Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kész Átverés?

Torolt_felhasznalo_569107
Torolt_felhasznalo_569107
Létrehozva: 2003. március 11. 20:53
Volt egy barátom-nős-, 4 évig hitegetett, hogy nem bánná, ha kiderülne a kapcsolatunk. Kiderült, mert elmondta az anyósának. . mégis úgy döntött, hogy a feleségét választja. Én lettem a ribanc kurva(ezt mondta a felesége rölam), és maradt otthon, a leködolt telefon, frigid feleség mellett. . .
És én mégis reménykedem, és szeretem. . . Nagy marha vagyok, mi?????
  1. 2003. március 12. 10:25151.
    Tök igazd van. Szerinted miért van az, hogy a nő gyereket szülne egy ilyen kapcsolatba. Mert o. k. , hogy neki jó, de ő tudja a másiknak nem igazán. Egy gyerek felnevelése meg nagy felelősség. Nagyon tudom sajnálni az olyan gyerekeket, akik eszközök a szüleik kezében.
    előzmény:
    macskafül (147)
     
  2. 2003. március 12. 10:17150.
    mi a "kisebbség". . . ?:))
    előzmény:
    csippi (149)
     
  3. 2003. március 12. 10:12149.
    az érveid többségében jók:)))
    előzmény:
    macskafül (147)
     
  4. 2003. március 12. 10:11148.
    azt, hogy voltam megcsalt feleség, hogy voltam szerető is és elhagyott is. . . igen, megéltem.
    előzmény:
    deluxy (146)
     
  5. 2003. március 12. 10:10147.
    Abban igazad van, hogy "a szeremet mindenki másként éli meg", én azt mondanám, mindenki minden szerelmet másként él mag és mások agyával nem tudunk gondolkodni, mások szívével nem tudunk érezni. . . "Az emberek elítélik, amit nem értenek meg" - ezt próbálom elkerülni, csak azt írtam, amit én tennék - "még ha a szívem hasadna is bele", ahogy írtam. . . :))))
    Viszont THF történetéből úgy látom, hogy ő ad többet - mivel ő az, aki teljes önmagát adja, míg a kedvese "csak" a családja mellett tölti vele az idejét. Ez egyfajta egyenlőtlen kapcsolat, ráadásul nem néhány hónapja, hanem 4 éve (jól emlékszem. . ?) Gondolom, TFH "igazi" családról álmodik, saját gyerkekről - nos, ha ezt ettől a férfitől nem kaphatja meg, szerintem lépnie kell. Minden túlélhető, a szerelem elmúlik és jön másik. Ez a pasi nem érdemel ennyi törődést.
    "Mindenki szagolja azt a virágot, amit tépett magának. " MINDIG van választásunk. Ő a feleségét és a családját választotta. Tehát nem akar TFH-val közös családot.
    Ez elég egyértelmű helyzet. . .
    előzmény:
    csippi (144)
     
  6. 2003. március 12. 10:08146.
    Ezeket már valamelyik oldalon tapsztaltad, mert akkor meg tudlak érteni.
    előzmény:
    csippi (144)
     
  7. 2003. március 12. 10:06145.
    hmmm _
    előzmény:
    deluxy (143)
     
  8. 2003. március 12. 10:05144.
    azt hiszem tudod, hogy vannak kiskapuk és egyéb módszerek is. pl. a gyerekek nevére való iratások. a vállalkozás csődbevitele. a kp hirtelen kivétele a bankszámláról. idegileg passzra vágni sok-sok apró, de igen hatásos módszerrel. jajj mi nők nagyon ötletesek tudunk ám lenni. és igen, másak vagyunk. és mindenki másként éli meg a szerelmet. van aki türelemmel, van aki félredobva, van aki kételkedve és van aki hittel, bizalommal - mégha a látszat ő ellene is vall.
    előzmény:
    macskafül (140)
     
  9. 2003. március 12. 10:02143.
    nem kicsit
    előzmény:
    csippi (141)
     
  10. 2003. március 12. 10:02142.
    Egyébként tényleg nem lehet egyszerű szeretőt tartani, ha belegondolok, ezzel egyetértek. . . Idő, pénz, kifogások, lebukásveszély. . . Nem kispálya, plusz teher mindenképpen.

    De akkor MIÉRT csinálja??? Ha nem tud dönteni - vagy döntött a felesége mellett és a szerető továbbra is tűri a helyzetét -, akkor meg is érdemli szerintem szegény pasas a járulékos gondokat. . .
    előzmény:
    deluxy (139)
     
  11. 2003. március 12. 10:01141.
    háááát azért van egy-két példány, akit tényleg sajnálni kell. (tudom, hogy hülyén hangzik)
    előzmény:
    deluxy (139)
     
  12. 2003. március 12. 09:58140.
    A "mindenből kiforgatást" nem értem igazán: van egy törvény (nem pontosan idézem), mely szerint minden a házasság alatt szerzett vagyon feleződik. Vagyis a férj vagy feleség saját keresete is nem csupán az övé, hanem a fele a másiké. . . Ha az egyik nevén van egy vállalkozás, annak a vagyona is fele-fele.
    Nem kell nagyvonalúnak lenni, vannak törvények. . .

    Az én szemszögemből pedig - ha én volnék a harmadik - a magyarázat arra, miért marad a felesége mellett, mindegy. VELE MARAD. ez elég ok arra, hogy kitegyem a szűrét. . .
    De elfogadom, hogy másnak van kedve tovább küzdeni, vagy tűrni, vagy bárhogyan is nevezzük. . . Nem vagyunk egyformák. :))
    előzmény:
    csippi (138)
     
  13. 2003. március 12. 09:54139.
    Ezt most komolyan kérdezed. ? Sajnálni azért ugye nem kell a pasikat a szeretőtartás okozta problémák miatt. Jesszus!
    előzmény:
    csippi (137)
     
  14. 2003. március 12. 09:51138.
    hogy miért választja ezt az életmódot? anyagilag majdhogynem a nullán kezdené. nem minden válófélben lévő, megcsalt feleség nagyvonalú. Ajjaj itt az nlc-n is olvashattunk nem egy olyan durva hozzászólást a férj mindenéből való kiforgatásáról, meghurcolásáról. . . hogy csak nnna mégpedig a Kedves, szeretetreméltó, ártatlan ex-feleségtől, akit csak sajnálni lehet, mert megcsalták. Igaz, minden gondot, problémát a férjére hárít azzal, hogy én szültem neked gyerekeket!szóval örüljetek, hogy ti nem vagytok ilyenek:)))))
    előzmény:
    macskafül (134)
     
  15. 2003. március 12. 09:48137.
    csak egyet kérdeznék: miért kényelmes egy szerető tartása? szerintem az éppenhogy egy nem független embernek gondot, problémákat (is) okoz.
    előzmény:
    macskafül (134)
     
  16. 2003. március 12. 09:45136.
    Nekem a halak csak az aszcendensem. . . (akkor mégis. . . ?):)))
    előzmény:
    deluxy (135)
     
  17. 2003. március 12. 09:42135.
    Nem hiszem, hogy horoszkópfüggő a dolgog én halak vagyok:-)
    előzmény:
    macskafül (134)
     
  18. 2003. március 12. 09:36134.
    No, hát én is csatlakozom, pont erre gondoltam. . . Végigolvastam a topicot és egyre ment feljebb a pumpa.
    Hogy pocskondiázhatja le egy férfi a feleségét évekig egy másik nő előtt, ha a végén mégis vele marad??? Nem hiszem, hogy - ha egy házasságban mindkét félnek saját keresete van - létezik olyan függőség, ami a rossz, undorító felesége mellett tartana egy normális embert, ha az valóban el AKAR menni!! A gyerekek nem visszatartó erők ilyen esetben, hiszen az egyik már nagykorú, a másik sem túl kicsi, intelligensen lehet velük beszélni, az ismerettségi körömben nem egy ember választott már új életet úgy, hogy normális maradt a kapcsolata a gyermekeivel. . .
    Mi az, hogy kódolva van a telefon??? Na ez a másik. . . Ha ez mind valóban igaz, akkor miért választja TFH kedvese ezt az életet ő helyette. . . ?

    Őszintén szólva én ezek után a hajcihő után, ha a szívem szakadna is bele, akkor is úgy rúgnám ki a pasast páros lábbal, hogy nyekkenne. . . ! Vagy nagyon hülye, vagy nagyon befolyásolható, vagy tényleg csak évekig jó volt egy szerető, akit kényelmes lenne megtartani ezek után is. Bármelyik is ezek közül, nekem nem kellene. TFH, menekülj (hacsak nem akarsz életed végéig szerető maradni)! Ez a pasas ilyen és ilyen is marad.
    (Bocsánat, de Kos a napjegyem. . . :)))
    előzmény:
    maszi (131)
     
  19. 2003. március 12. 09:13133.
    én is voltam ez is az is. de azért valaminek ugye mégiscsak köllött lenni. ha nem ez akkor valami egészen más, különben nem ment volna máshoz. (egyetlen kivétel ami felmenthet minket, ha csak úgy beleszerelmesedik valakibe az első látásra)
    előzmény:
    maszi (131)
     
  20. 2003. március 12. 09:11132.
    Én is ezt mondom.
    előzmény:
    maszi (131)
     
  21. 2003. március 12. 09:10131.
    Sziasztok Lányok és Fiúk! Én még nem voltam szerető, de megcsalt feleség igen. A tapasztalatom szerint a feleségek: mindig hárpiák, frigidek, nem törődnek a férjekkel, utálja a férj hobbiját, kedvenc időtöltését, és mindig a férjet forgatnák ki mindenből, zsarolják a feleségek, és nem fekszenek le a férjükkel. Ezeket akkor tudtam meg, amikor a exem új nejével - a volt szeretővel - sokat beszélgettem. Ezen roppantul ledöbbentem, mert az egész egyáltalán nem volt igaz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. március 12. 09:00130.
    Neked is.
    előzmény:
    csippi (129)
     
  23. 2003. március 12. 08:53129.
    ne izélj már:( mindenki a saját véleményét mondja - és hidd el el is gondolkozunk rajta. és hát beismerem aki nem volt hasonló helyzetben, vagy másképp jött ki belőle mint mondjuk én, annak teljesen mást jelent, mást lát. legyen szép napod:)))
    előzmény:
    deluxy (128)
     
  24. 2003. március 12. 08:47128.
    Akkor nem egészen értek egyet papival, de a véleményem ez. Ugye megengeded?
    előzmény:
    csippi (123)
     
  25. 2003. március 12. 08:34127.
    nekem az a véleményem, amit jóval korábban is írtam, hogy nagyon kemény feltételek elé állították, ha esetleg el akarna válni. az ilyen jellegű zsarolások ideig-óráig működik. de hosszú távon nem. persze nézőpont kérdése - no meg türelemé -, hogy kinek meddig tart az "ideig-óráig". én abból indulok ki, hogy kevés nős, vagy akárcsak "foglalt" ffi van, aki mer váltani. Ő az első lépést megtette. még kell egy kis erőgyűjtés. nem biztos, hogy össze is akar költözni TFH-val, de hogy szereti én abban valahogy nem kételkedem.
    előzmény:
    aditte (126)
     

Címlap

top