Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Reka torna egyutt

Nellykém
Létrehozva: 2006. május 5. 13:43
Sziasztok,

En mar harom napja tornazom a - Rubint Réka: Add önmagad - A tökéletes alakodért- dvd-re. Egyenlore csak a bemelegittot es a 30 perc hasgyakorlatot kinozom, de mar egyre joban megy .
Tarsakot keresek, ha van valaki aki szinten most kezdi a tornat vagy mar van gyakorlati tapasztalata az csatlakozzon, hogy itt tamogassuk egymast
  1. Torolt_felhasznalo_184855
    Torolt_felhasznalo_184855
    2006. június 14. 07:56826.

    Szep jo  reggeltet mindenkinek!

    En is  csinalnam a Rubint Reka tornat ha lenne mirol.Desajna Erdelyben nem lehet  kapni es ameddig  Magyarhonba megyek,addig kellene egy par cm minusy itt  meg ott.

    Vki esetleg leirn egz par jol  bevalt gyakorlatot?A regi  tornatervemet  meguntam kisse,igy kellene valami uj es hatasos!

    Udvike nektek!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. június 13. 20:58825.

    Sziasztok csajok!

    Remélem mindenki megvan!Hogy álltok a mai tornával?Jól vagytok?Ugye mindenki nagyon szorgalmasan tornázgat!

    Én ma megcsináltam a szokásos adagomat igaz kicsit el voltam fáradva ,de  a szépségért meg kell szenvedni.Valószínü hogy csak így este tudok nektek írni,de igyekszem mindig csatlakozni hozzátok.  Majd holnap jövök megint,addig legyetek jók és tornázzatok sokat!

    előzmény:
    boddia (823)
    2006-06-13  11:44
  3. Torolt_felhasznalo_785867
    Torolt_felhasznalo_785867
    2006. június 13. 12:21824.

    Köszi az infót!

    Remélem én is találok Debrecenben egy jó kis helyet, ahol "salsázni" lehet. Szerintem mindegy mit mozgunk csak élvezzük és a tánc szerintem egy ilyen nagyon szuper dolog. Észre sem vesszük és közben ledolgozunk egy csomó kalóriát. Na, persze a célirányos mozgás sem árt a problémásabb területekre...

    Ha, valaki hall valami jó táncsuliról itt Debrecen környékén akkor üzenjen ám feltétlenül!!!

    További szép napot nektek, én most megyek vissza dolgozni...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509794 (822)
    2006-06-13  09:47
  4. 2006. június 13. 11:44823.

    Sziasztok!

    Jó olvasni, hogy azért mindenki mozog!  Biztos nagyon aktív a salsa, szépen is formálhatja a lábikat  !

    Miszelina, ne aggódj, szerintem nem is lehet mindig a topon lenni, meg ugye pihenned is kellene már, nem szabad minden nap tornázni, így nem hagysz időt a testednek a regenerálódáshoz. Lehet, hogy így jelezte a szervezeted, hogy elfáradt egy kicsit  

    Én tegnap Réka 3. popsi+ feldőtestet csináltam. Persze meg is volt a múlt heti lazsálás eredménye: tök sokszor meg kellett állnom.  

    Ti mit fog ma tornázni? Én még nem tudom, de az tuti, hogy fogok...

     

    előzmény:
    miszelina (819)
    2006-06-12  20:48
  5. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. június 13. 09:47822.

    Hali mindenkinek!

    Nagyon jó a salsa. Régen táncoltam, csak akkor abbahagytam és már nagyon hiányzott. Persze Réka mellé kellett még nekem olyan mozgás is, ami kicsit dinamikusabb. Szerintem nagyon jó kis csapat fog kialakulni. Pénteken volt gyakorló óra 19-22, utána csaptunk páran egy kis after partyt. Hajnalban értem haza. 7-re járok dolgozni és 7:40 körül értem be. De szerencsére nem volt baj az órás késés.

    chinony: miskolcra járok egy tanfolyamra, amit persze x idő után nem kell abbahagyni. Mondták a haladók, hogy szoktak lenni salsa partyk, amiket végülis az "oktatók" szerveznek. Én sajna kimaradtam abból, ami ez első salsa bulimat jelentette volna, mert tanulnom kellett. De mondták még, hogy pesten szoktak lenni workshopok is, amikor iszonyú nagy party van, az ország minden pontjáról mennek a salsa "őrültek". Már lassan én is megszállott leszek.

    Ma már meló után nekem is lesz időm tornázni, muszáj visszazökkeni.

    előzmény:
    boddia (817)
    2006-06-12  15:48
  6. Torolt_felhasznalo_785867
    Torolt_felhasznalo_785867
    2006. június 13. 08:46821.

    Sziasztok!

    Hát igen egy kis kihagyás után újra itt... Bocs, de ezer dolgom, gondom, így nem nagyon tudtam, tudok lépést tartani, de nagyon igyekszem ám!!!

    Hogy álltok a tornával? Sajna nekem a munka és a suli mellett nincs annyi időm tornázni, mint szeretném.

    Ki jár Salsázni és hová? Én is szeretnék latin-amerikai táncokat tanulni, de itt Debrecenben sajnon nem tudom, hová is mehetnék. Ha tudtok valami jó helyet, légyszi üzenjetek.

    Na, legyen szép napotok!

    Ha tudok, jövök még vissza.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. június 13. 07:07820.

    Sziasztok lányok 

    Örülök hogy mindenki kitartó,én is az vagyok még a kresz ellenére is.Tegnap is kresz után még tornáztam BéresA.-ra 1 órát 21 órára végeztem.MA nem lesz óra úgyhogy tuti lesz a torna 

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. június 12. 20:48819.

    Helló csajok!

    Nagyon elfáradtam.Képzeljétek ma csak reggel csináltam mega  Rék akettes második húsz percét.Úgy gondoltam hogy este megcsinálom a hármas hasat.De még ilyet sajna semmi rőm nme volt hozzá      .El vagyok keseredve.Ilyen még nem történt velem.De amúgy  a hétvégi tornám megvolt.Kitartóan csinálok mindent.Vagyis megpróbálok.

    Remélem mindneki jól van!Ki hogy áll  a tornával?Úgye szorgalmasan csinálja mindenki!Hidjétek el a hatás nem marad el!Na jó most megyek de amint tudok jövök megint.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (818)
    2006-06-12  16:24
  9. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 12. 16:24818.

    hat nalunk meg jo par fokot csokkent a homerseklet....ninsc azert nagyon hideg, de huvosen fuj a szel.....

    jon a ferjem is 27.-en utanunk, de o 30.-an mar jon is vissza, mert elsejen mar dolgoznia kell....

    varom persze, varom, anyu mar felvette a rendelest, mivel varjon minket.... 

    előzmény:
    boddia (817)
    2006-06-12  15:48
  10. 2006. június 12. 15:48817.

    Sziasztok!

    Olasimbo: képzeld itt (Budapest) nagyon meleg van, most meg majd' meggyulladunk. Úgy tűnik, ha nálatok meleg van, akkor itt fázunk!   És fordítva. A párod nem tart veletek? Mennyi ideig lesztek itthon? Már biztos nagyon várod!

    Mesybaba: velem is úgy van még sajna, hogy ha délután dolgom van, akkor csak nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem tudom beilleszteni a tornát. De igyekszem, és tudom hogy előbb - utóbb nekem is része lesz az életemnek a rendszeres mozgás  

    Milyen a Salsa?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (814)
    2006-06-12  12:02
  11. 2006. június 12. 14:43816.
    Bocsi hogy ennyit írtam! A linket meg ki kell jelölni egérrel majd megnyomni a CTRL+c gombot (kijelöl) aztán a böngészőablakra kattintani és ott CTRL+v-t nyomni (beilleszt) utána enter. Bár ezt biztos mindenki tudja DE ismétlés a tudás anyja
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. június 12. 14:39815.
    Hali!

    Itt írnak a dvd-ről: http://www.fitnet.hu/index.php?active=3&id_article=490&id_column=1

    Szerintem elég kemény torna, bár én nem vagyok egy szupervumen A zenéi kb. olyan stílus,amit a radio deejay-n lehetett hallani,szerintem nagyon igényes. Mindent jól átmozgat, ahogy meg tudom itélni inkább a zsírégetésre megy. Az elején van bemelegítés,aztán táncelemekkel tarkított koreográfia (nekem az a kedvencem), jó kis nőcis csípőkörzések meg táncmozdulatok vannak benne stb. Aztán van egy high-energy section na az elég lihegős, csak bírja valaki szusszal jól felnyomja a pulzust
    A vége felé van külön hasra-fenékre asszem meg valami levezetés. Igazság szerint én csak 1x tornáztam végig mert lusta vagyok...De végig se tudtam csinálni Azt hittem, hogy a táncmozdulatok miatt majd laza lesz, hát nem...

    Aki szeret táncolni annak biztos nagyon be fog jönni!
    Ebből csinálták azt az Eric Prydz klippet is (Call on me), amiben sok jó csaj (meg 1 db. pasi)aerobikozik 80-as évekre hajazó ruhákban de a zene az inkább dance, szerintem biztos emlékeztek...

    előzmény:
    boddia (812)
    2006-06-12  09:52
  13. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 12. 12:02814.

    nagyszeru, jol elszallt az egesz hsz-em....... 

    szep napot lanyok....kis lazsasaim....ma aztan tessek nekifogni annak a tornanak.....

    boddia: elobb utobb te is tornamegszallott leszel....csak adj idot magadnak... ...26.-n megyek haza a gyerekekkel....
    komolyan mondod, hogy meleg van otthon?.....itt erezhetoen huvosodott a levego....nem esik az eso es sut a nap is, csak a szel fuj eleg erosen....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_509794
    Torolt_felhasznalo_509794
    2006. június 12. 10:15813.

    Sziasztok!

    Én sajna már egy hete nem tornáztam. Itt volt a nyakamon a vizsgaidőszak és a meló. Holnap már remélem, tudok tornázni, mert még ma sem fog menni. Elég nehéz lesz visszarázódni, mert mostanában elég kedvtelen vagyok.

    Elkezdtem járni táncolni salsát. Nagyon jó.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. június 12. 09:52812.

    Szia Milu! 

    Milyen ez a dvd? Írj róla egy kicsit, én nem is hallottam róla. Milyen izmokat mozgat meg? 

    előzmény:
    milu78 (810)
    2006-06-11  23:07
  16. 2006. június 12. 09:51811.

    Sziasztok Lányok! 

     

    Itt vagyok ám én is, csak annyi minden összejött a múlt héten (nagynénikém kórházban van  , és színte minden nap látogatjuk, így este éhesen és hulla fáradtan értem haza minden nap). Így a torna egyre jobban kimaradozott. Így írni sem volt bátorságom...  Persze ez nem mentség arra, hogy nem tornáztam, sőt!, de sajna én még nem vagyok olyan elszánt és ügyes, mint a drága Miszelina és Olasimbo! De ez a hét újabb lehetőség a szépülésre, formálódásra   

    Ma dög meleg lett  , végre. Képzeljétek 7végén lenn voltunk Velencén, és a víz jéghideg volt, JÚNIUS-ban, hát szörnyű...

    Miszelina, úgy hiányzol! Írj nekem vmi szépet, ha lesz egy kis időd. Olyan ügyes Vagy, és kitartó, látod  mások is észre veszik rajtad! (de tudod az izom súlya nehezebb, ezért ne a mérlegnek higgy, hanem a dícsérő szavaknak!)

    Olasimbo: szertintem itthon is fogsz tornázni, hiszen már neked is az életed része lett a mozgás, biztos igényelni is fogod! Mikor is jössz? Már biztos számolod a napokat!

    Na jó mozgást mindenkinek! Holnap már én is arról fogok írni, hogy igen, tornáztam!

    Puszi

    előzmény:
    miszelina (808)
    2006-06-11  21:39
  17. 2006. június 11. 23:07810.
    Sziasztok!

    Tudom, hogy ez egy Rubint Rékás topic, de ha érdekel valakit a Pump It Up! dvd akkor nézzen be hozzám Szerintem marha jó és nagyon jó zenék vannak benne
    Have a nice day!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 11. 22:55809.

    igen...ez a tornamegszallottsag, ha mar lekiismeretfurdalasod van a kihagyott torna miatt vagy hianyzik ....en ugyanigy vagyok....ha elmarad a napi tornam, olyan nem jol erzem magam....mivel en hetvegen nem tornazom, de tegnap dublinban voltunk es eleg sokat maszkaltunk kulombozo bevasarlokozpontokban, igy tegnapra az volt a tornam, ma meg porszivoztam az egesz hazban...igy am is nyugodtan fekudhetek le....aztan holnap hajra norbi....de lehet, hogy mindket kazit megcsinalom.....meg nem tudom....

    elbucsuzom mara en is.....holnap reggel 7-kor keles, suli van a lanyoknak....

    jo ejt...

     

    előzmény:
    miszelina (808)
    2006-06-11  21:39
  19. 2006. június 11. 21:39808.

    Szia Olasimbo!

    Na de jó hogy nem csak én voltam erre ma.látom vagyis hallom még mindig olyan meleg van nálatok.Ma itt is jó volt az idő kíváncsi vagyok meddig tart?!

    Ne izgulj majd én bíztatlak hogy itthon is tornázz!Én ma is megcsináltam az adagomat.Mindig olyan jól esik.Ha meg nem csinálom lelkiismeretfurdalásom van meg hiányzik.Ez már ilyen tornamegszállottság nem?

    Kérdezted  a munkám.Igen mi szombaton is nyitva vagyunk mert egy méteráru boltban dolgozok.Így csak a vasárnap meg a szombat délutánom szabad.Ja meg van egy szabadnapom minden héten.

    Na legyetek jók !Reggel vagy holnap este írok ha lesz időm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (807)
    2006-06-11  19:55
  20. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 11. 19:55807.

    szia kincsem....

    ma vagyok en is.....tegnap dublinba mentunk, jo keson ertunk haza.....

    penteken tornaztam, de a meleg miatt csak norbit csinaltam penteken is....ez a 45 perces norbizas is jol kiizzaszt....valahogy nincs energiam ket orat tornazni....azert a napi tornat nem akarom elhagyni...kell azert a mozgas...amugy is mar elertem a vegallomast, most megyek majd haza es johet 2 honap hizokura.... 

    otthon nem lesz netem, ha adsz mobil szamot, akkor sms-ben is ertekezhetunk.....ugyis kell valaki, aki lenduletet adjon ahoz, hogy otthon is tornazzak.... 

    hogy megy a melo?....hetvegen is kell dolgoznod?

    előzmény:
    miszelina (806)
    2006-06-11  17:29
  21. 2006. június 11. 17:29806.

    Helló csajok!

    Látom hétvége van és sehol senki!De remélem azért mindenki jól van és mindenhol ilyen szép az idő  mint itt nálunk!Hogy álltok a tornával?Tornázik valaki hétvégén?Én ma is tornáztam meg tegnap is.Tegnap réka kettő fer három has,ma meg mivel kölcsönadtam a barátnőmnek átvétel céljából a Réka lemezeket ezért Norbi ducitréningjét csináltam.Jó volt ez is de olyan sokat szövegel feleslegesen hogy inkább maradok Rékánál.Csütörtökön kezdtem dolgozni akkor reggel tornáztam pénteken este.Mindig beszorítom valahova.Ja képzeljétek nem dicsekedni akarok de ma megint megdícsértek hogy le vagyok fogyva,és ez is egy srác volt.Igaz hogy a mérleg ugyanannyit mutat d eezek szerint csak alakulok valahova.Nagyon jól esik a dícséret.

    Beababa,Boddia ti merre vagytok?Sysko is csak néha jelentkezik gondolom ha van ideje.olasimboval vagyunk a legtöbbet erre,de nem tudom mi lesz ha ő is hazajön akkor egyedül maradok írogatni?!

    Kitartást  a tornához és sok jó eredményt hozzá mindenkinek!     

    előzmény:
    miszelina (805)
    2006-06-09  20:22
  22. 2006. június 9. 20:22805.

    Szia olasimbo!

    Remélem jól vagy!Sikerült megcsinálni a mai tornát?Még mindig olyan meleg van nálatok?Itt kezd melegebb lenni mint volt de még mindog elég hüvös az idő.Most fejeztem be a tornát.Nagyon jól esett és amien nehezen fáradtan keztem hozzá most olyan sok erőm lett tőle.

    Többiek ti hogy álltok a tornával?Mindenki el van veszve,ki tudja merre vannak?Remélem így   kipirosodott a mai tornától!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (804)
    2006-06-08  20:56
  23. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 8. 20:56804.

    majd tornazok holnap...

    itt nagyon meleg van....a nagylanyom mondta ma, hogy vegyek neki furdoruhat...en meg mondtam neki, hogy majd otthon....lehet, strandra se fog menni a 2 honap alatt, olyan hideg lesz

    előzmény:
    miszelina (803)
    2006-06-08  19:53
  24. 2006. június 8. 19:53803.

    Szia olasimbo!

    Az első napom elég jó volt.Aránylag gyorsan eltelt és csak egy ember kérdezte meg hogy hol a babám?!Elfáradtam egy kicsit azt hiszem ma este nem kell altatni.

    Tényleg sok dogod lehetett ha nem tudtál tornázni.Kár!De azért néha neked is kell pihenni.Nem?Biztos már nagyon vágysz haza.Számolod a napokat visszafele?Jó nektek hogy ott olyan meleg van itt olyan hideg van hogy ma is bőrkabátban mentem dolgozni.Nem is tudom mikor volt ilyen hideg júniusban?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (802)
    2006-06-08  19:19
  25. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2006. június 8. 19:19802.

    sziasztok lanyok....

    remelem mindenki jol van.....hat tegnap csak norbit csinaltam meg.....ma meg semmit se csinaltam....olyan meleg van ma is es egesz nap jottem mentem...jol elfaradtam....semmi kedvem nem votl ebben a melegben izzadni es ugrandozni.....majd holnap bepotolom a tornat....

    miszelina: milyen volt az elso napi melo?...remelem nem volt nagyon szornyu....

    sysko: en fott tojast eszem.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top