Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Klion-D 100 hüvelytabletta

Torolt_felhasznalo_548238
Torolt_felhasznalo_548238
Létrehozva: 2006. május 18. 08:33
Gondolom sokaknak volt szerencséje a fenti gyógyszerhez. Nekem most írták fel először, és felhelyezés után nagyon csíp. Ez normális? A dobozban található tájékoztató elég tömör ilyen tekintetben... Aki tudja, légyszi írjon! Köszi
  1. 2015. Április 10. 22:4230.

    Sziasztok!


    Nekem már csak 3 kúp maradt,mire ma megjött a menszeszem.Nem tudom,hogy merjem-e használni még ezt a 3 adagot,mert nekem pont 3 nap a mensim is.


    Szerintetek?


    Egy orvos válaszol oldalon azt olvastam,hogy hogyha nem erős a vérzés akkor nincs akadálya.


    Kérlek segítsetek!

  2. 2015. január 29. 20:5429.

    Sziasztok Szép estét épp nemrég helyeztem fel ezt a fajta gyógyszert nekem is csíp de itt ahogy olvasgattam valaki azt írta normális valaki azt hogy nem!!


    nem tudok eligazodni  :/

  3. 2013. május 15. 10:3628.
    Nem. Tarts szünetet!
    előzmény:
    cirebere (27)
    2013-05-14  19:54
  4. 2013. május 14. 19:5427.
    Szisztok.Nemrég nekem is felírták ezt agyógyszert és azt szeretném kérdezni,hogy a menstruáció ideje alatt is lehet használni? Mert a mellékletben nincs leírva. Sürgős lenne,köszönöm!

Címlap

top