Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. 2009. június 28. 08:52951.

    Sziasztok!

     

    Tegnap megcsináltam a R.R 3-ból a popsi részt, extra-mega-brutál volt..... de : ma nincs izomlázam! pedig lábsúllyal csináltam, de 10 percig nem lehetett letenni a lábat, a pihenés meg feltolás picik! kész voltam! ma még nem döntöttem el mit csináljak, de valamit szeretnék! vagy az 1. dvd-t csinálom, vagy kettőt a 4.-ből! Most tök lelkes vagyok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. június 26. 11:12950.

    Ahogy Réka mondaná: Szuper voltál!

    De tényleg, ügyes vagy! Most már én is ráveszem magam a hasizomra is.

    előzmény:
    andi.feher (949)
    2009-06-26  09:48
  3. 2009. június 26. 09:48949.
    Ja és a 4-esből csinálom a hasizmot eddig kb 6-szor csináltam meg és komolyan mondom hogy teljesen lapos lett a hasam, pont tegnap dícsért meg a férjem, mert haspólót vettem fel (!!!!!!!!!!!!!!! igen utoljára kb 7 éve volt ilyen), hogy milyen izmos a hasam. Éljen a Réka DVD!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. június 26. 09:46948.

    Sziasztok!

     

    Olyan rossz én tegnap nem tudtam tornázni, mert a lányom tök nyűgi volt, férj későn ért haza és millió dolgom is volt ami már nem volt halogatható. Komolyan sokszor azon gondolkodom, hogy bár 6-kor kell kelnem, hogy fél9-re beérjek az irodába, de felkelek előbb, mert egyszerűen nincs időm máskor tornáni. Na ma háromnegyed6-ra beállítottam az órát...hát ez nem fog menni....

    Már az is eszembe jutott, hogy itt vagyok egész nap a rakpart mellett ebédkor tök jó lenne pár kört futni, csak hát nem tudok átöltözni  körömcipőben meg azért megfájdulna a hátam, meg még tusolni sem tudnék..ez sem jó. Vagy ott van az este fél10 után tudnék edzeni, de én akkor már olyan rohadt álmos vagyok hogy majd meg halok. Szóval drukkoljatok hogy jobb legyen a logisztikám

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. június 25. 17:30947.

    Egyébként azt még nem is néztem: ezeknek a 20 perces blokkoknak az elején is van bemelegítés? mert csak úgy pikpakk belevágni egy picit fárasztó, vagy nem?

     

    Hát igen, Rékának vannak szövegei azért nem halkítom le, legalább nem a szenvedésen jár az eszem azért bírom!

    "szebb vagyok már mint a béka, mert az edzőm Rubint Réka" ettől behalok, meg "az ismétlés a tudás anyja! arghhh

    De--->a zenék sztem tök jók alatta, főleg a 3. -4.-ben (még csak belenéztem ) a múlkor Béres A.-ra tornáztam, komolyan mondom, teljesen kicsinált a zene a végére, olyan fura volt...

    előzmény:
    pockcic (946)
    2009-06-25  17:24
  6. 2009. június 25. 17:24946.
    Három?? Te mázlista! Sajna én "vidéki" vagyok (győri) itt csak egy van, és úgy elmennék a gyorsétterembe is, dehát itt nincs...
    előzmény:
    maki333 (943)
    2009-06-25  14:30
  7. 2009. június 25. 15:46945.

    Ez a Réka egy nagy szadista ...!  De ezért szeretem!

    Mondjuk mikor mondja, hogy: Nem állhatsz meg, tovább!!! akkor azért be szoktam szólni neki Még jó, hogy nem hallja, mit mondok ilyenkor

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 25. 15:06944.

    Sziasztok!

     

    Add Önmagad! 2.  Az keményebb Réka szerint, mint az Add Önmagad! 1. Én az 1.-es DVD második 20 percére gondoltam, hogy nehéz. A popsi gyakorlatra. Azt alig tudom végigcsinálni. Illetve nagyon ritkán. Nem tudom melyiket kérdezted...

     

    Egyébként nagyon kemény, bármelyik...

     

    Jövő héten én is belendülök, és edzek újra!

     

    Most mennem kell. Sziasztok!

    előzmény:
    andi.feher (939)
    2009-06-25  10:51
  9. 2009. június 25. 14:30943.

    Sziasztok!

     

    Milyen ügyik vagytok, látom mindenki tornázik...nekem sajnos tegnap (sem) jött össze a tornaEgyszerűen olyan fáradtság meg gyengeség jött rám délután, hogy menni alig bírtam...féltem is, hogy reggelre kijön rajtam valami betegség, de szerencsére eddig semmi!

    Most se vagyok a topon, de már sokkal jobb, úgyhogy ma mindenképpen meg kell csinálnom min. egy 20 perces tornát!!!Így is bűntudatom van, hogy még a héten nem tornáztam...

    A 4-es DVD-ről én csak a fenék, felsőtest, + a hasat csinálom, a comberősítőset még meg sem néztem Azt én nem nagyon akarom erőltetni, mert a combom már így is túlizmos szerintem a többi testrészemhez képest...Comberősítőnek nagyon ritkán az 1-es vagy a 2-es DVD első részét csinálom.

     

    Norbis cuccokat én már csak az update pékségekben veszek, ott minden van!!Szerencsére gombamód szaporodnak ezek a pékségek, a melóhelyem közelébe is van már 3!

    Ma is U1-es pizzás csigát ebédeltem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. június 25. 13:43942.
    Én nem eszek Norbis cuccokat, próbálom úgy csinálni, hogy délig, max. 3-ig egyek kenyeret, krumplit, rizst, tésztát, stb. és utána már ilyeneket ne. Bár néha nagy a kísértés mikor hoz a barátom gyros tálat, de most már úgy csinálom, hogy a krumplit meghagyom benne, és kieszem a husit meg a zöldségeket. A husi ahonnan hozzuk úgyis pipihusi, azt meg lehet, nem?
    előzmény:
    pockcic (941)
    2009-06-25  12:45
  11. 2009. június 25. 12:45941.

    Sziasztok!

     

    Nem is láttam még ezt az új dvd-t! Igazából a 4-essel az a bajom, hogy kell hozzá steppad. nektek van? vagy helyettesítitek valamivel? nem akarok súlyos ezreket rákölteni, meg amúgy is van itthon elég porfogó....de amúgy néztem, mega-durva a torna! Rékának csak úgy dagadnak az izmai!

     

    Mostanában azt vettem észre alig lehet valahol norbi cuccokat kapni! eltűntek a dmből, rossmannból, a sparból is kezd... most konkrétan a csokira, jó estét kekszre, kakós kalácsra, somlói galuskára, túró rudira gondolok.... nem tudom hol fogom ezek után beszerezni a kedvenceimet!

    előzmény:
    andi.feher (939)
    2009-06-25  10:51
  12. 2009. június 25. 11:49940.

    Helló Mindenkinek!

     

    Ma is megvolt a napi futás adagom Tesómmal járok, ő meg kitalálta, hogy minden nap fussunk 1 körrel többet  De én inkább maradok a napi 4-nél, aztán majd meglátjuk a továbbiakban. Ha minden nap eggyel többet futnánk: 1. tuti nem bírnánk , 2. egy hónap múlva már mehetnénk maratont is futni. Ááá, kösz, nem, maradok egyelőre a 4-nél. Délutánra tervezek még egy kis Rékás tornát, még nem döntöttem el hogy melyik, de majd addig kiválasztom.

    Mindenkinek Szép (Sportos) Napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 25. 10:51939.

    Sziasztok!

     

    Újabb nap, újabb torna adag :)

     

    Maki! Én a Rékás DVD-vel a fogyissal adtam le a 20-ast meg az "igényes nők tornájával" (öcsém micsoda cím).

     

    Toszkána! Tarts ki, én az elején a sima fogyisból ha 8 percet bírtam siokat mondok.

     

    Momo!

    Melyikre gondolsz ami a kettes és nehéz annak mi a címe? A fürdőruhák iszonyúan drágák ami a lejobban tetszett az majdnem 40 ezer, na azért az már nagyon túl van a tűrésküszöbömön. Nem hiszem-hogy 7-8 ezernél többet fogok kiadni, asszem keresek olyat ami hasonlít fazonban.

     

    Van köztünk olyan akiinek megvan a legújabb Rékás DVD? Az a lábsúlyos gumiköteles amin a lányával is van? Tapaszatlatok?

     

    Mindenkinek jó tornát mára is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 24. 16:46938.

    Sebaj, majd bepótolod holnap

    Én az Add önmagad dvd-ből szoktam csinálni az 1-t és a 3-t. A 2-t nem tudom, valamiért még bele sem néztem

    Amikor az 1-t csinálom, akkor van amikor csak az egyik 20 perceset csinálom meg, de van amikor mindkettőt - kedvfüggő.

    A 3-ból csak egyenként szoktam, de a 30 perces hasizom nekem egyelőre nagyon gyilkos

    Na mindegy, ma voltam futni is 4 kört a nagy focipályán, az asszem 2 km-nek felel meg és délután megcsináltam a 20 perces popsit is.

    Örülnék ha kicsit feszesednék, ha meg kicsit fogyok is, annak mégjobban. Én elég picike vagyok (151 cm) és most már elértem az 50 kg is, pedig eddig sosem voltam ennyi, úgyhogy azért jó lenne ha leugornak pár kilo rólam.

    CSAJOK! HAJRÁ! ÜGYESEK VAGYUNK! ÉS MEGCSINÁLJUK! És a hapsijaink soha többé nem néznek más csajra, olyan bombák leszünk

    előzmény:
    pockcic (928)
    2009-06-24  10:08
  15. 2009. június 24. 15:38937.

    De aranyos vagy, köszönöm!

     

    Hidd el, hamar látni fogod az eredményt! Kitartás kérdése. Otthon tényleg csak olyanoknak érdemes edzeni, akik valóban elszántak. Mert ugye otthon nincs edző, aki folyton piszkál, hogy gyerüüüüüüüüüüüüüünk, ne add feeeeel!

     

    Ciceró is "letámad", ha a talajgyakorlatnál tartok. Szerintem már várja is.  

     

    Mennem kell. Holnap benézek, jövő héten pedig talán újra, VELETEK fogok keményen edzeni!

     

    Jó tornát Mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    pockcic (936)
    2009-06-24  15:27
  16. 2009. június 24. 15:27936.

    Szia Momo! Sziasztok!

     

    Örülök, hogy ennyien írtatok! Momo, rajtad tényleg nagyon látszik, hogy rendszeresen mozogsz! és mindezt a rékával... írták itt többen is, hogy mennyire hatásos stb., de az ember igazából akkor hiszi el, ha látja is az eredményt, és te tényleg nagyon csini vagy! (mikor a múltokor a talajgyakorlatoknál jártam, a cica azt hitte játszani akarok, és örökké "betámadott" )

     

    Hű, csak legyen kitartásom! Már másfél hónapja járok konditerembe, de egy picit ráuntam, hogy ott időzzek órákat, mikor otthon 1 óra, és nem voltak túl barátságosak az edzőcsajok sem a kondiban, a reklámokon a nagy duma, hogy személyre szabott edzésterv meg ilyenek, aztán az ember elmegy és kb tök lesz*rják a fejét, meg suttyomban még ki is röhögik (személy szerint nem tudom engem-e, de az feltűnt, hogy egy-két erősebb csajt igen) ááá, és az ember ezért fizessen súlyos pénzeket!

     

    Maki, te is nagon ügyi vagy, 3 hónap alatt 10 kiló! Biztos nagyon betartottad! Gratulálok!

     

    És Andi! a tiéd is nagyon szép eredmény! és nagyon bíztató hogy ennyire hatásos! hű, és nagyon szépek a bikinik is! picit drágák... de azért ellibegnék bennük a strandra!

     

    Nekem is a RR 2. dvdje a kedvencem! bár most az 1. csináltam, mert most sikerült letölteni!

    előzmény:
    momo1 (930)
    2009-06-24  13:27
  17. 2009. június 24. 14:46935.
    Igen, az elsővel én is így vagyok...
    előzmény:
    momo1 (934)
    2009-06-24  14:09
  18. 2009. június 24. 14:09934.
    A második DVD-t én is nagyon szeretem!Az első...hát...megcsinálom, mert tudom, hogy rövid(ebb), de hatásos. Viszont nekem sem a kedvencem. Érdekes, hogy Réka szerint a második  DVD keményebb, mégis az első lemez popsi részét alig tudom végigcsinálni. Pedig komolyan, rendszeresen edzek, lábsúlyzóval.  Elgondolkodtam, hogy vajon mindenki így van ezzel?Bármit megcsinálok a két lemezen végig, de ezt a popsi részt ritkán tudom...
    előzmény:
    maki333 (931)
    2009-06-24  13:31
  19. Torolt_felhasznalo_809404
    Torolt_felhasznalo_809404
    2009. június 24. 14:00933.

    Sziasztok!

     

    Minden elismerésem azoké a nőké, akik rendszeresen csinálják a Réka tornát! Én kb. ötször tornáztam rá, de csak egyszer bírtam teljesen végigcsinálni... Nagyon kemény, biztosan látványos is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. június 24. 13:53932.

    Szia Andi!

     

    Tök ügyes vagy, hogy pikk-pakk ledobtál 20 kg-t!Milyen módszerrel egyébként?

    Melyik bikinit szeretnéd innen??

    Nekem a zebrás tetszik!Mondjuk olyan mellem, mint a csajnak, tuti nem lesz soha!(szilikonos rásegítés nélkül) Soha nem volt nagy mellem, de a fogyással persze még abból a kicsiből is ment le..

     

    Nekem a Réka hasizomgyakorlatainak hála totál eltűntek az oldalamról a hájacskák! Meg mintha egy picit "kockásodna" is

    Mondjuk szerintem a has az, amit a legnehezebb lefogyasztani, nekem is van még egy pici pocim, de ez már egyszerűen nem akar eltűnni, csinálhatok bármit!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2009-06-24  13:41
  21. 2009. június 24. 13:31931.

    Szia Momo!

     

    Most már én is csak az erősítésre + súlytartásra, formálódásra szeretnék rámenni...

    Az első dvd-t én valamiért annyira nem szeretem....meg a harmadikat sem...

    Nekem a 2. DVD + ez a 4*20 perces jöttek be nagyon!Ezekre tornázok felváltva..

    előzmény:
    momo1 (930)
    2009-06-24  13:27
  22. 2009. június 24. 13:27930.

    Szia Pockcic, és Mindenki!

     

    Én is régóta szemeztem ezzel a topickal, de nem láttam sok értelmét, hogy írjak. Hiszen olyan régen történt az utolsó hsz...Örülök, hogy mégis feléledt!

     

    Pár éve tornázom Rékára, és elmondhatom, nagyon hatásos, kemény edzéseket csinál. Az utóbbi időben 1 héten 2x tornáztam felválta az első és a második DVD-jére, + 1x lementem terembe. Persze minden lemeze megvan...A többi már túl kemény nekem. Úgy érzem, hogy ez a két DVD elég ahhoz, hogy valóban formában maradjak. Én csak erősödni szerettem volna, fogyni nem. Diétával ezek az edzések nagyon eredményesek lehetnek a fogyisoknak!

     

    Most egy hónapja nem edzettem, de alig várom, hogy újra kezdhessem!

    előzmény:
    pockcic (924)
    2009-06-24  07:26
  23. 2009. június 24. 13:06929.

    Sziasztok, én is szeretnék csatlakozni Hozzátok, ha lehet!

    Én januárban 59-60 kg voltam (162 cm), de az már nekem tényleg nagyon sok volt, rosszul éreztem magam a bőrömben

    Elkezdtem update szerint étkezni + bevetettem a rék dvd-ket is...(nekem is megvan az összes ) Én a 4*20percet szeretem a legjobban, egy héten 4-5 ször tornáztam (20 vagy ha nagyon ügyi voltam akkor 40 percet) + néha használtam a taposómat + a leg magicet, így, kb. 3 hónap alatt lefogytam 50 kg-ra!

    Ezt már lassan 3 hónapja tartom, bár az evéseknél néha azért elengedem magam Igyekszem úgy csinálni, hogy du. 2-3 egyek ch-ot, este meg lehetőleg valami könnyűt...

     

    Most már csak hetente 3-4 szer szoktam 20 percet tornázni, és tényleg nagyon szeretem a Réka gyakorlatait, mert hatásoksak, és elég hamar látszik az eredmény!!

    Most pl. a héten még nem tornáztam de ma este tervezem a 20 perc felsőtestet!

    Ti milyen gyakran, és mennyit tornáztok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. június 24. 10:08928.
    De jó neked, sajnos 6ig dolgozom, ma lehet kimarad a torna... amúgy is olya izomlázam van, hogy mindjárt lefordulok a székről
    előzmény:
    Smally (927)
    2009-06-24  10:05
  25. 2009. június 24. 10:05927.

    Én nem is annyira fogyni akarok - na jó azt is  - inkább kicsit feszesedni szeretnék.

    Elég nehezen veszem rá a Norbis étrendre, mert inkább húst ennék általában mint zöldséget , de igyekszem, csak kicsit nehéz, mert a barátom szeret elmenni gyrosozni, stb., azt meg nehéz megállni, hogy ne egyek. Egyszer mondjuk úgy csináltam, hogy megettem belőle a zöldségeket, meg a husit, a krumplit meg meghagytam .

    Nekem inkább az a gondom, hogy alacsony vagyok, és aki alacsony annál jobban látszik a kis hízás is, mint egy magasabban .

    Na, megyek készülődök, mindjárt indulok futni.

    előzmény:
    pockcic (926)
    2009-06-24  08:53

Címlap

top