Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. 2009. szeptember 17. 18:44981.
    A 40 perceset még nem csináltam sajnos még nem volt időm rá.Nekem fájt a térdem még régebben mikor kezdtem a tornát aztán pihentettem elmult és mostanábban már egyáltalán nem érzem.Kattogni nem szokott nem tudom neked mitöl lehet ha odafigyelsz.Te milyen testalkatu vagy fogyni akarsz vagy izmosodni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 17. 18:18980.

    Szia! Én csinálom, általában a 20 perceseket egyhuzamban meg tudom csinálni, ha időm engedi akkor kettő 20 perceset lenyomok, a 40-essel még nem próbálkoztam

    Én nem rég kezdtem, kb. májustól tornázok rá, van amikor minden nap a héten, van, amikor csak 1-2 nap, ahogy az időmből futja, de annyit már észrevettem, hogy a bőröm sokkal feszesebb

    Most tervezek majd szalagot beszerezni, lábsúlyt annyira nem akarok, mert a térdem szokott rosszalkodni

    Nekem a comb rész tűnik a leggyilkosabbnak, de lehet ezt csak a térdem miatt érzem így.

    Neked nem szokott "kattogni" a térded? Mindig figyelek rá, hogy ne menjen a bokám elé, attól nem lehet, nem tudom mitől van. Vagy mindenkinek ilyen lehet...

    Imádom a tornákat, hajrá mindenkinek aki kitartó és csinálja!

    előzmény:
    luna77 (979)
    2009-09-17  13:17
  3. 2009. szeptember 17. 13:17979.
    Sziasztok!Tornázik valaki az uj 2009-es dvdre?Ha igen mik a tapasztalatok hogy birjátok?Én már évek óta tornázom Rékával de eddig ez a legkeményebb főleg a popsi rész.Én használok lábsulyt,szalagot és tényleg nagyon brutális de gondolom annál hatásosabb!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. augusztus 6. 22:20978.
    Hello! Ha esetleg vkinek nem lenne szüksége a DVD-ben található kuponokra (zöld szalag és solidea harisnya), légyszíves írjon privit, és megbeszéljük mit szeretne érte cserébe. A testvéremmel együtt vettük a DVD-t, és ő már elhasználta a kuponokat. Köszi előre is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. augusztus 4. 20:48977.

    Nem tudjátok véletlenül hol lehet beszerezni a nike csuklópántos súlyzót amit az új dvd-n használ? Két nike boltban is néztem, de egyikben sem volt. Ha valaki tudja, mondja meg legyen szíves és az árát is!

    Köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top