Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

TOYOTA

ági74
Létrehozva: 2006. március 31. 14:53

Sziasztok Toyota tulajdonosok!

Kocsiváltásban gondolkodunk, és beleszerettünk a Toyotába. De még mielőtt bármit is vennénk, érdeklődnék, hogy ki mennyire elégedett az autójával. Nemcsak arra vagyok kíváncsi, hogy kényelmes, és jól megy (ezt próbavezetésen én is tapasztaltam), inkább az érdekelne, hogy vannak-e típushibái. ( a szalonokban mindent elmondanak róla-minden jót &nbsp Ha elromlott, mi volt a baj, melyik alkatrészt kellett cserélni, stb... érdekelne az is, hogy mennyi idős az autótok. Mi nem feltétlenül újban gondolkodunk.

A mostani autónkat rendszeresen hordjuk szervizbe, és mégis többször otthagyott már az úton. Pedig csak 3 éves. Eleinte nagyon dícsértem, de már rengeteg pénzünk benne van, és ráadásul nem is megbízható.  

Szóval örülnék minden hozzászólásnak, amivel kicsit közelebb jutok a döntéshez. (igen, vagy nem)  

Címlap

top