Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Leszbikusság

Player11
Létrehozva: 2003. március 7. 11:08
Hol bujkáltok?
  1. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. június 18. 21:421351.
    Szia! Régen láttalak. :-) De igen, ezt pont annak hívják. :-))) Szóval csak egy iciri-piciri kis lökésre volt szükségetek, hogy beinduljon a lavina, mi?? :-) Ha létrejön, mondd meg a címet! De komolyan: én magamból indulok ki, és NAGYON SZÍVESEN venném, ha ilyen lehetőség(ek) rendelkezésre állnak/állnának. És biztos vagyok abban is, hogy nem én vagyok az egyetlen!! Sok értelmes, kulturált, társaságra, kapcsolatokra, művelődésre vágyó leszbikus van szerintem, aki rendszerint nem meri ugyan magát felvállalni a "többiek" előtt, de hasonlóak társaságában magára találna. Egy ilyen klub létrejöttének kettős célja lenne: nemcsak ismeretszerzésre, eszmecserék, viták, beszélgetések színtere lehetne, hanem programokat, társaságot is kínálna. Én mindenképpen rá szavaznék, ez tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672133 (1349)
     
  2. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. június 18. 21:351350.
    Szia! Ennek nagyon örülök ám, és köszi!!! :))) De azért írtam Neked privit is. :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568267 (1348)
     
  3. Torolt_felhasznalo_672133
    Torolt_felhasznalo_672133
    2004. június 18. 10:391349.
    Sziasztok. Nem ezt hivják orvosi szaknyelven
    "mesterséges lélegeztetésnek" ?? :-)))
    Egyébként nekem lenne kedvem "beszélgetni". :-)
    Magánfelmérést végzek, segithetnétek.
    Szerintetek életképes ötlet-e egy elsősorban kulturális alapokon működő leszbikus klub létrehozása. Fő témák az irodalom, képzőművészetek és zene körül csoportosulnának. Mennyire "csigák" azok az érintett nők, lányok akiknek a szórakozás kategória főleg a kultúrális élvezeteket jelenti ? Mondjuk induljatok ki magatokból, Ti elmennétek-e egy ilyen helyre ? Tehát egy kellemes kávézó, filmvetités, capucchinó. . . utána duma. . . Bejönne vagy nem ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (1345)
     
  4. Torolt_felhasznalo_568267
    Torolt_felhasznalo_568267
    2004. június 18. 08:091348.
    Sziasztok !

    Úgy látszik nincsen neki kedve :((((((
    Hozzá járulok a topic életben tartásához :)))))

    pá!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (1347)
     
  5. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. június 17. 19:051347.
    Szia! :-)) Nagyon örülök neked, mert amint látod, nem megy a bolt. :-) És hogy új vagy. . . Külön jó! :-) Van kedved "beszélgetni"?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_951802 (1346)
     
  6. Torolt_felhasznalo_951802
    Torolt_felhasznalo_951802
    2004. június 17. 18:401346.
    Szia!

    Hät en itt volnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (1345)
     
  7. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. június 17. 18:161345.
    Sziasztok! Tudom, hogy úgysincs itt senki, csak azért írok be, nehogy meghaljon a topik!! Nem ezért "dolgoztunk" idáig! :-) Különben is: ahhoz túl jók voltunk! :-) Azt hiszem, kéthavi pauza után szüntetnek meg egy fórumot, és kb. a felénél tartunk. :-(( De így. . . A mai naptól újraindul a számláló. :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. május 11. 12:231344.
    Kopp kopp. . . hahóóóóó Valaki. . . . . senki????
    hová tüntetek lányok? Mindenki tanul, vagy a kedvesével van???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. Április 3. 22:241343.
    Szia Agressiva! Nincs semmi baj, nyugodj meg, csak hétvégén mindig ilyen pangás van. Sokan csak a munkahelyükön tudnak netezni - én nem tartozom közéjük. :-))) Látom, nemrég jártál erre. . . Talán itt vagy még? Addig is, míg vissza nem térnek a többiek, nem mesélnél egy kicsit magadról? Jó hétvégét kíván és üdvözöl: Tália
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568267 (1342)
     
  10. Torolt_felhasznalo_568267
    Torolt_felhasznalo_568267
    2004. Április 3. 21:151342.
    Sziasztok Lányok !!!
    Mi történt itt, mi ez a némaság!! Napok óta semmi !! Hol vagy Tália és a többiek ???!!!! Jelentkezzetek, hogy minden rendben van !! :))))
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. március 30. 17:161341.
    Bocsi, nem is köszöntem csak másoltam, mert úgy bedurrant az agyam!. . . . . . . . . . Szép napot, délutánt, estét, hajnalt mindenkinek!:))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. március 30. 17:091340.
    "ENSZ határozat: újból elhalasztva
    2004-03-29 21:40:41
    Nem született döntés az ENSZ emberi jogokról és szexuális kisebbségekről szóló határozatával kapcsolatban. A beterjesztő brazil küldöttség visszavonta saját előterjesztését.
    Brazília tavaly terjesztette elő határozati javaslatát, melynek értelmében a szexuális orientációt is az alapvető emberi jogok közé sorolná a nemzetközi szervezet, így védve az LMBT közösséghez tartozó embereket.

    A történelminek számító döntés az ENSZ Emberi Jogi Bizottságának idei 60. ülésén sem született meg.

    A beadvány visszavonásáért a melegjogi aktivisták, európa parlamenti képviselők azt a hallgatólagos szövetséget okolják, amely a Vatikán és a muszlim tagállamok között alakult ki. Ez a csoport már tavaly is egyértelművé tette, hogy mindent el fog követni a javaslat megvétózásáért.

    Michael Cashman, munkáspárti EP-képviselő és melegjogi aktivista egyenesen úgy fogalmazott, hogy a vallásos államok "szentségtelen tengely"-t formálva már második éve fúrják meg a határozat elfogadását.

    "Emberek millióit fenyegeti börtön, kínzás, erőszak és diszkrimináció szexuális orientációjuk miatt" -- nyilatkozta Cashman a hétvégén.

    "Második éve nem képes az ENSZ meggátolni az alapvető emberi jogok lábbal tiprását, ami a személy szexualitásán alapul. "

    "Igazán elszomorító, hogy a vallásra hivatkozva sikeresen meggátolhatják a nőket és férfiakat alapvető emberi jogaik gyakorlásában. A Vatikán és az Iszlám Konferencia is szégyellhetné, hogy hitük bigottsággá és kirekesztéssé változott. " -- nyilatkozta Cashman.

    Ugyanez a "tengely" próbálja New Yorkban elérni, hogy töröljék Kofi Annan ENSZ-főtitkár azon határozatát, melyben elismerik a szervezet szolgálatában álló azonos nemű párok jogait, amennyiben hazájuk ezt elfogadja. Így a heteroszexuális házaspárokéval azonos jogokra és juttatásokra tesznek szert a szervezet alkalmazottai.

    A brazil határozat beterjesztését támogatta az Európai Parlament és az Egyesült Királyság, valamint Kanada is. Cashman szerint a vallásos államok befolyása miatt nem juthatott tovább a beadvány az előterjesztésnél.

    Az Egyesült Királyság-beli Meleg és Leszbikus Humanista Egyesület (GALHA) közölte, az újabb visszavonás végre megmutatta a vallásos államok igazi arcát.

    "Ez a folyamatos, barbár megvetés megmutatja a melegeknek, hogy a Vatikán bármilyen messze képes elmenni, hogy hirdesse igazságtalan dogmáit. Már olyan államokkal közösködik, amelyek meleg állampolgáraikat börtönbe vetik, vagy megölik. " -- nyilatkozta George Broadhead, a GALHA főtitkára.

    Az ENSZ tagállamainak kb. egyharmada törvényen kívül helyezte a homoszexualitást, illetve halállal sújtja a "bűnösöket".

    pride. hu"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_619728
    Torolt_felhasznalo_619728
    2004. március 30. 10:341339.
    Köszönöm! :) Régóta olvaslak benneteket, csak eddig nem szóltam hozzá, de ezentúl. . . ;)
    előzmény:
    DonnaFlo (1336)
     
  14. Torolt_felhasznalo_761285
    Torolt_felhasznalo_761285
    2004. március 29. 16:041338.
    Meleg királyfik az iskolai könyvtárban
    2004-03-29 10:32:49

    Ha a mesebeli herceg egy hercegbe, és nem hercegnőbe szeret bele, akkor az e történetet tartalmazó könyvet a továbbiakban csak felnőttek kölcsönözhetik ki az iskolai könyvtárból - így döntött egy észak-karolinai iskola illetékes bizottsága.

    A Király és Király (King and King) című könyvön az egyik kisiskolás szülei háborodtak fel, amikor alsó tagozatos lányuk hazavitte az olvasmányt. Pedig igazi mesét írt a holland Linda de Haan és Stern Nijland szerzőpáros. Az öreg király csak mondogatja fiának, hogy ő bezzeg már kétszer is megnősült ennyi idős korára. Bertie herceg el is indul, hogy megtalálja szíve hercegnőjét, de végül Lee hercegbe szeret bele, és a happy endet a két herceg csókkal pecsételi meg, miközben a rajzon összeérő ajkukat nagy, piros szív fedi el.


    A Freeman általános iskola szülői bizottsága a panasz nyomán 8 szavazattal 3 ellenében úgy döntött, hogy a mesekönyvet nem távolítják el a könyvtárból, de a továbbiakban csak felnőttnek kölcsönzik ki. A bizottságban helyet foglaló egyik anyuka hangsúlyozta: a könyv a szeretet és a szerelem sokféle voltának elismeréséről és elfogadásáról szól.

    A panaszt tevő szülők megelégedtek a döntéssel, de az iskola vezetése mindenesetre nyilatkozatban sietett leszögezni: amikor a könyvet megvette, nem tudta, hogy homoszexuálisokról szól.

    Forrás: velvet

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_761285
    Torolt_felhasznalo_761285
    2004. március 29. 15:521337.
    :)))
    A vőlegény ugyanaz, csak pepitában! Képzelj magad elé egy télen-nyáron szoláriumba járó, konditerem-mániás, gyantázott mellkasú hapsit, aki festeti a haját, kétszáz kilométert utazik egy menő szemüvegkeretért, aztán úgy dönt, hogy mégis inkább a kontaktlencse. . . Neki aztán tényleg mindegy, hogy ki a barátnője (menyasszonya), lényeg, hogy úgy nézzen ki, és úgy is viselkedjen, mint a "sztárok". A hapsinak talán még tetszik is, hogy a barátnője megpróbál úgy nyomulni, mint Britney vagy Madonna (vagy akárki) a legújabb klipjében. Nagyanyám valami olyasmit mondana erre, hogy "zsák a foltját megtalálja".
    A tükör nagyon jó ötlet, de csak akkor, ha tényleg varázstükör! Különben az említett lány csak az utánigazítást kívánó szájkontúrját látná meg benne, vagy nekiállna szemöldököt szedni! :)) (Én is rosszmájú vagyok, pedig nem akarom bántani, mert tényleg jólelkű, kedves, stb. , csak annnnnyira buta, hogy néha fáj. . . . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (1334)
     
  16. Torolt_felhasznalo_761285
    Torolt_felhasznalo_761285
    2004. március 29. 15:371336.
    Üdvözlünk a klubban! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_619728 (1335)
     
  17. Torolt_felhasznalo_619728
    Torolt_felhasznalo_619728
    2004. március 28. 19:151335.
    Sziasztok, lányok! Köszönöm a válaszokat, ezt a "divatot" én nem hittem, hogy létezik, de ha így írjátok, elhiszem, biztosan többet tudtok erről, mint én. Én csak most ébredtem rá a leszbikusságomra, de most már legalább értem, hogy miért idegesítettek mindig a plázacicák! :)
    üdv. , -hp-
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. március 28. 18:291334.
    Szegééééény!!!!!!!! :-)))) Vegyétek fel videóra, és játszátok le neki! Vagy ha van köztetek egy "anyai" jóakarója, akkor a vőlegényének. Akkor mit csinálna?? Nem lennék az ismerőse se józanon, se részegen. Mármint ha ő részeg lenne. Nekem kéne ahhoz s. . grészegnek lenni, hogy egyáltalán meg bírjak maradni mellette. Gondolom, ha így felháborodik, hogy meggyanúsítjátok, józanon megvan a maga "szép" kis véleménye a leszbikről. Mondanám, hogy tartsatok elébe tükröt, de ahhoz mesebeli tükörnek kéne lennie. . . :-))) Tudom, most én is előítéletes voltam és picit rosszmájú. Ez már csak így van: a plázacicák nem bírják a leszbiket, a leszbik nem bírják a plázacicákat. . . és így tovább, és így tovább. Ettől kerek a világ!! Szép lenne, ha mindenki szeretné egymást, ha béke lenne a földön és igazság. . . Csakhogy belehalnánk az unalomba!! Ha már ezt az ideális, álomszép állapotot nem tudjuk elérni, legalább tanuljuk meg élvezni ami van!
    előzmény:
    DonnaFlo (1331)
     
  19. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. március 28. 18:201333.
    Szia hp! Ami a férfiakat illeti, megbízható adatokkal nem szolgáltathatok, csak feltevéseim vannak. Nők esetén azonban elképzelhetőnek tartom, hogy legtöbben rendelkeznek némi homoerotikus beállítódással, de ettől még nem lesznek "kő leszbik". Legtöbben szerintem ki sem élik az ilyen irányú vonzalmukat, legfeljebb csak szexuális fantáziáikban. De van a heteró nőknek egy olyan rétege (én is erről írtam, és szerintem a média is ezzel foglalkozik a legtöbbet), amelyik ezt a lelke mélyén természettől adottan, legtöbb nőhöz hasonlóképpen, spontán megbúvó homoszexualitást csak a divat, a férfiak bosszantása vagy éppen nemi ingerlése, a belőlük való kiábrándultság, a feltűnési viszketegség stb. miatt éli ki. Ezt szerelem nélkül csinálja, tehát nem szerelmes abba a nőbe, akivel kiéli, és feltehetően más nőbe sem (férfiba esetleg!), hisz akkor olyan nagy árat kéne fizetnie ártatlannak szánt játékáért, amit nem biztos, hogy hajlandó lenne megfizetni érte (lelkifurdalás, bűnbánat, elhagyottság, magány, egy szenvedélyesebb partner bosszúja stb. ). Ő csak "játszik", csak elüti az időt, így akarja felkelteni egy bizonyos férfi vagy általában a férfiak érdeklődését, visszaadni valamilyen kölcsönt, szeretné, ha látnák a faluban, hogy "benne vót a Balázsba'" vagy "a Mónikába'", "oszt jóvan". . . Van, persze, hogy van a lelkük mélyén egy kis homoszexuális vonzalom, legtöbb nőnek van (aki nem vallja be, az a világ nyolcadik csodája vagy hazudik). De attól még nem lesz leszbikus, és ha folytat is homoszexuális gyakorlatot, csak a fantáziáit éli ki vele, illetve a már említett célok valamelyikét kívánja vele elérni. Ez a heteró nők egy részének viszonya a leszbikussághoz, és őket kapja fel, rajtuk csámcsog a média, legtöbbször egy kalap alá veszi az igazán, őszintén leszbikus illetve biszex nőkkel, és utána ítéli meg őket. Ez a felháborító, és tudatlanságra, tájékozatlanságra vall, és mint ilyen, rendkívül ártalmas. Szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_619728 (1328)
     
  20. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. március 28. 18:071332.
    Szia Mentis! :-)) Mit mondhatnék? Dettó! :-)) Én sem megyek Csernushoz (más témában se tenném, nem még ebben), én sem csókolóznék utcán senki emberfiával (nemtől és minden egyébtől függetlenül), és ha személy szerint magamat nem is, néhány "sorstársamat" én is hibáztatom az el nem fogadásért. Ami pedig a házasságot illeti, nekem is vannak ennél fontosabb álmaim. Jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672133 (1329)
     
  21. Torolt_felhasznalo_761285
    Torolt_felhasznalo_761285
    2004. március 27. 12:421331.
    Szia!
    Én ismerek egy ilyen lányt. Elég szánalmas, amit művel. Képzelj el egy tipikus divatbabát, aki szép, mint egy modell, (jószívű is), de olyan buta, mint a . . . . . . . . Nála mindig kéznél van az aktuális Joy, meg a Cosmo, mint szakirodalom, a sminkkészlete nélkül egy lépést sem tesz, és az összes pénzét ruhákra, meg topánkákra költi. Ja, és a vőlegénye neve szerepel minden második mondatában. Nélküle azt hiszem, elveszne. Volt, hogy csúnyán összevesztek, és a lány szinte belebetegedett. Tehát eddig olyan, mint egy csont-hetero nő. Aztán, ha iszik egy "kevéske" alkoholt, látszatra száznyolcvan fokos fordulatot vesz a nemi identitása, és attól fogva az összes hozzáférhető nőre rátekeredik. Gondolom, azért, mert ez is olyan "menő". (Mint a hegyes orrú cipő, a strasszköves fehérnemű, meg a fényes szájrúzs, stb. ) És nyomul bárhol: munkahelyi bulin, kocsmában, diszkóban. . . addig, amíg anyailag észhez nem térítjük. Aztán, ha kijózanodott, kikéri magának a rágalmazást: "Hogy ééén? Nőkeeeet??? Hááát, ti nem vagytok normálisak!!!"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_619728 (1328)
     
  22. Torolt_felhasznalo_672133
    Torolt_felhasznalo_672133
    2004. március 27. 00:541330.
    Hát én sajnos nem tudom mindezt elmagyarázni, mert egyetlen "divat-homokost" sem ismerek. :-( ja :-) én a "kő" kategóriába tartozom. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_619728 (1328)
     
  23. Torolt_felhasznalo_672133
    Torolt_felhasznalo_672133
    2004. március 27. 00:461329.
    Tália ! Vita nélkül elfogadom amit irtál. Főleg, hogy én sem megyek a Csernushoz "bevállalni" :-))) Igaz, miért is tenném ? Semmi bajom a leszbikusságomból kifolyólag magammal. Hogy nem házasodhatok ? Hát istenem ! Ki fogom birni. :-) Hogy nem csókolózhatok úgy az utcán mint egy heteró ? Na azt is, miután ez még akkor sem volt szokásom amikor oda tartoztam :-)
    Hogy ilyen homofóbok az emeberek ? Túlteszem magam azon is.
    Mindenki tudja rólam aki fontos számomra. . . a többi ember véleménye meg soha életben nem volt mérvadó.
    Igazából csak arra szerettem volna rávilágitani, hogy mi magunk is hibásak vagyunk egy kicsit ebben az össznépi phujjogásban. Igyekszem is magamnak megbocsájtani ezt. . . ezidáig sikerrel. :-)) Ha majd nagyon zavar a dolog legfeljebb elmegyek a Csernushoz oszt' én is bevállalom. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (1327)
     
  24. Torolt_felhasznalo_619728
    Torolt_felhasznalo_619728
    2004. március 26. 16:061328.
    A "divat-homokosságról" sokat hallottam, de nem tudom elhinni, hogy valaki, aki kőheteró, azonos neművel kipróbálja. Nem lehetséges, hogy amúgy is benne megvan a hajlam a homoszexualitásra? Le tud valaki feküdni egy azonos nemű személlyel csak úgy? Valaki, aki nem meleg, akarhat melegnek tűnni csak a szenzáció kedvéért? Az más, ha rákényszerül (pl. börtön) és utána visszatér a gyökereihez, de akarattal ilyenbe beleerőltetni saját magát. . . Ezt elmagyarázná nekem valaki? Előre is köszönöm. Üdv. -hp-
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2004. március 26. 14:421327.
    Szia Mentis! :-))) Én sem vitatkozni akarok: azért is nem a Te nevedre klikkelve írtam (bár a Te gondolataid indítottak el bennem sok mindent), hogy ne is tűnjön annak. :-)) Legtöbb (mondhatni, minden) kapcsolatban kettőn áll a vásár: példánknál maradva az egyén és a társadalom (média stb. ) együtt alakítják ki a helyzetet. A média jelentősége különösen fontos, ugyanakkor néha mégis úgy tűnik, hatalmának nincs egészen tudatában, illetve nem megfelelő módon használja fel (ki) azt - az uszításnak, a szenzáció utáni vágynak, az uralkodó értékrend elleni durva lázadásnak, az anómiának adva helyet. Persze, felmerül a kérdés, hogy más társadalmak, ahol szintén vannak unszimpatikus, melldöngető, polgárpukkasztó, vérszomjas melegek és divatmajmoló "műhomokosok", miért tudnak ettől mégis eltekinteni, és miért nem hiszik, hogy minden homoszexuális egyforma, illetve mindenki olyan, mint akinek legnagyobb a szája és/vagy a mellénye. Jogos az igény, hogy bújjanak elő, mutassák meg magukat a sikeres, széplelkű, egyetemes értékeket preferáló, széles körben szimpatikus leszbikusok és melegek is, de jogos az utóbbiak félelme is attól, hogy ellenszenvet jogosan ébresztő sorstársaik után fogják megítélni őket. Az egész egy mókuskerék. Az igazi értékeket hordozó melegeknek elő kellene bújniuk a társadalom intoleranciájának csökkenése érdekében, viszont a társadalom intoleranciája csak akkor csökkenne, ha az igazi értékeket hordozó melegek is megmutatnák magukat. Több Zsoltikára, kevesebb Anettkára lenne szükség. Nem baj, hogy az emberek megjegyzik, hogy Zsoltika meleg, ha rögtön utána hozzáteszik, hogy "és kedves, intelligens, jószívű, barátságos, összeférhető stb. " És meleg. Nem "de meleg"! Ez a tulajdonsága egy a sok közül, nem értékesebb és nem is kifogásolhatóbb a többinél. Olyan, mint azt mondani róla, hogy szőke hajú és x magas. Ezzel nincs is semmi baj: az a kellemes tapasztalatom, hogy a legtöbben legalábbis elfogadták, sőt kedvelték őt. Aztán tegnap megnézték a Fábry-show-t, végighallgatták Anettkát, és legkésőbb ekkor megtudhatták, hogy egy időben meztelenül mutogatta magát egy bizonyos tévécsatornán, barátnője szüzességét meg a kamerák előtt vetette el, és nincs olyan szerencsénk, hogy legalább homályosan ne rémlene nekik, hogy amúgy meg leszbikus. Tudok ugyan leszbikusról, aki a barátnője előtt alig mert eleinte levetkőzni, nem még, hogy ország-világ elé kiálljon ruhátlanul. De a támadó alaphangulat, a pattanásig feszített idegek és a habzó szájjal hangoztatott ellenérvek után ez már olyan gyengén hangzik!! Egy-két családtag és barát tudja, hogy vonzódom a nőkhöz. De hálát adok a jó sorsomnak, hogy nem kerülök műsorra Anettka után. :-))) Jó hétvégét, lányok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672133 (1326)
     

Címlap

top