Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kávézó

Torolt_felhasznalo_864732
Torolt_felhasznalo_864732
Létrehozva: 2003. február 27. 20:54
Kedves Mindenki!

Szeretném, ha ez a topic megtelne életvidám, nyitott emberekkel, akik:
-beszélgetni
-találkozni a barátjukkal
-kiírni magukból a problémájukat
-ismerkedni
-vagy csak egyszerűen olvasgatni
jönnének. Az egyetlen dolog, akit kérek, egy gyors bemutatkozás, a többit rátok bízom. :)
  1. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. szeptember 12. 12:132351.

    Na már csak a gépek vannak egyben. Amúgy meg az üres koszos bútorok. Holnap nem kell dolgozni jönni, mert láb alatt lennénk, szerdán is csak délre kell menni az új helyre. Nagyon tetszik.  

    Hoztam kávét, mert rám fér, szerintem rád is.

    Ma reggel a kórházban kezdtem, végiglátogattam a szakrendelőket, és képzeld, öt perc alatt végeztem mindenhol. Még a bőrgyógyászaton is. Julcsi-tuning volt ma.  Sajnos a szemészdoki éppen a fogászaton ült könnyes szemmel, és fájt nagyon a foga, így a szemészet elmaradt. De azért ahová régen szerettem volna már eljutni, oda elmentem. Csak tüdőszűrőre nem, mert azt mondták előjegyzés alapján megy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2349)
    2005-09-08  16:15
  2. 2005. szeptember 9. 13:252350.
    Szia Csippi!!!!!!!
    Szóval te szereted a cukrozott fonot kálácsot?
    És mit szólnál hozzá ha a cukrozott kalácsmellé még deszeretként téged is hozzá képzelnélek? Ez szerintem egy foradalmi újitás.
    Ezt szeretném én veled meg beszélni.
    Ha adsz rá lehetöséget.
    előzmény:
    csippi (520)
    2003-03-26  09:41
  3. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. szeptember 8. 16:152349.

    De még akár az is lehet, hogy olyan dolgok is előkerülnek, amit nagyon kerestél, s nem találtál, pedig fontos lett volna  
    Nálunk meg lehet, hogy pár héten belül meg parkettázni fognak, merthogy a főnökünk kitalálta, hogy jobb lenne. De lehet, hogy nem lesz belőle semmi, mert kb 180négyzetméter-re kaptunk 720eFt+ÁFA ajánlatot. Igaz, ebben bennevan, hogy fel kell szedni a szőnyegpadlót, meg a bútormozgatás - de a számítógépekre nekem kellene felügyelnem. SZóval akkor még annyira sem lenne hétvégém, mint most.
    Azért vigyázz magadra a költözés és pakolés közepette!
    Küldöm a virtuális energiát :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2348)
    2005-09-08  15:48
  4. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. szeptember 8. 15:482348.

    Holnap szétszerelik a gépem, kb. egy hétig nem lesz se net, se e-mail, csak munka a saját gépemen. Szóval majd jelentkezem.

    utálok költözködni, tiszta koszosak vagyunk, játszóruhában csomagolunk, ezer éves iratok kerülnek elő.

     

    Üdv.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2347)
    2005-09-06  17:35
  5. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. szeptember 6. 17:352347.

    A kávé - bár mostanra kihült :-( - de jól esik. Sajnos itt is diliház van, tegnap este fél 9ig voltam, mert holnap megy a főnök és az egyik kolléga a külföldi központba, s persze most kell minden anyagot megcsinálni, holott lett volna rá idő bőven.
    Meg ma volt az első tárgyalás a gondoksággal kapcsolatban, de ez csak annyi volt, hogy én fenntartom, hogy szeretném, de nekik anyut is meg kell hallgatni, így elhalasztva nov 10-re, mikor újra megállapítják, hogy anyu nem tud ott lenni, akkor elrendelik, hogy az igazságügyi szakértő kimenjen és majd januárban folyattódik az egész. Szóval eddig is sejtettem, hogy hosszadalmas az egész, na de azt, hogy ennyire, azt azért nem gondoltam volna.
    Még anyummal is meg kell beszélnem, hogy tudja, mire számíthat, hogy kimehetnek hozzá a bíróságtól. Nehéz kör lesz, az egyszer biztos - de megoldom ezt is, mint annyi mást megoldottam már.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2346)
    2005-09-06  09:13
  6. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. szeptember 6. 09:132346.

    Szia!

    Köszönöm a tallért!

    Sok a munka megint, érdekes, amióta visszajöttem szabiról, azóta nincs üresjárat, mégcsak üres félóra sincs. Mindig kell valamit csinálni. Tegnap is túlóráztam. De ma nem szeretnék, megyek fodrászhoz.

    Hoztam kávét, kicsit erős, mert reggel egy deréktörő busszal kellett jönni, amit még egy kicsit szerelt a sofőr, emiatt késve indultunk, aztán persze megint dugó volt az M1 bevezető szakaszán. Ez már mindennapos. De ha egyszer olyan drága a benzin, akkor miért van még mindig ennyi autó??? Mindenki ennyire gazdag???

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2345)
    2005-08-31  11:41
  7. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. augusztus 31. 11:412345.
    Hát akkor nem a legjobb hírek fogadtak szabadságról visszatérve :-( De így legalább ez alatt az egy hónap alatt nem idegeskedtél folyamatosan, hogy most mi is lesz.
    A leépítésekben azt nem értem, hogy ahogy írtad nálatok folyamatosan van munka, pénzügyesekre, könyvelõkre meg minden cégnél szükség van.
    Én is hallottam, hogy az 'államaparátusban' nagy létszámleépítések lesznek - csak logikusan csinálnák, csak tényleg azokat küldenék el, akik nem dolgoznak. De hát tudjuk, hogy ez nem így szokott történni
    Egy kis édesség - Pilóta Piskóta Tallér - megy fénypostával, talán termel egy kis boldogsághormont :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2344)
    2005-08-31  11:36
  8. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. augusztus 31. 11:362344.

    Megkaptam a privit, válaszoltam is rá még tegnap.

    Köszi a sonkás pogit meg a teát. Hát örülök, hogy anyukádnak jobb kedve volt.

    Nálunk sok a munka, de még mindig nem tudjuk, hogy most megszûnünk-e, vagy mi lesz. Senki nem tud semmit, csak összeesküvés-elméletek gyártása folyik. De lehet, hogy péntekre minden kiderül. No majd meglátjuk. Vak is aszonta........

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2343)
    2005-08-30  10:52
  9. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. augusztus 30. 10:522343.

    Hahó! Visszaértem anyumtól - s ma nem is volt olyan rossz a találkozás. Ugyan anyum azt mondta, hogy tegnap volt kedd, de hát ez nem elõször fordul elõ, hogy nem is tudja, miylen nap van. Majd ami egy kicsit megint megdöbbentett, hogy azt mondta felment a következõ emeletre (az épület 2 emeletes, s õ a másodikon van), s onnan leesett a rádiója a kertbe. Mikor az ágy alá néztem, ott volt a zsebrádió. De ahogy hajpétam le, anyum mondta, hogy ne ott keressem, hanem a kertbe, mert oda esett. Mikor felvettem, s mutattam neki, hogy itt van, akkor meg az volt a válasz, hogy õ akkor is a kertbe ejtette/dobta le, s nem tudja, hogy ki hozta vissza, s akkor az miért nem neki adta.
    Szóval a zavaros gondolatok továbbra is megvannak sajnos  
    De legalább nem kiabált, nem veszekedett  

    Az aluljáróban vettem sonkás pogit - most készül hozzá a tea - egészségedre !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. augusztus 29. 16:422342.
    Mikor még volt lehetõségem szabira menni - anyum betegsége elõtt -,akkor én is az aktív pihenés híve voltam. Mondjuk én nap allergiás is vagyok, így számomra az szóba sem jöhet, hogy kifekszem a tengerpartra - de nem is tudnám úgy elképzelni a szabadságomat, hogy egy vagy két hétig semmit sem teszek, csak reggel ki a tengerpartra este meg vissza a szállodába
    A másik kérdésre a választ priviben küldtem - mert ugyan lassan már csak kettõnké ez a topic, de azért bárkit szívesen látunk, bárki lehet csendes olvasó, s ismeretlenekkel ezt azért nem szívesen osztanám meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2341)
    2005-08-29  14:43
  11. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. augusztus 29. 14:432341.

    Kifejezetten aktív pihenés volt. Sok szép helyet láttunk, és ez többet ért, mintha mindennap csak a tengerben áztattuk volna magunkat.

    Felszerelkeztünk úszószemüveggel, gumicipõvel, egyik sem kellett. A tenger ki volt tisztítva a strandokon, úszni meg ugye nem is tudtunk, mert hideg volt nagyon a víz.

    A gondnokság alá helyezés után mennyiben lesz más, mint most az élete anyukádnak? Miben különbözik a mostani helyzetétõl?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2340)
    2005-08-29  10:48
  12. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. augusztus 29. 10:482340.
    Hú de gyorsan elszaladt ez az egy hónap ! Azért biztos sokat pihentetek, még ha a tenger nem is volt kegyes hozzátok.
    Hát én azóta se igazán pihentem - hiszen anyum sajnos nem javul :-( Jövõ kedden lesz az elsõ tárgyalás a gondnokság alá helyezés miatt, de ez gondolom csak formaság, hiszen én elmondom, hogy miért is szeretném, s viszem az orvosi ugazolást, hogy anyum nem tud megjelenni, mert az ágyból sem tud felkelni.
    Anyum gondolatai néha nagyon kuszák - tegnap rám sem nézett, mikor bent voltam nála. Ugyan beszélgettünk - de inkább csak hallgattam õt, s ha néha nagyon kuszaságot mondott próbáltam mondani neki, hogy azért az nem teljesen úgy van.
    Jó lenne már egy kicsit pihenni, csak hát most erre nincs módom - így maradnak a hétvégi délutánok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2339)
    2005-08-29  10:19
  13. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. augusztus 29. 10:192339.

    Hát megjöttem!! Hoztam kávét is!

    Jó idõ az nem volt, a tengerben csak egyszer mártóztunk meg, de nagyon sokat kirándultunk. Több, mint 2000 km-t autóztunk mindenfelé.

    Te tudtál pihenni valahol?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2338)
    2005-07-29  08:51
  14. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. július 29. 08:512338.
    Jó szabadságot, sok pihenést ! Irigellek, hogy ebben a hőségben nem kell utaznod, ülnöd az irodában, hanem sokkal jobban is eltöltheted a napjaidat! Akkor 29-én találkozunk!
    Hosszabb szabadságra biztos nem tudok menni - de talán egy-egy nap összejön, s azért az is több, mint a semmi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2337)
     
  15. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. július 29. 08:432337.
    Kívánok neked sok-sok pihenést a munka között, de ha teheted menj el te is szabira.
    Majd jövök 29-én, és benézek!
    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2336)
     
  16. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. július 25. 11:532336.
    Már csak 4, 5 nap és kitör a szabadság Neked :-)
    Végül nem káposztás pogit sütöttem, mert a piacon nem találtam szép képosztát, így megvolt az indok, hogy miért is ne kezdjek bele. De csináltam helyette krumplis pogit - mivel ebből sem lehet keveset csinálni, így most ezt 'majszolgatom' - Neked is hoztam belőle. A tetejére még sajtot is szórtam, így nem is igazi krumplis, hanem krumplis-sajtos pogácsa készült :-)
    Ma derült ki, hogy megint egy munkát a nyakamba sóztak - nem mintha nem lett volna eddig is elég. Persze a főnököm tudja, hogy legalább akkor ez rendben lesz. Csak az piszkálja a csőrömet, hogy minden munkát megkapok, amit a többiek csak tessék-lássék módon csinálnak meg - de köszönet az a legritkábban jár érte. Szóval most nem mondhatom, hogy jól kezdődött a hetem.
    Sajnos anyum tegnap megint fantáziált - azt mondta, hogy nem érti hogyan találtam meg, mikor szombaton az otthon Farkasrétre költözött. Persze ebből semmi nem igaz - de hiába mondtam, hogy ugyanott van, ahol eddig is volt, nem lehetett meggőzni. Így nem is erőltettem - inkább próbbáltam másfelé terelni a gondolatait, de nagyon a saját álomvilágában volt :-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2335)
     
  17. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. július 25. 11:432335.
    Vezetőváltás lesz, az új vezető is 10 nap szabin lesz, amúgy meg mindenki lesz, tehát miért pont én hiányoznék a könyvelésről? Nem?
    Agusztus már tényleg lazább úgyis.
    De ma nagyon álmos vagyok, már két erős kávét ittam, de a szemem leragad, és a gyomrom meg fáj a kávétól, pedig bezabáltam rá 15 dkg töpörtyűs pogit is. Jó égett volt, így ropogott.
    Van még kávé, gyere igyál.
    Sikerült a káposztás pogácsa?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2334)
     
  18. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. július 22. 13:432334.
    Köszönöm a pogácsa receptet - lehet, hogy inkább ezt próbálom ki, mert a másikban savanyú káposzta van, s ott nekem kellene méricskélnem, mert az eredeti recept 1 kilóra szól, s hát az nekem mérhetetlen menyiség - s ez a 42 db is bőven sok lesz, még akkor is, ha viszek belőle anyumnak (márpediglen vinni fogok, egy kis hazai finomság mindig jól jön)
    Irigyellek, hogy egy hónapra el tudsz menni szabira - csak utána nehéz lesz a visszaszokás :-) Gondolom, most már visszafele számolod a napokat, hiszen az 5 nap szerintem gyorsan elrepül. A kollégáid mit szóltak, hogy egész augusztusban nem leszel? Mondjuk ilyenkor azért nincsen pénzügyi zárás, negyed éves ÁFA bevallás - talán egy kicsit lazábbak akkor a napok.
    Jó hétvégét - s már csak 5 munkanap, s felejtheted a kora reggeli felkelést, a buszozást, a tömeget
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2333)
     
  19. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. július 22. 13:342333.
    Ma bejelentettem a főnöknek, hogy 4 hetet akarok kivenni. Kissé elkerekedtek a szemei, de azt mondta, hogy jól van, csak legyek elérhető telefonon. :-))))
    Még egy hét munka. . . . .

    A káposztás pogi nagyon finom, nekem van egy receptem nem olyan bonyolult, saját kísérletezés, leírom, oké?

    Káposztás pogácsa

    Kb. 40 dkg liszt
    1 csomag szárított élesztő
    1 kávéskanál só
    1 csapott kávéskanál bors
    1 tojás
    Annyi tej, amennyit felvesz.

    Ezeket jól összegyúrjuk, hogy puha állagú legyen, ne kemény. Aztán belekeverjük a kb. 30 dkg párolt káposztát. Kevés lisztet még kell utána belerakni, hogy ne ragadjon, de az olajos káposztától összeáll, és nem fog ragadni. Ne legyen túl kemény a tészta. Aztán megkelesztem a duplájára, kinyújtom, összehajtogatom egyszer, megint kinyújtom, aztán késsel bekockázom a tetejét, apró pogácsákat szaggatok, majd sütőpapírral beterített tepsibe rakom, és megkenem egy tojássárgájával, amit egy kis tejjel kikevertem. A sütőn 12 fokozat van, és én 4-5 között sütöttem a legfelső rácson, mivel ez egy gázlángos sütő, csak alulról melegít. Nagyon hamar megsült. A liszt mennyiségét onnan vettem, hogy az egy kilós csomagból a végén picivel több, mint a fele megmaradt. Nekem 42 db kb. 4 cm átmérőjű pogácsa lett.

    (Párolt káposzta, ahogy mi csináltuk: egy kiskanál cukrot kevés olajon karamellizálunk, beledobjuk a reszelt vöröshagymát, kevergetjük, aztán rátesszük a reszelt fejeskáposztát, megsózzuk, megborsozzuk, pirospaprikával megszórjuk, lehet belenyomni egy gerezd fokhagymát is). Én beleraktam még a kedvenc fűszeremből is, ami a Kotányi fokhagymabors.

    Ezt a kolleganőimnek írtam le egyszer, mert nagy sikere volt a pogácsának.
    Jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2332)
     
  20. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. július 21. 17:092332.
    Hétvégén majd káposztás pogácsával próbálkozom - egy másik topicon olvastam a receptjét. Ígéretesnek tűnik, csak mivel élesztős - így azért a nem alvós éjjeleimen nem lehet megsütni, merthogy ez igencsak időhöz van kötve. De majd szombat délután nekifogok és meglátjuk, hogy mi lesz a végeredmény :-)
    Végül mi újság a szabadságoddal? Már van terv, hogy hova, merre mentek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2331)
     
  21. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. július 21. 09:282331.
    Én nem áztam el, nem is voltam már Pesten, mikor esett, vagy lehet, hogy a West Endben voltam, ott nem esett, aztán a metróval a Népligetig mentem, szóval nem voltam a szabad ég alatt.
    Tegnap elmentünk megint csavarogni. Vettünk friss málnát a Lehel piacon, aztán ettünk a kolleganőmmel egy lángost is. Sőt! Élő cigányzenét kaptunk a lángos mellé. Egy részeg cigányasszony elkezdett dalolászni ott. :-))))
    Egész héten álmos vagyok, és képzeld, észrevettem, hogy a szám mellett nőnek a ráncok. Olyan mosolyráncok, de mélyülnek, már ha komoly vagyok, akkor is látszik picit.
    Pedig vettem ilyen mimikai ráncokra való krémet, de pattanásos leszek tőle, mert alapjáraton vegyes a bőröm, az meg jó zsíros krém ráadásul.
    Ehhh.
    Köszönöm a sajtos pogit, én is nagyon szeretem. Milyen régen sütöttem!! Sajnos a hagyományos sütőm már nem szuperul olyan jól, odaégeti az alját.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2330)
     
  22. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. július 20. 11:582330.
    Én tegnap este bőrig áztam :-( Mikor indultam hazafele, akkor ugyan már borult, de reménykedtem, hogy megúszom az esőt, de nem sikerült. Szerencsére azért a hatalmas zuhé részben éppen villamoson ültem, de semmi perc alatt olyan párás, fülledt lett a villamoson, hogy még azon is gondolkodtam, hogy leszállok - merthogy büüüüüüüdööööööös volt, de nagyon.
    Küldök hajnalban sütött sajtos pogit, merthogy rosszul aludtam, s mikor már rájöttem, hogy tuti biztos nem tudok visszaaludni, inkább felkeltem, merthogy az ágyban forgolódás valahogy enm az én műfajom.
    Azért remélem végül csak sikerül valami szép ruhát találnod, s nem is csillagászati áron - de tudom, hogy ez sokszor szinte a lehetetlennel vetekszik, de szurkolok, hogy mégis sikerüljön!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2329)
     
  23. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. július 20. 10:372329.
    Érdekes, mintha tegnap válaszoltam volna, és most nem látok semmit belőle.
    Pedig mondtam, hogy itt a kávé, stb.
    Vagy csak akartam mindezeket leírni?
    Már nem is emlékszem.
    A tegnap nap zavaros volt, délután meg a West Endet jártam estig, hogy valami nem drága alkalmi ruhát vegyek esküvőre, de hiába. Ami tetszett, az 20 rugó volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2328)
     
  24. Torolt_felhasznalo_788300
    Torolt_felhasznalo_788300
    2005. július 18. 11:432328.
    Hát tulajdonképpen az a jó hír, hogy anyum nincs sokkal rosszabbul. Szombaton nagyon gyenge volt, mert pénteken este epét hányt, s ez megviselte, a nővérek nagyon 'pátyolgatták', kapott teát, kekszet - s még szombaton délután is visszamentem extra látogatásra, s én is vittem neki reszelt almát és kekszet, s ezt azért ha lassan is, de megette.
    Tegnap is nagyjából csöndes volt, bár most azt mesélte, hogy a terhessége alatt mennyire kívánta az ilyen-olyan kajákat. Érdekes, nem emlékszem, hogy bármikor is mesélt volna ilyenről korábban, mikor még jól volt. Azt hiszem tényleg kezd bezárkózni a saját kis álomvilágába.
    Bár azért akaratos is volt, mert mikor beértem hozzá azonnal azzal fogadott, hogy kenjem be a bal lapockáját, mert viszket - ehhez képest úgy fordult, hogy csak a háta jobb részét értem el, s mikor mondtam, hogy az a jobb oldala, ő állította, hogy a bal. Hát bekentem ezt az oldalt a hátán, s amennyire tudtam a bal részt is, s így azért megnyugodott.
    Tudom, hogy ez csak nehezebb lesz :-(
    Azért az apró dolgoknak is örülök, hiszen nem lehet, hogy az embert folyamatosan csak rossz dolgok érjék!
    Irigyellek a szabi miatt - nekem ez idén biztos, hogy nem jön össze :-( Csak egy-egy nap hétközben - de ezeknek is örülni kell, s próbálom kihasználni ezt a lehetőséget - mert még mindig jobb, mint a semmi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333608 (2327)
     
  25. Torolt_felhasznalo_333608
    Torolt_felhasznalo_333608
    2005. július 18. 11:292327.
    Szia!
    Na történt valami jó Veled a hétvégén? Hogyan telt? Remélem tudtál pihenni is.
    Nálam semmi különös nem volt. A szokásos program, csak kevesebbet főztem.
    Még két hét, és megyek szabadságra. Már nagyon várom. Júúúújjj nem kell majd korán kelni!!! Ez lesz az első pozitív dolog benne. A többi szerintem majd jön magától.
    Hoztam kávét, valahogy rosszul aludtunk az éjjel. De ahogy beszélgettem a munkatársaimmal, nem voltam egyedül ezzel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788300 (2326)
     

Címlap

top