Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. 2006. július 10. 20:17901.

    Sziasztok!

    Hogy vagytok?Hogy álltok  a tornával?Én ma tornáztam tornáztam de a hétvégét kihagytam mert kirándulni voltunk.Tokajban és Lilafüred környékén sétálgattunk.Pisztrángot ettünk ,vonatoztunk az erdőben,barlangoltunk.Nagyon jól éreztük magunkat.AZ idő is jó volt.Nekem mindenem a hegyvidékes táj.Én mint nagy alföldi lány.

    Na jó most megyek legyetek jók és írjatok!

    előzmény:
    sysko01 (900)
    2006-07-10  07:36
  2. 2006. július 10. 07:36900.

    Sziasztok

    Én már január óta tornázok rendszeresen min.heti 3x.Jol alakul formmálódik az alakom fogytam 7 kg -ot,egyedül a hasammal vannak bajok.A hasam is fogyott de fenekem és a combomhoz(ezek már felére csökkentek) képest hááát....minimális.Ti hogy vagytok a has fogyással??

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. július 9. 13:23899.

    Sziasztok!

    Nagyon eltűntetek! Mi történt?

    Nekem sajna még nem sikerült visszanyernem az erőmet, ezen a héten még csak hétfőn és kedden tornáztam, meg este fogok. De azért már kezd alakulni. Lassan csak magamhoz térek.

    És ti hogy haladtok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. július 6. 13:37898.

    Sziaaaaa!

    Örülök, hogy minden rendben Veled! És hogy ki tudsz végezni egy egész DVD-t   Mikor írsz privit, kiváncsi vagyok, hogy mi a helyzet, tudod. Én még mindig csak filózok, attól függ, milyen környezeti hatás ér...

    Na jelentem, ma már nem tudtam olyan hősiesen felkelni, mint tegnap. Hogy csinálod Miszelina?

    Írtatok valamelyik nap Alexandráról. Én már régóta tervezem, hogy beruházok vmelyik DVD-jére, mert most csak Réka 3 van, és váltogatni szeretném őket.

    előzmény:
    miszelina (897)
    2006-07-06  07:52
  5. 2006. július 6. 07:52897.

    Jó reggelt mindenkinek!      

    Én már ma nagyon fitt vagyok!Már túlvagyok a mai tornámon!Réka kettes lemez végig.Remélem más is volt ilyen szorgalmas mint én !De ha nem akkor lesz este!!!Na jó mennem kell mert megyek dolgozni!

    előzmény:
    boddia (895)
    2006-07-05  08:34
  6. 2006. július 5. 18:33896.

    Sziasztok!

    Én is itt vagyok ám.Ma reggel tornáztam most meg megyünk meggyet szedni.Beszéltem ma Olasimbóval.Jól vannak ma talált otthon norbi kick boxos tornát azt csinálja.Ma délután megy tornázni,de azt mondja Réka tornáját sehol nem találja.Így nem tudja megvenni.Szerinte  hízott is egy pár kilót.Amúgy erre semmi változás.Nagyon meleg van.Sajna mostmár nem tudok minden nap tornázni,tegnap is el voltam foglalva.De amikor tudom csinálom.Na jó röviden ennyi amint tudok írok nektek!  

    előzmény:
    boddia (895)
    2006-07-05  08:34
  7. 2006. július 5. 08:34895.

    nos Mesybaba ne keseredj el! Én is ugyanúgy jártam mint Te. Kínszenvedés volt minden mozdulat, és már a legelején el kezdett fájni a Másik lábam (is). És nem hogy bokasúllyal, még nélküle sem tudtam végig csinálni. De azért napról napra jobban fog menni, csak csináld! Ezért egyre több kedvvel fogod csinálni. Na de van egy tippem is: én most már úgy kezdem, hogy magam elé teszek egy széket. Megtámaszkodok benne, és úgy emelgetem a lábamat, ugyanúgy, mint a talajon. Ez jobban kíméli a másik lábamat. Miután már így is fáradok, kb. a felénél lemegyek a talajra, és így folytatom. Aztán a másik lábbal ugy. így! Így majdnem végig tudom csinálni, gyorsabban is telik az idő, és nem is fáj a másik lábam! Szerintem próbáld ki!

    Kitartást mindenkinek! Miszelina, hogy vagy? Mikor írsz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (893)
    2006-07-05  06:36
  8. 2006. július 5. 08:27894.

    Sziasztok Sportos Lányzók! 

    Nos tegnap tornáztam Réka 3 popsijára, mindjárt le is írom Mesybaba-nak az ezzel kapcsolatban tapasztaltakat. És ma reggel jelentem felkeltem, és tornáztam, igaz csak 15 percet. De nekem ez is nagy öröm, az is hogy előbb ki tudtam kelni az ágyból. De legközelebb korábban kell felkelnem, mert most nem volt elég időm mindenre. Ki kell tapasztalnom, hogy hánykor.

    De tényleg olyan jó érzés, büszke is vagyok magamra!

    Este megint popsizok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (893)
    2006-07-05  06:36
  9. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. július 5. 06:36893.

    Sziasztok!

    Végre én is erőre kaptam újra. A múlt héten csak egyszer jött össze a torna és az előtte való hetekben sem vittem túlzásba. Nagyon lusta voltam mostanában. Csak az a baj, hogy R3 fenékerősítőjét nem bírom megcsinálni. Már nagyon az elején feladom. Sokszor nem is a felem nem bírja amelyikkel csinálom, hanem az, amelyikre támaszkodom. Pedig megpróbálom mindig úgy, hogy csak a kezemre támaszkodjam, de nem megy. Vmi tanács ezzel kapcsolatban?

    Olasimboról van-e már hír?

    Puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_855873
    Torolt_felhasznalo_855873
    2006. július 4. 14:37892.

    Alexától az Új kihívás nagyon jó, talán a legjobb programja, aztán a Lendületben következik. Mindent átmozgat, erősít, de ha visszafogod az édességeket és több gyümölcsöt és zöldséget eszel, akkor fogyni is lehet vele. De! Kérleg szépen, 14 évesen még ne diétázz, csak amiket írtam.

    Egyébként én is szeretem a Réka tornáit. Viszont Alexa szerintem pontosabban dolgozik. Nem csak a számolások, ez talán még nem mindenkit zavar, de a gyakorlatok kivitelezése is jobb, szebb. Valamint a nyújtások nagyon jók nála, és az extrák. Remélem, jól írom, de az Új kihíváson pl van extra derék, has és fenék program. Ez mindegyik dvd-jén van, csak mindnél más az extra. És még az is jó a programban, hogy Alexa is ad táplálkozási tanácsokat, amik jók.

    A has lefogyasztására pedig legjobb valami cardio sport: futás, úszás, ugrókötél, bicikli, ellipszis tréner, taposó... Alexa Lendületben c. dvd-jén ugrókötél gyakorlatok is vannak.

    A bemlapod alapján szerintem, ha érdekel a véleményem, nem kell fogynod. De az egészséges táplálkozás és a sport is sokat jelent, nagyon jót tud tenni.

    És a többieknek is írom, hogy nagyon jó a fórumotok, olvasgatom, persze, általában örülök, ha a másik fórumba tudok írni. Most ide is tudtam. Szoktam sok dvd-re tornázni, futni is, bicózni is, és túrázni, valamint jógázni is. Ezeket imádom. Mindenkinek jó tornázást!

    előzmény:
    Ansay (889)
    2006-07-03  17:36
  11. 2006. július 3. 21:09891.

    Szia!

    Én nem ismerem Alexandra tornáját.Mi itt általában  a Réka tornáját csináljuk.Én 3 hónapja csinálom a hasat és nekem látványos javulás mutatkozott rajta már jó ideje.Én sosem leszek 50 kiló de legalább nem lötyög  a hájam      .Szóval én tudom neked ajánlani Rékát.Jó tornát bármire tornázol!!!

    előzmény:
    Ansay (889)
    2006-07-03  17:36
  12. 2006. július 3. 21:06890.

    Helló csajszik!

    Örülök Boddia hogy előkerültél!Mi volt ez a lazsálás?!Na jó csak viccelek mindenki megérdemel egy kis pihenőt.De az tény hogy nagyon meglátszik ha egy pár napot kihagyunk.Így igyekezni kell minden nap csinálni.Én ma jöttem hulla fáradtan haza.Semmi kedvem meg erőm nem volt csinálni,de aztán nekiláttam a hármas hasnak.És csodák csodájára úgy megjött a kedvem hogy még a kettes fart is megcsináltam.Hát ez vagyok én.Néha lusta néha meg  ... .

    Na jó legyetek jók pihizzetek sokat a torna mellett!

    Üdv:Miszelina

    előzmény:
    boddia (888)
    2006-07-03  14:40
  13. Torolt_felhasznalo_796239
    Torolt_felhasznalo_796239
    2006. július 3. 17:36889.
    A Béres Alexandra: Új kihívás tornáról mi a véleményetek? Mennyit használ? Mi az amit ajánmlotok ha a hasamról és a combomról akarok leadni? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. július 3. 14:40888.

    Sziasztok!    

    Ne haragudjatok, itt vagyok ám, csak az elmúlt hetek melegei igen kicsavartak. Minden nap úgy mentem haza, hogy már az ajtóból beugrottam az ágyba   .Meg is van a látszatja! Hát nem érdemes kihagyni egyetlen hetet sem, ezt most igen megtanultam. Nekem igen nehéz még beilleszteni a mindennapokba a rendszeres mozgást, ötleteitekkel segíthetnétek nekem! Minden nap igyekszem benézni, mert Ti erőt adtok!

    Gratulálok mindannyiotoknak, a szép eredményekhez! Ügyesek vagytok!   

    én ma Réka3 far-t csinálom, és ha lesz még erőm ennyi kihagyás után, akkor a hasat.  (és erősen gondolkozom a reggeli tornán, holnap beszámolok róla)

    Mindenkinek jó izmosodást! 

    Dia

    előzmény:
    miszelina (887)
    2006-07-02  20:46
  15. 2006. július 2. 20:46887.

    Helló csajok!

    Látom mindenki megvan és mindenki szorgalmasan tornázik.Nagyon helyes!Gratulálok nektek.Képzeljétek én ma nem tudtam tornázni mert vendégek voltak .Sajnos nagyon sokáig itt voltak így ma kimaradt.Igaz minden nap csinálom,de ma  .Tegnap meg úsztam helyette sokat.Büszke is voltam magamra egy kilómétert nyomtam le.Nem tudom hogy ez mennyire számít jónak de megállás nélkül csináltam.mikor kiszálltam a vízből alig bírtam menni.Na róla ennyit röviden.

    Olasimbo még nem írt smst hogy mi van velük hogy értek ide.

    Ja én végig tudom csinálni a  kettest megállás nélkül  Amúgy nekem is az alhasam a szülés után gyengébb de már három hónapja mindne nap csinálom a hasizmot szinte és nagyon sokat segít.Sokat kell hogy erősítsen!Na jó csajszik legyetek jók!Jó tornát kitartás!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_388027 (886)
    2006-07-01  23:27
  16. Torolt_felhasznalo_388027
    Torolt_felhasznalo_388027
    2006. július 1. 23:27886.

    Sziasztok!

    Nem tűntem el én sem,tornázom továbbra is rendületlenül! A nagy melegben sokszor csukott szemmel,mert annyira szakadt rólam a víz,hogy iszonyúan csípte a szemem a saját verítékem!  

    Eredmények:kilóban nem mértem,elvből nincs mérlegünk.A 3as dvd óta az első kettő statikus 20 percét(fekvő helyzet) lábsúllyal nyomom és meg sem kottyan.Nagyon szép kezd lenni a lábam(mondjuk azzal nem voltak túl nagy problémáim),a popsim már alakul,a karomon pedig soha nem látott izomcsoportok kezdenek kifejlődni,integetőizmok felszámolás alatt. A hasam pedig,nos a hasam...csak úgy reng a hájam a 30 perc has alatt.A mélyben mintha keményedne valami(na nem félre érteni&nbsp,de az a helyzet,ez a leggyengébb láncszem,ritkán hasazok,utálom. A szülés után valahogy lazább az alsóhasam,a felső egész jó,pedig a bőröm szép maradt,de ez a punnyadás nem múlik...UTÁLOM!

    Kaja.Zabálok.Nem ész nélkül,de én is úgy érzem,igen is megeszem a lecsót,ha este torna után megkívánom.Nem rengeteget,a mennyiséget vissza tudom venni,de ezt az update-t nem nekem találták ki.

    Kíváncsi vagyok,mennyi alakul még augusztus végéig.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. július 1. 08:31885.

    Sziasztok!

    Mostanában nagyon ellustultam. Talán a meleg. Ezen a héten csak egyszer tornáztam, hétfőn reggel. Az az igazság, hogy sokszor, ha hazaérek, már nekem sincs kedvem. Reggel viszont nem bírok felkelni 5kor. De annyira nincs lelkiismim, mert azért mozgok ám   Csütörtökön salsázni voltam, ma megyek salsabuliba, utána maradunk az egyetemen bulizni. Ott is lehet kalóriát égetni  Vasárnap pedig tornázom. Így meg lesz a heti 4 alkalom (bár nem RR formátumban&nbsp

    Miszelina: köszi a jókívánságokat, remélem összejön. Már egy hete tart, ha minden igaz és nagyon szerelmesnek érzem magam 

    Zoé: én is azt mondom, hogy idő kell hozzá, az elején tényleg nagyon kemény, mivel hétfőn tornáztam utoljára, szerintem már nekem is az lesz  

    De most muszáj belehúzni, képzeljétek, fogytam 2 kilót   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. június 30. 10:03884.
    Igen az eredmény létható és olyan jó érzésHa birod mindennap akkor csináld de ne terheld meg magad!Hagyd az izmaidat pihenni.Egy idő után már nem lesz izomlázad és akkor többet tudsz tornázni és akkor minden nap is csinálhatod ,de pihenő kell.
    előzmény:
    *zoé (883)
    2006-06-30  09:22
  19. 2006. június 30. 09:22883.

    Én sem szeretném feladni..  Gondolom, mire eljutottál odáig, hogy megállás nélkül csinálod, már bőven látszott az eredménye is, nem? Csináljam minden nap, vagy elég kétnaponta?

    előzmény:
    sysko01 (881)
    2006-06-30  08:15
  20. 2006. június 30. 09:10882.
    Sziasztok! Jó, hogy van ez a fórum. Egy hónapja kezdtem el tornázni, és nagyon szeretem. Csakhogy állandóan erről beszélek, és a barátom már unja. Úgyhogy most már nem számolhatok be állandóan, hogy menniyre bedurrant a farizmom, és ilyenek. De itt lehet erről beszélni. Tök jó. Szerintem a Réka 1-es program durvább, mint a második. Pedig Réka épp azt mondja a 2. program elején, hogy ez nehezebb, mint az első. Hát az elsőt a mai napig nem tudom megcsinálni megállás nélkül, a másodikat pedig igen. Az jobban van felépítve. A harmadikat nem ismerem. De a legszuperebb szerintem Czanik Balázs Capoeira aerobikja. Imádom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. június 30. 08:15881.

    Szia

    Nekem már megállás nélkül megy ,de nagyon sok idő lell hozzá mire idáin eljut az ember.Kitartás előbb utóbb menni fog.

    előzmény:
    *zoé (880)
    2006-06-30  07:53
  22. 2006. június 30. 07:53880.

    Sziasztok!

    Tegnap kezdtem el Rékára tornázni, de pár perc után nem bírtam. Úgy tudtam végigcsinálni a 40 percet, hogy több pihenőt kellett tartanom. Ma meg úgy be vannak durranva az izmaim, hogy alig bírok járni. Van itt valaki, aki megállás nélkül végig tudja csinálni az egészet???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. június 29. 21:52879.

    Sziasztok!

    Azért nem ír senki mert mindenki a tornával van elfoglalva?!Nagyon kiürül ez a topic is.Több érdeklődést csajok!Például Beababa és Boddia már ezer éve nem írt!Hol vagytok?!Remélem mindneki rendesen tornázik!Én ma is megcsináltam az adagomat végre már nem volt oylan meleg.Most megyek pihizni mert nemsokára reggel és fel kell kelni.  pedig szeretek szundizni.Mindenkinek jó tornát!

    előzmény:
    miszelina (878)
    2006-06-27  21:09
  24. 2006. június 27. 21:09878.

    Sziasztok!  

    Látom mindenki nagyon szorgalmasan tornázik ebben a nagy melegben is .Mindenkinek gratulálok.Én is csinálom minden nap nem adjuk fel!A szépségért meg kell szenvedni!Nálunk ma 36 fok volt!  És mi dolgoztunk egész nap  ,se légkondi se hideg .

    Mesybaba:remélem kifogsz egy jó pasit végre!Te is megérdemelnél valami jó palit!De vigyázz velük hisz ismered őket ,ravaszak mint a róka  .De azért remélem minden nap tornázol rendesen!

    Sysko:Nagyon ügyes vagy -6 kg az nagyon jó eredmény.Gratulálok neked!De azért csináld tovább gondolom már nagyon megszokta a szervezeted hogy mindig tornázol.Az enyém igen és már hiányzik ha nem csinálom.

    Tona:Te is nagyon ügyi vagy én is mindig reggel tornázok mostanába amióta dolgoznom kell,meg amióta ilyen nagy meleg van.És olyan jó este hazajönni hogy már megcsináltam reggel nem kell egész napi állás után még egy órát tornázni.

    Csillag:én már lassan 3 hónapja  csinálom  a hasizmot és nekem nagyon látszik.remélem neked is nemsokára lesz  eredménye!

    Olasimbo még nem írt hogy hogy érkeztek meg.Megbeszéltük hogy tartjuk a kapcsoltatot amíg itthon van,szóval majd igyekszem írni nektek is hogy mi történik vele.

    Na jó most megyek pihenni,majd írok!Addig is mindenkinek jó tornát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (876)
    2006-06-27  13:47
  25. Torolt_felhasznalo_416776
    Torolt_felhasznalo_416776
    2006. június 27. 14:10877.
    Köszönöm válaszodat, egyébként meg nyugodtan bevállalhatod, nem kell tartózkodni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (872)
    2006-06-26  17:21

Címlap

top