Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. 2006. június 21. 21:57851.

    Szia Meysbaba!

    Látom a tesód is ügyes akkor:Mi is szoktuk néha együtt csinálni a tornát.Úgy sokkal jobb mint egyedül.Nem?Akkor jól kigyerkőcözted magad!Hány évesek kicsik?Na most ezta  abrátos dolgot nem értem .Most van vagy nincs?Lehet nekem már késő van és csak azért nem értem.  .Én nem tudom mit csinálunk a hétvégén .Ja szombat délelőtt biztos dolgozok.Akkor már  a fél nap el is telt.Délután meg ki tudja még?

    Ki hogy áll  a tornával?Erre is nagyon üres lett minden.Hol vagytok csajok?Én ma is megcsináltam a tornám,nagyon meleg volt közbe nagyon izzadtam.Szuna tornával egybekötve  .Na jók legyetek!Mindenkinek sok sok tornát kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (850)
    2006-06-21  13:37
  2. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. június 21. 13:37850.

    Sziasztok!

    Tegnap a tesómmal csináltam a tornát. Most itthon vagyok a gyerekekkel, mert a nővérem elment a férjéért. A gyerkőcökkel jól elvagyunk. Strandolunk az udvaron, bár most ebéd utáni pihi van.

    Ti hétvégére mit terveztek? Én még nem tudom, pedig szeretnék csinálni vmi jót, mert nem mindig van szabad hétvégém. Vagy a "talán barátommal" találkozom (bár még meg akarom kérdezni tőle, hogy akarunk-e talizni) vagy barátnőm jön vagy tesóméknál kellene hússütést szervezni.

    Na, ok, megyek vissza a gyerkőcökhöz.

    Puszika Nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. június 21. 13:03849.

    Szia olasimbo!

    Igen megadtad a számod.De azért itthon is tornázzál rendesen majd!Ellenőrizni fogjuk! Bár biztos rádfér néhány nap pihenő.Itt megint nagyon meleg van!Délután vagyis nemsokár a mennünk kell a közjegyzőhöz  .Tuti csak fel fogom idegesíteni magam.De majd este levezetem tornával.Ma voltunk Anyukámmal boltba,akartam magamnak venni egy normális papucsot,de még ilyet sehol nem találtam olyat ami nekem tetszett volna.Lapos alpút szeretnék amibe tudok állni egész nap.Na jó csajok röviden ennyi!

    Én ma este tornázok!Remélem mindenki szorgalmasan csinálja  a tornát!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (848)
    2006-06-21  12:37
  4. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 21. 12:37848.
    ugye jol emlekszem, hogy megadtam mar neked a mobilszamomat???....az otthonit.....mert hetfotol nem leszek netkozelben, vagy csak nagyon ritkan....
    előzmény:
    miszelina (844)
    2006-06-20  20:46
  5. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 21. 12:36847.

    sziasztok lanyok....

    tegnap eleg nem jol voltam reggel, igy aludtam sokaig...ferjem rendezte a gyerekeket...aztan meg szerelohoz maszkaltunk, az o autojaert mentunk, utana az enyemet vittuk, kiderult, hogy szog volt az egyik kerekben....na ezert kaptam is a fejemre, hogy 6 honapos auto es mar ragasztott az egyik kereke...
    kisfiamnak tegnap volt az iskolaban a tajekoztato a szeptemberi evkezdesrol....ot nem vittuk el, mert az arca meg eleg ronda...nem si tudom, helyre jon e legalabb az arca hetfoig....a testet el tudom takarni ruhaval, de az fejet es az arcat hogyan hozzam helyre????.....
    egyebkent mar jol van...fajnak neki a sebek, amugy mar hason csuszva kozlekedik lefele a lepcson az emeletrol....az autojait ujra rakosgatja nekem sorba a konyhapulton....ujra piszkalja a novereit...szoval a gyerek hatarozottan jobban van.....

    miszelina: ilyen hamar szabira mentel???....meg csak most alltal meloba.....minalunk 12 fok van....nagyon hideg es nagyon fazom....innen gondolom, hogy otthon pedig kanikula lehet....itt hideg, otthon meleg es forditva.....en majd szoliba keszulok otthon.....napozasra a gyerekek miatt nincsen turelmem....pedig lenne hol napoznom anyueknal a kertben, csak a gyerekek nem hagynak beken....

    sysko: megy a drukk a kreszvizsgadra....izgalom az mar egyre nagyobb, foleg, hogy 5 gyerekkel utazom....3 az enyem, masik 2 unokatestver....a ferjem majd kedden jon utanunk, de penteken mar jon is vissza, mert szombaton mar dolgozik az uj munkahelyen....es penteken ejjel,a hogy vissza ert ir foldre, meg at kell koltozkodnie a masik varosba, ahol dolgozni fog......

    torna: megvolt nekem is a tegnapi szokasos adag....igaz, amit sysko irt, hogy melegben jobb a zsiregetes is.....bar nalunk most hideg van, igy igyekeznem kell jol megizzasztani magam....a tornat kb. masfel orara csokkentettem....ezt az elso norbi, masodik sinko andi erosites cimu tornat jol birom es nem olyan uncsi, mint az elozo szeria volt.... ...ma is lesz torna este 6-tol....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_785867
    Torolt_felhasznalo_785867
    2006. június 21. 09:29846.

    Sziasztok!

    Sajnos nagyon el vagyok havazva és ezért csak ritkán tudok hozzászólni a dolgokhoz. De azért tornázgatok és a jövő héttől több időm is lesz már végre. Azért ti csak tornázzatok szorgalmasan!!!

    Legyetek jók és igyekszem jönni amikor csak lehet.

    előzmény:
    miszelina (844)
    2006-06-20  20:46
  7. 2006. június 21. 07:34845.

    Sziasztok

    Tegnap Réka1-et tornáztam le +felsőtest nagyon ki lettem húúúúúúúúú csak úgy izzadtam .Csutgott a combomon is a víz.A zsírégetés nagy melegben látványosabb. Nagyon elfáradtam,és jól esett.Ti tornáztatok??Milyen volt? Hogyan hat rátok a meleg?Egyre jobban várom a nyaralást,remélem akkor is ilyen jó meleg lesz.Alakformálásra van még 1 bő hónapom a nyaralásig.De utána is folytatom a tornát!Ti mentek nyaralni?

    Írjatok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. június 20. 20:46844.

    Sziasztok!

    Itt vagyok,igaz látom nem sokan vagyunk erre.nagyon el van hanyagolva ez a topic is.Hol vagytok?Senki nem tornázik már?Én ma megcsináltam  a rendes adagomat.Jól esett,így délután tornázni.Jobb mint este fáradtan.De nem baj mikor hogy van időm.Sőt még napoztam is egy kicsit így már egy kis színem is van.

    Olasimbo remélem jobban van a  fiad!

    Boddia ,Beababa ti merre vagytok?Ritkán jelentkeztek!Hogy álltok a tornával?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (841)
    2006-06-19  13:05
  9. 2006. június 20. 11:42843.

    Helló csajok!                     

    Most a héten szabin vagyok,de több a dolgom mintha dolgoznék.ezért nem írok olyan sürün.Nálunk nagyon meleg van.Gondolom mindnehol,megy a légkondi a szobába,de csak ott van jó idő.délután megyünk megint a barátnőmmel a nagyihoz pancsolni a medencébe.A barátnőmnek 18 hónapos kislánya van az unoka nővéremnek meg 3 éves és tegnap is együtt játszottak a felfújhatós medencébe.Sajnos egy kicsit el voltam keseredve mert belegondoltam hogy már mi is 5 hónaposak lennénk  .De nem adjuk fel!Szóval délután napfürdő este meg torna.Jaj képzeljétek ma megint megdícsértek  .büszke vagyok magamra.Sajna tegnap a nagy meleg miatt csak a hármas hasat csináltam meg ,de az is több a semminál.Na majd ma többet akarok.

    Olasimbo szeretettel várunk haza de remélem azért akkor tartjuk majd a kapcsolatot!

    Mesybaba kérdeztél rólam.Én 25 éves vagyok Gyulán lakom.Már két hónapja tornázok majdnem minden nap.Rékát szoktam csinálni,de van mikor Norbizok is csak azt a térdem nem szereti.

    Sysko drukkolunk a kreszvizsgádhoz.Ügyes vagy tuti sikerülni fog.Nem olyan nehéz az!Gratula hogy neked is egyre jobban látszik a torna.Látjátok jó munkához idő kell!

    Na puszi mindenkinek most megyek még takarítok,mert így nem haladok.

    előzmény:
    sysko01 (842)
    2006-06-20  07:26
  10. 2006. június 20. 07:26842.

    Jó reggelt  mindenkinek

    Húha nagy lehet az izgalom az utazás miatt.A férjed is haza jön? Régen voltam de azért elolvasgattam a hozzászólásokat.Tanulom a kreszt csütörtökön lesz a vizsga.

    Hogy haladtok a tornával mostanában?Én amikor nincs kresz akkor tornázok.Ilyen időban 10 perc után szakad rólam a víz.A heti 5 helyett csak 3x/4x van időm a kresz miatt Rékát kombinálom B.A-val.

    Hogy alakultok?Rajtam egyre jobban látszik Már a hasam is kezd látványosan csökkenni. 

    írjatok pusza

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (841)
    2006-06-19  13:05
  11. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 19. 13:05841.

    szia kincsem....

    en irorszagban lakom mar lassan 6. eve.....ide jottunk a ferjemmel dolgozni.....ezert nagy most az izgalom, hogy jovo hetfon megyunk haza a gyerekkel 2 honapra....

    gyerekem mar javulgat...csak bosszankodom, mert a ferjem ma es holnap szabadnapos, mondtam neki, hogy majd vigyazhat a fiura, mert nekem ki kell menjek vasarolni es ilyen arccal a gyereket nem lehet kivinni....meg meg fertoz is, azt hiszem....erre reggel elvitte a lanyokat suliba, meg alitolag bementa patikaba....es meg most sincs itthon.....fel se hiv, hogy merre jar, ugy eltunt, mint szurke szamar a kodben....

    15 perces torna is torna...az is hasznal....beras alexandra mondta ezt anno, hogy a 10-15 perces torna is valami....jobb, mint a semmi....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (840)
    2006-06-19  12:50
  12. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. június 19. 12:50840.

    Üdv Nektek!

    Olasimbo kitartás, biztos hamarosan elmúlik az a fránya bárányhimlő a gyerekről.

    A szombati tornám nem jött össze, mert este fél tízig voltam a munkahelyemen reggel héttől. Ugyanis 12zünk, de nagyon ritkán kicsit tovább nyúli, ha muszáj maradni. Úgyhogy a tervezett edzésből 15 perc lett. Tegnap reggel csináltam meg a hasazós részt, ma megyek a nővéremékhez, őt is rá kell vennem a tornára.

    Olasimbo, hol is vagytok és miért?

    Miszelina, rólad nem is tudok semmit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 19. 12:31839.

    szia kincsem....

    en nem tornaztam hetvegen, majd ma este.....mar csak 5 napom van..... ..aztan majd a tobbi tornam a jovo hettol kiderul, hogy mikent lesz...

    gyerekem gyogyulgat, bar nagyon lazas volt meg tegnap is....ez votl a furcsa, hogy ilyen magas lazat baranyhimlonel meg nem lattam.....hajnalban adtunk neki kupot, az vitet le a lazat, a szirup mar nem segitett....a holyagok mar szaradnak le, csak epen ki kene mennem ugye ajandekokat vasarolni es nem tudok kimenni a gyerekkel, mert olyan katasztrofalisan nez ki az arca...
    max. hetvegere tudom a vasarlast beiktatni, talan akkor mar halvanyulnak a sebek, meg akkor mar nem is fertoz....de 3 gyerek tarsasagaban nem vasarlas lesz a vasarlasbol, hanem idegosszeroppanas ....reszemrol...

    előzmény:
    miszelina (838)
    2006-06-18  23:19
  14. 2006. június 18. 23:19838.

    Helló csajok!

    Remélem mindenki jól van!Hogy álltok a tornával?Valaki tornázott rajtam kívül a hétvégén?Én minden nap csináltam egy kis tornát,napi egy óra ennyit minden nő megérdemelne,hogy csak saját magával foglalkozzon.Sőt még sokkal de sokkal többet is!!!Ma sütöttünk szalonnát de azért  a mai tornát sem hagytam ki és nem ettem sokat.Ez nagyon fontos.

    Olasimbo hogy van a kisfiad?Remélem mire jöttök haza elmúlik neki teljesen a kiütése!

    Beababa ,Boddia és többiek remélem jól vagytok és a nagy meleg ellenére is csináltátok a tornát!Már lehet enni sárgadinnyét,de csak délután háromig.Én nem szoktam megállni mikor mondja a hármas hasnál hogy énekeljünk.Igaz a hangom nem valami éneklő típus de inkább csinálom a tornát úgy jobban használ.

    Na jó most megyek pihenni mert késő van.Ja el is felejtettem hogy csak pénteken kell mennem dolgozni,szóval megpróbálok majd sokat jelentkezni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (837)
    2006-06-17  17:37
  15. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 17. 17:37837.

    jo tornat neked mara.......hetfon varjuk a beszamolot....

    miszelina: jo tornat neked is mara es jo hetvegi pihenest...gyerekem tovabbra si ranatyul van...megint lazas volt, adtam neki panadol szirupot, most elaludt szerencsere....legalabb tud pihenni egy kicsit....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (836)
    2006-06-17  15:06
  16. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. június 17. 15:06836.

    Köszi csajszik a biztatást!

    Ha vége a melónak, hazamegyek és megcsinálom a réka 3. haspartyját kétszer és a karra is az erősítést.

    Hétfőn megírom, hogy hogy bírtam.

    Addig is jó tornázást Nektek is!

    előzmény:
    miszelina (835)
    2006-06-17  14:34
  17. 2006. június 17. 14:34835.

    Helló csajok!

    Látom vagytok erre egy kicsit.Ügyik vagytok olvasam hogy mindenki szorgalmasan tornázik.Ne izgulj neked is nemsokára kockás hasizmod lesz.Már az enyém is alakul pedig csak 2 hónapja csinálom szinte minden nap a fél óra hasat.De nagyon jó mikor az utcán megfordulnak utánam .Legalább nő az önbizim.Olasimbo remélem én is hogy hamar meggyógyul a fiad !Én ma este is fogok tornázni már nagyon várom,főleg hogy itt van vagy 30 fok jól fogok izzadni.Na jó mindenkinek szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (832)
    2006-06-17  13:32
  18. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 17. 14:25834.

    van sinko anditol ez a kick box 3in1.....az elso resze kick box, a masodik resz zsiregeto erosites, a harmadik resz lazitas....eddig ezt a kazit csinaltam, utana norbi kick box, de valahogy mostanaban nincs erom mindket teljes kazihoz...igy most elobb norbit csinalom, aztan a sinko andi erositeset...osszehasonlito alapom nincsen, mert mas olyan tornam nincs, amin hasazas van kulon....ezert vagyok kivancsi reka 3 hagyakorlatara....de en mar nagyon regota edzek hasra...biztso emiatt is latszik mar a kockasodas...neked is latszani fog elobb utobb, csak turelem kell hozza es sok torna....azt olvastam egy shape magazinban, hogy a hasizom szokik hozza legeloszor a terheleshez...es egy ido utan mar nem fejlodik tovabb...ezert kell valtogatni a hasizomgyakorlatokat es az erosseget a gyakorlatoknak....

    hat vettem a gyereknek valami viszketes elleni szirupot, de csak 2.5 ml-t lehet adni 1 nap...szerintem az keves...most lenyugodott kicsit, de folyton jara  keze es matat es szedi le a sebeket...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (833)
    2006-06-17  14:09
  19. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. június 17. 14:09833.

    Mennyit szoktál hasazni? Milyen az a sinko andi kazi? még nem hallottam róla! Én is nagyon szeretnék kockás hasat, de szerintem nekem nem lehetne látni semmi. Neked látszik?

    Megint el kezdtem inni a kínai szűzteát. De most úgy fogom csinálni, hogy reggel kínai zöldteát, este lefekvés előtt pedig a szűzteát fogom inni. Hátha így hatásosabb lesz a zsírégetés.

    Remélem, hamarosan meggyógyul a fiad és addig is kitartást és sok türelmet kívánok hozzá.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (832)
    2006-06-17  13:32
  20. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 17. 13:32832.

    sziasztok lanyok...

    szep hetveget mindenkinek....minalunk a fiam nagyon beteg...ez a franya baranyhimlo ledontotte a labarol....a lanyaim is votlam himlosek regen, de azok nem csinaltak egyuttveve se ekkora cirkuszt, mint amilyet a fiam lenyom itt nekem...engem meg utoget meg a guta, mert 26.-an utazunk es a sebhelyek meg akkor is meg fognak latszodni a gyereken....meg ugy jarok, hogy nem engednek fel vele a gepre.... 

    tegnap nekem is meg volt a tornam, elobb norbi, aztan a sinko andi erositoje....azert csinalom az erositest, mert hasra norbi nem csinal semmit....es a hasamat is kell edzeni....de elso dolgom masnap, ahogy otthon vagyok, hogy megyek es megveszem reka 3-at....aztan lesz tuti hasas edzesem.... 

    miszelina: nekem a ferjem mondta a minap, hogy mar tiszta kockas a hasam es o is kovkas hazat akar es szerinte sokat fogytam...pedig a merleg nem mutat kevesebbet a szokasosnal....

    mesybaba: muszaj a torna...itt a nyar, a meleg.....nem mutat jol a haspolo nagy hason... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. június 17. 08:32831.

    Sziasztok!

    Végre már én is aktiváltam magam szerdától. Szerdán tornáztam, csütörtökön salsáztam, tegnap megint tornáztam. Most mégjobban belehúzok, hogy bosszút álljak a konok férfitársadalmon, hogy majd lássák, milyen jó nőt szalasztottak el.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. június 17. 07:17830.

    Szia Olasimbo!

    ÉN itt vagyok ám csak sajna ritkábban  .A munka nagyon elveszi minden időmet.Na meg mikor hazaérek vagy főzök gyorsan vagy tornázok,de azért minden nap tornáztam rendesen.Estére mindig nagyon elfáradok azért nem írtam minden nap.Már alig várom hogy ágyat érjek.Megint mondta az egyik csaj akivel minden nap találkozok hogy napról napra vékonyabb vagyok neki is kell ez  a torna.Majd most átvesszük neki.Húgom is azt mondta hogy nagyon látszik  a torna hatása.

    Nálunk nagyon meleg van ideért a kánikula.A jövőhéten itthon leszek csütörtökig majd igyekszem minden nap írni neketek!Számolod a  napokat visszafelé?Már biztos nagyon vágyódsz haza!Mikor voltatok itthon utoljára?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (829)
    2006-06-16  14:24
  23. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 16. 14:24829.

    sziasztok lanyok....

    merre jartok?...sehol senki....talan mar senki sem tornazik?????

    nekem teljes vacak lett az egesz hetem.....a fejem nagyon sokat fajdogal kedd ota.....a hangulatom vacak szinten emiatt....raadasnak a kisfiam baranyhimlos lett, tele van holyagokkal es nagyon magas a laza....azert tornaztam szerdan is, de csak norbit...tegnap eloszor norbit, aztan sinko andi erosito tornajat....valahogy semmi energiam minket kazit vegigcsinalni....igy is ronggya izzadok a vegere....ma meg megcsinalom a norbit es az erositot, aztan hetvegen pihenes....illetve kitakaritom a hazat, hogy jovo szombatra ne legyen nagy kupi....mert jovo hetvegen mar pakolasznom kell az utra.....

    irjatok, ki mi jot csinal????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. június 16. 12:34828.

     

    Nagyon kellemes, és sportos hétvégét kívánok mindenkinek! 

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (827)
    2006-06-14  11:19
  25. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 14. 11:19827.

    sziasztok lanyok....

    szep napot mindenkinek....
    hetfon csak sinko andi tornat tudtam megcsinalni, de az is valami...nem igaz???....varatlan vedegem erkezett ugyanis hetfon este....
    tegnap dublinban voltunk egesz nap, kisfiamat kellett EEG vizsgalatra vinni....estere ugy megfajdult a fejem, hgoy a szemeimet alig birtam nyitva tartani....de ma mar ok vagyok....az ido nagyon szep tovabbra is, bar kicsit huvosebb, mint volt a mult heten....ma lesz torna, es sinko andi is, utana meg norbi, mert mar csak masfel het es otthon vagyok....es sajnos a dublini kirucannasokkal most mar masodjara borult fol a napirendem es a kajalasi tervem..... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top