Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tisztánlátó, beszélgessünk!

Tündér25
Létrehozva: 2003. február 15. 19:43
Sziasztok! Olyan embereket keresek, akiknek kinyílt úgymond a 3-dik szeme. Azaz tisztánlátó.
Jó lenne beszélgetni veletek.
  1. 2005. október 25. 05:5714776.
    Neked is milyen sok épületes hozzászólásod volt ezidáig eme fórumon. Friss fórumozóként éppen egy olyat találtál, amihez majd két hete hozzá sem szóltak! No persze a ma született bárány mindig tiszta Éppen itt az ideje, hogy te megmutasd: milyennek is kellene lennünk. öröm egy jó lelket látni a mai világban
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962750 (14775)
    2005-10-24  21:47
  2. Torolt_felhasznalo_962750
    Torolt_felhasznalo_962750
    2005. október 24. 21:4714775.
    Tiszta gáz, hogy sok ezoterikus fórumon, csak a köpködés megy. Jó, hogy ilyen "tisztán" éltek.

    Sak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_819621
    Torolt_felhasznalo_819621
    2005. október 14. 08:5314774.
    Mi ez a nagy csend?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_721188
    Torolt_felhasznalo_721188
    2005. augusztus 2. 17:1914773.
    Sziasztok!

    A mennyei póróféciával kapcs. -ban szeretnék hozzátok fordulni.

    Biztos emlékeztek az egyik felismerés a gyereknevelésröl szól. . . engem konkrétan ez a rész fogott meg leginkább, nem tudjátok hol lehetne erröl a témáról bövebben olvasni. Mindegy ha nem Redfield a szerzö, de ha hasonló szemszögböl közelíti meg a gyereknevelést akkor írjatok nekem ár tippet.

    Köszi mindenkinek!

    És szép napot kívánok nektek!

    Üdv, Adri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_293980 (14772)
     
  5. Torolt_felhasznalo_293980
    Torolt_felhasznalo_293980
    2005. augusztus 2. 17:0014772.
    Sziasztok!!

    Pécsett Mennyei Próféciás Csoport indult!! Már volt pár alakalom, de
    sztem még senki nem maradt le semmiröl!!

    Minden Csütörtökön fél 6-tól van a Király utca 43-ban (a Széchenyi
    Gimnáziummal szemben).

    A Mennyei Próféciás gyakorlati útmutatót alapul véve zajlanak a
    találkozók. De van meditáció, meg reiki, meg mi-egymás! (egy Reiki tanár részvételével!!)

    Még több infó: a 0620/5529146-os számon, vagy ha eltévednél vagy
    esetleg zárva lenne a kapu :)

    Minden érdeklödőt szeretettel várnak! Korhatár nem van!

    Itt mindent megbeszélhetsz!

    (természetesen ingyenes!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. június 3. 04:2014771.
    Meg itt is?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (14770)
     
  7. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 03:1814770.
    Szia!

    Bocsánat ha levelemmel zavarlak, de nagyon fontos, hogy megtaláljak valakit, és meglehet, hogy éppen te vagy az, vagy egyik ismerősöd!

    Keresek egy lányt, akiről Malota László, akit a magyar Paulo Coelhonak is tartanak, a SZÉGYENÉRZET című könyvében ír!

    Elkeseredetten keresem azt a lányt, és ezért akinek csak tudom elküldöm ezt a levelet.
    Vannak akik gúnyolódnak ezen a levélen és vannak, akik rosszindulattal vannak felőlem.
    Nem baj, minden pofon és kudarc megerősít!
    De vannak olyanok akik megpróbálnak segíteni:))

    Sokak számára nevetségesen hangzik, de beleszerettem ebbe a lányba, aki létező ember!
    Könnyen lehet, hogy te vagy az.
    Kérlek ha így van akkor válaszolj nekem.
    Sokan azt mondják kicsi az esély rá, hogy megtalálom, de én hiszek abban, hogy kitartással minden elérhető!!!
    Hiszek a szerelem mindent elsöprő mivoltában, és nem adom fel amíg meg nem találom Őt!

    Nagyon hálás lennék és addig is szeretettel üdvözöllek:

    István

    Elérhetőségem, ahová a leveleket várom: amideo@freemail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. június 3. 01:3814769.
    Koszi Nektek a segitseget!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. június 2. 21:1914768.
    http://www. tv2. hu/cikk. php?cikk=100000101607
    előzmény:
    snebaj (14763)
     
  10. 2005. június 2. 19:0214767.
    http://www. holgyvilag. hu/index. php?apps=cikk&cikk=18193

    szia :) nem ezt keresed?
    előzmény:
    snebaj (14763)
     
  11. 2005. június 2. 18:0814766.
    Koszi, megkeresem, surgos lenne. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964242 (14764)
     
  12. 2005. június 2. 10:0014765.
    Egyébként tudom, hogy mit írtál. hagyjuk, valószinűleg örömed leled benne. hát mit mondjak. . ? Gondold hozzá!
    előzmény:
    snebaj (14762)
     
  13. 2005. június 2. 09:5914764.
    Ja. . a word news-ban írtam, de nem emlékszem a nevére, majd megnézem.
    előzmény:
    snebaj (14763)
     
  14. 2005. június 2. 02:0514763.
    Lenne egy keresem: egyszer irtal valami taplalek kiegeszitorol, rakosoknak is ajanljak.
    Nem emlekszel melyik topicban irtal rola?
    . . . es mi a neve?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964242 (14761)
     
  15. 2005. június 2. 02:0314762.
    Mondtam en azt hogy rosszat irtam rolad?
    Nem latod!
    Igy nem is irtam rolad semmi erdemlegeset.
    Kerdezett, en meg feleltem :-)
    Ezt azert csak nem tiltod mar meg nekem ;-)
    Nem vagy Te az anyukam ;-)
    Na jo ejt!

    Nelass mar allandoan remeket!
    Ez csak a Te rogeszmed, hogy en elaztatlak mindenhol. . .
    Persze jo lenne ha forditva is igy mukodne.

    Na ne aggodj mar edesem!
    Akkaor ezt is tisztaztuk, es ezt is lezarhatjuk.
    Ne ess mar nekem minden mondatomert , koszike ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964242 (14761)
     
  16. 2005. június 2. 01:4614761.
    Képes voltál Irenenek is rólam privizni????? Miért, mert láttad, hogy beszélgettem vele pár szót? Talán zavar, ha valaki barátkozik velem? Hogy lehet valakiben ennyi rosszindulat??? Még jó, hogy elmondtad. . . na szépen vagyunk! Esetleg leadhatnád a listát, hogy kiknél mártasz be, akkor talán nem szólok senkihez sem, ha neked az úgy megfelel. .
    előzmény:
    snebaj (14760)
     
  17. 2005. június 1. 13:2214760.
    Na most aztan kezdhetnenk elolrol az egeszet, hisz ugy is azert provokalsz allandoan.
    Szoval ki mikor nezte meg elobb a masik privijet.
    Elmagyaraznam neked, de ugy sem ertened meg, es ugy is tagadnad, az egeszet.
    Igy aztan zarjuk le ezt a temat is a tobbivel egyutt!!!

    Egyebkent az utobbi idoben meg jobban felreertelmezed az irasaimat, mint eddig.
    Ki mondta hogy az eletem abbol all, hogy rolad privizgetek?
    Ja Irene? O kerdezett, de szerintem eleg szukszavuan raztam le!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964242 (14759)
     
  18. 2005. június 1. 10:3514759.
    Ja, és ez a Privát, az privát kijelentés eszedbe juthatott volna egy éve is, ideérkezésed utáni pontosan 3. napon, amikor is unalmadban itt nálunk éppen az én privátjaimból mentegetted magadnak a levelezésemet. Ott van rajta a dátum fehéren-feketén-)))) Csakhogy tudd: a Privát, az privát. . -)) a másé is ugyibár.
    előzmény:
    snebaj (14757)
     
  19. 2005. június 1. 10:3314758.
    Akkor név nélkül írva az esetről is teljesen legális. Privátban nyugodtan keverheted a szart továbbra is, természetesen mit sem változtál ez irányban. Tedd kedves, ha neked ez okoz örömet!-)) Teszek rá, próbáltam megértetni veled, hogy jó lenne, ha befejeznéd, neked is, nekem is. De csak privizzél rólam, csak aztán ne csodálkozz, ha előbb-utóbb megunják egyesek, akiknek küldöd, és én kapom meg tőlük. Gondolom találhatnál más témát is az életedben rajtam kívűl, de úgy tűnik én voltam a legnagyobb esemény benne, tehát maradsz kis sumákban szarkeverő, alamuszi senki. Kinek mi okoz örömet.
    előzmény:
    snebaj (14757)
     
  20. 2005. június 1. 04:5214757.
    A privat az privat :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. május 31. 01:4214756.
    Majd elfeledtem!!! Privátban sem írogatsz rólam idegeneknek. Kissé kínos, amikor megküldik nekem. És a kínos nem rám vonatkozik.
    előzmény:
    snebaj (14754)
     
  22. 2005. május 31. 01:4114755.
    Csak azért nem találod kedves, mert töröltek egy csomót. khm. . pont. (moderáltak többek között innen is) Akkor ezentúl nem olvasok HP-ről, nem olvasok magamra utaló semmiről, és akkor te sem fogsz.
    előzmény:
    snebaj (14754)
     
  23. 2005. május 31. 01:2214754.
    Azt azert megjegyzem, nem annyi az annyi, mert 600 + 500 + ha babysittert hivsz, szoval, aztan meg egy ev lejarato hadmuvelet, amit ugye nekem sem volt egyszeru lenyelni.
    Bar Ti azt hangoztatjatok hogy en irtam rolatok, es kopkodtelek benneteket, de eddig meg akarhanyszor kertem Linat, hogy irja meg hol es mikor, sajnos azt mindig kikerulte. Pedig en rakerestem, de nem talalok ilyet sehol.

    Na akkor MOST legyunk mi felnottek, es okosabbak!
    Lathattad hogy en nem irok rolatok semmit, az meg hogy Lina mit gondol, hogy a barataimmal azt a fel napot majd azzal toltom, hogy rolatok beszelgetunk, jajj ugyan mar.
    Hisz anny erdekes tema van meg a vilagon, nem vagyok en azert annyira butacska, mint ahogy ti azt itt kiabaljatok.
    vannak emberek akik szeretnek, es en is szeretem oket, vannak akik nem, es viszont. . .
    Ez az elet rendje, hisz nem szerethetunk mindenkit egyforman.
    De hogy egy ev ota megy itt ez a bolond szocsata. . . hat szerintem ez a legnagyobb butasag a vilagon.
    En probaltam mar bekejobbot nyujtani, sokszor leirtam, hogy fejezzuk be mind a ketten, de Ti minden sorom mogott a kettos ertelmet keresitek.
    Nem kell!

    Vege!

    Elmult!

    Rossz alom mar csak.

    Elfelejteni es kitorolni ugyan nem lehet, de meg kell tanulni vele elni, es nem ugy hogy nap mint nap felemlegeti valaki.
    En atsiklok mar ezeken, tegyetek ti is :-)

    Eljunk bekeben, "egymas mellett". . .
    Az a baj hogy el sem tudjatok kepzelni, hogy en oszinten szeretnek pontot tenni a vegere.

    Gabi oszinten mondom!!! HIDD EL !!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850876 (14775)
     
  24. 2005. május 31. 00:5814753.
    OK!
    Ne hergeljetek, aztan majd lenyugszik:-)
    Te veded L-t, D. meg engem.
    Ebben nincs semmi kivetnivalo, de Ti felnottek vagytok, es okosabbak, akkor bizonyitsatok is be: ne bantsatok ot, es akkor o sem bant benneteket.
    Nekem meg olyan mindegy hogy rolam mit irtok :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850876 (14775)
     
  25. 2005. május 30. 21:3814752.
    David, nem fejeznéd már be?? Nem unjátok még? Nem érdekel sem a titkod, se semmid. És jó lenne, ha benneteket sem érdekelnénk mi. Sem a pletykáitok, sem a célozgatásaitok, sem a szarkeverésetek. Kedves Tisztánlátókám! Mi volna, ha a magad dolgaival törődnél te is, és a familiád is?? Nem a másikról pletykálkodni, vájkálni, gyűlölködni, kutakodni, szaglászni? Megmondanád nekem, hogz nedves édesanyád minek koslat utánam a másik websitera?? Tisztán látható, hogy csakis az én irományaimat nézi. Mégis nem unjátok még????? Mégis nem unjátok, hogyha vendég jön hozzátok, akkor a mi életünk a téma?? Nincs nektek önálló életetek?? Nincs önálló tervetek, elfoglaltságotok, csak az, hogy rólunk kutakodjatok???

    Nem én bántom a családodat te szerencsétlen gyerek, hanem a családodat bántja az, hogy még nem tudtatok nekünk ártani érdemben. És megsúgom: nem is tudtok sohasem. Ugyanis nem érdekel ez a weboldal sem már, azt köpködtök, amit akartok, azt híreszteltek, amit akartok, úgy kavartok, ahogy akartok, be kell látnotok, nem ti vagytok a világ. Sőt megmondom neked őszíntén, nagyon is kiszámíthatóak vagytok.

    Bizonyíték hiánya?? hmm ezen azért röhögnöm kell. Te még csak nem is sejted, hogy mi mindent el nem mentettem. De ez tyúkper. Neked meg főleg nem fogok itt magyarázkodni, akinek semmi köze az egészhez, és főleg mert csak egy gyerek vagy, még akkor is, ha anyád rendesen uszít is.

    Úgyhogy van egy ajánlatom: felejtsetek el minket! Te is, az anyád is, meg az egész pereputtyod is! Ha nem tetszik az ajánlat, akkor meg pletykálkodjatok csak tovább, máshra úgysem vagytok valók, hiszen ez okoz nektek örömet. Akár anyád egész Kecskemétet meghívhatja magához, tőlem még ay orvosi látleleteimet is szaglászhatja, akkor is csak egy szerencsétlen balfék marad. A kis nyomozóiroda-))))))))))))))DDDDDDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193924 (14748)
     

Címlap

top