Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Krémmárka-voks: )

Torolt_felhasznalo_501513
Torolt_felhasznalo_501513
Létrehozva: 2006. Április 3. 14:20

Bár már több különböző krém-topicban feltettem ezt az összehasonlító kérdést, de inkább szentelek neki egy külön topicot.

Most, hogy bejött a Biotherm is, végképp nem tudom, melyik márka mellett döntsek, feltételezve, hogy mind viszonylag bejött a bőrömnek.

Clinique, Biotherm, Estee Lauder, Clarins..

Úgy értem, minőségben, hosszútávú hatékonyságban (megelőzés...) melyik viszi a pálmát szerintetek?

  1. Torolt_felhasznalo_374199
    Torolt_felhasznalo_374199
    2008. július 4. 13:3319401.
    Persze linkelni sem tudok, na mindegy...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_374199
    Torolt_felhasznalo_374199
    2008. július 4. 13:3219400.

    Még valami... Szeretnék írni a Biodermának, hogy mikor lesz nálunk akciójuk (magamnak is kellene pár dolog), és hol, mert a patikákban nem tudnak semmit, de nem tudok nekik írni, és telefonszámot sem találok... Mit csinálok rosszul?

     

    http://www.bioderma.com/hu/mellekletek/kapcsol at/uezenet-kueldese-nekuenk.html

     

    Ezt a linkket próbálom, de nem adja be az üzenetküldési ablakot... Köszönöm!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. július 4. 13:1919399.

    A Biovitalban láttam OC8-et - nem olyan márkájút, mint itt többen vettek, hanem mint amilyen mattító hidratálót javasolt nekem a doki. Majd otthon megnézem a márkáját - ha érdekel valakit.

    A Cliniansnál a honlapon szerepel a 2e feletti vásárlás, de jó tudni, h. a gyakorlatban nem így csinálják.És tényleg, milyen a narancsbőr elleni krém? Meg mennyire alapos a mandulás lemosó?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19395)
    2008-07-04  12:55
  4. Torolt_felhasznalo_374199
    Torolt_felhasznalo_374199
    2008. július 4. 13:1619398.
    Sziasztok, már megint tanácsért jövök kuncsorogni. Keresgéltem a gugliban, de valószínűleg nem jól, mert csupa amerikai kence tesztjét találtam. A 18 hónapos Kisfiamnak szeretnék fényvédőt venni, az illatszerboltiak kizárva, patikait szeretnék. Tavaly bevált a Dr. Hauschka, de főleg a Ti hatásotokra nagyon megcsappant a bizalmam a biocuccokkal kapcsolatban. Idén Biodermát használtunk eddig, jó volt, és azt hiszem, ha helyes a fejben felállított növekvő listám (Vichy- Eucerin-LRP-Bioderma), akkor a legjobb is. De... Jókat hallottam a Daylong napozószerekről is, illetve más a Babé cuccokat dícséri... Szóval nem tudom... Egyébként a bőre roppant érzékeny, pici korában ekcémás volt (attól a tejterméktől, amit én megettem, és átment az anyatejbe!!!!). Holnap megyek gyermekbőrgyógyászhoz vele ellenőrzésre, de nem hiszem, hogy ebben tudna segíteni, azt sem nagyon hitte el, hogy attól a tejterméktől volt az ekcémája, amit én ettem... Nem nagyon használunk kozmetikumokat neki, mindene patikai, bár van 1-1 Eucerin, Babé és LRP terméke, amik nem irritálják. Segítsetek, kérlek, mit vegyek neki???? Eddig ahány patikust kérdeztem, mind a Vichy-t tolta, de nem hiszem el, hogy az annyira jó, én idegenkedem tőle... Amikor rákérdeztem, hogy az miért jobb, mint a Bioderma, csak hümmögtek... Mit vegyek? Ha jó a Daylong, azt is felhajtom, az ára is jó, csak nem tudom, hogy Ti, szakértők, hogyan vélekedtek róla... Vagy legyen megint Bioderma, és ne tököljek? Köszönöm a válaszokat előre is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 4. 13:0819397.

    Dory28: sztem itthon nem nagyon van még mineral puder

    nekünk is amerikai rendelös oldaralkol van, ami eperneten van az asszem csak egy márka, ami indokolatlanul drága és nem is olyan sok szint kinál. van pl ez: www.everydayminerals.com na ezt szeretjük pl, lehet tölük 5 dolláros postaköltségért mintacsomagot rendelni.

     

    Az olajos lemosás azért kell, mert az oldja le igazán jol a fényvédö molekulákat. Egy gél nem hozza le annyira sajnos, de nem feltétlen kell olaj, jo egy gazdagabb tej, vagy sima tej kis olajjal (mint ahogy Inaara irta) aztán arra a habzo lemoso.

     

     

    előzmény:
    dory28 (19393)
    2008-07-04  12:37
  6. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 4. 13:0419396.

    Fruskacsa: a legtöbb fényvéádöben van ásványi fényvédő is, mert igy növelni lehet a védelmet és a fotostabilitását a kémiai fényvédönek (ez azt jelenti, hogy mennyi idö alatt 'használodik el' kémiai fényvédő ) igy biztosabb lesz a védelem, és vannak egyéb kozmetikai tulajdonságai is ezeknek az anyagoknak.(állag, ilyesmi) 

     

    DE a babák börének pont az a lényeg, hogy ne kapjanak kémiai fényvédöt, ugyhogy ha van 1 év alatti picid, akkor arra tisztán mineral fényvédöt szabadna kenni. (ilyen tiszta mineral fényvédöt csak az eucerin (25ös, rá van irva a dobozra h mineral) és a bioderma gyárt, leglábbis ezek elérhetöek nálunk. ) 

    1 év felett már mehet a kémiai is, nagyon magas faktorral, gyakran kenve.

     

    A mineral olajnak (a paraffin, vazelin, stb) NINCS köze ilyen modon a mineral fényvédöhöz. Ved külön a kettöt teljesen.

    A mineral olaj folyékony, olaj, a mineral fényvédö pedig por, ezért tezsik puderbe.  

     

    Sajnos sok termékban használnak indokolatlanul mineral olajat, ezek általában nem tul modern formulák. Nem tömiti el a böröd az az alapozo? Ha amugy nem szoktad használni, csak egyszer-egyszer alkamlomszerüen, akkor mehet, utána tisztits rendesen, és ha kicsit el is tömi a porusokat, hamar kiürül. Viszont a mindennapi arcápolásodnál figylej arra, h ne legyen nagyon mineral olajos terméked.

     

    Ily modon a mineral fényvédö nyugodtan mehet az arcodra is, akár puderben, akár fényvédöben, mert teljesen más, mint a mineral olaj.

    előzmény:
    fruskacsa (19394)
    2008-07-04  12:42
  7. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 4. 12:5519395.

    Dory28: az OC8 név azt jelöli, hogy 'oil control for 8 hours' azaz 8orás olaj-kontroll. Ezek felszivják a börröl a fagyut (ugyemlékszem) sio2-vel, vagy hasonloval, ami nem irritálja a bört.

    Ugytudom itthon nincs oc8. (de megjegyzem a bioderma AKN Mat fényvédöben is sio2-sziliciumdioxid van)

    Ja, és az OC8 minidg felüre megy! Nemtudom akik alapoznak vele hogy szokták, papiron minidg felüre megy. 

     

    A Clinians nem 2000ft-ban van megjelölve, hanem bámrilyen termék vásárlása esetén! :) Téynleg bármi, akár a legolcsobb terméküknél is.

     

     

    előzmény:
    dory28 (19392)
    2008-07-04  12:31
  8. 2008. július 4. 12:4219394.

    Az Eucerin naptejünkön pont ezt írják, hogy nemcsak kémiai fényvédőt tartalmaz, hanem fizikait is, akkor ez nagyon jó a babáimnak. Ez nagyon megnyugtató, a nyáreleji lepirulás után.

    Lehet, hogy emiatt ez nekem is pont jó lesz? Vagy arcra azért ne?

     

    Vettem egyszer egy teljesen no-name és egy komolytalan alapozót, amiben mineral oil szerepel a víz után második összetevőként. csakhogy az van ráírva, hogy hipoallergén ill. hogy minden bőrtípusra. Akkor ez utóbbi kamu? Mert azt nem feltételezem, hogy ez titándioxid lenne (az lehet, hogy nem is oil...) Ezzel meg az a gondom, hogy kéthavonta szoktam vékonyan felkenni az alapozót, arra meg nem vennék sokezerért 30 ml, mert minek...itt romlana meg.

    Kéthavonta amúgy ezek se okoznak gondot, de gyakrabban nem merném használni, aztán alaposan lemosom.

     

    Megkértem a párom, hogy vegyen egy bőrtisztítót a tanácsaitok alapján, nagyon várom haza (amúgy is), és kértem mintát a hidratálóból, hátha...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19391)
    2008-07-04  12:26
  9. 2008. július 4. 12:3719393.

    A Lorealon kívül ami szerintem milyen mineralpúdert lehet Mo.-n kapni? Kipróbálnám a színe miatt és eperneten megrendelném.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19391)
    2008-07-04  12:26
  10. 2008. július 4. 12:3119392.

    ladybird80 Mo.-n is lehet kapni OC Eight gélt? Ugyanazt amit itt többen használunk? Találtam egy másikat /bocs nem tudok linkelni/ celsus honlapján Skinac OC8 néven. Ez vajon ugyanolyan jó lehet mint a másik?

    Én is fénylek a fényvédőtől, bár az Anti Age-től kevésbé és az OC8 szépen mattít nagyon szeretem.

     Avene és LRP Cicalfate is szépen hámosít LRP zselésebb állagú, nekem kicsit bejövősebb az Avene.

     

    ninacom a Clinians mandulás arctisztito zselé -amit páran dicsértetek- vajon leviszi a fényvédőt az esti tisztításkor vagy ennél azért olajosabb kell?

    Meddig érvényes a promójuk hogy 2e Ft felett adnak narancsbőr elleni zselét?

    előzmény:
    ladybird80 (19372)
    2008-07-03  23:24
  11. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 4. 12:2619391.

    A mineral azt jeelnti igen, hogy ásványi, de rengeteg kicsöngése van:

    van a mineral olaj - ezek köolaj-származékok. Ilyen pl. a vazelin, vagy a paraffin (paraffinum liquidum) Ezek olyanok, amik nem tudnak beszivodni a börbe, hanem nagyon vékony réteget képeznek rajta: ezért akinek zsirosabb a böre, annak kerülni kell az ilyen krémeket, amiben nagyon elöl áll ez az összetevő.

    Viszont nagyon száraz, ekcémás börnek isteni összetevö: ponthogy az ilyen börröl hiényzo természetes zsirréteget potolja. Nemrég beszéltünk ekcáma-kezelésöl, na, pl. az egyik közketvelt termék gyakorlatilag tiszta minerálolajbol áll, és isteni.

    Szoval a lényeg: arcra ne,csak a szraz börüeknek, testre mehet, ekcémásoknak különösen jó.

     

    a másik két mineral-vonatkozás ami itt gyakran elhangzik:

     

    -mineral puder/alapozo

    -mineral fényvédő.

     

    A mineral fényvédő a titán-dioxid és a cink-oxid, ezek az ásványi anyagok mikronizált (nagyon picire tört) formában naptejekben is benne vannak. Ezek az ásványi-fényvédők.

    A legtöbb naptejbe kémiai fényvédő van, ami nem baj, nagyon is jó, mélyebbre szivodik a börben, fotostabil, dns védö, szoval . Viszont van, aki eredendöen nem birja a kémiai fényvédöt (ezt börgyogyász tudja megnézni, hál'istennek nincsenek tul sokan) illetve az egy év alatti babák vékony, törékeny börére jobb a mineral fényvédő.

     

    -A mineral puderben/alapozoban ugyanez a titándioxid és cinkoxid van, csak kicsit nagyobbá 'törve' - még a legérzékenyebb börre is jó, nincs benne olyan, ami eltömitené a porusokat, és mivel ugyanaz az anyag, fényvédelemmel is bír. A L'orealnak hallhattál az accord parfait mineral puderéröl, magyarországon az az elsö 'nagy' mineral puder, amerikában már valoságos kulturája van ezeknek. A L'orealosat sajnos telerakták olyan anyagokkal, ami ponthogy elrontja ezta  jokis mineral hatást :( 

     

    előzmény:
    fruskacsa (19388)
    2008-07-04  11:44
  12. 2008. július 4. 12:1319390.

    fruskacsa, a "mineral" fényvédő esetén azt jeneti, hogy csak fizikai szűrőket tartalmaz, mint titán-dioxid és cink-oxid.A kőolajszármazék más, az a mineral oil.

    Lányok, itt egy cikk arról, hogy továbbra is csak a  retinoid származékok az egyetlen valóban hatásos anti-aging hatóanyagok.A többi nagyjából science-fiction... 

    előzmény:
    fruskacsa (19388)
    2008-07-04  11:44
  13. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 4. 11:5919389.

    Milyen bölcsek is! :) Egyébként nagyon látom az amerikai beauty blogokon, hogy azért elér gendesen fényvédelem-mánia megy ott kint. Ami nagyon jó! :) itthon meg sajnos mégcsak a b9rgyogyászati szféráig jutott el a dolog...:(

     

    visszatérve a gél-fényvédöre:

    Ladybird, a gél-krém egy formula, emulzio, ahol specilisan keverik a formulákat. A gél (vagy átlátszo) napozok más tészták - elég nehéz elöállitani egy jo, átlátszi konzisztenciát, nem beszélve arrol, hogy gélnapozoban ki van löve a titán-dioxid vagy cink-oxid, mindenféle tinosorb, avobenzone, poláros olaj (octinoxate, octocrylene, ezek a legtöbb fényvédöbe eleve vannak) bajosan megy bele ezekbe a gél vagy átlátszo fényvédökbe. Nem véletlen a Mexoryllal dolgozo L'orealnak vannak átlátszo napozoi föleg, a mexoryl sima vizoldékony só.

    Arrol nem is beszélve, h ezek az átlátszo napozok általában alkoholas, és televannak illattal, ezzel azzal. Megmondom öszintén, nekem a maszív napallergiám elöször egy olyan nyáron jött ki, amior ilyen átlátszo Garnierrel fujtam maga, ma már étrem miért

    előzmény:
    Inaara (19386)
    2008-07-04  11:17
  14. 2008. július 4. 11:4419388.

    A mineral-ról jut eszembe: ez mit jelent a kozmetikuomkra írva?? Ha a bőröm érzékeny a kóolajszármazékokra, akkor én kerüljem az ilyen feliratú készítményeket, vagy nekem direkt ez a jó??

    (én ásvány-ként fordítanám, de nem tudom, hogy ez konkrétan mit jelent.) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19384)
    2008-07-04  10:47
  15. 2008. július 4. 11:2619387.
    Legközelebb Ausztriában lehet kapni.
    előzmény:
    stumpet (19374)
    2008-07-04  08:56
  16. 2008. július 4. 11:1719386.

    Pedig az USA-ban körülményes hozzájutni a legmodernebb fényvédőkhöz, úgyhogy valószínűleg nem is olyan szuper fényvédőt használ, mint mi.Képzeljétek el, MI hogy fogunk kinézni 60 évesen a high-tech kencéinkkel és a világ legjobb fényvédőivel!Max. mint egy 30-35 éves! Pont Texasról olvastam, hogy arrafelé a városokban az emberek zöme hajnali 4-5 kor kocog, tele vannak az utcák emberrel...Vigyáznak magukra a hőség és a fényvédelem miatt is.

     

    előzmény:
    sula (19385)
    2008-07-04  11:00
  17. 2008. július 4. 11:0019385.

    Nyuszedli A pasi, ...., fényvédelem mániás.

     

     Ilyet én is még csak egyet láttam, viszont a paliról azt hittük, hogy max 26-28, oszt 42 volt. Texasi illetőségű emberke, szóval ott muszáj is volt, de nem ment ki SPF 40 nélkül a utcára.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932643 (19376)
    2008-07-04  09:11
  18. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 4. 10:4719384.

    Fruskacsa: Próbáld ki a 40est magadon, de nem mondok semmi biztosat, mert az Eucerin naptejekböl csak a speciálisan napallergiásoknak készült napozokban /valami olasmi van ráirva h allergie shutzbund vagy hasonlo-asszem németül van rajta/ van benne a plusz hatoanyag,a többiröl nem tudok nyilatkozni. Ezek közül a napallergiásoknak készültek közül csak 15-ös és 25-ös faktoru van az Eucerinnél.

    Probáld ki a 40-est, hátha beválik.

     

    Nekem egyébként a mindennapokra Bioderma 40-es van, régen használtam az Eucerin napallergiásoknak valoját, viszont nekem azt gyakran kellett kenni ahhoz, hogy ne jöjjön elö a viszketés. Biodermával vigan elvagyok egész nap.

     

    Nemtudom mekkora a gyerköcöd, de én elvböl nem ajánlok csak 50+-os naptejet gyerekeknek, ami a lehetö legjobban blokkol, nekik ugyis mindegy, hogy mennyire lesznek bronzbarnák, viszont a gyerekkori leégés és sejtkárosodás sulyosabb következményekkel jár, mint a késöbbi.  

     

    Egyébként ugy mindenkinek: az Eucerinnek van még tisztán mineral napozoja a Bioderma mellett, de az csak spf 25, uva-védelem nincs is rajta feltüntetve :/ De legalább van. :)

    előzmény:
    fruskacsa (19381)
    2008-07-04  09:47
  19. 2008. július 4. 10:2619383.
    ladybird, az Avene gel-creme-je nem zselés, hanem nagyon könnyű állagú krém, és isteni!Tökmagkivonat van benne, állítólag ez tompítja a túlzott faggyúmirigy-működést.
    előzmény:
    ladybird80 (19372)
    2008-07-03  23:24
  20. 2008. július 4. 09:5019382.

    Szuper, Cicalfate úgyis van otthon, majd rávetődöm, ha hazaérek este. Ürejárat csak holnapra várható, de akkor holtbiztosan kikapcsolom a telefont, mert a legutóbbi szabadnapomon is felhívtak, és ugyan próbáltam tudatosítabni az illetőben, h. aludtam és folytatnám ezt a tevékenységet, valahogy nem vette a lapot. Vígan elvihorászott, h. "akkor most a pokolba kívánsz, ugye?"Most, h. így mondod....

    De akkor este, meg holnap bőszen kenegetem, volt még egy kevés Sensibio Forte-m is, azt is rákentem. Egyébként igen, szép piros, teljesen lejött a felső hámréteg.De erre valamiért hajlamos a bőröm, pedig folyton hidratálom, tegnap 2x tettem fel Hydrabio maszkot is.

    A mandulás lemosó ennyire jó?  Na, akkor a Clinians tájékán is szétnézek valamikor, pedig nem kéne költenem, mert a fizut még nem kaptuk meg...

    Ontheroad, megpróbálok ma benézni hozzád, de már nem merek ígérni semmit, mert én tervezek, aztán mások keresztülhúzzák a számításaimat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19380)
    2008-07-04  09:38
  21. 2008. július 4. 09:4719381.

    Köszi mindenkinek a sok jó tanácsot, hasznos tapasztalatot!

    Máris megóvtatok két rossz és drága választástól! Akkor nem zsíros bőrre való lemosót veszek. De vajon miről ismerem fel a micellés lemosót? Az, amit nem kell lemosni, az az?? LRP Toleriane arctisztító. És mi az a fiziológiás lemosó? Ha nincs a dobozra írva, én nem tudom megállapítani..

    És akkor tehát nem gélre fogok utazni a napvédőben. A lányaimnak (a nagyobbnak hófehér, szeplős bőre van, kék szeme, gondolhatjátok, milyen érzékeny: enyhén leégett 30-as napvédő mellett, úgy, hogy a kritikus időszakban bemegyünk a lakásba...) vettem Eucerin naptejet, 40-es, extra-minden (a legjobb volt a patikában), lehet, hogy az nekem is megteszi a bőrömre?? 

    Sok köszönet mindenkinek, és szép napot!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19368)
    2008-07-03  21:54
  22. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 4. 09:3819380.

    Ladybird! Cacalfate by Avene! Cicaplast by LRP! :) Amugy piros is az orrod? Nem viszket egy picit? Ha üresjáratban vagy otthon, és elcsufithatod magad, probáld meg jo vastagon bekenni Sensibioval.

    (egyébként uristen, milyen iszonyuan hibásan irok-ugy utálom, komolyan, ne haragudjatok rám! gyorsan irok, és érdekes modon minidg azt olvasom vissza amgamnak, amit aakrok - csak másnap, amikor már nem friss az irás emléke, tudom 'elfogulatlanul' ellvasni, addig mindig azt olvasok, amit kéne :) ) 

     

    Erara, énis kiváncsiskodtam - elvileg jók a La Roche lemosoi, én megmondom öszintén bizom is a La Rocheban. (bár a micellás Biodermáimat semmi pénzért se cserélném le :) )

    Ugyemlékszem a nagyobb patikákba küldtek ki böven az uj LRP lemosokbol mintákat, a kis állo-tartosban a tej és a tonik, a lemosogél (ami habzo) pedig lapra ragasztva, tasakban van.

    Egyébként isteni a mandulás lemoso - olyan babaöröm lesz után, hogy ihaj, és nem igényli a tonikot - bár megszokásbol azért áttörlöm az Ahava tonikommal :) Be is ugrott, hogy irtál rola, amikor megvettem is rémlett valami, de miután irtad, körvonalazodott ;)  

    előzmény:
    ladybird80 (19372)
    2008-07-03  23:24
  23. 2008. július 4. 09:2519379.

    Nyuszedli: mik vannak, és ez a szájkenés ez kész;)

    Ez amúgy fura, most belegondoltam, és párom kisöccse -aki 14 éves- szintén ilyen:) Barátom meg egyedül a fényvédőt engedi kenni magára, persze városi sétánál nem, de strandon igen+múltkor egyik barátjánál medencét takarítottak és akkor is fújhattam rá az 50+os Biodermát:D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932643 (19377)
    2008-07-04  09:14
  24. 2008. július 4. 09:1919378.

    Végre visszaolvastam:)

     

    Ladybird: igen ma én leszek 14-20 Westend patikában, mindjárt megyek központba is kicsi Sebium H2O-ért, szóval lesz ajándék is nanáá:)

     

    Stumpet: MACben ami van az a NEO kollekció, de most szerdán érkezett vmi új, vmi türkizes dolog, csak azt nem néztem, mikor ecsetet visszacipeltem:) Ezen meg olyan jót nevettem : "Törpeturbó üvöltő partyzott ":D Jah és Ahava maszk...én mintát anno Sugár patikában kaptam, nem tudom van-e még nekik, de rendes kiszerelésben is volt náluk akkor -kb 1 hónapja-.

     

    Bogi: szőrtüszőgyulladás: az h körömkefével menj rá a legyantázott területre nem túl jó ötlet, bár a logikát értem, mert az lenne a lényeg tényleg, h kinövő szálak ki tudjanak bújni, ne maradjanak bőr alatt. Viszont fazonvonalnál ezt körömkefével elősegíteni kicsit durva sztem, inkább vmi radírral próbálkozz, v ez a "fürdőrózsa" v hogy hívják, amire mehet a tusfürdő, az is jó lehet még. De leginkább radírozz, az a lényeg;)

    előzmény:
    stumpet (19374)
    2008-07-04  08:56
  25. Torolt_felhasznalo_932643
    Torolt_felhasznalo_932643
    2008. július 4. 09:1419377.
    Ja és közölte, hogy az ajkak is le tudnak ám égni, ezért nagy örömmel vette, hogy a kezébe adtam a max fluide mintámat a strandon, mert így 50 faktort kenhetett a szájára:)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932643 (19376)
    2008-07-04  09:11
  26. Torolt_felhasznalo_932643
    Torolt_felhasznalo_932643
    2008. július 4. 09:1119376.

    Én az AKN Mat-tól sokkal jobban kifénylek, mint az Anti-agetől. Nekem eddig az Anti-age az, amitől ha nem is maradojk matt, de legalább nem fénylik az arcom durván.

     

    Szerintem az Akn Matban van valami, amit kevésbé szeret a bőröm.

     

    Lányok, megyek Horvátországba nyaralni:))) Viszem az anti-aget, a max fluidot és a régi akn sprayt.

     

    Ja, és nem hiszitek el. A pasi, akit még nem neveznék a páromnak, mert túl függetlenségmániás, önző, kapcsolatparás liba vagyok, fényvédelem mániás. Tökéletesen tisztában van a napfény hatásával, és a múltkor is, amikor strandon voltunk, rommá kente magát fényvédővel. Igaz, Sundance márkájúval, de mindegy. Én ilyet pasiban még nem láttam. És esküszöm, magától csinálja, én nem szónokoltam neki semmiről. :))))))

    előzmény:
    ladybird80 (19372)
    2008-07-03  23:24
  27. 2008. július 4. 08:5719375.
    főnököm volt a kisfiával. most épp konferencián van kínában, de ha hazaért megtudakolom neked. kórház volt, erre emlékszem :)
    előzmény:
    AthenA (19351)
    2008-07-03  11:22
  28. 2008. július 4. 08:5619374.

    Reggelt!

     

    itt kukorékolok a félig kitakarított dolgozóban, ééés netezek :) rakosgattam a krémjegyzeteimet, és megint megakadt a szemem a Terproline krémen. Ti azt honnan rendeltétek meg? /hátha segíteni az anyajegyheg gyógyulásában, még mindig randa :( annyira lassan regenerálódom :( /

     

    vám: én úgy tudom, hogy ha a vámtarifa eléri a 10 eurot akkor vámolják, de egyébként nagy szemetek voltak a vámosok. itthon néztem meg a papírokat, és nem a rendes összeget vámolták, hanem a kedvezmények nélkülit, és külön zokon vettem, hogy felbontották, erre én nagyon pipa vagyok, ha beleturkálnak a cuccaimba. szerencséjük, hogy zuram ment a cuccért, kicsit hisztiztem volna tuti.ja és végig az én nevemen hívták :-D apóssal volt,rájuknéztek melyikük K.N. :-D

     

    na mit is akartam még...istenem szürkeállomány...ma újabb próbát teszünk a westendre, Törpeturbó üvöltő partyzott tegnap is.

     

    jaj, igen. Ahava maszkot merrefelé fogok találni? a környéken nekem elérhető távolságban lévő patikákban nincsen.

     

    olvasok a kávém mellett :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. Torolt_felhasznalo_383357
    Torolt_felhasznalo_383357
    2008. július 4. 00:0019373.

    Hellohello,

     csak annyit szeretnék kérdezni, aki tudja,  hogy a Niveának az éjszakai regeneráló arckréme mennyire zsíros vagy nem zsíros? Nem szeretném úgy megvenni, ha aztán nem használnám.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2008. július 3. 23:2419372.

    Hmmm...lehet, h. nekem is be kéne ruháznom egy OC8-re?Hiába használok AKN Mat-ot, ebben a fullasztó melegben folyamatosan világítok. Honnan is rendeltétek? Megnézném, h. mennyibe kerl - bár láttam Magyarországon is, de van egy olyan sanda gyanúm, h. rendelni olcsóbb.

    Krémfaló, köszi a tippet, akkor szétnézek folyékony L-carnitin után!

     

    Ninacom, ontheroad, holnap lesztek a Westendben? Mintha ilyesmire emlékeznék... És ninacom, nagyonbírom a hozzászólásaidat - könnyen érthető, alapos és informatív. Jó tudni, h. a gél állagú napvédők agresszívek - pedig mintha korábban dícsérték volna az Avene gél-krémjét, még filóztam is, h. be kéne szerezni.

    HELP! Hámosító, valaki? Piroslik az orrom, annyira lehámlott....


    előzmény:
    harmatgyöngy (19370)
    2008-07-03  22:09
  31. 2008. július 3. 22:1719371.

    De jó, hogy éppen ma írtál a tisztításról! Pont ez a téma járt ma a fejem! Azon gondolkodtam, milyen újabb lemosót kellene kipróbálnom és az LRP fiziológiás arctisztító gélje lett a befutó! (a mandulás Clinians nagyon kifogyóban van) Kérdés nálam is annyi, hogy tudja-e mindazt amit írnak róla.....

    Reggel csak Sensibio H2O-t használok, de a letörlés után én vízzel is lemoson még az arcom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19368)
    2008-07-03  21:54
  32. 2008. július 3. 22:0919370.

    Szerintem az én bőröm hasonló a Tiédhez, Fruskacska, bár nincs napallergiám: érzékeny, nyáron inkább kombinált-zsíros, mitesszerekre hajlamos. Ami bevált nappalra: sebium H2O - b5 gél - Photoderm AKN Mat Fluid - OC 8 gél - esetleg Shiseido Pureness Compact OilFree  Foundation.

    Estére keenek hidratálót, nappalra nem igényli a bőröm a fényvédő alá. Amióta ezeket a termékeket használom, a bőröm szite még a nagy melegben sem fénylik már annyira, mint pl. tavaly vagy korábban.

    Már akartam kérdezni, hogy az OC gélt ti is a fényvédő fölé kenitek, ugye? 

    előzmény:
    fruskacsa (19366)
    2008-07-03  17:36
  33. 2008. július 3. 22:0819369.

    Akkor köszi. Ha tényleg olyan jó, akkor beruházok rá, de megvárom, amíg megjön a Swanson C vitamin, és majd akkor kezdem szedni.Csak győzzem lenyelni azt a sok bogyót! Persze biztosan megéri.

     

    És még a mellfeszesítő kúrát még el sem kezdtem, mert nem tudtam még beszerezni a hozzávalókat. Viszont tudom, hogy többeket is érdekelt ez a dolog. Elkezdte már valaki ?Sajnos nem emlékszem ki írta , hogy már be is szerezte a cuccokat hozá. Remélem beszámol a tapasztalatokról!

     

    előzmény:
    Inaara (19349)
    2008-07-03  10:56
  34. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 3. 21:5419368.

    Tisztitásrol még egy picit: mi itt általában nem szeretjük a zsios börre valo lemosokat, általában tul durvára csinálják öket, és lemossák a bör természetes védekezörendszerét is, erre a bör bepánikol, és még több zsirt fog termelni. Egy jo kis normál börre valo lemoso böven jo, egy jo, normál börre valo tonikkal, vagy zsiros börre valo tonikkal ami mindenképp alkoholmentes! Vagy szerezz be egy jokis micellés (1 lépéses) lemosot, van a La Rochenak is, meg a Biodermának is :)

     

    Szoval a lényeg, hogy ne tisztitsd tul, ne sokkold alkohollal, és nagy valoszinüséggel önmagára fog találni. ;) 

     

    Ha nagyon a La Rochenál akarsz maradni, akkor megprobálkozhatsz az uj fiziologiás lemosokkal, papiron szépen egyensulyban tartják a bört.  Bár reggelre mindenképp a Bioderma sébium h2o-ját ajánlanám, de csak a buzgoság beszél belölem! :D

     

     

    előzmény:
    fruskacsa (19366)
    2008-07-03  17:36
  35. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 3. 21:4919367.

    Fruskacska:

     

    -napallergia: a napallergiás bör elég érzékeny, az a lényg, hogy vagy 1. direkt napallergiásoknak valo termék: mint p. az Eucerin 15/25ös napozoi, vagy 2.-job minöségünaptej-én azt mondanám h a Biodermán alul nem, a 'luxustermékek' (Lancome, clinique, stb) napvédöi nem érik meg az árukat, Biodermán kivül még a La Roche napozikat merném ajánlani. De a bioderma bevált nálam is, nekeis kellemes is napallergiám van :)  Aza  lényeg a napallergiánál, hogy 1.-ne egy durva formula legyen-parfümtöl és hasonloktol minél mentesebb; 2.-legyen bene valami sejtvédö formula - ami a börben lévö langerhans sejteket védi meg erőteljesen. (a Langerhans sejtek az immunrendszer részei, hasérülnek, 'kong a vészharang'. Az eucerinekben rutin van, a biodermákban egy speciális komplex.)

     

    -Fényvédö állaga: hááát, el kell h keseritselek, a gél állagu napvédök általában nagyon agresszívek, és ugy kijöhet velük a napallergia, mint a -sicc' :D  Szoval inkább eresgélj a 'fluid' vagy olajmentes napvédök közöt. 

    A La Rochne-nak egy 'AC' jelölésü olajmentes napvédöje van, ami szobajöhet. A Biodermáná a 'fluid' (ami normá-zsiros börre valo) de még jobb lenne az AKN: az AKN direkt zsirosabb börre van, segit a bör 'tisztulásában' és mattít, de nem nyul a bör müködésébe, hanem Sio2-vel felszivja a zsirt és nem szárit halálba. Ugyanolyan hatásmechanizmusa van, mint az OC8-nak. Nemtudom arrol halottál-e. :)

     

    Én egyébként azt javasolnám,  hogy éjszaka hidratálj eröteljesen - ne legyen olajos a kencéd, de ne legyen benne alkohol és aktivan hidratáljon-ha picit fénylik, az nem baj. Reggel meg lemosás után kenj rá valami fino, lágy hidratálot, vagy szérumot, és arra kend a napvdöt (amiket ugy csinálnka meg, legyen szo LRP-röl vagy Biodermárol, hogy önmagukba megállják a helyüket) és ha nem mattit  anapvédöd, akkor szerezz be egy finom, nem porust eltömitös és lefolyos pudert. Nagyon jo pudereket tudnak a lányok.

     

    előzmény:
    fruskacsa (19366)
    2008-07-03  17:36
  36. 2008. július 3. 17:3619366.

    Köszi a tippet, akkor a mattító nem az én műfajom. És mit gondolsz, ha zsíros érzékeny bőrre való lemosót hidratáló (vízhiányos bőrre való) krémmel kombinálom, plusz a napvédő?

    Most is tele vagyok apró (gombostűfejnyi) fehér kipattogó bumbikkal (főleg állam, orrom, homlokom), utálom, arra gondolok, hogy az izzadságtól van (vagy valamelyik krém nem stimmel), és fénylik a bőröm, de ha nekimegyek vmi szárítóval vagy csak nem kenem, két nap múlva hámlani fog, azt nem szeretném.

    előzmény:
    ladybird80 (19365)
    2008-07-03  15:49
  37. 2008. július 3. 15:4919365.

    Na, nekem sem ártana valamit kezdenem a szemöldökömmel, csak nekem tetováltatni kéne (újra). Már pár hónapja halogatom, csak biztosra akarok menni, olyanhoz, akől tudom, h. jó munkát végez, és természetes hatást kelt a végeredmény ( jelenleg is tetoválva van, de szintén a természetes hatásra utaztam, a "rovar-lady" külsőt én is elkerülném. Meg a vastag fekete csíkokat is.... ) Igazából a dús szemöldök tetszik - de mit csináljak, ha az enyém gyér és nagyon világos.....

    Fruskacsa, napérzékenynek mindenképpen kell külön fényvédő (egyébként is, de neki pláne), a fluid nem vízszerű, de folyékony, és vagy ez, vagy a gél javasolt zsírosabb bőrre. Az LRP mattító hidratálóját nem ismerem, de sok mattító hidratáló úgy mattít, h. közben szárítja a bőrt - én tavaly jártam úgy, h.  a Shiseido mattító hidratálóját kentem éjjel-nappal, mert ezt nem tudtam - hámlottam is tőle rendesen...
    előzmény:
    sula (19359)
    2008-07-03  13:55
  38. 2008. július 3. 15:4619364.

    pajpaj sajna a bricsesz alkati/genetikai kérdés, eltűntetni nem fogo tudni teljesen, kisebb természetesen lehet, de alapjában megváltoztatni csak zsíroldással/szívással lehet.

    Ha rá alarsz tenni egy lapáttal a zsírfelhasználásra, akkor kezdj el nagyobb súlyokat emelgetni. Kis vékony felsőtesten mint amilyen a  tiéd is bőven elfér még egy kis izom és a tetejébe még az anyagcsere szintedet is feljebb tornázod vele, ami ugye segít az egész testen való zsírégetési tervek teljesítésében.

     

    Nyugodtan állj be a fiúk közé és fogj meg egy rendes súlyzót. Keresd meg azokat a súlyokat amikkel 8-12 ismétlés a határ. Csak hogy ne essen félreértés: a határon azt értem, hogy ha az életed múlna rajta se tudnád 12-nél többször felemelni. Ha már 13-at is tudsz, akkor emelheted a súlyt, progresszívan, rendszeresen. Minden alkalommal egy tervvel a fejedben indulj el edzeni. A cél az, hogy minden edzés alkalmával jobb eredményt érj el, vagy a súlyt vagy az ismétlés számot növelve.

     

    Mivel nem inkább zsírégetésre törekszel, és csak heti 2, max 3 alkalommal edzel, több értelme lenne, ha a több zsírfelhasználást okozó tevékenységek felé tendálnál. A kardióval annyi energiát használtál fel amit ott és akkor lenyomsz, ami kocogva nem túl sok.

    Ha mindent bele, nem kímélő súlyzós edzéssel viszont, klönösen ha nem álldogálsz két szett között, hanem beiktatsz egy másik izimcsoportra épülő szettet, azon felül, hogy több energiát használ fel, még egy un. after burn-t is elérsz vele, ami az edzés utáni 24-48 órára felspannolja az anyagcserédet. 

     

    A kardióról meg annyit mondanék:

    60 perc alatt egy 56 kilós testömegű emberke energia felhasznállása

    6km/hr futással 360 Kcal

    60 perces súlyzós edzéssel 398 Kcal

    8km/hr futással 776 Kcal 

    előzmény:
    pajpaj (19348)
    2008-07-03  10:28
  39. 2008. július 3. 15:3719363.
    Ha valakit kicsit részletesebben is érdekel a bőr, akkor itt egy nagyon jó összefoglaló.Nem túl részletes, csak annyira, amennyire minket érdekelhet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. Torolt_felhasznalo_724117
    Torolt_felhasznalo_724117
    2008. július 3. 15:1319362.

    Persze ezt nem direkte értettem, de most a vezető divatmagazinokban a lányoknak is vastagabb a szemöldök..és ez tetszik, ponthogy nem az a ceruzavékony. Hát most visszanövesztettem, ilyen gondom nincsen, hogy ne nőne vissza

    Azért tudom én is mi a dörgés csak ponthogy elég maximalista vagyok ebben , ha már egyszer egy kozmetikus tudta amit én szeretnék, miért nem érti a másik...

    előzmény:
    Inaara (19361)
    2008-07-03  15:02
  41. 2008. július 3. 15:0219361.

    Sihaya, fontos még, hogy ki ne szedd vékonyra!Szinte senkinek sem áll jól, öregít is, keményíti az arcot, + egy idő után ki sem nő mindegyik szál, és akkor később lehet rajzolgatni.Egy bizonyos vékonyságnál meg úgy néz ki az ember, mint egy rovar, egy óriási légy.A "trendi" kifejezés meg szemöldöknél....áááááá...Olyanra kell formázni, ami illik az arcodhoz, és akkor mindig trendi...Magadnak is tudod fokozatosan olyanná alakítani, ahogy jó volt korábban.Amíg el nem éred a kívánt célt, csak ott és annyit szedni, amit muszáj, és ami biztosan útban lesz az alakuló formához.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724117 (19360)
    2008-07-03  14:29
  42. Torolt_felhasznalo_724117
    Torolt_felhasznalo_724117
    2008. július 3. 14:2919360.

    Köszi szépen,  Mondjuk én szedtem szeptember óta, de ráuntam. Igazából nekem nincs híja, mert dús, és mindenféle formát lehet belőle "faragni" kereket, íveset, kicsit szögleteset is. Az a bajom, hogy túl ívesre felkerekítette, és én meg hogyismondjam kisebb szögben húzódót szeretnék, és hogy jobban érvényesüljön a 2/3, 1/3 arány. és hogy a 2/3 os rész ne ceruzavékony legyen. tehát ami nőies és rendben is van. ill. van most egy trendi fazon, na az is tetszik.

     

    Na meglátom, mondjuk ajánlottak egy kozmetikust, és hugom is megy majd vkihez. Kár hogy a jó szakemberek inkább külföldre mennek..

    előzmény:
    sula (19359)
    2008-07-03  13:55
  43. 2008. július 3. 13:5519359.

    Sihaya szemöldököt szerintem próbáld meg magadnak elsőkörben. Nem feltétlenül az az arcodhoz illő forma amit a kozmetikus szeret csinálni. Van logikája, elmesélem csak kell hozzá egy cerka meg egy vonalzó. Nézz egyenesen a tükörbe és tedd a vonalzót élével a belső szemzugoddal egyvonalba. Jelöld be a szemcerkával, ez lesz a szemöldököd belső határa.

    A Külső határt az orrod hegyéra tett a külső szemzugod felé irányított vonalzóval találod meg.

    Az szemöldökív legmagasabb pontja az írisz külső görbleténél húzott vonal határozza meg.

    Így bonyolultan hangzik de ha a tükör lé állsz egyértelmű lesz, hogy mit hogyan kell fogni a kezedbe. 

     

    Ezzel az alap, 3 pont jól meghatározza a széltét hosszát magasságát, már csak össze kell kötni a pontokat és kiegészíteni ott ahol híja van. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. Torolt_felhasznalo_333816
    Torolt_felhasznalo_333816
    2008. július 3. 13:3219358.
    Feri, mik ezek a videók?
    előzmény:
    Kabaala (19362)
    2008-07-03  13:03
  45. 2008. július 3. 13:1719357.

    Sziasztok, kedves krémesek,

    párom szerzett nekem fényvédő mintát LRP-ből és termékkatalógust, ami nagyon bíztató és izgalmas.

    Van egy-két kérdésem, mielőtt választanék, hátha Ti tudtok segíteni a döntésben.

    1. Ugye jól gondolom, hogy ha egy hidratáló az UVA-t kiszűri, az nem elég olyannak, aki napallergiás tüneteket képes produkálni? (Célszerűbb egy hidratáló és külön fényvédő.)

    2. Hidratáló fölé kenve melyik fényvédő a legkönnyebb érzés a bőrön:  naptej, krém, gél vagy fluid? (én a gélre szavaznék, de nem tudom igazából mi a fluide? annyira folyós, mint a víz??)

    3. Ha egyszerre zsíros a bőröm és vízhiányos, akkor a zsíros bőrre való mattító elég hidratáló is? Használt már valaki LRP Effaclar Matt-ot?

    Nagyon köszönöm előre is a tippeket! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2008. július 3. 13:1419356.
    bezzeg az agyaddal akad problémád
    előzmény:
    Kabaala (19362)
    2008-07-03  13:03
  47. Torolt_felhasznalo_724117
    Torolt_felhasznalo_724117
    2008. július 3. 13:1219355.
    DE eddig én szedtem tavaly szeptember óta, csak mivel eleve nem jó formát adott neki a kozmetikus, így ráuntam, és most olyanra vágyom, mint amit a régi kedvenc kozmetiksom pikkpakk elsőre személy szerint nekem csinált.
    előzmény:
    Inaara (19350)
    2008-07-03  11:04
  48. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2008. július 3. 13:0419354.

    Szituka,

    A váci utcai mangoban volt még tegnap este!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19335)
    2008-07-02  21:59
  49. 2008. július 3. 12:1319353.
    Itt voltam. Kevesebb mint 24 óra alatt megvolt az eredményem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_333816 (19352)
    2008-07-03  12:01
  50. Torolt_felhasznalo_333816
    Torolt_felhasznalo_333816
    2008. július 3. 12:0119352.

    Szia!

    Megkérdezhetem, Budapesten hol voltál vérből végzett allergia-vizsgálaton?

    előzmény:
    AthenA (19351)
    2008-07-03  11:22
  51. 2008. július 3. 11:2219351.
    Nem, nem ilyen allergiviszgálaton voltam, hanem simán vérből nézték. Erről nem is hallottam még Nem tudod véletlenül, Pesten hol csinálnak ilyet?
    előzmény:
    stumpet (19344)
    2008-07-03  09:34
  52. 2008. július 3. 11:0419350.

    Sihaya, nem tudod magadnak megformázni a szemöldököd, vagy még nem is próbáltad?Nem olyan ördöngösség az egész, csak egy szuper csipesz kell hozzá (az már tuti van itt mindenkinek), egy tükör, és megfelelő világítás - legjobb az erős természetes fény, az ablaknál.Egyszerre sosem túl sokat szedni, és sosem szabad akkor hozzálátni, ha sietsz!Követni kell a természetes formát, és akkor nem lehet baj.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724117 (19324)
    2008-07-02  18:32
  53. 2008. július 3. 10:5619349.
    bogi, nem tévesztetted el, az Endotelonon az áll, hogy visszérbetegségek kezelésére, mert erősíti a kötőszövetet, és a visszereseknek erre az erősítésre nagy szükségük van.Ennyi az ára, én 2100-ért veszem.Ez van.Kúraszerűen ajánlja, tehát legalább 3 hónapig,  20 nap szedés után 10 napos szünettel.Én általában folyamatosan szedem.Amúgy nem gyógyszer, természetes szőlőmag kivonat a hatóanyag.Fontos, hogy üres gyomorra kell bevenni, de ez a tájékoztatóban is szerepe.!Épp tegnap láttam egy nagyon idős nénit, szegénynek vastag kékeslilás kötegekként domborodtak ki a vénái a  lábszárán, alig tudott menni...A C-vitamin nem árt mellé.Azt hiszem, a Cetebe-ben nincs természetes flavonoid,  szintetikus az egész, de nyújtott felszívódású.A semminél jobb, de flavonoidokkal sokkal jobban hasznosul.
    előzmény:
    bogi1 (19347)
    2008-07-03  10:25
  54. 2008. július 3. 10:2819348.

    Erre gyanakodtam én is...elvileg 2-3 alkalommal tudok lemenni a terembe..egyik nap kardio 30 perc + lábazás + has, másik nap szintén 30 perc kardio + hát, kar (én még csak a pici zöld súlyzóknál tartok) + has... ha a 3. nap is belefér akkor az inkább már csak kardio.

     

    Mellette ha még ráveszem magam akkor 2x 5 km kocogás, ill. esténkét 5-10 perc hullahoppozás mostanában.

     

    A hátamon érzem, a karomon picit látszik az eredmény, na de a combomon lábamon semmi változás nem akaródzik mutatkozni, olyan bricseszes alakt vagyok....igaz az elmúlt 1,5 hónap a vizsga miatt kiesett, de remélem már meglesz az eredménye és akkor ismét full sport lehet.

     

    A teremben valami folyékony L-Carnitin-t láttam, de neten csak 50db kiszerelésben lehet kapni.  Bár ha valakivel közösen lenne akkor lehet, hogy bevállalnám

     

    Mondjuk a versenysúlyom (178 cm/52-53 kg) már nem lesz meg mert most 56 kgvagyok  de valamit változhattam mert a 3-4 évvel ezelőtti nadrágjaimba még beleférek.

    előzmény:
    kremfalo (19320)
    2008-07-02  18:22
  55. 2008. július 3. 10:2519347.

    MÉg 1x bogyó:

     

     

    Inaara Ma megkérdeztem a patikában az Endotelont. Megörültem neki, de nem tévesztettem én el valamit? Az van ráírva, hogy visszérbetegségre ajánlott. Az ára meg!2000 Ft körül van, de csak 20 tabletta, és naponta 2 ajánlott, így ez egy 10 napos adag. Szerintem egy kicsit drága így, nem?

    Én beszereztem az E vitamint, ami 200mg-os. Abból elég napi 1, ugye?

    Persze most tudatosult, hogy C vitamin is kell hozzá, úgyhogy holnap folytathatom a beszerzést.A Cetebe nem jó egyébként? Az úgy tudom elhúzódó felszívódású.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_501513 (1)
    2006-04-03  14:20
  56. 2008. július 3. 10:1019346.

    Epres rendelés:van valami összeghatár, ami felett már vámot kell fizetni? Vagy szerencse kérdése, hogy elkapnak-e?stumpet írta, hogy elkapták a csomagját a vámon.Tegnap vehettem át én is az aktuális csomagomat, de még sosem kellett vámot fizetnem, igaz, a mostani rendelés épp 10 e Ft alatt volt.Remélem, sosem lesz ilyen bajom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2008. július 3. 10:0419345.

    Az utóbbi időben én is gatyás tyúk vagyok, pedig nagyon szeretem a szoknyákat és a nőcis holmikat is.Praktikus okokból teszek így - van 3 egyforma fekete nadrágom, és mostanában csak ezeket hordom - egyszerűen nem marad egy fillérem sem ruhákra, minden pénzt elverek egyebekre, főleg kencékre, másrészt gy nem is kell foglalkoznom azzal, hogy mit vegyek fel.Idejét sem tudom, mikor vettem utoljára ruhafélét...Már ott tartok, hogy sajnálom a pénzt ruhára, és néha duzzogok magamban, hogy úgysem lehet kapni igazán szép holmikat elérhető áron, akkor meg minek...Fodrászhoz is nagyon el kéne már mennem, lassan úgy nézek ki a lenövésemmel, mint egy házmester, a formájából is rég kinőtt, de még mindig nem tudom eldönteni, kihez menjek, mivel a régi már nem fodrász...

    Nem baj, a hajamnak legalább jót tesz egy kis pihentetés (minden rosszban van valami jó)...Azért igyekszem nem túlzottan elslamposodni a nyári szünetben...

    előzmény:
    bogi1 (19337)
    2008-07-02  22:24
  58. 2008. július 3. 09:3419344.

    Sziasztok!

     

    lábtéma: én várandósság előtt ezzel az egyel voltam kibékülve, sőt szeretem a csülkeimet, valamim már legyen szép :) de most én is a dugdosók közé álltam, mert a harmadik harmadban feküdnöm kellett, az erek meg tropák lettek. sajna családi örökség a gyenge véna :( ősszel dől el, hogymikor lesznek "tatarozva" a lábaim /kistesó előtt is, vagy csak utána/ mert undorítóak a lila és piros erek, blöee. bár zuram még így is szépnek látja, és mindig szontyi, ha szerinte túúúl hosszú a szoknyám :) én szeretem a szoknyákat, a nadrágokat szintén nálam felesben mennek, még télen is. harisnyamániás is vagyok :-) /lassan a szivárvány összes színe fellelhető a harisnyás fiókomban/

     

    nemszeretős részleg: a hormonok miatt puha a testem, na én ezzel nem tudok /még mindig/ ki/megbékülni. tónustalan, és puha. minden kisgyerekes barátom azzak vigazstal, hogy majd ha elindul a kölök lesz nekem jaj :) most még párnás vagyok, de a távoli jövőben... :-D

     

    a folyékony L-carnitin az mire jó?

     

    Athena: milyen ételallergia teszten voltál? ami egy napig tart, és a nap folyamán növelik a kajamennyiséget? /huh, ezt nem sikerült jobban megfogalmazni, szóval egy kis darab tojás, aztán két órával később dupla annyi tojás, és így tovább/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2008. július 2. 23:1519343.

    Bogi1 oszt olyanok vagyunk amilyenek.

    Hát ezzel már kezdek én is így lenni, hála égnek a párom imádja a lábaimat, bár még én mindig nem értem a pontos okokat,de hát ki vagyok én hogy vitatkozzak vele, ha Ő egyszer azt mondja hogy szuperek akkor szuperek és kész.

     

    Én atlétizáltam tini koromban, és bár már vagy 20 éve nem láttam egy gátat sem közelről a mai napig  sprinter lábaim vannak. Meg kellett békülnöm vele, hogy nem lesznek balerina lábaim. Azért ha a párommal vagyok akkor felveszek egy minit , de nélküle szinte soha.

    előzmény:
    bogi1 (19337)
    2008-07-02  22:24
  60. 2008. július 2. 23:1119342.

    Az a legjobb, amit en csinalok (termeszetesen   ) , amikor felteszem a szemuvegem, es megnezem magam a nagyitos tukorben. Nekem is jobban tetszik a latvany szemuveg nelkul! Mondom, frankon el van ez rendezve, hogy ne keseredj el nagyon, romlik a szemed

     

    A pirossag az olyan, mint amikor leegsz? Vagy hajszalerecskek netan?

    Nem akarok itt tudomanyoskodni, a tobbiek jobban ertenek hozza, de ha lesuleses-fele, akkor talan osztol tudnad koptatgatni AHA-val, ha hajszalerecskek, arra meg van - ha jol remlik, az AVENE-nek valamije. Vagy ha nagyon zavar, egyszeruen sminkeld le. Bar gondolom, inkabb a borod allapota miatt zavar.

     

    En meg tele vagyok pottyokkel. Draga anyukam volt ilyen mindenhol szeplos, hat ezzel aztan mar igazan nem lehet mit kezdeni, ez van, osztkesz. Elrontottak a festesem a szuleim, van a boromben pigment, csak nem jol van elosztva

    előzmény:
    bogi1 (19261)
    2008-07-02  09:46
  61. 2008. július 2. 23:0819341.

    Pingrin Paula ir róla a honlapján, hogy néhány újabb kutási eredmény szerint a tretinoin hatóanyaggal fel lehet venni a harcot a cellulitisszel/terhességi csikokkal. Sula (önként és dalolva) pedig teszteli most nekünk, hogy valóban létezik-e ez a hatás

     

    Hát az önként astimmel, de az igazság az, hogy tavaly nyáron megpillantottam magam véletlenül hátulról és elment a kedvem a dalolástól. Az elmúlt 4 év ülőmunka megtette az eredményét.

    Elvégeztem a kutatásokat, kidolgoztam a stratégiát és márciusban neki álltam a megvalósításnak.

     

    Krémfaló

    Na de pont egy akne ellenes keszitmenyel???

    Amikor annyi tretinoin tartalmu krem van...

    Es pont nyaron??? Meg combra is??? Hosszu nadragban fog sula jarni egesz nyaron???

    Erösen naperzekeny lesz a bör töle...

     

    Hát a trentinoin valóban aknéra találták ki de én most speciel a mellékhatására utazom, vagyis a kötőszövetek/kollagén termelés erősítésére. A napérzékenységről természtesen tudok, 2002 óta használom az arcomon, télen-nyáron. Sőt AHA és BHA-t is használok hetente többször.

     

    Viszont napnta kb. 30 percet vagyok napon, 15 órát munkába menet 8 előtt és negyed órát hazafelé menet 5 körül. Azt hogy 30-50 faktorú napvédő van rajtam állandóan azt már tudjátok.

     

    Hétvégén sem megyek sehová nyáron a 10 és 17 között, mivel fel sem ébredek 12-1 óra előtt, strandra soha nem járok, a tenger parton eszemet vesztem az unalomtól szóval olyan nagyon nem kell visszafognom magam. Ha városban bóklászom a hétvégénként megesik arra a pár órára kibírom a hosszú nacit.

     

    Egyébként én sem vagyok olyan nagy szoknyás. Gyerekkoromban is csak akkor vettem fel ha fára mászni mentem a parkba. Szoknyában kényelmesebb volt és hogy kilátszott a bugyim az valahogy nem érdekelt. Későn érő tipus voltam. 

     

    Egyébként 40 fok feletti hőmérsékleten a ruha már szigetel a hőtől. Gondoljatok a sivatagban fekete lepelbe bugyolált beduinokra. Tudom, túl sok National Geographic-ot nézek.

     

    Krémfaló végre egy nő aki tudja, hogy edzésnél a súlygyarapodás a cél! Ha 3-4 hónap alatt nem változik sem súlyod sem a körméreted akkor valamit nem csinálsz jól.

     

    A cél, hogy legalább ugyanazon, de inkább magasabb súlyon kisebb körméreteid legyenek. Én most ezen dolgozom és elég jól megy a dolog.  Kb 1 kilóval több vagyok és a méreteim kisebbek lettek.

    Tök jól néznek már ki a vállaim, csak úgy néznek a palik az edzőteremben. Fura nekik, hogy én nem a lábtárogató csukogató gépek oldalán edzek mint a többi lány, hanem közöttük a súlyzóknál és padoknál és nem a rózsaszín 2 kilós súlyokat emelgetem

     

    előzmény:
    kremfalo (19296)
    2008-07-02  16:09
  62. 2008. július 2. 23:0219340.

    Igen, folyekony liquid allagut nezzel. Body-s testepitö boltokban biztosan van, v. ahol taplalekkiegezitöket arulnak.

    Jobb a folykony allagu L-carnitinbol, mert gyorsabb + jobb a felszivodasa.

    előzmény:
    ladybird80 (19336)
    2008-07-02  22:23
  63. 2008. július 2. 22:3719339.
    Ha csőtopot nem is, de olyan papucsot/szandált amilyet szerettél volna, láttam a Leonardo-ban. Minőségileg nem egy csúcs, de egy nyarat bőven kibír
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19335)
    2008-07-02  21:59
  64. 2008. július 2. 22:3419338.

    Szeretnék újabb allergivizsgálatot, mert ételből harmincat vizsgáltak (paradicsom sem volt például közte). Amint megkaptam az eredményeket én is utána olvastam a keresztallergéneknek, de az enyémeknél semmi "érdekes" nincs.

     

    Paradicsom a bőrömmel érintkezve is "reakció lép", csípi a kezemet is már. Pedig a jó kis lecsó nagyon nyami

    előzmény:
    ladybird80 (19336)
    2008-07-02  22:23
  65. 2008. július 2. 22:2419337.

    Én is csatlakozom a nadrágosokhoz. Bár nekem is izmos a vádlim a sok éves néptáncnak köszönhetően, de nekem is -ugyan nem focista, hanem -lóra termett lábam van. Nálunk ez volt a szöveg.

    Nyáron szeretem azért a hosszúő, könnyű szoknyákat, meg a lábszár középig érő halásznadrágokat. leginkább utóbbikban járom ki a nyarat.

    Nekem viszont " kötelező" viselet a fürdőruha, mert üdülőhelyen lakunk, és mióta ismét van kicsi gyerekem, azóta megint muszáj strandra járnom. Lehet, hogy hülyén hangzik, de tényleg nem szeretek. Itt muszáj levetni a szégyenérzetet, mert kis hely lévén a többség ismeri egymást a strandról, meg a hivatalból, a postáról vagy akárhonnan, oszt olyanok vagyunk amilyenek. 

    előzmény:
    ladybird80 (19332)
    2008-07-02  21:10
  66. 2008. július 2. 22:2319336.

    Folyékony L-carnitint? Csak mert mostanság sokfélét láttam - L-carnitin tartalmú tablettákat és gyümölcsízű carnitines "üdítőitalokat" egyaránt, de így kifejezetten nem.

    A hámlással ti mit csináltok? Mármint mivel serkentitek a hámosodást? Megőrülök - néha fogja magát, és totálisan lehámlik az orrom, és úgy nézek ki, mint egy idült alkoholista, vagy mint aki 2 hete náthás.Közben nem használok semmilyen alkoholos-szárító kencét vagy tisztítót, rendesen hidratálok és fényvédőzöm is, tehát még azt sem mondhatom, h. leégtem volna, és azért hámlok.Holnap megint vethetem be a zöld korrektoromat....

    Athena, várható újabb  allergiateszt? Vagy miből lehet megállapítani? Egy érdekes dolgot mindenesetre mondott a biovitalos dokinő, miszerint a paradicsomnak nagy szerepe van a keresztallergiákban - így pl. ő parlagfűre allergiás, ezért ilyenkor mellőzi a paradicsomot is, ugyanis elmondása szerint felerősíti a tüneteket.Hát passz.

    előzmény:
    kremfalo (19333)
    2008-07-02  21:19
  67. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. július 2. 21:5919335.

    Egy kicsit offolok,megint ruhanemű.

    Pánt nélküli felsőt szeretnék párat,vagy csőtop-nak is nevezhetem.Nem láttatok valahol jobb minőségűt,esetleg felirattal,szinesben,fekete-arany,rózsaszin,piros,aminek a felsőrésze nem gatyagumi,hanem igényesebb ,és jól is tart.Na,ha láttok ilyesmit szóljatok.:)

    Szeretem ezeket nyáron,de legutóbbi Arénás látogatásom alkalmával nem találtam semmi jót,bár nem tértem be az összes üzletbe,utálom végig járni az összes boltot,ahol a kirakatban enm látok nekem tetszőt,oda nem is emgyek be.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19334)
    2008-07-02  21:53
  68. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. július 2. 21:5319334.
    Örülökm,hogy tetszik a Secret Divin,én is szerettem.Én csak reggel használtam,mivel végülis egy bőrtökéletesitő,ragyogás fokozó,kiegyenlitő szérum.Minek éjszakára?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724117 (19324)
    2008-07-02  18:32
  69. 2008. július 2. 21:1919333.
    Igen, igy van. Jol olvastad. A jol felszivodashoz kb. 20-30 perccel edzes elött celszerü a folyekony L-carnitint vizben összekeverve meginni.
    előzmény:
    ladybird80 (19328)
    2008-07-02  20:43
  70. 2008. július 2. 21:1019332.
    Na, azzal amit írtál, csak azonosulni tudok.A miniszoknya nálam is kilőve, de egy térd alatt érő szoknya nagyon elegáns tud lenni. Én a feszülős szoknyáktól-sortoktól bírok kiakadni, amikor szó szerint belepréseli magát valaki a ruhadarabba, ami aztán eléggé "fodrosan" áll rajta....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19329)
    2008-07-02  20:53
  71. 2008. július 2. 21:0819331.

    Harmatgyöngy, Ninacom: Agatha Ruiz szájkence...Harmatgyöngy, ha duty freeben tényleg van tudnál venni nekem is?  Vagy Ninacom, ha te rendelnél sasáról, akkor beszállnék v bárki aki tervez mostanság 1 rendelést szóljon előtte pls;) Ebből egyféle nem elég:)

     

    És lábak...azzal én se vagyok megelégedve, talán formája még oks, de lehetne vékonyabb -főleg comb:)-, meg barnább a bőr ott... Mondjuk én hordok szoknyát nyáron, de tavasszal harisnyával jobban szeretem, úgy nem oylan hullafehér:D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19329)
    2008-07-02  20:53
  72. Torolt_felhasznalo_724117
    Torolt_felhasznalo_724117
    2008. július 2. 21:0519330.
    Guerlain Secret Divin Bőrtökéletesítő szérum
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_522316 (19327)
    2008-07-02  20:38
  73. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 2. 20:5319329.

    Najo, bevallom, én hordok rövidet :9 Szoknyábol csak olyat, ami kb. a vádlimig ér (Coco Chanel szernt is a térd a nöi test egyik legcsunyábbja :) ) viszont nadrágbol hordok rövidebbet is, sortot, de akkor sportosra veszem a figurát, és ugy jó. Számomra a szoknya egy nöies dolog, és nekem nincsenek nöies lábaim, viszont a fiatalab koromban "elkövetett" rengeteg sportnak köszönhetöen olyan a vádlim, mint egy atlétának...

     

    Egyébként én kifejezetten rosszul is érzem magam miniszoknyában, és amugyis odzkodom minden olyan interakciotol, amiben férfiak is szerepelnek - gyülölöm ha megnéznek, vagy ha a csunya 50es kisbolti eladok a 'jo napot kivánok'-ra "csok drága"-val köszönnek....szoval ennek mélyrenyulobb okai is vannak :) 

    előzmény:
    kremfalo (19312)
    2008-07-02  17:23
  74. 2008. július 2. 20:4319328.

    Huh, csajok, nem győzöm olvasni a ma esti termést!

    De komolyan ki lehet bírni a 40 fokot árnyékban hosszúnadrágban? Én se vagyok megelégedve a lábaimmal - fehérek, kicsit Ó-alakúak (papámtól örökölve, persze szerinte ezek "focistalábak" ) - de hát Istenem, ez van, senki nem modellalkat.És még szoknyában is alig bírom átvészelni ezt az időjárást - épp most estem kétségbe, mert holnap (is) kosztümben lesz jelenésem, és már előre melegem van.....

    Ja, és persze a narancsbőr is figyel, meg a bricsesz-rész - anno sokat sikerült lefogynom, de a combomról nem akarnak lemenni a párnácskák, makacsul ragaszkodnak - pedig nem marasztalom őket!

    És nekem a Clarins nem vált be - a bőrkém jelezte, h. köszöni szépen, de nem kér belőle.

    Egyébként érdekes, h. ki hogy látja önmagát - épp mostanság volt itt a főoldalon egy cikk a nők önképéről, és nagyon megmaradt az, amit a cikk egyik szereplője mondott, miszerint jártak balettórákra, és ott mindig azzal búcsúztak tőlük: "Ne feledjétek lányok, a vékony a szép!"- és így kezdődött egy csomó lány problémája az alakjával. 

    A Zone Klub-on is van egy műsor, láttam egy-két részt belőle, és érdekes módszereket használnak arra, h. a nőkkel elfogadtassák a külsejüket - de nagyon sokatmondó, h. az összes nő jóval teltebbnek hiszi magát, mint amilyen a valóságban.

    Krémfaló, L-carnitint az edzés előtt félórával kell fogyasztani? Mintha valahol ezt olvastam volna.Bár ebben a hőségben egy hideg koktélhoz van inkább kedvem és nem a tornához...

     

    előzmény:
    kremfalo (19312)
    2008-07-02  17:23
  75. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. július 2. 20:3819327.
    Mi az a Secret Divin?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724117 (19324)
    2008-07-02  18:32
  76. 2008. július 2. 19:0619326.

    Valószínűleg nem a Photoder Max Milk-től van a kiütés: elmúlt miközben használtam a fényvédőt.

     

    Gondolom segített, hogy Babe-t használok agyonillatosított tusfürdő helyett, éjjelre Atoderm-mel kenem be, plusz a foltokra PO Zincet.

    Viszont gyanus, hogy ez ételallergia lesz: a paradicsom kb 99%. Amin voltam vérvizsgálaton csak a tojásfehérje, rák és narancs jött ki, de ez a lista valszeg sokkal hosszabb lesz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2008. július 2. 18:5819325.

    Tudományos alapja is lesz a pálinkázásnak mostantól?

    Cserszegi fűszeres a kedvenc (Bolyhos), 50%-os, meg is felel a kritériumnak  

    előzmény:
    Inaara (19269)
    2008-07-02  11:08
  78. Torolt_felhasznalo_724117
    Torolt_felhasznalo_724117
    2008. július 2. 18:3219324.

    Csatlakozom, én is hosszúnadrágozom, és totál együtt is érzek

     

    Tök rég írtam ide csajok, annyi nyűgöm van mostanában.

    A kenceficézés se köt le , persze a kötelező minimumot azt tartom. A Secret Divin egyszerűen mennyei, szituka: ezt lehet reggel és este is kenni?

     

    és még mindig nem tudom hova menjek kozmetikushoz szemöldököt formáztatni komolyan rágondolok és parázok hogy elrontja attól meg zsábát kapnék

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19318)
    2008-07-02  18:13
  79. 2008. július 2. 18:2919323.
    Gratulalok! Ez egy nagyon pozitiv es jo hozzaallas!
    előzmény:
    harmatgyöngy (19321)
    2008-07-02  18:26
  80. 2008. július 2. 18:2719322.
    En nem igy latom. ill. latlak teged, de elfogadom, hogy te igy gondolod. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19317)
    2008-07-02  18:07
  81. 2008. július 2. 18:2619321.
    Az egyik barátnőm azért nem vesz fel rövidebb szoknyát (térdig érő), mert vékony és fehér a lába. Nekem sem nem vékony, sem nem vastag, de hófehér, de engem nem zavar, és nyugodt szívvel hordok rövidebb (térdig érő) ruhát, szoknyát!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19318)
    2008-07-02  18:13
  82. 2008. július 2. 18:2219320.

    Ha minden rendben az edzes programoddal es a dietaddal akkor ez esetben a sulygyarapodasod jo. Hisz izmosodtal es az izom nehezebb a zsirnal.

    Ezutan jön a fogyas is, amennyiben ezt szeretned.

    Viszont ha nem jol csinalsz valamit, akkor rosszul is elsülhet.

    Mit mozogsz? sulyzozol is?!

     

    Hat igen, a narancsbör egy mas tema. Genetika örökseg is lehet sok mas mellett..

     

    Megprobalhatod az L-carnitint. Teljesen biztonsagos.

    előzmény:
    pajpaj (19316)
    2008-07-02  17:47
  83. 2008. július 2. 18:1919319.

    Most nagyon boldog vagyok, mert végre sikerült a vitaminfutártól rendelnem: 500-as C-vitamin (TR), E-vitamin mix, MSM, Ligetszépeolaj. Ez utóbbinak azért is örülök, mert amit eddig szedtem az csak 300 mg-os volt, ez meg 1500-as. Végre nem kell egy nap alatt - legalább a ligetszépéből sem- 5-6 darabot bevenni.

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, engem már csak az is jóérzéssel és nyugalommal tölt el, hogy teszek valamit az egészségemért !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. július 2. 18:1319318.
    És annyira irigylem a sok vékony, formás lábú lányt,akiket látok,olyankor úgy elszomorodom,hogy nekem nem olyan.Meg akiken van felesleg,látható,de mégis ,vékony lábaik vannak,hát én ilyen alkat vagyok,sajnos lábra is hízok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19317)
    2008-07-02  18:07
  85. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. július 2. 18:0719317.

    Nincs egyetlen szoknyám sem.Minek vennék,ha nem veszem fel?

    Nem láttad még a lábam ,nadrágban magassarkúban nem látszik olyannak.Vastag a vádlim,nagy a combom,formás,nem oszlop,de túl erős.Nekem.Persze simán fölvehetnék rövidet,de nem teszem,mert én vékony lábat szeretnék,és amit nem tartok szépnek,azt én nem teszem ki.

    Lábról nagyon nehéz fogyni,csak drasztikus diétával,izzasztó edzéssel,és akkor is tán utoljára fogyna a láb.Addig marad a hosszú nadrág.Strandra sem járok,max tópart,ritkán,és nem mászkálok ott sem mezitláb.Ilyen vagyok.

    előzmény:
    kremfalo (19312)
    2008-07-02  17:23
  86. 2008. július 2. 17:4719316.

    Mozgok rendszeresen...ennek ellenére a konditól a súlyom gyarapodott, bezzeg a fránya narancsbőr még mindig makacsul rgaszkodik hozzám....pedig jó lenne ha nem szeretne ennyire.

     

    Idáig csak kacérkodtam az L-carnitinnel, de soe próbáltam ki...edzés végére így is kellőképen leizzadtam...

    előzmény:
    kremfalo (19313)
    2008-07-02  17:28
  87. 2008. július 2. 17:3719315.

    Hat nem semmi!

     

    előzmény:
    pingrin (19314)
    2008-07-02  17:32
  88. 2008. július 2. 17:3219314.

    Szoknyat sem hordtok soha???

     

    Nem, soha. Nincs egyetlen szoknyám se.

     

    Es strandra v. vizpartra sem mentek egesz nyaron???

     

    Nagyon-nagyon ritkán (de akkor is csak természetes vizek jöhetnek szóba, medencék nem), utoljára kb 2 éve.

    előzmény:
    kremfalo (19312)
    2008-07-02  17:23
  89. 2008. július 2. 17:2819313.

    L-Carnitin edzesnel fokozza (segiti) a zsiregetest. Csak mozgassal er valamit. Anelkül semmit.

     

    Elöször siman kellene elkezdeni mozogni + kajara figyelni.

    Ezek a szerek csak rasegitenek, de önmagukban nem tesznek semmit.

     

    Viszont mozgassal + kajaval (dieta) ezek nelkül is eredmenyt lehet elerni.

    előzmény:
    pajpaj (19305)
    2008-07-02  16:56
  90. 2008. július 2. 17:2319312.

    Sz.tem teljesen önkep zavarotok van!

    Akikkel a topik talin talalkoztam, egyikötökre sem jellemzö amit irtok!

    szituka: hol vannak neked ilyen labaid, amiröl beszelsz???!

    es ninacom! ne vicceljetek mar!

     

    Hat jol birjatok egesz nyaron hosszu nadragban.

    Szoknyat sem hordtok soha???

    Es strandra v. vizpartra sem mentek egesz nyaron???

     

    Mik vannak!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19309)
    2008-07-02  17:15
  91. 2008. július 2. 17:2119311.
    Csatlakozom a nadrágban járókhoz. Kislány koromtól kezdve nem vagyok szoknyás....most meg már inkább nem mutogatnám a kis kék eres virgácsaimat....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19306)
    2008-07-02  16:59
  92. 2008. július 2. 17:2019310.

     Ez jó.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226350 (19309)
    2008-07-02  17:15
  93. Torolt_felhasznalo_226350
    Torolt_felhasznalo_226350
    2008. július 2. 17:1519309.
    Szituka, nekemis szép 'oszlop' lábaim vannak, anyukámnak is, ö szokta volt mondani, hogy 'ha a magyar gazdaság ilyen lábakon állna, minden a lehetö legkirályabb lenne..."
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19306)
    2008-07-02  16:59
  94. 2008. július 2. 17:1419308.

    Oké, ez megnyugtat, hogy nem csak én...  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19306)
    2008-07-02  16:59
  95. Torolt_felhasznalo_932643
    Torolt_felhasznalo_932643
    2008. július 2. 17:1019307.
    Én is hosszú nadrágban vagyok egész nyáron. Legfeljebb nagyon ritkán háromnegyedesben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886414 (19306)
    2008-07-02  16:59
  96. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. július 2. 16:5919306.

    Én sem,én is hosszú nadrágban járok egész nyáron.

    Persze én enenk nem örülök,mert szeretnék sortot,szoknyát hordani,de dijbirkózó lábaim miatt nem teszem.

    előzmény:
    pingrin (19304)
    2008-07-02  16:56
  97. 2008. július 2. 16:5619305.

    Sziasztok!

     

    Ha már cellulitisz és társai..mi a véleményetek a petrezselyemolajról és citromolajról?

     

    Ha jól tudom az utóbbi a kötöszöveteket erősíti, a petrezselyem meg a vérkeringést fokozza....szerintetek?

     

    Nézegettem a Swanson vitaminjait...most már végképp zűr van a buksimban...béta-karotinból mennyi az ajánlott napi mennyiség? a mostani bogyómon 10mg van de itt 15mg írnak

     

    Ill. az L-Carnitin érdekelne még edzéssel futással kombinálva..vajon használ valamit?

    előzmény:
    kremfalo (19303)
    2008-07-02  16:44
  98. 2008. július 2. 16:5619304.

    Es pont nyaron??? Meg combra is??? Hosszu nadragban fog sula jarni egesz nyaron???

     `

    Én ezen nem akadtam fenn, mert én bizony hosszú nadrágban mászkálok egész nyáron, akkor miért ne tehetné sula is .

    előzmény:
    kremfalo (19296)
    2008-07-02  16:09
  99. 2008. július 2. 16:4419303.

    Mellesleg azt hiszem a ROC-nak van v. volt ilyesmi hatoanyagtartalmu cellulitisz kszitmenye hab allagu volt. En meg sok-sok eve probaltam. Sz.tem annyira nem volt hatasos...

    De ha mar cellulitisznel + striaknal tartunk a Clarins cuccai nagggggyon jok erre.

    előzmény:
    pingrin (19294)
    2008-07-02  15:52
  100. 2008. július 2. 16:2819302.

     felall az orrodon a pihe! hat ez jo!

     

    Akkor küldj egy masikat, mert nekem azt irta, hogy elküldte.

     

    bogi1: majd jön sula aztan felvilagosit bennünket.

    előzmény:
    stumpet (19300)
    2008-07-02  16:16

Címlap

top