Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi kerülne a fejfádra?

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2006. Április 7. 14:50

 

Hallottam hogy Huszáriknak

volt egy filmje ,ahol a fejfákra

nem a születés és a halál éve

került, hanem az az időszak

ameddig BOLDOG volt

az ember ,az életében.

Neked ez eddig

hány boldog éved,

hónapod,  napod, órád volt?

  1. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2014. Április 4. 23:52305.

    Csak a vicc kedveert ...itt van a vicced apukas valtozata , es a masodik feleleten hangosan felvihogtam.... ezt elmeselhettem volna angyalkamnak

     

     Mert mindig a jo emberek tavoznak el elobb (halnak meg)?

     

     Zoltán , Kvantumfizikus válasza :

    Ezt meg lehet világítani spirituálisan ahogyan valójában van és materiálisan is.

    Valójában ez azért van, mert a rossz emberek mások kárából,negatív érzéseiből,szenvedéseiből töltekeznek. A szervezet bioenergiáit szívja magába a rossz ember és ezért az tovább él.

    Materiális megvilágításban pedig, a rosszak másokat ugratnak, szekálnak, pocskondiáznak és az azok bosszankodáain örülnek és ez a boldogsághormon garantál hosszú életet nekik. Látod ugyanez a helyzet az itteni materialistákkal is. Miért jó nekik hogy beleszolnak egy ezotérikus fórumon az ezotérikus emberek kérdéseibe ? Csak ennyi : Ebből táplálkoznak ! Amikor bosszankodtok, ők örülnek és ez a boldogsághormon tartja őket életben

     

    Legyel rossz , tovabb elsz

     

    előzmény:
    Sissi52 (304)
    2014-04-04  23:37
  2. 2014. Április 4. 23:37304.

    Minek? A halottnak nem er az mar semmit.Mig elt, nem jutott eszukbe? Egyszer egy anyuka kivitte a kisfiat a temetobe, ahol a gyermek olvasgatta a sirfeliratokat. Hogyaszonygya itt nyugszik a legszeretobb anya, ott meg a leghusegesebb ferj, amott a legjobb barat....

    A kisfiu megkerezte az anyjat, hogy anya, es a rossz emberek hol vannak eltemetve? 

    előzmény:
    annácska2009 (303)
    2014-04-02  14:11
  3. 2014. Április 2. 14:11303.
    Én a címet néztem és eszembe jutott,bár én már nem vagyok szűz....Amúgy szerintem soha nem mondanak annyi jót el az emberről,mint temetésen.(Hű társ,gondos anya,jó munkatárs,remek barátnő.....)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_877705 (288)
    2014-03-30  19:52
  4. 2014. Április 1. 01:04302.
    He Breton, ne izgasd fel magadat. Nem m indegy lesz az mar neked?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (298)
    2014-03-31  07:58

Címlap

top