Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Változókor

katusom
Létrehozva: 2006. Április 10. 09:17
Szeretném  ha elmondanátok ,hogy viseltétek a banyakórt.   
  1. 2014. december 12. 22:1632926.

    Szia Égike!


    Jobbulást a fiacskádnak,bár ennyi ideig húzta,így nehezebben is gyógyul majd.


    Mi szombaton nem dolgozunk a suli is szünetel,a tanároknak viszont van programjuk.


    Nem csak neked fáj mindened, én is olyan vagyok mint akit agyon csapnak időnként.


    Napi szinten kell be vennem fájdalom csillapítót a lábaimra, hogy egyáltalán ki bírjam a melóhelyemen a trappot.


    Le fotóztam a kánna virágaimat még pár héttel ezelőtt .Most megtanultam képeket feltenni a telcsimről,meg mutatom.


    Az almásom is szépen nő, már akkorák a fák , hogy szépen lassan össze érnek az ágak.


    Még mondja valaki, hogy télen nem nőnek a fák, hát nekem nem olyan érzésem van velük, vagy csupán én megyek össze mellettük.

    előzmény:
    égedelem (32924)
    2014-12-10  21:18
  2. 2014. december 12. 22:0832925.

    Szia Brontyka!


    Gratulálok az új kis jövevényhez,legyen nagyon sok örömötök vele.


    Ma én is vigyáztam kicsikémre, betegeskedik szegénykém.Köhög erősen és folyik a kis nózija.


    Olyan aranyosan utánozza amiket mondok, és ha kicsit nyelvtörőn de mondja .


    Annyi sok örömöm van vele. Most mindenre csak azt mondja , hogy nem. Kötekedik és csak mindig a nem szót használja.


    Legyen kellemes a hétvégétek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855465 (32919)
    2014-12-10  17:37
  3. 2014. december 10. 21:1832924.

    Sziasztok!


    Nehogy nyugodtan várhassuk a karácsonyt, a nagyfiam lábaán tegnap óta fekvőgipsz van....


    Még oktober végén megbicsaklott a lába, azóta fáj a bokája. Már többször volt orvosnál, sose kapott rá semmit, novemberben feküdt is vele pár napot.


    Tegnapelőtt már annyira fájt és olyan dagadt volt a bokája, hogy alig tudott munka után hazavezetni . Tegnap reggel elment maszek ortopédushoz, az fél órát vizsgálta, majd begipszelte, mankót adott és közölte: 8-10 nap pihenő. Törés nincs, de be van gyulladva, megnyúltak a szalagok stb. Erős gyulladáscsökkentőt is kapott...Éljen a magyar állami egészségügy!


    Mivel szombat  munkanap és tanároknak nem jár szabi, így vasárnap megyünk Bp-re, addigra főzök pár dolgot, hogy a jövő héten el legyenek látva a fiatalok. A menyem is dolgozik és ott a kutya, ami most csak rá marad, reggel-este sétáltatni, fárasztani kell. Hát nem  könnyű az élet.


    Gondolom az időjárás miatt, de nagyon fájnak a lábaim és a kezeim, meg tudnám számolni bennük a csontokat.


    Szerintem az idén nem lesz nagytakarítás karácsony előtt, egyszerűen nem fér bele az időmbe...azért ablakokat majd pucolok, függönyt is mosok stb, de lehet, hogy nem ráncigálom el a bútorokat a fal mellől, hogy mögöttük is pókhálózzak...


    Bonyodalommentes  készülődést kívánok nektek!

  4. 2014. december 10. 20:5932923.

    BRONTYKA, gratulálok a pici babához! Kívánok jó egészséget neki, szüleinek és természetesen a boldog nagyszülőknek is!


    Isten hozott kisember ezen a világon, légy nagyon boldog!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855465 (32919)
    2014-12-10  17:37
  5. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. december 10. 17:4732922.

    Katusom,olyan szépek a terítőid....nagyon ügyi vagy.


    nemsokára pihenhetsz kicsit.

    előzmény:
    katusom (32913)
    2014-12-05  18:49
  6. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. december 10. 17:4432921.

    Ági,nagyon szép a koszorú


    jól tetted hogy hétvégén kirucantatok,kell a feltöltődés.


    na ma mit csináltam....bejglit.aztán kevés cukrot tettem bele.


    nem tudom hogy mértem el,a töltelék nem édes.így kevés cukorral semilyen ízű.csináltam zserbót, is azt elviszem a fiamékhoz,a bejgli marad,aztán majd lesz vele valami....kárba nem megy majd valami öntetet teszek mellé...

    előzmény:
    égedelem (32917)
    2014-12-07  20:56
  7. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. december 10. 17:4032920.

    Anikó,veled örülök, hogy minden rendbe ment.


    igen a gyógyszer nagyon drága,talán nem is a mi nyugdíjunkhoz mérik az árát.


    pihenjen a párod,aztán ha van kedve hát dolgozzon ha úgy esik neki jól.

    előzmény:
    mimoza1oo (32918)
    2014-12-10  09:50
  8. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. december 10. 17:3732919.

    Sziasztok!


     


     


    megszületett a kis Berci, 4060gr, 53 cm.kékszemű, gyönyörű!kedden született.igazi pasi,nagy kezekkel,és lábbal.nagy gyerek.


     


    mama, baba jól vannak.


     


    holnap megyek megnézni őket.


     


    Évi,örülök hogy látlak.nem tudok neked válaszolni,nem lehet.szóval amit kérdeztél...azért nem járok oda,mert senki se jár.egyedül meg semmi se megy.nincs bajom senkivel.


     


    aranyos párod van,külön érdeme hogy szeret sütni,főzni.


    sok boldogságot


    nektek.

    előzmény:
    nagyszáju (32916)
    2014-12-06  16:47
  9. 2014. december 10. 09:5032918.

    Sziasztok Kislányok...


     


    Boldogan és vidáman jövök......  tegnap reggel már haza is hoztam az Egyetlenemet.... miután két napot  ott töltöttem vele egyfolytába.... csak aludni jöttem haza, őt ott hagytam éjszakára, mert akkor nem kell neki is másnap kora reggel kelnie, igy neki kényelmesebb volt.... 


     


    Sajnos fájt a mütétje, mert már előbb kellett  volna, csak közbejött ez a  has-mütét, és a kemók, igy  a szükehályog ennyi idő alatt nagyon bekeményedett....és  nehéz volt leszedni. Előre mondta a dr. nő, hogy nem lesz könnyü mütét..... de nem csak neki, hanem a szobatársának is nagyon fát.... utána raktak rá nekik átlátszó "buborékot"  de volt rajta egy lyuk, amin kiláttak.  mütét után ott hagytam pihenni aludni, de aztán délután csak megint oda evett a fe....... ne nem birtam nyugodni itthon nélküle.... ott töltöttem a napomat, aztán beállitott a kislánykánk is, és nagyon jól éreztük igy magunkat, mintha otthon lettünk volna, apánknak is könnyebb volt igy,  gyorsabban elment az idő. Jó étvággyal evett... teljesen meg volt könnyebbülve hogy tul van a bajokon. 


    Másnap  kora reggel már ott voltam, 7-kor kellett kirámolni magát a szobából, de mire hazaértünk, majdnem elmult a délelött...... aztán amikor  kiváltottam a két doboz cseppet, amit muszáj használni akkor háborodtam fel igazán  az ára miatt.... Nem is értem hogy lehet ennyire drágán adni azt ami feltétlenül kell egy szemmütét után ,  ahol leginkább a nyugdijasoknak van szükségük rá..... 


     


    Most már teljesen jól van, hál Istennek és a dr. nőnek,  és nem tudom irtam e már, hogy 1015 január 3-án már  DOLGOZIK  el sem lehet mondani mennyire boldog..... hát még én.  !!!!!!!!!!!!!  Nagy szükség van a fizujára, mert mostanába  ill. ebbe az évbe is  termérdek pénzt vitt el ez a rengeteg betegsége. Ez volt a 6. mütétje..... annyira sajnálom, de Ő hál-Istennek elég könnyeden viselte mindet.....  és most ugy néz ki teljesen rendbe jött..... 


     


    Puszillak Benneteket, még nincs időm visszaolvasni, van még pár munkám amit be kell fejeznem. Közbe tervezgetjük a Karácsonyt.... Krisztikém 24-én reggel értünk jön, és majd 25-én du hazahoz, mert gondolom 26-án jönnek hozzánk az ikrecskék..... velük még nincs lefixálva..... de igy lenne a legjobb... 

    előzmény:
    égedelem (32917)
    2014-12-07  20:56
  10. 2014. december 7. 20:5632917.

    Szép estét!


    Mimoza, nagyon jó, hogy jó híreket írtál. A szemműtéten is túl lesztek várhatóan könnyen...anyósom szemét is műtötték, egy darabig nem volt szabad hajolnia és emelni, de a szemével semmi baj sincs azóta sem...


    Katusom,nem csoda, hogy fáradt vagy, nagyon sok felelősség és gond van a te válladon.  Nagyon megértem, hogy szeretnél már otthon lenni....akkor sem unatkoztál, annyian számítanak Rád és a segítségedre....és végre olvashatnál...kitartás, eljön ez az idő is.


    Évi, én is kíváncsi vagyok a receptre.


    Én a hétvégén szinte semmit nem csináltam...Péntek este Villányban voltunk borkóstolón a barátainkkal. Szombat délelőtt apa elment Pécsre motoros Mikulás-felvonulásra. Na, ő autóval ment, de Mikulásruhában.... :-) Évek óta szokás, hogy a pécsi motorosok ilyenkor végiggurulnak a városon---beöltözve!!!---több helyen megállnak és szaloncukrot osztogatnak.


    Délután elmentünk Bikalra...volt még egy kuponunk, de  dec. végén lejárt volna,  nem akartuk veszni hagyni. Jót fürödtünk, finomat vacsoráztunk...ma ebédre már itthon is voltunk.


    Megfőztem holnapra, kicsit rámoltam...és már este is lett...meg kellett gyújtani a 2. gyertyát.


    Jó jövő hetet mindenkinek!

  11. 2014. december 6. 16:4732916.

    Csak bekukkantottam, mert vár a varrásom. A tetőtéri szobák ágyaira varrom a teritőt, hogy mindig rendben legyenek. Papi kérése.... s egy ilyen embernek nem lehet nem-et mondani. Most úgy látszik, jó a gép, de karácsonykor mindenképpen lesz egy felújítás rajta.


    Papi húst süt, ezt egyedül csak ő tudja elkésziteni...... s szerintem nagyon ügyes, finom a hús..... csirkéből kacsát csinál.Nálunk is egész nap esik(?) szemerkél az eső, olyan kabátalábebújós hideg van szél nélkül. Nem is tudom, mi lenne a jobb: eső vagy hó. Igy nem kell annyit  fűteni.


    Pihenj a hét végén, minden lehető percet használj ki.


    Majd megírom a sütireceptet....

    előzmény:
    katusom (32913)
    2014-12-05  18:49
  12. 2014. december 6. 15:5432915.

    CT  ----- eredményt akartam irni, csak elütöttem....bocsika..


     

  13. 2014. december 6. 15:5332914.

    Szervusztok Kislánykák.....


     


    Régen voltam, szégyellem is...... annyira sok az elfoglaltságom,  leginkább a Párocskámmal futkosok, hál-Istennek nagyon jól van,  Brontyka, köszönöm kérdésedet...... Láttalak  a Bécsi "sörözdébe" nagyon jól nézel, ki vidáman, kiegyensulyozottan... jó  volt rád nézni, a Párod meg egy külön élmény, ahogy bizonygatja hogy "neki van a legszebb felesége" - imádom az ilyen férjeket, az enyém is ilyen.... 


     


    A Párocskámnak a DT - eredménye teljesen jó, nem tudom irtam e legutóbb a véreredménye is, totál  JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ annyira örültünk neki.  sokat járkáltunk az elmult időbe, nem is lehetett hogy nem lesz jó. Én nagyon biztam a gyógyulásába, és immár bejött...... remélem igy is marad.


     


    Hétfő reggel viszem a szem-mütétjére szegényemet, végre megszabadul az egyik szürke-hályogjától, már szegényem alig lát..... utána majd amikor lehet mütik a másikast is..... idén nagyon rá járt a RUD.-


     


    Jó hirem is van, január 3-tól visszamegy dolgozni, nem hagyják a lakók, senkivel nincsenek megelégedve, még a gyerekek is a Papát, vagyis a Pali bácsit követelik vissza, amit nem is csodálok, hiszen annyire előzékeny kedves ember, pesze hogy senki nem jó nekik...... a párommal madarat lehetne fogatni, annyira boldog,  már készitené a " munkaruháját" öltöny, és fehér ing nyakkendő a megjelenés, minden alkalommal  frisssen, és üdén .... 


     


    Ha valóban visszamegy dolgozni akkor már több időm lesz mindenre, mert mos  pár hónapja teljesen le vagyok kötve vele...... néha   megpihenni megyek a facebook-ra a kézimunka oldalamra..... ami hál-Istennek dübörög..... 


     


    Remélem mindenki jól van, szeretettel üdvözlök Mindenkit, és  remélem mindenkihez ellátogat a Mikulás bácsi teli puttonnyal..... puszi Nektek.... ezerrel ............ sajnos nem minden fotót sikerült feltennem, ahogy eddig is.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855465 (32900)
    2014-11-26  12:38
  14. 2014. december 5. 18:4932913.

    Szia Évica!


    Az Én gépem is szarxik,kis fiacskám javítgatja, de állítólag már a benne lévő néhány alkatrész elavult.


    Nagyobbik fiókám meg ígérte,hogy rendbe rakja amint lesz ideje.


    De hát szegénykém ő is éjjel nappal dolgozik, maszek sorsa van.


    Az építőipar nem a legjobban fut, és sajnos sokat kell dolgozni bagóért.


    Mi is az az új süti recipéd? Megírod?


    Kellemes hétvégét!


    Puszi Katus.

    előzmény:
    nagyszáju (32911)
    2014-12-04  21:13
  15. 2014. december 5. 18:3132912.

    Szia Jolika!


    Valamikor én is bele tudtam feledkezni egy egy könyv olvasásába.


    Most inkább a varrással vagyok így.


    Annyira bele merülök a varrásba, na és közben a laptopon nézem a jobbnál jobb filmeket  a yuo -tube-ról.


    Bár most volt három olyan napom amikor abszolúte nem csináltam semmit , de azt nagyon sokat


    Ugyanis amikor haza jövök a melóból csak be vágódom a fotelomba és be ájulok a szundikálásba.


    Hihetetlen fáradtság és kedvetlenség is társul melléje.Pedig van tenni valóm,


    de megmozdulni való kedvem sincs onnét.


    Már alig várom a szünetet, és minden nap elmondom a kollégáimnak is, hogy annyira jó lenne itthon lennem,


    de hát ez nekem nem adatik meg egyenlőre.


    Nekem semmi bajom a nyugdíjas kolléganőimmel és szeretek velük együtt dolgozni,el tudtak menni a 40 évessel, de nem értem őket egyáltalán. Még az anyagi helyzetük sem igen indokolja, csupán nem tudnak mit kezdeni magukkal odahaza.


    Én meg szeretnék itthon lenni, unokázni, rendelkezésre állni a családomnak, hogy segíthessek mindenféle más kötelezettségek nélkül.Sajnos nem tudok.Minden reggel rugdalom magam hátulról az induláshoz.


    Holnap végre szombat,már táblázatom van , hova merre  kell intéznem az ünnepi készülődést. Mamáéknál nagytakarítás bevásárlás ,stb.Aztán idehaza is,nem győzöm ki találni ,mi fér bele abba a két napba amit pihenéssel kellene tölteni.


    Kellemes hétvégét!

    előzmény:
    mamamacoka (32910)
    2014-12-01  21:17
  16. 2014. december 4. 21:1332911.

    Égikém!


    Igyekszem visszaolvasni..... de oly régen voltam már itt, hogy ez nem megy.


    Hetek (?) hónapok óta kinlódunk a géppel, még nem tudjuk mi a gond. Karácsonykor jönnek haza a gyerekek, majd összadugják a fejüket. Van közöttük tudor.


    Nálunk minden virág már bent van az előszobában, a muskátlik nem csipik a téli helyet, no de mindegy, ki kell birniuk tavaszig. Férjem nagy virágszerető..... tehát rossz ember nem lehet.


    Karácsony másnapján lesz együtt a család (egy része) 22-en leszünk. Apuci főzi a halat, a gyerekek hozzák a sütit. 


    Van egy új sütireceptem, azt szeretném elkészíteni.... csak a kilókkal lesz gond..... vagy nem eszem sütit.

    előzmény:
    égedelem (32894)
    2014-11-24  18:38
  17. 2014. december 1. 21:1732910.

    Nálunk ma ronda esős és sötétséggel járó idő volt egész nap, azért ez nem tartott vissza, hogy elmenjek a tornára, - megérte! 


     


    Tegnap is eléggé szomorú idő volt, és amikor az ebéd után elővettem a könyvemet, még nem gondoltam, hogy nem bírom letenni, kb fél kettőtől fél kettői olvastam, - és kiolvastam ! Nem hittem volna előre, mert kb még 500oldal volt, hátra, ahogy leültem, és csak az vettem észre, hogy vége, - amit sajnálok is, mert jó szórakozás volt ! 

    Nagyon szuper, holnap visszaviszem a könyvtárba, tény, már nem fogok kihozni semmit, majd januárban, mert tartok tőle, ha ilyen jót sikerül megint választanom, akkor baj lesz az ünnepi előkészületekkel.

    Ma sokat pihentem, ebédre maradt tenapról, tv-ztem, gépeztem, de csak keveset. 

    Holnap délután pedig nyugdíjas klubba megyek. 

    Minden napra van valami elfoglaltságom :)


    Legyetek jók! Jolika 


  18. 2014. november 30. 20:4832909.

    No, kész lett a koszorúm...és 6 kis üveg fügelekvár is a dunsztban van.


    Békés adventi készülődést mindenkinek....én nagyon szeretem az ablakban égő adventi gyertyasort.

  19. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. november 30. 12:5132908.

    Jolika,kösz az infót.majd keresem a könyvtárba.az az igazság nem akarok már könyvekre beruházni a családba sok könyv van és nekem már nem is fér több.


    nálunk is úgy van hogy ha nem tudok aludni,átvonulok,és hagyom a férjem aludni.ő minden nap korán kell,én meg ráérek későn ébredni.


     


     


    csodás napot mindenkinek!

    előzmény:
    mamamacoka (32905)
    2014-11-28  17:38
  20. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. november 30. 12:5032907.

    Sziasztok!


    Békés adventi vasárnapot kívánok!


    Ági,nagyon jó volt,és szép,csak fárasztó.hajnalba jöttem meg 3 órakor,most ébredtem.


    ahogy nézem nálatok még nem volt nagyon hideg,ráérsz elrakni a virágaidat.Bécsbe még kint vannak a muskátlik.

    előzmény:
    égedelem (32906)
    2014-11-29  19:59
  21. 2014. november 29. 19:5932906.

    Sziasztok!


    Mamamacóka, én a Kulcs a Manderley -házhoz-t olvastam Follettől a múltkor, az is jó volt.


    Én csak éjjelente érek rá olvasni---de ami késik, nem múlik....remélem...


     


    Ma egész nap csavarogtunk. Délelőtt eltúráztunk Zengővárkonyba--na, nem sokat, csak 5 km-t, a többit autóval----volt egy kis ünnepség a Rockenbauer Pál sírjánál, mert pár napja volt a halála évfordulója...itt volt a Szabados Tamás is, akivel a " Másfélmillió lépés Magyarországon"-t forgatták.


    Utána átöltöztünk z autóban és elmentünk Pécsre kicsit körülnézni ajándékügyben...végül vettünk nekem egy szoknyát és egy mosógépet, ittunk forralt bort az adventi vásáron...aztán este 6-ra haza is értünk. Ajándék nincs, de nekem végül is jó napom volt...


    A virágaim jól vannak,a leandereket olnap bevisszük, de a muskátlik még maradnak. Még gyönyörűen virágoznak a fuxiáim is, ezek szerint még nem fagyott.


    Brontyka, milyen volt Bécsben?


    Holnap  adventi koszorú készítés a tervem, mindig én csinálom.


    Nektek is jó készülődést!


     

  22. 2014. november 28. 17:3832905.

    Igen Brontyka, van folytatás, a címe : Az idők végezetéig, és mindjárt olvasni fogok, - majdnem a felénél vagyok. 
    A Katedrálisra csak néhány esetben utal vissza, hogy ki kitől származik, 200 évvel később játszódik, mint a Katedrális, a helyszín ugyanaz, a Kingsbridge, és nagyon érdekes!
    Most egy napot kihagytam az olvasással, mert fájt a szemem, szokott időnként, ha megerőltetem, és előtte több éjszaka is olvastam, fél-háromig, volt, hogy háromig. A férjem aludt, én mikor nem tudtam elaludni lefekvés után fél órával sem, felkeltem, köntöst, meleg zoknit veszek,  és a konyhában olvasok, férjemre becsukom a szoba ajtaját, mert reggel korán kel, - egyik héten délelőttös, most ez volt, jövőhéten délutános lesz, olyankor nem fekszünk korán.

    Szerintem végzek vele a határidőig, én is a könyvtárból hoztam ki, dec12-ig lehet nálam, kb 1 hét múlva visszaviszem - van, hogy le sem tudom tenni!

    De azt komolyan veszem amikor a szemem jelez, mert egyszer volt egy komoly szivárványhártya gyulladásom, és azóta vagyok szemüveges, - ez 9 éve volt, - nagyon fájdalmas volt a betegség és a kezelés is, nem szeretnék visszakerülni. De imádok olvasni, - és pont a szemem miatt szoktam hangoskönyveket is kihozni a könyvtárból, mert azzal a szememet kímélem, na meg közben lehet ezt azt csinálni, persze csak akkor, ha magam vagyok itthon.

  23. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. november 28. 16:1332904.

    Ági ha meg is beszélted a virágokkal ,akkor biztos bírják elsejéig!!!!!szerintem nincs semmi bajod.


    tegnap farrészes combot vettem.380ft kilója.egy dobozzal vetem,12 kilót.
    mi  szeretünk szopogatni a csontosat,,a levesbe jó. a többi meg pörköltnek, sütni,rántani.

    megkaptam az inciót az infulenza elleni védőoltást. a dr ugy ítélte meg, hogy lehet.


    felfáztam,a vizeletem 3+-es.  adott egy port,monural,egy csomag van benne.mindjárt megiszom.
    hajnalba indulok Bécsbe,majd gondolok rátok.


    remélem jobban leszek, fogom bírni az utat.


    csodás hétvégét mindenkinek.


     


     


     


    csodás estét mindenkinek.

    előzmény:
    égedelem (32902)
    2014-11-27  21:35
  24. Torolt_felhasznalo_855465
    Torolt_felhasznalo_855465
    2014. november 28. 16:1232903.

    Sziasztok!


    Macóka a katedrálist én is olvastam. van folytatása? na majd utána járok a könyvtárba.


    nálam is nyugi van , már amikor itthon vagyok.


     

    előzmény:
    mamamacoka (32901)
    2014-11-26  23:07
  25. 2014. november 27. 21:3532902.

    Sziasztok!


    Brontyka, jól emlékszel....le is fényképeztem a hóval lepett muskátlikat...


    Most. a dec.1-et szeretném megvárni....mivel márc. 1-jén hoztam ki őket.


    Ma este kimentem a virágaimhoz és elbeszélgettem velük erről, kértem őket bírják ki....nem tiltakoztak, így a mai éjszakát is az udvaron töltik... Egyébként normális vagyok !!!!!


     


    Én épp a múlt héten olvastam Ken Follett egyik könyvét...bocsi, gondolom, rosszul írtam a nevét....


    Nekem egyre kevesebb az energiám...esténként már semmit nem tudok csinálni, hulla vagyok. Pedig 4 hét múlva karácsony....


    Jó készülődést!

9 10 11 12 13

Címlap

top