Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos április

Torolt_felhasznalo_471801
Torolt_felhasznalo_471801
Létrehozva: 2006. Április 1. 13:34

Sziasztok!

Itt a tavasz, és muszáj lenne fogyókúrába kezdeni. Egyszer már végigcsináltam ezt a kúrát, elég jó eredménnyel, de sajnos erre sem igaz, hogy "semmi nem jön vissza", viszont ez volt az egyetlen, ami igazán látványos fogyást eredményezett. Legalábbis számomra.

Április 3-án szeretném kezdeni. Velem tartana valaki? 

  1. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 17. 22:137651.

    Szia Bea!

     

    Örülök, hogy Kevin már jobban van. 

     

    És Te hogy vagy? Gyomrod? Most szedsz valami gyógyszert?

     

    Nekem is a gyomrommal voltak gondok, nem igazán bírtam enni sem, ezért dobtam le azt a pár kilót. Most meg az idegesség miatt nem igazán eszem, meg a gyomrom is vacakol.....

    Köszi, a drukkolást, meglett a hatása, eddig négyes a legrosszabb jegyem. A szakdolgozatomra is 4 kaptam.. Nagyon sajnáltam, mert az értékelésből az látszódott, hogy el sem olvasta az opponens a szakdolgozatom.. Még jövőhét szerdán lesz egy vizsgám, június 12.-én pedig államvizsga... Gondoljatok rám.

     

    Puszi Reni

     

    előzmény:
    tdi (7650)
    2009-05-12  21:04
  2. tdi
    tdi
    2009. május 12. 21:047650.

    Sziasztok!

     

     

    Köszi mindenkinek,át adtam Dominak a gratulációkat.

    Kevin már jól van,hétfőn megy már oviba.Reméljük,hpgy nem jön ki szövődménye a gyulladásnak.Egyébként vírus okozta neki.

     

    Reni majd szorítok a vizsgákhoz

    Te is beteg voltál?Remélem semmi komoly.A fogyi miatt pedig szerintem ne aggódj  az a lényeg,hogy jól érezd magad.

     

    Ami sajnálom,hogy neked is problémáid vannak,remélem hamar megoldódik.Nagyon ügyes vagy ,hogy azért tartod a fogyizást

     

     

    Gabi csajszik,hogy vannak?Meg lett a -10kg,biztos mert mindíg kitartó vagy

     

    Én már megint a gyomromra koncentrálok/sajna/,a tavaszt nem nagyon bírja a reflux -gyomorsav,és ezekszerint én sem

     

     

    Na azért mindenkinek kitartást fogyihoz,vizsgához,és minden más problémához.

     

    Puszi

     

    Bea

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 12. 13:107649.

    Sziasztok!

     

    Ami jó, hogy benéztél. Gratulálok a leadott kilókhoz és remélem a Te problémáid is hamar megoldódnak. 

     

    Gabi?? Hogy megy a diéta?

    Szilvi? Dia? Vitona? Bea?

     

    Én még mindig nem diétázok,de már 62kg vagyok, még 6kg hiányzik. Tegnap voltam a varrónőnél ő lemért, a csípőm még mindig 105 bár a nadrághoz bővebben mérte, mert nem szeretem, ha totál rám tapad. De jó lenne 94cm-re leküzdeni, régen is annyi volt...

    Csináltatok egy csini kosztümöt az államvizsgára, a bankettre pedig egy fűzős felsőt. De majd mindenről csinálunk képet és feltöltöm az iwiwre. Még két napot megyek suliba, utána itthon vagyok, így próbálok többet jönni, remélem jön más is.. Vasárnap kint voltunk egykicsit a szabadban, ki is jött a szénanáthám..  

     

    És Ti hogy vagytok?  Gyerkek? Munka? Diéta?

     

    Szép napot!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_705204
    Torolt_felhasznalo_705204
    2009. május 6. 17:377648.

    Ma szénhidrát nap van. Mi legyen a vacsi? Van valami ötletetek?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471801 (1)
    2006-04-01  13:34
  5. 2009. május 6. 08:217647.

    Sziasztok Lányok!

     

    Először is, utólag minden édesanyának nagyon boldog anyák napját kívánok.

    Bocsi, hogy csak most jövök, de nagyon sok problémám volt az utóbbi időszakban. Most a megoldásán dolgozom. És tudom, hogy sikerül, mert erős vagyok. Már olyan sok mindent kibírtam, megoldottam, hogy ezt is megoldom. Ez tuti. Majd egyszer, ha túl leszek rajta elmesélem.

     

    A fogyival jól haladok, a hipoxira is járok rendesen. Odafigyelek mikor mit eszem. Már lement majdnem 6 kg. Még 10től kell megszabadulni.

     

    Bea: Dominak nagy simi a buksijára, ügyes volt.

     

    Gabi: Neked is jár a gratula. Legyél büszke magadra. Mi is azok vagyunk.

     

    Reni: Remélem neked is megoldodik minden problémád. Bízom benne, és szorítok neked. Kitartás.

     

    Remélem rendesen tudok mostmár jönni. Ígérem, itt leszek.

     

    Puszi, Ami

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 4. 21:027646.

    Sziasztok!

     

    Gabi ne haragudj, hogy leléptem.. Sajnos most sincs sok időm..

    Szakdogát már leadtam, de azzal is nagyon sok időt eltöltöttem, most meg a vizsgák jönnek és államvizsgára még nem is készültem. Holnap és csütörtökön két vizsgám van, szombaton pedig megyek írásbeli nyelvvizsgázni. Keresgetem az állásokat is, nem nagy sikerrel.. Nagyon kevés az időm és a vizsgák mellett sajnos családi problémák is vannak. Elég hosszú történet, de nagy fejtörést és aggódást vált ki itthon mindenkiből..

    Most nem fogyizom. Beteg voltam 1,5 hete akkor lefogytam 3kg, azóta tartom is ezt a súlyt. Jó lenne fogyizni, de nincs erőm erre figyelni és a kitartásom is mínuszban van. 

    Gabi neked viszont gratulálok a kitartásodhoz. Meglett a -10kg? Milyen volt a ballagás?  Munka? Lányok? Jó, hogy átestek most a bárányhimlőn. Képzeld én még nem voltam  bárányhimlős.. Megpróbálok többet jönni, hogy egy kicsit felpörgessük  a fórumot és hátha sikerüne nekem is erőt meríteni tőled. 

    Bea Kevinnek jobbulást! Remélem minden rendben lesz! Domi készül a felmérőre. Gratulálok neki a matek versenyhez.

    És a többiek??

     

    Szép estét!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. Április 30. 23:257645.

    Sziasztok!

     

    jól lelépett mindenki, fogyizhatok itt egymagamban. Köszi Bea, hogy te legalább benézel rendszeresen.

     

    Tegnap gyümölcsnapom volt. Egész jól bírtam, pedig itthon voltam. Ma barnarizst ettem wokos zöldségekkel. Nagyon finom volt.

    Holnap is gyümölcsnap, mert abban reménykedek, hogy szombat reggelre meg lesz a -10 kiló. A keresztlányom ballagására megyünk és bele szeretnék férni a csini rucimba és még levegőt is akarok kapni benne. (fűzős)

     

    Sajnálom, Bea, hogy Kevinnek gond van a csípőizületével. Remélem jó kezekben van és hamar meggyógyul. MItől alakulhatott ki?

     

    A lányok nagyon szépen túl vannak a bárányhimlőn. Végre a jóidő is tartósan megérkezett.

    Holnap a parkba megyünk, ott lesz mindenféle rendezvény. Szombaton ballagás, vasárnapra nem terveztünk még semmit.

     

    Szép napos hosszú hétvégét mindenkinek!

     

    Gabi

    előzmény:
    tdi (7644)
    2009-04-29  22:35
  8. tdi
    tdi
    2009. Április 29. 22:357644.

    Sziasztok!

     

     

    Látom mindenki eltűnt mostanába.

    Hogy álltok a fogyival?

    Nálunk már megint zajlik az élet.

    Ma derült ki ,hogy Kevinnek csípőizületi gyulladása van,nem bír a ball lábára rendesen menni.

    Reggel nagyon meg ijedtem,mikor nem bírt menni,vittük rögtön a Heim Pál kórházba ,ott mondták mi a baj.

    Most kicsit utánna néztem és kicsit be pánikoltam mert elég sok rosszat is írnak.Reménykedem,hogy nálunk minden simán ,szövődmény mentesen alakul.

     

    Ma délután Dominik matek versenyen volt és ismét első lett,tavaly is megnyerte,nagyon büszke vagyok rá.Megy majd a megyei versenyre is.

     

    május 1-re mit terveztek?

    Mi bográcsozni szeretnénk,remélem az idő engedi.

     

    Na lépek aludni,hosszú nap volt.

     

     

    Puszi

     

    Bea

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. tdi
    tdi
    2009. Április 20. 16:457643.

    Sziasztok!

     

    Gabi nálunk is egymás után kapták el a himlőt,hogy bírják?

    Nálunk szerencsére most jól vannak élvezik a jó időt.

    Hogy telt a húsvét?

    Mi kint voltunk az erdőben ésbográcsoztunk,nagyon élezték a fiúk.

    De sajna vissza kellet rázkódni a mindennapokba és ovi,suli van.

    Domiék 4hétmúlva írják a kompetencia felmérőt most arra készülünk.

     

    Most én is járok hetente pár órát melózni,beugróként .

    Nem ebből gazdagszunk meg,de sok kicsi sokra megy.

     

    most mennem kell,mert megyünk bringázni,most ez az esti program

     

    Puszi

     

    Bea

    előzmény:
    turbobebi (7642)
    2009-04-17  20:00
  10. 2009. Április 17. 20:007642.

    Sziasztok!

     

    merre jár mindenki?

     

    Dia, hogy állsz?

    Bea, gyerekek? Nálunk a változatosság kedvéért most Kriszti lett bárányhimlős.

     

    Reni, hogy vagy? Szakoga? Fogyi?

     

    Ami, mi a helyzet a fiaddal? És a tekercselés/hipoxy?

     

    Nálunk minden ok, tornázom és diétázok, remélem lassan elérem a célom.

     

    Meló továbbra is rengeteg, próbálunk talpon maradni mint minden cég mostanság.

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. Április 17. 19:487641.

    Szia!

     

    én úgy gondolom, h amennyiben a mennyiségeket nem túlzod el, főként nem CH napon, akkor nem okoz gondot, h az aranygaluskában tej van. A tésztában meg tojás, stb...

    Ha az adagokat nem viszed túlzásba, elegendő folyadékot iszol és mozogsz mellé, hatásos lesz a diéta.

    Az elején beindul, aztán lesz egy kis megtorpanás, ekkor kell nagyon kitartani.

     

    Sok sikert!

     

    T.

    előzmény:
    tusyyy (7640)
    2009-04-17  09:35
  12. 2009. Április 17. 09:357640.

    Sziasztok!

     

    Én most kezdtem el 3 napja a 90 napos diétát, ma éppen gyümölcsnapom van. Egyelőre még bírom a diétát, csak félek egy kicsit, hogy el fogom szúrni. Tegnap például ebédre és vacsira egy kisebb adag aranygaluskát ettem pudinggal... de ugyebár a pudinghoz kell tej, nem tudom biztosan, hogy nem szúrom-e el az egész diétát ilyen apróságokkal. Nagyon jó volna, hogyha Ti tapasztaltabbak adnátok pár tippet, könnyel elkészíthető jó kajákról. És amúgy tényleg hatásos? Sok helyen olvastam, hogy 10 nap alatt 3 kg-okat fogytak emberek.

    Olyan jó volna, ha nekem is sikerülne!

    Kérlek írjatok!!!

     

    Köszi szépen!

    Tusi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. Április 14. 13:377639.

    Sziasztok!

     

    látom még mindig nagyon kihalt a topic...

    Még a nyaralóban vagyunk, csak bekukkantottam. Az ünnepek alatt is visszafogtam a kajálást és nagyokat sétálunk minden nap.

    Bea, hogy telt a Húsvét? Fiúk szoktak menni locsolkodni?

    Viki szerencsére kilábalt a bárányhimlőből.

    Pénteken megyünk nyaralni, ha addig Kriszti nem lesz bárányhimlős.

     

    Most mennem kell...

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. tdi
    tdi
    2009. Április 10. 22:077638.

    Sziasztok!

     

     Látom mindenki élvezi a jó időt.

    Nálunk is minden napi program a bringázás és a foci.

    A fiúk pedig várják,hogy mit hoz majd a nyuszi,mondjuk ilyenkor csak édesség van,játék az csak szülinap ,névnap,karácsony.

    Hogy vagytok csajok ?Mi kilábaltunk a náthából,nagy nehezen

     

    Gabi szegény Viki,nem kellemes a himlő,főleg ilyen szép időben,még szerencs,hogy jól tűri.Jobbulást neki.

    És jó pihenést a nyaralóba.

     

    A hétvégén már szerintem én sem jövök,sütés-főzés lesz,aztán egy kis csavargás a nagymamámhoz .

     

     

    Kellemes húsvátot mindenkinek!!

    És szép hétvégét!

    /sok locsolót én nem szeretem,de aki igen annak sok locsolót/

     

    Pussz

     

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. Április 8. 23:577637.

    Sziasztok!

     

    miért tűnt el mindenki?

     

    Ma délelőtt egy szelet ananászt ettem, ebédre és vacsira krumplifőzeléket és nassoltam pár szem chipset.

     

    Holnap pirítóst eszek rozskenyérből és gofrit sütök.

     

    Jövő hétig most nem tudok jönni, mert lemegyünk a nyaralóba. Mindenkinek kitartást a fogyókúrához! És kellemes húsvéti ünnepeket!

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. Április 7. 21:197636.

    Sziasztok!

     

    merre vagytok???

     

    Ma ebédre és vacsira is tojássrántottát ettem paradicsommal. Holnap zöldbablevest szeretnék főzni, és rizst fogok enni hozzá.

     

    Nagyon fáj a fejem és fáradt vagyok, most megyek is aludni.

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. Április 6. 22:337635.

    Sziasztok,

     

    itt vagyok én is, csak nagyon sok dolgom volt. Itt volt péntekig a főnököm ugye, nagyon sokat dolgoztunk. Pénteken mentünk volna Zalakarosra nyaralni. Reggel elmentem kozmetikushoz, közben hívott az Uram, h Viki bárányhimlős. Lemondtuk a szállodát, illetve áttettük 2 héttel későbbre. Szegénykém nagyon viszketett, de hősiesen betartotta, h nem vakarja, nehogy ragyás legyen. Hatottunk az egójára. Mára már szépen alakul, szárad le. Azzal gyorsan el is telt a hétvége, h tartottuk benne a lelket.

    Nem igazán tartottam a diétát, de nem is ettem sokat. Mondjuk egy kis fagyi meg süti volt mindkét napon. Ma gyümölcsnapot tartottam. Reggeli: egy alma. Ebéd: 2narancs, 2kivi, 2banán, 1 szelet ananász gyümölcssalinak. Uszonnára egy mangó, vacsira ugyanaz, mint ebédre és pár szem mogyoró napközben.

     

    Ami, gyere bátran és öntsd ki a szíved, szívesen meghallgatunk, és próbálunk segíteni. Legalább azzal, h meghallgatunk.

     

    Bea, klassz, h van munkád, még ha alkalmi is, de kicsit kikapcsol. Jobbulást nektek! Dominak meg további sikerélményeket!

     

    Reni, hogy vagy? Barátoddal hogy állnak a dolgok?

     

    Gyertek gyakrabban, h biztassuk egymást!

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. Április 2. 22:427634.
    Én mindig gyümölcsnap után mérlegeltem. Én is mérlegmániás vagyok, de most próbálom visszafogni magam. Gratulálok a leadott kilókhoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945378 (7632)
    2009-04-01  21:22
  19. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. Április 2. 22:387633.

    Sziasztok!

     

    Hogy telt a napotok? Kinek milyen napja volt?

    Nekem ma CH napom volt. Anya fánkot sütött ebédre abból ettem 3db-ot, két puffasztott búzaszeletet vacsira és két almát. Kedden ebédre sült csirkeszárnya, salátával, vacsira pedig túrót. Tegnap pedig rizi-bizit ettem. Holnap gyüminap. Remélem bírni fogom, mert egész nap itthon vagyok.

    Gabi: próbálok odafigyelni és nem átesni a ló túloldalára. Csak hétfőn nem nagyon volt időm enni. A többi napon már ettem rendesen. Nincs konkrét állás. nagyon szeretnék gyermekvédelemben elhelyezkedni. nagyon szeretek családokkal, gyerekekkel dolgozni.  De egyelőre minden bizonytalan...

    Ami: sajnálom, hogy így alakultak a dolgaitok. Ha akarsz róla beszélni írj nyugodtan.

     

     

    Jó éjszakát! 

     

    Olvadó kilókat!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_945378
    Torolt_felhasznalo_945378
    2009. Április 1. 21:227632.

    Leragadtam a tésztáknál.......köszi az ötleteket, holnapra vettem vmi fitt meg rozsos magvas kiflit,teszek bele egy kis vajat,uborkát,meg retket. Végülis nem akkora gond ha nem eszek egy nap főtt kaját.

    Pénteken meg jöhet ismét a gyümölcsnap.

     

    Mikor érdemes mérlegelni? Gyümölcsnapok után,vagy az a lényeg h mindig ugyanolyan nap után mérlegeljen az ember.

     

    Az a gond h mérlegmániás vagyok,és ha kell ha nem,mérem magam.......mondjuk most még egész jókat mutat, másfél hét alatt 3,5 kg, de nyilván h nem lesz mindig ilyen gyors a súlyveszteség.

    előzmény:
    turbobebi (7621)
    2009-03-31  22:53
  21. tdi
    tdi
    2009. Április 1. 19:157631.
    Bocsi a hibákért ,most néztem milyen helyesen írtam
    előzmény:
    tdi (7630)
    2009-04-01  19:13
  22. tdi
    tdi
    2009. Április 1. 19:137630.

    Sziasztok!

     

    Kicsit megint lemaradtam,de betegek voltunk(mint nálunk álltalában)elősször,Domi,és most én kínlódom már 2hete,de már az arcüreg gyulladásnál tartok.

     

    Reni örülök,hogy te jobban vagy és anyukád is,a barátoddal pedig remélem minden jó lesz.

     

    Ami sajnálom ami nálatok történt,sajna a gyerekek nem fogják fel,hogy az ő érdekük a tanulás.Hátha meg jön az esze és még befejezi a sulit ha kicsit halasztva is.

     

    Gabi te nagyon kitartó vagy az írásba éa a fogyiban eggyaránt.Csajszik,hogy vannak?

     

    Dia jó téged látni,bár én sem jövök gyakran de remélem azért annyira sűrűn majd te is jössz.

     

     

    És üdv az új fogyizóknek,bár csak átfutóttam így még nem sokat tudok senkiről,bocsi.

     

    Egyébként nálunk minden a régi,várjuk a tavaszi szünetet és a húsvétot.

    Domi a héten elkezdett angolórákra járni a suli mellett nagyon tetszik neki.

    Én pedig segítek egy bolt indításában,feltöltés,elrendezés,igaz csak alkalmi munka mert párnapig fog tartani,de azért örülök nek.

     

    További szép estét!

     

    Puszi 

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. Április 1. 09:097629.
    Sikerült! Hurrá! Itt van!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. Április 1. 09:087628.

    Más!

    Tegnap találtunk egy kiskutyát, már nem kölyök, de most utánanéztem, és a fajtája Affenpinchser (majompincser).

    Itt egy kép róla, ha be tudom rakni.

     

    Nem tudom berakni . Ha tudtuk valakit aki szeretne kiskutyát. Nagyon játékos, és nagyon hálás. Nekem már van egy, de ha nem találok neki gazdit, akkor végső megoldásként marad.

     

    Pusza, Ami

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. Április 1. 08:527627.

    Szia Gabi!

     

    Tavaly nyár elején jött össze ezzel a kislánnyal. Egy 15 éves kislányról van szó, aki külsőleg kinéz 16-17-nek, de a gondolkodása 12. Aranyos, kedves velem, de nagyon rossz hatással van a gyerekre. Teljes megváltozott a fiam, mióta vele van. Lekezelő lett, flegma. Szeptember óta könyörgök, hogy ne hanyagolja a sulit. De állandóan a Vivivel volt. Mikor délutános volt elkísérte reggel a suliba, és képes volt ott állni, egész délelőtt, hogy szünetekbe láthassa. Elindult a műhelybe vagy a suliba, és úgy jött haza, mint aki onnan jön.

    Tudja, hogy dolgoznia kell, megmondtam neki, hogy ha nem jár iskolába akkor dolgozni fog. Most esti iskolát keres, hogy munka mellett tanuljon. Majd megtudja, hogy nem egyszerű. Hiába meséltem neki az én rossz példámból, hogy abból okuljon. Most majd megtudja.

     

    A párommal? Hát..., most elárulom, bár nem emlékszem, hogy mondtam, vagy nem, de én elváltam, a két nagyfiam a volt férjemtől van, akivel nem a legjobb a kapcsolatom. Bosszúszomjas, agresszív ember, aki a kissebbik fiamat istápolja, a nagyobbikkal viszont nagyon sokáig rossz volt a kapcsolata. Most, hogy ez történt, egymásra találtak és a volt férjem engem okol. Egyébként mindig mindenért én vagyok a hibás. A párommal sokáig jó volt a kapcsolata a fiamnak, de amióta a gyerek így megváltozott (hazudozik, csavarog) rosszabbra fordult. (mit szól ez bele..., nekem ne parancsoljon...., stb.) Vasárnap odajött az apja és ő is kiosztott, hogy a párom ne szóljon bele, stb.

    Bosszúból, amiért elhagytam beperelt és elakarta venni tőlem a kisebbik fiam felügyeleti jogát, nem sikerült, erre most beadta a kapcsolattartás megváltoztatását, (mivel én nem vagyok alkalmas a gyereknevelésre), hogy a kisebbik fiam vele legyen többet. Az nem számít, hogy 15 éves volt a nagyfiam mikor elváltunk, és mást nem kapott tőle csak ordibálást, szidalmakat, valamilyen szinten ezzel a viselkedésével hozzájárult ahhoz, hogy ilyen a gyerekem, amilyen.

    És, hogy most ez történt, nem tudom, hogy a bíróság ezt hogy látja. Mindenesetre nem hagyom magam.

     

    Úgyhogy elég küzdelmes az életem az utóbbi 3 évben, de ettől függetlenül vidám vagyok és optimista. Úgysem sikerül neki, sok mindent szeretnék elmesélni, hogy ti hogy látjátok, de nem hiszem, hogy idevaló lenne.

    Mindenesetre fogyjunk tovább. Szépek vagyunk, és karcsúk leszünk.

     

    Holnaptól leírom a menümet is, mert holnaptól tervezetten eszem majd. Most is vigyázok, hogy mit eszem, de nem tudatos. Viszont ma HASTÁNC.

     

    Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem, de most egy kicsit kiírtam magamból.

     

    Puszi, Ami

    előzmény:
    turbobebi (7624)
    2009-03-31  23:02

Címlap

top