Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Méregtelenítő lábfürdő

Torolt_felhasznalo_137140
Torolt_felhasznalo_137140
Létrehozva: 2007. november 18. 12:35
Sziasztok!

Ti mennyire hisztek az áramba dugható, méregtelenítő lábfürdő hatásában? Tényleg a szervezetből kijövő méreganyagoktól színeződik el a víz? Én most csináltam meg, nekem világosbarna lett, enyhén habosan.
Tapasztalatok?

Kíváncsian várom!
  1. Torolt_felhasznalo_544624
    Torolt_felhasznalo_544624
    2007. december 7. 23:28123.
    Lehet,hogy néztél pár topikot de olvasni biztos nem olvastad, ezek szerint.

    Leírtam az elébb,hogy ha mindenáron hiszel a parasztvakításban vedd meg pontosan ugyanazt a Kínai sz@rt szállítással együtt sem kerül 25 ezer forintba.

    Hangsúlyozom, ugyanaz.
    Nem, olyan vagy hasonló, hanem ugyanaz.


    Persze ha van pénzed felesleges akkor vedd meg ugyanazt 4x áron.

    Én balek úgy gondoltam ezzel legalább segítek egy kicsit.
    előzmény:
    Erzsó80 (113)
    2007-12-07  22:44
  2. 2007. december 7. 23:25122.
    Ő olvasva =Őt olvasva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. december 7. 23:23121.

    Meg kell hagyni tud a kislány  Ő olvasva gyakorta én is felvisítok és csak néznek a körülöttem lévők,

    hogy mi bajom van    

    előzmény:
    kékeszöld (119)
    2007-12-07  23:18
  4. 2007. december 7. 23:21120.
    Helyesbítés!
    Nacional Geographic!
    előzmény:
    csutak51 (116)
    2007-12-07  23:15
  5. 2007. december 7. 23:18119.
    Nagyon jóóóó!  
    előzmény:
    dorka68 (115)
    2007-12-07  23:12
  6. 2007. december 7. 23:18118.
    Add ide inkább nekem azt a pár tízezer ft-ot, és úgy tanulj a saját károdból. Úgy legalább egyvalaki jól jár...    
    előzmény:
    Erzsó80 (113)
    2007-12-07  22:44
  7. 2007. december 7. 23:17117.

    Ha már elmondta a véleményét rólunk "hiszékenyekről" 2 helyen ne sorolja már fel minden hol, tartsa meg magának. Hogy mi is tanulhassunk a saját kárunkon. -re

    Tudod  ez olyan mint a vallás és a tudomány vitája.

    A lényeg nem  a vita, hanem az, hogy igaz vagy sem. 

    előzmény:
    Erzsó80 (113)
    2007-12-07  22:44
  8. 2007. december 7. 23:15116.
    Nem értelek....

    Ha többen is, többször, segítő szándékkal leírják, hogy valami csak szemfényvesztés, ráadásul sok pénzért, s Te mindenképp be akarsz csapódni, hát hagyd figyelmen kívül!

    Épp az előbb láttam egy filmet a National Geografikon. Az emberi csodavárásról.
    Hinnéd, hogy a Lurdesbe zarándokoló többmillió emberből eddig csak 67 orvosilag bizonyított gyógyulás történt? Az orvos szerint ezek valószínűleg a zarándokút nélkül is meggyógyultak volna.

    De ha Te csodalavórt akarsz venni, hát ki gátol meg? Vegyél, és bízz benne, hogy Te is benne leszel a 67-ben!
    előzmény:
    Erzsó80 (113)
    2007-12-07  22:44
  9. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. december 7. 23:12115.

    A HVG-ben olvastam Csilla billentyuzeterol.  A labfordos villanygep cikk temajahoz szolt hozza:

    Otthon, az íróasztalon különböző tárgyak méregtelenítését ingyen elvégezhetjük a következőképpen: Állítsuk össze az áramkört, ami kb. 4,5V- 9V-os áramforrással működik. Innen két kis rézhuzalt vezessünk egy kis pohár vízbe, amibe előzőleg kb. 1 teáskanál sót tettünk. Nemsokára a víz halványan zöldülni kezd - bizonyára epebajos a huzal. Tehetünk az elektródákra még egy nagyobb rézdarabot, vasból készült gémkapcsot, alumínium ceruzahegyezőt. Tapasztalhatjuk a sárga, barna, végül a fekete elszíneződést, ami megmutatja, hogy melyik használati tárgyunk szenved vesebajban, melyiknek rossz a mája vagy a nyirokrendszere. Közben esetleg galvanizálódik is valamelyik. De mivel gyógyíthatók ezek a tárgyak?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. december 7. 23:08114.

    Ha a sajat karodon akarsz tanulni, ne nyiss topikot, ne kerdezz, ne olvass.
    Nem haragszom meg, ha nem olvasod a velemenyemet.
    De te se morogj, ha olyan velemnyeket talalsz egy nyilvanos topikon amivel nem ertesz egyet.

    En sem haborgok, hogy ujra meg ujra elojonnek ugyanazok a butasagok, pedig mar ki lett fejtve, hogy atveresrol van szo.

    Amig az atverok ujra probalkoznak, miert ne lehetne ujra leirni, azoknak, akik a regit nem olvastak, hogy ember, gondolkozz, tajekozodj, itt becsapnak, csak a penzedre utaznak. Atveres.

    Ha a sapogas helyett valaki leirna milyen mergeket mutattak ki a labfurdobol, hogy azok az aram hatasara kerultek oda, hogy ettol egeszegesebb lett a hasznalo, akkor nem lenne min vitazni.
    Persze valami ellenorzott es megbizhato forras kene.

    Ilyen forrasokban csak azt talalod, hogy hatastalan, megtevesztes, atveres.

    Termeszetesen ha akarsz vegyel egye gepet, sot akar kettot is. Nem veszem szemelyem elleni baratsagtalan cselekedetnek. Maganugyed.
    Ne bosszankodj.

    Azoknak irok,a kik tobb oldalrol is szeretnek tajekozodni, nem csak a reklamokat olvani es reklamok altal megtevesztett fogyasztok velemenyeret akarjak hallgatni.
    Ahhoz eleg a gyartoktol brosurat kerni.

    előzmény:
    Erzsó80 (113)
    2007-12-07  22:44
  11. 2007. december 7. 22:44113.

    Én is gondolkozom egy spa gépen ezért megnéztem egy pár topikot itt az nlc-en, de egy dolog nagyon bosszant. 

    Mindenki azért indítja a topikot hogy új véleményeket, tapasztalatokat ismerhessen meg. Akkor könyörgöm miért olvasom minden hol annak az 5-6 embernek a pocskondiázását. 

    Ha már elmondta a véleményét rólunk "hiszékenyekről" 2 helyen ne sorolja már fel minden hol, tartsa meg magának. Hogy mi is tanulhassunk a saját kárunkon. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137140 (1)
    2007-11-18  12:35
  12. Torolt_felhasznalo_544624
    Torolt_felhasznalo_544624
    2007. december 5. 00:40112.
    Megtalálható itt minden szar, ne adj ki érte vagyonokat a szemét gátlástalan balekvadászoknak.

    Vedd meg annyiért amennyit "ér"

    http://ozonechina.en.ec21.com/company_info.jsp

    With the life improving people are taking more and more attention on the environment and health. Like the food we eat, the water we drink and the air we breathe has a great impact on our health. Obviously, we have a concern that our survival depends on the availability of clean air and water, and the ocic series air/water purifiers will just satisfy you by reducing many pollutants, bacterias and virus etc.

    OEM collecting industrial Co., limited is dedicated to enhancing your life by providing with many environmental and healthy products, ranging from air purifiers (applied with ozone, ion, active carbon, UV and photocatalyst), ozone water purifiers, anion generators, ozone generators, ozone injections, air/water pumps, ion foot spa and ion/ozone counters to other consumer electronics with more quality and competitive prices.

    We are not only an supplier/exporter, with years of experience we have been always working to meet the customers' unique OEM/ODM requirements by our strong R&D teams and high efficiency manufactories.

    We are devoted to the goal that "anywhere, anytime, you can breathe fresh air and drink soft water"! We believe our products and service will center here and radiate the global!

    If you need any assistance or information related please feel free to contact us by email, we have professional staff to serve you at 24 hours
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544624 (111)
    2007-12-05  00:31
  13. Torolt_felhasznalo_544624
    Torolt_felhasznalo_544624
    2007. december 5. 00:31111.
    Szépen csomagolva 100 forintos menő alu bőrönd, meg minden.
    A balekok kényeztetésére.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544624 (110)
    2007-12-05  00:26
  14. Torolt_felhasznalo_544624
    Torolt_felhasznalo_544624
    2007. december 5. 00:26110.
    Ráismersz erre a kinai szarra????

    Address : FL 10th, Pengdu Plaza
    Nanhai Rd., Nanshan District,
    Shenzhen, 518054, PRC, Guangdong, 518054
    China
    Telephone : [86] (755) 26523951
    Fax : [86] (755) 26523915
    Web Site : http://www.oemcollect.com



    80 ezer forintért?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137140 (1)
    2007-11-18  12:35
  15. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. december 4. 22:58109.
    A labfurdoben vas (es nikkel) kolloidok kepzodnek, az adja a barna, zold vagy fekete szint, az aramerosseg es a szennyezesek fuggvenyeben, nem ezust.
    előzmény:
    eimrow (108)
    2007-12-04  22:06
  16. 2007. december 4. 22:06108.
    No mi van, csak nem ezüstkolloidot tetettél bele neki????  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788681 (106)
    2007-12-04  18:44
  17. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. december 4. 19:01107.

    Hat persze. Senki nem vitatja, hogy hasznal.

    De ugyanennyit hasznalt volna egy rendszeres langyos labfurdo meg egy saman varazstanca.
    Vagy az agykontroll, azt mondogatni egy kozonseges labfurdo kozben, hogy egyre jobban erzem magam...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788681 (106)
    2007-12-04  18:44
  18. Torolt_felhasznalo_788681
    Torolt_felhasznalo_788681
    2007. december 4. 18:44106.

    Sziasztok!

    Az én ismerőseimnek használt ez a "csodalavór" 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. november 20. 00:39105.

    Az egesz cikket egyban ajanlom minden erdeklodonek:

    http://hvg.hu/kkv/20071119_tudomanyos_labfu rdo.aspx

    (erdemes elmenteni, mert a regi cikkeket a HVG csak elofizetoknek adja ki kesobb)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544624 (104)
    2007-11-20  00:05
  20. Torolt_felhasznalo_544624
    Torolt_felhasznalo_544624
    2007. november 20. 00:05104.
    Befellegzett a parasztvakítós pénzlehúzásos szemétségnek.
    Aki ezek után vásárol, nyugodtan ki lehet jelenteni róla bármilyen negatív jelzőt.
    Sajnos Magyarországon a törvény nem szab gátat az ilyen szemét megtévesztő hazug cégeknek.
    Miért nem lehet egy tollvonással megtiltani az említett készülékek árusítását.
    Miért nem lehet az ilyen hazugságból gazdagodó cégek működését megszüntetni????
    Na jó, akkora fogyasztóvédelmi bírságot kiszabni, hogy abba belerokkanjon acég

    Wagner Ödön, a Budapesti Műszaki Egyetem Egyetemi docens Munkahely: BME Szervetlen Kémia Tanszék egyetemi docense[/bg
    et azér
    műkögrmőgd íJucikaákat okítank gaorstapalőón
    Wagner Ödön meggyőződése, hogy a készülék működési elve – amely szerint az eljárás során a vízben felszabaduló negatív hidrogénionok a véráramon keresztül az emberi szervezetbe jutva méregteleníthetnek, a toxikus anyagok a lábvizet elszínezve a talp pólusain át távozhatnak – ugyanolyan értelmezhetetlen badarság, mint a gépet gyógyításra használók általános magyarázata: " …a gép a szervezet bioenergetikai mezőit egyensúlyozza ki, ami serkenti a méregtelenítési folyamatot".

    Elvileg lehetséges, hogy a szervezetből elektrolízissel, elektródákon keresztül távozzon bármilyen méreganyag vagy vegyület, de számolni kell azzal, hogy az elektrolízis minden iont mozgat: nem tud különbséget tenni egészségre hasznos és káros ion között. Ez is jól bizonyítja, hogy a módszer nem más, mint a tudományosság látszatába csomagolt, megtévesztő pénzszerzőakció – fogalmazott egyértelmű kritikát dr. Zrínyi Miklós, a Budapesti Műszaki Egyetem fizikai-kémia tanszékének vezetője, miután tanulmányozta az interneten fellelhető méregtelenítő készülékek működési elvét tartalmazó használati utasítást.
    Tökéletesen tudománytalan badarságnak tartja azt is, hogy az egyes készülékek esetében egymástól teljesen eltérő magyarázatokat, működési elveket feltételeznek: "kivonja a méreganyagot a testből, megerősítve ezáltal az immunrendszert", "stabilizálja a vérnyomást, megfelelő szinten tartja a koleszterint", vagy épp "kiváló lehetőséget nyújt az égett és sérült bőrfelületek, herpeszek kezelésében". Mindebben az egyetlen közös elem, hogy minden tudományos alapot nélkülöznek.
    Hasonlóan szkeptikus a módszert illetően dr. Hegyi Gabriella, az MTA Tudományos Testület tagja, az Egészségügyi Minisztérium Komplementer Orvosi Tanácsi Testületének szakértője. A víz, mint mondta, disszociál elektromos áram hatására, vagyis kémiai reakcióba lép az elektródával, elektrolízis zajlik le. Az elektróda a vízben található, tehát az áram nem a testen keresztül folyik. A víz színe szerinte függ a benne lévő ionoktól, nyomelemektől és a bőrön található kémiai vegyszerek pH-értékétől( van-e vérző fekély, seb, pörk)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502481 (99)
    2007-11-19  11:59
  21. 2007. november 19. 18:16103.

    Infralámpa miért ne.Taknyos időkben nagy segítséget jelent,arcüreggyulladásra,fülfájásra.Bár ezt ugye a meleg só is megteszi.De jó tesz a görcsös izmoknak is.
    A biotron lámpa régen nemzetközileg elismert,főleg a bőrgyógyászat terén.
    De ne buszos kirándulásokon szerezzük be ezeket.
    Kb.olyan mintha össze akarnánk hasonlítani egy Tefal vasalót,valami kínai piacon árult gagyival.

    Méregtelenítő lábfürdő?Ugyan már.Két rudacska,egyik vas,másik aluminium.Egyenármú elektrolízis.A kozmetikákban használják,de anyagok bejuttatására és nem eltávolítására.Hatására elszineződik a víz.
    De méreg emiatt tuti nem távozik a szervezetből.
    Egyáltalán hogy dönti el a gép hogy éppen mi jelent mérget a szervezetemnek?
    Különben is sokat számít hogy éppen mit ettem,ittam,és egyáltalán milyen a verjetékmirigyeim összetétele.Ezért lehet hogy mindenkinél más színű a víz.A parfüm sem ua.olyan illatú más és más emberen.
    Arról nem is beszélve hogy mindenhol más a víz minősége,ami szintén nagyban befolyásolja a végeredményt.

    Úgyhogy ha már lábfürdő,akkor egy jó kis műanyag lavór,bele só,vagy ecet,máris felfrissültem.
    Méregtelenítésre pedig nagyon jó a szauna és a gőz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567338 (100)
    2007-11-19  15:31
  22. 2007. november 19. 18:16102.

    Infralámpa miért ne.Taknyos időkben nagy segítséget jelent,arcüreggyulladásra,fülfájásra.Bár ezt ugye a meleg só is megteszi.De jó tesz a görcsös izmoknak is.
    A biotron lámpa régen nemzetközileg elismert,főleg a bőrgyógyászat terén.
    De ne buszos kirándulásokon szerezzük be ezeket.
    Kb.olyan mintha össze akarnánk hasonlítani egy Tefal vasalót,valami kínai piacon árult gagyival.

    Méregtelenítő lábfürdő?Ugyan már.Két rudacska,egyik vas,másik aluminium.Egyenármú elektrolízis.A kozmetikákban használják,de anyagok bejuttatására és nem eltávolítására.Hatására elszineződik a víz.
    De méreg emiatt tuti nem távozik a szervezetből.
    Egyáltalán hogy dönti el a gép hogy éppen mi jelent mérget a szervezetemnek?
    Különben is sokat számít hogy éppen mit ettem,ittam,és egyáltalán milyen a verjetékmirigyeim összetétele.Ezért lehet hogy mindenkinél más színű a víz.A parfüm sem ua.olyan illatú más és más emberen.
    Arról nem is beszélve hogy mindenhol más a víz minősége,ami szintén nagyban befolyásolja a végeredményt.

    Úgyhogy ha már lábfürdő,akkor egy jó kis műanyag lavór,bele só,vagy ecet,máris felfrissültem.
    Méregtelenítésre pedig nagyon jó a szauna és a gőz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567338 (100)
    2007-11-19  15:31

Címlap

top