Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kész Átverés?

Torolt_felhasznalo_569107
Torolt_felhasznalo_569107
Létrehozva: 2003. március 11. 20:53
Volt egy barátom-nős-, 4 évig hitegetett, hogy nem bánná, ha kiderülne a kapcsolatunk. Kiderült, mert elmondta az anyósának. . mégis úgy döntött, hogy a feleségét választja. Én lettem a ribanc kurva(ezt mondta a felesége rölam), és maradt otthon, a leködolt telefon, frigid feleség mellett. . .
És én mégis reménykedem, és szeretem. . . Nagy marha vagyok, mi?????
  1. 2003. augusztus 22. 07:56901.
    Sziasztok 1, és Gestenye! Tudjátok előfordul ám az mással is, hogy hülye, naiv, szerelmes, p. . . a! Ezt ne szégyelljétek! Csak lépjetek. És ne hagyjátok, hogy bolondot csináljanak belőletek ezek a szemét pasik. Higyjétek el nem érdemlik meg ők, hogy ennyit kínozzátok magatokat miattuk. Amiket mondanak azok csak szavak, a tettek, amik bizonyítanának elmaradnak. Legyetek Ti az erősek a kapcsolatban és bizonyítsátok be magatoknak is azt, hogy erősek és függetlenek vagytok. Higgyétek el végre, hogy nem csak ez az egy selejtes himnemű lény létezik. Lesztek Ti még szerelmesek olyan emberbe, akinek csak és kizárólag Ti vagytok a fontosak. Én nagyon nagyon drukkolok nektek! Sok szeretettel: maszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 22. 06:19900.
    Sziasztok!
    Köszönöm mindenkinek a bátorítást, remélem sikerül kitartanom. Bár még nagyon kételkedem magamban.

    Kedves 1! Úgy nézem, bocs a kifejezésért, de hülye, szerelmes, naiv pi**-ák vagyunk mind a ketten. Tudod, néha én is, azt álmodom, pláne álmomban elég gyakran, hogy beállít, hogy engem vállasztott.

    Képzeljétek, a tegnap is el akart kerülni, nem jött dolgozni, pedig nagyon fontos találkozója lett volna. Felhívott, hogy nem jön be, véletlenül elárulta, hogy hol van. Erre én elkértem apumtól az autót, nagy gyorsan elintéztem a hivatali ügyeket, maradt még 1, 5 órám, és odamentem meglepinek. Hát volt is. A kedves csak nézett és nem tudott szólni. Szembe álltam vele, hogy legyen befejezve ez a bújkálás és, hogy ideje lenne elbeszélgetnünk.
    Hú, most be kell fejeznem, majd viasszajövök. De a lényeg az, hogy megkérdeztem, hogy így akar elfelejteni? Erre azt válaszolta, hogy igen. Kérdeztem, hogy sikerült? Erre ő: azt hittem, de most, hogy megláttalak, tudom, hogy nagyon szeretlek. Erre én, rossz vicc, ezzel ne szórakozz.
    Majd visszajövök, most mennem kell perzsára, helyesbítve, mokettára.
    Üdv mindenkinek. Sok puszi és vigyázzatok magatokra.
    előzmény:
    1. (899)
     
  3. 1.
    1.
    2003. augusztus 21. 20:39899.
    Sziasztok!

    Akkor én is közbe szólnék:
    Viki! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked! És persze, hogy drukkolunk, hogy sikerüljön másik állást találnod, de kérlek! Soha többet ne találkozz ezzel a szeméttel! Ez még saját magát sem tudja szeretni, akkor mást hogy szerethetne!
    Nálunk nagyon kilátástalan a helyzet. Nem találkoztunk már jó ideje, de az sms-ek mennek. Ő ír, én durván válaszolok, akkor visszaír, hogy ne sértegessem.
    Legutóbb 4 napja írt, hogy ne írjak neki többet! Én! Hiszen ő ír mindig! Na, azóta nem ír ő sem! Remélem vége lesz egyszer ennek! Mert már nem bírom sokáig! Minden szálat elvágtam, mostmár tényleg! Semmi nem köt sem hozzá, sem a lányához! A kislánnyal sem találkoztam, pedig akart látni. Nehéz volt, a szívem majd megszakad, de hazudtam neki, hogy miért nem megyek hozzájuk. Egyszer, ha felnő, elmesélném neki az egész történetet, hogy mekkora egy undorító állat az apja!
    De én még mindig reménykedem, hogy egyszer csak beállít a válóperes papírokkal, hogy mégis engem választ! :'~(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. augusztus 21. 19:09898.
    Szia Viki!

    Csatlakozva Maszihoz, én is szorítok Neked ebben a nehéz időszakban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (896)
     
  5. 2003. augusztus 21. 13:24897.
    Nagyon szorítok Neked! Eddig azért drukkoltam, hogy bárcsak minden szép és jó lenne köztetek, de sajna egy ilyen pasival ez nem megy. Az alkoholba menekül és ezzel a gyerekeinek sem tesz jót. Ebben tökéletesen igazad van. Most már igazán csak magadra gondolj!!!
    Várom a fejleményeket! Sok puszi: maszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (896)
     
  6. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 21. 06:08896.
    Szia! Köszönjük, bár én még nem érzem magam elég erősnek. Állítólag ma lesz a nagy beszélgetés, ami az én részemről nagyon rövid lesz, mert nyomom a levelet a kezébe, hogy ennyi a mondanivalóm.
    Ne félj, nem hiszem, hogy engem sajnál. Sőt tudom, hogy saját magát sajnálja a legjobban ebben a történetben és tudod, hogy miért, mert tudom, hogy engem szeret, de nincs bátorsága felvállalni, így inkább egyszerűbb, ha azt mondja, hogy sajnálja a gyerekeket elhagyni. Fájdalom!! De úgy-e azt nem sajnálja, hogy a gyerekei minden este - mit este már délben részegen látják. Az mitől jó nekik?
    Tudod, szeretem és nagyon sajnálom, hogy így tönkre tette magát. Kár, mert én nem ezt az embert ismertem, nem ebbe szerettem bele, mert ha akkor ilyen lett volna, biztos, hogy én sem megyek bele ebbe a kapcsolatba.
    Szorítsatok nekem, majd még jelentkezem.
    Sok puszi nektek: Viki.
    előzmény:
    maszi (895)
     
  7. 2003. augusztus 20. 14:38895.
    Sziasztok Lányok ! Fantasztikusak vagytok! Igazán büszkék lehetünk rátok Beussal! Csak könyörgöm most már kitartás!!!!!!
    T. F. H. Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább, ugye hogy nem is olyan irtózatos nélküle. És később még jobb lesz, azután meg még könnyebb.
    Gestenye! Őurasága teljesen összeomlott, tudod miért? Mert olyan nagyon sajnálja magát. Ne dőlj be neki, nem téged sajnál, csakis és kizárólag önmagát.
    Nagyon drukkolok a meghallgatásaid miatt. Remélem sikerülni fog az új munkahely!!!
    Sok puszi nektek: Maszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 20. 12:10894.
    Szia!
    Hát az én kedvesem nem semmi. . . Kihozta magából az állatot. Egész héten tök részeg volt. Most is az. Ma sem jött dolgozni. De nemrég hívott. Teljesen maga alatt van, össze - vissza beszél: eladja a kocsit, a lakást- nem akar látni senkit: se engem, se a feleségét, se a gyerekeit, de bezzeg a sörös üveget, azt igen. Teljesen össze van zavarodva.
    Nekem elég jól sikerültek a meghallgatásaim, de csak pénteken vagy a jövő héten mondanak választ.
    Tudod, nagyon irigyelem a kitartásodat és az erődet. Azt áruld el nekem, hogy szereted egy kicsit még?
    Nagyon büszke vagyok rád.

    Barátsággal.
    előzmény:
    T.F.H. (893)
     
  9. Torolt_felhasznalo_569107
    Torolt_felhasznalo_569107
    2003. augusztus 19. 16:26893.
    Kedves Viki!
    Köszönöm kérdésed, jól vagyok.
    Az én ex-em is pillanatok alatt elfelejtette azt a sok-sok megaláztatást amit a nejétől kapott, és ugyanakkor azt a sok szépet is, amit én nyújtottam neki. Volt olyan, hogy a felesége leköpte és bele is rugott(szó szerint, nem képletesen), és mégis ő kellett neki. A kolléganőjével beszéltem, állítólag otthon nemigen lett jobb-tel. lekódolva, 2-3naponta kap tiszta inget stb-ráadásul őurasága is elhanyagolja magát, sokszor büdös, borotválatlan. Amikor hétvégén eljár zenélni rendszeresen nagyon leissza magát. . . . ugyanakkor fennhangon hírdeti, milyen boldog, hogy lakástcserélnek, meg minden, hogy anyuci milyen kedves, és ő milyen boldog. Ugyanakkor minden percéről el kell számolni, és a felesége azóta őrülten féltékeny és napközben is soxor ellenőrzi, bent van-e a munkahelyén. (Hm, mintha ott nem lehetne. . . )
    A telefont pedig nem veszem fel, volt egy-két nem fogadott hívásom a számáról. Ennyi. Én is azt mondom, megérdemli.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (892)
     
  10. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 19. 11:40892.
    Szia kedves T. F. H. !
    Hát én is osztozom a még mindig nyitva maradt kérdésen. De én már lassan kezdtem meggyőzni magam, hogy nem érdemelt meg, csak tudod, még nagyon jól emlékszem arra az emberre, aki mindent megtett értem. Most pedig itt van egy lassan alkoholista, akaratgyenge ember.
    Az én kedvesem is nevetséges, már azzal, hogy megengedi, hogy utána menjen a garázsba, vagy, ha elmegy sörözni a haverekkel. Szóval nagyban ellenörzik, de, ha neki jó így, ám legyen. Akkor azt mondom, hogy megérdemlik egyást, de jobbat nem! Tudod, ha ő ilyen gyorsan elfelejtette, hogy a felesége hányszor megalázta, megcsalta és neki ez így jó, hát tegye, áldásom rájuk.
    Amúgy a kedvesem, a héten még nem jött dolgozni, a tegnap már 12-kor részeg volt, ma úgyszintén. Lassan nem kell én elmenjek innen, mert ő kirugatja magát.
    Minden jót neked. Amúgy végleg lemaradt, már nem is hív fel téged?? Jól vagy?

    Barátsággal: Viki.
    előzmény:
    T.F.H. (891)
     
  11. Torolt_felhasznalo_569107
    Torolt_felhasznalo_569107
    2003. augusztus 19. 07:49891.
    Szia Gesztenye!
    Hááát, mit mondjak ez nem semmi. . .
    Te is kifogtál egy akaratgyenge dízspéldányt. Sajnállak. De az klassz lenne, ha erős tudnál maradni. Kívánom neked, hogy sikerüljön.
    Tudod, valamikor én is azon tépelődtem, hogy akkor miért loholt utánam, miért volt az, hogy egy napot nem bírt ki, hogy ne beszéljünk, ne találkozzunk. Volt olyan nap anno. . . , hogy félóránként csörgött a telefonom, és ő hívott. Mostmeg csak az anyuci és undorító, ahogy isteníti a Marikáját, meg nyuszikám, meg drágám meg minden, és mindenkinek áradozik, hogy neki milyen jó. . .
    Akkor én is azt kérdezem, mire volt jó ez az egész?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (890)
     
  12. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 18. 15:14890.
    folytatom . . . . . Persze anyuka is érzi a vesztét, így este már hazajött így megszakadt a varázserőm. Hétfőn munka után nem hívott, kedden leitta magát már délben, szerdán be se jött dolgozni, csütörtökön került - nem hívott, pénteken annyit mondtam neki, hogy "milyen jó neked, mert a szerelmet csak úgy elzártad, mint a vízcsapot és, hogy a becsület is azt követeli, hogy mondja el legalább mi baja. " Erre ő, majd talán holnap. Este elmentem bulizni, a szombatot kirándulással és levélírással töltöttem. Mondjátok nyugodtan, hogy hülye vagyok, de levelet írtam neki - a vége 10 oldal ívpapíron :))) Ebbe leírtam mindent ami szép volt, mindent ami fáj, mindent amivel megbántott, és azt is, hogy esetleg mi lehetett volna és, hogy a durvaság helyett inkább köszönettel és bocsánatkéréssel tartozik. Persze közben lehordtam szép finoman mindennek: gyáva, szánalmas, nevetséges, . . . , persze jókat is írtam, hogy milyen klassz ;s határozott volt az a pasi, akibe beleszerettem. A szombatból semmi sem lett, de az este hívott, hogy ne haragudjak - ennyit mondott és, hogy puszi. Ma reggel hívott és én kiakadtam, hogy legalább legyen gatyája elém állni és felvállalni a döntését. Mire ő, mit, ha még nem döntött el semmit. Erre én azt mondtam, hogy nem úgy tűnik és, hogy ne nézzen ennyire hülyének és letettem. Aztán többet nem vettem fel, a barátaimtól üzent, hogy a végéről lemaradt a puszi és kér legyek türelemmel és holnap beszélünk ígéri. Csak ki hisz neki. Persze, ha jön rövid lesz a beszélgetés, mert én nyomom a levelet a kezébe, hogy ennyi a mondandóm. Valahol fáj a lelkem, de úgy megkönnyebbültem, pláne attól, hogy kiírtam mindent magamból. Fáj, mert nem tudom elfogadni, hogy miért törtetett utánam, ha most nem becsül? stb, stb, …
    Hülye vagyok mi . . . ???? :o)

    Aztán meg a hétvégre kirándulást szervezünk a barátokkal , oda, ahol szerelmünk kibontakozott. Meglehet, hogy életemben először lefogom inni magamat, de legalább megpróbálom ott lezárni, mert minél jobban fáj annál keményebb leszek. Szorítsatok, hogy ne adjam fel.
    Amúgy szerdán megyek 2 meghallgatásra. Sajnálom, a mostani munkám, mert nagyon szeretem, de tudom, hogy nem tudom elviselni, ha mindennap látom és kerüljük egymást és nem érhetek hozzám, vagy ő sem simogassa vagy szorítja meg a kezem ahol teheti……

    Köszönök mindent!!!

    előzmény:
    maszi (887)
     
  13. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 18. 15:04889.
    Sziasztok kedves barátnőim! - mert úgy érzem, hogy azok vagytok.
    Hát van mesélni valóm bőven, csak időm soha nincs, hogy leírjam. Talám most . . .
    Hát a hétvége meglepetésekkel gazdag volt. Azzal kezdödött, hogy úgye, már csütörtök reggel korán bent volt dolgozni én persze hűvősen fogadtam, ő pedig meglepödött ezen. Normálisan beszélgettünk mindenről, csak kettönkről nem. Tudjátok ő azt várt, hogy én most nagy cirkuszt csapok a nyaralás miatt, de nem tettem. Majd megfulladtam, de akkor se mondtam semmit, vártam, hogy ő mikor mond valamit. Puszikat lopott, de én kerültem. Amikor hazavitt magától mondta, hogy este felhív. Aztán hívott, képzeljétek eszébe jutott a számom, és elmondta, hogy a család megy péntek du valahova, persze nélküle. Mondtam, "de jó neked szabad vagy - vagy inkább hiányozni fognak?" Erre ő: tudom, jól, hogy miattam teszi, mert én hiányzom. Hát nem kis aranyos és még arra számít, hogy el is hiszem ezt a mesét. De hagytam, hadd hidje. Kezdtem átesni a ló túloldalára és mostmár határozottan azt akarom, hogy fájjon neki is úgy, ahogy nekem fájt, amit tett. Erre fel már péntek reggel elvitte őket, hogy üres legyen a ház. Aztán arra kért, mivel beteg volt, hogy du menjek fel. Nem akartam, de megtettem, mivel azt akarom, hogy azt érezze, hogy én egy biztos pont vagyok a számára. Közben telefonált a felesége, aki nem hitte, hogy otthon van, erre ő a tv-müsorral igazolta magát. De ahogy veszekedtek, én csak álltam és döbbenten bámultam és amikor letette a telefont csak annyit mondtam, hogy "ez kell neked - akkor megkaphatod, ha te ezt nevezed jó helyzetnek, azért ennél még én is jobban bízom benned. "Aztán este bulizni voltunk barátokkal és sikerült elég normálisan elbeszélgetnünk és elmondta, hogy FÉL - pontosan nem tudta meghatározni, hogy mitől, de elsősorban a gyerekei elvesztésétől - meg szerintem a feleségétől. A lényeg, hogy szombat estig velem volt, de tévedés nem szeretkeztem vele és elég világosan kifejtettem, hogy eljött a döntés órája.
    előzmény:
    misibea (886)
     
  14. 2003. augusztus 13. 17:19888.
    Szia Beus! :)
    előzmény:
    misibea (886)
     
  15. 2003. augusztus 13. 17:18887.
    Gestenye, 1. hol vagytok és mi újság veletek?
    Lehet, hogy túl szigorúak voltunk?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. augusztus 12. 22:13886.
    Szia. . . Hogy vagy mostanában?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (882)
     
  17. 2003. augusztus 10. 19:15885.
    Nagyon nagyon drukkolok, hogy sikerüljön új állást találni, mert akkor az már fél gyógyulás, hogy nem találkozol vele állandóan. Puszi: maszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (882)
     
  18. 2003. augusztus 10. 19:14884.
    Sziasztok Lányok! Gestenye én is csak ismételni tudom magam és a többiek véleményét. Mindig csak ő és ő és ő, hogy ő hogy szenved, hogy őneki milyen rossz, stb. Az az ő élete, csak ő változtathat rajta, ahogy a Te életeden is csak Te változtathatsz és senki más. És megint csak saját tapasztaltból kiindulva, biztos, hogy ő annyira szenved a felesége mellett?
    Én csak egyet tudok még mondani, de ezzel is csak ismétlem magam: GONDOLJ VÉGRE MAGADRA IS, EZ AZ EMBER NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_111327
    Torolt_felhasznalo_111327
    2003. augusztus 8. 13:09883.
    Csatlakozom a többiekhez. . a hozzaszolasunk nem bantas akart lenni. misibeanak igaza van. . hol vagy TE ebben a kacsolatban.
    Nehogy azt hidd, hogy valaki is szétmarni akar benneteket - de én ugy latom, mint a többiek - itt nincsen szo közös kapcsolatrol. . csak rola!!!! és te sehol nem vagy. Pedig a teher nem kevés ami a valaidon van. Fel a fejjel. . és probaljal egy kicsit most CSAK MAGADRA GONDOLNI!!!!!!!!
    Ez nem önzés!!!!!! ez inkabb egy tiszta kép alkotasa lesz az életedben - hol allok, mit csinallok és hogyan is tovabb?
    Fel a fejjel. . a vihar utan mindig kisüt a nap:)) hol elöbb hol késöbb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (882)
     
  20. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 8. 11:36882.
    Szia!
    Nem, egyáltalán nem bántottatok meg, sőt hidjétek el, hogy meg is lesz az eredménye. Igyekszem meggyőzni magamat, csak még nincselég erőm. De igyekszem és azt hiszem, hogy ez a hétvég még rengeteget fog határozni az életembe. Szorítsatok nekem.
    előzmény:
    misibea (881)
     
  21. 2003. augusztus 8. 10:32881.
    Szia. . . Hát, látom, elég rossz a kedved és mi sem voltunk éppen túl felvillanyozók. . . de remélem, nem bántottunk meg. . . nem szerettünk volna. . . ne haragudj, ha kicsit erősre sikerült néhány mondat. . .
    Egy kicsit legalább haladtál valamerre?
    Most mit gondolsz?
    Szóval, most akkor mi van?

    Az jutott eszembe, hogy ő valószínűleg tisztában van a betegségeddel, tudja, hogy a szíved gyenge. . .
    A stressz és a bánat, szomorúság, idegfeszültség nagyon sokat árt Neked. . .
    Te vigyázol rá. . . az életed róla, az érte való aggódásról szól. . .
    És Ő???
    Ő nem vigyáz Rád. . .

    Ez a szerelem csak róla szólt eddig. . .
    Te érte élsz, magadat alárendeled teljesen ebben a kapcsolatban az ő akaratának. . .
    Ő szintén magáért él. . .
    Ő az első, a családja, a gyermekeivel és feleségével. . .
    Ő Ő Ő és megintcsak Ő. . . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (880)
     
  22. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 8. 06:09880.
    KÖszönöm mindenkinek a hozzászólásaid. Neked kedves Grace, csak annyit egyelőre, hogy félreértettél, mert nem 4 éve tart, csak lassan 1, csak előtte 4 évig nyomult. De nem értem, hogy mi értelme volt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111327 (879)
     
  23. Torolt_felhasznalo_111327
    Torolt_felhasznalo_111327
    2003. augusztus 8. 00:17879.
    K_Gesztenye. . . hat itt aztan kaptal felvilagositast az biztos:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. augusztus 7. 09:16878.
    Szia K_Gesztenye!

    (Nem először) támadt az az érzésem a hozzászólásod kapcsán, hogy hasonlóan függő helyzetben vagy, mint (más) szenvedélybetegek. Persze nem alkohol, cigaretta, játékgép (stb. ) hatásától nem tudsz megszabadulni, de hogy káros hatással van Rád, az nem kétséges, aztán mégis ragaszkodsz hozzá, bár van, hogy megpróbálsz megszabadulni tőle. Mértéket tartani viszont (ahogy pl. az alkoholisták sem tudnak) nem vagy képes. Szerintem a legjobb megoldás hosszútávú testi és lelki egészségedre nézve a teljes leszokás, nem az "adag" csökkentése, vagy további reménykedés abban, hogy hátha eljön az idő, amikor a bódulat egészséges valósággá válik, és megszűnik a kapcsolat lélekmérgező hatása is.

    Legyél erős!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (872)
     
  25. 2003. augusztus 7. 07:54877.
    Nézd, nem elég, hogy boldogtalan vagy, de még az ő szenvedését és boldogtalanságát is a nyakadba veszed. Teljesen felesleges, mert az ő életét te nem tudod helyette megváltoztatni, sem dönteni helyette, de úgy tűnik még csak a döntés felé terelni sem. Másrészt ha annyira szenved amennyire mondod, akkor vagy bolond vagy mazochista, de inkább gyáva ha nem lép. Lehet mentségeket kitalálni, de azon nem változtat, hogy nem te vagxy az akiért mindennel szembeszállna és áldozatokat vállalna.
    Án sem bántani akarlak, de ne alázd már meg magad azzal, hogy ezt tovább tűröd.
    Hogy lesz így saját gyereked, boldog szabad életed? igen a tiszta szerelem önzetlen, de neked most önzőnek kell lenned és saját magadra gondolnod.
    Azt "éri " meg önzetlenül szeretni, aki szintén önzetlenül szeret, minden más önfeláldozás, mártírság, őrültség. Nagyon sok erőt kívánok remélem hamarosan jóra fordul az életed. puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (872)
     

Címlap

top