Válaszkereső
Válaszkereső

Kérdezd a szakértőket és a többieket! »

Játék

Játék

Játssz velünk!

Találd meg te is kedvencedet játékaink között!

Fórum - "A mi helyünk"

Keresés a fórumban
keresés a topikban keresés a teljes fórumon
Szponzorált hirdetések

Hozzászólás Hozzászóló Topic címe Értékelés

Desszertnek egy erdei gyümölcsös citromkrémes roládot sütöttem. 

litita Mit fözzek holnap? 1

Sziasztok.

Nálunk ezen a héten volt kínai sült rizs, volt zöldborsóleves (még a fagyasztóból a borsó), káposztás cvekedli, zöldbabfőzelék (ideje üríteni a fagyasztót), pörkölt…

Múlt héten megsütöttem azt az almás kerek kalácskát, amit itt nálatok láttam, és követtem, talán Ancsa, tanácsát, hogy ne vagdossam végig a tésztát, nagyon jó ötlet volt. Kevesebb lett a reszelt alma, mint a tészta (én dupla adagot készítettem, hogy a család is megkóstolja), ezért volt néhány túróval, meg csokikrémmel töltve. Bátran merem ajánlani, semmivel sem rosszabb, mint az almatöltelék.

Nagyon jó kajákat látok itt nálatok, finom szendvicsek sk. gyártmányú joghurttal reggelire,  halas ebédeket, tükörtojás vacsorákat….

Látok finom rizottókat, joghurtos sült csirkét kuszkusszal, krumplis tésztát csicseriborsóval, meg jó komplikált hústekercset, hááát… biztos finom. Csak ne idegenkednék ennyire a nyúltól meg egy picit szeretném a zellert. A többi jöhet.

Na, meg az a hagymalepény is jöhet, de nagyon!

Ezt a matróz nyulát lementettem magamnak, majd egyszer megpróbálom marhával elkészíteni.

litita Mit fözzek holnap? 1
Vissza a fórumnyitóra