Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. 2006. május 12. 15:42126.

    Sziasztok lányok

    Ma szereztem meg a norbi kiképzést és ma erre fogok tornázni .Van köztetek vki aki használja??Érdekelnének a vélemények Csak hétfőn tudok nyilatkozni hogy milyen volt a Kiképzés mert jön a hétvége és nekem sajna otthon nincs internet(a munkahelyemen szoktam internetezni)

    Mindenkinek jó hétvégét és tornát(nekem a hétvége a pihenő&nbsp

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. május 12. 13:30125.

    Helló csajok!

    Hogy álltok a tornával?láttátok este az RTL-en a Rékát ért doppingvádakat?Én csak a bemutatót láttam.Képzeljétek lehet hogy holnap ki kell hagyjam a tornát mert elutazunk,lehet még vasárnap sem tudom megcsinálni.Felháborító.Már most lelkiismeretfurdalásom van előre is.

    Olasimbo megérkeztek anyukádék?Ki vezetett az este?A gyerekeket is vittétek?Na és a lábad hogy van?

    Lalena te hogy állsz a tornával?Nincs izomlázad a tegnapitól?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (120)
    2006-05-11  19:00
  3. Torolt_felhasznalo_835302
    Torolt_felhasznalo_835302
    2006. május 11. 19:16124.
    Gratulálok, az nagyn jó érzés ha látszik az eredmény és újabb erőt ad! Megyek is én is és letudom a mai adagot!
    előzmény:
    miszelina (123)
    2006-05-11  19:11
  4. 2006. május 11. 19:11123.

    Olasimbo tündériek lehettek a gyerekeid kombinálás közbe.Ők még nem próbálgatják a tornát?Nem utánoznak?

    Lalena szerintem a Réka tornája tök jó az a lényeg hogy jól mozgasson át és a bemelegítést se felejtsd el!Én már kb.egy hónapja csinálom szinte minden nap de a hasamon már nagyon látszik.De aki meg nem veszi észre az le van sajnálva.Az a lényeg hogy a párom megdícsért tegnap hogy már izmosodok.Úgyhogy húzzunk bele!!!Én már a mai adagon túlvagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (120)
    2006-05-11  19:00
  5. Torolt_felhasznalo_835302
    Torolt_felhasznalo_835302
    2006. május 11. 19:05122.

    Hú akkor szerintem tényleg ne tornázz! Kend be valamilyen izolmazítóval, vagy diclofenac......egyszer nekem a hátamba csípödött be ideg tornáól.Elég egy rossz mozdulat és kész.  Ez a jó arányú fogyás nálad napi hány tornától indult be? Mert én 40 percet tornázok vagy az 1, vagy a 2re.

    Tényleg a gyerkőcök mind a két nyelvet beszélik?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (120)
    2006-05-11  19:00
  6. Torolt_felhasznalo_835302
    Torolt_felhasznalo_835302
    2006. május 11. 19:03121.
    Köszi, ez jól hangzik! Kell néha egy kis löket, hogy az ember ne adja fel. Szóval kb. 2 hónap alatt -3kg. Az nem rossz. Én -4kggel megelégednék,ha tudnám tartani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (119)
    2006-05-11  18:52
  7. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 19:00120.

    hat a repterre majd ugy fel 9 korul indulok, de ha szerencsem van es a ferjem addigra haza er, akkor o fog vezetni...bar amig alanyokert mentem, nem ereztem, hogy fajna a labam gazpedalnyomas kozben...bar meg 2 kilometert se kell vezessek a suliig....

    ez nem izomlaz...az mindenhol lenne....es mivel mar regota tornazok, ez nem lehet izomlaz....valszeg meghuztam valamelyik ideget vagy izmot....de csak a jobb oldalam faj, a bal nem....de nem tudtam nekilatni tornazni....lattad volna a gyerekeket, hogy meregettek a szemuket....abszolute nem ertettek, mi totrenhetett, hogy ma nem fogtam neki a tornanak...a kislanyom meg is kerdezte, hogy 'anya beteg vagy?'...mondom, hogy nem...erre kombinalnak tovabb...mondja a kicsi a noverenek, hogy 'de nem fajhat a feje sem, mert anya akkor is tornazik'....kombinalnak tovabb....'lehet, hogy anya azert nem tornazik, mert jon a mami magyarorszagrol?' ....de meg mindig nem volt a valaszom...aztan mondtam nekik, hogy nagyon faj a labam....erre a kicsi:' aha...es fajos labbal nem tudsz ugralni?'

    keptelen vagyok ma tornazni...szinte zsibbad a labam...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_835302 (117)
    2006-05-11  18:37
  8. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 18:52119.

    juj...csunya ronda...azt hittem mar, hogy eheto rantott karfiolt csinaltal....ejnye bejnye...igy tuljarni az eszemen.... 

    a fogyas el fog indulni...bar amennyit en eszek, attol mindenki lefogyna....en mar nem fogyok...az izmaim adjak a sulyt...lehet, neked is az izmaidbol adodik a suly, kb. ha rendszeresen tornazol, de tenyleg rendszeresen, ugy 1-2 honap es az izmaid adnak 1 kilo pluszt...ez nekem is igy volt masfel eve....eloszor lefogytam 58 kilorol 55-re...na jo, majdnem 54-re (ez a fogyas nagyon gyorsan jott...oktoberben kezdtem el tornazni es november vegere mar lementem 54-55-re....aztan januar kozepen megjelent rajtam 1 kilo...kajatol nem hizhattam, mert akkor se ettem tobbet, mint elozoleg...ezert fogtam az izmok adta tobbletnek...
    es most is igy van....centiben csokkentem, laposabb lett a hasam, eltuntek a hurkak a csipomrol, kezd eltunedezni a combomrol kivulrol az az uloparna, vagy mi a neve....lotyognek rajtam a nadragok...pedig a merleg egy dekaval se mutat kevesebbet...

    szoval csak kitartas kincsem....es tenyleg csinald azt a tornat, ne hagyd magad lebeszelni....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_835302 (116)
    2006-05-11  18:30
  9. Torolt_felhasznalo_835302
    Torolt_felhasznalo_835302
    2006. május 11. 18:38118.
    Szia miszelina, nagyon jó, hogy eltereled a figyelmedet, a sport tényleg nagyon jó. Kitartás! Én múlt héten kezdtem rendszeresen a tornát, előtte is hébe-hóba. Szeretnék kicsit fogyni is. De nem tudom, hogy Réka tornái formálnak, vagy fogyasztanak is?!
    előzmény:
    miszelina (101)
    2006-05-10  07:39
  10. Torolt_felhasznalo_835302
    Torolt_felhasznalo_835302
    2006. május 11. 18:37117.

    Szia olasimbo, mi lesz a repteres vezetéssel?

    Fájsz még? Ez izomláz? Én izomlázra mindig rátornázok, kutyaharapást szőrével, az segíteni szokott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (106)
    2006-05-11  10:39
  11. Torolt_felhasznalo_835302
    Torolt_felhasznalo_835302
    2006. május 11. 18:30116.

    Tudod, mikor a Réka mondja: rántsuk ki a karfiolokat!     Ilyen becsületesen már rég tornáztam! Igaz eldöntöttem, hogy mindennap, ebből 5 össze is jött, de ez is szép tőlem.

    Kicsit nekikeseredtem azonban, mindenki azt mondja, hogy karcsúsodni a tornától nem lehet csak izmosodni, meghogy a súly ugyanannyi marad. Kicsit már belezavarodtam ezekbe. Én szerintem nem eszek túl sokat, kenyérfélét csak délelőtt pl 1kifli + 1 alma reggelire. Délután főzelék saláta meg alma,ahogy jön. De nem tudok fogyni. Mondjuk nem is mérem magam, mert nem merek ráállni a mérlegre, és tükörbe se merek nézni, a centik miatt. Szóval úgy érzem nekem nem hat semmmit.....vagy csak türelmetlen vagyok? Ti hány torna után veszitek észre a  változást? /vagy hogy elindult valami?/

    Pussz mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (104)
    2006-05-10  11:26
  12. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 12:41115.

    jaj istenem....szerintem te sokkal erosebb vagy, mint en...vagy mindketten erosek vagyunk...olyan dolog ez, amikor az ember megorul...es most maszunk ki az oruletbol....az biztos, hogy ahsznal a torna...en is dilihazban lennek mar, ha nem tornaznek...
    valamelyik tegnap nyitott fogyokuras topicon valaki azt irta, hogy torna mellett nem lehet fogyni, sot...inkabb noni lehet a tornatol....na ezt en nem hiszem...azt alairom, hogy ha elfogyott a zsirszovet, tobb lesz az ember sulya az izomszovet miatt...en nem is fogyok, nem is ez a celom, viszont formasabb lettem, kezdek visszaterni a regi formamhoz es centikben csokkentem, nem notem...

     

    előzmény:
    miszelina (114)
    2006-05-11  12:29
  13. 2006. május 11. 12:29114.
    Jó kis sétáid lehettek akkor.Hát képzeld el hogy én most szülés alatt 20 kg--ot híztam.Hát le is ment mind de sajnos én nem így akartam hogy lemenjen,mert akkor még nem tornáztam csak az ideg.Sajna semmit nem lehet visszacsinálni!Pedig csak egy valamit kérnék:a kislányomat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (112)
    2006-05-11  12:25
  14. 2006. május 11. 12:25113.

    Hát neked csak gratulálni lehet hihetetlen erő van benned !!!!

    Három gyerköc mellet még tornázni is tudsz és ez a hülye betegség is !Tényleg minden csodálatom a tiéd!!!

    Nekem amúgy csak a torna válik be semmilyen fogyókúra torna nélkül nem megy nekem.De amúgy most nem is azért csinálom hogy foggyak hanaem hogy erősírsem a szervezetemet.De biztos hogy használ mert már rég a diliházba lennék.Ennyi kegyetlenségtől ami az embert súlytja!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (111)
    2006-05-11  12:20
  15. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 12:25112.

    tavaly junius elejen jott apukam, 1 honapig itt volt, kozben koltozkodtunk, nem tudtam tornazni, csak neha a szobabringat tekertem...aztan 7 hetig mo-ra mentem a gyerekekkel, megint csak nem tornaztam semmit sem....frasz is kerulgetett, hogy majd meg fogok hizni, mert tobbet eszek majd anyu foztjebol, mint kene....aztan egy dekat se hiztam...pedig meg ejfelkor is ettem a szigeten, amikor sean paul koncerten kint voltunk...
    aztan rajottem, hogy azert nem hiztam, mert rengeteget gyalogoltam a gyerekekkel...anyuek hegyen laknak, leseteltam minden nap a hegyrol a tescoba, aztan teli szatyrokkal fel a hegyre....neha meg a harom gyereket is vonszoltam fel a hegyre a szatyrokkal, meg magammal egyutt....de ahogy vissza jottunk ir foldre es meg mindig nem kezdtem neki a tornanak, hiztam 1 honap alatt 3 kilot...

    nagyon neki kene latni a takaritasnak....mindjart mennem kell a fiamert az oviba....aztan akkor tenyleg lotek a takaritasnak...

    előzmény:
    miszelina (110)
    2006-05-11  12:06
  16. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 12:20111.

    van annak mar 9 eve is, hogy elkezdtem tornazni...eleinte kijartam edzoterembe, csak aztan jott a masodik gyerkoc es az o szuletese utan mar nem volt kire hagyni a gyerekeket, hogy en kijarhassak tornazni....tehat 99-ben kezdtem az itthoni tornazast....aztan jott a harmadik baba, de az o szuletese utan is ujrakezdtem a tornat...egeszen addig, mig ki nem derult a betegsegem....kemos idoszakot beleszamolva ugy 1 evig nem tornaztam....ugy fel evig tartott a kemok utan, hogy raszedjem magam arra, hogy ujra belefogjak a  tornaba...de belefogtam es azota is tornazok, mint egy megszallott...

    norbitol a gladiator trening is megvan, mindket kazetta, de sose neztem bele....aztan tavaly vettem reka elso ket kazijat, de csak az elsot neztem vegig egyszer....valahogy leragadtam ennel a sinko andreanal...ja es meg szobabiciklit tekertem itthon ketnaponta...norbit februarban vettem...

    az a baj, hogy en nem tudok szakszosan csinalni valamit, hogy egyik nap felsotest, masik nap has, harmadik nap lab es fenek...ha en egyszer nekilatok, akkor mindenem legyen megmozgatva...

    előzmény:
    miszelina (110)
    2006-05-11  12:06
  17. 2006. május 11. 12:06110.
    Szerintem pihizz egy kicsit,lehet hogy ki kéne hagyd a mai tornát.Én elöbb aerobikra jártam de mikor a párom unta hogy mindig későn érek haza abbahagytam és otthon keztem Norbizni.Az már jobban tetszett neki.A Rékát most vette át nekem mikor terhes voltam így azt csak most kezdtem egy olyan hónapja de sokkal jobb mint a Norbi.Nekem nagyon bejön.Amúgy már kb.5 éve tornázok kisebb nagyobb kihagyásokkal.De ez legalább látszik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (109)
    2006-05-11  11:59
  18. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 11:59109.
    juj...nekem is takaritanom kene....este jon az anyukam es hat veszedelmesen lesi a porcicakat, meg az ujlenyomatokat...biztos, ami biztos...nehogy szo erje a haz elejet... ...csak epen alig vanszorgok....lehet, majd ulve takaritok...
    előzmény:
    miszelina (107)
    2006-05-11  11:46
  19. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 11:57108.

    legyel is buszke magadra....nekem sokkal nagyobb onbizalmam lett a tornatol...mondhatni azt, hogy a torna segitett kikavarni a betegseg okozta oruletbol....

    nem tudom, hogy merjek e ratornazni vagy se....derektol lefele az egesz jobb oldalam, labam faj...de legfokeppen a derekam...pedig torna kozben nem ereztem, hogy valami tortent....es mar eleg regota csinalom ezt a ket tornat egyutt....mikor sinko andit elkezdtem, a bokaim dagadtak be....de olyan formaban, hogy magassarku cipoben tudtam csak menni...vagy labujhegyen, mert a legszarabb idoszakban meg a cipo se ment ra a labamra...diclofenac-ot szedtem, attol rendbe jott mindket bokam...azota se jartam meg igy... 
    most aulin-nal kenem azt a fajos pontot a derakamon, de jelenleg ugy erzem, nem birnek este tornazni..

    előzmény:
    miszelina (107)
    2006-05-11  11:46
  20. 2006. május 11. 11:46107.

    Sziasztok!

    Én is megcsináltam tegnap a 20 percet és utánna még a harmadik lemezről a 30perc hasizmot.A párom megdícsért hogy mostmár látszik,nagyon büszke voltam magamra!

    Én imádok vezetni mindig azon megy a vita hogy ki vezessen.Jól kitornázhattad magad ha így elfáradtál.Akkor ma pihi lesz vagy rátornázol?Most megyek takarítani hogy késöbb legyen még időm tornázni is .Majd késöbb jövök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (106)
    2006-05-11  10:39
  21. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 11. 10:39106.

    szia...jo reggelt....illetve otthon mar nincsen reggel....

    tegnap este megcsinaltam a szokasos tornamat, egesz ejszaka nagyon fajt a jobb labam es a derekam jobb oldalon....most is nagyon faj....probalok szedni valami gyogyszert, hogy estere jobb legyen....jon az anyukam es vezetnem kell a repterig es haza.....200 kilometert kell vezetnem....

    en mar igy regen jartam, hogy valamim is fajjon torna miatt.... 

    előzmény:
    sysko01 (105)
    2006-05-11  08:05
  22. 2006. május 11. 08:05105.

    Sziasztok

    Nekem tegnap du-tán Réka 2 volt a soros, húha nagyon megizzasztott ,és olyan izomlázam is lett A torna állva résznél az utolsó 4 percet megállásokkal csinálom (amikor felhúz a láb és aztán le guggolásba felváltva) mert már akkor annyira "fáj " a combom hogy muszáj megállni és nyújtani  egy kicsit. (Nektek ez hogy megy?)Ennek a 4 percnek a kivételével megállás nélkül megy. 

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. május 10. 11:26104.

    sziasztok lanyok....

    remelem mindenki jol van es megcsinaltatok a torna adagotokat szorgalmasan.... 

    julci: nekem steroidot kellett szedjek a kemo okozta rosszulletek miatt....juj....ugy neztem ki, mint egy holdvilagarcu malac...es nagyon sokat ettem....igaz, ennek mar 2 eve, de emiatt hataroztam el magam, hogy tornazok es tornazok es tornazok....es olyan leszek, mint a betegseg elott voltam...es eleg nekem csak erre gondolnom, ha egy nap nincs kedvem tornazni....maris oltozok at es csinalom....
    en is megvettem norbi zsebkonyvet es az update 1-es szakacskonyvet.....hat..nekem nincsen turelmem betartani ezt az norbis updatet....amugy is nagyon keveset eszem...en nem tudok olyat csinalni, hogy ha epen barna rizst kivanok enni, akkor nem eszem delutan, mert azt csak 3-ig lehet enni...en 3 utan kezdek el enni...es este 7 utan mar csak iszok...viszont 2 oram elmegy a tornara, tehat ugy 5 elott eszek utoljara komolyabb kajat...a konyvbol a sutik nem sikerultek, ehetetlenek lettek....a zabkasa nagyon finom, de a zabkorpa tele van szenhidrattal, megis lehet enni este is...szoval ezert kicsit nekem ez zavaros...

    lalena: ird le a receptet legyszives....

    miszelina: sajnalom a tortenteket....a torna nagyon jot fog tenni a lelkednek, meg a testednek is....fentebb irtam, hgoy en beteg voltam (vagyok)...a tornaval tokeletesen el tudom terelni a figyelmemet a gondjaimrol...en heti 5 nap tornazok...en is ugy vagyok mar vele, ha egy nap kimarad, nagyon hianyzik es lelkiismeretfurdalasom van....este fel 6-kor kezdek es ugy fel 8-ra vagyok keszen....napkozben nincs idom tornazni, reggel meg semmi kedvem hozza....meg aztan az esti tornaval a napi feszultseget is le tudom vezetni...en mar regota tornazom, regebben terembe jartam, de 3 gyerek mellett ez mar nem megy...vegul is 1-2 hetes megszakitasokkal mostmar 2004 oktobere ota tornazom minden nap....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. május 10. 08:27103.
    Remélem neked is használ és téged is kikapcsol a torna!Nekem nagyon bejön.Kitartás és tornázzunk sokat!
    előzmény:
    sysko01 (102)
    2006-05-10  08:22
  25. 2006. május 10. 08:22102.

    Szia,előszőr is nagyon sajnálom a történteket.

    Én a hétvége kivételével minden nap tornázok váltogatva már lassan 2 hónapja és mindíg délután mert akkor van rá időm.

    üdv

    előzmény:
    miszelina (101)
    2006-05-10  07:39

Címlap

top