Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kész Átverés?

Torolt_felhasznalo_569107
Torolt_felhasznalo_569107
Létrehozva: 2003. március 11. 20:53
Volt egy barátom-nős-, 4 évig hitegetett, hogy nem bánná, ha kiderülne a kapcsolatunk. Kiderült, mert elmondta az anyósának. . mégis úgy döntött, hogy a feleségét választja. Én lettem a ribanc kurva(ezt mondta a felesége rölam), és maradt otthon, a leködolt telefon, frigid feleség mellett. . .
És én mégis reménykedem, és szeretem. . . Nagy marha vagyok, mi?????
  1. 2008. január 23. 20:071038.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. január 23. 20:071037.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. január 23. 20:071036.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2005. július 13. 11:351035.
    Szia Kamilla!

    Csak most vettem észre, hogy írtál ide.
    Nem tudom, hogy közben sikerült-e valami megoldást talánod? Remélem, hogy sikerült valami új célt taláni az életben. Mert erre ez a jó megoldás.
    Ha van kedved írj, szívesen segítek, ha tudok. Itt sok jó ember van, nekem is ők segítettek kimászni életem legnagyobb tévedéséből. És hidd el nekem, hogy minden alagút végén ott van a fény, csak egy kis idő és sok erő kell amíg elérsz oda.
    Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406424 (1034)
     
  5. Torolt_felhasznalo_406424
    Torolt_felhasznalo_406424
    2005. június 2. 11:281034.
    Sziasztok!
    Új ember vagyok a fórumon, sőt még nem is nagyon leveleztem így soha. De most úgy tűnik, hogy a tanácsaitokra van szükségem. Két évig éltem boldogságban és szerelemben egy férfi oldalán, akiről - derült égből villámcsapás - kiderült, hogy folyamatosan megcsalt.
    Nem tarto(tta)m magam naivnak, és úgy gondoltam, hogy egy kicsit szabadabb póráz még nem árthat (eljárt néha a fiúkkal szórakozni).
    Számomra ő volt az igazi, csodálatos embernek tartottam, és most egy világ omlott össze bennem.
    Hogy lehet legjobban túllenni rajta? Van valakinek ebben tapasztalata? Mennyi idő, míg ez a borzasztó fájdalom elmúlik? Minden férfi ilyen, csak még nem tudtam róla?
    Állítólag szeret, látom is rajta, hogy ő is nagyon szenved (persze szakítottam), és közös barátaink is ezt állítsák.
    Igazából az érdekelne még, hogy ez mennyire szokványos dolog, hogy egy szerelmes nő nem veszi észre, ha a párja évekig röpke, egyéjszakás kalandoknak hódol? Mit várjak a jövőtől? Megbízhatok-e ebben az életben még valakiben, vagy nagyjából erre lehet számítani?
    Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2005. június 2. 09:071033.
    Szia Bea!! :)))

    Jól vagytok??? Remélem igen. Képzeld nekifogtam rendet rakni itt a kedvencek között és gondoltam, hogy beugrom erre a régi fórumra. Érdekesen olvasom utolsó hsz-om. Milyen fura is az élet, ???

    Üdv.
    előzmény:
    misibea (1029)
     
  7. 2004. november 2. 11:311032.
    Szia Viki-Gestenye! Mi újság Veled? Nem felejtettelek el, időnként ám eszembe jut, hogy mi lehet veled. Ha tudsz írj. Akár privit is. Üdv: Maszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (1031)
     
  8. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2004. július 20. 12:381031.
    Sziasztok!

    Igazatok van abban, hogy még nem gyógyultam meg teljesen, de azt hiszem, hogy ezt nem is várhatjátok el tőlem egyik napról a másikra.
    De viszont örömmel jelentem, hogy igenis kitartok az elhatározásom mellett. Mi több annyira, hogy nem is találkozom vele, a telefont nem veszem fel és csak mondom magamnak, hogy nála jobbat érdemelek. Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de mivel egy társaságba jártunk, így egy időben mindig ott volt, ha én megjelentem, de valamelyik hétvégén kivertem a hisztit, hogy már szálljon le rólam és húzzon haza. De tudjátok a nagy duma, hogy ő nagyon szeret, csak úgy folyt ki a szájából. És megmondtam, ha olyan nagyon szeret, akkor tiszteletben tartja a kérésemet és békén hagy, hadj, hogy rendbe szedjem magam, az egészségem, az idegeimet, a lelkemet. Azóta nem beszélünk, néhe ír nekem sms-t, e-mail-t, de nem válaszolok. Ha azt látom, hogy ott a kocsija a barátaink háza előtt én gyorsan megfordulok, és elhúzok onnan. Ez van, még, ha hihetetlen is.
    Aztán meg ott a másik is /az ex/. Hazajött egy év után és úgy csinál mintha mi még mindig összetartoznánk. És a baj az, hogy nem csak ő, hanem az egész családom. De én nem akarom előről kezdeni és ezt neki is megmondtam, de ő azt mondta, hogy még próbál udvarolni.

    Vigyázzatok magatokra.

    Barátsággal: K_Gestenye-Viki
    előzmény:
    misibea (1029)
     
  9. 2004. július 17. 17:081030.
    Szia Beus! :))
    Vajon valóban tartja magát Gesztenye? Azért szerintem még nem "gyógyult" meg teljesen!!!!
    Puszi!!
    előzmény:
    misibea (1029)
     
  10. 2004. július 16. 07:451029.
    Kedves Gestenye!!!
    Hogy vagy? Kérlek, jelentkezz. . . .
    Őszintén remélem, kitartasz az elhatározásod mellett. . .
    De mi is az az elhatározás? :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (1025)
     
  11. 2004. június 28. 20:041028.
    Szia, kedves maszi!!
    Az a lényeg, amit Te írtál. . . . :o)
    előzmény:
    maszi (1027)
     
  12. 2004. június 28. 19:141027.
    Újból teljesen egyetértek Beával. És még csak annyi, mindannyiunknak csak 1 élet adatott meg!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top