Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. 2009. június 24. 08:53926.

    Szia!

    Örülök, hogy találtam sorstársat! szeretnék nyaralásig leadni úgy 3-4 kilót, úgyhogy elkezdtem Norbi elvei szerint táplálkozni. nagyon jókat szoktam enni, tegnap kakaós kalácsot áfonyalekvárral (u1-es), hát kíváncsi leszek! nyílt nálunk update pékség is, el vagyok ájulva a kínálatától! kár hogy drágák... de végülis belegondolok, télen mennyit költöttem mignonra, péksütire, és egyéb hülye kajákra, valahol ugyanott jövök ki, csak lehetőleg soványabban! találtam egy kenyeret, ugyanannyi kcal-t tartalmaz, mont a norbis kenyér, csak feleannyiba kerül: a neve fogyi kenyér. van egy másik jó is, a neve glyx kenyér, ebbe még kevesebb a kcal, de tömörebb, és biztos többet ennék belőle, mint a fogyisból szóval, aug. elején megyünk nyaralni, addig szeretnék igazán jól kinézni!

    előzmény:
    Smally (925)
    2009-06-24  08:35
  2. 2009. június 24. 08:35925.

    Csatlakozom!

    Én is nemrég kezdtem el csinálni, és tényleg egy gyilkos  Mondjuk pár alkalom után már hozzá lehet szokni, igyekszem minden nap megcsinálni a 20 perces combos részt, vagy a 20 perces fenekeset, van amikor ráveszem magam mindkettőre. Van az a dvd is, amin 30 percben van popsi, hát és has, de ott a hasat még egyszer sem tudtam megcsinálni, az tényleg kész, tiszta szado  Ma elkezdtek futni is, végre találtam hozzá társat is, és megyek teniszezni is - igaz nem rég kezdtem, de nagyon szeretem.

    előzmény:
    pockcic (924)
    2009-06-24  07:26
  3. 2009. június 24. 07:26924.

    Sziasztok!

     

    Ez egy elég régi topic, de úgy gondoltam, jó lenne "újraéleszteni", tekintve, hogy itt a nyár, és bikini-formába kéne hozni magunkat!

    Tegnapelőtt tornáztam az 1. dvd-re, hát mit mondjak..... alig bírok felállni!pedig már előtte kb. másfél hónapig jártam konditerembe, de ez azért más izomcsoportokat mozgat meg! sztem nagyon jó, én kedvelem Rékát, tegnap mondjuk Béres A.-ra tornáztam, de valahogy ez nem az igazi. Az az igazság, Réka alakja jobban is tetszik (mármint az első kazi idején ) , nem teteszenek a túl izmos formák, olyan férfias! réka összes dvd-je megvan eddig, de az utolsó kettő különösen gyilkosnak tűnik ezért először inkább az elsőket részesítem előnyben! úgy átdolgozta a combom, hogy utána lig bírtam belépni  a fürdőkádba! tavaly már tornázgattam rájuk, azt vettem észre, egy két hét után már egész jól meg bírom csinálni, különösebb izomláz nélkül

     

    Szóval, ha valaki kedvet érez, itt megbeszélhetnénk a tapasztalatokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. augusztus 25. 10:57923.
    Szia!

    Én tegnap belekezdtem az egyes kazi első részébe. Alig bírtam 10 percig csinálni, tudod kitörések, gugolások vannak benne csak. Nagyon nehéz volt a lazsáló lábacskáimnak. Sajnos fel is adtam, de mellettem szóljon, hogy a második részét már végig tudtam csinálni, szinte meg sem kellett állnom, volt is sikerélményem, gondolhatod. Hogy ma tornázok-e, azt még nem tudom, szerinted ennyi idő után lehet egymás után tornázni? A tegnapi sikerélményem miatt ma is van hozzá kedvem!
    Szerintem Tunéziában annyit fogtok mászkálni, csavarogni, pörögni, hogy az majd felér minden tornával!
    Szoktál még dícséreteket kapni?
    előzmény:
    miszelina (922)
    2006-08-24  21:32
  5. 2006. augusztus 24. 21:32922.

    Szia Boddia!

    Na végre előkerült már valaki!Már azt hittem kialszik ez  a topic  .De szerencsére nem !Remélem nemsokára Olasimbo is visszatér közénk!!

    Hát én mostanában is tornázgatok.Igyekszem vagy a kettest csinálni végig vagy pl:ma  a hármas hasat csináltam meg tegnap is.Az is több  a semminél.Volt is izmilázam rendesen  .Minek lazsálok annyit.Kedden ha minden jól megy megyünk nyaralni Tunéziába és akkor megint kimarad a  torna egy pár napig.De azért ti helyettem is tornázzatok rendesen!!!

    Na pusz mindnekinek most megyek mert szundis vagyok! 

    előzmény:
    boddia (921)
    2006-08-24  12:31
  6. 2006. augusztus 24. 12:31921.
    Sziasztok!

    Én újra itt vagyok! Sajnos nem mondhatom, hogy sportosabban, feszesebben, mint előtte. De hogy ezen változtassak, megyek is mindjárt Rékázni. Megkaptam az egyes DVD-jét, már bele is néztem. Huh, "térd ne menjen a boka elé-s", rendesen. De sosem tudom, hogy azt hogy kell csinálni. Szerintetek? Ti hogy szoktátok?
    Miszelina, mit tornázol mostanában?
    előzmény:
    miszelina (920)
    2006-08-11  19:09
  7. 2006. augusztus 11. 19:09920.

    Sziasztok!

    Hát ez a  topic hogy kiürült!!!!Hát már senki nem tornázik???

    Olasimbo  a legszorgalmasabb,ő még mindig csinálja még akkor is ha itthon van!Nemsoká mennek vissza és tud majd írni nekünk.

    Én most megint tornázok,sajnos egy kis időt ki kellett hagyjak,de mostmár mindne oké.Van is izomlázam rendesen.Meg is érdemlem.Minek hagytam ki olyan sok időt./két hét/

    Na hát ez van!Ha esetleg erre jár valaki akkor írjon!Ne hagyjuk már hogy ez a topic így kihüljön!!!!

     

    előzmény:
    miszelina (918)
    2006-07-26  20:25
  8. 2006. július 31. 08:55919.

    Sziasztok!

    Hú, de kiürültünk!   De azért remélem mindenki tornázik rendesen!

    Én sajna múlthéten egyáltalán nem tornáztam, lusta disznó voltam, de nem is kívántam a mozgást   

    De ma csak azért is előveszem Rékát, és megcsinálom a fart. Remélem Ti is mozogtok, ma legalább nincs is olyan meleg!

    Miszelina, bíztasd a csajokat, hogy tornázzanak! (írok privit)

      

    előzmény:
    miszelina (918)
    2006-07-26  20:25
  9. 2006. július 26. 20:25918.

    Helló CSajszik!

    Hát elszégyelhetem magam,mert már egy hete nem tornáztam.Csak lazsálok itt mert ebben a nagy melegben semmi erőm hozzá.Ti hogy vagytok ezzel?

    A hétvégém nagyon jó volt semmit nem pihentünk és levezettem 700 kmt.Baromira elfáradtam.Szóval eddig csak pihiztem ja meg dolgoztam  a héten.

    Olasimboval sem beszéltünk már vagy egy másfél hete.Nem tudom mi lehet velük?De lehet holnap felhívom.

    Anni ha nem szereted Rékát akkor minek írsz ide???De nem csak Rékára tornáznak itt a  csajok szóval ha nem cikized akkor szísen látunk.Sokan tornáznak itt Béres Alexandrára is meg balázsra is,Norbira is.De senki nem cikizi a másikat!

    Na most röviden ennyi!Majd még írok!De azért remélem más tornázik!!!!

    előzmény:
    boddia (917)
    2006-07-20  09:06
  10. 2006. július 20. 09:06917.

    Miszelina! Nagyon kellemes Balcsit kívánok Nektek, napsütést, kellemes vizet, tartalmas időtöltést!  

    Ha hazajössz, akkor ismét visszaállhatsz a tornára. Ha lelkiismeretfurdalásod van, mert kihagytad, szerintem az jó jel!

    Hajrá  

    előzmény:
    miszelina (915)
    2006-07-19  21:55
  11. Torolt_felhasznalo_722913
    Torolt_felhasznalo_722913
    2006. július 19. 22:51916.
    Ki nem állhatom Rubint Rékát.H*lye ************.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. július 19. 21:55915.

    Helló csajok!

    Én ma kihagytam a tornát/szerda/egész nap talpaltam mit a gyalog kakukk a mesében és este meg takarítottam ezerrel vártam a vendégeket holnapra.Csüt.ön még estig dolgozok és pénteken irány  a Balcsi szóval megint kimarad egy pár nap,csak az a baj ha már kihagyom lelkiismeretfurdalásom van.Hát ilyen vagyok én.  Mindneki vigyázzon  magára tornázzatok helyettem is!

    Puszi :Miszelina

    Ja ha hazajöttünk majd jelentkezem!

    előzmény:
    boddia (914)
    2006-07-19  13:28
  13. 2006. július 19. 13:28914.

    Sziasztok!

    Nem sikerült a tegnapi tornám, úgy húzott az ágy, és egész nap étvágyam sem volt, így estére elég erőtlen lettem. De pénteken lemegyünk Hajdúszoboszlóra, így csininek kell lennem, ez talán erőt ad a tornához!

    Miszelina szerintem ne izgulj nagyon, hogy egy-két napot kihagysz, mert már így is biztos hogy csini, sportos vagy, már csak meg kell tartanod ezt a "versenyalakodat"!

    Augusztustól malmozok.  

    Mindenkinek erőt kívánok a tornához!

    előzmény:
    miszelina (913)
    2006-07-18  18:59
  14. 2006. július 18. 18:59913.

    Sziasztok!

    Reggel ügyes voltam.Megcsináltam  a mai tornámat/kedd/.Hétfőn nem tornáztam.Szerdán megint nem tudom mi lesz,este igyekszek megcsinálni az adagomat,mert csütörtökön már jönnek  avendégek és pénteken irány  a Balcsi.Szóval a hétvégén megint nem fogok tudni tornázni  .De igyekszem majd sokat barnulni és pihenni is egy kicsit.Bár nem hiszem hogy sok időnk lesz rá.

    Boddia mit fogysz csinálni augusztustól?

    Olasimbóval már rég nem bezséltem nem tudom mi lehet vele?!

    Legyetek jók mindenkinek jó tornát!

    Pusz:Miszelina

    előzmény:
    boddia (912)
    2006-07-18  13:04
  15. 2006. július 18. 13:04912.

    Sziasztok!

    Én csak akkor írok, ha tornáztam, különben nem merek ide állni elétek!   

    Szóval tegnap tornáztam, szokásos, hármas popsit. De este 10 után jutott csak idő rá, de ehhez képest elég jól bírtam. De meg kell mondjam, még annyira nem vagyok formába, hogy se sújzóval nem bírom (vagyis még nem próbáltam, mert nélküle i rendesen kifáradok), se a kitöréseket a végén. Azokat mindig ellébecolom   

    Miszelina, írtam Neked, hogy a bunkó beszólóknak keverj le egy maflást, egyből rájönnek, hogy milyen erős, izmos is vagy. De nem vágom, hogy bárki is hogy jön ahhoz, hogy egy hölgynek ilyen pofátlanul beszól     A végén Miszelina még elfogysz!  

    Ma is tornázok, csak hogy holnap os írhassak nektek. Tartsuk egymásban a lelket lányok!

    Beababa köszöni jól van, neki is sok a melója, mostanában biciklizni szokott.

    Akkor mindenkinek szupi tornát, holnap ugyanitt!

    előzmény:
    miszelina (910)
    2006-07-16  20:09
  16. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. július 16. 21:02911.

    Szióka!

    Én a héten csak kétszer tornáztam. Ha hiszitek, ha nem, alig van időm. Most is éjszakás vagyok, ha hazamegyek, nem is tudok aludni, mert megyek anyának segíteni takarítani, este pedig jön a barátnőm. A keddi napom is elég pörgős lesz szerintem, de jó lenne, ha lenne kis időm a tornára. Ha dolgozom, akkor mostanában meg már nincs kedvem. De csak akkor esik jól a torna, ha kedvem is van hozzá.

    Miszelina: Tök jó neked, hogy mész kirándulni. Egyszer, majd ha idegenvezető leszek, majd én is kirándulok sokat. Remélem.

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    miszelina (910)
    2006-07-16  20:09
  17. 2006. július 16. 20:09910.

    Helló csajszik!

    Remélem mindnekinek jól telt a hétvégéje!Tornáztatok rendesen?Én tegnap kihagytam mert fagyizni mentünk húgommal,de ma megcsináltam a Réka kettes kaziját.Jaj képzeljétek mikor megszültem akkor 34es gatyó kellett és most meg már jó a  30as is.Annyira örülök neki.Szóval akkor  csak nem vagyok olyan "kövér" mint ahogy  a kedves emberkék megjegyezték.Ha meg igen akkor az nem háj hanem izom. Szóval ennyi.A hétvégén csütörtöktől megint nem fogok tudni tornázni,mert megyünk egy pár napra kirándulni.Ott meg esetleg úszni meg napozni lehet majd ha  a bandának lesz hozzá kedve.Ja meg a nyakunknak is izmiláza lesz,mert rallira is megyünk.Na röviden ennyi kérlek írjatok hogy ki hogy áll a tornával.

    A régebbi emberkék nagyon el vannak tünve!Pl:Beababa is ki tudja merre csavarog.Vajon nem tornázik már?

    Na legyen szép napotok!        

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (909)
    2006-07-14  12:52
  18. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. július 14. 12:52909.

    Halihó!

    Köszike a választ!

    Szerintem próbáld meg magadból kihozni a legjobbat! Képzeld el a saját, testreszabott álomalakodat és azt próbáld meg megvalósítani. Minél közelebb vagy a célhoz, annál jobban motivált leszel. A végén jobb leszel, mint Réka!  

    előzmény:
    anett31 (908)
    2006-07-14  09:46
  19. 2006. július 14. 09:46908.
    Szia!

    Nekem a BA: Új kihívás DVD-n van meg. 47 perc, és extraként van rajta plusz hasizim, farizom, meg derék is (az elég uncsi, de hát ez van)
    Van még diéta, meg életmódtanácsok.
    Én azért szeretm, mert sokkal több benne a hasizom, mint a Rékáéban. Azon viszont jó a comb, meg a popsi. Bár nekem is olyan lenne egyszer, mint az övé!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (907)
    2006-07-14  09:29
  20. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. július 14. 09:29907.

    Sziasztok Csajok!

    Miszelina: Szerintem fel se vedd, hogy mit mondanak. Az a lényeg, hogy az ember jól érezze magát a bőrében. Anyukámat az sem érdekli, amikor én mondom neki, hogy kicsit fogyhatna (neki a térdében porckopás van), hátha könnyebb lenne. Mindig azt mondja, hogy őt nem érdekli, ő így érzi jól magát. Én is mindig problémázom, ha két centivel vastagabb a derekam, de már én sem a mérlegnek hiszek, hanem úgy próbálom csinálni, hogy én jól érezzem magam a bőrömben. Olvastam, hogy a stressztől hízni lehet inkább, nem fogyni, mert olyankor a szervezet sokkal több energiát raktároz el, ami persze zsírlerakódást eredményez. Úgyhogy, márcsak ezért se foglalkozz azzal, hogy ki mit mond. 

    Tegnap a nővéremmel csináltam a RR2-t. Tegnap jól éreztem magam közben. Ma a hasat fogom csinálni és a kart. Hétfőtől én is újra formába lendültem  . Szerencsére!

    Valahonnan én is megszeretném szerezni BA Új kihívás c. kaziját. Nekem a Változz velem annyira nem tetszik, mert kevés idő van mindenre, bár nekem az extra nincs rajta. Az Új kihívás miben másabb az elsőnél? Az elsőn mi az extra és a másodikon?

    Előre is köszi a választ!

     

    előzmény:
    miszelina (905)
    2006-07-13  07:39
  21. 2006. július 13. 10:29906.

    Szia

    Ne foglalkozz a sok hülyével aki ezt mondja rád.Húúú én már elküldtem volna őket a picsába.

    Én Béres Alexandrát csináltam tegnap azelőtt mag réka 1-et.Mostmár inkább BA-t csinálom jobban mert izmosodni szeretnék.Az Új Kihívás KIRÁLY erre a célra.Edzés végére nagyon bedurrannak az izmaim(már fogyni nem akarok)És szemmel láthatóan nőnek.Már meg is dicsérték többen 

    előzmény:
    miszelina (905)
    2006-07-13  07:39
  22. 2006. július 13. 07:39905.

    Szép jó reggelt mindenkinek!      

    Látom ma is nagyon meleg lesz!Hú ez már nem emberi.Ti hogy bírjátok?Szégyen nem szégyen ilyet még nem csináltam ,az este hozzáfogtam tornázni és annyira ki voltam fáradva hogy abba kellett hagyjam.Így végül pihiztem torna helyett.Ma reggel keltem korábban és megcsináltam a kettes kazit.Így is jó melegem volt most is van vagy 30 fok.Képzeljétek tegnap megint azt mondták hogy "jó húsba vagy,jól meghíztál".Olyan rosszul esett pedig nem is vagyok olyan nagy darab.Mindenki a környezetembe azt mondja hogy már nagyon sokat fogytam.Mondtam neki hogy 92 kilóval mentem szülni és mindnen nap igyekszem egy órát tornázni.Most fogyózni nem fogok nem akarom legyengíteni  a szervezetem mert remélem nemsokára fontos feladata lesz!De ez olyan bunkóság hogy lehet ilyet mondani még akkor is ha így van!Meg amúgy is minden "lánykori"ruhám jó rám.A szervezetem meg biztos hogy változott,hiszen egy szülés és egy terhesség nagyon nagyon "megviseli"íyg jóhogy átalakul.Na ennyi.De ha mégegyszer valaki ezt meri mondani akkor biztos hogy fínoman elküldöm melegebb égtájakra.Ja meg az hogy már több mint 3 hónapi torna után csak nem a háj látszik hanem az izom.De ezt a sok hozzá nem értő nem tudja.

    Amúgy remélem mindneki jól van és tornázgattok néha ebben a nagy melegben is!

    Pusz mindnekinek:Miszelina

    előzmény:
    boddia (902)
    2006-07-11  09:11
  23. 2006. július 11. 22:03904.

    Na helló!

    Látom ti is ügyesek vagytok!Én ma este 8 és 9 között tornáztam de még akkor is nagyon meleg volt.De megcsináltam.Nekem nagyon sokat segített  a 3as has.De még mindig nem az igatz Sajnos.Képzeljétek a hétvégén az egyik pasi azt mondt nekem  hogy jó teretes menyecske vagyok és ha így folytatom jó nagy db.leszek.Én meg mondtam neki hogy tök rendes ,képzelje el hogy 92 kgmal mentem szülni és most az előtti súlyomat elértem szóval nem tudom mit dumál.Meg amúgy is neki pont semmi köze hozzá!Szóval a párom azt mondta erre hogy az a lényeg hogy neki teszem ne foglalkozzak mással.Meg én most jelenleg nem tudok többet tenni magamért,minden nap 1 óra torna.

    Olasimboék jl vannak hétfőn szerdán és pénteken jár tornázni.A gyerkőcei már nagyon barnák,Azt írta hogy csak a szemük világít.

    Na jó megyek szundizni,mert reggel munka van.

    Pusz mindenkinek :Miszelina

    előzmény:
    boddia (902)
    2006-07-11  09:11
  24. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. július 11. 12:26903.

    Halihó!

    Hasfogyás? Végülis én már inkább csak erősíteni akarom a hasam, úgyhogy elterveztem, hogy igyekszem minden nap megcsinálni a R3 hasat, utána pedig amihez kedvem van. Vasárnap és tegnap is csináltam, úgyhogy ma kicsit szenvedni fogok  , mert izomlázam van. De nem baj, a szép hasakért mindent.

    Holnap kiakarom lövetni a fülem és szeretnék hennát is csináltatni. A barátnőm rá akar beszélni, hogy a hasamba rakassak piercinget (biztos, hogy rosszul írtam le), de én nem akarom. Úgy félnék tőle.

    Szerintem még az a legjobb megoldás, ha nem igazán figyelsz oda rá, úgy értem, hogy tornázgass, egyél amit jólesik, de csak mértékkel. Különben a stressztől is lehet hízni.

    előzmény:
    sysko01 (900)
    2006-07-10  07:36
  25. 2006. július 11. 09:11902.

    Sziasztok!

    Na, ma én is bátorkodom írni, mert tegnap tornáztam. Réka 3 popsi. De sajna még mindig bokasúly nélkül nyomom, de tudom, idő kell hozzá. De legalább csinálom.És utánna energikus, vidámabb is lettem És Ti? Hogy álltok? Meleg ellen=   alig  ruci 

    Tornázni! , nem  -ni!

    előzmény:
    miszelina (901)
    2006-07-10  20:17

Címlap

top