Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kész Átverés?

Torolt_felhasznalo_569107
Torolt_felhasznalo_569107
Létrehozva: 2003. március 11. 20:53
Volt egy barátom-nős-, 4 évig hitegetett, hogy nem bánná, ha kiderülne a kapcsolatunk. Kiderült, mert elmondta az anyósának. . mégis úgy döntött, hogy a feleségét választja. Én lettem a ribanc kurva(ezt mondta a felesége rölam), és maradt otthon, a leködolt telefon, frigid feleség mellett. . .
És én mégis reménykedem, és szeretem. . . Nagy marha vagyok, mi?????
  1. 2003. szeptember 25. 22:25926.
    Én is ! :(
    És vajon mi lehet a többiekkel?
    Csak mi járunk már erre!
    Puszi!!!!!
    előzmény:
    misibea (925)
     
  2. 2003. szeptember 25. 18:03925.
    Rosszat sejtek. . . :o(

    Szia Maszi! :o)
    előzmény:
    maszi (924)
     
  3. 2003. szeptember 25. 10:36924.
    Sziasztok Lányok! Hol vagytok? Mi újság veletek? Írjatok már!!!!!
    Üdv: maszi
    Szia Beus! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. szeptember 20. 07:54923.
    Kedves Gestenye!
    Hogy vagy?
    Merre jársz?

    Szia maszi! :o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (917)
     
  5. 2003. szeptember 14. 20:19922.
    Szia Beus! :)
    előzmény:
    misibea (921)
     
  6. 2003. szeptember 12. 14:45921.
    Én is várom őket. . .
    Sziasztok!
    előzmény:
    maszi (920)
     
  7. 2003. szeptember 12. 13:44920.
    Hol vagytok Lányok?!!!!!!
    Mi itt csak aggódunk értetek. Remélem minden rendben!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. szeptember 11. 12:15919.
    Kedves Gesztenye! hová tűntél már megint? Hiányzol!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (917)
     
  9. 2003. szeptember 3. 08:45918.
    Én azt mondom, hogy az a 3 hónap kint az exférjednél, ha nem lesz köztetek semmi, akkor egy ajándék lesz a számodra. Szerintem a barátodat hagyd, semmi értelme tovább hitegetni magad. Ez az ember nem fog dönteni, ez a meggyőződésem. Igaz én kívülálló vagyok, és csak abból ítélhetek amit mondasz. De minden jel arra mutat, hogy ő nem akar változtatni az életén. Higgyél nekünk és hagyd a fenébe ezt a pasit. Ez az ember nem szeret téged igazán. Bármit is mond, ne higgy neki. Mielőtt kikészülnél teljesen küld el, nem ez az egyetlen pasi van a világon. Ki tudja mit hoz a jövő. Én csak saját magamat tudom felhozni példának. Képzeld, ha akor 16 éve nem lépek, most egy megkeseredett, megalázott, bánatos nő lennék.
    Vannak olyan pillanatok az életünkben, amikor úgy kell dönteni, ahogy nem akarunk, de ez csak a későbbiekben fog bebizonyosodni, hogy jól döntöttünk, és jó irányba változtatja az életünket.
    Gestenye, ha elmész az exférjedhez jól teszed. De mindenképp szakíts ezzel a pasival, keress új munkahelyet, még akkor is, ha ez az új hely jelen pillanatban nem olyan jó, mint a régi. Majd keresel egy másikat, ami jobb lesz és szeretni fogod. Csak minél előbb kerülj ki abból a közegből, ahol bármikor találkozhatsz a barátoddal. És ne mond meg neki, hogy hova mész dolgozni. Ne jelentsd be neki előre.
    Sok puszi!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (917)
     
  10. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. szeptember 3. 06:32917.
    Sziasztok kedves barátnőim!

    Hogy mi van most? Figalmam sincs! Lassan én sem tudom követni az életemet. Úgy-e a tegnap előtt jól beolvastam, egész nap olyan volt, mint a vajas kenyér. Aztán a tegnap ismét front volt, és megint nem jött dolgozni, aztán nagy lazán felhívott, hogy elment szabira. Mondtam, hogy beszéljük meg, mert ennek nem ez a modja. Azt mondta, hogy megy a 2 gyerekkel valahova pihenni és ott majd eldönti. Mondtam már ideje. Viszált és leraktam. Erre délután hív, hogy ma bejön mielőtt mennek el. Csak tudnám, hogy miért?
    Október elejéig oda lesz. Remélem, hogy semmi gond nem lesz és én addig szépen lelépek innen valamerre. A tegnaptól járok du más munkahelyre próbaidözni. Még nem tudom, hogy tetszik-e, csak csinálom . . .

    Amúgy képzeljétek az ex-férjem /hogy gyakoroljak/ felajánlotta, hogy lehet, hogy lesz nála kint valami munka 3 hónapra. És én első felindulásból igent mondtam. Hülye vagyok????

    Vigyázzatok magatokra.
    előzmény:
    misibea (916)
     
  11. 2003. szeptember 2. 16:18916.
    Szia, Gestenye! Várom, hogy elmeséld, mi lett a folytatás!
    Majd utána többet írok! Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (914)
     
  12. 2003. szeptember 2. 09:32915.
    Kedves Viki! Most nem szabad elhagyni magad. Nagyon vigyázz magadra. Ha bármi van írj, mi itt vagyunk és segítünk!!!!
    Sok-sok puszi és jelentkezz!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (914)
     
  13. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. szeptember 2. 06:10914.
    Szia!
    Képzeld, a tegnap összeszedtem minden bátorságomat és jól beolvastam a kedvesnek. Rávettem, hogy mondjon el mindent otthon, mert csak így lesz tiszta a lelkiismerete.
    Feladtam, minden reményt ami vele kapcsolatos.
    A lelkem darabokban, de igyekszem kitartani, bár lassan úgy érzem, hogy összeomlok.

    Vigyázzatok magatokra, majd jelentkezem.
    előzmény:
    maszi (913)
     
  14. 2003. augusztus 30. 17:45913.
    Sziasztok Lányok! Mi újság? Hogy vagytok? Meséljetek valamit.
    Mi most nagy lázban égünk, hétfőn megy a lányom elsőbe. Most fogjuk bekötni a füzeteket könyveket. Képzeljétek 20 könyve, illetve munkafüzetük van az ált. elsősöknek.
    Remélem mindenki jól van, és próbáltok új életet kezdeni. Sok puszi és írjatok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 26. 13:44912.
    Köszönöm!! Nekem már az nagy segítség, hogy tartsátok bennem a lelket. Látod, már igyekszem tenni magamért is valamit: nyugtatót szedek és vitaminokat.
    Tudod, azért olyan jó látni, hogy már 2 napja ugyanaz a józan-energia dús pasi futkározik, mint régen. Csak az a baj, hogy még annyira sem tudok kiábrándulni belőle, mert most azt a pasit látom, akibe beleszerettem.
    Igyekszem kitartani és vigyázni magamra, de ez valahogy sose jut eszembe.

    Ha valami érdekes lesz írok, ha lehet addig se felejtsetek el.
    És élevezd a boldogságod minden percét. Megérdemled.
    Öszinte barátsággal: Viki.
    előzmény:
    maszi (911)
     
  16. 2003. augusztus 26. 13:25911.
    Jaj drága Viki! Úgy segítenék neked, csak tudnám, hogy hogyan?
    Vigyázz magadra Te is! Tudom min mész keresztül. Puszi!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (910)
     
  17. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 26. 06:21910.
    Szia! Tudom, hogy igazad van, de nem tudok nem törödni és nem aggódni miatta. Mert tudod, én még mindig nagyon szeretem, attól függetlenül, hogy el kezdtem fogadni a tényt, hogy nem kellek neki, helyesbítve kellenék, csak az túl komplikált.
    Adok még egy pár nap gondolkozási időt, aztán leültettem és elbeszélgetünk, arról, hogy józanon, hogy látja a világot?

    Gratulálok neked, nagyon örülök, hogy igazán boldog vagy. Kívánom, hogy nagyon sokáig tartson.
    Látod, példának vagy itt köztünk, hogy lehet még előről kezdeni!

    Vigyázzatok magatokra.
    előzmény:
    maszi (909)
     
  18. 2003. augusztus 25. 14:19909.
    Gestenye! Mi lenne, ha inkább magaddal törődnél? Tönkreteszed magad, emiatt a . . . . . . . . . . . . , nem mondom ki amit gondolok erről a pasiról. Ez a pasas teljes önsajnálatba menekült. Gyáva és ezzel tönkretesz mindenkit magakörül. Kérlek szedd össze magad, ha még ezek után sem borít és rohan hozzád, akkor nem érdemli meg, hogy törődj vele!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (908)
     
  19. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 25. 13:48908.
    Szia! :)
    Elmúlik? Mikor? Én már lassan ott tartok, hogy ma már megkerestem az egyik idegorvos barátomat, hogy adjon nekem valami nyugtatot, mert nem tudok aludni, csak fogyok és fogyok, reszketek. És röhely, hogy mind ez egy pasi miatt.
    Az vigasztal, hogy ő is padlóra tette magát a hétvégén: 2 hét non-stop alkoholizmus után a szrevezete szombaton megadta magát. A kedvesem bekerült a sürgösségre és perfúziózták egyész nap. Vasárnap hallottam csak meg, sikerült is vele találkoznom. Elmondta, hogy 4 napig nem evett semmit, csak ivott. Úgy nézett ki, mint a mosogatórongy. Megkérdeztem, hogy mi van nem volt aki enned adjon. Erre ő nem kellett semmi, nem tudodtt enni, aludni, . . . Megkérdeztem megéri ezt az áldozatot hozni? Nem volna könnyebb felvállalni az egészet? És talán sokkal kevesebb ember sérülne, mint így.
    Persze erre nem válaszolt. Én remélem, hogy leckéből ennyi elég volt, és azt is, hogy most megfordul és előveszi a józan eszét.
    Csak az a baj, hogy én még mindig nagyon szeretem. . . . :((((

    vigyázzatok magatokra.
    előzmény:
    T.F.H. (904)
     
  20. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 25. 13:33907.
    Szia! Ezzel én is így vagyok, sajnos. Pedig a lelkem mélyén már érzem, hogy hiába szeret úgyse fog engem választani.
    Kitartás kedves!! Magamnak is elég sürűn mondogatom.
    Üdv.
    előzmény:
    1. (903)
     
  21. 2003. augusztus 24. 17:28906.
    Lányok, ha nem haragszotok szeretném megosztani veletek a boldogságomat. Nyitottam egy topicot, a szeressünk/csodálatos barátaink címmel. Ebben írtam le mindent. Ha érdekel benneteket kukkantsátok meg. Üdv és puszi: maszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. augusztus 24. 17:25905.
    Sziasztok Lányok! Tizenhat évvel ezelőtt azt hittem belepusztulok a megaláztatásba, a szenvedésbe, és a szerelembe az exférjem iránt. Aztán sikerült döntenem és elváltam tőle. Nagyon-nagyon sok borzasztó dolgon mentem keresztül annak az embernek a jóvoltából, akit annyira szerettem. Ma már tudom hiba volt annyira kétségbe esni akkor. Higgyétek el nekem vár benneteket a boldogság valahol, valamikor egy másik ember mellett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_569107
    Torolt_felhasznalo_569107
    2003. augusztus 24. 09:21904.
    Szia 1.
    Elhiszed nekem, hogy ez el fog múlni?Én is átestem ezen, minden tel. csörgés reményt és keserűséget ébresztett bennem. De erős akarattal, sok-sok szép dolog keresésével, és azok befogadásával igyekeztem felejteni. (Na meg egy Agykontroll tanfolyam is sokat segített. )
    Mentálisan még sérültnek érzem magam, de ma már tudok nevetni saját magamon, hogy ilyen hülye, naiv, stb voltam.
    Sok erőt, kitartást!

    "Az élet szép, tenéked magyarázzam?"
    előzmény:
    1. (903)
     
  24. 1.
    1.
    2003. augusztus 22. 21:01903.
    Tényleg egy hülye, naív p. . . a vagyok! :-(((( Az a baj, hogy hiába próbálok társat keresni, nem megy, folyton ő jár az eszembe, hátha felhív! Minden sms hangra ugrok, és ha nem ő az, akkor nagyon bánatos vagyok, pedig tudom, hogyha ő lenne, csak az idegesség lenne, a gyomorgörcs és ezt nem akarom! Se vele, se nélküle! :'(((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (900)
     
  25. 1.
    1.
    2003. augusztus 22. 20:57902.
    Nem hiszem, hogy szerelmes tudnék lenni az elkövetkezendő 50 évben! :-( Ez túl nagy csapás volt! :'-(
    előzmény:
    maszi (901)
     

Címlap

top