Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kész Átverés?

Torolt_felhasznalo_569107
Torolt_felhasznalo_569107
Létrehozva: 2003. március 11. 20:53
Volt egy barátom-nős-, 4 évig hitegetett, hogy nem bánná, ha kiderülne a kapcsolatunk. Kiderült, mert elmondta az anyósának. . mégis úgy döntött, hogy a feleségét választja. Én lettem a ribanc kurva(ezt mondta a felesége rölam), és maradt otthon, a leködolt telefon, frigid feleség mellett. . .
És én mégis reménykedem, és szeretem. . . Nagy marha vagyok, mi?????
  1. Torolt_felhasznalo_111327
    Torolt_felhasznalo_111327
    2003. augusztus 6. 19:22876.
    :)) dehogy haragszom:)) éreztem az irasodon, hogy nem ugy irtad:))
    hogy bantsal vele.
    De nem egyszerü felallni, nem egyszerü döntést hozni. . de meg kell hozni. . a sajat érdekünkbe.
    előzmény:
    misibea (870)
     
  2. Torolt_felhasznalo_111327
    Torolt_felhasznalo_111327
    2003. augusztus 6. 19:21875.
    Felsoroltal egy csomo dolgot amiért boldogtalan vagy. . . nem kevés dolog az biztos. Ha a fele lett volna nekem. . mar réges rég kitettem volna a szürét a pasinak az biztos. Ide vagy oda 4 év. . . ha maradsz. . lesz ebböl még több is. . talan 14. . amikor mar kifudsz abbol, hogy sajat gyereked legyen. . amikor érzed majd, hogy az évek elmentek feletted. . egy üres kapcsolatért. Mert ez üres. . nincs olyan, hogy nem tud dönteni. . mert a
    pasid mar döntött. . . és nem meletted döntött. . hanem a felesége és a gyerekek melett. Legalabbis én igy latom. Mit nevezünk önzés nélküli szerelemnek. Ha a tarsad(mindegy, hogy férj vagy barat) pl. beteg. . . hosszu ideig beteg. . . neked kell gondozni. . söt még apolni is. Es akkor Te melette alsz. . vagy viszont. . én ezt nevezem önzés nélüli szerelemnek. De amit leirtal. . az se nem önzés nélküli se nem tiszta. Ne haragudj nem akarlak megbantani. . . de amikor 4 évvel ezelött belementél ebbe a rettenetbe. . akkor is volt felesége meg gyerekei. . . vajon nem volt valasztasod, hogy azt mond. . hat egy nös emberrel. . akinek csaladja van azért nem kezdek. Hogy féltékeny vagy. . hat ez is normalis. . ha a tarsam mindig otthagyna engem. . és hazamenne a csaladjahoz. . hat én is féltékeny lennék. . . mert igen is nem tudod, hogy mi folyik közöttül. Es egy kialakult csaladban vannak meghitt orak. . meghitt emlékek. . . mert ahogy leirod, nincsenek rossz viszonyban. Hogy anyagi problemaja van. . amit a feleség nem akar észre venni. . . és ha észre veszi? mit valtoztat a dolgon. . lehet, hogy dolgozik, lehet hogy nem. . minden esetre egy asszony 2 gyerekkel soha nem unatkozik. Gondold bele magad az Ö helyzetébe!! te vagy a feleség. .
    szereted a férjed. . a gyerekeid. . csaladod van. . aztan kitudodik, hogy kakuk van a fészekben. En tudom, mit jelent kijatszott, megcsalt asszonynak lenni. . senkinek nem kivanom azt az érzést. Körülötted megbomlik a vilag. . felborul az egész életed. . pedig te erre tettél mindent. Legalabbis nem gondolom, hogy az asszony masképp gondolta volna. . mert ha igen. . mar kitette volna ö is a férjét.
    A masik. . ha veled marad ez a pasi. . mi biztosit arra. . hogy ugyan ugy nem fogsz te is jarni. . mint a mostani feleség. . nos. . erre nincs biztositék. Boldognak lenni. . kiegyen sulyozott életet kialakitani. . hogy éljek. . hogy mondhassam azt. . igen, most ez megfelel nekem. . szabad és boldog vagyok, ember modjara élek. De nem egy szétszakitott csalad javara.
    Biztos vagyok benne, hogy rajtam kivül vannak még asszonyok akik soha nem kezdenének egy nös emberrel. Mert nem éri meg. Ezt a négy évet amit igy eltöltöttél. . boldogtalansagba. . magad gyötrésével. . . ezt el lehetet volna ugy is tölteni. . hogy szabadon szereted a parodat. . nem kell bujkalni. . nem megy senki tönkre. . egyenlök vagytok egy kapcsolatban. Te a megalazott szerepét jatszo0d. . azért vagy boldogtalan.
    A helyedben sürgösen pontot tennék a végére. . még akkos is ha ugy érzeném bele döglök.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (873)
     
  3. 2003. augusztus 6. 18:58874.
    Ha önzés nélkül szereted, akkor kapaszkodj ebbe, és ne fájjon, ha nics Veled, ha nem tud dönteni. Hiszen Te tiszta szerelemmel, minden körülmények között szereted!
    Akkor is szereted, ha egy nap öt percet vagytok együtt, sőt, ha egy héten vagy hónapban csak öt percet vagytok együtt és ő a többi idejét a feleségével veszekedve tölti el. Mit számít ez Neked a szerelem mindenható erejével felvértezve?
    Á, ilyen nincs, ez csak egy megközelítés volt. Ez olyan volt, mikor egy lány azt írta, bármilyen is legyen majd a férje, ő "szolgálni" akarja.
    Önzés nélkül szeretni, az egy dolog, de gondolj azért magadra is és ne kínlódd végig az éveidet esztelenül pár gyönyörű pillanatért.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (873)
     
  4. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 6. 18:33873.
    Tudod, mi a baj velem? Az, hogy bár beteg is a szívem, de nagyon tud szeretni. ÖNZÉS NÉLKÜL SZERETNI! Én tudod ezt tanultam, hogy ez az igaz és tiszta szerelem titka.
    előzmény:
    misibea (870)
     
  5. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 6. 18:19872.
    Szia kedves Bea!

    Hogy miért nem vagyok boldog? Hú, lehet, hogy nem elég az oldal, hogy ezt leírjam. De megpróbálom, hátha könnyebb lesz. . . egz kicsit nehéz . . .
    1 Mert úgy érzem, hogy otthon nem boldog, mert megtudnék fulladni attól, hogy azt látom, hogy napról - napra megy tönkre, mert nem tud dönteni. Ezért inkább a könnyebbik megoldást választja, helyesbítve a kevésbé bonyolultat.
    Tudom, hogy a döntésében szerepet játszik az is, hogy pillanatnyilag anyagi gondokkal küszködik, amit a felesége nem akar észrevenni.
    2 Felemésztem magam, mert nem tudom, hogy ilyenkor amikor együtt vannak mi van köztük? Féltékeny vagyok - pedig sose ismertem ezt az érzést - és azt is tudom, hogyez csak a bizalmatlanság jele. Nem tudom megérteni a feleségét, hogy miért jó az neki, ha a férje mindenáron vele marad /idegileg, lelkileg tönkre menve, lassan alkoholistaként/?
    3 Sajnálom a gyerekeket, és maximálisan megvetem az ötletet, hogy a két gyermeket elvállasszák, csak a saját érdekük miatt. És ezt a kapcsolatot mindig is a gyerekek miatt elleneztem, mert tudtam, hogyvelük szembe sose fogok harcolni. Én nem küzdök az ök szeretetük ellen - ez nem tisztességes.
    4 Nem értem, hogy akkor mire volt jó ez az egész? Miért udvarolt 4 éven keresztűl tűzön - vizen át, hogy az övé legyek. Most, hogy bebizonyitotta / -tuk magának - egymásnak, hogy müködne, jó lenne a kapcsolatunk, akkor most miért adjuk fel?
    5 Érzem, hogy ő is érzi, hogy együtt sokkal nyugodtabb, boldogabb élete lenne / lehetne, és nem tudom elfogadni, hogy nincs bátorsága lépni. Úgy van ahogy valamelyik nap mondtam neki, hogy megálmodtunk mindketten egy szép szerelmet, most megadtuk egymásnak, de ő most fél szembeszállni a világgal. Mert úgy*e az lesz, hogy lecserélte a feleségét egy fiatal csajra /jobbik esetben - vagy inkább a ritkábbikba/, stb, stb.
    6. Mert nem értem a barátait, hogy senki nem mer szólni, pedig nagyon sokan tudnak rólunk, "hogy ember vedd már észre, hogy, hogy nézel ki!" Mert azért azt se felejtsük el, hogy az én segítségemmel lemondott a cigiről is. És megörjít amikor azt mondja, hogy majd én megfogom őt. Mikor? majd amikor halldoklik az idegen,
    7 Mert nincs gyerekem és néha úgy érzem, hogy soha nem lesz részem ebben az örömben. És borzasztóan fáj, még mindig, hogy elvesztettem a babát - babánkat. És tudom, hogy neki is még mindig nagyon fáj -ott mélyen legbelűl.
    Folytassam . . . ? mert még kerül. . .
    Mond, hogy nagyon hülye vagyok!

    előzmény:
    misibea (868)
     
  6. 2003. augusztus 6. 18:02871.
    Sziasztok!
    maszi! :o)
    deluxy! :o)
    Tia! :o)
    Jill! :o)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. augusztus 6. 18:00870.
    Szia! Ne haragudj, nem akartalak megbántani. . . "lesajnálni" meg főleg nem szerettelek volna. . . bocsánat, ha így jött ki. . .
    Örülök, hogy most minőségében más életet élsz, mint eddig!
    Ez lenne a követendő példa Gestenyének és 1. -nek is. . .
    A méltatlan, megalázó és reménytelen helyzetből időben ki kell lépni, mert ezzel nyílik esély egy minőségében jobb életre. . .
    Sok boldogságot kívánok és hosszú életet hozzá!
    Szia! :o)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111327 (855)
     
  8. 2003. augusztus 6. 17:55869.
    Jaj, az elutazás mit segítene?
    Nem adnak az útlevél mellé másik fejet és szívet! :o))
    Utazhatsz akár Timbuktuba is. . . az sem segít rajtad, ha Te nem segítesz magadon!
    Tessék szépen leülni magaddal komolyan elbeszégetni, egy üveg finom bor társaságában.
    Aztán hangosan kérdezd magadat és válaszolj is, de őszintén ám! :o)
    Szeret Téged?
    Mennyire?
    Miért csak ennyire?
    Mert kit szeret igazán?
    Ki au első, ki amásodik, ki a harmadik aszívében?
    Hanyadik akarsz lenni?
    Szeretnél-e családot?
    Szeretnél-e őszintén és szabadon élni azzal, akit szeretsz?
    Jó-e Neked, hogy függsz egy asszonytól és a gyermekétől?
    Milyen jövő vár így Rád? milyen jövőt szeretnél?
    Mennyi tartalékod van még, meddig bírod energiával?
    Bízol benne?

    ?
    Ha újra kezditek, mi változik?

    előzmény:
    1. (860)
     
  9. 2003. augusztus 6. 17:47868.
    Szia! :o)
    Egészen felpezsdült újra a fórum.
    Mindenki felsorakozott, hogy megmentsünk benneteket! :o))
    Gestenye, megértjük, hogy szenvedsz, de hidd el, kívülről azért jobb rálátás nyílik a dolgaitokra.
    Te elfogult vagy vele és ez természetes is.

    Hallgass az ösztöneidre, ha már gondolkodni nem tudsz józanul.
    Amikor elkeseredett vagy és mérges, ha sírni lenne kedved, ha fáj, ha csalódott vagy és elégedetlen. . . stb. , mindez REAKCIÓ az ő viselkedésére, ösztönösen jön belőled az ő viselkedésére válaszként. . .
    Csak vond le a következtetést.
    ?

    Nem vagy boldog.
    Miért nem???
    Szerinted, miért nem vagy boldog?
    Megtennéd, hogy megfogalmazod?

    Hát igen, néha jól jönne egy tükör, amit oda lehetne tartani. . .
    De Neked is van egy tükör, tudod, ugye?

    Gestenye. . . az idő könyörtelenül pörög. . . minden hét, hónap egyre mélyebbre visz aproblémádban. . . a gondolkodásod egy idő után már teljesen beszűkül. . . a szomorúság, a boldogtalanság teljesen képes kifordítani az embert a valójából. . . Amíg viszonylag erős vagy és képes vagy még gondolkodni, addig cselekedj, mentsd meg magadat.

    Ha valóban az életének a része lettél az évek folyamán, akkor nem tud elengedni majd Téged, ha nem leszel mellette és ezt nem tudja elfogadni, akkor meglátod, tudni fogja, mit tegyen. . .

    A boldogságot, a szerelmet, a szeretetet nagyon nehezen lehet veszni hagyni. . . az ő oldaláról is működik ám ez. . . bízz magadban és a szerelmedben, a szerelmetekben és kockáztass!
    Dupla vagy semmi.
    Csak nyerhetsz.
    Ugye, érted?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154325 (867)
     
  10. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 6. 17:21867.
    Nagyon aranyos vagy! Látszik, hogy kiegyensúlyozott életet élsz. Köszönöm az érveidet és a kitartásodat is, nagyon jó érveket soroltál fel, azt hiszem, hogy megmutatom a kedvesnek is, hátha magára ismer. ?
    előzmény:
    misibea (838)
     
  11. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 6. 17:16866.
    De azért 3 évig várrni.
    előzmény:
    Tia (861)
     
  12. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 6. 17:10865.
    Szia!
    Nagyon örülök, hogy neked sikerült és boldog vagy.
    Ami a gyerekeket illetti én, azt is szívesen elfogadnám, hogy velünk éljanek, csak arról nem vagyok meggyöződve, hogy neki ez lenne a legjobb. Amúgy én is valahogy ilyennek képzeltem el a további életünket, hogy attól normálisan tudjunk beszélni a feleségével és közösen neveljük a gyerekeiket. Én azt tudom, hogy semmiben nem akadályoznám a kedvesemet abba, hogy láthassa a gyerekeit.
    előzmény:
    Tia (861)
     
  13. Torolt_felhasznalo_154325
    Torolt_felhasznalo_154325
    2003. augusztus 6. 17:04864.
    Lassan én is így gondolom, csak még azt nem tudom, hogy honnan veszem az erőt és a kitartást.
    De azt hiszem, hogy már jó úton haladok, mert ma beadtam a kérésemet egy másik céghez, csak sajnos, csak a jövő hétvégén lesz meghallgatás. Addig még ki kell tartanom valahogy. De hogy?
    előzmény:
    maszi (863)
     
  14. 2003. augusztus 6. 12:36863.
    Sziasztok Lányok! Tegnap nem jártam erre, és látom hogy megélénült a topic. Grace látom sorstársak voltunk. Sajnos az én exem sem törődik a fiával, már több mint egy éve nem is beszéltek. Ott is az új asszony féltékeny volt a fiamra és szerintem utálta is a gyereket, sajna rendesen elmarta a gyerektől, na persze az exemet sem kell félteni.
    Misibea mindent leírt, ami az én véleményem is. Éppen itt az ideje, hogy lépj Gestenye! Szerintem is rég lejárt a türelmi idő, innen már csak az idődet pazarolod. Sajnos csak egy életünk van, aránylag szabott idővel, ezzel kell gazdálkodnunk. Ez a pasi nem fog változtatni, ha csak a felesége ki nem rúgja. El kell döntened, hogy akarsz-e szeretőként megöregedni. Fel tudod-e vállalni egy egész életre ezt. Mert ha igen, akkor viszont bele kell nyugodnod, hogy Te mindig csak a mellékutca maradsz.
    Persze ez a vélemény 1. -nek is szól.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. augusztus 6. 11:50862.
    Kedves 1. kérlek hallgass Misibeára. Nála jobban kevesen látják a dolgokat itt a fórumon. Azt pedig szörnyű olvasni, hogy mennyire nem látod a valóságot. Persze, hogy kedves és azt mondja jó veled, nem hülye. Ha te akarsz valamit durván bánsz az illetővel? Ne haragudj ez a pasi úgy manipulál téged, ahogy nem szégyenli, mert hagyod magad. Térj észhez és építs saját életet. Ez így nem élet, ezt senki nem érdemli.
    előzmény:
    1. (860)
     
  16. Tia
    Tia
    2003. augusztus 6. 10:35861.
    sziasztok!

    Misibea: amit a történetemre válaszoltál, teljesen egyetértek veled.
    Igen, a mi esetünk a ritkább. És ő még a gyerekeivel is törődik, segít nekik, amiben kell.

    1. kérdezted, hogy velünk laknak-e a gyerekek. Nem, nem laknak velünk. Az azért sok lenne nekem. Megmondom őszintén szeretem őket, de azért időnként zavarnak és elég fárasztóak tudnak lenni, amikor itt vannak. De el kell fogadnom, hiszen joguk van az apjukhoz és velem is szeretnek lenni. Néha nem könnyű, de azon vagyok, hogy jó "mostoha" legyek, hiszen azzal, hogy az apjuk felesége lettem, én is felelős vagyok azért, hogy szerető családban nőjenek fel.

    Neked pedig azt ajánlom 1. , hogy légy büszke és ne hagyd magad!! Ez a pasi nem fog elválni. . . ez a véleményem, azok után, amit írtál. Nehéz megértetni a kislánnyal, akit szeretsz, hogy miért nem fogtok találkozni, de valahogy meg kell. .
    sok sok erőt kívánok!
    előzmény:
    misibea (853)
     
  17. 1.
    1.
    2003. augusztus 6. 09:18860.
    Úgy elutaznék nagyon messzire, legalább egy hónapra! Hogy utól se érjen!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111327 (856)
     
  18. 1.
    1.
    2003. augusztus 6. 09:16859.
    Én is erre vágyom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111327 (855)
     
  19. 1.
    1.
    2003. augusztus 6. 09:14858.
    Nem! Nem! Nem! :-((((((( Ez mondjuk régebben volt, már fél éve nem voltam náluk és előtte is csak 2-3 havonta, akkor volt ez, de látszott rajta, hogy nincs ínyére a dolog, pl. bulizunk együtt, ott van ő is és a felesége is, és odasúgja nekem, hogy úgy átölelnélek stb. Látszott rajta, hogy fájdalmas neki, hogy amikor ott vagyok én is, akkor nem engem ölel, egyébként ő magától soha nem kezdeményezett a feleségénél az utóbbi években, ez annyira látszott is, pl. ha a felesége meg akarta csókolni, ő simán elhúzódott tőle, volt olyan, hogy átmentem hozzájuk és simán adott 2 puszit, pedig én senkivel sem pusziszkodok így, barátságból, amikor találkozunk, főleg velük nem! :-(((((((( Nem tudom mit gondoljak, annyira szeretném hinni, hogy engem szeret! :-((((
    előzmény:
    misibea (853)
     
  20. 2003. augusztus 6. 09:08857.
    Szia!
    Szerintem is igaza van Misibeának (és Neked is). Szerintem 1. pasija egy nagyon rossz jellemű ember a leírtak alapján, és nem kellene engednie, hogy ilyen undorítóan bizarr helyzetekbe hozza érzelmi zsarolással.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_111327 (856)
     
  21. Torolt_felhasznalo_111327
    Torolt_felhasznalo_111327
    2003. augusztus 6. 09:01856.
    Tudod én a te helyedben nem magyarazkodnak. Egyszerüen és vilagosan kifejteném. . hogy VÉGE. . .
    nekem ez a kapcsolat nem felel meg. Még hataridöt sem szabnak. . csak egyszerüen eltünnék.
    Különösen ha elöttem ölelgetné a feleségét. . és megjatszana a jo férjet. . . apat!!!!! mar jo apa sem lehet. . ha a gyerekei jövöjét ilyen nyugodtan megkérdöjelezi.
    Mert a gyerekeknek soha nem leszel az anyjuk. . ha a kislanya rajön. . hogy elvitted az apjat. . ugy lesz mint az enyim. . teljes ellenségnek fog tartani. . . mert rajön, hogy becsaptad.
    misibeanak igaza van. . tökéletesen.
    előzmény:
    1. (851)
     
  22. Torolt_felhasznalo_111327
    Torolt_felhasznalo_111327
    2003. augusztus 6. 08:57855.
    >:)) Gracet nem kell sajnalni. . csak azért irtam le az esetem. . hogy 1. irjak. . . de hat ez mar a multté:))) van jobb is kedvesebb is. . de én mar nem vagyok feleségnek valo. . ezt tapasztalatbol mondom. . ebböl mar kinöltem. A baratom(jelenlegi) kétszeresen elvalt ember. . jo tars. . egy bizonyos szempontig. De összeköltözni vele. . vagy a jövömet rabizni. . hat azt nem nagyom merném. . . és ez nem az ö hibaja. . . én nem tudok vakon bizni senkibe, és nem is hadakozok ez ellen az érzés ellen. Mindkettönknek megvan a sajat élete. . a sajat lakasa:))) a gyerekei. . közös dolgok nincsenek. . ugy latszik pontosan ez felel meg neki is. De nagyon jol érzem magam vele. . :))) elösször vagyok az életemben elkényeztetve. Jo érzés szabadon szeretni :)))
    előzmény:
    misibea (850)
     
  23. 2003. augusztus 6. 08:46854.
    Javítás: Ne haragudj, hogy durván fogalmazok, de lesed az alkalmat, hogy lecsapj, ha már . . . meghal a szerelmük és várod, mikor nem ölelkeznek?
    előzmény:
    misibea (853)
     
  24. 2003. augusztus 6. 08:43853.
    """"Persze, amikor látom, hogy a feleségével ölelkezik, máris megváltozik a véleményem és akkor kezdek józanul gondolkodni, ezért gondoltam, hogy elmegyek hozzájuk és tovább játszom a szerepemet, így legalább találkozok a kislánnyal is és nem fog kimenni a fejemből, hogy ő valaki másé! Mert látni fogom őket, hogy egy nagy "boldog? család! És meg fogok erősödni, mert meg kell erősödnöm, hogy túléljem!"""

    Hát, a gondolataid, érzéseid csupa ellentmondás. . . de ezen nem is lehet csodálkozni. . .
    Éppen a legnehezebb időszakát éled a szakításnak.

    Látod, hogy ölelkezik a feleségével???
    Ha lehet kerüld el az ilyen megalázó helyzeteket, ne menj hozzájuk, ne látogasd őket. . .
    Ha ölelkeznek, akkor szeretik egymást. . . és te ezt nem látod?
    Miért mennél oda, ahol zavarsz? Ahol két ember szereti egymást, ölelkezik, ott miért mész bele a keselyű szerepkörébe. . .
    Ne haragudj, hogy durván fogalmazok, de lesed az alkalmat, hogy lecsapj, ha már nem meghal a szerelmük és várod, mikor nem ölelkeznek?
    A jelentléted nem zavarja meg őket, vagyis a férfi teljesen természetesen ölelgeti előtted a feleségét és ez nem mond neked semmit??
    Ne csináld már. . .

    És a kislányuk az ő boldogságuk, nem a tiéd. . .
    Ők egy család.
    Neked nincsen helyed így abban a családban. . .
    Szerintem, ne légy betolakodó. . .
    Ha akar az a férfi Téged, akkor menjen utánad. . . és bizonyítson. . . ne te kullogj be a családjába alamizsna morzsákra várva.
    Vedd elő a méltóságodat és ne menj bele olyan megalázó helyzetbe, ahonnan még nehezebbb lesz felállni. . .

    Csak akkor tart Téged valamire a kedvesed, ha kiharcolod magadnak a tiszteletet. . .
    Ehhez viszont tiszteletre méltóan kellene viselkedni, tartással és méltósággal.
    Ne haragudj a kemény szavakért, talán segítenek kicsit a kijózanodásban. . .
    Puszillak: misibea
    előzmény:
    1. (839)
     
  25. 1.
    1.
    2003. augusztus 6. 08:41852.
    Tia! Neked sikerült! És talán nem is volt olyan vészes, mint a mi eseteink, ugye? Én azt hiszem, már nem is kell nekem ez a pasi, mert nem tudnék bízni benne soha többet, engem ugyanúgy megcsalna, ki tudja talán már az első napon! :-((((((
    Veletek laknak a gyerekek? Erről mesélnél?
    És miután lebuktatok ő utána még a feleségénél lakott utána is?
    előzmény:
    Tia (846)
     

Címlap

top