Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos április

Torolt_felhasznalo_471801
Torolt_felhasznalo_471801
Létrehozva: 2006. Április 1. 13:34

Sziasztok!

Itt a tavasz, és muszáj lenne fogyókúrába kezdeni. Egyszer már végigcsináltam ezt a kúrát, elég jó eredménnyel, de sajnos erre sem igaz, hogy "semmi nem jön vissza", viszont ez volt az egyetlen, ami igazán látványos fogyást eredményezett. Legalábbis számomra.

Április 3-án szeretném kezdeni. Velem tartana valaki? 

  1. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2010. január 1. 11:007708.

    Sziasztok!

     

    Sikerekben gazdag boldog újévet kívánok Mindenkinek!

     

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. december 30. 20:387707.

    Sziasztok!

     

    Kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet!

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. december 27. 09:227706.

    Sziasztok!

     

    Kívánok mindenkinek (így utólagis) Kellemes Ünnepeket, és egészségben, reményekben, sikerekben, boldogságban,  gazdag Új Esztendőt!

     

    Szilvi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7705)
    2009-12-24  08:40
  4. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. december 24. 08:407705.

    Sziasztok Lányok!

     

    Nagyon eltűnt mindenki. Már én is nagyon régen voltam. Bea örülök, hogy benéztél, és minden rendben van veletek!

     

    Nálam is zajlik az élet. Dolgozom, közben próbálok kilábalni a náthából, de most négy napig pihenek, sajnos a két ünnep között dolgozom...

     

    BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK NEKTEK!

     

    Remélem jövőre újra indul a mi kis topicunk és gyakrabban látogatjuk!

     

    Szép napot és ünnepeket!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. tdi
    tdi
    2009. november 14. 17:347704.

    Sziasztok!

     

     

    Bocsi,hogy már nagyon rég nem jöttem de szeptemberben el kezdtem dolgozni .

    Helyben egy kis zöldséges,korán kell menni már 6ra de 1 után már itthon vagyok,a fiúk miatt ez jó.

    Kevés időm van,fiúk judora járnak heti kétszer, Domi angolra heti 1szer,és kerámiázni is heti 1 alkalommal,így állandó rohanásban vagyok.

    Vissza olvasni most nem volt időm bocsi,remélem mind jól vagytok.

    Nálam egyébként minden a régi zajlik az élet,most épp ezen a rohadt oltáson görcsölünk,hogy mi lenne a jó,oltassunk vagy se,tisztára ki vagyok már tölle.

    Csajok veletek mi a helyzet,munkával,családdal,fogyival??

    Meg próbálok majd sűrűbben benézni,és ha lesz időm majd vissza olvasok.

     

    Puszi mindenkinek!

     

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. október 14. 06:527703.

    Szia Gabi!

     

    Köszönöm szépen!

    Örülök, hogy jól alakultak a munkahelyi dolgaid. 

    Én is jól vagyok, a munkahely is jó, a munkatársak, pedig nagyon aranyosak,  segítenek túllendülni egy-egy nehéz eseten. 

     

    Továbbra is tartom a kis adag, nincs vacsi életmódot. Nasi nálam is becsúszik néha, de legtöbbször túrórudi formájában. Ezt az egyet megengedem magamnak. Tudom nehéz elhagyni a nassolást, de ezt magaddal kell megbeszélni. Egy elhatározás kell. Vagy, ha ideges vagy és nasizni szeretnél, akkor vegyél elő egy almát vagy valami gyümölcsöt, de ha szereted a túrórudit, akkor szerintem megehetsz abból is egyet! Kitartás hozzá! Menni fog! Erős és kitartó csajok vagyunk mi!!

     

    Többiek? 

     

    Megyek dolgozni! Csak annyira, de annyira hideg lett, hogy semmi kedvem elindulni.  Ráadásul délelőtt kijárós vagyok, és most az eső sem szakad, így ki kell mennem családokhoz. De a téli kabátot már elővettem.. Sajnos itt a tél....

     

    Szép napot!

     

    Puszi

    előzmény:
    turbobebi (7702)
    2009-10-12  22:02
  7. 2009. október 12. 22:027702.

    Szia Reni!

     

    múlt héten próbáltam írni, de nem jelent meg, így utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!

    Végül a megbeszélés-sorozat Lengyelországban sokkal jobban sikerült mint vártam. Közben cégen belül kaptam egy másik állásajánlatot, de a főnököm részletekbe menően kifejtette, mekkora szüksége va rám. Jól esett. Maradok.

     

    Szerencsére nem kell bejárnom, javarészt home office.

     

    Nagyon klassz, h kitartó vagy, én is kitartok ezalkalommal. Már teljesen hozzászoktam, h mérsékeltem az adagokat és este 6 után nem eszek. A torna is rendszeressé vált. Viszont még mindig szoktam nassolni, főleg ha stresszes vagyok. Ezzel valamit kezdenem kell!!!

     

    Remélem minden rendben veled!

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7700)
    2009-10-07  06:41

Címlap

top