Keresés a fórumban

Hozzászólás Hozzászóló Topic címe Értékelés

Most azzal motiválom magam, hogy ha befejezem a délelőtti munkadarabomat, akkor süthetek magamnak egy balga-belga tócsnit Ancsa után szabadon. Talán valami könnyű krémleves is kellene eléje...

Liventa Mit fözzek holnap? 1

Ancsa, nagyon sokoldalú vagy, még úszást is oktatsz? Kezdek gyanakodni, hogy a világnak azon a végén egy nap több mint 24 órából áll?

A bevert tojás Hadik módra nagy vonalakban: sütsz egy húspogácsát darált húsból, arra kerül egy buggyantott tojás, és ezt kell leönteni petrezselymes-tejszínes-gombás mártással. Én most csak petrezselymes tejszínes mártással öntöttem le, mert előző nap vargányás rizottó volt a vacsora, és nem akartam újból gombát tálalni. 

Oliva_ Mit fözzek holnap? 1

Nalunk most lesz pizza!

A tegnapi vacsi pedig bevert tojas Hadik-modra volt, bar modusult a recept, a martasbol kihagytam a gombat.

Oliva_ Mit fözzek holnap? 1

Megsültek a csirkecombok (+ egy fél mell), krumpli is sült mellette, a párolt káposzta már készen volt, csak melegíteni kellett.

kaleva Mit fözzek holnap? 1

Ancsa, nagyon jó a sztori! Látom magam előtt a férjedet a kerités tetején, ahogy várja a fényképezést. :-)

Eljutott oda a civilizált világ, hogy áram nélkül már wc-t se tud használni!

Oliva, tényleg igy van, hogy egy "semmi" ebéd kitölt egy fél napot.

Végül a tökös-mákos rétes napolva lett, mert a szilvák kezdtek megpuhulni és sürgősebb lett a szilvás pite. A tököcske még a kamrában ül és reménykedik!

Ma rántott őzlábgombát ettünk (férj szedte és megnézette) krumplipürével.

Holnap puliszka lesz piritott hagymával, szalonnával, juhtúróval rétegezve és átsütve.

resinifera Mit fözzek holnap? 1

Ancsa!
Isteni a sztori, ezt a fajta vasárnapot itthon is ideje volna bevezetni.

Viszont elgondolkodtató, hogy mennyire kiszolgáltatottakká váltunk a szolgáltatásoktól, nem? (Milyen szép tagmondat!!)

Ancsa, a gyökérkenyér receptjét szeretném elkérni, nagyon gusztán nézett ki a múltkori képeken.

Nálunk csülkös bableves lesz sok zöldséggel, másodiknak a csülökből sonkástészta.

Más nem, sokat dolgoztam, ki vagyok merülve, inkább pihenni szeretnék (hosszú hétvégét tartok, gyerek taknyos, én túl vagyok a munka dandárján, hát itthon maradtunk és kényeztetődünk)

Zajec

Zajec Mit fözzek holnap? 1
Vissza a fórumnyitóra