Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hólyaggyulladás

Torolt_felhasznalo_482847
Torolt_felhasznalo_482847
Létrehozva: 2006. március 27. 16:22
Szisztok.
Nagyon hálás lennék annak aki végre segíteni tudna! Bocsi hogy ilyen témát hozok fel,de már nagyon kétségbe vagyok esve. Tehát már 1 (!!!) hónapja kezelnek a kórházba hólyaghuruttal és nem tudok kigyógyulni belőle és egyszerűen lehetetlen az életem mert 20 percenként fel kell keresnem a mellékhelységet! Amit eddig szedtem: Monural, Nolicin, Aflamin, Mycosyst, Cifran, No-Spa, Pimafucin kúp, Rowatinex. Most ezeket próbálom: medveszőlő tea,áfonya kapszula,Urogin,Uro-Vaxom,grepfruitmag csepp. A kórházban azt mondták hogy valószínű hogy már csak az "agyamban" van a gyulladás,és elküldenek mindig(BM kórház). A 4 urológus,5 nőgyógyász mondta ugyan ezt a véleményt. Pedig ha tudnák hogy milyen kellemes érzés a folyamatos vizelési inger... Tehát ha van valakinek vmi tanácsa,ötlete,bármilye, azt nagyon szívesen venném!
Előre is köszönöm!
  1. 2006. március 28. 16:3752.
    A Cefzil 500mg antibiotikumot tudom ajánlani. Nekem nem egyszer segített.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_482847 (1)
    2006-03-27  16:22

Címlap

top