Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Befőzés

Torolt_felhasznalo_946299
Torolt_felhasznalo_946299
Létrehozva: 2003. március 10. 19:08
A Mit főzzek holnap topic-on felbuzdulva és többek kérésére tesó táma indul:))) Főzzünk be! Írjatok be mindenféle befőzős, szárítós, fagyasztós stb recepteket! Legyen sok-sok különlegesség! Kezdem én:

Sárgabarackos dinnyelekvár

Hozzávalók: 40 dkg dinnye (héj és mag nélkül), 60 dkg sárgabarack (magozott), 1 kg cukor.
A görög, vagy sárgadinnyét lehámozzuk, kimagozzuk, húsát kikanalazzuk, nagyobb edénybe tesszük és hozzáadjuk a kimagozott, félbevágott sárgabarckot. Rászórjuk a cukrot, jól elkeverjük és egy éjszakára hűtőbe tesszük. Következő nap állandó keverés mellett öt percdet forraljuk, és forrón üvegekbe töltjük
  1. Torolt_felhasznalo_143599
    Torolt_felhasznalo_143599
    2003. március 11. 22:1226.
    Kedves Sherpa! Az epreseket mar irhatod is, hisz az elso tavaszi gyumolcsok, es a legfinomabbak. Szerintem sokunkat erdekel, majd nezd meg holnap, milyen sokan fognak irni Neked. Jo ejszakat Tunderek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (23)
     
  2. 2003. március 11. 20:1725.
    Sziasztok Dunsztos Tündérek:)))
    En is hozzátok akarok tartozni mint a fözös topikhoz is. Vannak receptjeim, holnapra összeszedem.
    Jó receptgyüjtést, örülök, hogy vagyok. ))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2003. március 11. 19:4024.
    És akkor a kedvencem, ezt minden évben megcsinálom, de nem tudok annyit csinálni belőle, hogy kitartson egész télen. . .
    Mézes cékla

    Hozzávalók: 2 kg cékla, 2 közepes torma, 10 dkg méz, 1 dl 10%-os ecet, 2 tk köménymag, szalicil
    A céklákat héjastól puhára főzzük. Mikor langyosra hűlt, meghámozzuk, vékony szeletekre vágjuk, majd szaliciles vízzel kiöblített üvegekbe rakjuk. Közérakunk egy-egy tormadarabkát is. Két liter vizet köménymaggal felforralunk, majd a tűzről levéve hozzákeverjük az ecetet, a mézet, egy mkk szalicilt és ráöntjük az üvegekbe rakott céklára. 24 órára száraz dunsztba tesszük.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2003. március 11. 19:3623.
    Van olyan, hogy narancsos eperlekvár, kókuszos eperdzsem, feketeerdő lekvár. Aztán persze más gyümölcöskből is vannak receptek, de szerintem még ráérnek. És ott vannak a savanyúk is. Szóljatok, melyiket írjam!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2003. március 11. 19:3122.
    Lekvár a nagy hármasból (Hidegen készítve)
    Hozzávalók kb 1 literhez: 25 dkg piros ribiszke, 10 dkg meggy, 20 dkg málna, 50 dkg befőző cukor, 1 kikanál reszelt citromhéj
    Az összes gyümölcsöt megtisztítjuk, a ribiszkét villával a száráról lehúzzuk, a meggyet kimagozzuk. (Ezután a málnával együtt le is fagyaszthatjuk és csak akkor vesszük elő, amikor lekvárt akarunk belőle készíteni). A meggyet kisebb darabokra vágjuk, a málnával és a ribiszkével együtt lábasba töltjük, burgonyatörővel kicsit összenyomkodjuk. Cukorral és citromhéjjal ízesítjük. Ezután turmixgépben 15 percig kevergetjük, míg sűrű lekvár lesz belőle. Ez a lekvár a gyümölcösk ízét jobban megőrzi, ám hamarabb romlik, hűtőszekrényben csak kb. 2 hétig tárolható. Másik megoldás, ha a hozzávalókat 5-6 percig főzzük a befőzőcukor mutatója szerint, majd üvegekbe töltjük, végül lezárjuk és kamrába állítjuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2003. március 11. 19:2221.
    Eperlé főzés nélkül

    Hozzávalók kb. 1, 5 liter léhez: 1, 5-1, 8 kg eper, 1 tk citromsav, 50 dkg cukor 1 l gyümölcsléhez, 1/2 kk nátrium benzoát 1 l gyümölcsléhez.
    Megmossuk, megtisztítjuk az epret és pürét készítünk belőle (átpasszírozzuk, vagy összeturmixoljuk és utána átszűrjük). Hozzáadunk 1 liter vizet, a citromsavat, és 24 óráig állni hagyjuk, közben időnként megkeverjük. Lemérjük a szirupot, és literenként hozzáadunk 50 dkg cukrot és 1/2 kk nátrium benzoátot. Addig keverjük, míg a cukor elolvad. A szirupot tiszta, hideg üvegekbe töltjük, lezárjuk és sötét, hűvös helyen tároljuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2003. március 11. 19:1820.
    Talán a legelső eltehető gyümölcsünk az eper lesz.

    Konyakos eperdzsem

    Az epret megmossuk, lecsöpögtetjük, megtisztítjuk, és tálba töltjük. Minden fél kilóhoz 3/4 dl cukrot öntünk és citromlével vagy kevés citromsavval ízesítjük, így a színét megőrzi. Alaposan összekeverjük, és tíz percig állandóan kevergetve forraljuk. Akkor jó, ha hideg tálra cseppentve megkocsonyásodik. A tűzről lehúzzuk, és adagonként számítva, fél deci konyakot keverünk hozzá. Azon forrón üvegekbe töltjük, lekötjük és egy napig száraz gőzben hagyjuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. március 11. 13:4819.
    Nagyon-nagyon finom karfiol receptem van. Megkeresem és leírom Nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2003. március 11. 12:2418.
    Ez aranyos!:)) Dunsztos tündérek:)))) Hát ez lett belőlünk. )))) Örülök, hogy egyre többen megfordultok itt, remélem, életben tudjuk tartani a topic-ot! Este otthonról még írok be jó kis dunsztos recepteket. Az egyik kedvencem a mézes cékla:)))) Bízom benne, hogy lesz, akit érdekel:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2003. március 11. 11:4617.
    sziasztok dunsztos tündérek:)
    hát ezért nincs senki a másik topicon! na, szép, mondhatom! majd körbenézek, hátha van nálam anyutól néhány tuti csalamádé recept!!! (de még legalább fél év, mire csalamádét lehet eltenni!!!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_885324
    Torolt_felhasznalo_885324
    2003. március 11. 11:3416.
    én is itt vagyok, tündérek! És hoztam is valamit (nem saját recept, de most is elkészithető!):

    Narancslekvár mikróban

    3 kisebb narancsbol keszitettem. Jol megmostam, es a burgonyahamozoval szep vekonyan levagtam a sarga hejreszt. Ezeket gyufanyi csikokra vagtam, beletettem egy bogrebe, es annyi vizet ontottem ra, amennyi epp csak ellepte. Talan 2-3 percig foztem a mikroban, utana leszurtem. Kozben a narancsrol az osszes feher hejreszt leszedtem, es kivagtam a husat a hartyak kozul (csak azert, mert kis mennyisegrol volt szo). Az utolsonal mar nagyon rutinosan ment. Ezeket aprobb kockara vagtam. Kb. jo felig telt meg vele a nagyobb bogre (3-4 dl-es). Meg egy fel citrom levet is hozzatettem. Egy kisebb jenaiba raktam az egeszet, es hozzaadtam volna annyi cukrot, amennyi a narancs husa osszesen, a hozzakevert hejjal egyutt, de elotte nem sokkal ejtettem le a merleget, igy nem tudtam megmerni, ezert annyi cukrot tettem hozza, amennyi a narancs terfoga volt osszesen. Jo fel bogrenyit. Ezt betettem a mikroba, es elkezdtem fozni. Figyelni kellett, nehogy kifusson, ezert neha le kellett allitani a mikrot es megkeverni. Kb. 8-10 percig tartott. (Ez a mikro teljesitmenyetol is fugg. Az enyem mar kezd faradni, mert regi. )
    Ekkor rajottem, hogy ez az eletben soha nem fog magatol lekvar allagu lenni, mert a narancs eleg leveses volt. Volt itthon Dr. Oetker zselefix. Ebbol egy pupos kaveskanalnyit osszekevertem 1 ek. cukorral, meg egy kis vizzel, es a lekvarhoz adtam.
    Meg 2 percre visszatettem a mikroba, es kesz is volt. Mire kihult, pont olyan allaga lett, mint amilyennek lennie kell. Az ize is nagyon finom volt. Mivel nem szeretjuk a keserut, ezert a narancshej fozovizet nem tettem hozza, abban maradt az osszes keseru iz. Ha valaki szereti, akkor ne fozze meg kulon a hejat, hanem a naranccsal egyutt. Neha vettem ilyet keszen, de ment a kukaba.
    Reggelire azt ettuk, es mindenkinek nagyon izlett. Egy kisebb uvegnyi lett belole. Ha egy sutihez hirtelen kell narancslekvar, akkor fel ora alatt, tisztitassal egyutt elkeszitheto.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (1)
     
  12. 2003. március 11. 10:3515.
    Sziasztok!
    Ez nem alkoholos tojáslikőr, de nagyon finom.

    Tojáslikőr gyerekeknek (Alkoholmentes tojáslikőr)
    (Fogyasztás előtt maximum 1 nappal készítendő!)

    Hozzávalók:

    - 1 liter tej
    - 4 egész tojás
    - kb. 10 dkg porcukor (ízlés szerint)
    - 2 csomag vaníliáscukor
    - őrölt szerencsendió a díszítéshez

    Keverje simára a lazán felvert tojásokat, a tejet és a porcukrot egy főzőedényben. Gyakori kevergetés mellett lassú tűzön főzze öt percig. Vegye le az edényt a tűzről, és öntse bele a vaníliáscukrot is és jól keverje el. Ezután hűtse le.
    Szervírozza melegen, szerecsendióval díszítve, vagy tegye a masszát turmixgépbe és adjon hozzá egy csésze tört jeget. Mixelje habosra, a tetejét díszítse szerecsendióval.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_143599
    Torolt_felhasznalo_143599
    2003. március 11. 10:3214.
    Koszi loma, mindkettot ki fogom probalni!
    előzmény:
    loma6 (13)
     
  14. 2003. március 11. 10:2513.
    Elnézést, de szerinte a " jel a fél litert jelentheti. Sajnos ezek a jelek nem jól jönnek át, ezért célszerübb betükkel kiirni!
    Egy nem egészen befőzés. Kaprot, petrezselymet és bazsalikomot a következőképpen szoktam tartósitani. Apróra vágom és a jégkockakészitő rekeszeibe igen súrún betömködöm. Utána vizet teszek rá (azért tömöm meg jól, hogy kevesebb viz legyen benne) Mélyhütőben egy nap alatt megdermed és akkor kiszedem a kockákat. Egy kis dobozra ráirom kapor, és beteszem a kaprot, stb. Össze szoktam keverni, de az se baj. Egy levesbe eg-két kockát teszek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. március 11. 10:2012.
    Sziasztok!
    Üdvözlöm a topikot. Ime a tojáslikör receptje, azt hiszem a karácsonyi süteméynekben volt:)))
    Tojáslikőr
    3 tojássárgáját elkeverjük 25 dk cukorral, közben ˝ liter, szintén 25 dk cukorral édesített tejben megfőzünk fél rúd vaníliát, s hűlni hagyjuk, míg langyos lesz. Ekkor hozzáadjuk a cukorral elkevert tojássárgáját és gyenge tűznél sűrűre főzzük. Kihűlés után ehhez a tojásos-tejes masszához kanalanként belekeverünk 200 ml 90 fokos alkoholt és 80 ml rumot vagy megfelelő rumeszenciát. Rum helyett konyakot is használhatunk. Íze még pikánsabb, ha 5 g narancseszenciát is teszünk bele. Fogyasztás előtt érni hagyjuk.
    Tojáslikőr
    4 tojássárgáját szűrön át, hogy a hártyája ne kerüljön bele, tálba csurgatunk. Habosra keverjük 250 g porcukorral és negyed csomag vaníliás cukorral. Összekeverjük 3 dl tiszta szesszel és literes üvegbe töltve annyi nyers tejet öntünk hozzá, hogy az üveg megteljen. 2 hét múlva fogyasztható, de nem áll el sokáig. Rendes helyen ez nem probléma. Ha az üvegben ülepedést tapasztalunk, jól összerázzuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. március 11. 09:0111.
    Sziasztok Befözösök!!!

    Szeretettel udvözlöm ezt az uj topikot es eljön az idö, a befözes ideje, amikor meglatjatok hogy fog itt minden pörögni!:)))
    Addig is jo gyujtögetest a "szezonra"!!!

    Udv/Brill
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_143599
    Torolt_felhasznalo_143599
    2003. március 11. 08:5810.
    OLASZ CITROMLIKOR (LIMONCELLO)

    1 liter 95 %-os alkohol
    7 nagy citrom vagy 10 kisebb
    1 + 1/4 liter viz
    70 dkg cukor

    A citromokat megmosom, letorolgetem es eles kessel a sarga hejat levagom vekonyan. Beleteszem az alkoholba es 10 napig aztatom, naponta megrazogatom. A 10. napon szirupot fozok a cukorbol es vizbol, lehutom. Osszekeverem a szirupot a citromhejas alkohollal, es meg 36 oraig allni hagyom, majd uvegekbe szurom.
    (Annyi a gond, hogy a bolti vegykezelt citrom nem kifejezetten jo hozza, ha valakinek olyan szerencseje van, hogy valakitol szerezni tud a "teli kertbol", az az igazi).
    Lanyok, Husvetra tojas-likort szeretnek csinalni, valaki megadna a receptjet? Koszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (2)
     
  18. 2003. március 11. 06:209.
    Szia Matty!
    A szalicilt inkább elkeverem, én több paradicsomot használok mindig, de ha savanyu egy kis cukrot teszek bele. Úgy is el áll ha kevesebb a pari, mert a szalicil tartósító.
    előzmény:
    Matty (4)
     
  19. 2003. március 10. 23:168.
    Drágáim, miért teszitek ezt velem? Csorog a nyálam, megyek ki enni - miután elmentettem az egészet. . .

    Irigyellek benneteket, ha fele annyi türelmem lenne ezeket elkészíteni. . . De megpróbálom. Bár most igazán szabni, varrni akarok megtanulni, apropó, nem tudtok valakit Budapesten, aki tanítana? Persze, nem ingyen, de nem is vagyonokért. Na, szóval, gratulálok nektek, aztán a szezonban sikerítem a befőtteket. Ha minden igaz. Megyek a kamrába szétnézni, mit lehetne orcámba taszítani. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (1)
     
  20. 2003. március 10. 22:567.
    Vegyes vagott
    Hozzavalok: 1 kg kigyouborka, 1 kg paprika, 1 kg zoldparadicsom, 1 kg kaposzta, izles szerint voroshagyma, keves baberlevel, fuszerkomeny, mustarmag, fekete szemesbors, koriander, 40 dkg kristalycukor, 7 dkg so, 2 dl 20%-os ecet, 1 kaveskanal borkenpor (gyogyszertarban, gazdaboltban kaphato).
    A kigyouborkat hejastol karikara vagjuk, a zoldparadicsomot is. A paprikat csikokra, a kaposztat szalara vagjuk, a hagymat vekonyra szeleteljuk. Az ecetet a cukorral elkeverjuk, minden hozzavalot belekeverunk es legalabb 12 oran at allni hagyjuk - utana uvegekbe toltjuk es befedjuk. Kesz, dunsztolni nem kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_271043
    Torolt_felhasznalo_271043
    2003. március 10. 22:236.
    És kérdezek:egyszer ajándékba kaptam paradicsom ivólevet. Mennyei ize volt, és kisült, hogy a titok abban rejlik, hogy kilónként bizonyos mennyiségű hegyes zöldpaprikát, erőset főztek bele. Csak már nem emlékszem az arányokra. És azt hiszem kétféle paradicsom kellett hozzá, lucullus is. . . Talán ismeritek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_271043
    Torolt_felhasznalo_271043
    2003. március 10. 22:205.
    Én is hoztam!
    SÁRGABARCK DZSEM CITROMFŰVEL

    1kg kimagozott sárgabarack
    fél maréknyi citromfű
    15-20dkg méz
    késhegynyi tartósitószer
    A megmosott kimagozott barackot kisebb darabokra vágjuk, és egy fazékban a finomra apritott citromfűvel elkeverjük. Tűzre téve addig kevergetjük, mig a kellő sürüséget eléri. A főzési időt lerövidithetjük, ha merülőmixerrel a gyümölcsöt közben összezuzzuk. A mézet csak a vége felé keverjük bele, és csak 5 percig forraljuk. Forrón előmelegitett üvegekbe töltjük, a tetejükre két réteg celofán kerül, közéjük tartósitószert szórunk. Csavaros fedéllel zárjuk, szárazdunsztban hagyjuk hűlni. Még nem főztem, de már ettem. Isteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. március 10. 22:144.
    Sziasztok! Erika, a szalicilt belekevered, vagy csak a tetejére teszed? Mennyi paradicsommal főzöd? Én nem sokkal szeretem, úgyis eláll?
    előzmény:
    Erika10 (3)
     
  24. 2003. március 10. 22:073.
    Hadd tegyek én is egy kis finomságot, de ez nem lekvár.

    Lecsó
    Rendesen megfőzöm a lecsót és egy kicsi szalicilt teszek bele utána üvegekbe teszem forrón, rá a celofánt és száraz dunsztba rakjuk míg ki nem hül. Persze ez jó pár nap.
    Télen előlehet venni és enni a finom lecsót.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_946299
    Torolt_felhasznalo_946299
    2003. március 10. 19:182.
    Mákos sárgabarck lekvár

    Hozzávalók: 1, 20 kg sárgabarack (előkészítve mérjük le), 3 dkg mák, 1 tasak Dr. Oetker zselírozócukor Speciál
    A sárgabarackot apróra vágjuk, a mákkal és a zselírozó cukorral egy főzőedényben jól elkeverjük. Az elegyet kevergetve nagy lángon felforraljuk. Állandó keverés mellett legalább 3 percig zubogva forrni hagyjuk, majd levesszük a tűzről. Ha szükséges, eltávolítjuk a habot a tetejéről. Azonnal üvegekbe töltjük és jól lezárjuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top