Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tisztánlátó, beszélgessünk!

Tündér25
Létrehozva: 2003. február 15. 19:43
Sziasztok! Olyan embereket keresek, akiknek kinyílt úgymond a 3-dik szeme. Azaz tisztánlátó.
Jó lenne beszélgetni veletek.
  1. 2006. augusztus 28. 12:4114876.

    Hai!

    Finom megfogalmazásban...mert oly sokan hajlamosak rögtön az Inkvizícióért kiálltani!!!!

    Amúgy nagyon tetszik s szimpi a "látás módod", ahogy most szemléled s éled meg a világot. Figyelj magadra hogy megtarthasd...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_278318 (14875)
    2006-08-28  12:03
  2. Torolt_felhasznalo_278318
    Torolt_felhasznalo_278318
    2006. augusztus 28. 12:0314875.

      csacsi én! Most néztem meg a bemoldalad

    De konkrétan mit csinálsz? Miben merül ki ez a fogalom: ezoterikus?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_278318 (14874)
    2006-08-28  12:00
  3. Torolt_felhasznalo_278318
    Torolt_felhasznalo_278318
    2006. augusztus 28. 12:0014874.

    Egyébként bocs a személyes kérdésért, de Te mivel foglalkozol? Munkaterületed az ezotéria?

     

    előzmény:
    vitopmd (14872)
    2006-08-28  11:26
  4. Torolt_felhasznalo_278318
    Torolt_felhasznalo_278318
    2006. augusztus 28. 11:3914873.

    Köszi a bizalmat!

    Egyébként nem hagyom magam manipulálni; már megtaláltam a vallásomat, és megingathatatlan a hitem. Tisztelem a Földet, s a számtalan élőlényt, aminek ő ad otthont. Tudom élvezni és értékelni az Élet legapróbb szépségeit (napfelkelte, naplemente, nyíló virágok, zümmögő méhek, viharok, eső,  csillagok -hogy csak párat említsek).

    Míg mások csak jártatják a szájukat, hogy vallás és szeretet, sokan bort isznak, míg vizet prédikálnak. Vajon miért van tele szeméttel és falfirkákkal a környezetünk?

    Még szerencse, hogy nagy a szám, és ha valakit szemetelni látok, rászólok

     

    előzmény:
    vitopmd (14872)
    2006-08-28  11:26
  5. 2006. augusztus 28. 11:2614872.

    Hai!

    Ugyan a korod alapján fiatal vagy, én mégis köszönöm neked a hozzászólásodat, mert nagyon bőlcs gondolatokat fogalmaztál meg. Én bizom a feltörekvő fiatal generációban, benned is..így ismeretlenül is...! Ne hagyd magad manipulálni, járd az utad.

    Vito

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_278318 (14871)
    2006-08-28  10:58
  6. Torolt_felhasznalo_278318
    Torolt_felhasznalo_278318
    2006. augusztus 28. 10:5814871.

    Sziasztok!

    Nem tudom, ki hogy van vele,de engem kissé idegesít, hogy bár elméletileg vallásszabadság van, az emberek mégsem fogadnak el minden vallást ténylegesen létező és elfogadandónak. Bár engem nem érdekel, hogy azok, akik nem értenek egyet az én nézetemmel, mit gondolnak, persze meghallgatom őket és az érveiket, csak éppen egyik fülemen be, másikon ki.
     Manapság ha valaki pl. azt mondja, Jehova tanúja vagyok, vagy református vagyok, vagy katolikus vagyok,  teljesen normális dolognak minősül. Ez így s van rendjén. De ha már valaki azt mondja: wicca vagyok, vagy buddhista vagyok (bár ez már egyre elfogadottabb), vagy mágus vagyok, akkor azt már rögtön lenézik, esetleg kinevetik a többiek, akiknek mellesleg fogalmuk sincs arról, ezek a fogalmak és "hozzá tartozó" vallások mit is takarnak pontosan.

    Azzal van problémám, hogy mások mindig megpróbálnak beleszólni abba, hogy nekem milyen vallásom legyen, meg rám akarják tukmálni az ő hitüket, és mikor rájönnek, hogy nem akarok az ő vallásukhoz tartozni, elkezdenek szidni, sőt, azt húzzák rám, hogy akkor én nem vagyok teljes értékű ember, sőt, boldog sem vagyok igazán, blablabla. Én nem térítgetek senkit. Mindenki abban hisz, amiben szeretne. Mindenkinek van hite, amire saját magának kell rátalálnia -valakinek meg pont az a hite, hogy nem hisz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. augusztus 28. 08:5914870.

    Hai!

    Köszönöm a kiegészítő segitséget...!

    Ez olyan téma ami nekem igen kényes, hiszen érdekeltségem van a XVIII. dinasztiában (Amarna-i ház).

    Így is infarktust kaptam a Múmia II. film miatt,amikor I.Széti (Sethi) fáraó lányaként Nefertiti-t adtak be a nézőnek...

    előzmény:
    kysslina (14864)
    2006-08-12  10:19
  8. 2006. augusztus 28. 06:4214869.

    Csakratisztítás

    Metatron arkangyal

    Fordulj hozzám, hogy szakrális alakzatokkal kitisztítsam és megnyissam a csakráidat."

    Metatron szakrális mértani alakzatokat alkalmazva tisztítja meg és hangolja össze testünk energiaközpontjait. Kérjük meg gondolatban, hogy nyissa meg a csakráinkat, és ő szívesen elküldi a kártyán látható alakzatot, a "Metatron-kockát" a koronacsakránkhoz. A kocka lefelé forogva, sorban kitisztítja a lerakódott pszichikus szennyeződéseket csakráinkból és egész testünkből. Harmonikusan működő csakrákkal energikusabbnak érezzük magunkat, és javul az intuíciós képességünk.

    Az arkangyalok jellegzetes aurával rendelkeznek. Metatroné szép lila, tengerzöld színű csíkokkal. Ezenkívül kristályokat is szoktak társítani az energiájukhoz, s Metatroné a zöld-piros turmalin.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. augusztus 26. 06:2814868.

    Harmonikus kapcsolatok

    Raguel arkangyal

    "Mi, angyalok valamennyi érintett szívét megnyitjuk. A nézeteltérések most elsimulnak."

    „A benső békéért fohászkodó imáid meghallgattattak, és dicséretet érdemelsz azért, mert ebben a helyzetben békét szeretnél teremteni. Lelki szemeddel képzeld el, hogy mindenki (te is) készséges és hajlandó az együttműködésre, nem baj, ha egyesek általában nem ilyenek. Bízz benső útmutatásodban, és tudd, hogy a változások néha kellemetlenek, de gyakran szükségesek. Hívj, és én segítek gyógyulásra szoruló kapcsolatodban. Tudd, hogy végtére is minden kapcsolatnak vannak jó oldalai, fejlődést elősegítő leckéket hordoznak, és a legmélyükön ott lapul a szeretet, még ha éppen nem is látszik. Amennyire csak lehetséges, tartsd szem előtt ezt az igazságot.”

    Raguel neve azt jelenti: 'Isten barátja', és elsődleges szerepe összhangot és rendet teremteni az emberi kapcsolatokban. Megvan a hatalma, hogy elsimítsa a vitákat, és gyakran úgy is emlegetik, mint az Igazságosság és Pártatlanság Arkangyala. Ha egy veszekedés kellős közepén találjuk magunkat, kérjük fel Raguelt közvetítőnek. Kreatív megoldással fog megjelenni, amelynek révén mindenki győztes lehet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. augusztus 24. 06:1114867.

    8. Ramaela

    Öröm

    Örvendezés van az Isten angyalainak szíve előtt egy bűnös ember megtérésén
    - Lukács evangéliuma, 15:10

    Az öröm a lélek tápláléka, a mennyei légen lebegő, örök extázis íze. Illata Ramaela, az öröm szárnyain száll, alkotó tüze tavasz rügyeket fakaszt. Örök Éned ott él az Igazi Birodalomban, ahová a legmélyebb szeretet hív, olyan mély, hogy az meghaladja képzeletedet. Ez a szüntelen hívás tulajdon halhatatlan ragyogásod felvillanásait igyekszik neked megmutatni és felkelteni honvágyadat spirituális honod iránt.
    Az örömöt nem kell megszereznünk. A tartós öröm természetes állapotunk - akárcsak az igazi boldogság -, máshol fel nem lelhetjük, csak lelkünk legmélyén. Váltsa ki azt bármi: a bugyogó forrás, egy madár dala, egy frissiben nyalt, gyönyörű virág, add tovább azoknak, akikkel napközben találkozol.
    Megragadod-e az örömöt kínáló alkalmakat? Tudás, igazság, látomás és maga az élet is lehet az öröm kifejezése. Keserves az életed? Sokat panaszkodsz? Feltöltődsz-e energiával életed során? Felvillanyoz, vagy untat?
    Az örömteli lét energiát és teremtőerőt ad, mintegy magamagától hangol rá az angyalokra. Ha olyan érzéseket táplálsz magadban, amelyek örömteliek, ha az öröm útját követed, elfogadod Örök Énedet és a spirituális sorsodat. Ha körülményeid nem olyanok, amilyennek szeretnéd, folyamodj képzeletedhez, és kérd meg Ramaelát, változtassa unalmadat játékos teremtő erővé.
    Még a takarítást és más hasonló, látszatra közönséges munkánkat is átalakíthatjuk élet- és szellemteli ünneppé.
    Az angyalok víg kórusba tömörülve örömükben harsány dalra fakadnak. Te is átéled majd az öröm efféle boldog kitöréseit, amint lehetővé teszed, hogy Örök Éned mind jobban s jobban megmutatkozzék. Az Égi Fény megbecsülése és az érte érzett hála ezerszeresre fokozza ragyogásodat! Oszd meg örömödet mindazokkal, akik körülvesznek, s majd meglátod, hogy megnő energiád! Olyan mély egységet érzel embertársaiddal, hogy a szó feleslegessé válik. A hazavezető utat az öröm nyomát követve közösen fogjuk megtalálni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. augusztus 24. 06:0614866.

    Egészséges életmód

    Rafael arkangyal

    "Jólléted érdekében táplálkozz egészségesen, aludj eleget, és mozogj rendszeresen."

    „Te is hozzájárulhatsz jó erőnlétedhez. Hallgass a benső hangodra, amely megmondja, milyen szokásokat alakíts ki. Én belülről ösztökéllek így tudok javítani táplálkozásodon, és rávenni, hogy többet mozogj és pihenj. Noszogatásommal nem gyötörni akarlak, vagy megfosztani az élvezettől. Nagyobb energiaszintért, jobb erőnlétért, fogyásért és vidámabb hangulatért fohászkodtál, és én ezzel válaszolok. Amikor tökéletes karban tartod a testedet, életkedved és önbecsülésed magától helyreáll.”

    Rafael az égi világ gyógyítója. Tevékenysége az isteni közbelépésben és a tanácsadásban mutatkozik meg. Az előbbi esetben közbeavatkozik egy adott helyzetben, körülveszi smaragdzöld színű, gyógyító fényével és szeretetével, és a gond egy csapásra elillan. A másik esetben viszont (és ez a gyakoribb) intuícióval és megérzésekkel mutatja meg, hogy mi magunk miként mozdíthatjuk elő a gyógyulásunkat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. augusztus 12. 12:3514865.

    Koszonom, a helyesbitest.

    Mindig tanul az ember lanya valamit. 

    előzmény:
    vitopmd (14863)
    2006-08-12  07:34
  13. 2006. augusztus 12. 10:1914864.

    A latinban nincs ilyen szó, hogy nefertiti. a drágakő latinul:gemma

    II.Ramses uralkodása isz. e: 1400-1334-ig tartott, míg az etruszkok csak id.e: 753-ban kezdtek városokat alapítani, tehát a latin nyelvnek semmi köze a majd ezer évvel azelőtt élt egyiptomi királynő nevéhez.

    előzmény:
    Nofretéte* (14861)
    2006-08-12  06:12
  14. 2006. augusztus 12. 07:3414863.

    Hai!

    Az is egy igazság és változat, de szeretném elmondani hogy a latin nem azonos az Egyiptomi nyelvvel. De! írják még Nofertete és Nofertiti formában is...De a Nefer és teti(téti) szavak Egyiptomiak. Pl: Nefertari MerenMut II. Ramses felesége.

    Négy szóból-névből van. Nefer-Tari-Meren-Mut.

    A Nofer mást jelent mint a Nefer... 

    előzmény:
    Nofretéte* (14861)
    2006-08-12  06:12
  15. 2006. augusztus 12. 06:1514862.

    Vigasz

    Azrael arkangyal

    "Veled vagyok a szükség idején, és megkönnyítem sajgó szíved gyógyulását."

    „Még a legerősebb ember is megtapasztalja a nyugtalanságot, nem szégyen hát időt szánni szíved gyógyítására. Ez kiváló idő arra, hogy csöndben eltöprengj igazi érzéseiden. Írd le őket a naplódba, majd szólíts engem, hogy vigaszt borítsak szívedre. Segíthetek, hogy nyugodtabb legyen az álmod, és az elméd elcsöndesedjen.”

    Azrael aurája a sárga egészen halvány árnyalatában ragyog. Szerető fényével körülveszi a szenvedőket és a haldoklókat, ezzel vigasztalva őket. Amikor a közelünkben van, tojáshéj színű fényeket láthatunk csillogni a szobában. A krémszínű kalcit van ráhangolódva az energiájára, így ha ezt viseljük vagy tartjuk a kezünkben, további enyhülést kaphatunk.

    www.dudus.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. augusztus 12. 06:1214861.
    Helyesen Nefertiti, latin nyelven:Féldrágakő
    előzmény:
    vitopmd (14859)
    2006-08-11  07:36
  17. 2006. augusztus 12. 06:0414860.

    Ugye, ugye.  

    Mindig jol johet egy alarc. 

    előzmény:
    vitopmd (14859)
    2006-08-11  07:36
  18. 2006. augusztus 11. 07:3614859.

    Hai!

    Nem semmi...az egykori Aton vallást honosító "eretnek"fáraó Ehnaton feleségének Neferteti (így kell írni jól) neve alatt, keresztény tanokat hírdetni....bátor s érthetetlen. Talán rossz nick nevet választottál? Nem bántiból mondom, csak kissé visszatetsző...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. augusztus 11. 07:2214858.
    4. Gábriel

    Feltámadás

    Tudom, hogy a megfeszített Jézust keresitek.
    Nincsen itt, mert feltámadott.

    - Máté Evangéliuma, 28:5-6


    Gábriel a feltámadás arkangyala, Isten szava, a jó hír hozója. Ő jelent meg Szűz Máriának és adta tudtára, mire hivatott. Ő őrködött Mohamed próféta felett, ő lelkesítette Jeanne d’Arc-ot és ő hatott Zoroaszterre. Amikor felkészültél rá, Gábriel közli veled, melyek a fő feladataid spirituális fejlődésed érdekében.
    Feltámasztani valakit annyi, mint újra „életre hozni” azt, aki halottnak látszott vagy ráébreszteni halálnak hitt álmából. Szívedben ott ég az igazi Szellem, az, aki fürgébbé teszi a halandó testet, és képes visszahívni a halottat az életbe. Jézus azért szállt le közénk, hogy megtanítson rá: Isten országa nem más, mint a benne lakozó Isten tudatos el- és felismerése.
    Tested egyaránt tükre lelkednek és halandó tudatodnak. Amikor lelkedet beragyogja a Szellem, felgyorsul és meggyógyul a test. A sejtek rezgése is gyorsabbá válik, hogy erősödjön a harmónia Örök Éneddel, amely nem más, mint Isten személyes jelenlétének az a töredéke, amely benned él. Más néven: a fehérfénytest, a tiszta elektronikus fény által részesülhetsz az isteni szeretetből, bölcsességből, erőből. Ez az a test, amelybe öltözve Jézus mennybe ment. Te is képes vagy ugyanerre! Összpontosítsd figyelmedet isteni gondolatokra, érzésekre, eszmékre és tudásra, mert ezek alkotják születési előjogodat és igazságodat. A Fényre összpontosíts, napról-napra, óráról-órára, percről-percre, a Fényre, amely fenntart, és érezd át minél teljesebben a hálát, amely e kapcsolatot kíséri.
    Imádkozz esténként Gábrielhez, kérd meg, hogy oltalmazzon az ő Feltámadás-lángjával! Mialatt alszol, értelmed megszabadul korlátaitól. Ha arra riadsz fel, hogy megrémültél, valószínűleg Istennel voltál, és ez a tapasztalat túl sok volt idegrendszerednek. Elsőre az elme nem képes felfogni ezt az intenzív energiát és megriad. Holott ezek áldott pillanatok! Ha Gábriel megfürdetett tüzében, arra ébredsz, hogy új erőre kaptál és diadalmaskodtál.
    Kérd Gábrielt, hívja életre célod avagy végzeted emlékezetét, tanítson meg magasabbra törve élni és eljutni léted igazához. Húsvétkor különösen erős az arkangyal feltámasztó hatalma, használd ki ezt az alkalmat arra, hogy meggyógyulj és felszabadulj! Halld meg Gábriel szavát, amint azt mondja neked, amit egykor Máriának: „Üdvözlégy - és itt a te neved következik-, malaszttal teljes! Az Úr van teveled.”
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. augusztus 11. 07:1414857.

    Vége a nehézségeknek

    Jeremiel arkangyal

    "A legrosszabbat immár magad mögött tudhatod, minden eddigi akadályt leküzdöttél."

    „Az utadba akadó nehézségek erősebbé tettek, és új leckéket tanítottak meg. Elkeseredés helyett együtt érzőn kitártad a szívedet azok felé, akik hasonló helyzetben vannak. Már nem okolsz másokat, már nem tekinted magadat áldozatnak. Sikerült felülkerekedned korábbi problémáidon. Kedvező hozzáállásod szeretetteljes megoldást és a szellemi megértés magasabb szintjein lévő, új helyzeteket vonz. Maradj pozitív!”

    Jeremiel neve azt jelenti: 'Isten kegyelme'. Ha hozzá fordulunk, minden érintett szívébe megbocsátást lop. Megmutatja, hogyan lehet szeretetteljesen cselekedni. Abban is segít, hogy kegyes szemléletmódot öltsünk, ami lehetővé teszi, hogy mindig tekintettel legyünk önmagunkra, és figyelmes, szerető gonddal törődjünk magunkkal.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. augusztus 2. 19:2414856.

    35. Ananhel

    Kegyelem


    Magasztalja az en lelekem az Urat.
    És örvendez az én lelkem az én megtartó Istenemben.

    - Lukács evangéliuma, 1:46-47

    Ananhel annyit tesz: "Isten kegyelme", s az ő dolga megtapasztaltatni veled, milyen a nyitott szív, melybe belecsordul Isten szeretete. Amikor ő elragadtatásba visz, tested minden sejtje hozsannát zeng az Úrhoz, minden gondolatod mély hálaadás közepette Felé irányul.
    Nyisd ki a szíved, hogy befogadd a kegyelmet, és felajánld magad az Örökkévalónak! Isten és az ő angyalai odaadásodra és mélységes szeretetedre áhítoznak. Cserébe olyan szeretetet kapsz, amilyet elképzelni sem bírsz, míg át nem érezted. Elég egyetlen pillanatot eltölteni ebben az ölelésben, s máris megtudod: hazataláltál. Felhagysz a hiú küzdelemmel, merő odaadás vagy. A kegyelem időről időre váratlanul elérhet, olykor csak pillanatokra, máskor napokra elragadtatásba ejtve téged, majd ismét eltűnik. Célja: felébreszteni lelkedben a Hon emlékét és siettetni utadat.
    Az angyalok és Örök Éned szüntelenül meg akarnák adni neked mindazt a segítséget, amelyre szükséged van, de csukott szívedbe nem hatolhatnak be. A kegyelem állapota lehetővé teszi, hogy megtöltsenek szeretettel, ihlettel, bölcsességgel és elragadtatással. Maga Gábriel arkangyal sem kereshette volna fel Máriát, küldetésére emlékeztetvén őt, ha Mária nem lett volna a kegyelem állapotában.
    A bűnbánat elzárja a szívet, meggátolva, hogy felismerd igazi önmagadat. Megismételt rossz tapasztalatok alakítják ki azt a képzetet, hogy csak olyan képet mutathatsz, amilyet hited szerint mások elvárnak. Ha nem vagy elég biztos önmagadban, s nem mered érzéseidet kifejezni, azok úgy felgyülemlenek, hogy túlterhelődsz, és már semmit vagy képes érezni. A bűntudat azonban tovább hajt, nem enged megpihenni, egyre többet követel. Semmi sem elég jó neki, s te végül megfeledkezel saját igazad nagyságáról.
    A bűntudat nem igazi tudat, hanem az indulatok mozgását gátló, az energia szabad áramlását leállító jelenség. Az indulatok szabad kifejezése növeli képességedet a rezgésre és a befogadásra. A bűntudat úgy álcázza magát, hogy másokat kárhoztat, eléri, hogy alkalmatlannak vagy hibásnak érezd magad, esetleg megtámadja a testedet, fájdalmat támaszt a nyakadban vagy a fejedben, miután kifejezésre juttattál bizonyos érzéseket. Kötelezd el magad arra, hogy elismered és kifejezed igazi érzéseidet, legyenek azok akármilyenek. Az érzések az isteni bölcsesség ajándékai, ők közlik veled, mi jó neked és mi nem. Minél inkább hajlasz az igazság kimondására, annál szabadabbnak fogod érezni magad. Reagálásodat az egyes helyzetekre többé nem terheli múltbeli tagadások kolonca, így megfelelő és spontán lesz. Fény és szeretet foglalja el a bűntudat helyét, szíved megnyílik, hogy befogadja Ananhel csodálatos kegyelmét.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. augusztus 2. 19:1914855.

    Nyerd vissza az erődet!

    Raziel arkangyal

    "Használd eredendő erődet és törekvésedet, hogy kedvező fordulatot vegyen az életed."

    „Briliáns lény vagy: egy személyben nagy tudású bölcs, főpap/főpapnő, mágus és legfelsőbb teremtő. Itt az idő összeszedni és alkalmazni szellemi erődet és hatalmadat. Szeretettel és eltökélten váltsd valóra feltett szándékaidat. Fohászkodj értük, és kérj útmutatást, jeleket, hogy a lehető legszínvonalasabban öltsenek alakot.”

    Raziel nevének jelentése: 'Isten titka', és a spirituális eszmék megértésében és gyakorlatba való átültetésében támogat bennünket. Kérjük Razielt, hogy segítsen az alkímiában, hogy arannyá változtassuk a gondolatokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_258686
    Torolt_felhasznalo_258686
    2006. július 18. 21:5014854.
    sziasztok, nekem az anyósomnak nyílt ki kb fél éve. ő a betegségeket látja, ha becsukja a szemét és ha valaki szép egészséges azt hófehérnek látja, ha valakinek alami kis gondja van az a szerve szürke ill ha komoly a baj akkor fekete, ő foltokat lát. nálam látta mikor megvolt a női bajom, ha izolázam volt. nagyon érdekes.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. július 15. 17:0414853.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (14852)
    2006-07-15  11:13
  25. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2006. július 15. 11:1314852.
    bejáratos az Akhasába......... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_519131 (14851)
    2006-07-13  20:26

Címlap

top