek ő a példaképük, de az átlagember számára ez már akkor is csak kezd erőltetett és szánalmas lenni. Madonna is hiába edzi szét az agyát, nem hiszem, hogy az átlag pasinak ez kívánatos lenne.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-09-08  17:39
  16. 2012. szeptember 9. 11:3541.

    Figyelj, ennek semmi koze az en lelki bekemhez.

    Hogyan mondjam azt maskeppen ami szamomra viszolyogtato gusztustalan, hanyingerkelto?

     

    Ezek a jelzok jobbak az undoritonal?

    Mert akkor majd ezt fogom alkalmazni.

     

    Az hogy ronda nalam ettol sokkal kevesebb mint ez a kep volt.

    A kep nekem gusztustalan volt, visszataszito.

     

    Ha valaki lat egy ronda latvanyt annak vannak fokozatai a magyar nyelvben amivel ki lehet fejezni hogy kb. mennyire talalja valaki a latvanyt szamara valamiert visszataszitonak. Az undorito egy jelzo ezek kozul.

    Kesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (38)
    2012-09-09  10:21
  17. 2012. szeptember 9. 11:3942.

    Engem se erdekel amig nem mutogatjak. De itt a cikk mutogatta a fotot tehat velemenyt lehetett rola mondani.

     

    Eszembe nem jutott volna a madonnaval foglalkozni ha a cikk nem jelenik meg a fotoval. Nyilvan azert tettek ide hogy akit erdekel megnezheti es velemenyt is mondhat rola.

     

    te nem igy latod?

     

    Egyebkent engem erdekel hogy az emberek hogy neznek ki. Es velemenyt is szoktam rola mondani ugyanugy ahogy a tobbi ember enrolam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (38)
    2012-09-09  10:21
  18. 2012. szeptember 9. 11:4043.
    nalad a pont.
    előzmény:
    girl27 (40)
    2012-09-09  11:29
  19. 2012. szeptember 9. 11:5344.
    Szerintem most nem a koncertje volt a téma, hanem az, hogy bizonyos kor felett már nem kéne mutogatniuk magukat, mert nem ezzel kellene kitűnniük, van elég szakmai tapasztalatuk, hátterük, ami bőven elég lenne nekik. Madonna sok mindent letett az asztalra, de ez a tinilányos viselkedése tényleg nem szimpi. Egyik nap néztük az egyik új videoklipjét a férjemmel, mikor a férjem megszólalt: " Mit képzel ez a Madonna magáról, hogy hány éves? " - azt hiszem, ezzel mindent el is mondott róla. Minden korszaknak megvan az ideje egy nő életében: szűz lány, szexi nő, felnőtt nő, anya, bölcs nő...stb. és ha valaki nem halad a saját korával mentálisan, az inkább csúnya, mint vonzó. Illusztrálom a dolgot egy fotóval...- ha a nagymama korú szexi nőnek hiszi magát, az eléggé undorító a többség számára. :D
    előzmény:
    gezemici (34)
    2012-09-09  09:41
  20. 2012. szeptember 9. 12:0545.

    Tudod most majd jonni fognak sokan azzal hogy joga van hozza hogy igy jarkaljon .

     

    neki joga van igy jarkalni nekunk meg jogunk van rola a negativ velemenyunket megfogalmazni.

     

    Gondolom ott ahol ez a no volt nem mentek oda hozza  (ez nem szokas) hogy kozoljek vele amit gondolnak, de ettol meg egymas kozott nyugodtan kibeszelhetik. Mert a velemenyukhoz meg nekik van joguk.

     

    csak sokan ezt nem akarjak megerteni.

     

    Mindenkinek joga van ugy kinezni ahogy akar. Es mindenkinek joga van errol velemenyt alkotni sot azt ki is mondani.

     

    Ui. a jogok oda vissza mukodnek.

     

    ps. tenyleg szornyen nez ki, reszemrol a  nagyon gusztustalan kategoria.

    előzmény:
    girl27 (44)
    2012-09-09  11:53
  21. 2012. szeptember 9. 12:1346.
    Igen, joga van, ezt senki sem vitatta, de akkor vállalja tisztességesen a negatív kritikákat is. Madonna rajongói meg fogadják el, hogy nem mindenkinek tetszik Madonna magamutogatása. A topik meg azért jött létre, hogy beszéljünk róla, nekünk meg jogunk van kinyilvánítani a nem tetszésünket. :D Egyébként meg én kifejezetten szerettem Madonnát a 90-es években, de azóta valahogy kinőttem, már egyáltalán nem tetszik sem a zenéje, sem a stílusa, sem azt, ahogyan a lányát neveli. (pl. fizet neki, hogy ne dohányozzon...) Az egész celebvilág nem tetszik nekem úgy ahogy van, mentálisan el vannak torzulva és csak remélni tudom, hogy a felnövő generációra odafigyelnek a szüleik lelkileg, hogy tudják mi a helyes értékrend.
    előzmény:
    Amarynda (45)
    2012-09-09  12:05
  22. 2012. szeptember 9. 12:2447.

    Sajnállak, mert ezzel a negatív hozzáállással nem nekem rossz, hanem neked. 

     

    A strandon egymás bámulása meg nagyon sok országban nem szokás. Itthon nagyon sokáig tapasztaltam, hogy megnézik, kritizálják az embert, ha egy kicsit is eltér az átlagtól.

    Aztán külföldi nyaralásaim során láttam, hogy mindenki magával van elfoglalva és nem a másik bámulásával.

    Jó, a nagyon szép lányokat azért ott is megcsodálják:)) 

    előzmény:
    girl27 (44)
    2012-09-09  11:53
  23. 2012. szeptember 9. 12:2748.

    Olvastam valahol tőled egy tök jó hozzászólást. Ja tudom, a házasság és házimunkásban.

    Leírtad, hogy ezek lényegtelen dolgok, nem kell erre rágörcsölni, sokkal érdekesebb, fontosabb dolgok vannak az életben, mint, hogy mikor van elmosogatva és, hogy ki csinálja meg. 

     

    Erre egy ilyen vacak kis témára, mint egy nő külseje és ruhamennyisége közti összefüggésre meg annyi időt fordítasz, hogy meglepő:))

     

     

    előzmény:
    Amarynda (45)
    2012-09-09  12:05
  24. 2012. szeptember 9. 12:3549.

Címlap

top