Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hétköznapi apró csodák..

Hilda1949
Létrehozva: 2006. március 31. 13:01

Vannak az életben nagy dolgok, események. Azokra mindenki emlékezik, szeretettel gondol rá! Azonban a hétköznapi apró csodák mellett valahogy csak "elmegyünk." Nem is emlékszünk rá már pár nap múlva, pedig akkor, és ott lenyűgözött bennünket.

Négy unokás nagymama létemre most 50-en túl próbáltam megérteni ezeknek a mindennapos, hétköznapi csodák értelmét. Hiszen a nagybetűs Élet sok-sok ilyen hétköznapi csodákból tevődik össze. Sokunk mellett csak úgy elmegy az Élet, s nem tudunk örülni az apró mindennapi csodáknak. Annak, hogy szépen süt a nap, jókor jött az eső a földeknek, itt járt az unoka, vagy unokák, kinyilott a kertben az első ibolya... vagy séta közben láttam egy virágot, de nem tudom a nevét. Megkérdezem azoktól, akik esetleg ismerik, tudják. Lehet az ég világon mindennek örülni: egy versnek, egy novellának, egy séta közben annak, hogy az előttem horgászónak sikerült kifogni egy halat! Tehát mindennek! Ezért nyitom ezt a topikot, hogy elmondhassuk egymásnak, egymásért a nagybetűs Élet hétköznapi csodáit, örömeit, boldogságát!

Várlak benneteket, örüljünk nekik együtt! 

  1. 2011. július 21. 14:5312501.

    Barátnőim!

     

    Itt az út!!

    Sikerült valóban zárttá tenni a topikunkat!

    Hiába a tanulópénzt meg kell fizetnem...

     

    Itt az út odafelé...

     

    Lányok!

     

    Aki már a másikba regisztrált, az kérje ebbe a felvételét!!

     

    Várlak benneteket kitárt karokkal!

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=283144

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. július 21. 14:3212500.

    Lányok!

     

    Még szervezkedem, mert ugyan a topik zárt, de mindenki olvashatja!

    Ezt szeretném máshogyan!

     

    Kis türelmet, addig írjatok ide!

     

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    csilluci1953 (12499)
    2011-07-21  14:27
  3. 2011. július 21. 14:2712499.

    Szép napot mindenkinek!

     

    Hilda!

     

    Nem tudok bemenni. Segitesz? köszi.

    előzmény:
    Hilda1949 (12493)
    2011-07-21  11:29
  4. 2011. július 21. 13:4912498.

    Szia Kislanyok!

    Nem tudom hogy jutok be az uj topikra ,a kerdeseket kitoltottem ,nektek is angolul jott fell.?

    De akartam hogy bejussak az uj helyre de nem engedett igaz azt se tudom mi az ujnak a neve,

    Kerek szepen utbaigazitast.   Koszonom    Baboca.

    előzmény:
    Hilda1949 (12492)
    2011-07-21  10:43
  5. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2011. július 21. 13:1312497.
    Drága Cilike!

    Szívesen mennék én,hogy hallgassam az énekedet a verseidet,De olyan sok problémám van jelenleg,tatarozunk belülről a lakásban és még nem látom a végét.Sok sikert kívánok neked és vidd haza az első díjat!
    Puszillak:Böbe
    előzmény:
    nótafa (12486)
    2011-07-21  07:14
  6. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2011. július 21. 12:3012496.
    Magdikám örülök,hogy minden munkát sikerült elvégeznetek, ami fontos volt az eső előtt.Annak is örülök,hogy a gólyáitok szépen meg vannak épségben,egészségben!Legyen további szép napod!
    Puszillak:Böbe
    előzmény:
    hugdolna (12491)
    2011-07-21  10:33
  7. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2011. július 21. 12:2212495.
    Drága Hildám!

    Én már kopogtattam az ajtón,de még nem nyílt ki.Remélem,hogy meghallottad a kopogásom?Úgy csináltam mindent ahogy leírtad.
    előzmény:
    Hilda1949 (12493)
    2011-07-21  11:29
  8. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2011. július 21. 12:0012494.

    Sziasztok kedveseim!

    Drága Babócám!Nagyon örülök,hogy te is be tudtál lépni a fórumra!Lehet,hogy a másikoldalra azért tudtál nehezen belépni,mert a kis gépecskéd nem bírta el a nagy fájl tartalmú képeket.Nagyon ki voltak csicsázva az oldalak.Az én gépem is némelyik oldalnál lefagyott. A te véleményed is nagyon jó,van  benne igazság.Remélem Micike kitörpöli,rátapint,hogy mi legyen?Ma itt is esik az eső.Azért is ülök itt.Olyan semmittevő a hangulatom.Meghozták az ebédemet,nemsokára meg is eszem.Paprikáscsirke galuskával koviubi.

    Puszilok mindenkit névsor nélkül,mert nagy örömömre szinte mindenki itt van,vagy legalábbis remélem itt lesz!

    előzmény:
    baboca38 (12487)
    2011-07-21  08:37
  9. 2011. július 21. 11:2912493.

     

    Puszi mindenkinek!

     

    Kattintsatok az új topikon a válaszolok neki gombra, kijön egy panel, az elküldöm gombot nyomjátok meg és a kéréssel együtt. Oda csak az tud válaszolni aki - közös megegyezéssel - bejöhet!

     

    Várlak nagyon benneteket!!

    Stilúsosan: virág szőnyeggel...

     

    előzmény:
    Hilda1949 (12492)
    2011-07-21  10:43
  10. 2011. július 21. 10:4312492.

    Sziasztok!

     

    Szívdobogva és boldogan olvastam leveled!!!

    Örülök és el sem mondható módon itt a meglepetés nekünk, magunknak!

     

    Valóban csillogó, billogó, csiribili fotók nélkül!

    A magunk valóságában!!

     

    Most azt még nem tudom, hogy hogy tudtok ide bejutni..

    Van aki tudja lányok?

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=283128

     

    Ölelésem mindenkinek!

    előzmény:
    hugdolna (12491)
    2011-07-21  10:33
  11. 2011. július 21. 10:3312491.

    Semmi baj Hildám! Minden összekuporodva álldogállnak ilyenkor, és ők már nagyok ahhoz, hogy baj legyen velül, igaz hogy nálunk nem is volt olyan nagy vihar. Szépen kezdett esni az eső, most is esik, nagyon kellett a földnek. Megint megállapitottam, hogy aki közel van a természethez, vagy abban dolgozik, nem halaszthatja a tegnap elvégezhető dolgát mára, mert lehet hogy az időjárás nem úgy gondolja. Ezt csak azért irom, mert vasárnap mikor még Ti bólogattatok, kimentem, és kihúztam az egyik babomat, és amikor Pápáról hazajöttem, le is szedtem. Hétfőn a fiamnál voltam, és mire megérkeztem, a Zoli kiszedte a fehéret is, az is rendben lett. Kedden behoztam a fokhagymát, és a dughagymából lett hagymát, leszedtem a paradicsomot és a paprikát, a lecsó már a kamrában van, és látjátok ha nem igy teszek, akkor most sajnálgathatnám, hogy mennyi mindenem odaveszik az esőben. Hát én igy tanultam a természettől!

    Bocsássatok meg ha csacskaságokat írok, de olyan jó szóval beszélgetni, nem amerikai szerkesztett képeket bámulni. Visszatértünk úgy érzem a gyökerekhez.

    Puszillak Benneteket, Magda

    előzmény:
    Hilda1949 (12490)
    2011-07-21  09:51
  12. 2011. július 21. 09:5112490.

    Szép napot lányok!

     

    Tündériek vagytok, ahogy jöttök szépen sorban...

    Boldoggá tetettek!

    Böbike is írt priviben, nehogy "ellopják" a nevünket...

    Persze ez csak vicc volt!

     

    Babócának is igaza van, hogy a barátnők szó ne legyen benne, ne kísértsen bennünket!

     

    Megdöbbentem az "akna" munkán... Jézus Mária! 150 főnek elküldve? Ez hihetetlen... Aztán az is eszembe jutott, hogy ennyi ember nem is szeretheti egymást barátilag, igazán. Valóban ez már egy tömeg!!

    Kívánom nekik, hogy teljesüljön  - ahogy teljesült is - a kívánságuk és érezzék nagyon jól magukat egymás között. Nincs harag a szívemben - most már - de először nagyon fájt. Mára már túl tettem magam és új tervek szővödnek fejemben. Örömmel tapasztalom, hogy ti is igy gondolkodtok.

     

    Magdikám!!

    A gólyáknak semmi bajuk? A híradásokban olvastam, hogy több helyen meghaltak a kisgólyák a viharban.. Remélem, hogy a "mieink" jól vannak.

     

    Tanulhatnánk a Te gólyapárodtól. Nem csak mi, mások is. Ennyi madár egy fészekben és milyen türelmesen, jókedvűen élik napjaikat a nagy út előtt. Szívük azonban visszavágyik...

     

    Reggeli kávé lányok?

     

    előzmény:
    hugdolna (12489)
    2011-07-21  09:23
  13. 2011. július 21. 09:2312489.

    Kedveseim! Végigolvastam mindenkit, és boldogan állapítottam meg, hogy szép lassan visszatérnek a valamikor itt írogató barátok. Üdvözöljük Cilikét, és sajnálattal üzenem neki, hogy nem tudok ott részt venni a dalos találkozón, mert egyrészt működési engedélyes nótaénekes vagyok, és nem lenne ildomos az amatőrök között szerepelni, mert jogosan kifogásolnák! a másik pedig az, hogy Falunap lesz abban a kis faluban, ahol az énekkart vezetem, tehát ott van az elkötelezettségem.

    Innen is kívánok Cilikém sok sikert!

    Hilduskám! én is kaptam levelet, hogy nagyon hiányzom, gondolom ugyan attól a személytől jött. A magam módján meg is válaszoltam, de egyéb kutatómunkát is végeztem tegnap, és rájöttem, hogy az aknamunkát nem egy, hanem két ember inditotta el. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy a leg semmitmondóbb, sőt olykor gusztustalan beszólásokat is 15o példányban tövábbitották, és ugyan ilyen példányban ment el az is, hogy privát leélben kérte, hogy a " barátok" mind a 15o irja meg, hogy hogy érzi magát az oldalon, milyen problémái vannak. 15o barát nem barát, csak tömeg!!!!

    Hildám! Én valahogyan ragaszkodnék az eredeti nevünkhöz, mert hiszen annak az égisze alapján találkoztunk, illetve találtunk egymásra. Lehetne pl. olyan, hogy a A hétköznapi csodák folytódnak!

    vagy a Csodák folytatása.

    No ez csak egy kósza gondolat, bármi lesz a cím, mi tudjuk hogy minket takar, és a a pár jóbarátot, aki nyiltan ir minden nap az oldalra, nem semmitmondó idiótaságokkal tölti meg 15o ember levelesládáját.

    Puszi mindőtöknek,     Magda

    előzmény:
    Hilda1949 (12482)
    2011-07-21  00:00
  14. 2011. július 21. 09:1512488.

    Szia Cilikém!

     

    A mi kis nótás csapatunk, most nyári szabadságát tölti!

    Nem régen jöttünk haza Erdélyből. Tordaszentlászlón szerepeltünk.

    Nagyon jól éreztük magunkat!

     

    Kívánok minden jót, sikert nektek sok szeretettel!

     

    Álljon a zászlótok!

    előzmény:
    nótafa (12486)
    2011-07-21  07:14
  15. 2011. július 21. 08:3712487.

    Joreggelt Mindenkinek!

    Jaj de jo, ebredezik mar a topik ujra,es tervek ,elkepzelesek is vannak,

    mi legyen a neve.

    Az en velemenyem az lenne hogy a baratsag ,a baratnok ,helyett valami mast kellene kitalalni ,mivel mart voltunk hasonlo nevvel ,es ha zart lesz ne is sejtse senki hogy mi vagyunk ott ,,persze ez csak az en velemenyem

    Lehetne ,Napraforgo topik,Naplemente topik,Kacago lanyok topikja. vagy 

    Vidam asszonyok topikja.

    Na nem sorolom tovabb ez csak az en fejemben jelent meg Biztos van megfelelobb is.

    Nahat ,most nincs panaszunk a nagy melegre, ontozni se kell

    Hugdolna, mefajditottad a szivemet ,mivel a meghivasodnak nem tudok eleget tenni ,pedig nagyon szeretnek ott lenni es tapsolni neked .

    Mindenkinek kivanok szep napot    Baboca.

    előzmény:
    Hilda1949 (12482)
    2011-07-21  00:00
  16. 2011. július 21. 07:1412486.

    Szép Jó reggelt!

     

    Szervusz Kedves Hilda!

     

    Én már elég régóta nem Fórumozok, de most bekukkantok érdeklődni. Ti, vagy valaki ebből a kedves kis csapatból nem jöttök a Dalos ünnepre, az Országos nóta és népdal éneklési versenyre Győrbe aug. 24.-25.-én?

     

    Jómagam a Nyugat Dunántúl Régió győzteseként népdal kategóriában fogok énekelni.

     

    Szeptemberben pedig Szolnokon a szintén Országos versmondó versenyen vehetek részt szintén régió győztesként, oda esetleg valaki???

     

    G.Juditkának írtam privit két napja, tőle is ugyanezt kérdeztem, még nem olvasta, vagy oda sem ért talán az üzenetem, mert még nem válaszolt rá.

     

    Minden jót, sok szeretettel ölellek benneteket, egy régi jó baárt: Cili 

    előzmény:
    Hilda1949 (12485)
    2011-07-21  00:11
  17. 2011. július 21. 00:1112485.

    Te Drága Bagolykám!

     

    Már én is átveszem tőled e szokásodat!

    Ma pörögtem ezerrel, hogy s mint lehet majd átalakítani kis csoportunkat!

     

    Köszönöm a barátságotokat, a barátságodat Böbikém!

     

    Mindenben egyet is értek a szövegeddel!

     

    Na, megyek aludni!!!

     

    Holnapra gondoljátok ki a nevét a topikunknak!!!

    A cica is piszkosul gondolkodik ám!!

     

    jaj, el is felejtettem!

    Kedves levelet kaptam a "régiről"...

     

    "Hiányzol nagyon..." - írta valaki és a többiek is!

    Ez azért nem semmi!!

    Látjátok, látjátok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698542 (12483)
    2011-07-21  00:01
  18. 2011. július 21. 00:0212484.
    A marcona alak meg lemaradt...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2011. július 21. 00:0112483.

    Sziasztok Kedveseim!

    Hilduskám örülök,hogy a víz csillogásában még boldogabbnak,vidámabbnak láthatunk!
    Gondolom az is annak szeret látni, aki a gombot nyomta.

    Magdika gratulálok a fiacskád táncos sikereihez!Nagyon szép nemes szórakoztató műfaj a néptánc,a hagyományok ápolása.Akár az éneklés.Milyen jó lehetett a gyermekeidnek,ha daloltál ők a szép dalokra,nótákra,táncra perdülhettek.

    Vadvirágom remélem,hogy a kis családod minden tekintetben már túl van a nagy izgalmakon?Bubi kutyus
    is remélem hamar meggyógyul!

    Icukám
    csodállak,hogy milyen vidám,fitt és friss vagy a fotókon!

    Csillucikám!
    Ha beköszönsz,benézel hozzánk természetes,hogy üdvözöllek,hiszen mi már találkoztunk és régóta ismerjük egymást.

    Kislányok a véleményem!
    Ami a NING-es fórumokat illeti,azok körül elsősorban a pénz forog!
     Ez pedig a támogatási díj, utána jön a barátság!

    Nem akartam utólagosan bölcselkedni,de kikívánkozott belőlem.Még egy évet sem bírt ki a "barátság"ott.Sajnos ez nem rajtunk,és még sok máson sem múlott,hanem csak azon az egy személyen,aki a követ elpattintotta.

    Az pedig nem a Hilda volt!

    Hilda minden szép fotóját megosztotta velünk ott is, és itt is!

    Nem neheztelt egyikőnkre sem,még a vita elindítójára sem, ha ellopikáltunk néhányat belőle.

    Tisztában volt vele,hogy ha közkinccsé teszi, azt más is elveheti.

    Neki is tetszett az-az "idézet" és tovább adta.Na bumm!!!!!

    Nem hiszem arról a személyről sem, aki a Hildus fotóiból elmentett a fotótárjába, vagy tovább küldte másnak,hogy mindig oda írta,hogy kitől származik az a fotó! 

    Ne szomorkodjunk egy percig sem!

    Valamiért én már az elején éreztem,hogy nekünk ez az igazi kis fészkünk!
    Én ezt Hilduskának akkor is elmondtam,amikor Zámoly felé autóztunk,tavaly szeptemberben.Akkor hívott Hilduska engem is arra az oldalra.

    Az én kútfejű véleményem.
    Barát az aki őszintén magától rádtalál és elfogad annak, amilyen vagy,minden tulajdonságoddal együtt.

    Lehet,hogy hülyén hangzik tőlem,és nem igazán jól fejezem ki magamat.
    Ha már kérni kell valakitől a barátságot az már nem olyan igazi!
    Ez a vélemény,gondolat az én kút fejemből pattant ki.Bocsánatot kérek érte!Lehet,hogy maradinak butának tartotok,de hirtelen túl sokan lettünk ott egyszerre.Lehettek közülünk többen, akik nem felszínes, hanem tényleg őszinte barátságra vágytak, és olyanok is, akik csak eltöltötték az idejüket ott.Na mostmár befejezem,mert még kidudorodik az agyamból a bölcsesség.
    Vihar mentes jó éjszakát kívánok mindenkinek!Szeretettel gondolok rátok!
    Puszillak benneteket! Böbe

    előzmény:
    Hilda1949 (12479)
    2011-07-20  18:55
  20. 2011. július 21. 00:0012482.

    Szép álmokat lányok!

     

    Még elalvás előtt írtam  a Moderátor felé.

    Nagyon aranyos volt, s azonnal válaszolt.

     

    Ezt írta:

     

    Kedves Hilda!

     

    Sajnos utólag nem lehet zárttá tenni egy topikot, technikailag nem lehetséges. 

    Ha még nincs zárt topikod, javaslom, hogy nyiss egyet és irányítsd oda a topik tagjait. 

     

    Szép estét!

     

    Ez a marcona "alak" én vagyok!!

     

    Akkor lányok mi legyen az új topik neve???

     

    Ötleteket kérek!!!

     

    Talán:

     

    Barátnők hétköznapi kis- és nagy  titkai...

     

    Barátnők beszélgetnek...

     

    Régi barátnők mindennapjai...

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. július 20. 20:0312481.

    Nem tudom Macikám, lesz-e a mai felkapott , de semmitmondó celebek közül valakiről is   néhány év múlva a Kállaiéhoz hasonló, szeretetteljes megemlékezés?

    Furcsa ez a világ, szerintem mi gyerekkorunkban sok mindenben szegényebbek voltunk, de több volt a szeretet, a törődés.

    Ebben a mi kis közösségünkben van valami pótlás ez ügyben.

    Akkor mégsem halt ki még az igazi érzelem?

    Szép név ez a Vadvirág, a 2000 pedig Bubi születési éve.

    Tudnám ezt boncolgatni, miért választottam, de szerintem mindenkinek van ehhez fantáziája.

    No, most már ismersz is közelebbről... Nem a szépségem miatt, inkább valahol a természetemet tükrözi.  Ami a szívemen, a számon. Persze, ezt el is kell viselni, vagy így, vagy úgy...

    Szép estét Nektek!

    Szeretettel:Éva.

    előzmény:
    Macikám (12477)
    2011-07-20  16:35
  22. 2011. július 20. 19:3712480.

    Éppen hazaértünk az orvostól, megint szakad az eső.

    Lehetséges, hogy csak megsértette a kis heréjét, két hét múlva tudunk pontosat.

    Olyan hősiesen tűrte a vizsgálatot!

    Most majd nekem kell ügyeskedni a napi kétszeri kezeléseknél.

     

    előzmény:
    Hilda1949 (12475)
    2011-07-20  16:04
  23. 2011. július 20. 18:5512479.

    Szép estét lányok!

     

    Megint esik az eső!

    Magdika akkor "kegyvesztettek" lettünk...

    Ilyen az élet. Egyszer fenn, egyszer lenn...

    Mi maradunk középen!! Az egy nagyon jó hely!

     

    Egy nálam sokkal okosabb ember ezt mondta:

     

    Amit magadról gondolsz, hozzád tartozik; amit másokról gondolsz, az is hozzád tartozik. Amit rólad gondolnak, azzal semmi dolgod, ha meg akarod őrizni lelked békéjét.

     

    Örülök és boldog vagyok, hogy mindannyiótokkal találkoztam.

     

    Az is jó hír, hogy sikerült megoldani az e-mailt! Látod Magdika ha az ember összefog, minden sikerülhet! Ha nem is első nekifutásra, akkor többszörire!!!!

     

    Aranyosak vagytok a "Matula bácsival"! Sokszor eszembe jut, hogy milyen jó is volt a kirándulásunk!

    Büszke lehetsz a fiadra és a többi gyermekeidre is Magdika!

     

    Itt van Vadvirág Évikénk Magdika!

     

    Itt meg a szomszéd topik amelynek Ő is oszlopos tagja és nagyon aranyos társaság! Ők már zártak, senki illetéktelen nem szövegelhet és leskelődhet be a közös dolgaikba.

     

     

    előzmény:
    hugdolna (12478)
    2011-07-20  16:45
  24. 2011. július 20. 16:4512478.

    Kedveseim!  Annyira szerettem Kállai Ferencet, az egyik legkedvesebb színészem volt, de hát az élet ilyen, az óra lejár, és nekünk menni kell!

    Boldogan jelentem, hogy engem is kiirtak a barátnők közül, már aki kiirt, mert gondolom nem tetszettek az idézeteim, hogy........felség, játsza egyedül tovább a partit....

    Mi nagyon jó helyen vagyunk itt, ahol vagyunk.  Annak idején, ha ilyen lett volna a technikai feltétel, biztosan eszünkbe sem jutott volna vándorolni. Szerintem  az tette tönkre a topikunkat, aki annyi embert hívott meg, hogy már azt sem tudtuk ki kicsoda.

    Itt minden névnél beugrik az arc is, egyedül Vadvirágot nem ismerem, de ami késik nem múlik, tudom hogy Ő is régen együtt van veletek itt. 

    Ma itt volt Németországból a húgom kislánya, a férjével, meg a gyönyörű három fiával, és természetesen a húgom is. Most mentek el, és azonnal jöttem ide, mert már hiányoztatok.

    Hilduskám! Boldog vagyok hogy " onnét" is van aki gondol rád, és azt ilyen szépen fogalmazza meg. Csak azt tudnám, hogy ő irta-e az idézetet, vagy másolta valahonnan, vagy-hogy szabad-e továbbvinni..... Úgy gondolom, hogy ez itt mi közöttünk nem lehet téma. 

    Babócám kedves! Nem sikerült összetalálkoznunk a gépen, de azért tudunk egymásról, és remélem minden rendben van veled is. Tegnap este az aláirással kapcsolatos dolgokat intéztük a Gazdival, és azért nem tudtam hirtelen Rád kapcsolni, mikor bejelentkeztél, elnézést kérek.

    Hilduskám ezeket a képeket nem mentem le, majd amit küldessz a gmailra, teszem egy boritékba.

    Böbikém, Babóca, Icuka, Csilluci , Hilduska és Vadvirág, legyen szép a további napotok is, szeretettel ölellek benneteket Magda

    előzmény:
    Hilda1949 (12476)
    2011-07-20  16:15
  25. 2011. július 20. 16:3512477.

    Hát igen kedveskéim az én nyaram a vidámság és állandó jövés menés bulik szülinapok! de van egy csomó munka is, de hát így szép az élet ha zajlik. Kedves Böbikém is felteszi nekünk a jó bulis számot csak úgy mozognak a lábaim pedig nagyon  oda vannak ezzel az dőjárással nagyon meg duzzadnak és ha lógatom még meg is telik vizzel! de hát nem figyelünk rá csak megyünk tovább! gyerekek ez nagyon fülledt az egész napom, alig bírom ki hajtani innen, mennek a ventilátorok, és főzöm a naracs lekvárt! nagyon finom lett a kicsikkel már be is raktam a hejére!

     

    Hilduskám nagyon jót találtál ez pont illik a dologhoz! 

    És ahol te vagy ott tényleg vidámság és mosoly van jól mondod kedves Vadvirág!

    Csillucika jó hogy kedvesen és tömören de legalább be köszönsz így tudjuk hogy jól vagy, és ennek örülök!

     

    És igen Magdikám ezt bizonyíthatom mert a Hildus fényképez, te meg dalolsz!!

    Kedves Babóca örülök hogy látlak ha még egy keveset is de tudatod az érzéseid és ez jóó!

     

     

    Puszillak benneteket

    előzmény:
    Vadvirág2000 (12474)
    2011-07-20  14:56

Címlap

top