Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretői viszonyt befejezn

sunnygirli
Létrehozva: 2012. június 19. 00:04

Kedves Mindenki, aki már járt hasonló cipőben, kérlek segítsetek!

 

Tanács, tipp, segítség kéne azoktól akik voltak már szeretői státuszban, és sikerült kilépniük belőle.  Szívesen vennék olyan könyvajánlást is, ami segít ebben.Tudom van már szeretős topik, de én nem a pro és kontrára vagyok kíváncsi, és nem azt szeretném fejtegetni, hogy miért lépnek félre az emberek. 

Én egyszerűen tanácsot kérnék arra, hogy hogyan fejezzem be.

 

Próbáltam, de nem ment. Legutóbb 2 hónapig nem kerestem, majd egyszercsak felhívtam, és találkoztunk, és hát a vonzalom nem enyhült... Így újra megtörtént.

 

Találnék mást helyette, volt is időszak, amikor mással voltam. De most nem találok. Nincs olyan az életemben, aki felcsigázna (pedig sokan udvarolnak), így mindig visszatáncolok hozzá. De nem értem miért? 

Miért van az, hogy az ember nem úgy cselekszik, ahogy az esze diktálja? Ezerszer végiggondoltam, hogy mit szeretnék tőle. Az elején szerettem volna szeretőből barátnő lenni. Akkor még hittem azt is, hogy esetleg elhagyja. De nem tette. Pedig minden érv mellettem szólt. Persze szörnyű ez a hasonlítgatás, de szerintem jobb vagyok, mint a felesége. Mármint kinézetre (hiszen belsőleg nem ismerem), illetve úgy vettem észre a férfin, hogy szíve szerint engem választana. Csak egy béna pöcsfej, aki járt utat a járatlanra nem mert lecserélni. Pedig nincs gyerek, nincs közös ház, és még szerintem fiatalok vagyunk.

Ő soha nem ígért semmit nekem. Barátok voltunk, azokkal a bizonyos extrákkal... 

 

De ez a téma teljesen felőröl. Folyton azon kattog az agyam, hogy hogy tudta ezeket a dolgokat megtenni, miért ilyen aljas egy ember a feleségével szemben. Szívem szerint kiborítanám a bilit, elmondanék mindent a feleségének. Mert ez a férfi nem érdemli meg őt. 

Én szenvedek, holott a férfinek kéne a bűntudattól. Az én agyam kattog, ő meg élvezi az életet két nővel. Mind a kettőnket palira vesz.

Az agyam tudja, hogy be kell fejeznem, de oly nehéz. És a hónapok múlnak, csak múlnak. Magamban megbeszélem, hogy ő a hibás, mert ő lép félre, és neki kellett volna lépnie, vagy válnia, vagy velem megszakítani a kapcsolatot, de nem tette.

Persze, hogy nem, mert ez így kényelmes neki. 

1,5 éve nyújtjuk ezt a rétestésztát... Valakivel diskurálnom kell a témáról, valakivel, aki már átélte ugyanezt. Valaki aki megadja nekem a lökést a továbblépéshez. Elsősorban olyanok tanácsát várom, akik szeretők voltak, és nem a megcsalt feleségek.

Az erkölcscsőszöket pedig szépen kérem, hogy ne álljanak neki kioktatni, hogy én mint szerető vajon milyen ember lehetek, stb, mert amíg az ember egyszer bele nem lép egy ilyen pocsolyába, addig nem tudhatja. 2 éve magam sem gondoltam volna, hogy pont én leszek egyszer egy ilyen helyzetben. Maga voltam a megcsalás legnagyobb ellenzője. De most mégis ebben a cipőben járok, melyből ki szeretnék lépni, és segítséget kérek, nem pedig mocskolódást.

 

Köszönöm!

 

  1. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2012. június 19. 11:4351.

    Én nem hibáztatnám a szülőket ebben az esetben. Talán nem is tudják, hogy a lányuk valakinek a szeretője.

     

    Ez nem nevelési hiba.!

    idézet:
    andrea555 (48)
    2012-06-19 11:35:25
    Akit megneveltek, nincs szeretője, nem tör be, nem simlizik, nem hazudik és stb...
    előzmény:
    andrea555 (48)
    2012-06-19  11:35
  2. 2012. június 19. 11:4552.
    és nem ír olyan ......  (nem minősítem)  hsz-kat az nlc-re,  amilyeneket te szoktál   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483454 (51)
    2012-06-19  11:43
  3. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2012. június 19. 11:5153.
    és nem ír olyan ......  (nem minősítem)  hsz-kat az nlc-re,  amilyeneket te szoktál   
    idézet:
    TiaMaria (52)
    2012-06-19 11:45:33
    Az általatok nem bunkó mentalitással, nézzétek meg hova jutottatok.
    Idegen test Európa közepén.
    JA DE tudom, a többiek a bunkók.
    előzmény:
    TiaMaria (52)
    2012-06-19  11:45
  4. Torolt_felhasznalo_878315
    Torolt_felhasznalo_878315
    2012. június 19. 11:5254.

    ..... amikor mással voltam. De most nem találok. Nincs olyan az életemben, aki felcsigázna (pedig sokan udvarolnak), így mindig visszatáncolok hozzá. De nem értem miért? 

     

    jatszma fuggoviszony  amiben meg tetszelegsz is .

    ha nem ez lenne kerdezes tanacs nelkul siman kilepnel es megoldanad sajat magan problemadat  

    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  5. 2012. június 19. 11:5255.

    te honnan tudod hogy ÉN  és a többiek (egy nick mögött)  

    kik vagyunk és hova jutottunk   ?     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483454 (53)
    2012-06-19  11:51
  6. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2012. június 19. 12:0356.
    Írásod és az ami mellé állsz, világosan mutat mindent.
    előzmény:
    TiaMaria (55)
    2012-06-19  11:52
  7. 2012. június 19. 12:1157.

    nyilván a 19.-t nem olvastad

     

     

     

     

     

    "Írásod és az ami mellé állsz, világosan mutat RÓLAD mindent."   

     

    Milyen igaz  :D   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483454 (56)
    2012-06-19  12:03
  8. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2012. június 19. 12:1758.

    nyilván a 19.-t nem olvastad

     

     

     

     

     

    "Írásod és az ami mellé állsz, világosan mutat RÓLAD mindent."   

     

    Milyen igaz  :D   

    idézet:
    TiaMaria (57)
    2012-06-19 12:11:59
    HA a basztad el kipontozva írod, akkor már nem bunkó fogalmazás ugye?
    De bezzeg az én írásom az, ami nyomdafestéket is bírja.
    előzmény:
    TiaMaria (57)
    2012-06-19  12:11
  9. 2012. június 19. 12:1859.
    nem vitatkozom 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483454 (58)
    2012-06-19  12:17
  10. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2012. június 19. 12:2160.
    nem vitatkozom 
    idézet:
    TiaMaria (59)
    2012-06-19 12:18:03
    Eddig se kellett volna, mert az írás megmarad...
    előzmény:
    TiaMaria (59)
    2012-06-19  12:18
  11. 2012. június 19. 12:3561.

    Baromi nehéz lesz, keménynek kell lenned magaddal szemben. Három évig voltam szeretője egy tizenöt évvel idősebb pasinak. Egy kerek évig kerülgetett, de bátorsága az nem volt az első lépéshez. Na én összeszedtem az enyémet, és megkérdeztem tőle ugyan mit akar. Így kezdődött. Sokat jártunk ide-oda, közös nyaralások stb, de mindezt úgy, hogy véletlenül se tudja meg senki. Se az ismerősei, se a kollégái, se a gyerekeim, se a családom. Teljes titoktartás. Más kérdés, hogy a nagylányom kitalálta kiről is van szó, de nem beszélt róla. rettenetes érzés volt megosztottan élni, bár a gyerekektől nem vettem el időt, mert akkor taliztunk mindíg, mikor az apjuknál voltak. Hetente többször is láttuk egymást, titkos jeleket küldtünk egymásnak, élveztük a játékot. Aztán én többet akartam, mindíg együtt lenni. Válasz: fél, ha engem választ elveszti a fia támogatását, beteges a felesége, mit szól a család, mit szólnak a szomszédok.....De nagyon szeretett. Ritkultak a találkozások az elfoglaltságaink miatt, és emeletebb hangon beszéltünk egymással. Mondtam neki, hogy ez így nekem nem jó, döntenie kell mit választ. Válasz: apró öröm az életében a kis kert és dolgozószoba , ami csak az övé. Azt mondtam neki, hogy élj boldogul a kertedben és a dolgozószobádban. Megfordultam és eljöttem, pedig legszívesebben a karjaiba vetettem volna magam. De nem lehetett, ha akkor úgy gondolta, nem igen váltouik az álláspontja. Az idő megy, nekem társ kell, aki velem van, nem aki mellettem. Szép volt az az idő, nem bántam meg, de le kellet zárni. Az élet pikantériája, hogy most egy hasonló helyzetben szenvedek.   

    Szóval: Legyél határozott, kemény. Döntsd el a fejedben, és valósítsd meg.

    Esetleg annyiban megkönnyítheted a magad számára a dolgot, hogy megkérdezed a fickót: Elválsz fiam, vagy maradsz, de akkor többet nem látjuk egymást?

    Jobbat pillanatnyilag nem tudok.

    Tartsál ki!!!!

    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  12. 2012. június 19. 13:0462.
    örülök, hogy egyetértünk:-))))
    előzmény:
    BBÉVI (15)
    2012-06-19  08:26
  13. 2012. június 19. 13:1263.

    Hello  csibimanó és unka!

    Azért az egész jó, hogy hasonló a gondolkodásmódotok, az enyémmel...Vagy csak én látom így?

     Azért én kíváncsi lennék, hol van a tpoik indítója, hogy valami visszajelzést adjon, hogy él,mennyire tudja feldolgozás alá helyezni a hozzászólásokat...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  14. 2012. június 19. 13:3364.
    Igen, Kamélea szerintem is jó:) Hasonló cípőben járunk, vagy nálad már múlt idő(?) és hasonló módon "józanul", amennyire lehet, próbáljuk ezt kezelni, most épp úgy, hogy kibeszéljük. Nálam ez például már haladás, én ezt a távolítás jelének veszem a magam részéről. Tisztában vagyok azzal, hogy itt receptet nem kapok és nem is akarom megúszni az ezzel járó melót, de legalább látom, hogy más is éppen ugyanazon ügyködik, sokszor ez is mérhetetlen segítség. A gyerekszoba-számonkérőkkel biztos nem fogok leállni, az esetem előtt én is szigorúbban ítélkeztem erről, nem is a szeretőségről feltétlen, hanem a tehetlenkedésről, az agonizálásról, most meg épp a közepén vagyok, egyébként a baráti köröm őszinte döbbenetére - ennyit a jellemről és a személyiségről és a neveltetésről. Lehet, ha kevésbé érzékenyebb korszakomban kap el ez a láz, akkor ügyesebben, határozottabban oldom meg, most csak sodródom.
    A topikindító estefelé biztos visszanéz.
    előzmény:
    kamélea (63)
    2012-06-19  13:12
  15. 2012. június 19. 14:0365.

    Olvaslak benneteket és értem is meg nem is. Biztos, hogy nem könnyű annak se aki bele szeret egy nős férfiba. De hát akkor is nős.

    Mindig lesz egy harmadik aki beléphet valakiknek az életébe. Minden kapcsolat és házasság elfárad egyszer, minden szerelem elmúlik egy napon. Maradnak a hétköznapok és az együtt megélt emlékek.

     

    Ebbe belerondítani egy harmadiknak rendkívül önző dolog. A legkönnyebb elcsábítani egy olyan férfit aki kalandra éhes. Éhes ott a feleség is, na de hát akkor se kezdjük el lebontogatni az életünket, avagy szét rombolni egy házasságot.

    A szerető csak egy szerető, pillanatnyilag érdekesebb mint a megunt és fáradt házasság. Persze, hogy az hiszen ismeretlen, izgalmasabb, de üresebb is. 

     

    A régi öregek együtt maradtak, na akkor is voltak kapható nők és a feleségek akkor is tudták, na de hát félre néztek, mert a család az első, és egy románc nem ér annyit. Ma már fene önérzetesek lettünk és na ne hogy már engem megcsaljanak és mit képzel az a feleség is magáról! Mit képzelne? 

     

    Ő sem úgy indult hogy majd jól megcsalják, fáj is neki rendesen, és??? Ha a férfi együtt marad a feleségével akkor mekkora lúzer?

     

    Szerintem meg helyesen döntött. Ha valami elromlik azt nem kell kidobani, hanem meg kell javítani.

     

    Ha egy házasságnak igazán vége az ne egy új nő miatt legyen. 

     

    A feleségek is nők és vannak érzéseik. Nem a feleségek vannak az út rossz oldalán, azért ezt tisztázzuk.

    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  16. 2012. június 19. 15:2066.

    Tudod alapvető igazság az, hogy egy nőt pontosan annyira értékel egy férfi amennyire a nő értékeli önmagát.

     

    Szerető vagy és így is kezel.

     

    Alárendelt szereped van ebben a kapcsolatban, elfogadtad az ő szabályait.  

    Ő kiveszi amire szüksége van a kapcsolatotikból és kész.

     

     

     

    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  17. Torolt_felhasznalo_685771
    Torolt_felhasznalo_685771
    2012. június 19. 20:5967.
    Don't feed the troll!
    előzmény:
    TiaMaria (59)
    2012-06-19  12:18
  18. 2012. június 19. 21:2968.
    Nézz Star Treket és tanulj a vulkániaktól meditációt és érzelemmentességet.
    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  19. Torolt_felhasznalo_383878
    Torolt_felhasznalo_383878
    2012. június 19. 21:4569.
    előzmény:
    Babrada (68)
    2012-06-19  21:29
  20. Torolt_felhasznalo_451126
    Torolt_felhasznalo_451126
    2012. június 19. 22:1170.
    Ha két hónapot kibírtál nélküle, akkor szerintem nem ő hiányzik, hanem magányos vagy. Foglald el Magad és végy erőt magadon. Ha két hónapig meg tudtad tenni, végleg menni fog.
    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  21. 2012. június 20. 08:2471.

    Hiába diktálja az eszed,hogy mi lenne a helyes!Amíg a szíved erősebb az eszednél,nem tudsz kilépni!De el jön az idő remélhetőleg hamarosan amikor ez a dolog megfordul!

    Nézd a "kapcsolatotok" és a pasi rossz oldalát.Ez meggyorsítja az elhatározásodat!!! Remélhetőleg!

     

    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  22. 2012. június 20. 09:2872.

    Szia ,

     

    En voltam a helyzetedben mikor fiatalabb voltam.

     

    Vedd elo magad es ulj le magaddal megbeszelni ezt a helyzetet.

     

    Ez a ferfi nem szeret teged elegge , Te szep vagy, fiatal vagy es ertekes vagy !!! Igy lassan a harmincas eveim kozepen soha nem menek bele egy ilyen felallasba mert megtanultam ,hogy nem eri meg hogy lealacsonyitsam magam.

     

    Minden no megerdemli, hogy udvaroljanak neki , hogy o legyen az elso es ne masodhegedus legyen.

     

    En nagyon sokaig onertekelessel kuzdottem mert sajnos ezt hoztam otthonrol,hogy nem vagyok eleg jo es ezert elegedtem meg azzl a szituacioval.

     

    DE , mara megtanultam ,hogy igenis vannak jo tulajdonsagaim, engem is lehet szeretni onmagamert es nem csak szexre. Mert ha jol belegondolsz erre hasznal ez a ferfi. Ha gyerek sincs a hazassagaban vajon miert nem lep ? Mert meg mindig szereti a feleseget vagy mert gyava ?

     

    Mindket esetben gondold at, te szeretnel ilyen part magadnak ?

     

    Az eleted parjat TE valasztod es van valasztasi lehetoseged ! Mert inkabb legyen egyedul egy darabig es epitsd fel onmagad.

     

    Azota en ferjhez mentem es osszesem lehet hasonlitani a dolgot. Igy visszagondolva megalazo volt. Most en vagyok az elso es egyutt tervezzuk az eletunket. Persze itt is vannak bokkenok de hol nincsennek, de tudom barmi tortenik emelt fovel , becsulettel tudom befejezni es nem bujdosva , lopva par orat egy olyan emberrel aki nem is szeret igazan.

     

    Sok sikert ! Eros vagy ha te is akarod !

    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  23. Torolt_felhasznalo_164163
    Torolt_felhasznalo_164163
    2012. június 20. 18:3373.

    Szia,

    át tudom érezni a helyzetedet, voltam hasonlóban, annyi különbséggel, hogy nem egészen 2 hónapja lezártam az én szeretői viszonyomat - ezúttal végleg.

    Mi kétszer kezdtük el, pár hónapos szünetekkel, mindig megkeresett, és ha jól sejtem, most sem bírja könnyen, hogy tojok a fejére és beszüntettem minden kommunikációt. Az én szerencsém az volt, hogy egy idő után elkezdett bunkón viselkedni, amit én viszont egyáltalán nem toleráltam, és kiadtam az útját. Ha találkozunk még (előfordulhat, bár nem kettesben) a vibrálás meg a közös titok ott lesz a levegőben, ezt tudom, meg hát tapasztaltam is. A vonzódás a nem múlt el egyikünk részéről sem, de (!) ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy a vágyakat ki is kell élni. Nem kell. Ilyen egyszerű ez.

    És hidd el nekem, te is túlleszel rajta hamar. Nekem ezt a pasit 2, azaz kettő nap alatt sikerült gondolatban lerázni magamról. Egy másikat, akit szerettem, viszont sokkal rövidebb ideig ismerhettem csak, a mai napig nem sikerült egészen elfelejtenem. A különbség, hogy neki nem csak a szeretője voltam.  

    Mérlegelned neked kell, de az, hogy az igény megjelent arra, hogy befejezd, azt jelzi, hogy neked ez így nem jó. És mivel a vágyott irányba (feleség elhagyása) a kapcsolatotok nem fog mozdulni, csak egy út van nyitva... 

    előzmény:
    sunnygirli (1)
    2012-06-19  00:04
  24. 2012. június 20. 19:2574.

    Sziasztok!!

     

    Nagyon köszönöm a kedves hozzászólásokat! Segítetek vele nagyon! Jól esik hallani, hogy nem én vagyok egyedül ilyen hülye, más is csinált butaságokat, és hogy van kiút belőle.

    Tudom, hogy fejben dől el minden, tudom. Így volt ez az elmúlt 2 hónapan is. Nem kerestem, írtam neki egy sms-t hogy hagyjon békén, majd kitöröltem a telefonszámát is. 

    De persze, hogy ő ettől függetlenül irogatott... Én közben éltem az életem, ismerkedtem, stb. De aztán egyszercsak jött egy gyenge pillanat, és gondoltam, ha már egyszer újra megvan a száma, felhívom, mert kiváncsi vagyok mi van vele. Hát lehet, hogy kár volt...

     Azt hiszem az is vonz engem is az egészben, hogy tiltott zónában mozgunk, itt ez a hihetetlen vonzalom, és izgalmas egy titkos kapcsolat, amiről ugye elvileg senki nem tud. Amíg a gondolatokat és az érzelmeket ki tudod kapcsolni, addig nincs is gond vele. 

     

    Többszöri szakításon vagyunk túl. Az első az volt, amikor ultimátumot kapott, (talán pár hetet) hogy szakítson a feleséggel. Szenvedtünk mind a ketten, nehéz időszak volt, mert éreztünk egymást iránt valamit, de végül elém állt, és elmondta, hogy nem teszi meg. Ekkor egy ideig nem találkoztunk. De aztán ahogy múlt az idő, valahogy mindig összegabalyodtunk. Én meg elfogadtam, hogy csak "szórakozunk", arra jó lesz nekem is. És ezt működött is. Nem éreztem hogy kihasználna, hiszen mind a ketten azt kaptuk, amit akartunk. Akkor már nem akartam többet tőle.

    Az eszem mai napig tudja, hogy kapcsolatban nem működne köztünk a dolog, nem ilyen társra vágyom, nem vele akarnék élni, csak egyszerűen mégis foglalkoztat a téma, hogy miért tette/ teszi ezt, és közben meg ugye küzdök a vonzalommal is.

    Talán az a baj, hogy nem találkoztam más férfivel, mert akkor sokkal hamarabb túl tudnék lépni.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_164163 (73)
    2012-06-20  18:33

Címlap

top