Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Leszbikusság

Player11
Létrehozva: 2003. március 7. 11:08
Hol bujkáltok?
  1. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 12. 21:0851.
    Ejnye-bejnye, Margóka!!! Ha én bemószerollak a gaysikának, hogy hová kirándulgatsz te nagy titokban. . . !!! Egy másik fórumba, a betyárját!! :))))
    előzmény:
    Margo3 (49)
     
  2. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 12. 21:0550.
    fura=jó az én olvasatomban. Vagyis ha én beszélgetnék ebben a tudatban egy lánnyal, az biztos jó lenne!! ;-))) Álmodik a nyomor!!! :-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (46)
     
  3. 2003. Április 10. 21:3249.
    Úgy-e, úgy-e. . . :)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (48)
     
  4. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. Április 10. 20:0748.
    Szia Margo!!!!
    Milyen kicsi a fórum!
    Itt is összefutottunk!
    :DDDD
    előzmény:
    Margo3 (47)
     
  5. 2003. Április 10. 18:1447.
    Shalu, Te megint jót mondasz:))) Az én párom is sokszor emlegeti az általad leírt mondatot, és egyet is értek:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_910263 (46)
     
  6. Torolt_felhasznalo_910263
    Torolt_felhasznalo_910263
    2003. Április 10. 15:1446.
    Na, hamar végeszakadt a vitának! :o)
    Nem is baj. Nem kell mindig vitázni!
    Élvezni kell az életet!! :o)
    Mindenki úgy élvezze, ahogy az neki jól esik! :o)
    Az meg, hogy mit szólnak mások?
    Párom erre egy dolgot szokott mondani: "Ki nem sz@rja le?"
    :o)
    Egyébként valaki említette, hogy minden nőben van leszbikus hajlam.
    Nem tudom, hogy mindegyik nőben van-e, de tény, hogy én nagyon sok olyan lánnyal, nővel találkoztam, aki nem utasította volna el.
    Vagy csak jobban kedveljük a gyengédséget még egymás közt is? Ezt nehéz eldönteni.

    Az meg, hogy van-e életmódbeli különbség a homoszexuálisok és a heterok között, azt nem tudom. Én legalább is nem vettem észre nagy eltéréseket.
    Talán csak azt, hogy megtetszettem egyszer egy lánynak, és fura volt azzal a tudattal beszélgetni vele, hogy ő engem kíván. :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 8. 23:0145.
    Itt sincs senki? Még elalszik a fórum. Szégyen gyalázat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 8. 15:0044.
    Többet nem olvasok bele, nehogy találjak még valamit. :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (43)
     
  9. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 8. 14:5743.
    és persze csak egy "hogy". Remélem, így is érthető. Bocs, de nagyon fáradt vagyok. :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (42)
     
  10. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 8. 14:5342.
    aki és hozzáállás. Bocs!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (41)
     
  11. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 8. 14:5041.
    Szia kistigris! Az a baj, hogy a homoszexualitás kuriózum. A velük azonos neműekhez vonzódókat úgy mutogatják, mint a cirkuszi állatokat. Ezzel pedig pro vagy kontra, de mindenképpen állásfoglalásra, véleményalkotásra kényszerítik az embereket. Ez az oka annak, hogy hogy a homoszexuálisoknak kevésbé lehetnek hálószobatitkaik, pedig ugyanannyi joguk lenne hozzá, mint a heteró többségnek. Ha valakiről kiderül, hogy homoszexuális, arra mindenki felkapja a fejét, és a jóindulatúbbak is előszeretettel kíváncsiskodnak, pletykálnak, de mindenesetre kitüntetett figyelemmel kísérik minden lépését. Ezt a hozzáállást használják ki a minél magasabb nézettségre törekvő kereskedelmi csatornák, hiszen pl. a Való Világ 2-be is kapásból bejuttattak két homoszexuális emberkét is (Zsoltit és kismocskot). Gondolták, ezzel odaragaszthatják a képernyő elé a szenzációhajhász többséget. Megmondom őszintén, engem éppen ezért meglepett, amikor a nézők kismocskot szavazták ki a Való Villából. Arra gondoltam ugyanis, hogy nem valami előrelátó a jónép, és nem gondol arra, hogy most majd nem lesz mit néznie (ez pedig - tekintve, hogy mennyire sóvárog az extra dolgok után - komoly megpróbáltatás lesz számára). Aztán rá kellett döbbennem, hogy az emberi találékonyság mindent felülmúl: szinte többet foglalkoznak kismocsokkal, mióta kikerült a villából, mint amikor még odabent volt. Sőt, kiszavazták mellé Ritát is, hogy teljes legyen a kép, így aztán most már mégiscsak van min élvezkedni. Elnézést kérek az iróniáért mindenkitől, ak sértve érzi magát, de elkapott a gépszíj, mert dühít ez a sajnos elterjedt hozzászólás még az egyébként jóindulatú emberek részéről is, akiknek eszük ágában sincs diszkriminálni a melegeket, csak éppen halálra szekírozzák őket. Ezért olyan kemény próbatétel a coming out.
    előzmény:
    *kistigris (33)
     
  12. 2003. Április 8. 12:4840.
    Bocsánat kistigris!!!!!!
    Véletelenül Neked küldtem Egri2 helyett, ezer bocs!!!!!
    előzmény:
    *kistigris (33)
     
  13. 2003. Április 8. 12:4739.
    Szia kistigris!

    Nem értek egyet veled, bocs!Senki nem kötelez téged sem és mást sem semmire. Ez egy szabad ország, neked sem kötelező azonos neművel lenned. DE!!!: szabad ország, tehát nem csak neked szabad, másnak is. A leszbikusoknak, melegeknek is. Nem kell belőle ügyet csinálni, békén kell egymást hagyni, ha nekünk így jó, akkor így jó. Attól még, hogy leszbi, nem bukik minden nőre!Ugyanúgy van aki tetszik, és aki nem , mint egy heteroszexuális kapcsolatban. Ebben nincs különbség.
    előzmény:
    Egri2 (34)
     
  14. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 7. 17:3438.
    Szia Corki! Lehet abban igazság amit mondasz. Annál is inkább, mert azok az emberek - és ma nálunk ilyenek a melegek is -, akik életükben sok hátrányos megkülönböztetést, üldöztetést kénytelenek elszenvedni, illetve sok nehézséggel találkoznak az életben, jobban észreveszik és értékelik a jó szándékot, a barátságos odafordulást. Kíváncsi vagyok, hogy mi változik megítélésükben az EU-csalatkozással.
    előzmény:
    Corki (37)
     
  15. 2003. Április 7. 15:3337.
    Szia Tália és mindenki!Szerintem nem csak a szexuális életükben van külömbség hanem ugy az egészben!Szerintem egy meleg ember(legyen meleg/leszbikus)megbizhatobb, igaz barát tud lenni, mint egy hetero!Mert nincs hátsoszándéka, nyilt és egyenes ember!Ezt sok hetero emberröl nem mondhatom el!!!SAJNOS!
    Szép napot, sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_378336 (35)
     
  16. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 7. 12:1536.
    Amúgy én úgy tudom, az állatvilágban is megfigyeltek már homoszexuális viselkedést olyan körülmények között, amikor az állatoknak módjukban állt volna ellenkező nemű társsal párosodni. Igaz, a hímek közti homoszexualitás ott is elterjedtebb, de a leszbianizmus is előfordul - a santa barbara-i sirályoknál alkalmanként fordul elő szexuális játék két tojó között, a Japán szigetek rhesusmajmai - vagy valami ahhoz hasonló majmok - között pedig szinte életforma a két nőstény közti - szexualitás határát súroló - gyengéd játszadozás. Ez azért is érdekes, mert ha valóban így van, akkor megdől az az elmélet - ami idáig rendületlenül tartotta magát a kutatók között és a közvéleményben egyaránt -, hogy az állatok kizárólag utódnemzés céljából párosodnak - hiszen ez azonos nemű példányok esetében nem lehet cél. Tévedés joga fenntartva!
    előzmény:
    Egri2 (34)
     
  17. Torolt_felhasznalo_378336
    Torolt_felhasznalo_378336
    2003. Április 6. 22:5235.
    Sziasztok! Bár látom, már régen volt itt hozzászólás, gondoltam, beírok. A másik ilyen témájú fórumon vagyok rendszeres hozzászóló. Felmerült bennem egy kérdés, ezt most ide írom meg: szerintetek a leszbianizmus életstílus vagy csak a szerelmi élet egyik alternatívája a sok közül? Úgy értem: van-e valami egyéb különbség is a leszbikus és a heteró nők között a szexuális irányultságukon kívül, és ha igen, mi az?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. Április 3. 17:0634.
    kistigris: egyszerű.

    A leszbikusság, akárcsak a férfi homoszexualitás nem természetes. Most ne példálózzon senki az állatvilággal, mert az állatvilágban ez a jelenség nem létezik. Jó-jó, most erre mondhatná valaki, hogy zárjunk össze fiatal bikákat, és akkor megpróbálják befedezni egymást. EZ IGAZ. De tegyünk be eme bikák közé néhány tehenet. . . azonnal azokat akarják majd, és nem foglalkoznak többé egymással. . . de vajon, ha 10 meleg pasi közé bemegy 3 meztelen nő, akkor ők is a nőkkel kezdenek el foglalkozni?? Kötve hiszem. . .

    De ez most lényegtelen, az ő dolguk, amíg az MAGÁNÜGY. De amikor már egymáson veszekednek a TV-ben, az már túlmegy a magánügy határán.

    Azon gondolkodom, kivándorlok. . . 20 éve még tiltott dolog volt a homoszexualitás. Most engedélyezett. Én nem várom meg, amíg kötelezővé teszik. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. Április 3. 11:4833.
    Sziasztok!
    Miért ilyen nagy ténma a leszbikusság??
    Nem igaz, hogy nem lehet őket elfogadni, olyannak amilyenek. . . Mindenki-}majdnem elitéli őket, de miért??? Ha nekik így jó, aakor másnak is legyen az, nem??
    Pl. : Miért kell cseszegetni Ritát és kismocskot?(VV 2) Mire jó ez??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. március 31. 22:2032.
    Szia Pilécske!Na meg ugye mindenki!!
    Csak annyit szolnék hozzŕ, hogy szerintem minden nö vérében van egy kis leszbikus hajlam.
    Vagy nem igy van?
    Pl. én is egy kapcsolatban élek(férfivel)és emellett vŕgyom a nöi testre!Néha van barŕtnöm is néha meg swinger clubban élem ki az "éhségemet". Imŕdok növel lenni!
    Pusssz mindenkinek!
    előzmény:
    pilécske (28)
     
  21. 2003. március 28. 18:5931.
    Na sziasztok lányok!
    Érdekes kérdés ami Pilécskét foglalkoztatja. Mennyire gondoltad át Pilécske a vágyad ? Belülről jön ? Álmodsz néha róla ? Van konkrét személy akinek a közelségére vágysz ?/úgy könnyebb/. Csak a kapcsolat felvétele nehéz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_848343
    Torolt_felhasznalo_848343
    2003. március 28. 06:3030.
    Sziasztok! Szia Ryyka! Nagy kerülőkkel? Engem megint nem engedett fel az este. Az utóbbi két napban csinálja ezt.
    A gyakorlat sokat jelent! Szia Pilécske! Megosztod velünk, hogy mit érzel? Szép napot és jó munkát!
    előzmény:
    ryyka (27)
     
  23. 2003. március 28. 06:2729.
    Jó reggelt mindenkinek !

    Trying mi van veled, csak nem vagy beteg ?Vigyázz magadra. pussz. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. március 27. 14:1328.
    Nekem van párkapcsolatom férfivel, de nem is tudom jó lenne néha egy kicsit"más"!?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. március 27. 06:2727.
    Szép jó reggelt mindenkinek !
    Szia Trying !Elkerültük egymást, én meg mindig nagy kerülőkkel jutok idáig. Azt hiszem gyakorlat teszi a mestert. Egyszer csak sikerül.
    Jó munkát ma.
    Szia kedves !

    ryyka. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top